Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.04.2013
Místo konání:
Autokemp Bílá Hora
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Senečák
Ředitel závodu:
Rauch Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Kamaryt Tomáš
Stavitel tratí:
Hasmanová Lenka
JURY:
Šilhavý Miroslav, Lisá Monika, Mareš Alexander
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     Linie     P    
D10
2.95 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek NEJ 23:11
2. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Pl VPM 23:30 + 0:19
3. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Pl VPM 26:20 + 3:09
4. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice KRL 30:46 + 7:35
5. Kovářová Lucie MAS0350 KČT Aš MAS 33:39 + 10:28
6. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek NEJ 33:48 + 10:37
7. Dellingerová Anna NEJ0351 TJ Jiskra Nejdek NEJ 50:31 + 27:20
Petříková Adéla KČT Aš MAS 52:27 + 29:16
D12
3.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek NEJ 25:49
2. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek NEJ 31:51 + 6:02
3. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice KRL 35:39 + 9:50
4. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek NEJ 35:54 + 10:05
5. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské L MLA 37:06 + 11:17
6. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Pl VPM 38:10 + 12:21
7. Chladová Martina MLA0250 MLOK Mariánské L MLA 38:47 + 12:58
8. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolo BSO 40:53 + 15:04
9. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Loko Chomutov LCV 48:03 + 22:14
10. Horová Eliška BSO0150 KOB Baník Sokolo BSO 95:21 + 69:32
Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš MAS 59:55 + 34:06
D14
4.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice KRL 42:32
2. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek NEJ 50:33 + 8:01
3. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice KRL 59:35 + 17:03
4. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice KRL 65:43 + 23:11
5. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš MAS 68:47 + 26:15
6. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Pl VPM 77:16 + 34:44
Šťastná Jana MAS9950 KČT Aš MAS DISK
Elizeusová Věra MAS0050 KČT Aš MAS DISK
D16
4.75 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia VŠ Pl VPM 47:00
2. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Pl VPM 47:15 + 0:15
3. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Pl VPM 49:32 + 2:32
4. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Pl VPM 49:37 + 2:37
5. Svobodová Simona MAS9852 KČT Aš MAS 52:48 + 5:48
6. Mikešová Adéla VPM9852 KOS Slavia VŠ Pl VPM 53:14 + 6:14
7. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš MAS 64:41 + 17:41
8. Peterková Veronika KRL9755 Kometa Kralovice KRL 80:52 + 33:52
9. Istvánová Klára MAS9850 KČT Aš MAS 90:48 + 43:48
D18
6.25 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlov SKV 54:13
2. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice KRL 54:25 + 0:12
3. Lavičková Michaela KRL9655 Kometa Kralovice KRL 58:57 + 4:44
4. Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlov SKV 70:01 + 15:48
D21
8.67 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4458
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Pl LPM 51:27 4658
2. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumpe SSU 53:14 + 1:47 4510
3. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Pl LPM 56:56 + 5:29 4204
4. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Pl LPM 61:03 + 9:36 3864
5. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Pl LPM 62:08 + 10:41 3774
6. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov ONO 64:55 + 13:28 3544
7. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov ONO 66:23 + 14:56 3422
8. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga PGP 68:03 + 16:36 3284
9. Slavíková Renata BSO8950 KOB Baník Sokolo BSO 70:06 + 18:39 3115
10. Purschová Tereza BSO8156 KOB Baník Sokolo BSO 71:14 + 19:47 3021
11. Kovářová Jitka MAS7350 KČT Aš MAS 71:17 + 19:50 3017
12. Volfová Martina EKP8051 VŠTJ Ekonom Prah EKP 76:24 + 24:57 2593
13. Žandová Monika SKV8751 TJ Slovan Karlov SKV 77:32 + 26:05 2499
14. Žandová Kateřina SKV8651 TJ Slovan Karlov SKV 79:56 + 28:29 2301
15. Kantnerová Maruška Neregistrovaný NER 80:13 + 28:46
16. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Pl LPM 90:43 + 39:16 1408
17. Vaníčková Lucie LBE7260 TJ Lokomotiva Be LBE 100:37 + 49:10
D35
6.17 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Pl VPM 44:16
2. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia VŠ Pl VPM 45:05 + 0:49
3. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov ONO 46:25 + 2:09
4. Jandová Lenka KAD7250 Originální Vival KAD 46:47 + 2:31
5. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Pl LPM 53:30 + 9:14
6. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Pl LPM 53:31 + 9:15
7. Beránková Lenka VPM7051 KOS Slavia VŠ Pl VPM 56:43 + 12:27
8. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Pl VPM 56:58 + 12:42
9. Štraitová Jitka OKP7252 SK OK 24 Praha OKP 57:44 + 13:28
10. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlov SKV 57:56 + 13:40
11. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské L MLA 58:08 + 13:52
12. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Pl LPM 59:15 + 14:59
13. Polívková Markéta VPM7354 KOS Slavia VŠ Pl VPM 59:19 + 15:03
14. Lepší Michaela NEJ7651 TJ Jiskra Nejdek NEJ 64:21 + 20:05
15. Bínová Kateřina MLA6754 MLOK Mariánské L MLA 64:57 + 20:41
16. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlov SKV 65:48 + 21:32
17. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské L MLA 67:59 + 23:43
18. Krausová Marcela LCV7351 TJ Loko Chomutov LCV 68:32 + 24:16
19. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Loko Chomutov LCV 70:49 + 26:33
20. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské L MLA 73:09 + 28:53
21. Marešová Marcela NEJ7450 TJ Jiskra Nejdek NEJ 80:16 + 36:00
Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek NEJ DISK
D45
4.75 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Pl LPM 53:49
2. Martínková Věra VPM5351 KOS Slavia VŠ Pl VPM 54:15 + 0:26
3. Bouchalová Zdena VPM5757 KOS Slavia VŠ Pl VPM 56:35 + 2:46
4. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské L MLA 56:54 + 3:05
5. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské L MLA 56:59 + 3:10
6. Techlová Helena VPM4951 KOS Slavia VŠ Pl VPM 64:14 + 10:25
7. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské L MLA 66:02 + 12:13
8. Janečková Eva LPM6150 OK Lokomotiva Pl LPM 67:47 + 13:58
9. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Loko Chomutov LCV 71:45 + 17:56
10. Kuncová Dana MLA6851 MLOK Mariánské L MLA 75:32 + 21:43
D55
4.21 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Pl LPM 58:45
2. Jedlickova Jindra VPM4550 KOS Slavia VŠ Pl VPM 61:40 + 2:55
3. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha TAP 65:56 + 7:11
D65
3.81 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia VŠ Pl VPM 49:25
2. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Loko Chomutov LCV 63:39 + 14:14
H10
2.95 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek NEJ 41:27
2. Oncirk Honzík ONO0301 SKOB Ostrov ONO 49:08 + 7:41
3. Kettner Matyáš BSO0302 KOB Baník Sokolo BSO 61:06 + 19:39
H12
3.16 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Pl VPM 38:40
2. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské KSH 41:52 + 3:12
3. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Pl VPM 66:10 + 27:30
4. Kodeda Petr Olda VPM0101 KOS Slavia VŠ Pl VPM 69:59 + 31:19
5. Černý Jan MAS0100 KČT Aš MAS 70:33 + 31:53
6. Kovář Ondřej MAS0200 KČT Aš MAS 76:24 + 37:44
7. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské L MLA 112:07 + 73:27
H14
4.44 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Pl VPM 38:18
2. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Pl VPM 38:58 + 0:40
3. Burian Jan VPM9902 KOS Slavia VŠ Pl VPM 44:13 + 5:55
4. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolo BSO 61:39 + 23:21
5. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek NEJ 80:29 + 42:11
H16
6.37 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské L MLA 60:04
2. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek NEJ 75:08 + 15:04
H18
8.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Pl LPM 63:15
2. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš MAS 68:47 + 5:32
H21
12.58 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7204
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kodeda Štěpán SJC8818 Sportcentrum Jič SJC 62:50 8083
2. Pilař Karel BSO7801 KOB Baník Sokolo BSO 75:09 + 12:19 6843
3. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolo BSO 76:44 + 13:54 6684
4. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Pl VPM 85:58 + 23:08 5754
5. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Pl LPM 88:18 + 25:28 5520
6. Vištejn Jiří KRL9305 Kometa Kralovice KRL 88:19 + 25:29 5518
7. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Pl LPM 88:37 + 25:47 5488
8. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš MAS 93:24 + 30:34 5006
9. Čechura Tomáš LPM8900 OK Lokomotiva Pl LPM 94:22 + 31:32 4909
10. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské L MLA 94:29 + 31:39 4897
11. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlov SKV 95:37 + 32:47 4783
12. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš MAS 99:24 + 36:34 4402
13. Knepr Lukáš BSO9401 KOB Baník Sokolo BSO 102:04 + 39:14 4134
14. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské L MLA 102:16 + 39:26 4114
15. Honner Jaroslav VPM7802 KOS Slavia VŠ Pl VPM 103:55 + 41:05 3948
16. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice KRL 104:47 + 41:57 3860
17. Hejtmánek Martin TAP8605 KOB TRETRA Praha TAP 106:44 + 43:54 3664
18. Bouchal Radek VPM8501 KOS Slavia VŠ Pl VPM 117:09 + 54:19 2616
19. Růžička Zbyněk KOS Slavia VŠ Pl VPM 129:59 + 67:09
20. Motyčka Radek SKV8001 TJ Slovan Karlov SKV 138:52 + 76:02
Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Pl LPM DISK 0
Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské L MLA DISK 0
Dušek Petr SKV8401 TJ Slovan Karlov SKV DISK
Zeman Jan KOS Slavia VŠ Pl VPM DISK
Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Pl LPM 74:40 + 11:50 0
H35
8.17 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartovský Pavel VPM6101 KOS Slavia VŠ Pl VPM 51:58
2. Bílý Milan JES7001 KOS Jesenice JES 52:40 + 0:42
3. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Pl VPM 55:58 + 4:00
4. Beránek Jan VPM7202 KOS Slavia VŠ Pl VPM 56:21 + 4:23
5. Kovář Vladimír MAS7200 KČT Aš MAS 58:15 + 6:17
6. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov ONO 58:30 + 6:32
7. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Pl VPM 58:36 + 6:38
8. Koprnický Kamil VPM6602 KOS Slavia VŠ Pl VPM 61:34 + 9:36
9. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek NEJ 62:47 + 10:49
10. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské L MLA 73:07 + 21:09
11. Nádeníček Josef NEJ7000 TJ Jiskra Nejdek NEJ 73:28 + 21:30
12. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské L MLA 74:49 + 22:51
13. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské L MLA 75:39 + 23:41
14. Mikeš Roman VPM7002 KOS Slavia VŠ Pl VPM 79:46 + 27:48
15. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice KRL 80:21 + 28:23
16. Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Pl LPM 83:30 + 31:32
17. Šustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské KSH 91:49 + 39:51
18. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Pl LPM 98:29 + 46:31
H45
6.37 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaníček Tomáš LBE6600 TJ Lokomotiva Be LBE 52:28
2. Kunc Petr MLA6601 MLOK Mariánské L MLA 58:01 + 5:33
3. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Pl VPM 65:55 + 13:27
4. Kettner Vladek BSO6400 KOB Baník Sokolo BSO 65:56 + 13:28
5. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha TAP 67:57 + 15:29
6. Suchý Václav VPM5502 KOS Slavia VŠ Pl VPM 69:57 + 17:29
7. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Pl VPM 70:51 + 18:23
8. Janošík Lubomír KSH5901 OOB TJ Kašperské KSH 107:25 + 54:57
H55
4.78 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michalec Jan MLA5701 MLOK Mariánské L MLA 36:34
2. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš MAS 40:39 + 4:05
3. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb SCH 43:35 + 7:01
4. Janda Josef KAD4701 Originální Vival KAD 44:15 + 7:41
5. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia VŠ Pl VPM 46:33 + 9:59
6. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš MAS 46:37 + 10:03
7. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské L MLA 47:13 + 10:39
8. Vonášek Jiří LPM5401 OK Lokomotiva Pl LPM 55:02 + 18:28
9. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské KSH 56:31 + 19:57
10. Bohuslav Václav LPM4201 56:51 + 20:17
11. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Loko Chomutov LCV 63:10 + 26:36
Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské L MLA DISK
H65
3.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek NEJ 43:40
2. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov ONO 51:51 + 8:11
3. Valeška Rudolf LCV4700 TJ Loko Chomutov LCV 53:19 + 9:39
HDR
2.95 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia VŠ Pl VPM 25:22
2. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha VSP 26:21 + 0:59
3. Šauli Kačka KOS Slavia VŠ Pl VPM 27:55 + 2:33
4. Matějka Viktor KOS Slavia VŠ Pl VPM 29:02 + 3:40
5. Hendrych Dominik KOS Slavia VŠ Pl VPM 29:06 + 3:44
6. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia VŠ Pl VPM 33:02 + 7:40
7. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské KSH 36:35 + 11:13
8. Černý Martin Neregistrovaný NER 42:43 + 17:21
9. Kalaš Pavel Neregistrovaný NER 43:16 + 17:54
10. Dvořáková Kateřina LPM7805 OK Lokomotiva Pl LPM 43:43 + 18:21
11. Suchý Šimon VPM0402 KOS Slavia VŠ Pl VPM 44:17 + 18:55
12. Černý Filip Neregistrovaný NER 44:46 + 19:24
13. Hendrychová Nicole KOS Slavia VŠ Pl VPM 45:36 + 20:14
14. Hajšmanová Anička OK Lokomotiva Pl LPM 46:30 + 21:08
15. Honner Jaroslav VPM0702 KOS Slavia VŠ Pl VPM 48:38 + 23:16
16. Beránková Hedvika VPM0803 KOS Slavia VŠ Pl VPM 49:00 + 23:38
17. Lesová Lenka KOS Slavia VŠ Pl VPM 51:38 + 26:16
18. Beránková Šárka VPM0551 KOS Slavia VŠ Pl VPM 51:52 + 26:30
19. Křenek Jan VPM1101 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 57:13 + 31:51
20. Stehlík Jakub OK Lokomotiva Pl LPM 59:49 + 34:27
21. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Pl LPM 60:45 + 35:23
22. Mikeš Šimon VPM0801 KOS Slavia VŠ Pl VPM 64:56 + 39:34
23. Petrášek Martin Neregistrovaný NER 72:42 + 47:20
24. Vaníčková Eliška LBE1151 TJ Lokomotiva Be LBE 75:41 + 50:19
25. Tonarová Marie KOS Slavia VŠ Pl VPM 76:41 + 51:19
26. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Pl LPM 79:41 + 54:19
Bílá Tereza JES0551 KOS Jesenice JES DISK
Karpíšek Denis KOS Slavia VŠ Pl VPM DISK
Dašek Toník KOS Slavia VŠ Pl VPM DISK
Kantnerová Vali KOS Slavia VŠ Pl VPM DISK
Linie
2.95 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šauli Filip KOS Slavia VŠ Pl VPM 21:48
2. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské L MLA 26:02 + 4:14
3. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Pl VPM 28:45 + 6:57
4. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov ONO 32:55 + 11:07
5. Sýkora Vojta KOS Slavia VŠ Pl VPM 33:04 + 11:16
6. Mikešová Julie VPM0455 KOS Slavia VŠ Pl VPM 37:42 + 15:54
7. Polívková Magdalena KOS Slavia VŠ Pl VPM 38:37 + 16:49
8. Stehlík Šimon OK Lokomotiva Pl LPM 39:28 + 17:40
9. Vaníček Josef LBE0500 TJ Lokomotiva Be LBE 42:16 + 20:28
10. Vaníčková Anna LBE0550 TJ Lokomotiva Be LBE 42:56 + 21:08
11. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské L MLA 53:37 + 31:49
12. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Pl VPM 63:21 + 41:33
13. Dennison Jindřich MLA0301 MLOK Mariánské L MLA 69:16 + 47:28
14. Bohuslav Pepík LPM0401 OK Lokomotiva Pl LPM 76:26 + 54:38
P
4.28 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Martin SK OK 24 Praha OKP 43:30
2. Pokladníková Petra Neregistrovaný NER 44:47 + 1:17
3. Šauli Iva KOS Slavia VŠ Pl VPM 47:27 + 3:57
4. Bašek David MLOK Mariánské L MLA 52:47 + 9:17
5. Ondrová Kateřina SKV8951 TJ Slovan Karlov SKV 52:52 + 9:22
6. Tokár Peter Neregistrovaný NER 61:50 + 18:20
7. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Pl VPM 75:55 + 32:25
8. Solomko Vladimír BSO7003 KOB Baník Sokolo BSO 79:10 + 35:40
9. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Pl VPM 81:54 + 38:24
10. Zítková Marie Neregistrovaný NER 82:36 + 39:06
11. Zieba Jaroslav NEJ6500 TJ Jiskra Nejdek NEJ 102:38 + 59:08
12. Korbel Jaroslav Neregistrovaný NER 124:48 + 81:18
13. Hájková Bohumila OK Lokomotiva Pl LPM 140:56 + 97:26