Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
16.06.2018
Místo konání:
Kramolna
Pořadatel:
SNA - TJ START Náchod
Mapa:
Ředitel závodu:
Kalibán Pavel
Hlavní rozhodčí:
Slavík Pavel
Stavitel tratí:
Sokolář Zdeněk
D10N
2.30 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bašová Ema KOR0850 OB DDM Kostelec nad Orlicí 16:50
2. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 18:34 + 1:44
3. Schwengerová Anna SRK0851 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:07 + 4:17
4. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 21:55 + 5:05
5. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 22:11 + 5:21
6. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 22:19 + 5:29
7. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 23:48 + 6:58
8. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 24:04 + 7:14
9. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:02 + 9:12
10. Jansová Lenka BRU1050 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 26:44 + 9:54
11. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 28:22 + 11:32
12. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 29:52 + 13:02
13. Buďárková Laura STH1051 SK Studenec 31:16 + 14:26
14. Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové 34:36 + 17:46
15. Vítová Marianne SPC1150 SPORTICUS team 35:36 + 18:46
16. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 35:50 + 19:00
D10C
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 15:19
2. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:54 + 1:35
3. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:17 + 1:58
4. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:45 + 3:26
5. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 18:51 + 3:32
6. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 18:56 + 3:37
7. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 19:51 + 4:32
8. Trlidová Anika LPU0855 OK Lokomotiva Pardubice 19:58 + 4:39
9. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 20:06 + 4:47
10. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 21:13 + 5:54
11. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:34 + 6:15
12. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 22:31 + 7:12
13. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:43 + 7:24
14. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 23:15 + 7:56
15. Macková Šárka SNA0850 TJ START Náchod 23:42 + 8:23
16. Lapáčková Anna SHK0854 OK Slavia Hradec Králové 23:53 + 8:34
17. Horklová Amálie LPU0958 OK Lokomotiva Pardubice 24:14 + 8:55
18. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 24:16 + 8:57
19. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 24:47 + 9:28
20. Trlidová Adriana LPU0856 OK Lokomotiva Pardubice 25:25 + 10:06
21. Voborská Valerie SJC0852 Sportcentrum Jičín 25:43 + 10:24
22. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 70:12 + 54:53
D12C
3.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 23:26
2. Chlupáčová Anežka ZAM0751 OB TJ Sokol Žamberk 26:09 + 2:43
3. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 26:27 + 3:01
4. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 27:30 + 4:04
5. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 27:57 + 4:31
6. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 29:04 + 5:38
7. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:21 + 5:55
8. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 31:27 + 8:01
9. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 32:52 + 9:26
10. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 32:55 + 9:29
11. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 33:01 + 9:35
12. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 33:41 + 10:15
13. Zurynková Ema PHK0655 OK 99 Hradec Králové 34:04 + 10:38
14. Morávková Alžběta SHK0653 OK Slavia Hradec Králové 34:53 + 11:27
15. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 35:58 + 12:32
16. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 39:46 + 16:20
17. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 39:50 + 16:24
18. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 OK 99 Hradec Králové 40:16 + 16:50
19. Petrásová Michaela LPU0680 OK Lokomotiva Pardubice 41:59 + 18:33
20. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:19 + 19:53
21. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 44:11 + 20:45
22. Čičáková Dominika PHK0756 OK 99 Hradec Králové 44:57 + 21:31
23. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 47:02 + 23:36
24. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 49:22 + 25:56
25. Ježková Barbora PHK0755 OK 99 Hradec Králové 52:01 + 28:35
26. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 52:04 + 28:38
27. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:01 + 38:35
28. Nožičková Lea LPU0753 OK Lokomotiva Pardubice 93:09 + 69:43
D12D
2.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 26:52
2. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 27:13 + 0:21
3. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 29:18 + 2:26
4. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 35:06 + 8:14
5. Voláková Viktorie BRU0651 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:41 + 15:49
6. Ruszová Svatava KUN0751 TJ Sokol Kunvald 60:00 + 33:08
7. Freiwaldová Tereza BRU0850 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 66:05 + 39:13
D14C
3.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 21:43
2. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 23:44 + 2:01
3. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:55 + 4:12
4. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:13 + 4:30
5. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 27:49 + 6:06
6. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:30 + 6:47
7. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:34 + 6:51
8. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 29:22 + 7:39
9. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 29:41 + 7:58
10. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 31:06 + 9:23
11. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 32:12 + 10:29
12. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 33:12 + 11:29
13. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 33:19 + 11:36
14. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 33:47 + 12:04
15. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 34:49 + 13:06
16. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:57 + 14:14
17. Šumberová Johana PHK0565 OK 99 Hradec Králové 36:05 + 14:22
18. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 37:01 + 15:18
19. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:08 + 15:25
20. Smisitelová Elena KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:56 + 16:13
21. Suková Tereza VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:21 + 16:38
22. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 38:51 + 17:08
23. Kuczerová Tereza PHK0551 OK 99 Hradec Králové 40:52 + 19:09
24. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 40:54 + 19:11
25. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 41:15 + 19:32
26. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 41:57 + 20:14
27. Hovadová Iveta ZAM0552 OB TJ Sokol Žamberk 43:10 + 21:27
28. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:23 + 22:40
29. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OOB Vamberk 45:08 + 23:25
30. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 46:45 + 25:02
31. Hylmarová Zuzana ZAM0553 OB TJ Sokol Žamberk 47:37 + 25:54
32. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 48:31 + 26:48
33. Růžičková Eliška SJC0452 Sportcentrum Jičín 56:28 + 34:45
34. Trlidová Agáta LPU0554 OK Lokomotiva Pardubice 73:35 + 51:52
D14D
3.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrbolková Klára LPU0454 OK Lokomotiva Pardubice 28:42
2. Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:01 + 1:19
3. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:16 + 5:34
4. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 38:15 + 9:33
5. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 40:15 + 11:33
6. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 40:34 + 11:52
7. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:50 + 12:08
8. Mitkovová Jindřiška LTU0550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:40 + 19:58
D16C
3.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 27:15
2. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 29:17 + 2:02
3. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 34:38 + 7:23
4. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 38:01 + 10:46
5. Meierová Bára BRU0251 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:19 + 11:04
6. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:54 + 12:39
7. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 44:18 + 17:03
8. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 45:36 + 18:21
9. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 47:08 + 19:53
10. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:51 + 41:36
11. Tomášová Adéla CHC0351 K.O.B. Choceň 71:39 + 44:24
D18C
4.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ciesiółka Katarzyna CHC0055 K.O.B. Choceň 32:58
2. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 38:08 + 5:10
3. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:18 + 7:20
4. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 40:28 + 7:30
5. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 40:29 + 7:31
6. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 42:19 + 9:21
7. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 43:54 + 10:56
8. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 44:42 + 11:44
9. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 55:08 + 22:10
10. Kubíčková Iva KUO0153 KOB Ústí nad Orlicí 65:30 + 32:32
Mazurek Agnieszka CHC0154 K.O.B. Choceň DISK
D21C
4.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 30:42
2. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 30:49 + 0:07
3. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 31:51 + 1:09
4. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 35:31 + 4:49
5. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 35:40 + 4:58
6. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 36:32 + 5:50
7. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 36:47 + 6:05
8. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 37:20 + 6:38
9. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 37:31 + 6:49
10. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 37:32 + 6:50
11. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 38:09 + 7:27
12. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:20 + 7:38
13. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 40:59 + 10:17
14. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 41:52 + 11:10
15. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 42:06 + 11:24
16. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:11 + 11:29
17. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 43:58 + 13:16
18. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 45:32 + 14:50
19. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 51:23 + 20:41
20. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 56:35 + 25:53
21. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 56:36 + 25:54
22. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:45 + 28:03
23. Hostinská Jana VAM8451 OOB Vamberk 58:53 + 28:11
24. Viková Vendula JIL8951 OK Jilemnice 66:42 + 36:00
D21D
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 32:40
2. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 32:44 + 0:04
3. Sokolová Tereza BRM8451 Sokol Burdych 36:35 + 3:55
4. Koutná Kateřina PHK9351 OK 99 Hradec Králové 38:22 + 5:42
5. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 40:03 + 7:23
6. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 45:16 + 12:36
7. Gebhartová Klára JIL9052 OK Jilemnice 53:42 + 21:02
8. Mertlíková Eliška NNN9051 Neregistrovaní 57:49 + 25:09
9. Buková Eva XXX xxx 60:12 + 27:32
D35C
3.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 31:57
2. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 35:27 + 3:30
3. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 35:42 + 3:45
4. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 36:12 + 4:15
5. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 36:13 + 4:16
6. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:41 + 4:44
7. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:59 + 5:02
8. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 37:37 + 5:40
9. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 38:40 + 6:43
10. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 41:40 + 9:43
11. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 42:12 + 10:15
12. Karlová Kateřina xxx xxx 44:59 + 13:02
13. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 45:47 + 13:50
14. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 46:40 + 14:43
15. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:35 + 15:38
16. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 47:38 + 15:41
17. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:45 + 19:48
18. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 51:48 + 19:51
19. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 53:36 + 21:39
20. Sršňová Kateřina VAM8150 OOB Vamberk 53:57 + 22:00
21. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 60:16 + 28:19
22. Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice 71:39 + 39:42
D35D
3.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 30:42
2. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 32:30 + 1:48
3. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 33:54 + 3:12
4. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 35:50 + 5:08
5. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 36:00 + 5:18
6. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 37:03 + 6:21
7. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 38:39 + 7:57
8. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:59 + 8:17
8. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 38:59 + 8:17
10. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 39:08 + 8:26
11. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 39:20 + 8:38
12. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:41 + 8:59
13. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:34 + 9:52
14. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 40:54 + 10:12
15. Jansová Romana BRU7650 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:57 + 10:15
16. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 41:15 + 10:33
17. Linková Eva STH7753 SK Studenec 41:31 + 10:49
18. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 41:45 + 11:03
19. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 46:01 + 15:19
20. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 46:02 + 15:20
21. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 46:09 + 15:27
22. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 46:23 + 15:41
23. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 46:29 + 15:47
24. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 47:32 + 16:50
25. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:34 + 17:52
26. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 48:48 + 18:06
27. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 49:00 + 18:18
28. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:08 + 18:26
29. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:46 + 19:04
30. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 51:09 + 20:27
31. Matoušová Petra VRL7154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:32 + 20:50
32. Mudruňková Romana VAM7752 OOB Vamberk 53:14 + 22:32
33. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 53:56 + 23:14
34. Mádlová Denisa BRU7550 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 54:06 + 23:24
35. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:59 + 28:17
36. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:29 + 28:47
37. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:43 + 34:01
38. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:29 + 34:47
39. Krunčíková Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 74:27 + 43:45
40. Krummerová Martina CHC7854 K.O.B. Choceň 83:14 + 52:32
D45C
3.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:16
2. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 39:08 + 0:52
3. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 40:12 + 1:56
4. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 40:19 + 2:03
5. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 40:49 + 2:33
6. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 41:19 + 3:03
7. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:27 + 4:11
8. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 43:02 + 4:46
9. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 43:12 + 4:56
9. Seidlová Jana SRK6951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:12 + 4:56
11. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 47:18 + 9:02
12. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 47:26 + 9:10
13. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 47:52 + 9:36
14. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 48:30 + 10:14
15. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 52:01 + 13:45
16. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:04 + 16:48
17. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 56:10 + 17:54
18. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:19 + 18:03
19. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 64:26 + 26:10
D45D
3.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 41:00
2. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 42:04 + 1:04
3. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 42:08 + 1:08
4. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 43:24 + 2:24
5. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 46:07 + 5:07
6. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 46:13 + 5:13
7. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 46:17 + 5:17
8. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 47:13 + 6:13
9. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:27 + 6:27
10. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 47:34 + 6:34
11. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:49 + 6:49
12. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 48:14 + 7:14
13. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 49:27 + 8:27
14. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 50:37 + 9:37
15. Weberová Zuzana PHK6961 OK 99 Hradec Králové 52:28 + 11:28
16. Junková Iva LTU7351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:57 + 13:57
17. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:44 + 15:44
18. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 60:48 + 19:48
19. Hejtmánková Ivana BRU7250 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 66:51 + 25:51
20. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:02 + 39:02
D55C
3.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 37:13
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 40:10 + 2:57
3. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 42:34 + 5:21
4. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:46 + 5:33
5. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 44:32 + 7:19
6. Hepnerová Dagmar SHK5451 OK Slavia Hradec Králové 45:13 + 8:00
7. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 47:37 + 10:24
8. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 47:54 + 10:41
9. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 49:06 + 11:53
10. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 49:07 + 11:54
11. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 51:54 + 14:41
12. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:04 + 14:51
13. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 52:17 + 15:04
14. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 58:33 + 21:20
15. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 64:42 + 27:29
D55D
3.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 46:28
2. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 49:39 + 3:11
3. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 53:46 + 7:18
4. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:16 + 17:48
5. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 73:35 + 27:07
6. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 160:43 + 114:15
Nováková Miloslava ZAM6051 OB TJ Sokol Žamberk DISK
D65C
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 38:20
2. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 41:51 + 3:31
3. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 46:42 + 8:22
4. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 47:13 + 8:53
5. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:50 + 11:30
H10N
2.40 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bém Miroslav SRK1002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:14
2. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:25 + 1:11
3. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 25:47 + 3:33
4. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 27:11 + 4:57
5. Sedláček Benedikt KOR0902 OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:59 + 6:45
6. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 40:47 + 18:33
7. Toužil Lukáš SHK1000 OK Slavia Hradec Králové 42:48 + 20:34
Šíma Antonín SRK1001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Potůček Josef LPU1102 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Minář Daniel SRK0810 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Vít Damien SPC1300 SPORTICUS team DISK
H10C
2.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 16:02
2. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 16:36 + 0:34
3. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 18:29 + 2:27
4. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 18:55 + 2:53
5. Termer Štěpán LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:13 + 3:11
6. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 19:41 + 3:39
7. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 19:43 + 3:41
8. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 19:51 + 3:49
9. Kubeček Antonín LIP0800 SOS Mamuti z Lipovky 20:47 + 4:45
10. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 21:26 + 5:24
11. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 21:30 + 5:28
12. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 21:35 + 5:33
13. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 21:55 + 5:53
14. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 22:12 + 6:10
15. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:40 + 6:38
16. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 22:42 + 6:40
17. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 22:59 + 6:57
18. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 23:18 + 7:16
19. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 23:19 + 7:17
20. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 23:54 + 7:52
21. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 24:36 + 8:34
22. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 25:01 + 8:59
23. Vanický Viktor KOR0803 OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:58 + 9:56
24. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 27:17 + 11:15
25. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 28:38 + 12:36
26. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 29:46 + 13:44
27. Baláž Viktor SHK0803 OK Slavia Hradec Králové 32:12 + 16:10
28. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 33:45 + 17:43
29. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 33:57 + 17:55
30. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 35:39 + 19:37
31. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 57:47 + 41:45
H12C
3.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:26
2. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 24:27 + 0:01
3. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 24:32 + 0:06
4. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 26:42 + 2:16
5. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:49 + 2:23
6. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:27 + 4:01
7. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 28:49 + 4:23
8. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 31:26 + 7:00
9. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 31:57 + 7:31
10. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 32:35 + 8:09
11. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 32:40 + 8:14
12. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 32:44 + 8:18
13. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 33:47 + 9:21
14. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:59 + 9:33
15. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 36:32 + 12:06
16. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 41:34 + 17:08
17. Schejbal Filip LPU0711 OK Lokomotiva Pardubice 44:06 + 19:40
18. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 44:50 + 20:24
19. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 45:34 + 21:08
20. Munzar Jakub LPU0606 OK Lokomotiva Pardubice 48:33 + 24:07
21. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 48:35 + 24:09
22. Schejbal Matyáš LPU0710 OK Lokomotiva Pardubice 49:56 + 25:30
23. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:07 + 25:41
H12D
3.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zapletal Tomáš KUO0701 KOB Ústí nad Orlicí 47:19
2. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:11 + 2:52
3. Mádle Ondřej BRU0701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:48 + 3:29
4. Kunt Martin ZAM0701 OB TJ Sokol Žamberk 81:14 + 33:55
H14C
3.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 20:26
2. Blaha Jiří EKP0401 VŠTJ Ekonom Praha 20:34 + 0:08
3. Blaha Michal EKP0402 VŠTJ Ekonom Praha 22:03 + 1:37
4. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 22:21 + 1:55
5. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 23:13 + 2:47
6. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 23:16 + 2:50
7. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 23:33 + 3:07
8. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 23:55 + 3:29
9. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 24:13 + 3:47
9. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 24:13 + 3:47
11. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:50 + 4:24
12. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:01 + 6:35
13. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 27:09 + 6:43
13. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 27:09 + 6:43
15. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 28:40 + 8:14
16. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:23 + 8:57
17. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 29:48 + 9:22
18. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 30:42 + 10:16
19. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 30:58 + 10:32
20. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 31:38 + 11:12
21. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 31:43 + 11:17
22. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:45 + 11:19
23. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 32:54 + 12:28
24. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:29 + 13:03
25. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 33:55 + 13:29
26. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 34:38 + 14:12
27. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 34:51 + 14:25
28. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 35:14 + 14:48
29. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 35:20 + 14:54
30. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 35:51 + 15:25
31. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:24 + 16:58
32. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 39:11 + 18:45
33. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 39:59 + 19:33
34. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 40:47 + 20:21
35. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 41:18 + 20:52
36. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 42:27 + 22:01
37. Meier Jakub BRU0501 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:14 + 27:48
38. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:20 + 27:54
39. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:00 + 29:34
40. Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk 52:57 + 32:31
41. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:18 + 39:52
42. Mádle Kryštof BRU0400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 92:43 + 72:17
H14D
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:30
2. Novák Jakub HOR0407 TJ Jiskra Hořice 31:50 + 2:20
3. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 33:44 + 4:14
4. Hylmar Zdeněk ZAM0504 OB TJ Sokol Žamberk 41:22 + 11:52
5. Zemánek Adam SRK0502 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:11 + 12:41
6. Ježek Vojtěch LPU0408 OK Lokomotiva Pardubice 42:28 + 12:58
7. Lesák Lukáš ZAM0502 OB TJ Sokol Žamberk 47:15 + 17:45
8. Kadrman Jakub CET0502 TJ Loko Česká Třebová 50:17 + 20:47
Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové DISK
H16C
5.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 38:44
2. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 39:52 + 1:08
3. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 40:28 + 1:44
4. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 45:43 + 6:59
5. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:19 + 8:35
6. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:47 + 10:03
7. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 54:19 + 15:35
8. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:16 + 16:32
9. Kroutil Jan KUO0202 KOB Ústí nad Orlicí 58:52 + 20:08
10. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 60:45 + 22:01
11. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 60:50 + 22:06
12. Ráček Jan KUO0302 KOB Ústí nad Orlicí 62:12 + 23:28
13. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 62:31 + 23:47
14. Jošt Jakub LPU0213 OK Lokomotiva Pardubice 63:03 + 24:19
15. Zahradník Jan KOR0304 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:23 + 25:39
16. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:21 + 27:37
17. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 82:40 + 43:56
18. Kaška Jan ZAM0301 OB TJ Sokol Žamberk 87:12 + 48:28
19. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 128:31 + 89:47
H18C
5.40 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosłaniec Mateusz CHC0002 K.O.B. Choceň 38:50
2. Kurzyp Stanisław CHC0202 K.O.B. Choceň 41:17 + 2:27
3. Urban Michal KUO0001 KOB Ústí nad Orlicí 41:57 + 3:07
4. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 42:11 + 3:21
5. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 42:44 + 3:54
6. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 44:45 + 5:55
7. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:56 + 8:06
8. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 54:23 + 15:33
9. Jansa Radek BRU0002 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 59:01 + 20:11
10. Kučera Jan PHK0100 OK 99 Hradec Králové 60:19 + 21:29
H21C
6.10 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 37:49
2. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 38:31 + 0:42
3. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 38:57 + 1:08
4. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 38:58 + 1:09
5. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:05 + 4:16
6. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 42:16 + 4:27
7. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 44:47 + 6:58
8. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 45:06 + 7:17
9. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 45:12 + 7:23
10. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:37 + 7:48
11. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 45:42 + 7:53
12. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 45:51 + 8:02
13. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 46:06 + 8:17
14. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 47:14 + 9:25
15. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 47:54 + 10:05
16. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 49:47 + 11:58
17. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 49:53 + 12:04
18. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 50:14 + 12:25
19. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 50:46 + 12:57
20. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 51:45 + 13:56
21. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:52 + 14:03
22. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:58 + 14:09
23. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 52:03 + 14:14
24. Drhlík Petr VAM8301 OOB Vamberk 52:47 + 14:58
25. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 54:00 + 16:11
26. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 54:25 + 16:36
27. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 56:25 + 18:36
28. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 58:17 + 20:28
29. Vik Martin JIL9206 OK Jilemnice 64:26 + 26:37
30. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 64:34 + 26:45
31. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 64:53 + 27:04
32. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 65:02 + 27:13
33. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 65:27 + 27:38
Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška DISK
H21D
4.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 35:35
2. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 38:11 + 2:36
3. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 39:10 + 3:35
4. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 39:42 + 4:07
5. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 40:47 + 5:12
6. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 41:11 + 5:36
7. Zajíček Radim SRK9102 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:21 + 18:46
H35C
5.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:06
2. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 35:56 + 2:50
3. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:59 + 4:53
4. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 38:21 + 5:15
5. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 38:30 + 5:24
6. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 41:49 + 8:43
7. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 42:20 + 9:14
8. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 44:44 + 11:38
9. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 45:51 + 12:45
10. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 45:58 + 12:52
11. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 49:05 + 15:59
12. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 51:56 + 18:50
13. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:16 + 20:10
14. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 53:46 + 20:40
15. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 55:45 + 22:39
16. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 56:23 + 23:17
17. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 59:01 + 25:55
18. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 62:50 + 29:44
19. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:13 + 30:07
20. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 64:55 + 31:49
21. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 65:01 + 31:55
22. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:35 + 32:29
23. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 69:20 + 36:14
24. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 72:58 + 39:52
25. Marák Jan SNA8001 TJ START Náchod 81:51 + 48:45
Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí DISK
H35D
4.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 35:32
2. Šafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 39:50 + 4:18
3. Charvát František SHK7501 OK Slavia Hradec Králové 40:11 + 4:39
4. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 40:24 + 4:52
5. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:23 + 5:51
6. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 42:52 + 7:20
7. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 42:55 + 7:23
8. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 45:00 + 9:28
9. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 46:38 + 11:06
10. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 48:15 + 12:43
11. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 49:19 + 13:47
12. Sršeň Tomáš VAM8001 OOB Vamberk 49:21 + 13:49
13. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:43 + 14:11
14. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:05 + 14:33
15. Puš Roman STH7501 SK Studenec 50:22 + 14:50
16. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 50:24 + 14:52
17. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 52:01 + 16:29
18. Šeps Jiří SRK7504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:55 + 19:23
19. Matěásko Dušan JIL7503 OK Jilemnice 55:02 + 19:30
20. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:16 + 20:44
21. Kubeček Štěpán LIP7600 SOS Mamuti z Lipovky 56:37 + 21:05
22. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 56:48 + 21:16
23. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 57:07 + 21:35
24. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 58:09 + 22:37
25. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:19 + 22:47
26. Vodňanský Jaroslav BRM6101 Sokol Burdych 58:38 + 23:06
27. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:14 + 23:42
28. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 64:38 + 29:06
29. Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:57 + 30:25
30. Dvořáček Pavel LPU7608 OK Lokomotiva Pardubice 70:47 + 35:15
31. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 74:19 + 38:47
32. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 76:21 + 40:49
H45C
4.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobczyński Kalikst CHC7101 K.O.B. Choceň 34:05
2. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 34:42 + 0:37
3. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 35:06 + 1:01
4. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 37:18 + 3:13
5. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 38:15 + 4:10
6. Jakeš Josef TYN6501 OOB SK Týniště nad Orlicí 40:11 + 6:06
7. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 40:22 + 6:17
8. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 40:59 + 6:54
9. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 42:32 + 8:27
10. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 43:56 + 9:51
11. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 45:18 + 11:13
12. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 45:30 + 11:25
13. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:34 + 12:29
14. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 46:49 + 12:44
15. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 47:48 + 13:43
16. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 48:40 + 14:35
17. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:05 + 15:00
18. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 49:45 + 15:40
19. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:52 + 15:47
20. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 49:59 + 15:54
21. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 51:29 + 17:24
22. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 52:51 + 18:46
23. Mazurek Piotr 17P7000 WKS Śląsk Wrocław 54:57 + 20:52
24. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:09 + 21:04
25. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 59:15 + 25:10
26. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 60:15 + 26:10
27. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 60:17 + 26:12
H45D
3.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fridrich Petr NPA7303 SK LOB Nová Paka 32:40
2. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 33:32 + 0:52
3. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 35:44 + 3:04
4. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 37:41 + 5:01
5. Bílek Tomáš 2XC7300 Vojice 37:51 + 5:11
6. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 38:22 + 5:42
7. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 38:33 + 5:53
8. Kadrman Jiří CET7301 TJ Loko Česká Třebová 40:03 + 7:23
9. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:21 + 8:41
10. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 41:30 + 8:50
11. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 41:31 + 8:51
12. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 41:39 + 8:59
13. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 41:47 + 9:07
14. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 41:50 + 9:10
15. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 45:18 + 12:38
16. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:20 + 12:40
17. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 46:51 + 14:11
18. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 46:59 + 14:19
19. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 48:29 + 15:49
20. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 49:40 + 17:00
21. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 50:30 + 17:50
22. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 52:50 + 20:10
23. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 53:08 + 20:28
24. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:51 + 24:11
25. Porkert Jan xxx xxx 57:16 + 24:36
26. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 57:28 + 24:48
27. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 58:49 + 26:09
28. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:00 + 28:20
29. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 61:40 + 29:00
30. Vít David SPC7200 SPORTICUS team 66:18 + 33:38
31. Michálek Marcel 2SD6900 SKH Hradec Králové 73:27 + 40:47
32. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:41 + 43:01
33. Krummer Jiří CHC7301 K.O.B. Choceň 76:06 + 43:26
34. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 118:29 + 85:49
Waněk Hubert LPU6506 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H55C
3.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 35:36
2. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 39:41 + 4:05
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 41:31 + 5:55
4. Nožička Miroslav LPU5405 OK Lokomotiva Pardubice 42:19 + 6:43
5. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 43:27 + 7:51
6. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 43:34 + 7:58
7. Fikejs Vladimír ZAM5702 OB TJ Sokol Žamberk 44:29 + 8:53
8. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 44:48 + 9:12
9. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 47:31 + 11:55
10. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 47:51 + 12:15
11. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 48:42 + 13:06
12. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:05 + 15:29
13. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 51:14 + 15:38
14. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 51:24 + 15:48
15. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:44 + 16:08
16. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 52:06 + 16:30
17. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 52:07 + 16:31
18. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 53:06 + 17:30
19. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 54:20 + 18:44
20. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 56:58 + 21:22
21. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 57:31 + 21:55
22. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 61:35 + 25:59
23. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 62:54 + 27:18
24. Ježek Jiří PHK6201 OK 99 Hradec Králové 69:20 + 33:44
H55D
3.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vykysalý Miroslav PHK5902 OK 99 Hradec Králové 33:20
2. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 34:42 + 1:22
3. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 36:50 + 3:30
4. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 38:13 + 4:53
5. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 38:51 + 5:31
6. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 39:51 + 6:31
7. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 44:28 + 11:08
8. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 45:41 + 12:21
9. Vízek Luděk SHK6001 OK Slavia Hradec Králové 52:15 + 18:55
10. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 52:54 + 19:34
Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové DISK
H65C
3.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:18
2. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 35:35 + 5:17
3. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:43 + 5:25
4. Sponar Jan TBM5004 KOS TJ Tesla Brno 40:00 + 9:42
5. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 40:09 + 9:51
6. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:37 + 12:19
7. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:41 + 12:23
8. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:54 + 15:36
9. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:10 + 17:52
10. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 48:31 + 18:13
11. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:35 + 25:17
12. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 64:09 + 33:51
Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
H70C
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 29:18
2. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 31:01 + 1:43
3. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:44 + 7:26
4. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 41:36 + 12:18
5. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 41:51 + 12:33
6. Wenke Josef SRK4703 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:06 + 13:48
7. Weber Petr PHK3901 OK 99 Hradec Králové 44:08 + 14:50
8. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 47:46 + 18:28
9. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 55:45 + 26:27
10. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 56:23 + 27:05
11. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 64:15 + 34:57
12. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 68:22 + 39:04
HDR
2.30 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrabec Jakub 4RZ1001 SKI Police nad Metují 21:47
2. Kadrmanová Nela CET TJ Loko Česká Třebová 23:12 + 1:25
3. Málková Dominika PHK1350 OK 99 Hradec Králové 24:00 + 2:13
4. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 24:01 + 2:14
5. Kubíková Adéla LPU1199 OK Lokomotiva Pardubice 24:18 + 2:31
6. Macek Vojtěch SNA0901 TJ START Náchod 27:08 + 5:21
7. Jarošová Tereza LPU1161 OK Lokomotiva Pardubice 27:17 + 5:30
8. Podstata Oskar xxx xxx 28:12 + 6:25
9. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:23 + 7:36
10. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 30:01 + 8:14
11. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 30:03 + 8:16
12. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 30:07 + 8:20
13. Udržal Jakub LPU1100 OK Lokomotiva Pardubice 30:39 + 8:52
14. Udržal Lukáš LPU1303 OK Lokomotiva Pardubice 30:44 + 8:57
15. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 32:03 + 10:16
16. Dvořáková Marie LPU1452 OK Lokomotiva Pardubice 32:26 + 10:39
17. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 32:28 + 10:41
18. Troutnar Václav 4RZ0902 SKI Police nad Metují 32:52 + 11:05
19. Pohl Jindřich 4RZ1151 SKI Police nad Metují 33:52 + 12:05
20. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 37:12 + 15:25
21. Hamáček Jan STH1301 SK Studenec 37:30 + 15:43
22. Vít Christian SPC1705 SPORTICUS team 39:22 + 17:35
23. Zvěřina Radim SNA TJ START Náchod 39:26 + 17:39
24. Hrnčíř Marek SNA0802 TJ START Náchod 39:33 + 17:46
25. Tomášová Majda SRK6753 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:19 + 19:32
26. Tomášová Petra SRK0556 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:44 + 19:57
27. Šváblová Marie SNA TJ START Náchod 42:44 + 20:57
28. Adamec Václav SNA TJ START Náchod 44:08 + 22:21
29. Víchová Nicol xx xxx 45:57 + 24:10
30. Čížek Antonín SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 45:59 + 24:12
31. Čihák Matěj HOR TJ Jiskra Hořice 46:17 + 24:30
32. Vencl Dorián xxx xxx 46:28 + 24:41
33. Zapletalová Jana xxx xxx 51:47 + 30:00
34. Šafář Jan NNNxx02 Neregistrovaní 53:34 + 31:47
35. Šlesingerová Nela KUO KOB Ústí nad Orlicí 54:23 + 32:36
36. Bolehovská Jana xxx xxx 55:53 + 34:06
37. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:46 + 36:59
38. Horák Vojtěch JIL9999 OK Jilemnice 59:19 + 37:32
39. Stejskalová Eliška xxx xxx 65:47 + 44:00
40. Potůček Jáchym PHK OK 99 Hradec Králové 66:25 + 44:38
41. Lipenský Kryštof PHK1500 OK 99 Hradec Králové 71:35 + 49:48
42. Vrábel Ondřej PHK OK 99 Hradec Králové 81:36 + 59:49
P
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešek Vladimír SJC Sportcentrum Jičín 25:15
2. Vychopeň Radek xxx xxx 26:14 + 0:59
3. Mádle Miroslav BRU7600 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 27:41 + 2:26
4. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 28:01 + 2:46
5. Kubeček Josef LIP0400 SOS Mamuti z Lipovky 28:49 + 3:34
5. Werner Adam 4RZ0301 SKI Police nad Metují 28:49 + 3:34
7. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 29:22 + 4:07
8. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:40 + 4:25
9. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 32:14 + 6:59
10. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 32:18 + 7:03
11. Hynek Petr NNN Neregistrovaní 34:26 + 9:11
12. Stejskal Petr xxx xxx 36:14 + 10:59
13. Stodůlková Lenka xxx xxx 36:28 + 11:13
14. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 36:38 + 11:23
15. Theodor Adam LPU0104 OK Lokomotiva Pardubice 37:51 + 12:36
16. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 37:52 + 12:37
17. Goláň Oldřich LPU OK Lokomotiva Pardubice 38:46 + 13:31
18. Stejskalová Lucie xxx xxx 39:22 + 14:07
19. Mertlík Jiří NNNxx00 Neregistrovaní 40:48 + 15:33
20. Mattiviová Světlana SJC Sportcentrum Jičín 40:58 + 15:43
21. Munzar Petr xxx xxx 41:06 + 15:51
22. Daňková Jitka LTU6750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:10 + 15:55
23. Neumannová Blanka xxx xxx 41:36 + 16:21
24. Tichý Radomír xxx xxx 41:47 + 16:32
25. Tichá Anna xxx xxx 42:23 + 17:08
26. Šlesingerová Jitka KUO KOB Ústí nad Orlicí 44:11 + 18:56
27. Pohlová Adéla 4RZ0756 SKI Police nad Metují 45:09 + 19:54
28. Rusz Rostislav KUN0101 TJ Sokol Kunvald 45:39 + 20:24
29. Troutnarová Jarmila 4RZ0651 SKI Police nad Metují 46:02 + 20:47
30. Zapletalová Pavla xxx xxx 46:05 + 20:50
31. Tůmová Maria 4RZ0953 SKI Police nad Metují 46:30 + 21:15
32. Vávrová Štěpánka 4RZ0954 SKI Police nad Metují 46:57 + 21:42
33. Kubíková Irena XXX xxx 47:53 + 22:38
34. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:44 + 23:29
35. Scholz Bohumil 4RZ0903 SKI Police nad Metují 49:03 + 23:48
36. Pohlová Matylda 4RZ0951 SKI Police nad Metují 49:23 + 24:08
37. Vrabcová Nela 4RZ0851 SKI Police nad Metují 50:00 + 24:45
38. Richterová Marcela xxx xxx 50:08 + 24:53
39. Dostálová Katka VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:00 + 26:45
40. Kvapková Zuzana xxx xxx 52:32 + 27:17
41. Věříšová Lenka 2SC7750 NEREG - Věříšovi 52:43 + 27:28
42. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 54:00 + 28:45
43. Balážová Petra 6YC7950 Neregistrovaní 54:27 + 29:12
44. Müllerová Kateřina TYN0750 OOB SK Týniště nad Orlicí 55:05 + 29:50
45. Mitterwald Patrik 4RZ0901 SKI Police nad Metují 55:46 + 30:31
46. Vltavaská Jana SJC Sportcentrum Jičín 56:29 + 31:14
47. Juška Jiří xxx xxx 58:21 + 33:06
48. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:36 + 34:21
49. Vanický Richard KOR0303 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:06 + 35:51
50. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:58 + 37:43
51. Jurčušková Olga XXX xxx 89:06 + 63:51
52. Benešová Hana NNN1600 Neregistrovaní 100:34 + 75:19
Potůčková Milena xxx xxx DISK
Krejčí Milan KOR0201 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Bohanská Lenka BRM Sokol Burdych DISK
T
5.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 36:00
2. Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja 51:50 + 15:50
3. Pohl Jan 4RZ7601 SKI Police nad Metují 57:14 + 21:14
4. Růžička Karel PHK OK 99 Hradec Králové 57:39 + 21:39
5. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 59:56 + 23:56
6. Karban Mikuláš HOR0301 TJ Jiskra Hořice 82:11 + 46:11
7. Termerová Jana LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:11 + 49:11
8. Jirásek Josef xxx xxx 91:14 + 55:14
9. Zurynek Pavel PHK OK 99 Hradec Králové 99:34 + 63:34
10. Kubínová Marcela HOR7550 TJ Jiskra Hořice 99:51 + 63:51
11. Žák Michal xxx xxx 100:21 + 64:21
12. Skalka Michal LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 101:04 + 65:04
13. Válek Lukáš KUO KOB Ústí nad Orlicí 112:42 + 76:42
14. Troutnar Jan BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 140:32 + 104:32