Výsledky závodu: Jarní trojúhelník - E3

Datum:
28.04.2013
Místo konání:
Mariánské Lázně
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Pottovo údolí
Ředitel závodu:
Fišák Jan
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef
Stavitel tratí:
Michalec Jan
Kategorie:
D10     D10L     D12B     D14B     D16B     D18B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10     H10L     H12B     H14B     H16B     H18B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P3     P5    
D10
2.20 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:36
2. Stanková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:12 + 1:36
3. Kovárová Lucie MAS0350 KČT Aš 23:17 + 3:41
4. Nádenícková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 25:21 + 5:45
5. Straitová Jolana VSP0456 USK Praha 26:04 + 6:28
6. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 26:40 + 7:04
7. Fisarová Eliska KRL0351 Kometa Kralovice 28:39 + 9:03
8. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 29:05 + 9:29
9. Nosková Barbora VSP0457 USK Praha 37:14 + 17:38
10. Dellingerová Anna NEJ0351 TJ Jiskra Nejdek 41:09 + 21:33
11. Bartosová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 47:34 + 27:58
12. Petríková Adéla MAS0350 KČT Aš 75:29 + 55:53
D10L
2.10 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Floriánková Frantiska VSP0550 USK Praha 27:44
2. Danková Dominika SCH0250 TJ Skalka Cheb 45:00 + 17:16
3. Polívková Magdaléna VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 48:59 + 21:15
4. Baldriánová Eva VSP0751 USK Praha 61:00 + 33:16
D12B
2.30 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 20:20
2. Nádenícková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 20:57 + 0:37
3. Slechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 21:33 + 1:13
4. Trpáková Daniela SCH0151 TJ Skalka Cheb 25:10 + 4:50
5. Cerná Katerina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 32:08 + 11:48
6. Cechová Linda MLA0150 MLOK Mariánské Lázně 32:52 + 12:32
7. Stanková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:07 + 12:47
8. Bocková Anna KRL0154 Kometa Kralovice 34:44 + 14:24
9. Maresová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 35:49 + 15:29
10. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 36:28 + 16:08
11. Floriánková Anezka VSP0252 USK Praha 44:22 + 24:02
12. Nosková Klára VSP0255 USK Praha 45:34 + 25:14
13. Krízová Daniela MAS0250 KČT Aš 68:05 + 47:45
Novotná Lucie MAS0251 KČT Aš DISK
D14B
3.20 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 31:06
2. Maresová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 34:37 + 3:31
3. Lucanová Barbora MAS0051 KČT Aš 46:12 + 15:06
4. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 57:44 + 26:38
5. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 57:48 + 26:42
6. Skrlová Kristyna KRL9954 Kometa Kralovice 70:22 + 39:16
7. Stastná Jana MAS9950 KČT Aš 76:27 + 45:21
D16B
4.40 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 47:10
2. Papezová Katerina SCH9853 TJ Skalka Cheb 50:19 + 3:09
3. Safrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:25 + 3:15
4. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 58:31 + 11:21
5. Synková Tereza SCH9854 TJ Skalka Cheb 62:23 + 15:13
6. Peterková Veronika KRL9755 Kometa Kralovice 73:11 + 26:01
7. Svatková Charlota SCH9852 TJ Skalka Cheb 79:30 + 32:20
8. Istvánová Klára MAS9850 KČT Aš 94:47 + 47:37
D18B
5.30 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Siková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 42:25
2. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 47:06 + 4:41
3. Siková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 48:07 + 5:42
4. Sklenárová Magda MLA9559 MLOK Mariánské Lázně 59:58 + 17:33
5. Spicáková Marie DKP9653 Oddíl OB Kotlářka 63:33 + 21:08
Zandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D21C
6.00 km, 160 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7086
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 48:51 7481
2. Svobodová Jitka DCE7450 KOB Dobřichovice 52:54 + 4:03 6926
3. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 53:28 + 4:37 6849
4. Horová Magda VSP5450 USK Praha 54:26 + 5:35 6716
5. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 57:33 + 8:42 6289
6. Kuncová Eliska SSU8951 SK Severka Šumperk 57:40 + 8:49 6273
7. Kovárová Jitka MAS7350 KČT Aš 61:00 + 12:09 5817
8. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 64:14 + 15:23 5374
9. Skáchová Petra SLP7051 OOB Slavia Praha 67:03 + 18:12 4988
10. Bartosová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 68:18 + 19:27 4817
Solarová Zuzana VSP7750 USK Praha DISK 0
D35C
4.70 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:12
2. Skorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 41:14 + 4:02
3. Stanková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:34 + 4:22
4. Bejcková Jana DKL7150 KOB Kladno 44:43 + 7:31
5. Zakourilová Helena VSP7453 USK Praha 46:19 + 9:07
6. Prusová Markéta VSP7256 USK Praha 49:22 + 12:10
7. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 50:23 + 13:11
8. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 51:53 + 14:41
9. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:24 + 15:12
10. Zandová Marie SKV TJ Slovan Karlovy Vary 54:25 + 17:13
11. Straitová Jitka OKP7252 SK OK 24 Praha 55:29 + 18:17
12. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 56:58 + 19:46
13. Polívková Markéta VPM7354 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:44 + 21:32
14. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 60:25 + 23:13
15. Pribíková Monika PGP7256 SK Praga 60:33 + 23:21
16. Brousilová Petra PGP6951 SK Praga 61:30 + 24:18
17. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 61:40 + 24:28
18. Tloustová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 62:08 + 24:56
19. Soupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 65:28 + 28:16
20. Cerná Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 73:03 + 35:51
21. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 74:10 + 36:58
D45C
4.10 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 42:55
2. Procházková Miluse DCE5450 KOB Dobřichovice 46:18 + 3:23
3. Splinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 53:24 + 10:29
4. Silhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 55:57 + 13:02
5. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 60:48 + 17:53
6. Rehorová Stepánka SKV6453 TJ Slovan Karlovy Vary 69:40 + 26:45
7. Patáková Mária KSH5751 OOB TJ Kašperské Hory 77:35 + 34:40
D55C
3.40 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 41:39
2. Strossová Jirina DCE5650 KOB Dobřichovice 42:31 + 0:52
3. Zavadilová Nada SCP5450 OK Sparta Praha 44:36 + 2:57
4. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 47:39 + 6:00
5. Kühnel Radka TSO 49:57 + 8:18
6. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 50:56 + 9:17
D65C
2.30 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rysavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 30:55
2. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 34:22 + 3:27
3. Suchá Bohuslava PGP4450 SK Praga 37:43 + 6:48
4. Zenkerová Miluse LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 45:19 + 14:24
H10
2.20 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prusa Dominik VSP0406 USK Praha 19:26
2. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 21:14 + 1:48
3. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 21:26 + 2:00
4. Baldrián Tomás VSP0405 USK Praha 25:58 + 6:32
5. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 27:02 + 7:36
6. Hanák Ondrej KRL0301 Kometa Kralovice 27:10 + 7:44
7. Zakouril Matyás VSP0400 USK Praha 27:33 + 8:07
8. Cerny Jonás MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 31:08 + 11:42
9. Trpák Jan SCH0301 TJ Skalka Cheb 32:41 + 13:15
10. Dennison Jindrich MLA0301 MLOK Mariánské Lázně 45:04 + 25:38
11. Milota Bretislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 66:22 + 46:56
12. Janas Adam PGP0404 SK Praga 74:51 + 55:25
H10L
2.10 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sesták Stepán MLA MLOK Mariánské Lázně 21:07
2. Kuc Radim SCP OK Sparta Praha 25:49 + 4:42
3. Hejduk Zdenek BSO0201 KOB Baník Sokolov 26:40 + 5:33
4. Cech Tomás MLA0401 MLOK Mariánské Lázně 27:16 + 6:09
5. Kuc David SCP OK Sparta Praha 31:19 + 10:12
6. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:02 + 10:55
7. Solar Adam VSP0603 USK Praha 32:46 + 11:39
8. Strait Vilém VSP0701 USK Praha 34:28 + 13:21
9. Janoch Mikulás MLA MLOK Mariánské Lázně 45:10 + 24:03
10. Kosina Tobiás SKV TJ Slovan Karlovy Vary 61:52 + 40:45
H12B
3.20 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prusa Krystof VSP0102 USK Praha 31:59
2. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:35 + 4:36
3. Janas Petr PGP0200 SK Praga 41:09 + 9:10
4. Kovár Ondrej MAS0200 KČT Aš 43:32 + 11:33
5. Hanák Jakub KRL0201 Kometa Kralovice 44:43 + 12:44
6. Polívka Vratislav VPM0203 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:23 + 15:24
7. Dellinger Mikulás NEJ0100 TJ Jiskra Nejdek 58:41 + 26:42
8. Brousil Tomás PGP0100 SK Praga 59:03 + 27:04
9. Cerny Jan MAS0100 KČT Aš 59:04 + 27:05
10. Jelínek Miroslav KRL0100 Kometa Kralovice 62:34 + 30:35
H14B
4.40 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukás VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:06
2. Aschermann Martin VSP0001 USK Praha 52:19 + 12:13
3. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 60:40 + 20:34
4. Burian Jan VPM9902 KOS Slavia VŠ Plzeň 61:47 + 21:41
5. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 62:04 + 21:58
6. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 65:00 + 24:54
7. Papez Josef SCH9902 TJ Skalka Cheb 75:26 + 35:20
H16B
5.30 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 48:43
2. Bartos Vojtech MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 49:58 + 1:15
3. Stárek Martin SCH9801 TJ Skalka Cheb 81:10 + 32:27
H18B
7.10 km, 235 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rehorek Tomás SKV9601 TJ Slovan Karlovy Vary 54:19
2. Vales Jirí LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 54:31 + 0:12
3. Frank Jirí MAS9600 KČT Aš 60:42 + 6:23
4. Stros Jan SKV9501 TJ Slovan Karlovy Vary 65:01 + 10:42
Vacek Jirí SKV9602 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H21C
8.30 km, 330 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7638
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolovsky Frantisek LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 53:55 7807
2. Kamaryt Tomás VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:28 + 1:33 7592
3. Vodrázka Ondrej VPM7702 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:02 + 2:07 7513
4. Pilar Karel BSO7801 KOB Baník Sokolov 57:36 + 3:41 7296
5. Boránek Petr VSP7000 USK Praha 60:15 + 6:20 6929
6. Kovár Jindrich MAS6800 KČT Aš 62:42 + 8:47 6590
7. Silhavy Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 64:55 + 11:00 6283
8. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 65:49 + 11:54 6158
9. Honner Jaroslav VPM7802 KOS Slavia VŠ Plzeň 69:33 + 15:38 5641
10. Lhoták Lubos MAS9301 KČT Aš 76:58 + 23:03 4613
11. Paták Pavel KSH8501 OOB TJ Kašperské Hory 78:07 + 24:12 4454
12. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 78:29 + 24:34 4403
13. Tesar Daniel VPM8203 KOS Slavia VŠ Plzeň 81:50 + 27:55 3939
14. Hejtmánek Martin TAP8605 KOB TRETRA Praha 89:18 + 35:23 2905
15. Hegner Lukás LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 95:44 + 41:49 2013
16. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 98:56 + 45:01 1570
17. Sykora Viktor EKP8404 VŠTJ Ekonom Praha 126:52 + 72:57 0
Redlich Tomás MAS8200 KČT Aš DISK 0
H35C
7.10 km, 235 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prusa Michal VSP7310 USK Praha 51:06
2. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:42 + 4:36
3. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 55:59 + 4:53
4. Kovár Vladimír MAS7200 KČT Aš 61:27 + 10:21
5. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 63:23 + 12:17
6. Vlasímsky Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 63:43 + 12:37
7. Richtr Ales VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:29 + 13:23
8. Mares Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 65:00 + 13:54
9. Zakouril Václav VSP7401 USK Praha 72:18 + 21:12
10. Floriánek Jan VSP7304 USK Praha 73:19 + 22:13
11. Strait Martin OKP7602 SK OK 24 Praha 74:46 + 23:40
12. Fisar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 84:35 + 33:29
13. Nádenícek Josef NEJ7000 TJ Jiskra Nejdek 85:16 + 34:10
14. Polívka Vratislav VPM7003 KOS Slavia VŠ Plzeň 90:19 + 39:13
15. Cerny Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 95:41 + 44:35
16. Soupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 97:51 + 46:45
17. Dvorák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 99:32 + 48:26
18. Soukup David SKV7601 TJ Slovan Karlovy Vary 108:29 + 57:23
Solar Jan VSP7303 USK Praha DISK
Fujak Vladimír 37S7200 Kysucke Nove Mesto DISK
Burian Jan VPM7105 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H45C
6.10 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pribík Jan PGP6301 SK Praga 47:13
2. Skorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 49:54 + 2:41
3. Rehorek Jaros SKV6301 TJ Slovan Karlovy Vary 58:49 + 11:36
4. Vlach Miroslav SCH6101 TJ Skalka Cheb 61:00 + 13:47
5. Kööhle Hans TSO 61:13 + 14:00
6. Kavka Jirí SCP5900 OK Sparta Praha 66:13 + 19:00
7. Blazek Jirí VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 70:40 + 23:27
8. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 70:54 + 23:41
9. Kettner Vladek BSO6400 KOB Baník Sokolov 73:06 + 25:53
10. Stanek Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 76:14 + 29:01
11. Cech Petr SCH6001 TJ Skalka Cheb 104:08 + 56:55
12. Zieba Jaroslav NEJ6500 TJ Jiskra Nejdek 116:55 + 69:42
H55C
4.90 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilar Karel MAS5501 KČT Aš 41:37
2. Spicák Ales DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 44:10 + 2:33
3. Jun Drahomír KNC5501 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 44:24 + 2:47
4. Gurka Jirí TUV4601 SOK TJ Turnov 45:00 + 3:23
5. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 45:50 + 4:13
6. Choteticky Václav MAS5200 KČT Aš 46:25 + 4:48
7. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 47:30 + 5:53
8. Horínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 49:15 + 7:38
9. Jaros Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 51:43 + 10:06
10. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 59:08 + 17:31
11. Sváb Jan VSP5801 USK Praha 67:53 + 26:16
12. Fiala Milos KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 69:37 + 28:00
13. Mágr Zdenek LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 70:33 + 28:56
14. Schejbal Ladislav SCH5301 TJ Skalka Cheb 113:17 + 71:40
H65C
3.40 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobar Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:42
2. Böhm Eduard ASK 31:05 + 1:23
3. Novák Milos SCP4600 OK Sparta Praha 32:52 + 3:10
4. Rysavy Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 38:19 + 8:37
5. Lisy Jan ONO4201 SKOB Ostrov 42:21 + 12:39
Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov DISK
H70C
2.30 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 23:26
2. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 23:30 + 0:04
3. Suchy Karel PGP4300 SK Praga 29:18 + 5:52
HDR
2.80 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlasimská Bára SKV TJ Slovan Karlovy Vary 32:03
2. Petrus Ondrej NER 34:40 + 2:37
3. Pribíková Agáta PGP0651 SK Praga 36:47 + 4:44
4. Skorpil Marek HOR TJ Jiskra Hořice 38:07 + 6:04
5. Dvoráková Katerina LPM OK Lokomotiva Plzeň 39:02 + 6:59
6. Borutová Kristyna NER 44:02 + 11:59
7. Louda Jakub LNH0601 44:22 + 12:19
8. Pichlík Tomás LNH0500 45:38 + 13:35
9. Brousilová Lucie PGP0650 SK Praga 46:57 + 14:54
10. Patocka Benedikt NER 57:37 + 25:34
11. Honner Jára VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 57:48 + 25:45
12. Muchka Matyás LNH0602 61:03 + 29:00
13. Vlasimská Karolína SKV TJ Slovan Karlovy Vary 62:38 + 30:35
14. Matysková Andrea LNH0850 66:26 + 34:23
15. Pejsová Barbora LNH0851 66:33 + 34:30
16. Milota Jan MLA MLOK Mariánské Lázně 67:30 + 35:27
P3
3.00 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha 32:22
2. Aschermannová Irena VSP7350 USK Praha 35:56 + 3:34
3. Nosek Jan VSP6910 USK Praha 48:51 + 16:29
4. Dellingerová Milena NEJ TJ Jiskra Nejdek 55:40 + 23:18
5. Floriánková Daniela VSP7353 USK Praha 55:44 + 23:22
6. Nosková Pavla VSP7261 USK Praha 58:32 + 26:10
7. Mercová Barbora NER 60:58 + 28:36
8. Sobotková Monika NER 61:19 + 28:57
9. Marteau Beatrice NER 64:45 + 32:23
10. Ziebová Lenka NEJ7251 TJ Jiskra Nejdek 67:32 + 35:10
11. Nádenícková Anicka NEJ7650 TJ Jiskra Nejdek 71:44 + 39:22
12. Marteau Daniel NER 90:48 + 58:26
13. Vanková Anna NER 103:01 + 70:39
P5
5.10 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahokoupil Pavel NER 63:10
2. Pluhácková Markéta MLA8750 MLOK Mariánské Lázně 86:44 + 23:34