Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)
Kategorie: D21C

Datum:
21.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Novotný Dušan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protokol:
Byl prodán protest proti diskvalifikaci z důvodu neoražení checku na startu - Michal Shöfer TZL6304. Jury protest uznala z těchto důvodů: 1. jeho mezičas na 1. kontrolu nebyl nereálný 2. Dle Pravidel OB (čl. 19.1) "Ve startovním prostoru je závodník povinen provést předstartovní procedury předepsané pořadateli v pokynech a dodržovat veškeré další pokyny pořadatelů." V pokynech nebylo uvedeno že závodník je povinen orazit jednotku CHECK.
D21C
7.00 km, 265 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 55:58
2. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 57:52 + 1:54
3. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 59:04 + 3:06
4. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:28 + 6:30
5. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 62:34 + 6:36
6. Nováková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 64:34 + 8:36
7. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 66:44 + 10:46
8. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 70:28 + 14:30
9. Fenclová Marta LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice 71:49 + 15:51
10. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 73:20 + 17:22
11. Kamenická Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 77:33 + 21:35
12. Turczerová Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:34 + 21:36
13. Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 80:20 + 24:22
14. Procházková Klára LPU9451 C OK Lokomotiva Pardubice 80:25 + 24:27
15. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 80:45 + 24:47
16. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 81:28 + 25:30
17. Novotná Jana PHK8756 C OK 99 Hradec Králové 81:48 + 25:50
18. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 82:01 + 26:03
19. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 88:26 + 32:28