Výsledky závodu: Utkání oblastních žákovských výběrů

Datum:
11.10.2020
Místo konání:
Krkavec (Chotíkov/Ledce)
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Kroupa Štěpán
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš - R1
Stavitel tratí:
Kamaryt Tomáš - R1
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
DH14
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Tomášek Prokop CZEJEO0703 Ještědská oblast JEO1 30:32 +
Lamačová Barbora CZEJEO0750 Ještědská oblast JEO1 36:13 +
Štembera Vítek CZEJEO0802 Ještědská oblast JEO1 42:53 +
Kunášková Karolína CZEJEO0854 Ještědská oblast JEO1 33:37 +
Tomášková Matilda CZEJEO0951 Ještědská oblast JEO1 30:55 +
Heczko Erik CZEJEO0804 Ještědská oblast JEO1 27:02 +
Štemberová Bára CZEJEO0655 Ještědská oblast JEO1 31:55 +
Mairich Filip CZEJEO0602 Ještědská oblast JEO1 34:30 +
Elleder David CZETAP0615 Pražská oblast POB1 32:57 +
Lošťáková Sára CZEPGP0660 Pražská oblast POB1 33:54 +
Sedláček Patrik CZEDKP0816 Pražská oblast POB1 31:10 +
Lošťáková Ela CZEPGP0957 Pražská oblast POB1 45:16 +
Štěpová Barbora CZEPGP0951 Pražská oblast POB1 30:54 +
Skripnik Matouš CZEFSP0800 Pražská oblast POB1 34:08 +
Škáchová Viktorie CZEDKP0655 Pražská oblast POB1 31:43 +
Koliáš Štěpán CZEDKP0610 Pražská oblast POB1 36:29 +
Bulíř Jáchym CZETAP0602 Pražská oblast POB2 32:58 +
Škáchová Zuzana CZEDKP0656 Pražská oblast POB2 34:00 +
Víteček Šimon CZEDKP0801 Pražská oblast POB2 38:05 +
Bulířová Žofie CZETAP0850 Pražská oblast POB2 39:43 +
Malečková Pavlína CZEVSP0855 Pražská oblast POB2 30:36 +
Šubrt Jáchym CZEDKP0800 Pražská oblast POB2 33:06 +
Baldrianová Eva CZEVSP0751 Pražská oblast POB2 36:04 +
Štrait Vilém CZEVSP0701 Pražská oblast POB2 32:47 +
Lorenc Václav CZEDOR0702 Středočeská obla STC2 41:48 +
Kudrnáčová Marta CZEKAM0754 Středočeská obla STC2 37:23 +
Matys Ondřej CZEDOR0803 Středočeská obla STC2 42:51 +
Mišeková Lucie CZEKAM1050 Středočeská obla STC2 38:27 +
Petriláková Amálie Rebeka CZEDOR0953 Středočeská obla STC2 37:51 +
Magazu Lukas CZEDOR0805 Středočeská obla STC2 35:15 +
Kotková Adéla CZERIC0655 Středočeská obla STC2 38:18 +
Beran František CZESLA0700 Středočeská obla STC2 56:19 +
Maroušek Dominik CZEDKP0716 Pražská oblast POB4 46:20 +
Bublíková Klára CZETAP0752 Pražská oblast POB4 52:10 +
Junek Matouš CZEDKP0817 Pražská oblast POB4 37:21 +
Hladíková Julie CZEDKP0857 Pražská oblast POB4 32:53 +
Bartalošová Anežka CZEPGP0853 Pražská oblast POB4 38:13 +
Šimerka Ondřej CZEPGP0800 Pražská oblast POB4 35:20 +
Lampová Amálie CZEDKP0752 Pražská oblast POB4 55:30 +
Studnička Jakub CZEDKP0718 Pražská oblast POB4 64:13 +
Meduna Filip CZEONO0603 Západočeská obla ZCO2 36:54 +
Bodurková Denisa CZEKRL0752 Západočeská obla ZCO2 47:17 +
Placek Tomas CZEMLA0902 Západočeská obla ZCO2 60:50 +
Sobotová Kateřina CZEVPM0851 Západočeská obla ZCO2 40:42 +
Stehlíková Tereza CZELPM0951 Západočeská obla ZCO2 46:26 +
Krs Jakub CZEVPM0801 Západočeská obla ZCO2 59:51 +
Gelnerová Anna CZEKRL0653 Západočeská obla ZCO2 37:11 +
Donda Jakub CZEONO0700 Západočeská obla ZCO2 41:29 +
Žižka Přemysl CZEDOR0706 Středočeská obla STC3 53:22 +
Mišeková Kateřina CZEKAM0756 Středočeská obla STC3 36:36 +
Etrych Jonáš CZEDOR0907 Středočeská obla STC3 60:08 +
Michalíková Klára CZEZVO0954 Středočeská obla STC3 46:34 +
Baštová Justýna CZEDOR0952 Středočeská obla STC3 74:00 +
Šimek Matouš CZEKAM0800 Středočeská obla STC3 59:58 +
Havlová Tereza CZEKNC0750 Středočeská obla STC3 45:27 +
Kubát Matyáš CZERIC0601 Středočeská obla STC3 72:49 +
Myslík Vojtěch CZEONO0602 Západočeská obla ZCO3 DISK
Bauerová Aneta CZESKV0752 Západočeská obla ZCO3 47:32 +
Herman Ondřej CZEMLA0801 Západočeská obla ZCO3 69:57 +
Beránková Hedvika CZEVPM0850 Západočeská obla ZCO3 42:51 +
Ritterová Lída CZEONO0851 Západočeská obla ZCO3 59:18 +
Prinz Mikuláš CZEMLA0901 Západočeská obla ZCO3 74:25 +
Řeháková Mirka CZESKV0652 Západočeská obla ZCO3 43:28 +
Brabec Matěj CZEMAS0701 Západočeská obla ZCO3 52:05 +
Stehlík Jakub CZELPM0700 Západočeská obla ZCO1 DISK
Urbánková Eva CZEONO0650 Západočeská obla ZCO1 45:19 +
Anděl Robin CZEVPM0901 Západočeská obla ZCO1 46:08 +
Mayerová Daniela CZEKSH0852 Západočeská obla ZCO1 38:08 +
Gelnerová Markéta CZEKRL0952 Západočeská obla ZCO1 36:11 +
Turek Jakub CZESKV0801 Západočeská obla ZCO1 36:47 +
Kožíšková Kateřina CZELPM0652 Západočeská obla ZCO1 31:38 +
Svoboda Antonín CZEVPM0601 Západočeská obla ZCO1 37:13 +
Skripnik Nikola CZEFSP0600 Pražská oblast POB3 45:40 +
Gregorová Alice CZEDKP0758 Pražská oblast POB3 33:18 +
Gajda Petr CZEVSP0903 Pražská oblast POB3 43:00 +
Šimůnková Michaela CZETAP0851 Pražská oblast POB3 40:02 +
Vondráčková Alžběta CZEDKP0864 Pražská oblast POB3 31:52 +
Machar Eda CZEDKP0803 Pražská oblast POB3 55:36 +
Gajdová Michaela CZEVSP0752 Pražská oblast POB3 40:17 +
Machar Matěj CZEDKP0604 Pražská oblast POB3 DISK
Hruška Marek CZEDOR0604 Středočeská obla STC4 84:09 +
Magazu Annabelle CZEDOR0657 Středočeská obla STC4 50:26 +
Zavadil Adam CZEKAM0901 Středočeská obla STC4 DISK
Mikulová Tereza CZEZVO0851 Středočeská obla STC4 43:27 +
Žemlová Magdalena CZEKAM0950 Středočeská obla STC4 74:09 +
Peckl Kryštof CZEDOR0806 Středočeská obla STC4 61:37 +
Krejčová Hana CZEROU0653 Středočeská obla STC4 43:00 +
Dragoun Matěj CZEDOR0603 Středočeská obla STC4 64:03 +
Jiras Antonín CZEDOR0701 Středočeská obla STC1 43:16 +
Housková Barbora CZEDOR0655 Středočeská obla STC1 DISK
Kolář David CZEZVO0805 Středočeská obla STC1 43:04 +
Seidlová Magdalena CZERIC0950 Středočeská obla STC1 52:37 +
Havlíčková Veronika CZERIC0853 Středočeská obla STC1 47:26 +
Zápotocký Jiří CZESLA0800 Středočeská obla STC1 42:32 +
Bambousková Julie CZEDOR0650 Středočeská obla STC1 30:51 +
Bárta Viktor CZEZVO0601 Středočeská obla STC1 35:32 +