Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
06.05.2018
Místo konání:
Janovice u Rýmařova
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Hofwald 1:10 000, E=5 m, stav jaro 2018, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Binar Robert - R2
D10C
2.20 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:08
2. Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 21:32 + 4:24
3. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 21:46 + 4:38
4. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 22:33 + 5:25
5. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 23:01 + 5:53
6. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 23:14 + 6:06
7. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 25:09 + 8:01
8. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 26:26 + 9:18
9. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 27:48 + 10:40
10. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:55 + 11:47
11. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 29:05 + 11:57
12. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:17 + 14:09
13. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 33:34 + 16:26
14. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 33:51 + 16:43
15. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:36 + 18:28
16. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:25 + 28:17
17. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:21 + 32:13
D12C
2.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 14:10
2. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 15:51 + 1:41
3. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 15:56 + 1:46
4. Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 16:45 + 2:35
5. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 16:57 + 2:47
6. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 18:02 + 3:52
7. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 18:22 + 4:12
8. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 18:35 + 4:25
9. Dráčová Barbora UOL0652 C SOB Olomouc 20:39 + 6:29
10. Janků Karolína UOL0751 C SOB Olomouc 21:13 + 7:03
11. Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 22:11 + 8:01
12. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 23:33 + 9:23
13. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 23:46 + 9:36
14. Halewicz Julia 19P0751 C 27:02 + 12:52
15. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 27:49 + 13:39
16. Szeliga Sonia 19P0750 C 28:13 + 14:03
17. Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 28:28 + 14:18
18. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 29:30 + 15:20
19. Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 30:23 + 16:13
20. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 33:39 + 19:29
21. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 38:37 + 24:27
22. Jungmannová Sofie PTE0757 C TJ Sokol Ptení 39:24 + 25:14
23. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:12 + 28:02
24. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 42:32 + 28:22
25. Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení 58:36 + 44:26
26. Příhodová Veronika PTE0750 C TJ Sokol Ptení 80:53 + 66:43
D14B
3.10 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 23:01
2. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 24:45 + 1:44
3. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 25:15 + 2:14
4. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 26:55 + 3:54
5. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 27:17 + 4:16
6. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 27:36 + 4:35
6. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 27:36 + 4:35
8. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 27:43 + 4:42
9. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 28:34 + 5:33
10. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 29:31 + 6:30
11. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 30:25 + 7:24
12. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 30:29 + 7:28
13. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 31:14 + 8:13
14. Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín 32:09 + 9:08
15. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 32:20 + 9:19
16. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 32:49 + 9:48
17. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 32:54 + 9:53
18. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 32:56 + 9:55
19. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 33:08 + 10:07
20. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 33:48 + 10:47
21. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 34:28 + 11:27
22. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 34:30 + 11:29
23. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 35:05 + 12:04
24. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 35:18 + 12:17
25. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 35:27 + 12:26
26. Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 35:55 + 12:54
27. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 36:58 + 13:57
28. Haltofová Romana TRI0451 A TJ TŽ Třinec 37:17 + 14:16
29. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 37:47 + 14:46
30. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 38:00 + 14:59
31. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:13 + 15:12
32. Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 38:52 + 15:51
33. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 48:57 + 25:56
34. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 50:08 + 27:07
D14C
2.40 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slehová Eliška UOL0453 C SOB Olomouc 25:19
2. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:05 + 4:46
3. Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 30:34 + 5:15
4. Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:14 + 8:55
5. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:37 + 9:18
6. Kulka Wiktoria 19P0552 C 45:48 + 20:29
7. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 45:58 + 20:39
8. Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 59:25 + 34:06
9. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 63:21 + 38:02
D16B
3.70 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 35:22
2. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 36:05 + 0:43
3. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 38:08 + 2:46
4. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 40:18 + 4:56
5. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 41:22 + 6:00
6. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 42:37 + 7:15
7. Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 43:54 + 8:32
8. Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 45:43 + 10:21
9. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 46:08 + 10:46
10. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 50:07 + 14:45
11. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 50:16 + 14:54
12. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 53:54 + 18:32
13. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 65:54 + 30:32
Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc DISK
D16C
3.40 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bídová Markéta UOL0352 C SOB Olomouc 42:23
2. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 52:07 + 9:44
3. Procházková Sára UOL0353 C SOB Olomouc 68:05 + 25:42
4. Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 74:29 + 32:06
D18B
4.30 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lenka SOP0050 B OOB TJ Slezan Opava 44:26
2. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 49:15 + 4:49
3. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 50:43 + 6:17
4. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 52:44 + 8:18
5. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 53:18 + 8:52
Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory DISK
D18C
3.90 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrosová Jana MOV0051 C SKOB Ostrava 91:07
D20B
4.70 km, 120 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnalová Klára ZBM9956 B SK Žabovřesky Brno 48:26
2. Holečková Anna UOL9853 C SOB Olomouc 53:00 + 4:34
3. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 59:54 + 11:28
4. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 63:57 + 15:31
5. Novotná Klára ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory 67:22 + 18:56
6. Matušková Jana RBK9999 B SK Radioklub Blansko 75:05 + 26:39
7. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 86:01 + 37:35
Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov DISK
D21B
5.50 km, 145 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 49:50
2. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 52:09 + 2:19
3. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 53:33 + 3:43
4. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:18 + 5:28
5. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 59:43 + 9:53
6. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 61:47 + 11:57
7. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 67:54 + 18:04
8. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 72:37 + 22:47
9. Hlavová Hana KON8888 R KOB Konice 74:23 + 24:33
10. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 79:06 + 29:16
11. Dzik Justyna 86P9750 C 97:50 + 48:00
Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín DISK
D21C
4.40 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 41:54
2. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 44:33 + 2:39
3. Smolková Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 53:11 + 11:17
4. Hulsey Martina NNN8888 C Neregistrovaní 53:36 + 11:42
5. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 54:40 + 12:46
6. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 59:15 + 17:21
7. Smola Anna 2AZ8450 C 70:21 + 28:27
Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál DISK
D35B
4.70 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 46:16
2. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 47:22 + 1:06
3. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 48:03 + 1:47
4. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 48:42 + 2:26
5. Chupeková Silvia VZA7251 C 52:32 + 6:16
6. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 52:42 + 6:26
7. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 72:43 + 26:27
8. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 77:05 + 30:49
9. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 86:05 + 39:49
Lorencová Linda PLU7676 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko, z. s. DISK
D35C
4.00 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 35:33
2. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 35:44 + 0:11
3. Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 40:41 + 5:08
4. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 41:19 + 5:46
5. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 44:18 + 8:45
6. Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 49:53 + 14:20
7. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 51:55 + 16:22
8. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:51 + 19:18
9. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 55:51 + 20:18
10. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 58:55 + 23:22
11. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 60:13 + 24:40
12. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:23 + 26:50
13. Marszalek Maria 14P7452 C 64:12 + 28:39
14. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 64:33 + 29:00
15. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:01 + 29:28
16. Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 73:49 + 38:16
17. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 74:51 + 39:18
18. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:06 + 47:33
19. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 84:01 + 48:28
20. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 88:54 + 53:21
21. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 89:42 + 54:09
22. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 93:49 + 58:16
23. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 97:19 + 61:46
24. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 127:20 + 91:47
Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D40B
4.30 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 45:44
2. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 46:21 + 0:37
3. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 48:19 + 2:35
4. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 50:19 + 4:35
5. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 52:33 + 6:49
6. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 57:11 + 11:27
7. Vavrysová Lenka LCE7451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:12 + 11:28
8. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 57:36 + 11:52
9. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 59:53 + 14:09
10. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 61:10 + 15:26
11. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 64:58 + 19:14
12. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 74:49 + 29:05
13. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 85:47 + 40:03
14. Krčková Lenka AOP7751 C Orientační Běh Opava 89:34 + 43:50
Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín DISK
D45B
4.10 km, 85 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:08
2. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 41:22 + 2:14
3. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 42:43 + 3:35
4. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 47:49 + 8:41
5. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 48:29 + 9:21
6. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 58:08 + 19:00
7. Mudráková Tereza LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:18 + 33:10
8. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 83:20 + 44:12
Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D45C
3.90 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 44:05
2. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 51:09 + 7:04
3. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 51:57 + 7:52
4. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 54:10 + 10:05
5. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 54:17 + 10:12
6. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 60:17 + 16:12
7. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 62:45 + 18:40
8. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 63:20 + 19:15
9. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 64:13 + 20:08
10. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 65:34 + 21:29
11. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 65:47 + 21:42
12. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 73:16 + 29:11
13. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 73:35 + 29:30
14. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 74:57 + 30:52
15. Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 75:15 + 31:10
16. Spratková Iva SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 89:04 + 44:59
17. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 114:49 + 70:44
18. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 125:52 + 81:47
D50B
3.70 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 40:49
2. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 43:12 + 2:23
3. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 43:51 + 3:02
4. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 44:02 + 3:13
5. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:37 + 4:48
6. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 48:01 + 7:12
7. Hadačová Gabriela AOP6751 C Orientační Běh Opava 59:18 + 18:29
8. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 72:03 + 31:14
Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk DISK
D55B
3.50 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 45:43
2. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 49:32 + 3:49
3. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 49:40 + 3:57
4. Švejdíková Yvona AOP6351 C Orientační Běh Opava 50:36 + 4:53
5. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 53:00 + 7:17
Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava DISK
D55C
3.30 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chodurová Milena SFM5750 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 57:01
2. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 70:36 + 13:35
3. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 76:00 + 18:59
D60B
3.40 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 78:20
D65B
3.30 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 60:22
D70B
2.70 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 58:25
H10C
2.20 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 14:30
2. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 16:34 + 2:04
3. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 16:38 + 2:08
4. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 17:15 + 2:45
5. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 19:23 + 4:53
6. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 20:20 + 5:50
7. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 20:54 + 6:24
8. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 21:30 + 7:00
9. Holý Štěpán SBR0802 C SKOB Bruntál 22:58 + 8:28
10. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 22:59 + 8:29
11. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 23:26 + 8:56
12. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:35 + 11:05
13. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 26:51 + 12:21
14. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 31:10 + 16:40
15. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 36:09 + 21:39
H12C
2.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Jan BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek 16:32
2. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 16:52 + 0:20
3. Pachnik Jędrzej 19P0600 C 17:24 + 0:52
4. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 17:59 + 1:27
5. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 18:02 + 1:30
6. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:34 + 2:02
7. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 20:31 + 3:59
8. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 21:29 + 4:57
9. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 21:55 + 5:23
10. Dwojak Gracjan 19P0602 C 23:23 + 6:51
11. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 23:33 + 7:01
12. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:01 + 7:29
13. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 24:39 + 8:07
14. Marek Filip ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno 25:20 + 8:48
15. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:17 + 11:45
16. Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 28:26 + 11:54
17. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 29:01 + 12:29
18. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 30:05 + 13:33
19. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 34:37 + 18:05
Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín DISK
MS Jurczak Milosz 88P9801 C 28:46 + 12:14
H14B
3.30 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 24:48
2. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 25:35 + 0:47
3. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 25:50 + 1:02
4. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 26:59 + 2:11
5. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:01 + 2:13
6. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 27:33 + 2:45
7. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 27:47 + 2:59
8. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 28:27 + 3:39
9. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 28:43 + 3:55
10. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 28:47 + 3:59
11. Ehl Ondřej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 29:08 + 4:20
12. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 30:24 + 5:36
13. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 30:25 + 5:37
14. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 30:39 + 5:51
15. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 31:03 + 6:15
16. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:32 + 6:44
17. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 31:57 + 7:09
18. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 32:11 + 7:23
19. Krček Jan AOP0500 B Orientační Běh Opava 32:39 + 7:51
20. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:41 + 7:53
21. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 32:43 + 7:55
22. Bíčánek Jan TRI0502 B TJ TŽ Třinec 32:52 + 8:04
23. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 33:51 + 9:03
24. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 34:18 + 9:30
25. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 35:55 + 11:07
26. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 36:10 + 11:22
27. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 36:19 + 11:31
28. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 36:40 + 11:52
29. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 37:09 + 12:21
30. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 37:50 + 13:02
31. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 38:45 + 13:57
32. Rada Štěpán ABM0404 C KOB ALFA Brno 38:47 + 13:59
33. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 38:48 + 14:00
34. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:58 + 18:10
35. Byrtus Jakub TRI0508 B TJ TŽ Třinec 44:58 + 20:10
36. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 47:00 + 22:12
37. Staszak Tomasz 88P0400 C 49:03 + 24:15
38. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 49:11 + 24:23
39. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 51:13 + 26:25
40. Kroul Jiří KSU0505 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:36 + 28:48
41. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:18 + 30:30
42. Sikora Matěj TRI0501 B TJ TŽ Třinec 55:33 + 30:45
H14C
2.80 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marszalek Patryk 14P0500 C 21:36
2. Antonowicz Jan STE0503 C SK SKI-OB Šternberk 27:18 + 5:42
3. Náhončík Jakub UOL0400 C SOB Olomouc 34:45 + 13:09
4. Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 41:25 + 19:49
5. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 46:43 + 25:07
6. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 47:10 + 25:34
7. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 47:16 + 25:40
8. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 47:37 + 26:01
9. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 55:49 + 34:13
10. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 60:19 + 38:43
H16B
4.20 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 34:48
2. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 37:41 + 2:53
3. Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 38:52 + 4:04
4. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 40:23 + 5:35
5. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 42:42 + 7:54
6. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:32 + 8:44
7. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 43:46 + 8:58
8. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 45:00 + 10:12
9. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 45:24 + 10:36
10. Musil Štěpán TBM0305 C KOS TJ Tesla Brno 46:50 + 12:02
11. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 58:06 + 23:18
12. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 85:57 + 51:09
Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž DISK
H16C
3.80 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 38:04
2. Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov 40:40 + 2:36
3. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 40:55 + 2:51
4. Jedzok Vojtěch UOL0202 C SOB Olomouc 42:50 + 4:46
5. Karásek František PLU0301 C TJ SOKOL Plumlov 44:52 + 6:48
6. Spratek Adam SFM0202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 64:53 + 26:49
H18B
4.70 km, 120 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 39:20
2. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 39:26 + 0:06
3. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:23 + 2:03
4. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 44:34 + 5:14
5. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 45:55 + 6:35
6. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:26 + 7:06
7. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 49:04 + 9:44
8. Venev Kiril OOLOLD2 C SK Haná orienteering 60:06 + 20:46
9. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 65:59 + 26:39
H20B
5.70 km, 130 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 54:44
2. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 61:52 + 7:08
3. Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 62:40 + 7:56
Staszak Wiktor 88P9802 C DISK
H21B
6.40 km, 155 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín 42:32
2. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 44:37 + 2:05
3. Dzioba Mateusz 88P9500 C 44:42 + 2:10
4. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:43 + 2:11
5. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 46:27 + 3:55
6. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 46:29 + 3:57
7. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 47:54 + 5:22
8. Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 48:28 + 5:56
9. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 49:09 + 6:37
10. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 49:19 + 6:47
11. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:09 + 7:37
12. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 50:56 + 8:24
13. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 51:05 + 8:33
14. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:17 + 8:45
15. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 51:43 + 9:11
16. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 52:54 + 10:22
17. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 53:35 + 11:03
18. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 54:05 + 11:33
19. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 54:20 + 11:48
20. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 55:02 + 12:30
21. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 55:30 + 12:58
22. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 55:53 + 13:21
23. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 56:46 + 14:14
24. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 57:02 + 14:30
25. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 57:06 + 14:34
26. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 57:57 + 15:25
27. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 58:18 + 15:46
28. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 59:39 + 17:07
29. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 61:11 + 18:39
30. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 61:45 + 19:13
31. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:50 + 19:18
32. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 63:44 + 21:12
33. Chvátal Lukáš ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno 65:23 + 22:51
34. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 67:45 + 25:13
35. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 68:07 + 25:35
36. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 68:21 + 25:49
Domagala Marcel 88P C DISK
Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
H21C
4.70 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 39:09
2. Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:54 + 2:45
3. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 42:08 + 2:59
4. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 42:40 + 3:31
5. Venev Simeon OOLOLD1 C SK Haná orienteering 43:00 + 3:51
6. Simeonov Milen Danielov OOLOLD3 C SK Haná orienteering 46:14 + 7:05
7. Hanák Pavel STE7101 C SK SKI-OB Šternberk 48:37 + 9:28
8. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 49:56 + 10:47
9. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 50:10 + 11:01
10. Smolka Ondřej SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava 52:38 + 13:29
11. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 56:33 + 17:24
12. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 57:53 + 18:44
13. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 59:06 + 19:57
14. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 60:10 + 21:01
15. Langer Martin LOV8400 C lepus.cz 61:52 + 22:43
16. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 101:55 + 62:46
Janko Kamil 86P9600 C DISK
H35B
5.50 km, 145 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 44:30
2. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 44:47 + 0:17
3. Chupek Jozef VZA7102 C 45:32 + 1:02
4. Svoboda Lukáš SHK7905 C OK Slavia Hradec Králové 48:47 + 4:17
5. Hašek Jakub 5DX8000 C 48:53 + 4:23
6. Dzik Miroslaw 86P7102 C 50:48 + 6:18
7. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 52:02 + 7:32
8. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 54:00 + 9:30
9. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 54:27 + 9:57
10. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 59:51 + 15:21
11. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 64:37 + 20:07
12. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 66:07 + 21:37
13. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 76:40 + 32:10
14. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 78:07 + 33:37
15. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 83:25 + 38:55
H35C
4.30 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 36:46
2. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 37:59 + 1:13
3. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 40:08 + 3:22
4. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 43:02 + 6:16
5. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 49:09 + 12:23
6. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 50:05 + 13:19
7. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 52:49 + 16:03
8. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:26 + 19:40
9. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 62:08 + 25:22
10. Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:49 + 26:03
11. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 66:26 + 29:40
12. Vojvodík Martin 7SC7401 C 71:49 + 35:03
13. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:48 + 38:02
14. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 113:58 + 77:12
Polách David 3MZ8000 C DISK
Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice DISK
Peňáz Radek VRB7606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK
H40B
5.30 km, 125 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 43:36
2. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:06 + 0:30
3. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:17 + 0:41
4. Joňczy Daniel 88P7500 C 44:19 + 0:43
5. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 48:01 + 4:25
6. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 48:26 + 4:50
7. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 48:39 + 5:03
8. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko, z. s. 48:42 + 5:06
9. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 49:49 + 6:13
10. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 50:40 + 7:04
11. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:12 + 7:36
12. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 52:36 + 9:00
13. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 65:12 + 21:36
Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering DISK
H45B
4.90 km, 125 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:53
2. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 43:28 + 3:35
3. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 44:11 + 4:18
4. Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 44:45 + 4:52
5. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 49:58 + 10:05
6. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 50:07 + 10:14
7. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 51:58 + 12:05
8. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 53:35 + 13:42
9. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 56:12 + 16:19
10. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 57:11 + 17:18
11. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 58:10 + 18:17
12. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 59:54 + 20:01
13. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 60:02 + 20:09
14. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 62:23 + 22:30
15. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 70:09 + 30:16
16. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 72:40 + 32:47
17. Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 94:29 + 54:36
H45C
4.20 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 41:41
2. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 41:51 + 0:10
3. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 42:00 + 0:19
4. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 45:50 + 4:09
5. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 49:43 + 8:02
6. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 54:36 + 12:55
7. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 55:56 + 14:15
8. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:30 + 15:49
9. Marszalek Waldemar 14P7301 C 62:36 + 20:55
10. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 67:44 + 26:03
11. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 68:50 + 27:09
12. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 70:08 + 28:27
13. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 71:19 + 29:38
14. Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 81:35 + 39:54
15. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 84:56 + 43:15
Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava DISK
H50B
4.60 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 35:45
2. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 39:56 + 4:11
3. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 40:05 + 4:20
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 40:16 + 4:31
5. Antonowicz Jerzy STE6800 C SK SKI-OB Šternberk 44:06 + 8:21
6. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 46:00 + 10:15
7. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 49:43 + 13:58
8. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 51:57 + 16:12
9. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 53:40 + 17:55
10. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 56:34 + 20:49
11. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 58:57 + 23:12
12. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 75:11 + 39:26
13. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 82:16 + 46:31
14. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 99:59 + 64:14
15. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 106:08 + 70:23
Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc DISK
H55B
4.40 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:42
2. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 47:06 + 1:24
3. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 49:47 + 4:05
4. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko, z. s. 54:14 + 8:32
5. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 56:50 + 11:08
6. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:09 + 11:27
7. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 64:30 + 18:48
8. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 70:28 + 24:46
9. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 100:56 + 55:14
H55C
4.30 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:12
2. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 74:37 + 24:25
H60B
3.90 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 39:15
2. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 43:49 + 4:34
3. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 43:57 + 4:42
4. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 43:58 + 4:43
5. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 45:53 + 6:38
6. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 47:21 + 8:06
7. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 47:40 + 8:25
8. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 49:44 + 10:29
H65B
3.70 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 39:22
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 39:38 + 0:16
3. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 42:58 + 3:36
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 46:53 + 7:31
5. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 47:08 + 7:46
6. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 49:51 + 10:29
7. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 50:58 + 11:36
8. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 51:50 + 12:28
9. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 52:33 + 13:11
10. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 53:15 + 13:53
11. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 53:32 + 14:10
12. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 53:59 + 14:37
13. Miřijovský Přemysl BOV5001 C TJ Baník Ostrava OKD 61:51 + 22:29
14. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 61:58 + 22:36
15. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 64:05 + 24:43
16. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 81:52 + 42:30
H65C
3.30 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:50
2. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 48:57 + 8:07
3. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 57:59 + 17:09
4. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 61:49 + 20:59
5. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 75:07 + 34:17
H70B
3.20 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 34:47
2. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 42:13 + 7:26
3. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 42:49 + 8:02
4. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 48:02 + 13:15
5. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 49:46 + 14:59
6. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 58:47 + 24:00
7. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 62:02 + 27:15
8. Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 67:27 + 32:40
9. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 78:22 + 43:35
10. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 82:53 + 48:06
H70C
3.00 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 62:02
2. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 66:33 + 4:31
H75B
2.90 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 38:40
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 40:48 + 2:08
3. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 63:41 + 25:01
4. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 64:23 + 25:43
5. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 68:26 + 29:46
H80B
2.80 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 141:16
HD10N
2.20 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 16:47
2. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:40 + 2:53
3. Marszalek Dawid 14P1002 C 20:13 + 3:26
4. Joňczy Michal 88P0801 C 21:17 + 4:30
5. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 23:27 + 6:40
6. Kotasová Klára KRNYYYY C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:33 + 8:46
7. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 28:29 + 11:42
8. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 30:11 + 13:24
9. Vojvodík Rudolf MOV0800 C SKOB Ostrava 31:03 + 14:16
10. Rafaj Mikuláš C 31:45 + 14:58
11. Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 36:06 + 19:19
12. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 54:11 + 37:24
HDR
2.20 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Byrtusová Klára TRI0852 C TJ TŽ Třinec 19:26
2. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 C SKOB Zlín 19:59 + 0:33
3. Šimková Aneta NNNYYYX C Neregistrovaní 22:15 + 2:49
4. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 22:19 + 2:53
5. Šimková Sára NNNYYXX C Neregistrovaní 22:36 + 3:10
6. Pachnik Antoni 19P1000 C 23:22 + 3:56
7. Daněk František SBK1010 C KOB START Blansko, z. s. 23:55 + 4:29
8. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 24:56 + 5:30
9. Kulka Kornelia 19P1001 C 27:35 + 8:09
10. Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 27:58 + 8:32
11. Otrubová Veronika PLU1277 C TJ SOKOL Plumlov 27:59 + 8:33
12. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:11 + 8:45
13. Škodová Michaela LCExxxx C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:19 + 8:53
14. Musilová Anna C 28:24 + 8:58
15. Musilová Iva C 28:26 + 9:00
16. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 28:38 + 9:12
17. Kotrle David STE1101 C SK SKI-OB Šternberk 28:40 + 9:14
18. Hanáková Dorotka STE C SK SKI-OB Šternberk 29:40 + 10:14
19. Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 30:23 + 10:57
20. Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 30:26 + 11:00
21. Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 30:45 + 11:19
22. Létal Hynek SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 30:52 + 11:26
23. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 31:10 + 11:44
24. Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 31:38 + 12:12
25. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 31:40 + 12:14
26. Smola Jakub C 32:12 + 12:46
27. Kozák Vojtěch TBM C KOS TJ Tesla Brno 32:30 + 13:04
28. Lorencová Justýna PLU C TJ SOKOL Plumlov 35:12 + 15:46
29. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 37:22 + 17:56
30. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 37:45 + 18:19
31. Good Marie SBR1250 C SKOB Bruntál 40:13 + 20:47
32. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 40:54 + 21:28
33. Dzik Zofia 86P1000 C 45:06 + 25:40
34. Hašek Matěj 5DX1600 C 45:59 + 26:33
35. Czaschová Klára SBR C SKOB Bruntál 46:12 + 26:46
36. Rafaj Hynek C 48:29 + 29:03
36. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 48:29 + 29:03
38. Svoboda Marek 2JZ1300 C 48:36 + 29:10
39. Rafajová Justýna C 48:42 + 29:16
40. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 49:49 + 30:23
41. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 49:50 + 30:24
42. Šopíková Magdalena OOL C SK Haná orienteering 54:34 + 35:08
43. Šopíková Marie C 55:43 + 36:17
44. Šopík Vítězslav OOL C SK Haná orienteering 56:32 + 37:06
45. Létalová Eva SFM0888 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 59:28 + 40:02
46. Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 61:25 + 41:59
47. Kozelská Cholastová Eva KRN8585 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:48 + 42:22
48. Kozáková Zuzana TBM C KOS TJ Tesla Brno 62:08 + 42:42
49. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 63:53 + 44:27
50. Robotková Tereza PBM1150 C TJ Spartak 1. Brněnská 69:02 + 49:36
P
2.50 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlobil Vladimír C 17:49
2. Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec 19:37 + 1:48
3. Kozelský Miroslav KRN7801 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:16 + 2:27
4. Musil Radek C 21:32 + 3:43
5. Zatloukal Radek STE7000 C SK SKI-OB Šternberk 23:50 + 6:01
6. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 24:32 + 6:43
7. Holý Ondřej SBR7600 C SKOB Bruntál 24:52 + 7:03
8. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 26:52 + 9:03
9. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 27:00 + 9:11
10. Havelka Jan KON0222 C KOB Konice 27:03 + 9:14
11. Maziarek Marcin 1DP7500 C 30:31 + 12:42
12. Janejšková Alžběta SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 30:38 + 12:49
13. Dušek Václav PTE7619 C TJ Sokol Ptení 30:41 + 12:52
14. Čudek Libor NNNXYZZ C Neregistrovaní 31:39 + 13:50
15. Maziarek Michal 1DP8200 C 32:25 + 14:36
16. Musilová Jana ASU7798 C Magnus Orienteering 32:30 + 14:41
17. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 33:00 + 15:11
18. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 33:50 + 16:01
19. Šimková Eva NNNYYY C Neregistrovaní 33:58 + 16:09
20. Kotrle Milan STE C SK SKI-OB Šternberk 34:17 + 16:28
21. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 34:50 + 17:01
22. Vojvodíková Barbara 7SC7550 C 35:06 + 17:17
23. Zatloukalová Marika STE C SK SKI-OB Šternberk 35:20 + 17:31
24. Kotrle Sylvie STE C SK SKI-OB Šternberk 37:49 + 20:00
25. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 38:32 + 20:43
26. Dovrtělová Gabriela TZL8591 C SKOB Zlín 38:43 + 20:54
27. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 39:02 + 21:13
28. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 39:08 + 21:19
29. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 39:14 + 21:25
30. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 39:44 + 21:55
31. Šopík Vítězslav OOL C SK Haná orienteering 40:19 + 22:30
32. Střechovský Jan ZBM C SK Žabovřesky Brno 40:48 + 22:59
33. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 40:49 + 23:00
34. Jílek Karel UOL C SOB Olomouc 43:09 + 25:20
35. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 43:19 + 25:30
36. Galle Jiří C 43:47 + 25:58
37. Borets Ivan 38S0300 C VZA Žilina 44:56 + 27:07
38. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:18 + 27:29
39. Matušková Kateřina 3KC4700 C 47:03 + 29:14
40. Davidová Tereza SFMXXXY C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 47:33 + 29:44
41. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 47:45 + 29:56
42. Davidová Petra SFMXYYY C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 47:46 + 29:57
43. David Vladimír SFMXXYY C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 50:56 + 33:07
43. David Vladimír SFMXXXX C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 50:56 + 33:07
45. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 51:43 + 33:54
46. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 53:36 + 35:47
47. Procházka Jiří ADA C OOB Spartak Adamov 55:24 + 37:35
48. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 68:54 + 51:05
49. Šípová Kateřina SOP C OOB TJ Slezan Opava 70:24 + 52:35
Popieluchová Michaela BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Hrouzová Jiřina KRN6151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Borets Anna 38S8150 C VZA Žilina DISK