Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švidrnochová Eliška | MOV0451 | C | SKOB Ostrava | 22:39 | |
2. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | C | Magnus Orienteering | 22:40 | + 0:01 |
3. | Lukašáková Sára | STE0450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:36 | + 0:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 24:29 | |
2. | Černá Kateřina | MLA0251 | C | MLOK Mariánské Lázně | 28:44 | + 4:15 |
3. | Zatloukalová Hana | SSU0158 | C | SK Severka Šumperk | 36:17 | + 11:48 |
4. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | C | TJ TŽ Třinec | 36:25 | + 11:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Klára | AOP9951 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:17 | |
2. | Kováříková Marie | KAM0050 | B | SK Kamenice | 28:43 | + 0:26 |
3. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | B | SK UP Olomouc | 28:54 | + 0:37 |
4. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | B | SKOB Zlín | 29:38 | + 1:21 |
5. | Lugrová Natalie | JPV0066 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 33:23 | + 5:06 |
6. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | B | SK Severka Šumperk | 38:56 | + 10:39 |
7. | Ash Kristina | OCB0051 | B | OC České Budějovice | 69:24 | + 41:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | KOB Konice | 40:17 | |
2. | Pilcová Sabina | JPV9898 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 41:28 | + 1:11 |
3. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 47:03 | + 6:46 |
4. | Paličková Agáta | UOL9750 | C | SK UP Olomouc | 58:07 | + 17:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fukalová Martina | AOV9550 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 52:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrstková Vladěna | PGP8753 | R | SK Praga | 43:38 | 5827 | |
2. | Sukeníková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 46:14 | + 2:36 | 5344 |
3. | Křížová Lenka | TTR8551 | C | OOB Třebíč | 48:45 | + 5:07 | 5091 |
4. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SK UP Olomouc | 51:42 | + 8:04 | |
5. | Válková Zuzana | SOP8852 | C | OOB TJ Slezan Opava | 61:46 | + 18:08 | 3312 |
6. | Matulová Iva | ADA8451 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 62:54 | + 19:16 | 4289 |
7. | Bláhová Kateřina | HLV8451 | C | KČT - OB Holešov | 70:48 | + 27:10 | 2964 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macková Petra | LCE8560 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:57 | 0 | |
2. | Jemelíková Denisa | ZBM9351 | C | SK Žabovřesky Brno | 45:29 | + 8:32 | 2624 |
3. | Vlachová Eliška | KON9572 | B | KOB Konice | 48:30 | + 11:33 | 2071 |
4. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Žabovřesky Brno | 48:52 | + 11:55 | 2363 |
5. | Kuncířová Jaroslava | NNN9050 | C | Neregistrovaní | 49:08 | + 12:11 | |
6. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 51:35 | + 14:38 | 2114 |
7. | Borovičková Jana | FSP9455 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 54:47 | + 17:50 | 2182 |
8. | Valentová Vendula | LCE8851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:44 | + 21:47 | 0 |
9. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 60:37 | + 23:40 | 1484 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 35:41 | |
2. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:18 | + 3:37 |
3. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 40:47 | + 5:06 |
4. | Kováříková Erika | KAM7252 | C | SK Kamenice | 43:47 | + 8:06 |
5. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 45:05 | + 9:24 |
6. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:42 | + 11:01 |
7. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 48:18 | + 12:37 |
8. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 48:22 | + 12:41 |
9. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 48:28 | + 12:47 |
10. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 50:59 | + 15:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švidrnochová Hana | MOV7751 | C | SKOB Ostrava | 40:59 | |
2. | Zemánková Eva | SRK7452 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 42:37 | + 1:38 |
3. | Černá Monika | MLA7451 | C | MLOK Mariánské Lázně | 49:14 | + 8:15 |
4. | Vlachová Olga | KON6969 | C | KOB Konice | 56:13 | + 15:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 37:28 | |
2. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 38:13 | + 0:45 |
3. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 38:30 | + 1:02 |
4. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 40:43 | + 3:15 |
5. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:21 | + 11:53 |
6. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 51:40 | + 14:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jašková Monika | TBM6363 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:48 | |
2. | Miturová Radka | MLA6552 | C | MLOK Mariánské Lázně | 44:19 | + 0:31 |
3. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | ASPV OA Šumperk | 46:34 | + 2:46 |
4. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 57:23 | + 13:35 |
5. | Hrabicová Iva | OOP6150 | C | TJ Opava | 61:47 | + 17:59 |
6. | Matyášová Lenka | LBM6460 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 63:33 | + 19:45 |
7. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | ASPV OA Šumperk | 65:00 | + 21:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 38:51 | |
2. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 41:44 | + 2:53 |
3. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 47:00 | + 8:09 |
4. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 48:54 | + 10:03 |
5. | Novotná Ludmila | OOP4850 | C | TJ Opava | 50:34 | + 11:43 |
5. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 50:34 | + 11:43 |
7. | Němčanská Jana | OOP5352 | C | TJ Opava | 54:25 | + 15:34 |
8. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 63:01 | + 24:10 |
9. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 64:43 | + 25:52 |
10. | Podhorská Věra | FJI5252 | C | SK FREE Jihlava | 74:17 | + 35:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klechová Karolína | AOP0452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 19:23 | |
2. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | C | TJ TŽ Třinec | 23:59 | + 4:36 |
3. | Kurečková Klára | ABM0657 | C | KOB Moira Brno | 24:00 | + 4:37 |
4. | Bláhová Daniela | HLV0555 | C | KČT - OB Holešov | 27:24 | + 8:01 |
5. | Bohuslav Pepík | LPM0401 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 50:50 | + 31:27 |
Kotasová Táňa | HLV0556 | C | KČT - OB Holešov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářík Tomáš | KAM0300 | C | SK Kamenice | 15:31 | |
2. | Čech Vít | AOP0302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 19:00 | + 3:29 |
3. | Kolář Šimon | HOR0400 | C | TJ Jiskra Hořice | 19:09 | + 3:38 |
4. | Černý Jonáš | MLA0501 | C | MLOK Mariánské Lázně | 19:16 | + 3:45 |
5. | Stauch Tomáš | PGP0303 | C | SK Praga | 24:42 | + 9:11 |
6. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 35:09 | + 19:38 |
7. | Kettner Matyáš | BSO0302 | C | KOB Baník Sokolov | 40:31 | + 25:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Féder Medard | PEZ01 | C | AŠK Pezinok | 20:59 | |
2. | Kovařík Martin | TRI0101 | B | TJ TŽ Třinec | 22:07 | + 1:08 |
3. | Světnický František | STE0204 | C | SK SKI-OB Šternberk | 22:34 | + 1:35 |
4. | Lejbl Jakub | LBE0200 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 22:58 | + 1:59 |
5. | Adámek Filip | ABM0101 | B | KOB Moira Brno | 29:02 | + 8:03 |
6. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | C | KOB ZPV Prostějov | 36:07 | + 15:08 |
7. | Lukašák Šimon | STE0202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:26 | + 27:27 |
8. | Rusz Rostislav | KUN0101 | C | TJ Sokol Kunvald | 53:39 | + 32:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Mikuláš | ZPV0000 | B | KOB ZPV Prostějov | 30:24 | |
2. | Lejbl Ladislav | LBE0000 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 33:50 | + 3:26 |
3. | Zobaník Michal | RAD9901 | C | TJ Sokol Radslavice | 38:26 | + 8:02 |
4. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 43:29 | + 13:05 |
5. | Honkyš Jan | JPV9912 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 67:03 | + 36:39 |
6. | Navrátil Adam | TRI9900 | C | TJ TŽ Třinec | 70:00 | + 39:36 |
7. | Kniebugl Jakub | BBA0001 | C | 71:57 | + 41:33 | |
Šklíba Michal | SRK9900 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paukert Lukáš | KUO9801 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 40:08 | |
2. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 50:31 | + 10:23 |
3. | Mazanec Jakub | UOL9800 | C | SK UP Olomouc | 60:04 | + 19:56 |
4. | Rusz Vratislav | KUN9801 | C | TJ Sokol Kunvald | 81:55 | + 41:47 |
5. | Ash Adam | OCB9701 | B | OC České Budějovice | 94:10 | + 54:02 |
Honkyš Pavel | JPV9707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fajkus Radim | JPV9509 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 49:03 | |
2. | Dvorský Petr | SKM9601 | A | KOB Směr Kroměříž | 49:41 | + 0:38 |
3. | Krajcar Ivo | SKM9501 | B | KOB Směr Kroměříž | 51:15 | + 2:12 |
4. | Takáč Teodor | TUR9604 | C | OOB TJ Turnov | 53:41 | + 4:38 |
5. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | B | SK Žabovřesky Brno | 57:45 | + 8:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šurgan Štefan | TUR7900 | C | OOB TJ Turnov | 40:27 | |
2. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | C | 41:53 | + 1:26 | |
3. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 45:04 | + 4:37 |
4. | Hrazdil Roman | RAD7401 | C | TJ Sokol Radslavice | 47:57 | + 7:30 |
5. | Fiala Martin | TTR8801 | C | OOB Třebíč | 54:56 | + 14:29 |
6. | Šrubař Michal | MBM8606 | C | O-mikron | 62:41 | + 22:14 |
7. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | C | SK Žabovřesky Brno | 66:20 | + 25:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | B | KOB Směr Kroměříž | 43:45 | 5483 | |
2. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 49:36 | + 5:51 | 5384 |
3. | Volkov Oleksandr | 38S8000 | C | VZA Žilina | 51:36 | + 7:51 | |
4. | Hrouza Jan | KRN8100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 52:51 | + 9:06 | 3705 |
5. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 53:09 | + 9:24 | 4144 |
6. | Macka Radek | LCE8110 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:30 | + 9:45 | 4862 |
7. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:10 | + 11:25 | 4081 |
8. | Bohuš Petr | NER | C | 58:40 | + 14:55 | ||
9. | Suchomel Vít | MBM8448 | C | O-mikron | 60:58 | + 17:13 | 4471 |
Přibyl Jan | NNN9000 | C | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Špacír Jan | UOL8805 | C | SK UP Olomouc | 31:29 | ||
2. | Kříž Lukáš | TTR8201 | C | OOB Třebíč | 35:05 | + 3:36 | 4185 |
3. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 36:47 | + 5:18 | 4281 |
4. | Jirásek Jakub | TTR8601 | C | OOB Třebíč | 40:44 | + 9:15 | 3306 |
5. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB TRETRA Praha | 41:46 | + 10:17 | 2962 |
6. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 42:01 | + 10:32 | 3598 |
7. | Stibor Zbyněk | KAR7601 | C | SK Karlovice | 43:39 | + 12:10 | 3458 |
8. | Kutálek Jan | TAP8301 | C | KOB TRETRA Praha | 43:56 | + 12:27 | 2925 |
9. | Tomášek Petr | 00280 | C | 44:25 | + 12:56 | ||
10. | Burdilák Radek | 004 | C | 52:10 | + 20:41 | ||
11. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 62:59 | + 31:30 | 1720 |
12. | Hribík Miroslav | HBB8501 | C | 64:21 | + 32:52 | ||
13. | Charvát Tomáš | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | 65:40 | + 34:11 | |
14. | Rozkošný Karel | EKP7900 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 88:22 | + 56:53 | 1375 |
Hala Lukáš | KAR8501 | C | SK Karlovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Spišiak Marián | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | 43:19 | |
2. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:48 | + 0:29 |
3. | Kovářík Tomáš | KAM6901 | C | SK Kamenice | 45:21 | + 2:02 |
4. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 46:42 | + 3:23 |
5. | Šuráň René | LCE7034 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:22 | + 9:03 |
6. | Féder Medard | PEZ73 | C | AŠK Pezinok | 53:24 | + 10:05 |
7. | Kniebugl Anton | BBA6401 | C | 54:06 | + 10:47 | |
8. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 61:11 | + 17:52 |
9. | Mokrý Pavel | 3KC6800 | C | 63:36 | + 20:17 | |
10. | Lejbl Ladislav | LBE6900 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 68:40 | + 25:21 |
11. | Jurczyk Piotr | 51P6900 | C | 81:32 | + 38:13 | |
12. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 89:34 | + 46:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:58 | |
2. | Bohuslav Václav | LPM7206 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 37:56 | + 0:58 |
3. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 41:42 | + 4:44 |
4. | Černý Libor | MLA6901 | C | MLOK Mariánské Lázně | 47:08 | + 10:10 |
5. | Kolář Viktor | HOR7300 | C | TJ Jiskra Hořice | 48:42 | + 11:44 |
6. | Rusz Roman | KUN7201 | C | TJ Sokol Kunvald | 50:28 | + 13:30 |
7. | Sluka Miroslav | SBK7207 | C | KOB Start Blansko | 61:24 | + 24:26 |
Kurečka Robert | ABM7210 | C | KOB Moira Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:36 | |
2. | Václavek Jiří | STE5701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:05 | + 6:29 |
3. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 45:22 | + 8:46 |
4. | Mutinský Viktor | KUO6501 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 45:32 | + 8:56 |
5. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 47:10 | + 10:34 |
6. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 47:41 | + 11:05 |
7. | Adámek Libor | ABM6707 | C | KOB Moira Brno | 49:05 | + 12:29 |
8. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 51:33 | + 14:57 |
9. | Zeman Jaroslav | CHT5901 | C | OOB SK Chrast | 57:49 | + 21:13 |
10. | Kettner Vladek | BSO6400 | C | KOB Baník Sokolov | 64:31 | + 27:55 |
11. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 67:53 | + 31:17 |
12. | Levý Tomáš | ZAM6801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 69:48 | + 33:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Baník Havířov | 31:28 | |
2. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | ASPV OA Šumperk | 33:46 | + 2:18 |
3. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 34:31 | + 3:03 |
4. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 37:57 | + 6:29 |
5. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | C | VSK Mendelu Brno | 38:22 | + 6:54 |
6. | Lux Zdeněk | KUN6201 | C | TJ Sokol Kunvald | 40:52 | + 9:24 |
7. | Jašek Milan | TBM6201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:33 | + 11:05 |
8. | Zatloukal Tomáš | SSU6700 | C | SK Severka Šumperk | 45:33 | + 14:05 |
9. | Matyáš Petr | LBM6110 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 49:32 | + 18:04 |
10. | Vlach Josef | KON6431 | C | KOB Konice | 57:47 | + 26:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 33:12 | |
2. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 34:45 | + 1:33 |
3. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 35:58 | + 2:46 |
4. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 39:12 | + 6:00 |
5. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 42:28 | + 9:16 |
6. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 45:40 | + 12:28 |
7. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 53:38 | + 20:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Stanisl | OOP4800 | C | TJ Opava | 35:29 | |
2. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 35:47 | + 0:18 |
3. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 38:45 | + 3:16 |
4. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 44:16 | + 8:47 |
5. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 45:33 | + 10:04 |
6. | Blecha Ladislav | FJI5106 | C | SK FREE Jihlava | 48:47 | + 13:18 |
7. | Němčanský Vladimír | OOP5200 | C | TJ Opava | 60:04 | + 24:35 |
Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 36:09 | |
2. | Huňka Jiří | RAD4801 | C | TJ Sokol Radslavice | 36:50 | + 0:41 |
3. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 41:06 | + 4:57 |
3. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 41:06 | + 4:57 |
5. | Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 56:06 | + 19:57 |
6. | Bouček Václav | OCB4101 | C | OC České Budějovice | 57:00 | + 20:51 |
7. | Vyškovský Ivan | ZVS4301 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 57:06 | + 20:57 |
8. | Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SK UP Olomouc | 58:29 | + 22:20 |
9. | Šidla Jiří | OTK4001 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 61:21 | + 25:12 |
10. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 62:35 | + 26:26 |
11. | Vávra Jiří | MOV4102 | C | SKOB Ostrava | 75:07 | + 38:58 |
12. | Hanák Milan | FSP3400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 103:41 | + 67:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šneider Kvido | ASU07 | C | Magnus Orienteering | 24:06 | |
2. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 24:49 | + 0:43 |
3. | Brychlecová Saša | NER | C | 26:37 | + 2:31 | |
4. | Procházková Doubravka | ADA0652 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 26:52 | + 2:46 |
5. | Stiborová Blanka | KAR7650 | C | SK Karlovice | 27:49 | + 3:43 |
6. | Ruszová Svatava | KUN0751 | C | TJ Sokol Kunvald | 33:00 | + 8:54 |
7. | Zobaník Tomáš | RAD | C | TJ Sokol Radslavice | 37:42 | + 13:36 |
8. | Fišáková Lucie Johanka | MLA | C | MLOK Mariánské Lázně | 39:15 | + 15:09 |
9. | Kundrata Vít | JZL0700 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 43:05 | + 18:59 |
10. | Chmelář Filip | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:14 | + 19:08 |
11. | Vlach Antonín | AOV0700 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 44:53 | + 20:47 |
12. | Bohuslav František | LPM | C | OK Lokomotiva Plzeň | 50:39 | + 26:33 |
13. | Tomášková Petra | 002 | C | 58:01 | + 33:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štípek Rostislav | C | 29:33 | |||
2. | Maciej Jurczyk | C | 29:58 | + 0:25 | ||
3. | Chmelářová Radka | 005 | C | 31:51 | + 2:18 | |
4. | Minarčík Tomáš | 003 | C | 32:06 | + 2:33 | |
5. | Jelínková Jana | TZL6556 | C | SKOB Zlín | 35:36 | + 6:03 |
6. | Hudeček Tomáš | OOP | C | TJ Opava | 36:53 | + 7:20 |
7. | Vellechová Radka | MOV8051 | C | SKOB Ostrava | 37:10 | + 7:37 |
8. | Volný Jiří | SOP5601 | C | OOB TJ Slezan Opava | 38:56 | + 9:23 |
9. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 40:11 | + 10:38 |
10. | Vlach Oldřich | AOV7700 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 41:13 | + 11:40 |
11. | Hudečková Petra | OOP | C | TJ Opava | 43:00 | + 13:27 |
12. | Vellech Aleš | MOV8002 | C | SKOB Ostrava | 45:44 | + 16:11 |
13. | Ratiborská Veronika | JPV8077 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 45:54 | + 16:21 |
14. | Vavřík René | LOV7000 | C | lepus.cz | 48:04 | + 18:31 |
15. | Zatloukalová Eva | SSU7050 | C | SK Severka Šumperk | 49:26 | + 19:53 |
16. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 49:58 | + 20:25 |
17. | Světnický Alexandr | STE6333 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:18 | + 21:45 |
18. | Zemánek Miroslav | SRK | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 53:44 | + 24:11 |
19. | Stauchová Iva | 66C7450 | C | amateri | 54:04 | + 24:31 |
20. | Šneiderová Lucie | ASU | C | Magnus Orienteering | 55:42 | + 26:09 |
21. | Vlčková Lenka | C | 56:37 | + 27:04 | ||
22. | Tomeček Ladislav | HLV7137 | C | KČT - OB Holešov | 57:16 | + 27:43 |
23. | Brychlec Lukas | NER | C | 59:32 | + 29:59 | |
24. | Kolářová Jitka | NER | C | 67:24 | + 37:51 | |
25. | Škvarková Jana | NER | C | 94:53 | + 65:20 | |
26. | Boučková Ludmila | OCB4351 | C | OC České Budějovice | 103:16 | + 73:43 |
Karlová Eva | NER | C | DISK | |||
Vavřík Tomáš | LOV0000 | C | lepus.cz | DISK |