Výsledky závodu: Oblastní žebříček
Kategorie: D21K

Datum:
08.04.2018
Místo konání:
Doksy
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
Mapa:
Králův stolec
Ředitel závodu:
Našinec Jiří
Hlavní rozhodčí:
Hanušová Petra - R3
Stavitel tratí:
Hnízdil Jan, Štrojsa Josef
JURY:
Kašková Kateřina, Karvánek Petr, Nehasil Vladislav
Protokol:
Závod proběhl za oblačného počasí, teplota 13st. Závod proběhl bez závad a byl schválen hlavním rozhodčím v plném rozsahu. Nebyl podán žádný protest, jury ve složení Kateřina Kašková (CHA), Petr Karvánek (BOR), Vladislav Nehasil (LDC) se nemusela sejít.
D21K
3.40 km, 115 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 29:46
2. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 30:07 + 0:21
3. Vlčková Tereza TUR8852 C OOB TJ Turnov 31:44 + 1:58
4. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 32:22 + 2:36
5. Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 34:18 + 4:32
6. Pustaiová Zuzana TJN9650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:46 + 9:00
7. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 39:19 + 9:33
8. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 39:27 + 9:41
9. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 39:41 + 9:55
10. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 41:41 + 11:55
11. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 42:25 + 12:39
12. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:47 + 13:01
13. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 43:54 + 14:08
14. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 44:00 + 14:14
15. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 44:34 + 14:48
16. Káninská Markéta TAP9054 C KOB Tretra Praha 47:55 + 18:09
17. Podešvová Vlasta ADA9251 C OOB Spartak Adamov 48:26 + 18:40
18. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 48:53 + 19:07
19. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 50:23 + 20:37
20. Slotová Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 52:33 + 22:47
21. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 54:51 + 25:05
22. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 56:16 + 26:30
Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec DISK