Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
29.05.2016
Místo konání:
Černá Voda
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
1:10 000
Ředitel závodu:
Schuster Martin
Hlavní rozhodčí:
Fiala Jan - R1
Stavitel tratí:
Hadač Miroslav - R1
D10C
2.60 km, 100 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Banasiak Anna 49P0650 C DFS Wroclaw 28:34
2. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:10 + 1:36
3. Fibírová Lucie FSP0777 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 33:09 + 4:35
4. Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 34:10 + 5:36
5. Mianowska Tosia 28P0750 C UNTS Warszawa 36:12 + 7:38
6. Chabiera Filomena 28P0751 C UNTS Warszawa 36:26 + 7:52
7. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 37:17 + 8:43
8. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:31 + 8:57
9. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:08 + 9:34
10. Šaňáková Marie UOL0651 C SOB Olomouc 40:41 + 12:07
11. Zawada Marcelina 19P0752 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 49:07 + 20:33
12. Halewicz Julia 19P C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 49:14 + 20:40
13. Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 49:42 + 21:08
14. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 51:00 + 22:26
15. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 53:43 + 25:09
16. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 53:50 + 25:16
17. Szeliga Sonia 19P0750 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 53:58 + 25:24
18. Kowalczyk Honorata 19P0650 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 54:51 + 26:17
19. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 73:06 + 44:32
20. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 129:55 + 101:21
D12C
2.70 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 28:04
2. Batani Valentina TZL0551 C SKOB Zlín 30:34 + 2:30
3. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 31:11 + 3:07
4. Banasiak Joanna 49P0450 C DFS Wroclaw 31:42 + 3:38
5. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 32:57 + 4:53
6. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 35:46 + 7:42
7. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 35:52 + 7:48
8. Navrátilová Marie ASU0599 C Magnus Orienteering 35:59 + 7:55
9. Zawada Karolina 19P0551 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 37:01 + 8:57
10. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 37:46 + 9:42
11. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:36 + 10:32
12. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:29 + 12:25
13. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 46:42 + 18:38
14. Kovalčíková Anna AOP0453 C Orientační Běh Opava 47:11 + 19:07
15. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 48:11 + 20:07
16. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:30 + 22:26
17. Kowalczyk Wiktoria 19P0450 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 51:34 + 23:30
18. Wittiw Miriam 33P0450 C Echo Twardogóra 52:20 + 24:16
19. Klechová Karolína AOP0452 C Orientační Běh Opava 63:11 + 35:07
20. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 86:17 + 58:13
21. Matochová Adéla TZL0552 C SKOB Zlín 88:14 + 60:10
Cetlová Magdalena AOP0552 C Orientační Běh Opava DISK
Pachmannová Katka AOP0551 C Orientační Běh Opava DISK
Kolaříková Eliška TZL0452 C SKOB Zlín DISK
Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice DISK
D14B
3.60 km, 130 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 39:54
2. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 42:20 + 2:26
3. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 44:45 + 4:51
4. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 45:38 + 5:44
5. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 46:22 + 6:28
6. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 47:15 + 7:21
7. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 54:18 + 14:24
8. Šmelíková Dorota LCE0260 B OOB TJ Slovan Luhačovice 54:57 + 15:03
9. Bednaříková Sára LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovice 56:11 + 16:17
10. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB Moira Brno 56:37 + 16:43
11. Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 58:00 + 18:06
12. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 60:01 + 20:07
13. Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:09 + 20:15
14. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 61:07 + 21:13
15. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 61:13 + 21:19
16. Sedlářová Jolana TBM0359 B KOS TJ Tesla Brno 61:48 + 21:54
17. Tesařová Tereza KSU0393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:42 + 23:48
18. Chabiera Lena 28P0351 C UNTS Warszawa 64:47 + 24:53
19. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 66:22 + 26:28
20. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 66:38 + 26:44
21. Borzym Izabela 27P0201 C BKS Wataha Warszawa 67:33 + 27:39
22. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 68:27 + 28:33
23. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 71:42 + 31:48
24. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 72:28 + 32:34
25. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 73:59 + 34:05
26. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 77:30 + 37:36
27. Králová Jolana TBM0360 B KOS TJ Tesla Brno 82:33 + 42:39
28. Piecek Emilia 19P0350 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 82:53 + 42:59
29. Becmer Aleksandra 49P0250 C DFS Wroclaw 89:44 + 49:50
30. Mazurek Joanna 49P0350 C DFS Wroclaw 139:07 + 99:13
Pachmannová Bára AOP0351 C Orientační Běh Opava DISK
MS Szajer Paulina 49P9700 C DFS Wroclaw 92:16 + 52:22
D14C
3.20 km, 130 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raclavská Vlaďka UOL0253 C SOB Olomouc 49:39
2. Raclavská Zuzana UOL0251 C SOB Olomouc 51:34 + 1:55
3. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 51:53 + 2:14
4. Hegedüšová Viktorie KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:13 + 18:34
D16A
4.90 km, 200 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 42:30
2. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 43:15 + 0:45
3. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 46:44 + 4:14
4. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 48:00 + 5:30
5. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 49:03 + 6:33
6. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:19 + 6:49
7. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 50:36 + 8:06
8. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 51:20 + 8:50
9. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:10 + 9:40
10. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 52:52 + 10:22
11. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 53:35 + 11:05
12. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:35 + 12:05
13. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:48 + 12:18
14. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 54:53 + 12:23
15. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 55:18 + 12:48
16. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 55:30 + 13:00
17. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 57:24 + 14:54
18. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 57:38 + 15:08
19. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 57:56 + 15:26
20. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 58:48 + 16:18
21. Držková Berenika LPU0151 A OK Lokomotiva Pardubice 59:11 + 16:41
22. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 59:15 + 16:45
23. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 59:28 + 16:58
24. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 59:47 + 17:17
25. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 59:48 + 17:18
26. Šrámková Hana RIC0051 A OB Říčany 60:34 + 18:04
27. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 62:04 + 19:34
28. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 62:22 + 19:52
29. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 62:34 + 20:04
30. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 63:52 + 21:22
31. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 64:25 + 21:55
32. Šlechtová Tereza KRL0152 A Kometa Kralovice 66:28 + 23:58
33. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 66:52 + 24:22
34. Nádeníčková Pavla NEJ0150 A TJ Jiskra Nejdek 68:17 + 25:47
35. Mianowska Julia 28P0150 C UNTS Warszawa 68:55 + 26:25
36. Olszanka Gabriela 23P0151 C OK!Sport 70:18 + 27:48
37. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 72:26 + 29:56
38. Kubíčková Iva LPU0157 A OK Lokomotiva Pardubice 81:30 + 39:00
39. Staszak Alicja 28P0151 C UNTS Warszawa 89:11 + 46:41
Ĺwica Katarzyna 19P0051 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
Susek Julia 23P0150 C OK!Sport DISK
D16B
4.50 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Špringlová Kamila TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno 50:39
2. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:43 + 1:04
3. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 55:01 + 4:22
4. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 60:30 + 9:51
5. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 64:50 + 14:11
6. Šabršulová Natálie LCE0054 B OOB TJ Slovan Luhačovice 65:32 + 14:53
7. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:54 + 15:15
8. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 68:28 + 17:49
9. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 71:46 + 21:07
10. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 73:30 + 22:51
11. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 74:12 + 23:33
12. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 75:26 + 24:47
13. Malotová Kamila LCE0055 B OOB TJ Slovan Luhačovice 81:54 + 31:15
14. Boučková Anna TBM0051 B KOS TJ Tesla Brno 88:48 + 38:09
D16C
3.80 km, 160 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vránová Eliška UOL0151 C SOB Olomouc 75:05
2. Štefková Klára TBM0059 C KOS TJ Tesla Brno 76:32 + 1:27
3. Čeleďová Justýna TZL0152 C SKOB Zlín 85:19 + 10:14
4. Mokrá Michaela ABM0063 C KOB Moira Brno 86:53 + 11:48
5. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 87:16 + 12:11
D18A
6.60 km, 240 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 52:11
2. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 54:38 + 2:27
3. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 54:48 + 2:37
4. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 59:34 + 7:23
5. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 60:11 + 8:00
6. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 61:04 + 8:53
7. Malinová Apolena SHK9952 A OK Slavia Hradec Králové 61:45 + 9:34
8. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 62:23 + 10:12
9. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 62:38 + 10:27
10. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 62:53 + 10:42
11. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 63:19 + 11:08
12. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 65:24 + 13:13
13. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 65:39 + 13:28
14. Šmelíková Tereza LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice 65:44 + 13:33
15. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:43 + 14:32
16. Galla Zofia 1VP9852 C HKS Azymut Mochy 67:08 + 14:57
17. Seidel Julia 1VP9951 C HKS Azymut Mochy 67:23 + 15:12
18. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 67:24 + 15:13
19. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 68:02 + 15:51
20. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 68:32 + 16:21
21. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 68:53 + 16:42
22. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 70:20 + 18:09
22. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 70:20 + 18:09
24. Kinkorová Tereza LPM9850 A OK Lokomotiva Plzeň 70:29 + 18:18
25. Liberdová Jana TRI9852 A TJ TŽ Třinec 72:30 + 20:19
26. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 74:25 + 22:14
27. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 74:36 + 22:25
28. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 76:03 + 23:52
29. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 76:10 + 23:59
30. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 81:08 + 28:57
31. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 82:31 + 30:20
32. Hrabánková Zuzana PGP9950 A SK Praga 83:06 + 30:55
33. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 83:26 + 31:15
34. Zimmerová Kateřina KAM9850 A OK Kamenice 96:34 + 44:23
35. Škarková Kateřina PGP9955 C SK Praga 97:38 + 45:27
36. Marek Wiktoria 28P9950 C UNTS Warszawa 98:48 + 46:37
37. Hudská Ludmila TUR9851 C OOB TJ Turnov 99:18 + 47:07
38. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 100:32 + 48:21
39. Chaloupková Veronika CHC9852 B K.O.B. Choceň 105:30 + 53:19
40. Murawska Marta 1VP9851 C HKS Azymut Mochy 107:39 + 55:28
D18B
5.40 km, 190 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Utíkalová Kateřina TBM9952 B KOS TJ Tesla Brno 62:19
2. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 69:46 + 7:27
3. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 70:25 + 8:06
4. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 73:51 + 11:32
5. Kůstková Daniela VIC9898 B OB Vizovice 74:34 + 12:15
6. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 79:06 + 16:47
7. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 82:47 + 20:28
8. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 96:17 + 33:58
Chroustová Šárka ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno DISK
Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov DISK
D18C
4.40 km, 180 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Antonowicz Anna Maria 28P9850 C UNTS Warszawa 67:45
2. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:21 + 18:36
Porada Lilianna 12P9850 C UKS Reflex Rybnik DISK
D20A
7.10 km, 270 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 58:36
2. Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka 59:16 + 0:40
3. Weiler Virág 17H9650 C Hungarian Team 59:40 + 1:04
4. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 62:05 + 3:29
5. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 63:45 + 5:09
6. Wanczyk Zuzanna 25P9752 C PUKS Mlode Orly 65:05 + 6:29
7. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno 65:51 + 7:15
8. Szuromi Luca 17H9652 C Hungarian Team 66:21 + 7:45
9. GOLDMANN Julia 17H9694 C Hungarian Team 66:41 + 8:05
10. Matyba Anna 34P9651 C WKS Grunwald Poznań 66:43 + 8:07
11. Sárközy Zsófia 17H9954 C Hungarian Team 68:40 + 10:04
12. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 68:55 + 10:19
13. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 69:18 + 10:42
14. Viniczai Csenge 17H9751 C Hungarian Team 70:52 + 12:16
15. Péntek Gréti 17H9691 C Hungarian Team 72:10 + 13:34
16. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 72:24 + 13:48
17. Becze Rita 17H9654 C Hungarian Team 72:36 + 14:00
18. Gorczyca Maria 55P9700 C Grunwald Poznań 73:00 + 14:24
19. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 73:14 + 14:38
20. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:09 + 15:33
21. Jansová Doubravka LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice 74:25 + 15:49
22. Dominiak Dagmara 25P9751 C PUKS Mlode Orly 74:30 + 15:54
23. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 75:02 + 16:26
24. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 75:08 + 16:32
25. Kavánková Iva TZL9753 A SKOB Zlín 75:11 + 16:35
26. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 75:55 + 17:19
27. Chládková Simona LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice 76:26 + 17:50
28. Liszka Eszter 17H9651 C Hungarian Team 76:42 + 18:06
29. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 76:58 + 18:22
30. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 77:10 + 18:34
31. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 78:03 + 19:27
32. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 80:44 + 22:08
33. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 81:13 + 22:37
34. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 81:31 + 22:55
35. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 81:47 + 23:11
36. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 88:53 + 30:17
37. KOVACS Eszter 17H9692 C Hungarian Team 89:32 + 30:56
38. Roškotová Lucie TUR9753 A OOB TJ Turnov 93:09 + 34:33
Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové DISK
Koderičová Tereza PHK9666 R OK 99 Hradec Králové DISK
Vališová Martina OSN9696 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Lavičková Michaela PGP9656 B SK Praga DISK
D20B
6.10 km, 220 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 100:45
2. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 106:11 + 5:26
D21E
9.00 km, 350 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 74:13
2. Čepová Daniela PHK8951 E OK 99 Hradec Králové 78:08 + 3:55
3. Hlavová Jindra ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno 78:10 + 3:57
4. Mechlová Lenka SHK9051 R OK Slavia Hradec Králové 78:27 + 4:14
5. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 79:00 + 4:47
6. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 80:05 + 5:52
7. Jakobová Adélka PGP9056 E SK Praga 80:52 + 6:39
8. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 80:55 + 6:42
9. Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 81:59 + 7:46
10. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 82:10 + 7:57
11. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 82:49 + 8:36
12. Tichovská Martina PGP8658 E SK Praga 83:14 + 9:01
13. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 84:32 + 10:19
14. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 86:26 + 12:13
15. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 86:39 + 12:26
16. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 87:05 + 12:52
17. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 87:40 + 13:27
18. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 90:11 + 15:58
19. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 91:05 + 16:52
20. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 91:17 + 17:04
21. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 92:03 + 17:50
22. Górska Kinga 39P8950 C UMKS Orkan Ostróda 93:54 + 19:41
23. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 94:13 + 20:00
24. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 94:35 + 20:22
25. Pabich Maria 66P7606 C UKS Azymut Pabianice 95:20 + 21:07
26. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 96:56 + 22:43
27. Szeliga Malgorzata 19P9350 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 97:14 + 23:01
28. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 98:02 + 23:49
29. Čermáková Magdalena LCE9155 C OOB TJ Slovan Luhačovice 105:22 + 31:09
30. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 109:44 + 35:31
Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Pietrowskaja Wioletta 28P9150 C UNTS Warszawa DISK
Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno DISK
Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno DISK
D21A
7.50 km, 280 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 66:14
2. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové 72:27 + 6:13
3. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 73:16 + 7:02
4. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 75:05 + 8:51
5. Udržalová Pavla LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice 75:57 + 9:43
6. Hepnerová Martina SHK8152 R OK Slavia Hradec Králové 76:02 + 9:48
7. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 76:16 + 10:02
8. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 77:32 + 11:18
9. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 77:35 + 11:21
10. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 78:19 + 12:05
11. Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 78:30 + 12:16
12. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 78:45 + 12:31
13. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 79:42 + 13:28
14. Kosová Štěpánka LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice 80:07 + 13:53
14. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 80:07 + 13:53
16. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 82:58 + 16:44
17. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 83:12 + 16:58
18. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 84:48 + 18:34
19. Dundrová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 85:01 + 18:47
20. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 85:06 + 18:52
21. Wysocka Malwina 23P8500 C OK!Sport 85:43 + 19:29
22. Przyczková Michaela LPU8499 E OK Lokomotiva Pardubice 86:36 + 20:22
23. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 87:25 + 21:11
24. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:28 + 21:14
25. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 87:43 + 21:29
26. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 88:16 + 22:02
27. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 88:32 + 22:18
28. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 90:39 + 24:25
29. Kocińska Agnieszka 39P8750 C UMKS Orkan Ostróda 91:29 + 25:15
30. Chroustová Lenka ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno 92:03 + 25:49
31. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 94:45 + 28:31
32. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 95:27 + 29:13
33. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 96:09 + 29:55
34. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 96:44 + 30:30
35. Kazdová Lenka SJC8484 C Sportcentrum Jičín 96:56 + 30:42
36. Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 97:25 + 31:11
37. Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 97:57 + 31:43
38. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 99:37 + 33:23
39. Szlendak Joanna LCE9352 C OOB TJ Slovan Luhačovice 104:41 + 38:27
40. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 105:13 + 38:59
41. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 106:19 + 40:05
42. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 108:26 + 42:12
43. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 109:25 + 43:11
44. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 118:51 + 52:37
45. Ĺlusarczyk Katarzyna 23P8951 C OK!Sport 120:20 + 54:06
46. Barrable Sarah-Jane 31G8450 C South London Orienteers (SLOW) 139:27 + 73:13
Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast DISK
Benešová Jana SJH9451 C SJH Jindřichův Hradec DISK
D21B
6.80 km, 240 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 81:14
2. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 82:12 + 0:58
3. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 83:03 + 1:49
4. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 83:35 + 2:21
5. Svobodná Madla DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka 84:03 + 2:49
6. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 84:35 + 3:21
7. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 86:58 + 5:44
8. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 87:38 + 6:24
9. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 88:55 + 7:41
10. Czajka Iza 23P8250 C OK!Sport 91:37 + 10:23
11. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 93:01 + 11:47
12. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 97:10 + 15:56
13. MiĹkiewicz Martyna 23P8950 C OK!Sport 97:29 + 16:15
14. Podešvová Vlasta ADA9251 C OOB Spartak Adamov 97:52 + 16:38
15. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 100:11 + 18:57
16. Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 101:37 + 20:23
17. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 101:55 + 20:41
18. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 102:47 + 21:33
19. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 107:59 + 26:45
Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko DISK
D21C
6.30 km, 210 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulvova Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 74:11
2. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 83:54 + 9:43
3. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 89:08 + 14:57
4. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 93:44 + 19:33
5. Fidrmucová Linda UOL8650 C SOB Olomouc 98:30 + 24:19
Svobodná Šárka DKP8850 R Oddíl OB Kotlářka DISK
D35B
5.80 km, 200 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 56:56
2. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 61:52 + 4:56
3. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 67:15 + 10:19
4. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 69:06 + 12:10
5. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 72:29 + 15:33
6. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:58 + 25:02
7. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 87:07 + 30:11
8. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 94:04 + 37:08
9. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 111:33 + 54:37
10. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 116:08 + 59:12
11. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 124:10 + 67:14
12. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 126:51 + 69:55
13. Golinowska Elzbieta 1VP8051 C HKS Azymut Mochy 157:46 + 100:50
Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Skripniková Kateřina FSP8051 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
D35C
5.50 km, 190 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 58:45
2. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 61:56 + 3:11
3. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 72:13 + 13:28
4. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 72:44 + 13:59
5. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 74:30 + 15:45
6. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 76:01 + 17:16
7. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 81:19 + 22:34
8. Fibírová Zuzana FSP7555 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 87:20 + 28:35
9. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:32 + 29:47
10. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 92:04 + 33:19
11. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 93:20 + 34:35
12. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 106:57 + 48:12
13. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 107:34 + 48:49
14. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 112:24 + 53:39
15. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 113:56 + 55:11
16. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 138:28 + 79:43
17. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 176:17 + 117:32
18. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 191:23 + 132:38
MS Kubes Jaromir PLU C TJ SOKOL Plumlov 81:08 + 22:23
D40B
5.60 km, 190 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 60:23
2. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:27 + 8:04
3. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 73:58 + 13:35
4. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 77:11 + 16:48
5. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 79:15 + 18:52
6. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 84:21 + 23:58
7. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 90:26 + 30:03
8. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 113:25 + 53:02
9. Mianowska Dorota 28P7450 C UNTS Warszawa 117:10 + 56:47
10. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 118:18 + 57:55
D45B
4.60 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 45:56
2. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 51:08 + 5:12
3. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 51:31 + 5:35
4. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:04 + 8:08
5. Ciencialová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 60:36 + 14:40
6. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 62:04 + 16:08
7. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 62:13 + 16:17
8. Wolek Ewa 28P6802 C UNTS Warszawa 62:49 + 16:53
9. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 63:34 + 17:38
10. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 65:14 + 19:18
11. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 67:33 + 21:37
12. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 67:49 + 21:53
13. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 68:38 + 22:42
14. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 68:47 + 22:51
15. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 70:34 + 24:38
16. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 71:05 + 25:09
17. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 73:10 + 27:14
18. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 74:28 + 28:32
19. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 77:34 + 31:38
20. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 83:46 + 37:50
21. Wolowczyk Mariola 28P6851 C UNTS Warszawa 90:16 + 44:20
Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod DISK
D45C
4.40 km, 170 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 64:12
2. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 71:58 + 7:46
3. Benrothová Irena 5YC7151 C Benroth 76:47 + 12:35
4. Netuková Hana SHK7052 C OK Slavia Hradec Králové 81:14 + 17:02
5. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 83:44 + 19:32
6. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 93:41 + 29:29
7. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 96:47 + 32:35
8. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 116:21 + 52:09
D50B
4.40 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 58:05
2. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 62:58 + 4:53
3. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 66:27 + 8:22
4. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 66:32 + 8:27
5. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 69:53 + 11:48
6. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 78:08 + 20:03
7. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 78:43 + 20:38
8. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 78:47 + 20:42
9. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 79:35 + 21:30
10. Czerkawska Urszula 1SP6250 C Neregistrovaní - Czerkawska 80:36 + 22:31
11. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 84:28 + 26:23
12. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 92:05 + 34:00
13. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 100:15 + 42:10
Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice DISK
D55B
3.80 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:21
2. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 65:20 + 9:59
3. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 70:15 + 14:54
4. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:57 + 22:36
5. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 79:10 + 23:49
6. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:02 + 29:41
D55C
4.10 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 64:57
2. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 70:22 + 5:25
3. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 75:17 + 10:20
4. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 89:37 + 24:40
5. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 126:25 + 61:28
D60B
3.60 km, 140 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 49:34
2. Wysocka Jolanta 14P5650 C UKS Kometa Gliwice 62:18 + 12:44
3. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 65:58 + 16:24
4. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 172:24 + 122:50
MS Horváth Magda 17H5750 C Hungarian Team 47:58 +
D65B
3.50 km, 130 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Christine Roberts 32G5151 C EBOR DISK
H10C
2.60 km, 100 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:55
2. Pachnik Jędrzej 19P0600 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 28:07 + 2:12
3. Pernička Václav TZL0602 C SKOB Zlín 29:01 + 3:06
4. Skripnik Nikola FSP0600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 31:06 + 5:11
5. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 31:19 + 5:24
6. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 32:15 + 6:20
7. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:15 + 10:20
8. Kotkowiak Bartosz 1HP0601 C BnO Szczecin 38:15 + 12:20
9. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 38:31 + 12:36
10. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 40:12 + 14:17
11. Skripnik Matouš FSP0800 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 43:08 + 17:13
12. Křupka Tadeáš KON0606 C KOB Konice 48:34 + 22:39
Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H12C
2.90 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 23:36
2. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 25:03 + 1:27
3. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:13 + 3:37
4. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 27:55 + 4:19
5. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 28:54 + 5:18
6. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 28:57 + 5:21
7. Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 32:24 + 8:48
8. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 32:55 + 9:19
9. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 33:25 + 9:49
10. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 34:57 + 11:21
11. Hustý Adam TZL0403 C SKOB Zlín 37:13 + 13:37
12. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 40:16 + 16:40
13. Šperlich Jan KSU0403 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:32 + 17:56
14. Sláma Šimon LCE0502 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:30 + 18:54
15. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 42:39 + 19:03
16. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 43:12 + 19:36
17. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 44:08 + 20:32
18. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:54 + 24:18
19. Jelewski Karol 33P0500 C Echo Twardogóra 50:35 + 26:59
20. Vítek Filip AOP0401 C Orientační Běh Opava 55:01 + 31:25
21. Daněk Vít KRN0500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:46 + 32:10
22. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:03 + 34:27
23. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 63:05 + 39:29
24. Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:53 + 44:17
25. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 73:34 + 49:58
26. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:48 + 50:12
Kotkowiak Piotr 1HP0401 C BnO Szczecin DISK
H14B
4.40 km, 170 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno 39:58
2. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 43:18 + 3:20
3. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 44:32 + 4:34
4. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 45:33 + 5:35
5. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:41 + 7:43
6. Chaloupský Jakub PHK0302 B OK 99 Hradec Králové 48:10 + 8:12
7. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 49:14 + 9:16
8. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 50:04 + 10:06
9. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:19 + 11:21
10. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 51:35 + 11:37
11. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 51:38 + 11:40
12. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 53:20 + 13:22
13. Valík Adam AOP0301 B Orientační Běh Opava 54:23 + 14:25
14. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 55:01 + 15:03
15. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 57:52 + 17:54
16. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 58:22 + 18:24
17. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 58:37 + 18:39
18. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 58:54 + 18:56
19. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 59:49 + 19:51
20. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:06 + 20:08
21. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 60:35 + 20:37
22. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 61:09 + 21:11
23. Kula Mateusz 1HP0203 C BnO Szczecin 63:56 + 23:58
24. Matuš Vít VRB0202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 64:51 + 24:53
25. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 67:02 + 27:04
26. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 68:57 + 28:59
27. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 69:38 + 29:40
28. Peňáz Radek VRB0313 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 71:45 + 31:47
29. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 74:57 + 34:59
30. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 76:32 + 36:34
31. Biernat Michal 1HP0201 C BnO Szczecin 80:12 + 40:14
32. Toborek Jakub 49P0300 C DFS Wroclaw 82:33 + 42:35
33. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:41 + 43:43
34. Cych Maksymilian 33P0301 C Echo Twardogóra 86:47 + 46:49
35. Kondys Jakub 1HP0202 C BnO Szczecin 92:10 + 52:12
36. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 92:47 + 52:49
37. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 92:53 + 52:55
38. Nowakowski Maciej 27P0200 C BKS Wataha Warszawa 107:31 + 67:33
39. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 143:10 + 103:12
Gierus Mateusz 33P0302 C Echo Twardogóra DISK
Pachnik Stanislaw 19P0300 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
Peterka Jakub LLI0404 B TJ Loko Liberec DISK
Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory DISK
H14C
3.70 km, 130 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 102:02
Gruss Zdeněk VRB0305 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. DISK
H16A
7.10 km, 260 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 53:43
2. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 54:05 + 0:22
3. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 55:23 + 1:40
4. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 55:58 + 2:15
5. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 56:00 + 2:17
6. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 60:34 + 6:51
7. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 61:02 + 7:19
8. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 62:05 + 8:22
9. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 62:16 + 8:33
10. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 66:18 + 12:35
11. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 67:01 + 13:18
12. Choros Tomasz 25P0001 C PUKS Mlode Orly 67:40 + 13:57
13. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 68:19 + 14:36
14. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 68:47 + 15:04
15. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 69:32 + 15:49
16. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 70:36 + 16:53
17. Veselý Vojtěch SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec 71:16 + 17:33
18. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 71:24 + 17:41
19. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:34 + 18:51
20. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 73:07 + 19:24
21. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 73:35 + 19:52
22. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:46 + 20:03
23. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 75:57 + 22:14
24. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 76:32 + 22:49
25. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 76:48 + 23:05
26. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 77:18 + 23:35
27. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 77:34 + 23:51
28. Byrczek Jan 14P0000 C UKS Kometa Gliwice 79:30 + 25:47
29. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 80:27 + 26:44
30. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 87:07 + 33:24
31. Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 C UKS Siódemka Rumia 110:02 + 56:19
32. Sloma Grzegorz 19P0100 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 120:56 + 67:13
Petersburski Krystian 1HP0001 C BnO Szczecin DISK
Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem DISK
Průša Kryštof VSP0102 A USK Praha DISK
Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor DISK
H16B
6.00 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrich Dušan LCE0012 B OOB TJ Slovan Luhačovice 54:28
2. Grebík Radim ASU0101 B Magnus Orienteering 59:12 + 4:44
3. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:12 + 7:44
4. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:08 + 11:40
5. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 66:28 + 12:00
6. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 70:30 + 16:02
7. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:26 + 16:58
8. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 72:30 + 18:02
9. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 72:46 + 18:18
10. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 74:26 + 19:58
11. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 75:05 + 20:37
12. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 78:38 + 24:10
13. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 82:14 + 27:46
14. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 82:50 + 28:22
15. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 89:30 + 35:02
16. Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 101:02 + 46:34
H16C
4.80 km, 190 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 68:44
2. Zimmer Jan ZVO0001 C OB SK Zvole 86:20 + 17:36
H18A
8.90 km, 320 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 59:19
2. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 61:21 + 2:02
3. Hausenblas Šimon KAM9803 A OK Kamenice 62:38 + 3:19
4. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 64:33 + 5:14
5. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 65:31 + 6:12
6. Dekrét Jakub ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno 66:37 + 7:18
7. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 67:37 + 8:18
8. Pryjma Fryderyk JPV9803 A Oddíl OS SK Prostějov 67:48 + 8:29
9. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 68:09 + 8:50
10. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 68:47 + 9:28
11. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 68:51 + 9:32
12. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 69:05 + 9:46
13. Sláma Dušan ASU9843 A Magnus Orienteering 69:15 + 9:56
14. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:47 + 11:28
15. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 71:41 + 12:22
16. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 73:16 + 13:57
17. Rutka Jan 28P9800 C UNTS Warszawa 73:36 + 14:17
18. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:56 + 14:37
19. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 74:26 + 15:07
20. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 74:37 + 15:18
21. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:25 + 16:06
22. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 75:41 + 16:22
23. Gebrt Jan SHK9801 A OK Slavia Hradec Králové 76:02 + 16:43
24. Bartoš Vojtěch PGP9809 A SK Praga 79:09 + 19:50
25. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 79:24 + 20:05
26. Holesz Sebastian TRI9902 A TJ TŽ Třinec 80:16 + 20:57
27. Cuprys Gracjan 1VP9901 C HKS Azymut Mochy 80:50 + 21:31
28. Horčička Vít UOL9919 A SOB Olomouc 83:37 + 24:18
29. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 83:59 + 24:40
30. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 84:23 + 25:04
31. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 85:58 + 26:39
32. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:36 + 27:17
33. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 87:55 + 28:36
34. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 90:10 + 30:51
35. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:45 + 31:26
36. Kašpar Ludvík BOR9805 A OK Jiskra Nový Bor 91:29 + 32:10
37. Paukert Lukáš KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí 91:37 + 32:18
38. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 93:50 + 34:31
39. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 94:36 + 35:17
40. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 98:28 + 39:09
41. Hubáček Filip JPV9800 A Oddíl OS SK Prostějov 102:32 + 43:13
42. Mossakowski Wojtek 28P9802 C UNTS Warszawa 105:14 + 45:55
Pek Daniel SHK9803 A OK Slavia Hradec Králové DISK
Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H18B
6.90 km, 280 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupka Josef UOL9801 B SOB Olomouc 69:06
2. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 73:39 + 4:33
3. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 77:11 + 8:05
4. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:53 + 8:47
5. Doležal Vít SJC9802 B Sportcentrum Jičín 78:44 + 9:38
6. Šnyrch Jakub ABM9906 B KOB Moira Brno 79:06 + 10:00
7. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 80:19 + 11:13
8. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 80:24 + 11:18
9. Ingršt Matěj ABM9907 B KOB Moira Brno 88:45 + 19:39
10. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 89:54 + 20:48
11. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 99:47 + 30:41
12. Zvoníček Jan SKM9801 B KOB Směr Kroměříž 101:38 + 32:32
13. Gilík Marek SOP9904 C OOB TJ Slezan Opava 121:42 + 52:36
Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H20A
10.00 km, 370 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 66:34
2. Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 71:28 + 4:54
3. Dalos Máté 17H9700 C Hungarian Team 72:02 + 5:28
4. Zacher Márton 17H9803 C Hungarian Team 73:10 + 6:36
5. Egei Patrik 17H9801 C Hungarian Team 73:18 + 6:44
6. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 73:40 + 7:06
7. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 74:50 + 8:16
8. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 75:11 + 8:37
9. Miavecz Balázs 17H9800 C Hungarian Team 76:04 + 9:30
10. Peregi Dániel 17H9701 C Hungarian Team 76:47 + 10:13
11. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 76:53 + 10:19
12. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 78:00 + 11:26
13. Ormay Mihály 17H9901 C Hungarian Team 80:22 + 13:48
14. Kuca Kacper 41P9900 C WKS Wawel Kraków 81:47 + 15:13
15. Biederman Marcin 41P C WKS Wawel Kraków 82:13 + 15:39
16. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 83:00 + 16:26
17. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 83:11 + 16:37
18. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 83:12 + 16:38
19. Skalický Matyáš KUO9605 A KOB Ústí nad Orlicí 85:00 + 18:26
20. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 85:19 + 18:45
21. Porgányi Márk 17H9703 C Hungarian Team 85:37 + 19:03
22. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 87:24 + 20:50
23. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 88:27 + 21:53
24. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 88:56 + 22:22
25. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 89:55 + 23:21
26. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 92:47 + 26:13
27. Werner Michal PGP9705 A SK Praga 93:06 + 26:32
28. Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga 93:29 + 26:55
29. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 93:41 + 27:07
30. Vacek Vojtěch SJI9602 R OK Jihlava 98:18 + 31:44
31. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 100:08 + 33:34
32. Jurica Jan LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice 102:31 + 35:57
33. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 109:09 + 42:35
34. Fleiss Sebastian 2JD9601 C Berliner TSC 109:34 + 43:00
35. Weiler Vince 17H9904 C Hungarian Team 111:30 + 44:56
36. Hortobágyi Ákos 17H9802 C Hungarian Team 131:22 + 64:48
Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava DISK
Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa DISK
H20B
8.80 km, 310 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 94:54
H21E
13.80 km, 540 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 97:40
2. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 99:38 + 1:58
3. Bakó Áron 17H9202 C Hungarian Team 102:08 + 4:28
4. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 102:16 + 4:36
5. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 102:33 + 4:53
6. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 102:36 + 4:56
7. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 103:32 + 5:52
8. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 104:13 + 6:33
9. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 105:29 + 7:49
10. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 106:03 + 8:23
11. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 106:10 + 8:30
12. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 106:55 + 9:15
13. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 107:20 + 9:40
14. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 108:46 + 11:06
15. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 108:56 + 11:16
16. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 109:17 + 11:37
17. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 109:59 + 12:19
18. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 110:49 + 13:09
19. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 112:13 + 14:33
20. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 112:17 + 14:37
21. Švirák Ondřej ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno 112:47 + 15:07
22. Baumholczer Máté 17H9201 C Hungarian Team 113:17 + 15:37
23. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 113:46 + 16:06
24. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 114:24 + 16:44
25. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 115:29 + 17:49
26. Tugyi Levente 17H9404 C Hungarian Team 116:00 + 18:20
27. Kisvölcsey Ákos 17H7201 C Hungarian Team 116:25 + 18:45
28. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 116:44 + 19:04
29. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 118:00 + 20:20
30. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 118:30 + 20:50
31. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 121:13 + 23:33
32. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 127:50 + 30:10
33. Bugár Gergely 17H9203 C Hungarian Team 131:44 + 34:04
34. Fehérvári Dániel 17H9402 C Hungarian Team 148:13 + 50:33
35. Galicz Karol 27P8600 C BKS Wataha Warszawa 173:54 + 76:14
Liszka Krisztián 17H9204 C Hungarian Team DISK
Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice DISK
Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice DISK
Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno DISK
Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín DISK
Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov DISK
H21A
12.30 km, 500 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 91:12
2. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 93:46 + 2:34
3. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 95:52 + 4:40
4. Dragowski Kuba TUR9003 C OOB TJ Turnov 96:37 + 5:25
5. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 97:40 + 6:28
6. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 98:52 + 7:40
7. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 99:02 + 7:50
8. Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové 99:29 + 8:17
9. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 101:23 + 10:11
10. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 103:54 + 12:42
11. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 105:13 + 14:01
12. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 105:41 + 14:29
13. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 106:12 + 15:00
14. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 107:07 + 15:55
15. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 107:12 + 16:00
16. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 107:13 + 16:01
17. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 107:37 + 16:25
18. Neumann Josef 33D8400 C USV TU Dresden 109:08 + 17:56
19. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 109:49 + 18:37
20. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 110:12 + 19:00
21. Pachnik Wojciech 19P9100 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 110:20 + 19:08
22. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 110:50 + 19:38
23. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 111:34 + 20:22
24. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 112:39 + 21:27
25. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 112:56 + 21:44
26. Jirka Michal PTE8403 C TJ Sokol Ptení 113:05 + 21:53
27. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 113:22 + 22:10
28. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 113:59 + 22:47
29. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 115:05 + 23:53
30. Marchuk Ilya 28P8700 C UNTS Warszawa 116:14 + 25:02
31. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 116:35 + 25:23
32. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 117:15 + 26:03
33. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 117:28 + 26:16
34. Fibír Tomáš FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 117:48 + 26:36
35. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 118:00 + 26:48
36. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 119:23 + 28:11
37. Waněk Adam LPU9505 R OK Lokomotiva Pardubice 119:57 + 28:45
38. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 120:18 + 29:06
39. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 120:51 + 29:39
40. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 123:12 + 32:00
41. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 124:31 + 33:19
42. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 125:10 + 33:58
43. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 125:32 + 34:20
44. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 126:30 + 35:18
45. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 126:53 + 35:41
46. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 127:15 + 36:03
47. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 127:21 + 36:09
48. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 129:26 + 38:14
49. Wojnowicz Marek 19P9201 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 130:40 + 39:28
50. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 131:59 + 40:47
51. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 135:15 + 44:03
52. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 137:47 + 46:35
53. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 141:32 + 50:20
54. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 148:10 + 56:58
55. SCULTETY Marton 17H9415 C Hungarian Team 148:34 + 57:22
56. Dobra Tom 29G9200 C University of Bristol Orienteering Club 151:45 + 60:33
Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové DISK
Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Prasal Jakub 25P9501 C PUKS Mlode Orly DISK
Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno DISK
Madej Mateusz 19P9101 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering DISK
Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín DISK
Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga DISK
Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška DISK
H21B
11.30 km, 440 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 88:45
2. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 89:39 + 0:54
3. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 92:54 + 4:09
4. Müller Martin PHK8903 C OK 99 Hradec Králové 94:16 + 5:31
5. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 94:59 + 6:14
6. Štěrba Zbyněk LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice 95:53 + 7:08
7. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 99:09 + 10:24
8. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 99:33 + 10:48
9. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 99:35 + 10:50
10. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 100:23 + 11:38
11. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 101:32 + 12:47
12. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 102:25 + 13:40
13. Halama Jakub KSU7940 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:34 + 13:49
14. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 102:59 + 14:14
15. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 107:52 + 19:07
16. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 109:25 + 20:40
17. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 110:04 + 21:19
18. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 110:28 + 21:43
19. Skripnik Štěpán FSP7909 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 111:17 + 22:32
20. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 111:53 + 23:08
21. Hyka Jan TUR9002 C OOB TJ Turnov 112:46 + 24:01
22. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 121:24 + 32:39
23. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 121:50 + 33:05
24. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 122:09 + 33:24
25. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 123:13 + 34:28
26. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 127:01 + 38:16
27. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 132:55 + 44:10
28. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 136:39 + 47:54
29. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 137:55 + 49:10
30. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 139:02 + 50:17
31. Dragowski Piotr 23P8200 C OK!Sport 140:17 + 51:32
32. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 144:13 + 55:28
33. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 144:17 + 55:32
34. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 147:18 + 58:33
35. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 151:03 + 62:18
36. JAROSI Adam 17H9416 C Hungarian Team 207:26 + 118:41
Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč DISK
Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Hostaš Petr TUR9001 C OOB TJ Turnov DISK
Kuriak Jakub VZA9301 C Slávia ŽU Žilina DISK
H21C
9.30 km, 300 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 84:58
2. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 93:50 + 8:52
3. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 108:07 + 23:09
4. Humlíček Aleš ZBM7539 C SK Žabovřesky Brno 109:59 + 25:01
5. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 132:26 + 47:28
Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno DISK
H21D
7.30 km, 260 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ SOKOL Plumlov 76:08
2. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 106:38 + 30:30
3. Hrazdil Jiří 9BC8400 C NNN 113:41 + 37:33
4. Podhrázský Zbyšek MBM8242 C O-mikron 117:23 + 41:15
Jedlička Lukáš SHK8100 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H35B
8.90 km, 320 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 69:42
2. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 78:44 + 9:02
3. Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 80:04 + 10:22
4. Skripnik Ondřej FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 82:33 + 12:51
5. Golinowski Pawel 1VP7901 C HKS Azymut Mochy 85:01 + 15:19
6. Tkaczuk Tomasz 66P7900 C UKS Azymut Pabianice 85:06 + 15:24
7. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 89:36 + 19:54
8. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 90:55 + 21:13
9. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 94:59 + 25:17
10. Plesinski Mariusz 1VP7301 C HKS Azymut Mochy 95:05 + 25:23
11. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 97:00 + 27:18
12. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 98:36 + 28:54
13. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 99:02 + 29:20
14. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 99:34 + 29:52
15. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 100:17 + 30:35
16. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 101:56 + 32:14
17. Binar Robert UOL7500 C SOB Olomouc 105:41 + 35:59
18. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 118:40 + 48:58
19. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 121:25 + 51:43
20. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 123:35 + 53:53
21. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 130:50 + 61:08
22. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 132:01 + 62:19
23. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 190:00 + 120:18
Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha DISK
H35C
7.30 km, 280 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 70:27
2. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 73:06 + 2:39
3. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 76:56 + 6:29
4. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 77:07 + 6:40
5. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:45 + 13:18
6. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:05 + 16:38
7. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 88:50 + 18:23
8. Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 88:57 + 18:30
9. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 90:59 + 20:32
10. Hubáček Libor LCE6721 C OOB TJ Slovan Luhačovice 92:33 + 22:06
11. Kůstka Marek VIC6403 C OB Vizovice 93:34 + 23:07
12. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 94:31 + 24:04
13. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 96:55 + 26:28
14. Opravil Pavel KSU7502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100:06 + 29:39
15. Šafek Jiří ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno 100:35 + 30:08
16. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:48 + 32:21
17. Siatka Radim ZLH7200 C OOB TJ Zlaté Hory 103:16 + 32:49
18. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 111:21 + 40:54
19. Zbořil Ctirad UOL7200 C SOB Olomouc 113:19 + 42:52
20. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 115:52 + 45:25
21. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 116:37 + 46:10
22. Možný Stanislav SSU7700 C SK Severka Šumperk 120:51 + 50:24
23. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 120:55 + 50:28
24. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 123:26 + 52:59
25. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 154:52 + 84:25
26. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 171:58 + 101:31
Pilat Miroslav NNN C Neregistrovaní DISK
H40B
8.40 km, 300 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barrable Nick 19G7400 C South Yorkshire Orienteers (SYO) 66:36
2. Dénes Zoltán 17H7200 C Hungarian Team 70:13 + 3:37
3. Mankus Guntars C 74:32 + 7:56
4. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 75:12 + 8:36
5. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 76:48 + 10:12
6. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 87:21 + 20:45
7. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 97:28 + 30:52
8. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 105:11 + 38:35
9. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 106:40 + 40:04
10. Mianowski Rafal 28P7300 C UNTS Warszawa 108:26 + 41:50
11. Porada Robert 12P7200 C UKS Reflex Rybnik 110:36 + 44:00
12. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 111:29 + 44:53
13. Kašpar Jaroslav UOL7004 C SOB Olomouc 111:31 + 44:55
14. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 117:23 + 50:47
15. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 124:02 + 57:26
16. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 131:38 + 65:02
Féder Medard LCE7311 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H45B
7.90 km, 280 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 69:31
2. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 72:05 + 2:34
3. Ratajczak Piotr 23P6901 C OK!Sport 73:26 + 3:55
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 73:47 + 4:16
5. Dzik Miroslaw 86P7102 C LKS Górzanka Nawojowa Góra 77:32 + 8:01
6. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 79:08 + 9:37
7. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 80:29 + 10:58
8. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 84:44 + 15:13
9. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 87:35 + 18:04
10. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:06 + 19:35
11. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 89:10 + 19:39
12. Szczygiel Marcin 49P7100 C DFS Wroclaw 91:01 + 21:30
13. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 92:00 + 22:29
14. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 93:07 + 23:36
15. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 95:47 + 26:16
16. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 96:01 + 26:30
17. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 97:06 + 27:35
18. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 97:43 + 28:12
19. Pachnik Dariusz 19P6900 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 103:13 + 33:42
20. Staszak Artur 28P7000 C UNTS Warszawa 105:57 + 36:26
21. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB Moira Brno 113:15 + 43:44
22. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 138:00 + 68:29
Borcin Peter C DISK
Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice DISK
Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno DISK
MS Becmer Dariusz 49P0151 C DFS Wroclaw 106:56 + 37:25
H45C
6.50 km, 220 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 81:11
2. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 81:57 + 0:46
3. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 84:35 + 3:24
4. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 93:41 + 12:30
5. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 112:27 + 31:16
6. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 112:51 + 31:40
7. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 134:55 + 53:44
8. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 139:16 + 58:05
9. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 148:43 + 67:32
Benroth Miroslav 5YC7101 C Benroth DISK
MS Mazurek Piotr 49P0302 C DFS Wroclaw DISK
H50B
7.10 km, 260 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 68:09
2. Chachurski Ryszard 45P6300 C KU AZS WAT Warszawa 76:10 + 8:01
3. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 76:53 + 8:44
4. Valášek Petr KAM6600 C OK Kamenice 80:17 + 12:08
5. Wolowczyk Marek 28P6300 C UNTS Warszawa 80:25 + 12:16
6. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 82:18 + 14:09
7. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 82:29 + 14:20
8. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 83:17 + 15:08
9. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 86:32 + 18:23
10. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 88:25 + 20:16
11. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 88:40 + 20:31
12. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 92:25 + 24:16
12. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 92:25 + 24:16
14. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 93:24 + 25:15
15. Huzan Peter 33G6500 C British Army OC 95:07 + 26:58
16. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 97:21 + 29:12
17. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 98:29 + 30:20
18. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 99:28 + 31:19
19. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 101:37 + 33:28
20. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 103:36 + 35:27
21. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 108:41 + 40:32
22. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 111:11 + 43:02
Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice DISK
H55B
6.00 km, 230 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 53:22
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 58:47 + 5:25
3. Bromley Gardner Charles 33G6000 C British Army OC 60:36 + 7:14
4. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:14 + 7:52
5. Drągowski Robert 23P5900 C OK!Sport 61:20 + 7:58
6. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 62:38 + 9:16
7. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 63:09 + 9:47
8. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 64:06 + 10:44
9. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:46 + 15:24
10. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 68:56 + 15:34
11. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 69:24 + 16:02
12. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 73:40 + 20:18
13. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 73:42 + 20:20
14. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 74:19 + 20:57
15. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 81:04 + 27:42
16. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:21 + 27:59
17. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 81:37 + 28:15
18. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 85:11 + 31:49
19. Konstanciak Andrzej 23P5901 C OK!Sport 91:52 + 38:30
20. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Havířov 92:25 + 39:03
21. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 98:02 + 44:40
22. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 100:45 + 47:23
H55C
5.00 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 56:02
2. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:13 + 5:11
3. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 68:18 + 12:16
4. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 69:40 + 13:38
5. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 83:04 + 27:02
6. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 96:12 + 40:10
Czerkawski Waclaw 1SP6000 C Neregistrovaní - Czerkawska DISK
H60B
5.40 km, 210 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A5400 C HSV Ried 66:45
2. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 71:06 + 4:21
3. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 79:50 + 13:05
4. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 82:04 + 15:19
5. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 96:12 + 29:27
6. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 111:34 + 44:49
7. Jelínek Roman ADA5506 C OOB Spartak Adamov 113:31 + 46:46
Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín DISK
Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice DISK
H65B
4.70 km, 190 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 53:20
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 60:25 + 7:05
3. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 60:54 + 7:34
4. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:08 + 7:48
5. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 64:19 + 10:59
6. Trzpil Lech 23P4900 C OK!Sport 68:28 + 15:08
7. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 68:42 + 15:22
8. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 68:46 + 15:26
9. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:50 + 19:30
10. Edward Bartkowiak 55P4800 C Grunwald Poznań 76:42 + 23:22
11. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 78:13 + 24:53
12. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 80:26 + 27:06
13. Wysocki Andrzej 14P5100 C UKS Kometa Gliwice 81:31 + 28:11
14. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 85:24 + 32:04
15. Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 88:46 + 35:26
16. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 92:00 + 38:40
17. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 98:22 + 45:02
18. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 109:02 + 55:42
19. Wollenberg Bernd 2JD4801 C Berliner TSC 111:48 + 58:28
20. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 123:20 + 70:00
21. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 129:36 + 76:16
Peterka Josef LLI4702 C TJ Loko Liberec DISK
H70B
3.80 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 65:35
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 67:42 + 2:07
3. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 68:47 + 3:12
4. Waldemar Pietkiewicz 55P4301 C Grunwald Poznań 97:35 + 32:00
5. Blimke Roman 1WP4601 C Neregistrovaní - Blimke 98:43 + 33:08
6. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 99:07 + 33:32
7. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 128:27 + 62:52
Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk DISK
H75B
3.60 km, 130 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 130:50
HDR
2.30 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 27:01
2. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 27:28 + 0:27
3. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 29:15 + 2:14
4. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 29:25 + 2:24
5. Skorpil Marek SJC0900 C Sportcentrum Jičín 30:35 + 3:34
6. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 31:13 + 4:12
7. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 31:34 + 4:33
8. Maslan Prokop TZL C SKOB Zlín 31:41 + 4:40
9. Betak Ondra NNN C Neregistrovaní 33:40 + 6:39
10. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 34:28 + 7:27
11. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 34:33 + 7:32
12. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 35:05 + 8:04
13. Slamova Julie LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:10 + 8:09
14. Chachurski Mieszko 28P0701 C UNTS Warszawa 36:43 + 9:42
15. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:19 + 10:18
16. Fodorová Natálie TUR1155 C OOB TJ Turnov 39:28 + 12:27
17. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 40:33 + 13:32
18. Podhrázský Tomáš ZBM1101 C SK Žabovřesky Brno 41:33 + 14:32
19. Koňařík Vojtéch SVS0701 C Orientklub Vsetín 41:44 + 14:43
20. Maslanova Ema TZL C SKOB Zlín 42:12 + 15:11
21. Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 42:39 + 15:38
22. Kroul František KSU1010 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:12 + 16:11
23. Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 43:41 + 16:40
24. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 43:43 + 16:42
25. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 43:49 + 16:48
26. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 44:07 + 17:06
27. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 45:30 + 18:29
28. Fibír Jakub FSP0900 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:33 + 18:32
29. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 47:38 + 20:37
30. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:12 + 21:11
31. Szczygiel Hanna 49P0700 C DFS Wroclaw 48:19 + 21:18
32. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:22 + 21:21
33. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 49:07 + 22:06
34. Možný Šimon SSU0800 C SK Severka Šumperk 49:26 + 22:25
35. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 51:09 + 24:08
36. Trckovi NNN C Neregistrovaní 51:24 + 24:23
37. Mrkvica Jan ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 52:50 + 25:49
38. Pietraszková Hana OOP1050 C TJ Opava 53:53 + 26:52
39. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:36 + 27:35
40. Vítek Tadeáš AOP C Orientační Běh Opava 56:56 + 29:55
41. Banasiak Emilia 49P9701 C DFS Wroclaw 57:36 + 30:35
42. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 58:52 + 31:51
43. Pietraszková Zuzana OOP0750 C TJ Opava 58:56 + 31:55
43. Pietraszková Magdalena OOP1151 C TJ Opava 58:56 + 31:55
45. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 59:55 + 32:54
46. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 63:07 + 36:06
47. Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 64:13 + 37:12
48. Hanák Kryštof SLA1100 C SKOB Slaný 64:31 + 37:30
49. Kazdová Rozárie SJC1350 C Sportcentrum Jičín 83:12 + 56:11
50. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 92:56 + 65:55
P
3.40 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 32:00
2. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 35:45 + 3:45
3. Peňáz Radek VRB7606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 37:56 + 5:56
4. Pietraszek Martin OOP8100 C TJ Opava 38:46 + 6:46
5. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 38:53 + 6:53
6. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:21 + 8:21
7. Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 40:37 + 8:37
8. Schejbalova Karina NNN C Neregistrovaní 43:29 + 11:29
9. Pietraszková Lenka OOP8250 C TJ Opava 43:57 + 11:57
10. Ondráček Martin KSU7222 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:26 + 12:26
11. Peňázová Hana VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 45:33 + 13:33
12. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 45:58 + 13:58
13. Nebesky Daniel NNN C Neregistrovaní 46:56 + 14:56
14. Duda Tonda TJN8705 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:12 + 15:12
15. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:03 + 16:03
16. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 49:22 + 17:22
17. Melicharkova Kristyna TZL9090 C SKOB Zlín 50:06 + 18:06
18. Kvapil Ladislav ZLH9301 C OOB TJ Zlaté Hory 50:41 + 18:41
19. Kroulová Markéta KSU7474 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:46 + 18:46
20. Křupka Tomáš KON7717 C KOB Konice 53:34 + 21:34
21. Weiler Zsolt 17H6200 C Hungarian Team 53:48 + 21:48
22. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 54:31 + 22:31
23. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:54 + 25:54
24. Dragowska Marzena C 58:00 + 26:00
25. Kratschmerová Jitka VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 58:51 + 26:51
26. TOTH Agnes 17H9090 C Hungarian Team 59:57 + 27:57
27. Poborska Jana PGP C SK Praga 63:58 + 31:58
28. Duda Miroslav NNN E Neregistrovaní 64:53 + 32:53
29. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 67:09 + 35:09
30. Groh Alexander NNN C Neregistrovaní 67:22 + 35:22
31. Křesťanová Gabriela TRI9251 C TJ TŽ Třinec 68:24 + 36:24
32. Slámová Alena NNN0099 C Neregistrovaní 77:16 + 45:16
33. Pilatova Petra NNN C Neregistrovaní 78:10 + 46:10
33. Haider Anna 26A5650 C HSV Ried 78:10 + 46:10
35. Musilová Jana ASUXXXX C Magnus Orienteering 81:57 + 49:57
36. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:30 + 50:30
37. Šaňáková Šárka UOL7655 C SOB Olomouc 83:45 + 51:45
38. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 101:19 + 69:19
39. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 113:23 + 81:23
40. Ilczyk Agata 23P8251 C OK!Sport 137:34 + 105:34
41. Vrtalová Gabriela UOL7050 C SOB Olomouc 138:08 + 106:08
Brhelova Luisa NNN C Neregistrovaní DISK
Skonieczny Andrzej 29P5701 C Paulinum J.G. DISK
Zimmer Jiří ZVO6601 C OB SK Zvole DISK
T
4.40 km, 200 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Tomáš ASU8601 C Magnus Orienteering 40:02
2. Asaf Avner NNN C Neregistrovaní 40:49 + 0:47
3. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 45:29 + 5:27
4. Pokorný David SRK9701 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:46 + 6:44
5. Štregl Matyáš VRL0301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:53 + 14:51
6. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:25 + 16:23
7. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 56:48 + 16:46
8. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 61:58 + 21:56
9. Suchý Matěj ASU8942 C Magnus Orienteering 64:43 + 24:41
10. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 71:22 + 31:20
11. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 83:21 + 43:19
12. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 91:57 + 51:55
13. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 98:35 + 58:33
14. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 104:27 + 64:25
15. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 125:14 + 85:12
Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK