Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
08.09.2018
Místo konání:
Deštné, Jakartovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Šratnov stav jaro 2018, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Schuster Martin
Hlavní rozhodčí:
Hadač Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Valík Luděk - R2
D10N
1.90 km, 75 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 28:35
2. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 29:42 + 1:07
3. Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 34:40 + 6:05
4. Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 35:35 + 7:00
5. Kotasová Klára KRN0850 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:04 + 7:29
6. Rožanská Eliška AOP0953 C Orientační Běh Opava 40:04 + 11:29
Králová Hedvika ODR0850 C SKOB Odry DISK
MS Šlebodová Anna KRN0653 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:16 + 16:41
D10C
2.10 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkova Maja 38S0950 C Slávia ŽU Žilina 20:49
2. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 21:33 + 0:44
3. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 24:38 + 3:49
4. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 25:40 + 4:51
5. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 26:30 + 5:41
6. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 27:37 + 6:48
7. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:52 + 10:03
8. Valyavka Viktoriya 38S0850 C Slávia ŽU Žilina 31:54 + 11:05
9. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 32:17 + 11:28
10. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 33:08 + 12:19
11. Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 33:38 + 12:49
12. Byrtusová Klára TRI0852 C TJ TŽ Třinec 33:53 + 13:04
13. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 34:37 + 13:48
14. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 36:46 + 15:57
15. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:06 + 16:17
16. Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 38:32 + 17:43
17. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:40 + 18:51
18. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:43 + 24:54
19. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:05 + 33:16
20. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:28 + 39:39
MS Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:33 + 1:44
D12C
2.40 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 18:12
2. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 19:05 + 0:53
3. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 21:41 + 3:29
4. Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 22:12 + 4:00
5. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 22:51 + 4:39
6. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 23:52 + 5:40
7. Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 24:56 + 6:44
8. Jílková Pavla KON0799 B KOB Konice 25:00 + 6:48
9. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:35 + 9:23
10. Ehlová Martina TBM0655 B KOS TJ Tesla Brno 27:44 + 9:32
11. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 27:52 + 9:40
12. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 27:59 + 9:47
13. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 28:12 + 10:00
14. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 29:12 + 11:00
15. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 29:19 + 11:07
16. Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 29:41 + 11:29
17. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:39 + 13:27
18. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 33:04 + 14:52
19. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 33:48 + 15:36
20. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 35:25 + 17:13
21. Matulová Valérie BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek 37:54 + 19:42
22. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 38:15 + 20:03
23. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 38:37 + 20:25
24. Jungmannová Sofie PTE0757 C TJ Sokol Ptení 38:53 + 20:41
25. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:42 + 21:30
26. Musálková Klára MOV0750 C SKOB Ostrava 40:27 + 22:15
27. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 46:37 + 28:25
28. Rychtářová Barbora MOV0653 C SKOB Ostrava 47:43 + 29:31
29. Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 47:49 + 29:37
30. Kosíková Julie VRB0750 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50:08 + 31:56
Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení DISK
MS OLekšová Viktorie KRN0351 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:22 + 20:10
D14B
3.40 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 33:28
2. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 33:44 + 0:16
3. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 34:22 + 0:54
4. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 35:12 + 1:44
5. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 36:05 + 2:37
6. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 36:06 + 2:38
7. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 36:24 + 2:56
8. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 36:58 + 3:30
9. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 37:25 + 3:57
10. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 37:37 + 4:09
11. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 37:54 + 4:26
12. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 40:12 + 6:44
13. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 41:03 + 7:35
14. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 42:09 + 8:41
15. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 43:25 + 9:57
16. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 43:26 + 9:58
17. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 44:30 + 11:02
18. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 45:27 + 11:59
19. Haltofová Romana TRI0451 A TJ TŽ Třinec 45:40 + 12:12
20. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 46:18 + 12:50
21. Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 46:26 + 12:58
22. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 47:02 + 13:34
23. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 48:24 + 14:56
24. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 48:47 + 15:19
25. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 49:23 + 15:55
26. Slehová Eliška UOL0453 B SOB Olomouc 50:27 + 16:59
27. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 50:29 + 17:01
27. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 50:29 + 17:01
29. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 50:54 + 17:26
30. Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 53:03 + 19:35
31. Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín 69:07 + 35:39
32. Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 69:25 + 35:57
33. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:31 + 40:03
D14C
2.70 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 26:26
2. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 27:10 + 0:44
3. Šrámková Aneta TZL0458 C SKOB Zlín 27:59 + 1:33
4. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 29:47 + 3:21
5. Matoušková Jana MOV0551 C SKOB Ostrava 30:08 + 3:42
6. Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 30:56 + 4:30
7. Fišerová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek 34:30 + 8:04
8. Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 35:26 + 9:00
9. Hradilová Anna VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 36:00 + 9:34
10. Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 42:18 + 15:52
11. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 46:25 + 19:59
12. Bochňák Vitoslavská Beatr LOV0450 C lepus.cz 52:36 + 26:10
13. Klimešová Kateřina TZL0455 C SKOB Zlín 52:52 + 26:26
Matušová Vendula VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK
D16B
4.10 km, 140 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 45:30
2. Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 46:39 + 1:09
3. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 50:47 + 5:17
4. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 53:43 + 8:13
5. Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 54:23 + 8:53
6. Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 60:24 + 14:54
7. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 61:00 + 15:30
8. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 63:37 + 18:07
9. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 63:41 + 18:11
10. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 63:46 + 18:16
11. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 73:31 + 28:01
12. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 76:36 + 31:06
D16C
3.40 km, 120 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 43:35
2. Procházková Sára UOL0353 C SOB Olomouc 48:36 + 5:01
3. Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 71:41 + 28:06
D18B
4.80 km, 140 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 50:20
2. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 61:48 + 11:28
3. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 65:02 + 14:42
4. Plášková Anna ABM0152 B KOB ALFA Brno 72:17 + 21:57
D18C
4.00 km, 130 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrosová Jana MOV0051 C SKOB Ostrava 62:26
2. Vránová Eliška UOL0151 B SOB Olomouc 64:41 + 2:15
3. Janyšková Alžběta NNN C Neregistrovaní 71:38 + 9:12
D20B
5.80 km, 160 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Klára ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory 80:34
2. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 84:51 + 4:17
3. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 95:04 + 14:30
D21B
6.90 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 72:35
2. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 81:58 + 9:23
3. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 89:42 + 17:07
4. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 93:24 + 20:49
D21C
5.80 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 65:21
2. Smolková Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 67:27 + 2:06
3. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 69:19 + 3:58
4. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 71:59 + 6:38
5. Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 76:00 + 10:39
6. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 76:33 + 11:12
7. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 83:58 + 18:37
8. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 84:18 + 18:57
9. Svačinková Kateřina VRB9899 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 98:41 + 33:20
10. Fišerová Klára BFM9851 C SKOB Frýdek - Místek 125:21 + 60:00
D35B
6.00 km, 190 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 58:47
2. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 67:52 + 9:05
3. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 70:38 + 11:51
4. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 78:15 + 19:28
D35C
4.40 km, 150 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 56:15
2. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 56:33 + 0:18
3. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 56:51 + 0:36
4. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 60:00 + 3:45
5. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 61:34 + 5:19
6. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 63:05 + 6:50
7. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:30 + 8:15
8. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 65:06 + 8:51
9. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 68:20 + 12:05
10. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:23 + 12:08
11. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 71:33 + 15:18
12. Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:07 + 16:52
13. Marszalek Maria 14P7452 C UKS Kometa Gliwice 73:14 + 16:59
14. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:30 + 17:15
15. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:48 + 18:33
16. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 78:12 + 21:57
17. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 78:19 + 22:04
18. Vellechová Radka AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava 78:26 + 22:11
19. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 81:16 + 25:01
20. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 82:16 + 26:01
21. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 84:49 + 28:34
22. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 90:36 + 34:21
23. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 101:23 + 45:08
24. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 120:33 + 64:18
Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc DISK
D40B
5.50 km, 150 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 57:09
2. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 74:43 + 17:34
3. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 79:43 + 22:34
4. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 84:46 + 27:37
5. Gřešková Jana 25Z7650 C Nereg. Gřešková 123:23 + 66:14
D45B
4.90 km, 160 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:04
2. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 59:06 + 10:02
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 59:13 + 10:09
4. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:50 + 14:46
5. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 64:23 + 15:19
6. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 69:09 + 20:05
7. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 116:18 + 67:14
D45C
4.10 km, 130 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 44:31
2. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 47:45 + 3:14
3. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 49:12 + 4:41
4. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 52:57 + 8:26
5. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 54:36 + 10:05
6. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 58:03 + 13:32
7. Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:59 + 14:28
8. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 59:27 + 14:56
9. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 60:18 + 15:47
10. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 61:07 + 16:36
11. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 61:38 + 17:07
12. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 62:53 + 18:22
13. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 64:53 + 20:22
14. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 66:01 + 21:30
15. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 66:11 + 21:40
16. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 69:35 + 25:04
17. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 71:19 + 26:48
18. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 74:50 + 30:19
19. Polášková Jana KSU7171 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:05 + 30:34
20. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 75:36 + 31:05
21. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 85:45 + 41:14
22. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 90:08 + 45:37
23. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 90:38 + 46:07
24. Šarmanová Jarmila MOV6750 C SKOB Ostrava 117:25 + 72:54
D50B
4.20 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:46
2. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:36 + 6:50
3. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 46:24 + 8:38
4. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 48:19 + 10:33
5. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 51:23 + 13:37
6. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 55:24 + 17:38
7. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 63:08 + 25:22
8. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 66:12 + 28:26
9. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 71:11 + 33:25
10. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 87:21 + 49:35
D55B
3.80 km, 150 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 C Slávia ŽU Žilina 47:56
2. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 54:53 + 6:57
3. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:14 + 7:18
4. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 59:09 + 11:13
5. Cetkovská Alena TZL6263 C SKOB Zlín 61:06 + 13:10
6. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 68:15 + 20:19
D55C
3.10 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 53:14
2. Chodurová Milena SFM5750 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 54:54 + 1:40
3. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 56:01 + 2:47
4. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 74:16 + 21:02
5. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 90:05 + 36:51
D60B
3.40 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:27
2. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:21 + 7:54
3. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 61:00 + 13:33
4. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 71:35 + 24:08
D65B
3.20 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:20
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 62:01 + 4:41
3. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 64:03 + 6:43
H10N
1.90 km, 75 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 20:31
2. Kurečka Šimon HOB0902 C SKOB Horní Benešov 21:18 + 0:47
3. Tomčík Šimon VRB0818 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 22:26 + 1:55
4. Marszalek Dawid 14P1002 C UKS Kometa Gliwice 23:35 + 3:04
5. Smetana Adam VRB0809 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 26:20 + 5:49
6. Létal Hynek SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 28:17 + 7:46
7. Otta Tobiáš BFM0903 C SKOB Frýdek - Místek 29:23 + 8:52
8. Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 30:08 + 9:37
9. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 33:50 + 13:19
10. Stojaník Zdeněk KSU0919 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:32 + 14:01
11. Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 36:49 + 16:18
12. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 52:02 + 31:31
13. Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:06 + 45:35
Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H10C
2.10 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 15:57
2. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 17:07 + 1:10
3. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 17:24 + 1:27
4. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:39 + 1:42
5. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 18:20 + 2:23
6. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 18:49 + 2:52
7. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 18:58 + 3:01
8. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 19:47 + 3:50
9. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 19:59 + 4:02
10. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 20:07 + 4:10
11. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 22:29 + 6:32
12. Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 23:53 + 7:56
13. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 23:54 + 7:57
14. Holý Štěpán SBR0802 C SKOB Bruntál 26:40 + 10:43
15. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:06 + 11:09
16. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:59 + 13:02
17. Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 30:01 + 14:04
18. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 31:23 + 15:26
19. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 35:41 + 19:44
20. Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 42:36 + 26:39
Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Ikonomidis Jiří KRN0504 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:00 + 6:03
H12C
2.60 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 18:45
2. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 19:55 + 1:10
3. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 21:51 + 3:06
4. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 23:37 + 4:52
5. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:41 + 4:56
6. Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 23:45 + 5:00
7. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 24:23 + 5:38
8. Volkov Maksym 38S0700 C Slávia ŽU Žilina 25:46 + 7:01
9. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:58 + 7:13
10. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 26:26 + 7:41
11. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 27:18 + 8:33
12. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 28:11 + 9:26
13. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 28:49 + 10:04
14. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 29:49 + 11:04
15. Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 31:31 + 12:46
16. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 33:12 + 14:27
17. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:08 + 17:23
18. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:02 + 19:17
19. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 40:09 + 21:24
20. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 40:26 + 21:41
21. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 40:30 + 21:45
22. Otta Kryštof BFM0608 C SKOB Frýdek - Místek 45:22 + 26:37
23. Černohorský Jan AOP0704 C Orientační Běh Opava 54:53 + 36:08
24. Šotola Filip STE0704 C SK SKI-OB Šternberk 73:24 + 54:39
Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec DISK
H14B
4.60 km, 130 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 34:45
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 36:39 + 1:54
3. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:49 + 2:04
4. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 37:10 + 2:25
5. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 37:22 + 2:37
6. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:36 + 2:51
7. Antonowicz Jan STE0503 B SK SKI-OB Šternberk 39:40 + 4:55
8. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 40:02 + 5:17
9. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 40:12 + 5:27
10. Bíčánek Jan TRI0502 B TJ TŽ Třinec 40:31 + 5:46
11. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 40:52 + 6:07
12. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 41:14 + 6:29
13. Ehl Ondřej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 41:45 + 7:00
14. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 41:53 + 7:08
15. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 42:11 + 7:26
16. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 42:44 + 7:59
17. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 42:53 + 8:08
18. Fousek Matěj RBK0402 B SK Radioklub Blansko 43:33 + 8:48
19. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 44:42 + 9:57
20. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 46:46 + 12:01
21. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 48:52 + 14:07
22. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 49:04 + 14:19
23. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 50:42 + 15:57
24. Byrtus Jakub TRI0508 B TJ TŽ Třinec 50:45 + 16:00
25. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 52:46 + 18:01
26. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 54:48 + 20:03
27. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 54:52 + 20:07
28. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 55:35 + 20:50
29. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:00 + 21:15
30. Krček Jan AOP0500 B Orientační Běh Opava 56:21 + 21:36
31. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 56:25 + 21:40
32. Marszalek Patryk 14P0500 C UKS Kometa Gliwice 58:49 + 24:04
33. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 63:28 + 28:43
34. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 66:15 + 31:30
35. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 67:11 + 32:26
36. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 69:49 + 35:04
37. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 95:36 + 60:51
Vaněk Ondřej TZL0402 B SKOB Zlín DISK
H14C
3.50 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 31:20
2. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:49 + 6:29
3. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 40:06 + 8:46
4. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:40 + 10:20
5. Grygar Václav MOV0502 C SKOB Ostrava 48:30 + 17:10
6. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:35 + 17:15
7. Náhončík Jakub UOL0400 C SOB Olomouc 51:05 + 19:45
8. Daněk Vít KRN0500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:25 + 20:05
9. Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 56:07 + 24:47
10. Mikšík Michael TZL0508 C SKOB Zlín 59:51 + 28:31
11. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 61:00 + 29:40
12. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 68:47 + 37:27
13. Sikora Matěj TRI0501 B TJ TŽ Třinec 70:01 + 38:41
14. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 71:00 + 39:40
15. Černohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 85:34 + 54:14
Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec DISK
Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
H16B
5.70 km, 160 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 49:42
2. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 51:09 + 1:27
3. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 51:40 + 1:58
4. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 54:36 + 4:54
5. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:18 + 6:36
6. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 59:34 + 9:52
7. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 60:31 + 10:49
8. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 60:55 + 11:13
9. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 62:54 + 13:12
10. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 63:05 + 13:23
11. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 63:55 + 14:13
12. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:08 + 16:26
13. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 69:24 + 19:42
14. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 71:21 + 21:39
15. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 71:44 + 22:02
16. Jedzok Vojtěch UOL0202 C SOB Olomouc 77:31 + 27:49
17. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 91:57 + 42:15
H16C
5.00 km, 150 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 48:06
2. Martynek Petr TRI0304 C TJ TŽ Třinec 76:19 + 28:13
3. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 78:27 + 30:21
4. Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 81:55 + 33:49
5. Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 86:13 + 38:07
6. Matoušek Ondřej MOV0300 C SKOB Ostrava 112:13 + 64:07
H18B
6.40 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 50:38
2. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 55:03 + 4:25
3. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:10 + 5:32
4. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 62:07 + 11:29
5. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 62:35 + 11:57
6. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:51 + 18:13
7. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 72:07 + 21:29
8. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 75:32 + 24:54
9. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 78:41 + 28:03
10. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 82:43 + 32:05
11. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 88:36 + 37:58
12. Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 108:18 + 57:40
H18C
5.80 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pierzchala Michal STE0105 C SK SKI-OB Šternberk 56:27
2. Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:49 + 5:22
3. Zinecker Jiří HAV0100 C OB Havířov 95:19 + 38:52
H20B
7.50 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 66:57
2. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 74:04 + 7:07
3. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 79:25 + 12:28
4. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 95:31 + 28:34
H21B
10.20 km, 320 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 74:44
2. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 77:07 + 2:23
3. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:42 + 2:58
4. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 81:25 + 6:41
5. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 82:42 + 7:58
6. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 82:45 + 8:01
7. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:47 + 11:03
8. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 86:28 + 11:44
9. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 86:38 + 11:54
10. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 87:16 + 12:32
11. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 91:53 + 17:09
12. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 98:15 + 23:31
13. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 98:27 + 23:43
14. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 100:50 + 26:06
15. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 113:29 + 38:45
16. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 151:24 + 76:40
H21C
7.60 km, 200 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 72:56
2. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 86:28 + 13:32
3. Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 88:42 + 15:46
4. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 89:01 + 16:05
5. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 102:13 + 29:17
6. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 105:32 + 32:36
7. Křížan Jiří PVP8000 C VSS Přírodověda Praha 106:49 + 33:53
8. Smolka Ondřej SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava 227:45 + 154:49
H35B
8.60 km, 240 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 67:47
2. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 70:42 + 2:55
3. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 72:43 + 4:56
4. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 74:44 + 6:57
5. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 75:42 + 7:55
6. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 91:58 + 24:11
7. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 94:36 + 26:49
8. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 97:26 + 29:39
9. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 101:10 + 33:23
10. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 119:51 + 52:04
Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec DISK
H35C
7.50 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkov Alexander 38S8000 C Slávia ŽU Žilina 70:51
2. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 73:40 + 2:49
3. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 77:05 + 6:14
4. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:49 + 16:58
5. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 88:30 + 17:39
6. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 88:41 + 17:50
7. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 90:40 + 19:49
8. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 91:28 + 20:37
9. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 92:55 + 22:04
10. Zeman Radek NNN8049 C Neregistrovaní 94:09 + 23:18
11. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 96:05 + 25:14
12. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 96:56 + 26:05
13. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 99:28 + 28:37
14. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 100:29 + 29:38
15. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 102:03 + 31:12
16. Stibor Zbyněk VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 102:17 + 31:26
17. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 104:32 + 33:41
18. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 105:01 + 34:10
19. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 111:23 + 40:32
20. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 131:46 + 60:55
21. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 189:53 + 119:02
Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz DISK
Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H40B
7.80 km, 190 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:43
2. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 75:12 + 2:29
3. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 83:12 + 10:29
4. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 83:39 + 10:56
5. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 84:13 + 11:30
6. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 84:59 + 12:16
7. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 90:13 + 17:30
8. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 98:28 + 25:45
9. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 101:06 + 28:23
10. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 109:07 + 36:24
Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín DISK
H45B
7.10 km, 190 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 57:45
2. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 65:32 + 7:47
3. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 74:27 + 16:42
4. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 75:45 + 18:00
5. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 81:10 + 23:25
6. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 85:12 + 27:27
7. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 88:05 + 30:20
8. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 90:56 + 33:11
9. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 96:26 + 38:41
10. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 97:05 + 39:20
11. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 114:09 + 56:24
12. Kohoutek Milan MOV6300 C SKOB Ostrava 122:18 + 64:33
H45C
6.40 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 59:17
2. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 60:34 + 1:17
3. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 70:48 + 11:31
4. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 78:19 + 19:02
5. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 79:22 + 20:05
6. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 79:25 + 20:08
7. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 80:38 + 21:21
8. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 86:00 + 26:43
9. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:23 + 28:06
10. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 88:36 + 29:19
11. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 90:47 + 31:30
12. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 93:02 + 33:45
13. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 97:09 + 37:52
14. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 102:18 + 43:01
15. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 109:29 + 50:12
16. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 111:29 + 52:12
17. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 115:51 + 56:34
18. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 153:29 + 94:12
Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering DISK
Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
H50B
6.30 km, 160 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 55:35
2. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 61:23 + 5:48
3. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:59 + 13:24
4. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 70:33 + 14:58
5. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 71:15 + 15:40
6. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 72:50 + 17:15
7. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 74:39 + 19:04
8. Antonowicz Jerzy STE6800 C SK SKI-OB Šternberk 75:05 + 19:30
9. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 77:17 + 21:42
10. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 82:26 + 26:51
11. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 95:55 + 40:20
12. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 96:49 + 41:14
13. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 111:36 + 56:01
H55B
5.50 km, 150 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 53:38
2. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:54 + 5:16
3. Wojarski Krzysztof 2KP6000 C Bielsko-Biala O-Team 60:40 + 7:02
Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava DISK
H55C
4.70 km, 130 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 45:03
2. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:40 + 8:37
3. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 54:03 + 9:00
4. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 57:35 + 12:32
5. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 57:48 + 12:45
6. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 60:33 + 15:30
7. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 64:48 + 19:45
8. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 65:26 + 20:23
9. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 66:24 + 21:21
10. Hostaš Jindřich MOV5901 C SKOB Ostrava 71:07 + 26:04
11. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 71:31 + 26:28
12. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 71:40 + 26:37
13. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 74:36 + 29:33
14. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 78:14 + 33:11
15. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 81:31 + 36:28
16. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 82:36 + 37:33
17. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 87:12 + 42:09
18. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 92:00 + 46:57
19. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 107:29 + 62:26
20. Poklop Lubomír UOL5601 C SOB Olomouc 112:58 + 67:55
21. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 126:19 + 81:16
Bohunský Vladimír KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
H60B
5.10 km, 130 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 53:03
2. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 62:24 + 9:21
3. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 66:06 + 13:03
4. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:21 + 26:18
H65B
4.70 km, 130 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 53:41
2. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 54:55 + 1:14
3. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 59:48 + 6:07
4. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 63:47 + 10:06
5. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 68:49 + 15:08
6. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 74:24 + 20:43
7. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 75:32 + 21:51
8. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 80:59 + 27:18
9. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 85:09 + 31:28
10. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 91:52 + 38:11
H65C
4.20 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 58:16
2. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 76:23 + 18:07
3. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 95:37 + 37:21
4. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 112:55 + 54:39
H70B
4.20 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 46:51
2. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 53:23 + 6:32
3. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 55:53 + 9:02
4. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 66:33 + 19:42
5. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 71:04 + 24:13
6. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 76:03 + 29:12
7. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 100:50 + 53:59
Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín DISK
H70C
3.20 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 77:09
2. Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 100:30 + 23:21
H75B
3.20 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 43:53
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 54:20 + 10:27
3. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 66:01 + 22:08
4. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 75:59 + 32:06
5. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 78:06 + 34:13
H80B
2.30 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 71:49
HDR
1.90 km, 75 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janků Markéta KVS0951 C SKOB Kobra Vsetín 23:36
2. Zappeová Lucie STE C SK SKI-OB Šternberk 24:36 + 1:00
3. Šubová Ella STE C SK SKI-OB Šternberk 24:37 + 1:01
4. Šubová Karolina STE C SK SKI-OB Šternberk 24:38 + 1:02
5. Zappeová Barbora STE C SK SKI-OB Šternberk 24:39 + 1:03
6. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:45 + 1:09
7. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:19 + 1:43
8. Škodová Michaela LCEXXXX C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:59 + 2:23
9. Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 26:51 + 3:15
10. Holá Veronika SBR1050 C SKOB Bruntál 26:54 + 3:18
11. Tomíčková Eliška 19X1050 C ESOX ODEI 28:43 + 5:07
12. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 28:55 + 5:19
13. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 29:21 + 5:45
14. Svačinková Berenika VRB0452 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:19 + 6:43
15. Holušová Veronika AOP1250 C Orientační Běh Opava 30:53 + 7:17
16. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 31:11 + 7:35
17. Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 31:23 + 7:47
18. Kollárovits Matěj AOP1101 C Orientační Běh Opava 31:58 + 8:22
19. Tomíčková Ivana 19X1350 C ESOX ODEI 32:18 + 8:42
20. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 32:29 + 8:53
21. Kurečka Jakub HOB0701 C SKOB Horní Benešov 33:56 + 10:20
22. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 34:11 + 10:35
23. Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:35 + 11:59
24. Stojaníková Anna KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:23 + 12:47
25. Stiborová Blanka VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 36:36 + 13:00
26. Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 36:42 + 13:06
27. Klimešová Hana TZL C SKOB Zlín 37:11 + 13:35
28. Mikušová Kateřina PTE1350 C TJ Sokol Ptení 37:24 + 13:48
29. Kollárovitsová Julie AOP0951 C Orientační Běh Opava 37:36 + 14:00
30. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 38:07 + 14:31
31. Brandštetter Patrik MOV1000 C SKOB Ostrava 38:34 + 14:58
32. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 38:40 + 15:04
33. Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 40:21 + 16:45
34. Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 42:50 + 19:14
35. Szabla Feliks 3JP1500 C Farmazony O-Team 48:17 + 24:41
36. Kostka Mikuláš MOV1400 C SKOB Ostrava 50:21 + 26:45
37. Létalová Eva SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 51:37 + 28:01
38. Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 54:03 + 30:27
39. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 64:11 + 40:35
40. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 95:18 + 71:42
Šuba Lukáš STE C SK SKI-OB Šternberk DISK
Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava DISK
P
3.10 km, 90 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec 28:03
2. Binčík Milan OOP6401 C TJ Opava 40:55 + 12:52
3. Vavrečka Michal JPV C Oddíl OS SK Prostějov 41:09 + 13:06
4. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 41:40 + 13:37
5. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 43:51 + 15:48
6. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 45:50 + 17:47
7. Dobrovolný Vladimír TBM7009 C KOS TJ Tesla Brno 48:21 + 20:18
8. Hendrych Jaromír HOB6001 C SKOB Horní Benešov 49:40 + 21:37
9. Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 50:35 + 22:32
10. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 51:54 + 23:51
11. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 52:45 + 24:42
12. Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:52 + 25:49
13. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 55:21 + 27:18
14. Kratschmerová Jitka VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 55:56 + 27:53
15. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 56:32 + 28:29
16. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 56:40 + 28:37
17. Tomčíková Hana VRB7879 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 56:41 + 28:38
18. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 56:46 + 28:43
19. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 57:09 + 29:06
20. Válek Jakub 6YC0002 C Neregistrovaní 58:27 + 30:24
21. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 58:47 + 30:44
22. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 58:56 + 30:53
23. Freith Martin BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek 59:18 + 31:15
24. Salich Jonáš AOP0501 C Orientační Běh Opava 60:53 + 32:50
25. Šuba Bedřich STE C SK SKI-OB Šternberk 61:45 + 33:42
26. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 61:50 + 33:47
27. Fajkoš Lubomír MOV0301 C SKOB Ostrava 63:09 + 35:06
28. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 64:24 + 36:21
29. Válek Ivan 6YC0001 C Neregistrovaní 65:18 + 37:15
30. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 65:39 + 37:36
31. Hendrych Jiří HOB6701 C SKOB Horní Benešov 69:12 + 41:09
32. Matěja Jan ODR0300 C SKOB Odry 69:21 + 41:18
33. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 71:36 + 43:33
34. Končáková Alžběta HLV6856 C KČT - OB Holešov 75:01 + 46:58
35. Jeřábková Jana UOL6954 C SOB Olomouc 76:46 + 48:43
36. Rožanská Alena AOP0450 C Orientační Běh Opava 79:54 + 51:51
37. Salichová Ivana AOP0753 C Orientační Běh Opava 81:41 + 53:38
38. Lindsey Madelyn UOL C SOB Olomouc 91:45 + 63:42
39. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 91:50 + 63:47
40. Náhončík David NNN C Neregistrovaní 92:04 + 64:01
41. Šípová Kateřina SOP0052 C OOB TJ Slezan Opava 94:47 + 66:44
42. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 104:44 + 76:41
Hvorecká Eva VRB8953 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK
Matěja Vojtěch ODR0000 C SKOB Odry DISK
T3
3.20 km, 100 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 36:52
2. Peňáz Radek VRB7606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:52 + 3:00
3. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:25 + 7:33
4. Mátlová Hana KSU7777 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:43 + 8:51
5. Bíčánková Jana TRI7550 C TJ TŽ Třinec 46:32 + 9:40
6. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 56:33 + 19:41
7. Bolková Petra MOV8151 C SKOB Ostrava 56:37 + 19:45
8. Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 57:42 + 20:50
9. Kollarovits Pavel AOP C Orientační Běh Opava 60:18 + 23:26
10. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 61:29 + 24:37
11. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 64:03 + 27:11
12. Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 65:18 + 28:26
13. Javůrek Antonín 19X5900 C ESOX ODEI 70:18 + 33:26
14. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 87:40 + 50:48
15. Buryanová Kateřina MOV7351 C SKOB Ostrava 88:11 + 51:19
T5
5.10 km, 140 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Velička Jan VRB8504 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 49:33
2. Tomíčková Dana 19X8050 C ESOX ODEI 51:37 + 2:04
3. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 58:49 + 9:16
4. Šidík Petr 4RC9200 C Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 59:49 + 10:16
5. Otta Jakub BFM7603 C SKOB Frýdek - Místek 60:11 + 10:38
6. Holý Ondřej SBR7600 C SKOB Bruntál 60:38 + 11:05
7. Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 63:47 + 14:14
8. Tomíček Oldřich 19X7900 C ESOX ODEI 64:13 + 14:40
9. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 65:46 + 16:13
10. Janků Josef KVS6200 C SKOB Kobra Vsetín 66:40 + 17:07
11. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 68:46 + 19:13
12. Janků Kateřina KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín 91:52 + 42:19
13. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 92:58 + 43:25
14. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 94:47 + 45:14
15. Vlachová Marcela 3SZ0001 C Neregistrovaní 134:40 + 85:07