Výsledky závodu: Cena střední Moravy - E3

Datum:
04.08.2013
Místo konání:
Týn nad Bečvou
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Smička Jindřich
Hlavní rozhodčí:
Vystavěl Dušan
Stavitel tratí:
Vláčil Daniel
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65C     HDR     P    
D10C
2.20 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 22:39
2. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 22:40 + 0:01
3. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 23:36 + 0:57
D12A
2.50 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:29
2. Černá Kateřina MLA0251 C MLOK Mariánské Lázně 28:44 + 4:15
3. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 36:17 + 11:48
4. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 36:25 + 11:56
D14A
3.10 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Klára AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opava 28:17
2. Kováříková Marie KAM0050 B SK Kamenice 28:43 + 0:26
3. Janošíkova Tereza UOL9950 B SK UP Olomouc 28:54 + 0:37
4. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 29:38 + 1:21
5. Lugrová Natalie JPV0066 B Oddíl OS SK Prostějov 33:23 + 5:06
6. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 38:56 + 10:39
7. Ash Kristina OCB0051 B OC České Budějovice 69:24 + 41:07
D16B
3.50 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 40:17
2. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 41:28 + 1:11
3. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 47:03 + 6:46
4. Paličková Agáta UOL9750 C SK UP Olomouc 58:07 + 17:50
D18B
3.80 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 52:44
D21A
4.90 km, 245 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5506
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrstková Vladěna PGP8753 R SK Praga 43:38 5827
2. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:14 + 2:36 5344
3. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 48:45 + 5:07 5091
4. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 51:42 + 8:04
5. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 61:46 + 18:08 3312
6. Matulová Iva ADA8451 C OOB TJ Spartak Adamov 62:54 + 19:16 4289
7. Bláhová Kateřina HLV8451 C KČT - OB Holešov 70:48 + 27:10 2964
D21B
3.80 km, 190 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 2416
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:57 0
2. Jemelíková Denisa ZBM9351 C SK Žabovřesky Brno 45:29 + 8:32 2624
3. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 48:30 + 11:33 2071
4. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 48:52 + 11:55 2363
5. Kuncířová Jaroslava NNN9050 C Neregistrovaní 49:08 + 12:11
6. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:35 + 14:38 2114
7. Borovičková Jana FSP9455 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 54:47 + 17:50 2182
8. Valentová Vendula LCE8851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:44 + 21:47 0
9. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 60:37 + 23:40 1484
D35B
3.80 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 35:41
2. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:18 + 3:37
3. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 40:47 + 5:06
4. Kováříková Erika KAM7252 C SK Kamenice 43:47 + 8:06
5. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 45:05 + 9:24
6. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 46:42 + 11:01
7. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 48:18 + 12:37
8. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:22 + 12:41
9. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 48:28 + 12:47
10. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 50:59 + 15:18
D35C
3.50 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 40:59
2. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:37 + 1:38
3. Černá Monika MLA7451 C MLOK Mariánské Lázně 49:14 + 8:15
4. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 56:13 + 15:14
D45B
3.90 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 37:28
2. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:13 + 0:45
3. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 38:30 + 1:02
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 40:43 + 3:15
5. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 49:21 + 11:53
6. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 51:40 + 14:12
D45C
3.40 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 43:48
2. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 44:19 + 0:31
3. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 46:34 + 2:46
4. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 57:23 + 13:35
5. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 61:47 + 17:59
6. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:33 + 19:45
7. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 65:00 + 21:12
D55C
3.30 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:51
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 41:44 + 2:53
3. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 47:00 + 8:09
4. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 48:54 + 10:03
5. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 50:34 + 11:43
5. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:34 + 11:43
7. Němčanská Jana OOP5352 C TJ Opava 54:25 + 15:34
8. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 63:01 + 24:10
9. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 64:43 + 25:52
10. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 74:17 + 35:26
DH10N
2.20 km, 65 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 19:23
2. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 23:59 + 4:36
3. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 24:00 + 4:37
4. Bláhová Daniela HLV0555 C KČT - OB Holešov 27:24 + 8:01
5. Bohuslav Pepík LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 50:50 + 31:27
Kotasová Táňa HLV0556 C KČT - OB Holešov DISK
H10C
2.20 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářík Tomáš KAM0300 C SK Kamenice 15:31
2. Čech Vít AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opava 19:00 + 3:29
3. Kolář Šimon HOR0400 C TJ Jiskra Hořice 19:09 + 3:38
4. Černý Jonáš MLA0501 C MLOK Mariánské Lázně 19:16 + 3:45
5. Stauch Tomáš PGP0303 C SK Praga 24:42 + 9:11
6. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 35:09 + 19:38
7. Kettner Matyáš BSO0302 C KOB Baník Sokolov 40:31 + 25:00
H12A
2.50 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Féder Medard PEZ01 C AŠK Pezinok 20:59
2. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 22:07 + 1:08
3. Světnický František STE0204 C SK SKI-OB Šternberk 22:34 + 1:35
4. Lejbl Jakub LBE0200 B TJ Lokomotiva Beroun 22:58 + 1:59
5. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 29:02 + 8:03
6. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 36:07 + 15:08
7. Lukašák Šimon STE0202 C SK SKI-OB Šternberk 48:26 + 27:27
8. Rusz Rostislav KUN0101 C TJ Sokol Kunvald 53:39 + 32:40
H14A
3.50 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 B KOB ZPV Prostějov 30:24
2. Lejbl Ladislav LBE0000 B TJ Lokomotiva Beroun 33:50 + 3:26
3. Zobaník Michal RAD9901 C TJ Sokol Radslavice 38:26 + 8:02
4. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 43:29 + 13:05
5. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 67:03 + 36:39
6. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 70:00 + 39:36
7. Kniebugl Jakub BBA0001 C 71:57 + 41:33
Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
H16B
4.10 km, 215 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paukert Lukáš KUO9801 C KOB Ústí nad Orlicí 40:08
2. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 50:31 + 10:23
3. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 60:04 + 19:56
4. Rusz Vratislav KUN9801 C TJ Sokol Kunvald 81:55 + 41:47
5. Ash Adam OCB9701 B OC České Budějovice 94:10 + 54:02
Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
H18B
4.90 km, 250 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkus Radim JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov 49:03
2. Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž 49:41 + 0:38
3. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 51:15 + 2:12
4. Takáč Teodor TUR9604 C OOB TJ Turnov 53:41 + 4:38
5. Jordanov Alexandr ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno 57:45 + 8:42
H21A
5.80 km, 270 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 40:27
2. Jurczyk Tomasz 51P9400 C 41:53 + 1:26
3. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 45:04 + 4:37
4. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 47:57 + 7:30
5. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 54:56 + 14:29
6. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 62:41 + 22:14
7. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 66:20 + 25:53
H21B
4.90 km, 250 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5312
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dvorský Vojtěch SKM9401 B KOB Směr Kroměříž 43:45 5483
2. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 49:36 + 5:51 5384
3. Volkov Oleksandr 38S8000 C VZA Žilina 51:36 + 7:51
4. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:51 + 9:06 3705
5. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 53:09 + 9:24 4144
6. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:30 + 9:45 4862
7. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 55:10 + 11:25 4081
8. Bohuš Petr NER C 58:40 + 14:55
9. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 60:58 + 17:13 4471
Přibyl Jan NNN9000 C Neregistrovaní DISK
H21C
4.10 km, 215 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4060
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 31:29
2. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 35:05 + 3:36 4185
3. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 36:47 + 5:18 4281
4. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 40:44 + 9:15 3306
5. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 41:46 + 10:17 2962
6. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 42:01 + 10:32 3598
7. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 43:39 + 12:10 3458
8. Kutálek Jan TAP8301 C KOB TRETRA Praha 43:56 + 12:27 2925
9. Tomášek Petr 00280 C 44:25 + 12:56
10. Burdilák Radek 004 C 52:10 + 20:41
11. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 62:59 + 31:30 1720
12. Hribík Miroslav HBB8501 C 64:21 + 32:52
13. Charvát Tomáš SPE C KOB Sokol Pezinok 65:40 + 34:11
14. Rozkošný Karel EKP7900 C VŠTJ Ekonom Praha 88:22 + 56:53 1375
Hala Lukáš KAR8501 C SK Karlovice DISK
H35B
4.90 km, 250 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Spišiak Marián SPE C KOB Sokol Pezinok 43:19
2. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:48 + 0:29
3. Kovářík Tomáš KAM6901 C SK Kamenice 45:21 + 2:02
4. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 46:42 + 3:23
5. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:22 + 9:03
6. Féder Medard PEZ73 C AŠK Pezinok 53:24 + 10:05
7. Kniebugl Anton BBA6401 C 54:06 + 10:47
8. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 61:11 + 17:52
9. Mokrý Pavel 3KC6800 C 63:36 + 20:17
10. Lejbl Ladislav LBE6900 C TJ Lokomotiva Beroun 68:40 + 25:21
11. Jurczyk Piotr 51P6900 C 81:32 + 38:13
12. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 89:34 + 46:15
H35C
4.10 km, 215 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:58
2. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 37:56 + 0:58
3. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 41:42 + 4:44
4. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 47:08 + 10:10
5. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 48:42 + 11:44
6. Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 50:28 + 13:30
7. Sluka Miroslav SBK7207 C KOB Start Blansko 61:24 + 24:26
Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno DISK
H45B
4.90 km, 245 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 36:36
2. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 43:05 + 6:29
3. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 45:22 + 8:46
4. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 45:32 + 8:56
5. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 47:10 + 10:34
6. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 47:41 + 11:05
7. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 49:05 + 12:29
8. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 51:33 + 14:57
9. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 57:49 + 21:13
10. Kettner Vladek BSO6400 C KOB Baník Sokolov 64:31 + 27:55
11. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 67:53 + 31:17
12. Levý Tomáš ZAM6801 C OB T.J. Sokol Žamberk 69:48 + 33:12
H45C
3.90 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 31:28
2. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 33:46 + 2:18
3. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 34:31 + 3:03
4. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 37:57 + 6:29
5. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 38:22 + 6:54
6. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 40:52 + 9:24
7. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 42:33 + 11:05
8. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 45:33 + 14:05
9. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:32 + 18:04
10. Vlach Josef KON6431 C KOB Konice 57:47 + 26:19
H55B
3.90 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 33:12
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 34:45 + 1:33
3. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 35:58 + 2:46
4. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 39:12 + 6:00
5. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:28 + 9:16
6. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:40 + 12:28
7. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:38 + 20:26
H55C
3.40 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 35:29
2. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 35:47 + 0:18
3. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 38:45 + 3:16
4. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 44:16 + 8:47
5. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 45:33 + 10:04
6. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 48:47 + 13:18
7. Němčanský Vladimír OOP5200 C TJ Opava 60:04 + 24:35
Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
H65C
3.30 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 36:09
2. Huňka Jiří RAD4801 C TJ Sokol Radslavice 36:50 + 0:41
3. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 41:06 + 4:57
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 41:06 + 4:57
5. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 56:06 + 19:57
6. Bouček Václav OCB4101 C OC České Budějovice 57:00 + 20:51
7. Vyškovský Ivan ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín 57:06 + 20:57
8. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 58:29 + 22:20
9. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:21 + 25:12
10. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 62:35 + 26:26
11. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 75:07 + 38:58
12. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 103:41 + 67:32
HDR
2.20 km, 65 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šneider Kvido ASU07 C Magnus Orienteering 24:06
2. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 24:49 + 0:43
3. Brychlecová Saša NER C 26:37 + 2:31
4. Procházková Doubravka ADA0652 C OOB TJ Spartak Adamov 26:52 + 2:46
5. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 27:49 + 3:43
6. Ruszová Svatava KUN0751 C TJ Sokol Kunvald 33:00 + 8:54
7. Zobaník Tomáš RAD C TJ Sokol Radslavice 37:42 + 13:36
8. Fišáková Lucie Johanka MLA C MLOK Mariánské Lázně 39:15 + 15:09
9. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 43:05 + 18:59
10. Chmelář Filip LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:14 + 19:08
11. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 44:53 + 20:47
12. Bohuslav František LPM C OK Lokomotiva Plzeň 50:39 + 26:33
13. Tomášková Petra 002 C 58:01 + 33:55
P
3.10 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štípek Rostislav C 29:33
2. Maciej Jurczyk C 29:58 + 0:25
3. Chmelářová Radka 005 C 31:51 + 2:18
4. Minarčík Tomáš 003 C 32:06 + 2:33
5. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 35:36 + 6:03
6. Hudeček Tomáš OOP C TJ Opava 36:53 + 7:20
7. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 37:10 + 7:37
8. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 38:56 + 9:23
9. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 40:11 + 10:38
10. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 41:13 + 11:40
11. Hudečková Petra OOP C TJ Opava 43:00 + 13:27
12. Vellech Aleš MOV8002 C SKOB Ostrava 45:44 + 16:11
13. Ratiborská Veronika JPV8077 C Oddíl OS SK Prostějov 45:54 + 16:21
14. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 48:04 + 18:31
15. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 49:26 + 19:53
16. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 49:58 + 20:25
17. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 51:18 + 21:45
18. Zemánek Miroslav SRK C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 53:44 + 24:11
19. Stauchová Iva 66C7450 C amateri 54:04 + 24:31
20. Šneiderová Lucie ASU C Magnus Orienteering 55:42 + 26:09
21. Vlčková Lenka C 56:37 + 27:04
22. Tomeček Ladislav HLV7137 C KČT - OB Holešov 57:16 + 27:43
23. Brychlec Lukas NER C 59:32 + 29:59
24. Kolářová Jitka NER C 67:24 + 37:51
25. Škvarková Jana NER C 94:53 + 65:20
26. Boučková Ludmila OCB4351 C OC České Budějovice 103:16 + 73:43
Karlová Eva NER C DISK
Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz DISK