Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E5

Datum:
16.07.2016
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Valík Luděk - R2
D10
2.00 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 E Orientační Běh Opava 21:55
2. Gallo Natálie AOP0652 E Orientační Běh Opava 25:58 + 4:03
3. Benešová Michaela SJH0651 E SJH Jindřichův Hradec 28:03 + 6:08
4. Rychla Karolina KRN0751 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:33 + 6:38
5. Mianowska Tosia 6DC0751 E SILVA OCamp 31:06 + 9:11
6. Chabiera Filomena 6DC0750 E SILVA OCamp 34:25 + 12:30
7. Komárková Zbyňka SJH0751 E SJH Jindřichův Hradec 38:32 + 16:37
8. Valyavka Viktoriya 6DC0850 E SILVA OCamp 56:49 + 34:54
9. Cetlová Karolína AOP0752 E Orientační Běh Opava 74:43 + 52:48
Feyza Ozdemir 6DC0899 E SILVA OCamp DISK
D10N
2.00 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Eva TZL0950 E SKOB Zlín 36:57
2. Pachmannová Iva AOP0852 E Orientační Běh Opava 46:15 + 9:18
D12
2.30 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátilová Johana PHK0450 E OK 99 Hradec Králové 22:49
2. Dovhan Anna 6DC0455 E SILVA OCamp 24:41 + 1:52
3. Smékalová Viktorie 6DC0451 E SILVA OCamp 26:00 + 3:11
4. Smékalová Karolina 6DC0452 E SILVA OCamp 27:47 + 4:58
5. Lukašáková Sára 6DC0453 E SILVA OCamp 28:11 + 5:22
6. Binarová Adéla 6DC0454 E SILVA OCamp 29:03 + 6:14
7. Výchová Veronika KOR0550 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:48 + 6:59
8. Klechová Karolína AOP0452 E Orientační Běh Opava 31:31 + 8:42
9. Komárková Jindra SJH0453 E SJH Jindřichův Hradec 35:21 + 12:32
10. Swobodzińska Aniela 6DC0553 E SILVA OCamp 35:51 + 13:02
11. Mihaličová Simona 6DC0550 E SILVA OCamp 39:06 + 16:17
12. Pachmannová Katka AOP0551 E Orientační Běh Opava 40:04 + 17:15
13. Porubská Lenka 6DC0450 E SILVA OCamp 42:16 + 19:27
14. Oujeská Simona 6DC0551 E SILVA OCamp 44:37 + 21:48
15. Kostyuk Anastasiya 6DC0552 E SILVA OCamp 74:49 + 52:00
16. Beste Ipek Kara 6DC0457 E SILVA OCamp 99:00 + 76:11
17. Brabbing Noa 6DC0499 E SILVA OCamp 107:45 + 84:56
18. Eylul Dalboy 6DC0554 E SILVA OCamp 109:04 + 86:15
19. Senay Cengiz 6DC0458 E SILVA OCamp 123:00 + 100:11
Mia Feldman 6DC0456 E SILVA OCamp DISK
MS Cetlová Magdalena AOP0552 E Orientační Běh Opava 61:38 + 38:49
D14
2.50 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema 6DC0253 E SILVA OCamp 26:00
2. Šmelíková Dorota 6DC0254 E SILVA OCamp 27:40 + 1:40
3. Hubáčková Dagmar LCE0351 E OOB TJ Slovan Luhačovice 31:10 + 5:10
4. Genova Paolina 6DC0255 E SILVA OCamp 34:11 + 8:11
5. Černochová Michaela 6DC0350 E SILVA OCamp 34:23 + 8:23
6. Polewka Aleksandra 6DC0261 E SILVA OCamp 35:08 + 9:08
7. Chabiera Lena 6DC0357 E SILVA OCamp 35:37 + 9:37
8. Alicia Claramunt Moraga 6DC0259 E SILVA OCamp 35:47 + 9:47
9. Raclavská Vlaďka 6DC0250 E SILVA OCamp 37:04 + 11:04
10. Ana Madoz De Vidal 6DC0260 E SILVA OCamp 38:01 + 12:01
11. Němečková Kateřina 6DC0353 E SILVA OCamp 38:49 + 12:49
12. Nitsch Aleksandra 6DC0358 E SILVA OCamp 41:21 + 15:21
13. Laura Fidalgo Casares 6DC0258 E SILVA OCamp 44:10 + 18:10
14. Hartmannová Anna 6DC0352 E SILVA OCamp 47:15 + 21:15
15. Gabriela Estrada Ferrero 6DC0355 E SILVA OCamp 47:21 + 21:21
16. Paola Villa Rodriguez 6DC0256 E SILVA OCamp 48:52 + 22:52
17. Sara Arnau Ochando 6DC0257 E SILVA OCamp 49:36 + 23:36
18. Gąsienica-Samek Anna 6DC0359 E SILVA OCamp 49:51 + 23:51
19. Pachmannová Bára AOP0351 E Orientační Běh Opava 50:12 + 24:12
20. Nevěřilová Kateřina LCE0254 E OOB TJ Slovan Luhačovice 52:11 + 26:11
21. Teresa Ríos Alonso 6DC0356 E SILVA OCamp 61:46 + 35:46
22. Duygu Yigen 6DC0360 E SILVA OCamp 73:30 + 47:30
23. Ayse Asli Ceyhan 6DC0361 E SILVA OCamp 84:41 + 58:41
24. Zeynep Sude Gultekin 6DC0262 E SILVA OCamp 87:31 + 61:31
25. Raclavská Lenka 6DC0252 E SILVA OCamp 95:28 + 69:28
26. Gozde Berin Ungor 6DC0362 E SILVA OCamp 96:45 + 70:45
27. Cohen Gali 6DC0851 E SILVA OCamp 102:06 + 76:06
28. Trepacova Gabriela 6DC0351 E SILVA OCamp 114:21 + 88:21
Yordanova Desislava 6DC0354 E SILVA OCamp DISK
Raclavská Zuzana 6DC0251 E SILVA OCamp DISK
MS Krčková Helena AOP0251 E Orientační Běh Opava 41:29 + 15:29
D16
2.60 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dermendzhieva Mariya 6DC0052 E SILVA OCamp 23:43
2. Zrníková Adéla OSN0099 E SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:56 + 1:13
3. Plhalová Šárka ASU0097 E Magnus Orienteering 26:36 + 2:53
4. Hrabošová Magdalena ASU0099 E Magnus Orienteering 28:49 + 5:06
5. Ozge Bozca 6DC0062 E SILVA OCamp 28:58 + 5:15
6. Susek Julia 6DC0158 E SILVA OCamp 29:48 + 6:05
7. Angeles Lopez Ruiz 6DC0054 E SILVA OCamp 30:30 + 6:47
8. Ana Isabel Toledo Navarro 6DC0060 E SILVA OCamp 30:45 + 7:02
9. Rosochacka Karolina 2DP0051 E UKS OSiR Gora Kalwaria 32:49 + 9:06
10. Svobodová Barbora 6DC0151 E SILVA OCamp 33:06 + 9:23
11. Melisa Altinci 6DC0159 E SILVA OCamp 34:25 + 10:42
12. Anna Illa Camps 6DC0055 E SILVA OCamp 34:39 + 10:56
13. Novotná Tereza 6DC0050 E SILVA OCamp 35:23 + 11:40
14. Laura Andrés Arnaiz 6DC0058 E SILVA OCamp 36:30 + 12:47
15. Mianowska Julia 6DC0157 E SILVA OCamp 36:35 + 12:52
16. Sumeyra Gokcul 6DC0063 E SILVA OCamp 37:15 + 13:32
17. Inés Pozo Prada 6DC0059 E SILVA OCamp 38:32 + 14:49
18. Claudia Gomez Iglesias 6DC0056 E SILVA OCamp 38:36 + 14:53
19. Hilal Arslan 6DC0061 E SILVA OCamp 38:56 + 15:13
20. Klabouchová Veronika 6DC0150 E SILVA OCamp 42:49 + 19:06
21. Roháčová Viktória 6DC0051 E SILVA OCamp 44:32 + 20:49
22. Ana Defez Cernicharo 6DC0156 E SILVA OCamp 45:58 + 22:15
23. Laura Estrada Ferrero 6DC0152 E SILVA OCamp 47:12 + 23:29
24. Lucía Iruzubieta Pinillos 6DC0153 E SILVA OCamp 48:32 + 24:49
25. Alba Serra Reyes 6DC0057 E SILVA OCamp 53:03 + 29:20
26. Carlota Miranda Junco 6DC0154 E SILVA OCamp 53:58 + 30:15
27. Evgenieva Anna-Maria 6DC0053 E SILVA OCamp 58:29 + 34:46
28. Sara García Rodriguez 6DC0155 E SILVA OCamp 68:44 + 45:01
D18
2.90 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mitkova Borislava 6DC9952 E SILVA OCamp 30:19
2. Zimmerová Kateřina KAM9850 E OK Kamenice 34:58 + 4:39
3. Hájková Eliška KAM9851 E OK Kamenice 35:37 + 5:18
4. Hojná Dominika SJH9852 E SJH Jindřichův Hradec 36:21 + 6:02
5. Betul Esner 6DC9961 E SILVA OCamp 37:27 + 7:08
6. Marek Wiktoria 6DC9960 E SILVA OCamp 38:17 + 7:58
7. Zatloukalová Romana SSU9950 E SK Severka Šumperk 38:50 + 8:31
8. Novotná Klára ZLH9851 E OOB TJ Zlaté Hory 44:38 + 14:19
9. Svačinková Kateřina VRB9899 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 55:50 + 25:31
10. Julia Fuertes Saco 6DC9958 E SILVA OCamp 56:42 + 26:23
11. Sara Ricoy Rajoy 6DC9956 E SILVA OCamp 58:09 + 27:50
12. Laia Medina Olmos 6DC9953 E SILVA OCamp 60:04 + 29:45
13. Slovenčíková Eliška 6DC9950 E SILVA OCamp 61:39 + 31:20
14. Marta Garnacho Velasco 6DC9957 E SILVA OCamp 62:23 + 32:04
15. Nerea Madoz De Vidal 6DC9959 E SILVA OCamp 63:31 + 33:12
16. Irene Morales Jiménez 6DC9954 E SILVA OCamp 65:46 + 35:27
17. Paula Amalia S. Gomez 6DC9955 E SILVA OCamp 69:48 + 39:29
Pazourová Tereza ASU9998 E Magnus Orienteering DISK
D20
3.00 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. WANCZYK Zuzanna 25P9751 E PUKS Mlode Orly 32:17
2. DOMINIAK Dagmara 25P9752 E PUKS Mlode Orly 34:42 + 2:25
3. SZMULKOWSKA Magdalena 25P9753 E PUKS Mlode Orly 47:06 + 14:49
D21A
3.70 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Monika KAM8851 E OK Kamenice 40:02
2. Kopcová Michaela KRN8456 E KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:32 + 1:30
3. Wysocka Malwina DOB8585 E KOB Dobruška 46:50 + 6:48
4. Klíchová Jana SSU8151 E SK Severka Šumperk 50:01 + 9:59
5. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 E Slavia Liberec orienteering 50:06 + 10:04
6. Fátorová Barbora DOB7878 E KOB Dobruška 55:58 + 15:56
7. Rychlá Pavlína KRN8559 E KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:00 + 18:58
Kukolová Šárka LCE9251 E OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Stoszkova Jana AOP8850 C Orientační Běh Opava DISK
D21B
3.10 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žitná Jana SMB9251 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 45:38
2. Andršová Jana SRK8756 E SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:13 + 1:35
3. Kalata Agnieszka 88P8950 E MKS Paulinum Jelenia Góra 47:37 + 1:59
4. Jergušová Hana 84S9101 E Akademik TU Košice 50:51 + 5:13
5. Dušková Pavla KOR9050 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:33 + 6:55
6. Dettlaff Anna 87P8951 E UKS Wloczykij 57:39 + 12:01
D35A
3.10 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Jana TZL7350 E SKOB Zlín 50:39
2. Fukalová Radmila AOV7051 E OOB TJ Baník Ostrava 56:09 + 5:30
3. Pecharová Michaela TJP6550 E TJ Sokol Troja 67:41 + 17:02
D35B
2.60 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Włodarczyk Anna-Maria 88P7600 E MKS Paulinum Jelenia Góra 34:42
2. Chvátilová Pavlína PHK7450 E OK 99 Hradec Králové 37:29 + 2:47
3. Rykalová Jitka VAM7251 E OOB Vamberk 37:35 + 2:53
4. Svačinková Jitka VRB7777 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 38:23 + 3:41
5. Slavíková Lenka VRB7373 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 38:44 + 4:02
6. Tršová Daniela PBM7375 E TJ Spartak 1. Brněnská 40:26 + 5:44
7. Schejbalová Karina 8XC8050 E NER - Neregistrovaní 40:48 + 6:06
8. Němečková Věra PLU7777 E TJ SOKOL Plumlov 40:55 + 6:13
9. Zbraňková Magda STE7352 E SK SKI-OB Šternberk 41:19 + 6:37
10. Junková Petra STH7451 E SK Studenec 44:28 + 9:46
11. Hladká Petra KOR7950 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:27 + 11:45
12. Langrová Lenka KOR7450 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:41 + 19:59
D45A
2.80 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 E OOB TJ Slovan Luhačovice 32:45
2. Barcíková Renáta AOP6753 E Orientační Běh Opava 35:03 + 2:18
3. Benešová Iva SJH7051 E SJH Jindřichův Hradec 40:52 + 8:07
4. Vričanová Sylva HAV6751 E OB Havířov 46:03 + 13:18
5. Poklopová Ivana UOL6451 E SOB Olomouc 47:49 + 15:04
6. Kaděrová Barbora HAV7051 E OB Havířov 50:21 + 17:36
7. Forstová Lenka MFP6850 E VŠSK MFF UK Praha 52:04 + 19:19
8. Veljačiková Markéta SCP6451 E OK Sparta Praha 57:03 + 24:18
9. Trykozko Urszula 53P6951 E Team 360 78:08 + 45:23
D45B
2.20 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sibileva Maria 33S7070 E Karlskrona SOK 29:54
2. Ostřanská Iveta SSU6591 E SK Severka Šumperk 33:52 + 3:58
3. Syslová Iva TTR6151 E OOB Třebíč 36:08 + 6:14
4. Jirková Renata ZPV6553 E KOB ZPV Prostějov 39:18 + 9:24
5. Peřinková Irena BBM6550 E BETA URSUS Orienteering 41:48 + 11:54
6. Nechutová Alena PZR6969 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:42 + 13:48
7. Holinkova Milada AOP5951 C Orientační Běh Opava 46:08 + 16:14
8. Pelikánová Lucie MFP6950 E VŠSK MFF UK Praha 59:42 + 29:48
9. Douchová Jaroslava SNA7155 E TJ START Náchod 63:13 + 33:19
D55
2.10 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 E Privat 26:21
2. Vlažná Mirka LCE5852 E OOB TJ Slovan Luhačovice 27:14 + 0:53
3. Mrázová Pavla DCE5550 E KOB Dobřichovice 29:58 + 3:37
4. Wysocka Jolanta 24P5650 E Slask O-Team 31:01 + 4:40
5. Freyová Michaela KPY6050 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:44 + 7:23
6. Štrossová Jiřina DCE5650 E KOB Dobřichovice 34:19 + 7:58
7. Procházková Helena TBM5351 E KOS TJ Tesla Brno 39:05 + 12:44
8. Štáblová Jitka HSU5350 E Horizont klub Šumperk 39:26 + 13:05
9. Dudíková Eva JPV5757 E Oddíl OS SK Prostějov 65:18 + 38:57
10. Olbrycht Anna 73P5650 E OLBnO 71:19 + 44:58
D65
1.80 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:25
2. Ender Irina 11D5050 E HSG TURBINE ZITTAU 43:08 + 5:43
3. Kupcová Věroslava HSU4850 E Horizont klub Šumperk 44:04 + 6:39
H10
2.10 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janšo Jakub Karol 6DC0602 E SILVA OCamp 21:42
2. Yordanov Filip 6DC0749 E SILVA OCamp 27:28 + 5:46
3. Gąsienica-Samek Adam 6DC0603 E SILVA OCamp 27:35 + 5:53
4. Kundrata Vít TZL0700 E SKOB Zlín 28:14 + 6:32
5. Balabanov Yelizar 6DC0650 E SILVA OCamp 32:45 + 11:03
6. Volkov Maksym 6DC0700 E SILVA OCamp 38:18 + 16:36
7. Vekhnovskyi Renat 6DC0900 E SILVA OCamp 43:01 + 21:19
8. Denemarek Max TBM0800 E KOS TJ Tesla Brno 47:51 + 26:09
9. Cetl Jan AOP0902 E Orientační Běh Opava 52:58 + 31:16
10. Borunský Matěj AOP0600 E Orientační Běh Opava 55:31 + 33:49
11. Jelínek Jakub AOP0601 E Orientační Běh Opava 59:31 + 37:49
12. Oujeský Dan 6DC0701 E SILVA OCamp 64:12 + 42:30
H10N
2.00 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Ondřej AOP0802 E Orientační Běh Opava 26:26
2. Kubisiak Tomasz 6DC0702 E SILVA OCamp 28:45 + 2:19
3. Hladký Radovan KOR0900 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:51 + 4:25
4. Hladký Matěj KOR0700 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:49 + 5:23
5. Světnický Antonín 6DC0800 E SILVA OCamp 33:49 + 7:23
MS Holas Štěpán AOP0900 E Orientační Běh Opava 25:06 +
H12
2.40 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černoch Martin 6DC0502 E SILVA OCamp 22:20
2. Bolehovský Daniel EKP0508 E VŠTJ Ekonom Praha 22:50 + 0:30
3. Antonowicz Jan 6DC0509 E SILVA OCamp 23:16 + 0:56
4. Langr Jakub KOR0401 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:40 + 2:20
5. Tomášek Adam 6DC0401 E SILVA OCamp 26:36 + 4:16
6. Wójtowicz Krzysztof 6DC0402 E SILVA OCamp 28:38 + 6:18
7. Otruba František 6DC0500 E SILVA OCamp 30:38 + 8:18
8. Štorek Jan 6DC0504 E SILVA OCamp 32:32 + 10:12
9. Wołek Stanisław 6DC0404 E SILVA OCamp 33:03 + 10:43
10. Rutka Antoni 6DC0508 E SILVA OCamp 34:56 + 12:36
11. Kirschner Damian 6DC0505 E SILVA OCamp 35:47 + 13:27
12. Dundáček Karel SJH0401 E SJH Jindřichův Hradec 37:06 + 14:46
13. Doucha Martin SNA0501 E TJ START Náchod 39:40 + 17:20
14. Trepáč Adam 6DC0501 E SILVA OCamp 41:12 + 18:52
15. Dermendzhiev Alexander 6DC0507 E SILVA OCamp 46:06 + 23:46
16. Karásek Antonín 6DC0503 E SILVA OCamp 48:35 + 26:15
17. Oujeský Lukáš 6DC0506 E SILVA OCamp 50:10 + 27:50
18. Chojka Krzysztof 6DC0403 E SILVA OCamp 66:32 + 44:12
Emre Sarp 6DC0510 E SILVA OCamp DISK
MS Krček Jan AOP0500 E Orientační Běh Opava 30:03 + 7:43
H14
2.70 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gustav W. Gonzalez 6DC0248 E SILVA OCamp 24:47
2. Valík Adam AOP0301 E Orientační Běh Opava 24:49 + 0:02
3. Světnický František 6DC0201 E SILVA OCamp 25:42 + 0:55
4. Lukašák Šimon 6DC0205 E SILVA OCamp 26:15 + 1:28
5. Bolehovský Michal EKP0200 E VŠTJ Ekonom Praha 27:07 + 2:20
6. Kundrata Jan TZL0203 E SKOB Zlín 31:02 + 6:15
7. Marcos B. Carbonel 6DC0311 E SILVA OCamp 31:08 + 6:21
8. Bialožyt Marek 6DC0306 E SILVA OCamp 31:20 + 6:33
9. Svoboda Radek 6DC0200 E SILVA OCamp 31:42 + 6:55
10. Čech Vít AOP0302 E Orientační Běh Opava 33:00 + 8:13
11. Törnqvist Anton 6DC0318 E SILVA OCamp 34:10 + 9:23
12. Kostka Jiří AOP0201 E Orientační Běh Opava 34:52 + 10:05
13. Manuel Saz Roba 6DC0309 E SILVA OCamp 35:29 + 10:42
14. Pablo Tribino Cordal 6DC0210 E SILVA OCamp 35:48 + 11:01
15. Novota Lukáš Mário 6DC0302 E SILVA OCamp 37:06 + 12:19
16. Dostál František 6DC0206 E SILVA OCamp 39:02 + 14:15
17. Novotný Erik 6DC0301 E SILVA OCamp 39:33 + 14:46
18. Marte Igor 6DC0317 E SILVA OCamp 39:56 + 15:09
19. Jirka Matyáš ZPV0201 E KOB ZPV Prostějov 40:34 + 15:47
20. Štorek David 6DC0204 E SILVA OCamp 40:39 + 15:52
21. Ivri Matan 6DC0214 E SILVA OCamp 40:43 + 15:56
22. Roháč Martin 6DC0305 E SILVA OCamp 40:55 + 16:08
23. Alberto García Romo 6DC0312 E SILVA OCamp 41:12 + 16:25
24. Samuel Fernandez Diaz 6DC0249 E SILVA OCamp 42:09 + 17:22
25. Nicolas Velez Munoz 6DC0308 E SILVA OCamp 42:43 + 17:56
26. Yavsaev Adar 6DC0315 E SILVA OCamp 43:23 + 18:36
27. Vébr Tomáš 6DC0202 E SILVA OCamp 43:29 + 18:42
28. Levi Inbar 6DC0217 E SILVA OCamp 43:31 + 18:44
29. Pablo Morinigo Alvarez 6DC0208 E SILVA OCamp 44:09 + 19:22
30. Zorea Tal 6DC0314 E SILVA OCamp 44:54 + 20:07
31. Mindel Barak 6DC0215 E SILVA OCamp 46:05 + 21:18
32. Javier Saz Basanta 6DC0209 E SILVA OCamp 47:09 + 22:22
33. Yogev Maayan 6DC0316 E SILVA OCamp 50:23 + 25:36
34. Eric Loré Amigó 6DC0313 E SILVA OCamp 51:01 + 26:14
35. Heler Daniel 6DC0220 E SILVA OCamp 52:42 + 27:55
36. Horesh Gal 6DC0212 E SILVA OCamp 54:25 + 29:38
37. Nikolov Grigoriy 6DC0307 E SILVA OCamp 58:10 + 33:23
38. Samoilenko Pavlo 6DC0207 E SILVA OCamp 63:16 + 38:29
39. Kubisiak Witek 6DC0221 E SILVA OCamp 66:18 + 41:31
40. Hollander Chen 6DC0211 E SILVA OCamp 66:37 + 41:50
41. Dekel Barak 6DC0218 E SILVA OCamp 68:54 + 44:07
42. Juan Tribino Cordal 6DC0310 E SILVA OCamp 69:03 + 44:16
43. Shick Amit 6DC0219 E SILVA OCamp 70:28 + 45:41
44. Švestka Jakub 6DC0300 E SILVA OCamp 74:22 + 49:35
45. Neumark Amit 6DC0213 E SILVA OCamp 75:06 + 50:19
46. Partuk Amit 6DC0216 E SILVA OCamp 79:42 + 54:55
47. Enes Cetin 6DC0319 E SILVA OCamp 81:37 + 56:50
48. Orbay Fatih Yildiz 6DC0320 E SILVA OCamp 95:16 + 70:29
Ege Sarp 6DC0222 E SILVA OCamp DISK
Sláma Michal 6DC0304 E SILVA OCamp DISK
Sláma Richard 6DC0303 E SILVA OCamp DISK
MS Kutluhan Ozcelik 6DC0223 E SILVA OCamp 82:39 + 57:52
H16
3.40 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš STE0000 E SK SKI-OB Šternberk 28:15
2. Ivandjikov Boyan 6DC0008 E SILVA OCamp 28:29 + 0:14
3. Hasman Ondřej VPM0002 E KOS Slavia VŠ Plzeň 30:37 + 2:22
4. Dovhan Danylo 6DC0105 E SILVA OCamp 30:52 + 2:37
5. Pierzchała Michał 6DC0117 E SILVA OCamp 32:13 + 3:58
6. Lapko Volodymyr 6DC0005 E SILVA OCamp 33:05 + 4:50
7. Manuel Franco Pire 6DC0013 E SILVA OCamp 33:37 + 5:22
8. Kotkov Toma 6DC0009 E SILVA OCamp 35:21 + 7:06
9. Samoilenko Kostiantyn 6DC0007 E SILVA OCamp 35:51 + 7:36
10. Ángel Laruelo García 6DC0014 E SILVA OCamp 36:15 + 8:00
11. Yordanov Martin 6DC0106 E SILVA OCamp 37:20 + 9:05
12. Voloshyn Dmytro 6DC0104 E SILVA OCamp 37:44 + 9:29
13. Héctor H.D. L Torre Diaz 6DC0017 E SILVA OCamp 38:25 + 10:10
14. Pol Canosa Vidal 6DC0018 E SILVA OCamp 38:47 + 10:32
15. Kaprál Jan 6DC0001 E SILVA OCamp 39:58 + 11:43
16. Vavřík Tomáš MOV0004 E SKOB Ostrava 40:55 + 12:40
17. Adrián Tamarit Royo 6DC0111 E SILVA OCamp 41:52 + 13:37
18. Pompura Daniel 1TS0001 E Terezka Banska Bystrica 42:07 + 13:52
19. Jesús Armas Ibánez 6DC0011 E SILVA OCamp 42:31 + 14:16
20. Karásek Adam 6DC0003 E SILVA OCamp 43:34 + 15:19
21. Noé Bermejo Gallego 6DC0012 E SILVA OCamp 45:21 + 17:06
22. Ondrejka Tomáš 6DC0000 E SILVA OCamp 48:07 + 19:52
23. Holusek Jiří 6DC0102 E SILVA OCamp 49:25 + 21:10
24. Filipov Vladislav 6DC0006 E SILVA OCamp 53:15 + 25:00
25. Hašek Jan VPM0001 E KOS Slavia VŠ Plzeň 53:20 + 25:05
26. Dimitrov Martin 6DC0107 E SILVA OCamp 53:26 + 25:11
27. Pablo Fernández Pardo 6DC0108 E SILVA OCamp 53:55 + 25:40
28. Demirhan Demirok 6DC0118 E SILVA OCamp 54:05 + 25:50
29. Porubský Peter 6DC0002 E SILVA OCamp 54:13 + 25:58
30. Alvaro Casado Gomez 6DC0010 E SILVA OCamp 56:14 + 27:59
31. David De Santos Sánchez 6DC0016 E SILVA OCamp 58:34 + 30:19
32. Tomášek Ondřej 6DC0103 E SILVA OCamp 60:43 + 32:28
33. Sela Zamir 6DC0114 E SILVA OCamp 61:25 + 33:10
34. Neumann David 6DC0100 E SILVA OCamp 62:01 + 33:46
35. Rodrigo Laseca Esteban 6DC0112 E SILVA OCamp 63:27 + 35:12
36. Dadák Petr 6DC0101 E SILVA OCamp 70:01 + 41:46
37. Weinshel Yoav 6DC0115 E SILVA OCamp 71:57 + 43:42
38. Aaron García García 6DC0110 E SILVA OCamp 81:04 + 52:49
39. Andrés Valentín Barrio 6DC0109 E SILVA OCamp 83:06 + 54:51
40. Lichtenstein Itay 6DC0116 E SILVA OCamp 88:26 + 60:11
41. Manor Noam 6DC0019 E SILVA OCamp 91:52 + 63:37
Iker Martínez Pacheco 6DC0015 E SILVA OCamp DISK
H18
3.70 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Šimon PHK9908 E OK 99 Hradec Králové 30:55
2. Jorge Caraça Barrera 6DC9901 E SILVA OCamp 38:17 + 7:22
3. Quim Vich Diaz-Guerra 6DC9801 E SILVA OCamp 40:29 + 9:34
4. Kašpar Petr JPV9915 E Oddíl OS SK Prostějov 42:31 + 11:36
5. Eros G. M. Rodríguez 6DC9803 E SILVA OCamp 45:04 + 14:09
6. Benes Mirek 6DC9915 C SILVA OCamp 47:58 + 17:03
7. Kimetz Galarraga Lopez 6DC9903 E SILVA OCamp 52:40 + 21:45
8. Óscar Lobato Martínez 6DC9802 E SILVA OCamp 53:24 + 22:29
9. Miguel Corral Suarez 6DC9849 E SILVA OCamp 54:18 + 23:23
10. Juan Cornejo García 6DC9904 E SILVA OCamp 60:43 + 29:48
11. Arnau Loro Sansa 6DC9902 E SILVA OCamp 60:50 + 29:55
12. Pelikán Lukáš DKL9802 E KOB Kladno 62:53 + 31:58
13. Tsuker Matan 6DC9905 E SILVA OCamp 85:29 + 54:34
14. Mazanec Jakub 6DC9800 E SILVA OCamp 110:05 + 79:10
Honkyš Jan 6DC9949 E SILVA OCamp DISK
Mašata Metoděj NNN9905 E Neregistrovaní (NNN) DISK
H20
3.80 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kirill Pivovarov 6DC9704 E SILVA OCamp 43:30
2. Jurczyk Maciej 51P9800 E UKS Sparta Czyżowice 52:48 + 9:18
3. Dídac San José 6DC9701 E SILVA OCamp 60:13 + 16:43
4. Brais Pineiro Fraga 6DC9600 E SILVA OCamp 75:35 + 32:05
5. Honkyš Pavel 6DC9700 E SILVA OCamp 100:52 + 57:22
H21A
4.70 km, 220 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 33:42
2. Rusý Tomáš KAM9301 E OK Kamenice 37:29 + 3:47
3. Rychlý Pavel KRN8505 E KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:43 + 4:01
4. Galicz Karol 27P8600 E BKS Wataha Warszawa 37:45 + 4:03
5. Hadač Filip AOP9301 E Orientační Běh Opava 38:05 + 4:23
6. Král Václav SSU8243 E SK Severka Šumperk 39:22 + 5:40
7. Bencúr Juraj LCE7701 E OOB TJ Slovan Luhačovice 40:17 + 6:35
8. Kalata Michał 88P8901 E MKS Paulinum Jelenia Góra 42:52 + 9:10
8. Jurczyk Tomasz 51P9400 E UKS Sparta Czyżowice 42:52 + 9:10
10. Kopec Tomáš KRN8203 E KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:03 + 9:21
11. Oľhava Rastislav ASU8949 E Magnus Orienteering 43:58 + 10:16
12. Otruba Marek PLU7417 E TJ SOKOL Plumlov 44:45 + 11:03
13. Strachota Petr TJN8700 E OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:22 + 12:40
14. Huzeyfe Sigirci 6DC9500 E SILVA OCamp 47:14 + 13:32
15. Krasuski Marcin 26P7200 E orienteering.waw.pl 47:42 + 14:00
16. Borgiel Jarosław 11P9700 E UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 52:47 + 19:05
17. Sklenář Martin AOP9501 E Orientační Běh Opava 54:20 + 20:38
18. Doucha Jiří SNA7105 E TJ START Náchod 60:02 + 26:20
19. Karel Štěpán 8RC9002 E BZP 62:07 + 28:25
20. Fankidejski Artur 87P7801 E UKS Wloczykij 62:45 + 29:03
21. Komárek Arnošt SJH7702 E SJH Jindřichův Hradec 78:49 + 45:07
MS Holas Tomáš AOP7802 E Orientační Běh Opava 43:02 + 9:20
H21B
3.70 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkus Radim JPV9509 E Oddíl OS SK Prostějov 33:41
2. Mašata Roman PHK7107 E OK 99 Hradec Králové 33:57 + 0:16
3. Dragowski Piotr DOB8200 E KOB Dobruška 41:22 + 7:41
4. Trávníček Jan UOL7501 E SOB Olomouc 41:25 + 7:44
5. Jaros Mariusz 2CP9001 E 10BKPanc 45:52 + 12:11
6. Dudík Petr JPV8917 E Oddíl OS SK Prostějov 46:51 + 13:10
7. Suchomel Vít MBM8448 E O-mikron 47:41 + 14:00
8. Krajcar Ivo SKM9501 E KOB Směr Kroměříž 49:16 + 15:35
9. Cwalina Karol 23P0000 E OK!Sport 52:30 + 18:49
10. Kula Tadeáš VAM9749 E OOB Vamberk 53:21 + 19:40
11. Andrš Petr ZAM8401 E OB T.J. Sokol Žamberk 54:03 + 20:22
12. Kolaja Jan VLI8100 E Slavia Liberec orienteering 61:40 + 27:59
13. Sadowski Michal 91P9010 E NEPTUN GDANSK 66:55 + 33:14
14. Kindl Jakob ASU9643 E Magnus Orienteering 68:46 + 35:05
Hladký Viktor VAM8201 E OOB Vamberk DISK
H35A
3.60 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Golinowski Pawel 2CP8001 E 10BKPanc 31:56
2. Vyoral Jan VIC7615 E OB Vizovice 34:27 + 2:31
3. Junek Petr STH7801 E SK Studenec 35:35 + 3:39
4. Dubec Pavel SCP8003 E OK Sparta Praha 36:30 + 4:34
5. Švestka Vítězslav KVS7301 E SKOB Kobra Vsetín 38:13 + 6:17
6. Bolehovský Pavel EKP7103 E VŠTJ Ekonom Praha 38:21 + 6:25
7. Barcík Peter AOP6601 E Orientační Běh Opava 45:28 + 13:32
8. Porubský Július 66S7300 E ŠK Cart-print Nitra 49:00 + 17:04
9. Žitný Tomáš SMB6401 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 58:39 + 26:43
10. Smékal David UOL7503 E SOB Olomouc 69:44 + 37:48
H35B
3.00 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Jiří PHK7200 E OK 99 Hradec Králové 39:04
2. Stibor Zbyněk KAR7601 E SK Karlovice 39:08 + 0:04
3. Denemarek Ivo BBM7901 E BETA URSUS Orienteering 39:22 + 0:18
4. Kalsztein Karol 91P8011 E NEPTUN GDANSK 46:18 + 7:14
5. Kaczynski Jakub 91P8010 E NEPTUN GDANSK 50:02 + 10:58
6. Svoboda Martin BFM6701 E SKOB Frýdek - Místek 53:07 + 14:03
7. Nečas David TBM7611 E KOS TJ Tesla Brno 57:54 + 18:50
8. Kunt Stanislav ZAM7401 E OB T.J. Sokol Žamberk 75:41 + 36:37
9. Možný Stanislav SSU7700 E SK Severka Šumperk 77:23 + 38:19
H45A
3.40 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 E SOB Olomouc 31:01
2. Sytov Nikolay 16R7100 E Mosmeridian 32:14 + 1:13
3. Ratajczak Piotr 23P6901 E OK!Sport 36:19 + 5:18
4. Beneš Jan SJH7001 E SJH Jindřichův Hradec 38:23 + 7:22
5. Veljačik Pavel SCP6200 E OK Sparta Praha 39:46 + 8:45
6. Klasa Tomasz 97P7010 E KS Hades Poznań 42:45 + 11:44
7. Pernica Jiří UOL6501 E SOB Olomouc 44:07 + 13:06
8. Hubáček Jaroslav LCE6311 E OOB TJ Slovan Luhačovice 44:31 + 13:30
9. Dundáček Milan SJH6902 E SJH Jindřichův Hradec 46:14 + 15:13
10. Hošek Ladislav SCP6001 E OK Sparta Praha 55:00 + 23:59
11. Mizera Ladislav ROV5301 E OK Zubří 58:13 + 27:12
12. Kohl Jiří KPY6201 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:48 + 28:47
13. Holec Honza MOV6701 E SKOB Ostrava 60:16 + 29:15
14. Hlaváček Lubomír PHK6401 E OK 99 Hradec Králové 61:54 + 30:53
H45B
3.00 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Tomáš VRB6808 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 34:14
2. Chmelař Miroslav JPV6217 E Oddíl OS SK Prostějov 38:38 + 4:24
3. Jordanov Nikolaj VBM6501 E VSK Mendelu Brno 42:18 + 8:04
4. Rykala Karel VAM6401 E OOB Vamberk 43:14 + 9:00
5. Višňa Milan OOL5904 E SK Haná orienteering 47:14 + 13:00
6. Pšenička Jiří TCB6301 E SK Technik České Budějovice 47:43 + 13:29
7. Sysel Svatobor TTR6202 E OOB Třebíč 49:51 + 15:37
8. Lukašák Štefan STE6700 E SK SKI-OB Šternberk 52:36 + 18:22
9. Malinowski Zbigniew 76P6800 E Rodzina z Teresina 54:15 + 20:01
10. Nechuta Milan PZR7007 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:14 + 34:00
11. Pompura Ladislav 1TS7101 E Terezka Banska Bystrica 69:51 + 35:37
12. Světnický Alexandr STE6333 E SK SKI-OB Šternberk 73:49 + 39:35
H55A
3.20 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kula Jiří VAM6100 E OOB Vamberk 43:03
2. Hickethier Manfred VLI5201 E Slavia Liberec orienteering 43:26 + 0:23
3. Gurka Jiří TUV4601 E SOK TJ Turnov 46:01 + 2:58
4. Hornik Zbigniew 2BP5601 E SKO Kompas 50:31 + 7:28
5. Jaroš Vladimír DCE5400 E KOB Dobřichovice 51:34 + 8:31
6. Sypula Slawomir 28P6006 E UNTS Warszawa 64:28 + 21:25
7. Polewski Dariusz 2AP6100 E Jedynka Zdzieszowicw 68:01 + 24:58
8. Poklop Lubomír UOL5601 E SOB Olomouc 68:59 + 25:56
9. Olbrycht Janusz 73P5500 E OLBnO 83:16 + 40:13
Zeman Jaroslav SJI5901 E OK Jihlava DISK
H55B
2.60 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Törnqvist Kent 33S6006 E Karlskrona SOK 32:12
2. Pilc Oldřich ZPV5100 E KOB ZPV Prostějov 49:55 + 17:43
3. Černý Petr ALB6000 E OOB Albrechtice nad Orlicí 50:49 + 18:37
H65
2.60 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 E SKOB Zlín 31:38
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 E USK Praha 32:09 + 0:31
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:00 + 1:22
4. Čípa Jiří CET5002 E TJ Loko Česká Třebová 37:08 + 5:30
5. Babický Tomáš RUM5001 E ZOOB Rumburk 39:27 + 7:49
6. Denemarek Oldřich BBM5100 E BETA URSUS Orienteering 43:28 + 11:50
7. Hlaváč Jaroslav SMB4801 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 46:55 + 15:17
8. Wysocki Andrzej 24P5100 E Slask O-Team 47:29 + 15:51
9. KMIECINSKI Józef 25P5101 E PUKS Mlode Orly 50:57 + 19:19
10. Kříž Pavel PZR4800 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:13 + 19:35
11. Pospíšil Karel KAR5001 E SK Karlovice 58:43 + 27:05
12. Skácel Jaroslav KON4617 E KOB Konice 60:27 + 28:49
13. Jurčák Karel SOP5101 E OOB TJ Slezan Opava 60:49 + 29:11
14. Ender Wolker 11D5010 E HSG TURBINE ZITTAU 62:29 + 30:51
15. Procházka Jan TBM4907 E KOS TJ Tesla Brno 83:16 + 51:38
H70
2.20 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 E TJ Baník Ostrava OKD 33:34
2. Ostřanský Josef SSU4302 E SK Severka Šumperk 36:49 + 3:15
3. Bauer Emil VBM4410 E VSK Mendelu Brno 38:47 + 5:13
4. Novotný František PUL4200 E OOB USK Slavie Ústí n.L. 39:10 + 5:36
5. Dufek Jan TBM4231 E KOS TJ Tesla Brno 40:01 + 6:27
6. Mrkvica Miroslav ZLH4600 E OOB TJ Zlaté Hory 47:39 + 14:05
7. Havlík Jaroslav SJC3601 E Sportcentrum Jičín 57:57 + 24:23
Horký Jan UOL4600 E SOB Olomouc DISK
HDR
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kruliš Janek 8KC1000 E ZŠ a MŠ Chotyně 25:49
2. Slavík Ondřej VRB0505 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 27:25 + 1:36
3. Stiborová Blanka KAR7650 E SK Karlovice 40:29 + 14:40
4. Švestka Štěpán KVS0601 E SKOB Kobra Vsetín 43:33 + 17:44
5. Švec Jakub KVS0801 E SKOB Kobra Vsetín 43:35 + 17:46
6. Pavlica Bedrich NNN C Neregistrovaní (NNN) 47:57 + 22:08
7. Vyoralová Šárka VIC0950 E OB Vizovice 54:52 + 29:03
8. Švestka Patrik KVS0703 E SKOB Kobra Vsetín 57:29 + 31:40
9. Doucha Tomáš SNA0801 E TJ START Náchod 58:40 + 32:51
10. Holinková Mariana NNN0016 E Neregistrovaní (NNN) 82:46 + 56:57
TK
2.60 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. José Samper García 6DC5300 E SILVA OCamp 35:27
2. Vlachová Eliška 6DC8870 E SILVA OCamp 37:56 + 2:29
3. Hanuš Pavel LTU6501 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:59 + 3:32
4. Czajka Iza 23P8250 E OK!Sport 40:19 + 4:52
5. Najbrtová Veronika KVS8651 E SKOB Kobra Vsetín 41:45 + 6:18
6. Avital Ofer 6DC5100 E SILVA OCamp 42:36 + 7:09
7. Tamara Denysenko 6DC8874 E SILVA OCamp 43:07 + 7:40
8. Cirkowska Marzena NNN0012 E Neregistrovaní (NNN) 45:12 + 9:45
9. Hornova Lenka KON0017 E KOB Konice 50:03 + 14:36
10. Grygarova Veronika KON0014 E KOB Konice 50:46 + 15:19
11. Slavickova Katerina 6DC C SILVA OCamp 52:27 + 17:00
12. Zaoral Jan VRB4703 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 57:20 + 21:53
13. Ludka Zbyněk 6DC8801 E SILVA OCamp 58:58 + 23:31
14. Chmelařová Blanka 25C6750 E péčkaři 59:50 + 24:23
15. Vých Luboš KOR7300 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:10 + 24:43
16. Kašpar Josef HOB4601 E SKOB Horní Benešov 70:04 + 34:37
17. Hanus Jaroslav HOB0014 E SKOB Horní Benešov 70:58 + 35:31
18. Kucharova Anna 4HC0019 E PSÍ TÝM 77:32 + 42:05
19. Ricardo Iniguez Crespo 6DC5100 E SILVA OCamp 80:26 + 44:59
20. Hanušová Jitka LTU6352 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:47 + 48:20
Ognyanov Ognyan 6DC8875 E SILVA OCamp DISK
Oksana Oskalenko 6DC8873 E SILVA OCamp DISK
Rudakova Olena 6DC8872 E SILVA OCamp DISK
Meir Anat 6DC7450 E SILVA OCamp DISK
TL
3.80 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Avner Asaf 6DC8823 E SILVA OCamp 33:52
2. Dimitrov Teodor 6DC8824 E SILVA OCamp 34:26 + 0:34
3. Zdráhal Tomáš 6DC8806 E SILVA OCamp 37:56 + 4:04
4. Kašparová Iva 6DC8851 E SILVA OCamp 41:48 + 7:56
5. Mrkvica Petr 6DC8811 E SILVA OCamp 43:04 + 9:12
6. Binar Robert UOL7500 E SOB Olomouc 43:38 + 9:46
7. Hladík Ladislav 6DC8805 E SILVA OCamp 44:17 + 10:25
8. Horčičková Eva 6DC8857 E SILVA OCamp 45:03 + 11:11
9. Gornicka-Antonowicz Anna 6DC6850 E SILVA OCamp 45:20 + 11:28
10. Novotný Tomáš 6DC8808 E SILVA OCamp 46:30 + 12:38
11. Carmen Patino Deniz 6DC9450 E SILVA OCamp 47:08 + 13:16
12. Óscar Hernáiz Sánchez 6DC8900 E SILVA OCamp 49:31 + 15:39
13. Kašparová Zuzana UOL9661 E SOB Olomouc 50:01 + 16:09
14. Řeháček Petr SBR6302 E SKOB Bruntál 50:19 + 16:27
15. Oded Verbin 6DC C SILVA OCamp 51:09 + 17:17
16. Jonay Perez Diaz 6DC7500 E SILVA OCamp 51:16 + 17:24
17. Joaquín González Pérez 6DC7300 E SILVA OCamp 51:27 + 17:35
18. Svarc Jiri NNN0024 E Neregistrovaní (NNN) 52:35 + 18:43
19. Kuchar Jiri 4HC0018 E PSÍ TÝM 53:00 + 19:08
20. Vítková Lucie 6DC8860 E SILVA OCamp 55:21 + 21:29
21. Silnoušek Jiří 6DC8810 E SILVA OCamp 56:14 + 22:22
22. Pavlica Jiri NNN C Neregistrovaní (NNN) 56:54 + 23:02
23. Pavlicova Anna NNN C Neregistrovaní (NNN) 56:55 + 23:03
24. Vereš Lukáš 8TC8800 E Tempo 58:31 + 24:39
25. Zdráhalová Pavla 6DC8854 E SILVA OCamp 58:46 + 24:54
26. Soldán Vladimír 6DC8802 E SILVA OCamp 58:47 + 24:55
27. Josivan Oliveira Juan 6DC8821 E SILVA OCamp 60:09 + 26:17
28. Beran Jakub 8TC8700 E Tempo 60:11 + 26:19
29. Trš Lubomír PBM7302 E TJ Spartak 1. Brněnská 65:06 + 31:14
30. Feldman Shalev 6DC8822 E SILVA OCamp 68:23 + 34:31
31. Probozsova Zuzana 6DC8812 E SILVA OCamp 72:11 + 38:19
32. Schejbal Vladimir NNN0022 E Neregistrovaní (NNN) 83:49 + 49:57
33. Golinowska Ela 2CP0013 E 10BKPanc 92:03 + 58:11
34. Švestka Jiří KVS6804 E SKOB Kobra Vsetín 94:44 + 60:52
35. Labudík Milan VRB6202 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 113:52 + 80:00
36. Schejbalova Kristina NNN0023 E Neregistrovaní (NNN) 127:32 + 93:40
Bosakova Eva NNN0011 E Neregistrovaní (NNN) DISK
Koray Dever 6DC6100 E SILVA OCamp DISK