Výsledky závodu: Grand Prix Silesia - E2

Datum:
14.08.2015
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hadač Miroslav - R1
D10
2.30 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 22:50
2. Pachmannová Katka NNN0551 C Neregistrovaní 24:27 + 1:37
3. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 28:34 + 5:44
4. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 29:20 + 6:30
5. Vlašímská Bára SKV0651 C TJ Slovan Karlovy Vary 33:10 + 10:20
6. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 34:05 + 11:15
7. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 42:15 + 19:25
8. Bružeňáková Mia TBM0652 C KOS TJ Tesla Brno 45:14 + 22:24
D10N
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 30:49
2. Kotůlková Martina AOP0650 C Orientační Běh Opava 31:12 + 0:23
3. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:42 + 4:53
4. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 36:06 + 5:17
5. Gallo Natálie AOP0652 C Orientační Běh Opava 43:29 + 12:40
D12
2.00 km, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 B OK 99 Hradec Králové 18:32
2. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 19:18 + 0:46
3. Machová Anna LME0451 C SK Los Mělník 21:47 + 3:15
4. Sedlářová Jolana TBM0359 C KOS TJ Tesla Brno 22:01 + 3:29
5. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 22:12 + 3:40
6. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 24:02 + 5:30
7. Kmiec Zuzanna 82P02 C UKS Traper Zlocieniec 26:47 + 8:15
8. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 30:52 + 12:20
9. Kovalčíková Anna AOP0453 C Orientační Běh Opava 31:27 + 12:55
10. Pachmannová Bára NNN0351 C Neregistrovaní 32:16 + 13:44
11. Siedczynska Natalia 1HP03 C BnO Szczecin 42:11 + 23:39
12. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:59 + 26:27
13. Kotůlková Renáta AOP0451 C Orientační Běh Opava 57:14 + 38:42
MS Novotná Anna TBM0259 C KOS TJ Tesla Brno 47:20 + 28:48
D14
3.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 A TJ Sportcentrum Jičín 27:25
2. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:50 + 2:25
3. Hájková Lucie AOP0350 B Orientační Běh Opava 31:23 + 3:58
4. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 31:43 + 4:18
5. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 34:33 + 7:08
6. Niggli Alina 68F0350 C O Jura 34:45 + 7:20
7. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 42:44 + 15:19
8. Jarosz Malgorzata 82P C UKS Traper Zlocieniec 44:11 + 16:46
9. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 61:07 + 33:42
10. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 64:56 + 37:31
Kepinska Adrianna 1HP05 C BnO Szczecin DISK
D16
4.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:26
2. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 47:27 + 1:01
3. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 49:19 + 2:53
4. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:01 + 3:35
5. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 53:32 + 7:06
6. Hájková Lenka AOP0050 A Orientační Běh Opava 55:58 + 9:32
7. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:04 + 9:38
8. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 56:53 + 10:27
9. Machová Marie LME0050 B SK Los Mělník 60:34 + 14:08
10. Niggli Natalja 68F0150 C O Jura 60:50 + 14:24
11. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 67:57 + 21:31
12. Tichá Veronika TZL9951 B SKOB Zlín 69:48 + 23:22
D18
4.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 51:43
2. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 53:04 + 1:21
3. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 55:34 + 3:51
4. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 63:36 + 11:53
5. Zentrichová Daniela LCE9761 B OOB TJ Slovan Luhačovice 75:06 + 23:23
D20
5.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Zuzana SSU9661 A SK Severka Šumperk 62:28
2. Waszczuk Aleksandra 82P9551 C UKS Traper Zlocieniec 72:14 + 9:46
Goncalves Ines 1GP9551 C ORI-ESTARREJA DISK
D21A
7.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 65:27
2. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 67:59 + 2:32
3. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 71:26 + 5:59
4. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 81:01 + 15:34
5. Tichá Tereza SJH9452 R SJH Jindřichův Hradec 85:53 + 20:26
6. Żebrowska Barbara 28P9551 C UNTS Warszawa 89:07 + 23:40
7. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 95:52 + 30:25
8. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 95:57 + 30:30
D21B
5.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 52:40
2. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 57:34 + 4:54
3. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 61:48 + 9:08
4. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 64:12 + 11:32
5. Smoradová Barbora ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno 73:11 + 20:31
6. Puternicka Joanna 21P8750 C Orientop Wroclaw 85:25 + 32:45
7. Linehan Jenna 58A8551 C Canberra Cockatoos 86:04 + 33:24
8. Frainšicová Kateřina BFM8651 C SKOB Frýdek - Místek 96:36 + 43:56
D35A
5.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 51:19
2. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 53:08 + 1:49
3. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:31 + 9:12
4. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 63:31 + 12:12
5. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 65:26 + 14:07
6. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 72:03 + 20:44
7. Niggli Daria 68F7750 C O Jura 76:09 + 24:50
8. Costa Tania Covas 1BP2 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 82:15 + 30:56
9. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 87:38 + 36:19
10. Szymanska Zuzanna 53P51 C Team 360 95:46 + 44:27
11. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 145:18 + 93:59
12. Marques Manuela 1BP1 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 145:25 + 94:06
D35B
4.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 47:35
2. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 48:18 + 0:43
3. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 50:45 + 3:10
4. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 51:54 + 4:19
5. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 52:32 + 4:57
6. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 59:36 + 12:01
7. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 62:02 + 14:27
8. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 90:47 + 43:12
D40B
4.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:46
2. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 60:00 + 5:14
3. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:05 + 11:19
4. Waňková Dita VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:23 + 12:37
5. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 74:10 + 19:24
6. Bredlerová Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 78:57 + 24:11
7. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 82:57 + 28:11
8. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 88:05 + 33:19
9. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 93:02 + 38:16
10. Javůrková Gabriela VSP7260 C USK Praha 96:12 + 41:26
11. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 97:30 + 42:44
12. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 129:17 + 74:31
D45A
4.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arbter Vera 66A6451 C NF Wien 51:03
2. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 53:25 + 2:22
3. Barcíková Renáta AOP6753 C Orientační Běh Opava 55:58 + 4:55
4. Wolowczyk Mariola 28P6851 C UNTS Warszawa 59:24 + 8:21
5. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 59:25 + 8:22
6. Wolek Ewa 28P6802 C UNTS Warszawa 61:32 + 10:29
7. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 64:41 + 13:38
8. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 64:47 + 13:44
9. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 73:18 + 22:15
10. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 73:55 + 22:52
11. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 79:24 + 28:21
12. Logvina Elena 5GC6851 C UKR Canada 85:50 + 34:47
13. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 104:47 + 53:44
14. Trykozko Urszula 53P6951 C Team 360 133:03 + 82:00
D45B
3.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 48:45
2. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 54:33 + 5:48
3. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 55:13 + 6:28
4. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 57:42 + 8:57
5. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 62:19 + 13:34
6. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 116:25 + 67:40
7. Goncalves Amalia 1FP6351 C CLAC 121:19 + 72:34
D55
4.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 66:38
2. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 70:00 + 3:22
3. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 89:03 + 22:25
D60
3.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 44:54
2. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 57:08 + 12:14
3. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 71:00 + 26:06
D65
3.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 67:33
2. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 79:38 + 12:05
H10
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 22:14
2. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 22:48 + 0:34
3. Krček Jan AOP0500 C Orientační Běh Opava 25:36 + 3:22
4. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 31:05 + 8:51
5. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 31:13 + 8:59
6. Háp Matěj PHK0501 C OK 99 Hradec Králové 39:23 + 17:09
7. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 42:18 + 20:04
8. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 42:19 + 20:05
Pawlowski Leon 1HP01 C BnO Szczecin DISK
H10N
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 21:26
2. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 24:40 + 3:14
3. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 26:15 + 4:49
4. Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 26:16 + 4:50
5. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 26:17 + 4:51
6. Jelínek Jakub AOP0601 C Orientační Běh Opava 30:10 + 8:44
6. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 30:10 + 8:44
8. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 31:01 + 9:35
9. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 40:13 + 18:47
10. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 42:27 + 21:01
H12
2.10 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waněk Hubert VRL0302 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:40
2. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 21:36 + 2:56
3. Valík Adam AOP0301 B Orientační Běh Opava 21:58 + 3:18
4. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 26:33 + 7:53
5. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 28:01 + 9:21
6. Udycz Jonasz 82P03 C UKS Traper Zlocieniec 31:50 + 13:10
7. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 33:27 + 14:47
8. Bružeňák Andrej TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno 45:21 + 26:41
9. Malinowski Jerzy 76P6801 C Rodzina z Teresina 53:53 + 35:13
Czynski Milosz 1HP04 C BnO Szczecin DISK
Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Javůrek Tomáš VSP0302 C USK Praha DISK
H14
3.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 25:59
2. Mareček Šimon OSN0201 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:49 + 2:50
3. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 32:47 + 6:48
4. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 33:14 + 7:15
5. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 34:35 + 8:36
6. Kostka Jiří AOP0201 B Orientační Běh Opava 34:51 + 8:52
7. Nechanický Jan OSN0200 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:02 + 9:03
8. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 38:05 + 12:06
9. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:51 + 17:52
10. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 50:01 + 24:02
11. Laszkiewicz Dominik 82P01 C UKS Traper Zlocieniec 61:41 + 35:42
12. Petersburski Krystian 1HP09 C BnO Szczecin 65:33 + 39:34
13. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 72:33 + 46:34
14. Pšenčík Jan VIC0100 B OB Vizovice 75:54 + 49:55
15. Grzegorczyk Mateusz 1HP07 C BnO Szczecin 83:10 + 57:11
16. Pšenčík David VIC0209 C OB Vizovice 94:52 + 68:53
17. Biernat Michal 1HP08 C BnO Szczecin 105:52 + 79:53
18. Kurasinskimichal 1HP11 C BnO Szczecin 121:30 + 95:31
Baczulis Milosz 1HP06 C BnO Szczecin DISK
H16
5.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 37:06
2. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 42:54 + 5:48
3. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 45:44 + 8:38
4. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 46:51 + 9:45
5. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 50:42 + 13:36
6. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 52:44 + 15:38
7. Kašpar Petr JPV9915 A Oddíl OS SK Prostějov 53:44 + 16:38
8. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 66:27 + 29:21
9. Rajnoha David UBM0003 B MENISKOS Brno 70:26 + 33:20
Hanuš Jaroslav HOB9949 C SKOB Horní Benešov DISK
H18
7.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rutka Jan 28P9800 C UNTS Warszawa 53:03
2. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 54:57 + 1:54
3. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 65:16 + 12:13
4. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 79:09 + 26:06
5. Mossakowski Wojtek 28P9802 C UNTS Warszawa 79:36 + 26:33
6. Hubáček Filip JPV9800 B Oddíl OS SK Prostějov 84:33 + 31:30
7. Faltejsek Jan PHK9802 C OK 99 Hradec Králové 98:27 + 45:24
8. Jochec Michal NNN9730 C Neregistrovaní 107:36 + 54:33
9. Bajger Adam 7SC9700 C Neregistrovaní - MOV 122:55 + 69:52
10. Goncalves Pedro 1GP9801 C ORI-ESTARREJA 151:54 + 98:51
Garstka Jakub DOB9800 C KOB Dobruška DISK
H21A
10.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 68:33
2. Dutkowski Mikolaj DOB9200 R KOB Dobruška 68:46 + 0:13
3. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 70:11 + 1:38
4. Hadač Filip AOP9301 R Orientační Běh Opava 70:47 + 2:14
5. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 72:59 + 4:26
6. Krajča Tomáš 58A8701 C Canberra Cockatoos 73:51 + 5:18
7. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 75:24 + 6:51
8. Pryjma Fryderyk JPV9803 C Oddíl OS SK Prostějov 76:31 + 7:58
9. Sklenář Martin AOP9501 A Orientační Běh Opava 77:54 + 9:21
10. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:37 + 10:04
11. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 79:05 + 10:32
12. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 79:53 + 11:20
13. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 83:07 + 14:34
14. Krasuski Marcin 26P7200 C orienteering.waw.pl 83:16 + 14:43
15. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 88:45 + 20:12
16. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 90:05 + 21:32
17. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 90:51 + 22:18
18. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 93:12 + 24:39
19. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 96:35 + 28:02
20. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 97:46 + 29:13
21. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 98:18 + 29:45
22. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 101:36 + 33:03
23. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 104:09 + 35:36
24. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 106:40 + 38:07
H21B
8.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 66:04
2. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 69:35 + 3:31
3. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 69:48 + 3:44
4. Mazan Bartlomiej 17P9001 C WKS żląsk Wroclaw 72:47 + 6:43
5. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 76:09 + 10:05
6. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 77:08 + 11:04
7. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 79:37 + 13:33
8. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 79:45 + 13:41
9. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 80:52 + 14:48
10. Lubis Michal 66P8501 C UKS Azymut Pabianice 83:09 + 17:05
11. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 87:22 + 21:18
12. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 87:23 + 21:19
13. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 91:28 + 25:24
14. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 93:56 + 27:52
15. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 99:32 + 33:28
16. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 107:58 + 41:54
17. Novák Pavel AOV9801 B OOB TJ Baník Ostrava 109:53 + 43:49
18. Šolc Radim PGP8101 C SK Praga 133:03 + 66:59
Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering DISK
Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering DISK
H35A
6.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 47:55
2. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 49:50 + 1:55
3. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 50:24 + 2:29
4. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 56:31 + 8:36
5. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 56:39 + 8:44
6. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 66:26 + 18:31
7. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 70:29 + 22:34
8. Poltoratskyi Denys NNN C Neregistrovaní 74:44 + 26:49
9. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 86:48 + 38:53
10. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 91:49 + 43:54
H35B
5.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyoral Jan VIC7615 C OB Vizovice 53:07
2. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 59:27 + 6:20
3. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 64:32 + 11:25
4. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:29 + 13:22
5. Tomášek Petr NNN8031 C Neregistrovaní 67:38 + 14:31
6. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 67:41 + 14:34
7. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 68:35 + 15:28
8. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 70:09 + 17:02
9. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 72:31 + 19:24
10. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 77:07 + 24:00
11. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 88:17 + 35:10
12. Kuja Ivo KAR7701 C SK Karlovice 89:27 + 36:20
13. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 90:48 + 37:41
14. Javůrek Jaromír VSP7110 C USK Praha 96:45 + 43:38
15. Pšenčík Radomír VIC7207 C OB Vizovice 105:36 + 52:29
Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek DISK
H45A
6.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barcík Peter AOP6601 C Orientační Běh Opava 48:21
2. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 51:00 + 2:39
3. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 52:37 + 4:16
4. Arbter Roland 66A6201 C NF Wien 52:44 + 4:23
5. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 59:39 + 11:18
6. Logvin Andrei 5GC6201 C UKR Canada 59:57 + 11:36
7. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:18 + 11:57
8. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 60:41 + 12:20
9. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 67:20 + 18:59
10. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 68:58 + 20:37
11. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 69:07 + 20:46
12. Hojný Jaroslav SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec 69:41 + 21:20
13. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 70:40 + 22:19
14. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 73:09 + 24:48
15. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 73:47 + 25:26
16. Andrade Octavio 1BP4 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 76:48 + 28:27
17. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 81:07 + 32:46
18. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 82:00 + 33:39
19. Metelkine Alexander 15I6300 C Tel Aviv University 85:05 + 36:44
20. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 87:04 + 38:43
21. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 91:37 + 43:16
Nova Luis Quinta 1BP3 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho DISK
Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H45B
5.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 60:48
2. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 62:07 + 1:19
3. Kula Jiří VAM6100 C OOB Vamberk 63:14 + 2:26
4. Dolia IEugen NNN C Neregistrovaní 64:12 + 3:24
5. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 68:22 + 7:34
6. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 69:32 + 8:44
7. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 74:43 + 13:55
8. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 75:06 + 14:18
9. Hillar Nikkari 22E6502 C SK Rocco Team Estonia 95:37 + 34:49
10. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 97:31 + 36:43
11. Aare Abel 22E6501 C SK Rocco Team Estonia 98:00 + 37:12
12. Malinowski Zbigniew 76P6800 C Rodzina z Teresina 113:46 + 52:58
13. Goncalves Amandio 1FP6301 C CLAC 123:18 + 62:30
MS Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 86:58 + 26:10
H55A
5.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 49:06
2. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 55:18 + 6:12
3. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 57:12 + 8:06
4. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 57:32 + 8:26
5. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 60:01 + 10:55
6. Guga Romuald 95P0001 C Wroclaw 60:16 + 11:10
7. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 60:17 + 11:11
8. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 62:33 + 13:27
9. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 67:26 + 18:20
10. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 74:04 + 24:58
11. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 75:30 + 26:24
12. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 82:49 + 33:43
H55B
4.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trydzenski Henadzi 18B5501 C Peleng-Vimpel/Minsk 47:50
2. Krajča Pavel TZL5705 C SKOB Zlín 56:03 + 8:13
3. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 62:25 + 14:35
4. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 67:47 + 19:57
5. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 68:56 + 21:06
6. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 72:46 + 24:56
H65
4.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:47
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 49:53 + 3:06
3. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 56:52 + 10:05
4. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 60:59 + 14:12
5. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 61:06 + 14:19
6. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 77:53 + 31:06
7. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 78:02 + 31:15
8. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 79:18 + 32:31
9. Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 83:47 + 37:00
10. Zaoral Jan VRB4703 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 102:23 + 55:36
Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha DISK
Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno DISK
H70
3.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 45:29
2. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 56:49 + 11:20
3. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 59:42 + 14:13
4. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 64:47 + 19:18
5. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 74:42 + 29:13
H75
3.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 39:33
2. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 54:28 + 14:55
HDR
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš 6GC0800 C ok99 hradec kralove 20:07
2. Gallo Ondrej AOP C Orientační Běh Opava 24:52 + 4:45
3. Linhart Jakub VIV0800 C GIGANT Orienteering 25:31 + 5:24
4. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 28:24 + 8:17
5. Linhart Adam VIV0801 C GIGANT Orienteering 28:36 + 8:29
6. Kurečka Jakub HOB0701 C SKOB Horní Benešov 31:00 + 10:53
7. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 32:36 + 12:29
8. Patermannová Eliška TBM0369 C KOS TJ Tesla Brno 32:46 + 12:39
9. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 34:12 + 14:05
10. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 35:17 + 15:10
11. Novák Viktor AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava 36:17 + 16:10
12. Patermannová Marie TBM0680 C KOS TJ Tesla Brno 36:30 + 16:23
13. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 37:10 + 17:03
14. Svacinkova Berenika NNN C Neregistrovaní 37:30 + 17:23
15. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 37:34 + 17:27
16. Capkova Marketa PHK C OK 99 Hradec Králové 39:09 + 19:02
17. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 39:46 + 19:39
18. Vyoralová Šárka VIC0950 C OB Vizovice 40:51 + 20:44
19. Pachmannová Iva NNN0852 C Neregistrovaní 41:39 + 21:32
20. Linehan Marta 58A1251 C Canberra Cockatoos 43:07 + 23:00
21. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 44:04 + 23:57
22. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 48:59 + 28:52
23. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 52:45 + 32:38
24. Porada Michał 73P1000 C OLBnO 58:18 + 38:11
25. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 59:01 + 38:54
26. Berger Tomas NNN C Neregistrovaní 67:56 + 47:49
27. Tomáškovi NNN C Neregistrovaní 68:18 + 48:11
28. Ramachova Michaela NNN C Neregistrovaní 85:27 + 65:20
TK
3.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlík Marek ZLH9501 C OOB TJ Zlaté Hory 35:36
2. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 54:34 + 18:58
3. Felklova Jarmila 47C C ASPV OA Šumperk 61:49 + 26:13
4. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 62:13 + 26:37
5. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 63:13 + 27:37
6. Felkl Ludek 47C C ASPV OA Šumperk 64:31 + 28:55
7. Tomášková Petra NNN8271 C Neregistrovaní 64:41 + 29:05
8. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 65:49 + 30:13
9. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 69:04 + 33:28
10. Fukalová Martina AOV9550 C OOB TJ Baník Ostrava 69:28 + 33:52
11. Zencakova Marie 47C C ASPV OA Šumperk 71:27 + 35:51
12. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 72:26 + 36:50
13. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 73:56 + 38:20
14. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 80:46 + 45:10
15. Paderova Jana NNN C Neregistrovaní 80:59 + 45:23
16. Machová Petra LME6952 C SK Los Mělník 89:25 + 53:49
17. Jelinkova Irena NNN C Neregistrovaní 94:55 + 59:19
18. Francova Jana NNN C Neregistrovaní 101:36 + 66:00
Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov DISK
Siedczynski Jakub 1HP10 C BnO Szczecin DISK
TL
6.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 51:17
2. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 57:45 + 6:28
3. Zencak Jaroslav 47C C ASPV OA Šumperk 58:22 + 7:05
4. Rychter Josef NNN C Neregistrovaní 61:24 + 10:07
5. Gallo Marek AOP7602 C Orientační Běh Opava 62:27 + 11:10
6. Otruba Vojtěch JPV9717 A Oddíl OS SK Prostějov 62:55 + 11:38
7. Autrata Daniel TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno 67:15 + 15:58
8. Jančová Jana VRB9450 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 68:52 + 17:35
9. Šulerová Pavlína TBM9151 C KOS TJ Tesla Brno 71:57 + 20:40
10. Wieszaczewski Jacek 21P8500 C Orientop Wroclaw 91:05 + 39:48
11. Kula Tadeas VAM9700 C OOB Vamberk 91:47 + 40:30
12. Jirásková Dora NNN7777 C Neregistrovaní 100:48 + 49:31
13. Syrový Lukáš NNN9845 C Neregistrovaní 105:01 + 53:44
14. Folprecht Jaroslav NNN C Neregistrovaní 122:28 + 71:11
15. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 164:42 + 113:25
16. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 191:04 + 139:47
17. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 191:09 + 139:52
Čermák Adam PGP9701 B SK Praga DISK
Syrový Zdeněk NNN9846 C Neregistrovaní DISK
Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové DISK