Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE
Kategorie: H35A

Datum:
11.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Zlatý voči, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Kamenický Radan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. V cíli byla ošetřena drobná zranění.
H35A
4.20 km, 295 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 37:24
2. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 37:56 + 0:32
3. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 38:27 + 1:03
4. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 40:01 + 2:37
5. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 40:16 + 2:52
6. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 40:20 + 2:56
7. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 40:22 + 2:58
8. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno 41:09 + 3:45
9. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 41:34 + 4:10
10. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 41:45 + 4:21
11. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 41:54 + 4:30
12. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 42:16 + 4:52
13. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:22 + 5:58
14. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 43:31 + 6:07
15. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 43:43 + 6:19
16. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 45:25 + 8:01
17. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 45:58 + 8:34
18. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 47:16 + 9:52
19. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 48:00 + 10:36
20. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 48:52 + 11:28
21. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 50:07 + 12:43
22. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 51:22 + 13:58
23. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 51:26 + 14:02
24. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:37 + 14:13
25. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 54:11 + 16:47
26. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 68:19 + 30:55
Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk DISK
Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering DISK