Výsledky závodu: Žebříček B-Morava

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
Luhačovice - Radostova
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Mapa:
Radostova
Ředitel závodu:
Kunčar Vít - R3
Hlavní rozhodčí:
Slezák Libor - R1
Stavitel tratí:
Cahel Marek - R1
Protokol:
bez závad
D10C
1.60 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Siposova Hanka SPE0901 C KOB Sokol Pezinok 16:08
2. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 20:15 + 4:07
3. Sedláčková Klára LCE0854 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:41 + 5:33
4. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 23:27 + 7:19
5. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 27:02 + 10:54
6. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 27:19 + 11:11
7. Fišerová Markéta TZL0851 C SKOB Zlín 28:15 + 12:07
8. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 29:58 + 13:50
9. Mališková Libuše LCE0951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:20 + 15:12
10. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 31:39 + 15:31
11. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:58 + 17:50
12. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 34:15 + 18:07
13. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 36:41 + 20:33
14. Vyoralová Talma LCE0955 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:11 + 22:03
15. Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 40:46 + 24:38
16. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 51:32 + 35:24
Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D12C
2.10 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 20:11
2. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 20:54 + 0:43
3. Siposova Lucia SPE0605 C KOB Sokol Pezinok 21:05 + 0:54
4. Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 21:15 + 1:04
5. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:12 + 3:01
6. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 23:27 + 3:16
7. Dobrovolná Anna TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno 24:07 + 3:56
8. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 24:14 + 4:03
9. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:35 + 4:24
10. Dugovicova Bianka SPE0604 C KOB Sokol Pezinok 25:19 + 5:08
11. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 25:34 + 5:23
12. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 25:47 + 5:36
13. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 28:45 + 8:34
14. Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 28:49 + 8:38
15. Kurucova Petra SPE0602 C KOB Sokol Pezinok 32:01 + 11:50
16. Rosíková Růžena Eliška TZL0650 C SKOB Zlín 32:28 + 12:17
17. Poslušná Jitka TZL0752 C SKOB Zlín 36:24 + 16:13
18. Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 37:36 + 17:25
19. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 38:27 + 18:16
20. Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 39:11 + 19:00
21. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 42:26 + 22:15
22. Musálková Klára MOV0750 C SKOB Ostrava 42:54 + 22:43
23. Hrbáčková Michaela LCE0751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:52 + 25:41
24. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 51:08 + 30:57
25. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 52:14 + 32:03
26. Lorencová Anna TZL0756 C SKOB Zlín 54:02 + 33:51
27. Gašparíková Janka 38S0650 C VZA Žilina 70:23 + 50:12
Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Entová Kateřina TZL0751 C SKOB Zlín DISK
D14B
3.30 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 30:09
2. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 31:28 + 1:19
3. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 32:46 + 2:37
4. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 33:27 + 3:18
5. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 33:48 + 3:39
6. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 35:59 + 5:50
7. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:24 + 7:15
8. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 37:42 + 7:33
9. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 38:29 + 8:20
10. Fedorova Klara SPE0402 C KOB Sokol Pezinok 38:46 + 8:37
11. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 39:04 + 8:55
12. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 39:09 + 9:00
13. Haltofová Romana TRI0451 A TJ TŽ Třinec 39:17 + 9:08
14. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 39:40 + 9:31
15. Jezikova Natalia SPE0403 C KOB Sokol Pezinok 40:43 + 10:34
16. Jezikova Gabriela SPE0501 C KOB Sokol Pezinok 41:51 + 11:42
17. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 42:16 + 12:07
18. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 42:33 + 12:24
19. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 44:04 + 13:55
20. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 45:02 + 14:53
21. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 45:07 + 14:58
22. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 45:29 + 15:20
23. Mihalicova Simona 25S0501 C KOB ATU Košice 45:58 + 15:49
24. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 48:03 + 17:54
25. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 48:05 + 17:56
26. Dynková Alžběta TZL0454 B SKOB Zlín 48:38 + 18:29
27. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 49:31 + 19:22
28. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 50:07 + 19:58
29. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 51:03 + 20:54
30. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 51:05 + 20:56
31. Herna Rebecca 27S0006 C Farmaceut Bratislava 51:38 + 21:29
32. Špendlíková Monika LCE0554 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:50 + 21:41
33. Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 52:03 + 21:54
34. Pánková Klára ZBM0456 C SK Žabovřesky Brno 52:42 + 22:33
35. Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 53:16 + 23:07
36. Chroustová Michaela ZBM0457 C SK Žabovřesky Brno 54:06 + 23:57
37. Rohalová Ivona 43S0351 C ŠK Sandberg Bratislava 55:59 + 25:50
38. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 56:06 + 25:57
39. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 56:23 + 26:14
40. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:30 + 33:21
41. Šrámková Aneta TZL0458 C SKOB Zlín 64:05 + 33:56
Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín DISK
Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk DISK
D16B
3.90 km, 145 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 33:26
2. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 34:26 + 1:00
3. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 34:55 + 1:29
4. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 38:32 + 5:06
5. Miklušová Tamara ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno 39:12 + 5:46
6. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 39:56 + 6:30
7. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 40:01 + 6:35
8. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 41:46 + 8:20
9. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 42:18 + 8:52
10. Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 42:34 + 9:08
11. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 44:41 + 11:15
12. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 46:14 + 12:48
13. Patassiová Michaela 27S0007 C Farmaceut Bratislava 47:56 + 14:30
14. Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 48:19 + 14:53
15. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 50:53 + 17:27
16. Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 51:35 + 18:09
17. Ondovcikova Eva SPE0301 C KOB Sokol Pezinok 52:08 + 18:42
18. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 52:34 + 19:08
19. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 55:12 + 21:46
20. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 55:43 + 22:17
21. Velgosova Miroslava 25S0304 C KOB ATU Košice 57:07 + 23:41
22. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 57:13 + 23:47
23. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 60:25 + 26:59
24. Juříková Jolana LCE0355 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:03 + 28:37
25. Trepacova Gabriela 38S0350 C VZA Žilina 63:39 + 30:13
26. Mozolikova Michaela SPE0201 C KOB Sokol Pezinok 69:49 + 36:23
27. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 70:29 + 37:03
28. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 79:36 + 46:10
D18B
5.00 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 41:35
2. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 43:18 + 1:43
3. Špringlová Kamila TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno 46:10 + 4:35
4. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 48:56 + 7:21
5. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 49:27 + 7:52
6. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 49:42 + 8:07
7. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 50:08 + 8:33
8. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:12 + 9:37
9. Hrabošová Magdalena ASU0099 B Magnus Orienteering 52:23 + 10:48
10. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 55:40 + 14:05
11. Hájková Lenka SOP0050 B OOB TJ Slezan Opava 59:00 + 17:25
12. Plášková Anna ABM0152 B KOB ALFA Brno 59:59 + 18:24
13. Ondovcikova Lucia SPE0001 C KOB Sokol Pezinok 60:22 + 18:47
14. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 61:05 + 19:30
15. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 67:08 + 25:33
16. Rohacova Viktoria 25S0002 C KOB ATU Košice 68:47 + 27:12
17. Rosíková Alžběta Marie TZL0151 C SKOB Zlín 72:28 + 30:53
D20B
5.80 km, 210 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miklušová Tereza ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno 47:32
2. Odehnalová Klára ZBM9956 B SK Žabovřesky Brno 56:21 + 8:49
3. Matušková Jana RBK9999 B SK Radioklub Blansko 62:35 + 15:03
4. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 67:22 + 19:50
5. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 69:00 + 21:28
6. Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec 72:20 + 24:48
7. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 91:16 + 43:44
D21B
7.80 km, 290 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 55:45
2. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 56:50 + 1:05
3. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 58:47 + 3:02
4. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 59:42 + 3:57
5. Vališová Martina OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:16 + 5:31
6. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 62:13 + 6:28
7. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 62:15 + 6:30
8. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 64:34 + 8:49
9. Honnerová Blanka TZL8052 C SKOB Zlín 67:27 + 11:42
10. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 68:31 + 12:46
11. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 70:20 + 14:35
12. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 71:12 + 15:27
13. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 73:30 + 17:45
14. Šarmanová Alena AOP9352 C Orientační Běh Opava 73:52 + 18:07
15. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 74:38 + 18:53
16. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 78:13 + 22:28
17. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 80:56 + 25:11
18. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 82:09 + 26:24
19. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 87:57 + 32:12
20. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 88:12 + 32:27
21. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 90:12 + 34:27
Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice DISK
D35B
6.10 km, 175 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 53:02
2. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 53:42 + 0:40
3. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 56:11 + 3:09
4. Bukovacová Alena ZBM7454 C SK Žabovřesky Brno 58:29 + 5:27
5. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 60:56 + 7:54
6. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 62:02 + 9:00
7. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 65:11 + 12:09
8. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 66:35 + 13:33
9. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 67:09 + 14:07
10. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 67:32 + 14:30
11. Ondovcikova Daniela SPE7801 C KOB Sokol Pezinok 71:09 + 18:07
12. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 79:13 + 26:11
13. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 79:17 + 26:15
14. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 89:03 + 36:01
15. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 170:39 + 117:37
D40B
5.80 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 48:28
2. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 50:25 + 1:57
3. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 50:48 + 2:20
4. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 52:28 + 4:00
5. Ďurčová Alena 38S7750 C VZA Žilina 53:34 + 5:06
6. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 55:18 + 6:50
7. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 61:55 + 13:27
8. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 62:08 + 13:40
9. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 62:27 + 13:59
10. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 63:24 + 14:56
11. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 63:42 + 15:14
12. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:25 + 15:57
13. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 64:33 + 16:05
14. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 64:38 + 16:10
15. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 64:53 + 16:25
16. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 70:23 + 21:55
17. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 75:27 + 26:59
18. Tachovská Kamila ZBM7655 C SK Žabovřesky Brno 106:55 + 58:27
Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín DISK
D45B
5.00 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 45:09
2. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 47:21 + 2:12
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 53:38 + 8:29
4. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 54:15 + 9:06
5. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 54:23 + 9:14
6. Pavlicová Anna KVS7360 C SKOB Kobra Vsetín 54:53 + 9:44
7. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 56:38 + 11:29
8. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 56:41 + 11:32
9. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 59:27 + 14:18
10. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 59:28 + 14:19
11. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 60:51 + 15:42
12. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 62:41 + 17:32
13. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 62:46 + 17:37
14. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 65:26 + 20:17
15. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 68:30 + 23:21
16. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 69:17 + 24:08
17. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 69:54 + 24:45
18. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 79:58 + 34:49
19. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 102:08 + 56:59
Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno DISK
Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
D50B
4.50 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 37:45
2. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 43:41 + 5:56
3. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 43:42 + 5:57
4. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 46:15 + 8:30
5. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 46:28 + 8:43
6. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 52:34 + 14:49
7. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 58:11 + 20:26
8. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 59:07 + 21:22
9. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 67:48 + 30:03
10. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 76:39 + 38:54
11. Šarmanová Jarmila MOV6750 C SKOB Ostrava 88:49 + 51:04
D55B
4.20 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 44:48
2. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 46:07 + 1:19
3. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 49:24 + 4:36
4. Pijáková Iveta SPE6251 C KOB Sokol Pezinok 49:26 + 4:38
5. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 52:11 + 7:23
6. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 52:33 + 7:45
7. Švejdíková Yvona AOP6351 C Orientační Běh Opava 55:22 + 10:34
8. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 58:06 + 13:18
9. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 59:05 + 14:17
D60B
3.60 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 52:30
2. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 82:52 + 30:22
3. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 93:17 + 40:47
Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D70B
2.80 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polónyiová Darina 38S4850 C VZA Žilina 49:22
2. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 55:31 + 6:09
3. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 56:27 + 7:05
4. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 75:09 + 25:47
H10C
1.80 km, 85 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 13:36
2. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 15:18 + 1:42
3. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 15:23 + 1:47
4. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 17:18 + 3:42
5. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 18:04 + 4:28
6. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 19:18 + 5:42
7. Linhart Jakub TZL0813 C SKOB Zlín 20:48 + 7:12
8. Ondovcik Daniel SPE0801 C KOB Sokol Pezinok 21:14 + 7:38
9. Solař Jan TZL1003 C SKOB Zlín 24:36 + 11:00
10. Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 24:54 + 11:18
11. Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 25:34 + 11:58
12. Hozík Štěpán TZL0806 C SKOB Zlín 26:07 + 12:31
13. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 26:32 + 12:56
14. Přibík Martin TZL0807 C SKOB Zlín 27:50 + 14:14
15. Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín 27:51 + 14:15
16. Pustějovský Matyáš PLU0802 C TJ SOKOL Plumlov 28:37 + 15:01
17. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 29:39 + 16:03
18. Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 31:17 + 17:41
19. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:05 + 20:29
20. Mudrák Matouš LCE0901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:35 + 21:59
21. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:23 + 26:47
22. Solař Adam TZL0801 C SKOB Zlín 41:54 + 28:18
H12C
3.00 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 24:05
2. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:42 + 4:37
3. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 29:37 + 5:32
4. Bjolek Jan BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek 31:03 + 6:58
5. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 32:05 + 8:00
6. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 32:14 + 8:09
7. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 32:42 + 8:37
8. Skýba Jakub Jan LCE0701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:58 + 8:53
9. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 33:04 + 8:59
10. Jancik Filip SPE0603 C KOB Sokol Pezinok 33:07 + 9:02
11. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 34:38 + 10:33
12. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 35:03 + 10:58
13. Valach Eli SPE0701 C KOB Sokol Pezinok 35:25 + 11:20
14. Pastuszek Tomáš TZL0603 C SKOB Zlín 35:53 + 11:48
15. Mikláš Matěj TZL0704 C SKOB Zlín 36:11 + 12:06
16. Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 36:13 + 12:08
17. Veselý Štěpán VIC0712 C OB Vizovice 36:20 + 12:15
18. Vlček Tomáš VIC0713 C OB Vizovice 37:47 + 13:42
19. Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:05 + 15:00
20. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 40:11 + 16:06
21. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 41:01 + 16:56
22. Hájek Radim LCE0702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:07 + 18:02
23. Stacke Václav LCE0703 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:06 + 20:01
24. Petrášek Eduard ZBM0609 C SK Žabovřesky Brno 44:52 + 20:47
25. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 45:03 + 20:58
26. Hala Jaromír VIC0606 C OB Vizovice 46:43 + 22:38
27. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 47:04 + 22:59
28. Márton Lukáš TZL0605 C SKOB Zlín 47:44 + 23:39
29. Sikora Jan TZL0707 C SKOB Zlín 48:47 + 24:42
30. Petrla Michal TZL0708 C SKOB Zlín 51:11 + 27:06
31. Marek Filip ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno 57:38 + 33:33
32. Veselka Matěj LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:02 + 36:57
33. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 62:10 + 38:05
34. Babík Martin 38S0702 C VZA Žilina 64:20 + 40:15
35. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 70:55 + 46:50
36. Křapa Štěpán LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 83:49 + 59:44
Truneček Jakub TZL0705 C SKOB Zlín DISK
H14B
4.30 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 34:26
2. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 37:03 + 2:37
3. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:05 + 2:39
4. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 37:27 + 3:01
5. Bukovác Filip ZBM0501 B SK Žabovřesky Brno 39:27 + 5:01
6. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 40:05 + 5:39
7. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 40:06 + 5:40
8. Antonowicz Jan STE0503 C SK SKI-OB Šternberk 41:01 + 6:35
9. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 42:01 + 7:35
10. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 42:09 + 7:43
11. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 42:43 + 8:17
12. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 43:05 + 8:39
13. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 43:07 + 8:41
14. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 43:35 + 9:09
15. Rada Štěpán ABM0404 C KOB ALFA Brno 43:54 + 9:28
15. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 43:54 + 9:28
17. Miklos Andrej SPE0401 C KOB Sokol Pezinok 44:34 + 10:08
18. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:37 + 10:11
19. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 44:53 + 10:27
20. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 45:15 + 10:49
21. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 45:57 + 11:31
22. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 46:55 + 12:29
23. Bíčánek Jan TRI0502 B TJ TŽ Třinec 48:45 + 14:19
24. Trepac Adam 38S0502 C VZA Žilina 49:12 + 14:46
25. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 50:31 + 16:05
26. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:35 + 16:09
27. Byrtus Jakub TRI0508 B TJ TŽ Třinec 50:36 + 16:10
28. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 50:42 + 16:16
29. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 51:12 + 16:46
30. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 51:25 + 16:59
31. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 52:13 + 17:47
32. Pajger Miroslav 38S0500 C VZA Žilina 52:24 + 17:58
33. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 53:11 + 18:45
34. Vaněk Ondřej TZL0402 C SKOB Zlín 53:49 + 19:23
35. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 58:44 + 24:18
36. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 60:01 + 25:35
37. Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 60:35 + 26:09
38. Sipos Simon SPE0404 C KOB Sokol Pezinok 61:25 + 26:59
39. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:45 + 27:19
40. Kasza Tomáš ZBM0512 C SK Žabovřesky Brno 64:04 + 29:38
41. Sikora Matěj TRI0501 B TJ TŽ Třinec 66:03 + 31:37
42. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 74:57 + 40:31
43. Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering 86:04 + 51:38
44. Martinek Matyáš TZL0504 B SKOB Zlín 94:28 + 60:02
45. Hrbáček Filip LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 104:33 + 70:07
46. Kroul Jiří KSU0505 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 105:30 + 71:04
47. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 111:34 + 77:08
48. Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 132:59 + 98:33
Kovařík Šimon LCE0503 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Humeník David LCE0402 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž DISK
Cvopa Pavol 38S0501 C VZA Žilina DISK
H16B
6.20 km, 270 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 41:30
2. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 45:26 + 3:56
3. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 45:28 + 3:58
4. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 46:10 + 4:40
5. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 46:46 + 5:16
6. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 48:08 + 6:38
7. Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 48:22 + 6:52
8. Knor Martin 51S0201 C KOB Martin 50:35 + 9:05
9. Rohac Martin 25S0301 C KOB ATU Košice 50:50 + 9:20
10. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 52:45 + 11:15
11. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 53:57 + 12:27
11. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 53:57 + 12:27
13. Slama Richard 25S0302 C KOB ATU Košice 54:58 + 13:28
14. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 55:07 + 13:37
14. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 55:07 + 13:37
16. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:04 + 15:34
17. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 58:47 + 17:17
18. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 59:16 + 17:46
19. Schenk Michal 47S0201 C TJ Rapid Bratislava 59:52 + 18:22
20. Kubik Maximilian 47S0301 C TJ Rapid Bratislava 61:27 + 19:57
21. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 63:43 + 22:13
22. Sipos Tomas SPE0304 C KOB Sokol Pezinok 64:11 + 22:41
23. Havlik Adam SPE0202 C KOB Sokol Pezinok 65:50 + 24:20
24. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 67:20 + 25:50
25. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 67:51 + 26:21
26. Fedor Tibor SPE0302 C KOB Sokol Pezinok 69:09 + 27:39
27. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 71:15 + 29:45
28. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 74:21 + 32:51
29. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:54 + 34:24
30. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 77:23 + 35:53
31. Hájek Petr LCE0306 B OOB TJ Slovan Luhačovice 82:39 + 41:09
32. Kovařík Jakub LCE0307 C OOB TJ Slovan Luhačovice 99:16 + 57:46
Lucenic Timotej SPE0303 C KOB Sokol Pezinok DISK
Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec DISK
H18B
7.70 km, 290 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 47:45
2. Jonáš Adam 39S0001 C KOBRA Bratislava 49:28 + 1:43
3. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 51:25 + 3:40
4. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 51:55 + 4:10
5. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 54:04 + 6:19
6. Pompura Daniel ZBM0108 C SK Žabovřesky Brno 58:46 + 11:01
7. Ondrejka Tomáš 38S0000 C VZA Žilina 61:15 + 13:30
8. Simo Matus SPE0002 C KOB Sokol Pezinok 62:20 + 14:35
9. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 62:32 + 14:47
10. Ditri Dominic SPE0003 C KOB Sokol Pezinok 63:15 + 15:30
11. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:21 + 15:36
12. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:53 + 18:08
13. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 69:21 + 21:36
14. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 71:05 + 23:20
15. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 72:01 + 24:16
16. Kurak Michal 25S0303 C KOB ATU Košice 72:09 + 24:24
17. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 72:18 + 24:33
18. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 77:14 + 29:29
19. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 82:10 + 34:25
20. Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:23 + 34:38
21. Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 93:40 + 45:55
22. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 94:38 + 46:53
Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc DISK
H20B
9.00 km, 415 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sláma Dušan ASU9843 R Magnus Orienteering 58:07
2. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 59:45 + 1:38
3. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 72:23 + 14:16
4. Lovas Dominik 47S9901 C TJ Rapid Bratislava 72:53 + 14:46
5. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 75:43 + 17:36
6. Král Jan ZBM9904 A SK Žabovřesky Brno 79:33 + 21:26
7. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 85:56 + 27:49
8. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 90:44 + 32:37
9. Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 93:13 + 35:06
10. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 101:29 + 43:22
H21B
12.60 km, 550 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 80:45
2. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 80:51 + 0:06
3. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 82:04 + 1:19
4. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 82:38 + 1:53
5. Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín 83:01 + 2:16
6. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 83:03 + 2:18
7. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 84:59 + 4:14
8. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 85:43 + 4:58
9. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 86:12 + 5:27
10. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 86:24 + 5:39
11. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 86:48 + 6:03
12. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 86:56 + 6:11
13. Bukovac Maroš ZBM7605 C SK Žabovřesky Brno 87:06 + 6:21
14. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 87:12 + 6:27
15. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 87:57 + 7:12
16. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 88:11 + 7:26
17. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 88:33 + 7:48
18. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 89:24 + 8:39
19. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 89:39 + 8:54
20. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 90:17 + 9:32
21. Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 92:02 + 11:17
22. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 93:14 + 12:29
23. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 94:34 + 13:49
24. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 95:13 + 14:28
25. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 95:43 + 14:58
26. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 96:32 + 15:47
27. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 96:43 + 15:58
28. Montero Cárceles Elmar MOV9602 C SKOB Ostrava 96:58 + 16:13
29. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 97:32 + 16:47
30. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 98:29 + 17:44
31. Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 99:20 + 18:35
32. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 99:54 + 19:09
33. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 103:02 + 22:17
34. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 103:35 + 22:50
35. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 103:50 + 23:05
36. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 104:12 + 23:27
37. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 105:18 + 24:33
38. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 105:23 + 24:38
39. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 105:56 + 25:11
40. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 106:21 + 25:36
41. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 106:50 + 26:05
42. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 107:10 + 26:25
43. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 107:28 + 26:43
44. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 107:41 + 26:56
45. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 110:03 + 29:18
46. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 112:08 + 31:23
47. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 113:26 + 32:41
48. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 113:31 + 32:46
49. Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 116:55 + 36:10
50. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 118:38 + 37:53
51. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 120:51 + 40:06
52. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 121:19 + 40:34
53. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 121:31 + 40:46
54. Tysz Adam 84S8701 C Akademik TU Košice 128:47 + 48:02
55. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 130:58 + 50:13
56. Tesař Jan NNN9010 C Neregistrovaní 131:58 + 51:13
57. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 133:02 + 52:17
58. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 138:02 + 57:17
59. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 139:50 + 59:05
60. Ondrusz Martin NNN8810 C Neregistrovaní 181:02 + 100:17
61. Oľhava Richard ASU8849 C Magnus Orienteering 181:42 + 100:57
Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno DISK
Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H35B
9.10 km, 330 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 69:01
2. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 70:34 + 1:33
3. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 75:21 + 6:20
4. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 76:33 + 7:32
5. Marek Martin VIC7624 C OB Vizovice 82:30 + 13:29
6. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 91:19 + 22:18
7. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 92:21 + 23:20
8. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 92:28 + 23:27
9. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 95:09 + 26:08
10. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 101:25 + 32:24
11. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 105:34 + 36:33
12. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 108:35 + 39:34
13. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 124:17 + 55:16
H40B
8.10 km, 290 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jozef VZA7100 C Slávia ŽU Žilina 58:56
2. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 59:02 + 0:06
3. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 59:37 + 0:41
4. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko, z. s. 59:45 + 0:49
5. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 63:13 + 4:17
6. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 64:18 + 5:22
7. Kusák Ivan EZL6502 C PEV Zlín 64:44 + 5:48
8. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:07 + 6:11
9. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 65:23 + 6:27
10. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 69:14 + 10:18
11. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 70:11 + 11:15
12. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 70:52 + 11:56
13. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 71:59 + 13:03
14. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 72:44 + 13:48
15. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 73:29 + 14:33
16. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 75:25 + 16:29
17. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 78:51 + 19:55
18. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 79:03 + 20:07
19. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 81:26 + 22:30
20. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:11 + 24:15
21. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 85:34 + 26:38
22. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 98:54 + 39:58
23. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 116:46 + 57:50
Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín DISK
H45B
7.50 km, 310 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 49:54
2. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 54:37 + 4:43
3. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 54:42 + 4:48
4. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 55:37 + 5:43
5. Tornai Szabolcs 25H7100 C Tabáni Spartacus 57:57 + 8:03
6. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 58:07 + 8:13
7. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 59:23 + 9:29
8. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 62:31 + 12:37
9. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 63:06 + 13:12
10. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 66:24 + 16:30
11. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 67:59 + 18:05
12. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 70:27 + 20:33
13. Auermüller Vít 65X6700 C Laněk 73:01 + 23:07
14. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 77:47 + 27:53
15. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 79:11 + 29:17
16. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 80:22 + 30:28
17. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 80:40 + 30:46
18. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 81:36 + 31:42
19. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:28 + 34:34
20. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 86:43 + 36:49
21. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 89:58 + 40:04
22. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 91:36 + 41:42
23. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 94:25 + 44:31
24. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 98:00 + 48:06
25. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 98:39 + 48:45
26. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 104:36 + 54:42
27. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 106:14 + 56:20
28. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 108:12 + 58:18
Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín DISK
Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava DISK
H50B
6.70 km, 200 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 51:48
2. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 52:19 + 0:31
3. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 53:49 + 2:01
4. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 58:29 + 6:41
5. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 58:43 + 6:55
6. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 59:51 + 8:03
7. Antonowicz Jerzy STE6800 C SK SKI-OB Šternberk 60:18 + 8:30
8. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 63:44 + 11:56
9. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 63:45 + 11:57
10. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 65:17 + 13:29
11. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 65:55 + 14:07
12. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 66:17 + 14:29
13. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 67:59 + 16:11
14. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 68:55 + 17:07
15. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 69:30 + 17:42
16. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 72:49 + 21:01
17. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 75:57 + 24:09
18. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 76:44 + 24:56
19. Koltai Zoltan 25H6700 C Tabáni Spartacus 80:35 + 28:47
20. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 81:19 + 29:31
21. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 84:16 + 32:28
22. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 85:53 + 34:05
23. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 90:05 + 38:17
H55B
6.00 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 47:17
2. Piják Jaroslav SPE5801 C KOB Sokol Pezinok 49:35 + 2:18
3. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 52:05 + 4:48
4. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko, z. s. 55:00 + 7:43
5. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 56:34 + 9:17
6. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 60:34 + 13:17
7. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 64:46 + 17:29
8. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:20 + 18:03
9. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 66:26 + 19:09
10. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 68:03 + 20:46
11. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 69:47 + 22:30
12. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:52 + 23:35
13. Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko, z. s. 77:48 + 30:31
14. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 79:43 + 32:26
H60B
5.40 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 45:22
2. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 49:54 + 4:32
3. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 50:05 + 4:43
4. Polakovič Peter 38S5500 C VZA Žilina 51:05 + 5:43
5. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 52:12 + 6:50
6. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 53:07 + 7:45
7. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 57:00 + 11:38
8. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:42 + 18:20
9. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 64:20 + 18:58
10. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 75:42 + 30:20
11. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 89:46 + 44:24
H65B
4.70 km, 145 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 42:28
2. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 48:32 + 6:04
3. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 49:10 + 6:42
4. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 53:18 + 10:50
5. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 54:16 + 11:48
6. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 56:26 + 13:58
7. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:37 + 14:09
8. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 59:50 + 17:22
9. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 60:16 + 17:48
10. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 60:44 + 18:16
11. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 63:20 + 20:52
12. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 64:09 + 21:41
13. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 65:01 + 22:33
14. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 69:26 + 26:58
H70B
3.70 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 44:33
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 46:58 + 2:25
3. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 47:53 + 3:20
4. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 56:36 + 12:03
5. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 62:50 + 18:17
6. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 77:47 + 33:14
Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno DISK
Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc DISK
Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín DISK
H75B
3.40 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 41:24
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 43:06 + 1:42
3. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 60:51 + 19:27
Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava DISK
H80B
1.90 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 72:33
HDR
1.80 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Graubner Mikuláš 13C1000 C SKK Tatanka Zlín 22:21
2. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 22:23 + 0:02
3. Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 22:58 + 0:37
4. Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 23:14 + 0:53
5. Kadlček Ondřej LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:08 + 1:47
6. Rose Ondřej SKM0900 C KOB Směr Kroměříž 24:19 + 1:58
7. Mlčoch Jakub SKM C KOB Směr Kroměříž 24:22 + 2:01
8. Koč Juraj NNN C Neregistrovaní 24:39 + 2:18
9. Vlčková Alžběta VIC C OB Vizovice 24:49 + 2:28
10. Patková Lucia 38S0701 C VZA Žilina 25:07 + 2:46
11. Slepánek Kryštof PLU1000 C TJ SOKOL Plumlov 25:12 + 2:51
12. Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 25:30 + 3:09
13. Haluzová Štěpánka NNN C Neregistrovaní 25:45 + 3:24
14. Bukovác Lukáš 27S0008 C Farmaceut Bratislava 26:45 + 4:24
15. Paulus Michal 38S0901 C VZA Žilina 27:34 + 5:13
16. Stackeová Jan LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:08 + 5:47
17. Pozlovská Eliška TZL0954 C SKOB Zlín 28:34 + 6:13
18. Sušila Filip NNN C Neregistrovaní 28:40 + 6:19
19. Velichová Denisa LCE1053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:21 + 7:00
19. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 29:21 + 7:00
21. Veselková Julie LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:59 + 7:38
22. Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 30:02 + 7:41
22. Kotrle David STE1101 C SK SKI-OB Šternberk 30:02 + 7:41
24. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 30:15 + 7:54
25. Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:25 + 8:04
26. Polónyi Samuel 38S0900 C VZA Žilina 30:51 + 8:30
27. Gašparíková Beáta 38S0751 C VZA Žilina 32:07 + 9:46
28. Krtička Mikuláš SSU1100 C SK Severka Šumperk 32:13 + 9:52
29. Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 32:48 + 10:27
29. Kolářová Veronika LOU1050 C SK Moravan Louňovice 32:48 + 10:27
31. Kúdelová Olivie LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:05 + 10:44
32. Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 35:12 + 12:51
33. Slámová Emilie inka LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:23 + 13:02
34. Vedrová Anika TBM1351 C KOS TJ Tesla Brno 35:24 + 13:03
35. Kadlčková Tereza LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:31 + 13:10
36. Brucháček Jan NNN C Neregistrovaní 36:21 + 14:00
37. Babík Tomáš 38S0800 C VZA Žilina 36:26 + 14:05
38. Brucháček Matěj NNN C Neregistrovaní 37:10 + 14:49
39. Káčerová Viktória 38S0750 C VZA Žilina 37:13 + 14:52
40. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 37:37 + 15:16
41. Fišer Petr TZL C SKOB Zlín 39:05 + 16:44
42. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 39:23 + 17:02
43. Mikšík Oliver 6RZ1300 C O-sport 39:46 + 17:25
44. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 41:52 + 19:31
45. Papež Vítek NNN C Neregistrovaní 43:39 + 21:18
46. Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:31 + 22:10
47. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 45:41 + 23:20
48. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 45:43 + 23:22
49. Smola Jakub TZL C SKOB Zlín 45:49 + 23:28
50. Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:47 + 28:26
51. Vaněk Jiří NNN C Neregistrovaní 53:47 + 31:26
52. Vaněk Jan NNN C Neregistrovaní 53:58 + 31:37
53. Rakvica Jakub NNN C Neregistrovaní 57:54 + 35:33
54. Rakvica Matěj NNN C Neregistrovaní 58:49 + 36:28
55. Good Marie SBR1250 C SKOB Bruntál 61:38 + 39:17
56. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 72:51 + 50:30
57. Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 80:06 + 57:45
P
2.10 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Jakub ASU9747 C Magnus Orienteering 17:21
2. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 18:02 + 0:41
3. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:11 + 3:50
4. Verner Leoš NNN C Neregistrovaní 22:13 + 4:52
5. Dorčák Jan NNN0100 C Neregistrovaní 24:14 + 6:53
6. Dorčáková Pavlína NNN6900 C Neregistrovaní 25:18 + 7:57
7. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 25:30 + 8:09
8. Graubnerová Martina 13C7650 C SKK Tatanka Zlín 25:33 + 8:12
9. Klumpar Filip NNN3001 C Neregistrovaní 27:48 + 10:27
10. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 28:27 + 11:06
11. Solařová Kristýna NNN C Neregistrovaní 28:45 + 11:24
12. Dynka Jiří TZL C SKOB Zlín 30:00 + 12:39
13. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 30:08 + 12:47
14. Fajkoš Lubomír NNN0300 C Neregistrovaní 30:23 + 13:02
15. Buráňová Hana 9MX7050 C BzB 31:41 + 14:20
16. Buráň Zdeněk 9MX5800 C BzB 31:46 + 14:25
17. Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 32:13 + 14:52
18. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 33:53 + 16:32
19. Polišenská Ludmila HLV7250 C KČT - OB Holešov 34:52 + 17:31
20. Dufková Renata LCE0253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:04 + 17:43
21. Zatloukalová Marika NNN C Neregistrovaní 35:10 + 17:49
22. Benešová Jana NNN C Neregistrovaní 35:16 + 17:55
23. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 35:18 + 17:57
24. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 35:38 + 18:17
25. Štrosová Jana 7SC0050 C Neregistrovaní - MOV 35:44 + 18:23
26. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 35:58 + 18:37
27. Florešová Hana TZL0653 C SKOB Zlín 36:53 + 19:32
28. Kovalčíková Nela TZL07XX C SKOB Zlín 36:54 + 19:33
29. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 37:04 + 19:43
30. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 38:45 + 21:24
31. Volencova Ivana 3SZ5250 C Neregistrovaní 39:32 + 22:11
32. Mikšík Michal TZL0508 C SKOB Zlín 39:44 + 22:23
33. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 40:00 + 22:39
34. Poulíčková Klára NNN C Neregistrovaní 40:05 + 22:44
34. Martinec Robin NNN C Neregistrovaní 40:05 + 22:44
36. Polišenský Daniel HLV0202 C KČT - OB Holešov 40:19 + 22:58
37. Pinkrtová Štěpánka 9BC0001 C NNN 40:50 + 23:29
38. Mališková Petra NNN C Neregistrovaní 41:09 + 23:48
39. Lennerová Eva LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice 42:23 + 25:02
40. Král Martin OTK0100 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:57 + 25:36
41. Králová Věra OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:28 + 27:07
42. Riesslerová Eliška OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:01 + 27:40
43. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 46:00 + 28:39
44. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 46:14 + 28:53
45. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 48:49 + 31:28
46. Kotrle Milan NNN C Neregistrovaní 52:02 + 34:41
47. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 52:25 + 35:04
48. Dorčák Tomáš NNN0800 C Neregistrovaní 61:38 + 44:17
T4
4.00 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 34:31
2. Dušek Martin NNN C Neregistrovaní 36:26 + 1:55
3. Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice 38:19 + 3:48
4. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 38:59 + 4:28
5. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 39:14 + 4:43
6. Kadlček Václav NNN8901 C Neregistrovaní 40:28 + 5:57
7. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko, z. s. 41:04 + 6:33
8. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 41:14 + 6:43
9. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 41:58 + 7:27
10. Novosad Tibor 27S0003 C Farmaceut Bratislava 42:39 + 8:08
11. Langer Martin LOV8400 C lepus.cz 42:45 + 8:14
12. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 42:51 + 8:20
13. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 42:57 + 8:26
14. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 43:24 + 8:53
15. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 43:57 + 9:26
16. Mikšík Pavel 6RZ6500 C O-sport 44:54 + 10:23
17. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 45:09 + 10:38
18. Raška Miroslav NNN C Neregistrovaní 45:44 + 11:13
19. Vágner Vladislav SJC8602 C Sportcentrum Jičín 46:02 + 11:31
20. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 46:08 + 11:37
21. Hlavová Hana KON8888 R KOB Konice 46:30 + 11:59
22. Vágnerová Michaela SJC8754 C Sportcentrum Jičín 46:58 + 12:27
22. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 46:58 + 12:27
24. Zatloukal Radek STE7000 C SK SKI-OB Šternberk 50:14 + 15:43
25. Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:16 + 16:45
26. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 52:23 + 17:52
26. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 52:23 + 17:52
28. Bartoň Jaroslav NNN1001 C Neregistrovaní 52:25 + 17:54
29. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 54:29 + 19:58
30. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 56:30 + 21:59
31. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 58:21 + 23:50
32. Komanová Kristína 27S0002 C Farmaceut Bratislava 58:29 + 23:58
33. Otrusina Milan EZL6205 C PEV Zlín 59:43 + 25:12
34. Koman Marek 27S0001 C Farmaceut Bratislava 59:49 + 25:18
35. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 60:11 + 25:40
36. Kundrata Petr JZL7200 C TJ Jižní svahy Zlín 60:19 + 25:48
37. Marková Pavla VIC7857 C OB Vizovice 61:24 + 26:53
37. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 61:24 + 26:53
39. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 63:19 + 28:48
40. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 66:55 + 32:24
41. Herna Ida 27S0004 C Farmaceut Bratislava 78:08 + 43:37
42. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 78:51 + 44:20
43. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 89:04 + 54:33
Havlík Jakub NNN C Neregistrovaní DISK
T6
6.00 km, 230 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knapová Lenka LPU9351 C OK Lokomotiva Pardubice 48:59
2. Bouška Tomáš ABM9205 C KOB ALFA Brno 55:22 + 6:23
3. Fišer Petr TZL C SKOB Zlín 56:15 + 7:16
4. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 58:27 + 9:28
5. Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec 64:16 + 15:17
6. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 64:50 + 15:51
7. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 66:07 + 17:08
8. Sadílek Jan VIC9601 C OB Vizovice 66:45 + 17:46
9. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 68:21 + 19:22
10. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 68:59 + 20:00
11. Uhlíková Tereza PGP9162 C SK Praga 69:26 + 20:27
12. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 73:06 + 24:07
13. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 75:54 + 26:55
14. Novotný Petr 5CZ7300 C Dukla Blansko 78:24 + 29:25
15. Pompura Ladislav 1TS6301 C Terezka Banska Bystrica 82:01 + 33:02
16. Tomašovič Michal SPE C KOB Sokol Pezinok 82:35 + 33:36
17. Hala Miroslav VIC7601 C OB Vizovice 83:23 + 34:24
18. Czasch Adam NNN C Neregistrovaní 84:56 + 35:57
19. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 92:10 + 43:11
20. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 117:20 + 68:21
Graubner Jan TZL8236 C SKOB Zlín DISK
Kozubík Jiří 3UX8800 C JuraZub Zlín DISK
Pastuszek Filip TZL7731 C SKOB Zlín DISK
Pavlica Jiří KVS7501 C SKOB Kobra Vsetín DISK