Výsledky závodu: Sklárna - E2, Oblastní žebříček

Datum:
31.08.2013
Místo konání:
Nový Dvůr u Žihle, Švp Sklárna
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Landovský Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Flašar Jan
Stavitel tratí:
Landovský Tomáš
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35L     D35K     D45L     D45K     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35L     H35K     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     P     T    
D10
2.00 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 C KOB TRETRA Praha 25:39
2. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 37:09 + 11:30
3. Malečková Hana PGP0550 C SK Praga 56:05 + 30:26
4. Pračková Ema MFP0451 C VŠSK MFF UK Praha 59:30 + 33:51
5. Šimšová Pavla MFP0551 C VŠSK MFF UK Praha 63:30 + 37:51
Buková Anežka ROU0351 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
D10L
3.20 km, 80 m, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirkovská Magdaléna SLA0550 C SKOB Slaný 16:42
2. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 20:40 + 3:58
3. Blahutová Martina MFP0550 C VŠSK MFF UK Praha 22:46 + 6:04
4. Jirásková Barbora BRU0352 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 27:27 + 10:45
5. Dobiášová Jitka ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem 28:00 + 11:18
6. Kohoutová Zdeňka DKL0651 C KOB Kladno 34:37 + 17:55
7. Jedličková Josefína VSP0651 C USK Praha 40:26 + 23:44
8. Brousilová Lucie PGP0650 C SK Praga 42:51 + 26:09
9. Baldriánová Eva VSP0751 C USK Praha 50:23 + 33:41
D12
2.60 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Magdalena KAM0151 B SK Kamenice 23:49
2. Šimšová Barbora MFP0150 C VŠSK MFF UK Praha 27:33 + 3:44
3. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 27:34 + 3:45
4. Jirkovská Michaela SLA0150 B SKOB Slaný 29:47 + 5:58
5. Kuncová Vendula PGP0150 C SK Praga 32:13 + 8:24
6. Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 35:43 + 11:54
7. Voldřichová Anita NNN0253 C Neregistrovaní 37:48 + 13:59
D14
3.10 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Marie MFP0151 B VŠSK MFF UK Praha 28:41
2. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 29:16 + 0:35
3. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 29:28 + 0:47
4. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 29:51 + 1:10
5. Sobotková Anna PGP0050 C SK Praga 31:11 + 2:30
6. Albrechtová Iveta KAM9950 B SK Kamenice 35:11 + 6:30
7. Šrámková Hana MFP0051 B VŠSK MFF UK Praha 35:49 + 7:08
8. Kubecová Kateřina STB9999 A TJ Stadion Nový Bor 35:55 + 7:14
9. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 36:01 + 7:20
10. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 37:27 + 8:46
11. Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 37:54 + 9:13
12. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 39:16 + 10:35
13. Kolářová Johana SLA9950 B SKOB Slaný 43:17 + 14:36
14. Pohořalá Anna ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem 43:35 + 14:54
15. Lišková Hana KPY9951 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:28 + 32:47
16. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 63:35 + 34:54
17. Míchalová Šárka KPY0050 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:47 + 37:06
18. Macíková Barbora TZL0053 C SKOB Zlín 66:32 + 37:51
19. Paterová Klára TZL0093 C SKOB Zlín 70:27 + 41:46
D16
3.50 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 31:11
2. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 32:30 + 1:19
3. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 33:51 + 2:40
4. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 33:58 + 2:47
5. Sieglová Eliška MFP9950 B VŠSK MFF UK Praha 35:36 + 4:25
6. Šimůnková Gabriela TAP9755 B KOB TRETRA Praha 37:57 + 6:46
7. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 42:03 + 10:52
8. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:38 + 11:27
9. Poláková Kateřina TAP9854 B KOB TRETRA Praha 45:35 + 14:24
10. Poláková Tereza TAP9853 B KOB TRETRA Praha 47:08 + 15:57
11. Matoušková Barbora MFP9759 C VŠSK MFF UK Praha 49:37 + 18:26
12. Zábranská Kristýna SLA9852 C SKOB Slaný 53:48 + 22:37
13. Hamplová Tereza LBE9752 C TJ Lokomotiva Beroun 69:49 + 38:38
14. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:52 + 44:41
D18
3.80 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Barbora LBE9650 B TJ Lokomotiva Beroun 37:36
2. Smolíková Lucie SKV9551 C TJ Slovan Karlovy Vary 70:18 + 32:42
3. Špičáková Marie DKP9653 C Oddíl OB Kotlářka 72:46 + 35:10
D21K
3.80 km, 95 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3111
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sládková Helena TAP9151 C KOB TRETRA Praha 41:28 3243
2. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 42:53 + 1:25 3141
3. Kudrnáčová Lucie KAM8850 C SK Kamenice 45:33 + 4:05 2949
4. Winkler Hanna LPM8051 C OK Lokomotiva Plzeň 45:43 + 4:15 2937
5. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 45:58 + 4:30 2919
6. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 46:07 + 4:39 2909
7. Landovská Anna PGP9251 C SK Praga 49:40 + 8:12 2654
8. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 50:01 + 8:33 2628
9. Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:45 + 10:17 2504
10. Čechová Jana FSP8353 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 52:14 + 10:46 2469
11. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 54:14 + 12:46 2325
12. Chmelíková Tereza PGP8754 C SK Praga 55:59 + 14:31 2200
13. Pavlíková Romana FSP8950 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 60:03 + 18:35 1908
14. Šebková Jana SCP9250 C OK Sparta Praha 65:48 + 24:20 1494
15. Nováková Lenka ROU9250 C SKOB Roudnice nad Labem 72:17 + 30:49 1029
D21L
4.80 km, 120 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8522
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 33:28 8911
2. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 35:12 + 1:44 8490
3. Tužilová Magdaléna RBK9452 R SK Radioklub Blansko 36:32 + 3:04 8166
4. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 37:20 + 3:52 7971
5. Kilarská Marcela VSP7151 C USK Praha 37:55 + 4:27 7829
6. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 38:08 + 4:40 7777
7. Vildmonová Pavla LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun 39:02 + 5:34 7558
8. Svobodová Jitka DCE7450 C KOB Dobřichovice 39:44 + 6:16 7388
9. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 40:08 + 6:40 7291
10. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 42:36 + 9:08 6691
11. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 42:42 + 9:14 6667
12. Vyhnálková Barbora MFP9850 A VŠSK MFF UK Praha 42:59 + 9:31 6598
13. Gabrovská Lucie TAP8854 C KOB TRETRA Praha 43:07 + 9:39 6566
14. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 43:28 + 10:00 6481
15. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 44:05 + 10:37 6331
16. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 44:06 + 10:38 6327
17. Prchalová Ivana SMR8754 C SK SNS Smržovka 46:27 + 12:59 5756
18. Křivancová Zdeňka LBE9450 B TJ Lokomotiva Beroun 46:42 + 13:14 5695
19. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 47:02 + 13:34 5614
20. Kazdová Lenka SJC8484 R Sportcentrum Jičín 47:25 + 13:57 5521
21. Chroustová Lenka ZBM9457 B SK Žabovřesky Brno 47:48 + 14:20 5428
22. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 47:57 + 14:29 5391
23. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 48:12 + 14:44 5330
24. Koppová Ingrid SLP7960 C OOB Slavia Praha 48:25 + 14:57 5278
25. Škáchová Petra SLP7051 C OOB Slavia Praha 48:37 + 15:09 5229
26. Kohlová Zuzana KPY8852 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:06 + 15:38 5112
27. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 49:17 + 15:49 5067
28. Krejčíková Marie TZL9252 R SKOB Zlín 49:21 + 15:53 5051
29. Kubínová Romana SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary 49:31 + 16:03 5010
30. Šestáková Petra RBK9357 B SK Radioklub Blansko 50:22 + 16:54 4804
31. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:35 + 17:07 4751
32. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 51:41 + 18:13 4484
33. Moučková Andrea RBK9257 C SK Radioklub Blansko 51:47 + 18:19 4459
34. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 53:01 + 19:33 4160
35. Straková Andrea KAM9152 C SK Kamenice 53:20 + 19:52 4083
36. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 55:21 + 21:53 3593
37. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 55:38 + 22:10 3524
38. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 58:28 + 25:00 2835
39. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 58:53 + 25:25 2734
40. Ottová Terezka JES8651 C KOS Jesenice 59:53 + 26:25 2491
41. Albrechtová Eva KAM7850 C SK Kamenice 63:07 + 29:39 1705
42. Blahutová Hanka MFP7953 C VŠSK MFF UK Praha 64:08 + 30:40 1458
43. Hegerová Petra RBK9355 B SK Radioklub Blansko 64:22 + 30:54 1401
44. Kociánová Barbora TZL9454 B SKOB Zlín 66:32 + 33:04 875
45. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 69:46 + 36:18 89
Pračková Zita MFP7850 C VŠSK MFF UK Praha DISK 0
D35L
4.30 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 35:06
2. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 39:27 + 4:21
3. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 39:31 + 4:25
4. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 40:53 + 5:47
5. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 42:41 + 7:35
6. Klapalová Pavla EKP7051 C VŠTJ Ekonom Praha 43:07 + 8:01
7. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 45:25 + 10:19
8. Šimáčková Jitka NNN68xx C Neregistrovaní 47:30 + 12:24
9. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 48:32 + 13:26
10. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:14 + 14:08
11. Vyhnálková Eva MFP755x C VŠSK MFF UK Praha 52:23 + 17:17
12. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 54:18 + 19:12
13. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 54:32 + 19:26
14. Sieglová Dáša MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 56:27 + 21:21
15. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 57:07 + 22:01
16. Šrámková Iva MFP7251 C VŠSK MFF UK Praha 60:09 + 25:03
17. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 64:09 + 29:03
18. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 75:46 + 40:40
19. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 75:56 + 40:50
20. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 77:38 + 42:32
21. Jirkovská Pavlína SLA7250 C SKOB Slaný 79:21 + 44:15
Postolková Monika DKL7053 C KOB Kladno DISK
D35K
3.40 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotásková Jana JES7451 C KOS Jesenice 34:45
2. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 39:45 + 5:00
3. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 43:05 + 8:20
4. Javůrková Gabriela VSP7260 C USK Praha 45:48 + 11:03
5. Matoušková Martina MFP6959 C VŠSK MFF UK Praha 46:25 + 11:40
6. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 47:18 + 12:33
7. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 48:55 + 14:10
8. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 49:29 + 14:44
9. Martínková Kateřina KPY7350 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:34 + 16:49
10. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 53:59 + 19:14
11. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 54:12 + 19:27
D45L
3.80 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 34:11
2. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 36:10 + 1:59
3. Němečková Jarmila OKP6650 C SK OK 24 Praha 40:28 + 6:17
4. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 41:28 + 7:17
5. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 41:51 + 7:40
6. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:32 + 8:21
7. Komersová Jana KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 44:19 + 10:08
8. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 45:26 + 11:15
9. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 47:01 + 12:50
10. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 47:08 + 12:57
11. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 47:37 + 13:26
12. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 49:06 + 14:55
13. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 49:19 + 15:08
14. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 50:40 + 16:29
15. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 51:57 + 17:46
16. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 52:46 + 18:35
17. Kohlová Alena KPY6051 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:14 + 22:03
18. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 61:38 + 27:27
19. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Sokol Hostivice 63:35 + 29:24
20. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 72:12 + 38:01
21. Ledvinová Jana 66C6350 C Amateri 77:02 + 42:51
22. Malačková Jana DVP6151 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 83:35 + 49:24
Šebková Helena SCP6750 C OK Sparta Praha DISK
D45K
2.90 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havelková Hana NNN6551 C Neregistrovaní 41:12
2. Freyová Michaela KPY6050 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:18 + 5:06
D55
3.40 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 30:36
2. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 42:16 + 11:40
3. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 44:25 + 13:49
4. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:09 + 14:33
5. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 45:28 + 14:52
6. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 45:45 + 15:09
7. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 46:46 + 16:10
8. Dlasková Anna DKP5350 C Oddíl OB Kotlářka 51:20 + 20:44
9. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 64:27 + 33:51
10. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 65:12 + 34:36
11. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 65:44 + 35:08
D65
2.90 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 30:46
2. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 45:38 + 14:52
3. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 51:06 + 20:20
4. Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 60:23 + 29:37
D75
2.70 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Blanka SJP3651 C KČT Slavoj Praha 57:28
2. Dolečková Míla TJP3650 C TJ Sokol Troja 124:24 + 66:56
H10
2.00 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čtrnáct František PGP0401 C SK Praga 18:00
2. Škácha Vít KAM0309 C SK Kamenice 18:41 + 0:41
3. Baldrián Tomáš VSP0405 C USK Praha 19:48 + 1:48
4. Šrámek Jaromír MFP0303 C VŠSK MFF UK Praha 22:36 + 4:36
5. Kolář Matyáš SLA0300 C SKOB Slaný 22:40 + 4:40
6. Zakouřil Matyáš VSP0400 C USK Praha 23:40 + 5:40
6. Dukát Šimon NNN0301 C Neregistrovaní 23:40 + 5:40
8. Trnka Martin jun VSP0300 C USK Praha 30:24 + 12:24
9. Martínek Jaroslav KPY0300 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:21 + 17:21
10. Janas Adam PGP0404 C SK Praga 35:28 + 17:28
11. Swart Benjamín DKL0300 C KOB Kladno 43:12 + 25:12
12. Zelenka Vincent KPY0400 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:40 + 27:40
13. Javůrek Tomáš VSP0302 C USK Praha 60:01 + 42:01
14. Stehlík Šimon LPM030x C OK Lokomotiva Plzeň 73:25 + 55:25
Trnka Marek VSP0402 C USK Praha DISK
H10L
3.20 km, 80 m, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tůma Šimon TAP0400 C KOB TRETRA Praha 16:57
2. Janoušek Slávek BOR0400 C OK Jiskra Nový Bor 17:19 + 0:22
3. Bláha Matyáš SJP0500 C KČT Slavoj Praha 17:54 + 0:57
4. Ježek František SLA0501 C SKOB Slaný 18:30 + 1:33
5. Kmoníček Jan NNN03xd C Neregistrovaní 23:25 + 6:28
6. Oulehla Šimon NNN03xa C Neregistrovaní 25:43 + 8:46
7. Jirkovský Jan SLA0500 C SKOB Slaný 26:35 + 9:38
8. Oravec Jáchym NNN03xb C Neregistrovaní 28:31 + 11:34
9. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 28:44 + 11:47
10. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 28:53 + 11:56
11. Rálič Tomáš NNN03xc C Neregistrovaní 29:18 + 12:21
12. Picl Daniel DVP0401 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 29:49 + 12:52
13. Kalous Tomáš EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha 32:22 + 15:25
14. Bláha Vojtěch SJP0501 C KČT Slavoj Praha 33:24 + 16:27
15. Oubrecht Petr DKL0600 C KOB Kladno 33:35 + 16:38
16. Klec Jakub NNN04xx C Neregistrovaní 41:27 + 24:30
H12
2.60 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin MFP0300 B VŠSK MFF UK Praha 20:28
2. Malačka Milan DKP0210 C Oddíl OB Kotlářka 22:11 + 1:43
3. Siegl Matyáš MFP0103 B VŠSK MFF UK Praha 22:48 + 2:20
4. Chovanec Václav TZL0201 B SKOB Zlín 23:47 + 3:19
5. Kožina Štěpán PGP0300 C SK Praga 24:03 + 3:35
6. Janas Petr PGP0200 C SK Praga 25:10 + 4:42
7. Šubrt Matěj DKP0205 C Oddíl OB Kotlářka 27:01 + 6:33
8. Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha 29:47 + 9:19
9. Sobotka Vojtěch PGP0203 C SK Praga 29:57 + 9:29
10. Brousil Tomáš PGP0100 B SK Praga 30:04 + 9:36
11. Pohořalý Hugo ROU0103 B SKOB Roudnice nad Labem 31:21 + 10:53
12. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 32:20 + 11:52
13. Husák Zdeněk SLA0201 C SKOB Slaný 33:22 + 12:54
14. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 33:51 + 13:23
15. Buk Ondřej ROU0102 C SKOB Roudnice nad Labem 36:00 + 15:32
16. Křen Jakub NNN01xx C Neregistrovaní 37:43 + 17:15
17. Albrecht Adam KAM0203 C SK Kamenice 51:59 + 31:31
18. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 56:56 + 36:28
19. Klec Michal NNN02xx C Neregistrovaní 85:33 + 65:05
H14
3.30 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 B KOB ZPV Prostějov 30:07
2. Buk Petr ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem 31:34 + 1:27
3. Janovský Tomáš PGP0101 B SK Praga 32:33 + 2:26
4. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:38 + 4:31
5. Šebek Petr DKP9903 B Oddíl OB Kotlářka 40:44 + 10:37
6. Sommer Damián NNN00xx C Neregistrovaní 42:43 + 12:36
7. Oubrecht Tomáš DKL0001 C KOB Kladno 45:45 + 15:38
8. Postolka Jáchym DKL9900 C KOB Kladno 48:11 + 18:04
9. Dukát Matěj NNN001x C Neregistrovaní 50:27 + 20:20
10. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 52:27 + 22:20
11. Vacek Jan PGP0004 C SK Praga 54:09 + 24:02
12. Matoušek Dalibor MFP0009 C VŠSK MFF UK Praha 54:14 + 24:07
Rosenbaum Ondřej JES0001 C KOS Jesenice DISK
H16
4.20 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Ondřej SLA9701 A SKOB Slaný 30:06
2. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 31:50 + 1:44
3. Čermák Adam PGP9701 B SK Praga 32:48 + 2:42
4. Werner Michal PGP9705 B SK Praga 33:16 + 3:10
5. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 33:34 + 3:28
6. Novák Aleš ODV9805 B TJ Aero Odolena Voda 33:45 + 3:39
7. Šiška Petr TZL9801 B SKOB Zlín 33:48 + 3:42
8. Vlášek Jakub TAP9702 B KOB TRETRA Praha 35:06 + 5:00
9. Kalista Michael LBE9701 B TJ Lokomotiva Beroun 36:02 + 5:56
10. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 38:13 + 8:07
11. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 40:59 + 10:53
12. Brázdil Petr ODV9700 B TJ Aero Odolena Voda 42:05 + 11:59
13. Kašpar Ludvík BOR9805 C OK Jiskra Nový Bor 44:24 + 14:18
14. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 44:53 + 14:47
15. Hasal Martin PGP9804 C SK Praga 45:19 + 15:13
16. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 46:55 + 16:49
17. Peč Ondřej NNN9803 C Neregistrovaní 71:19 + 41:13
18. Beneš Jan DKL9800 B KOB Kladno 71:43 + 41:37
19. Bartoš Pavel KRP9801 C SK KOURA 76:28 + 46:22
Šíma Vladislav DKL9700 C KOB Kladno DISK
H18
4.60 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 29:01
2. Hruška Jakub ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno 29:51 + 0:50
3. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 31:41 + 2:40
4. Aster Tomáš SLA9602 B SKOB Slaný 35:05 + 6:04
5. Sadílek Jan TZL9601 B SKOB Zlín 49:30 + 20:29
6. Janáč Vašek TAP9602 C KOB TRETRA Praha 50:20 + 21:19
7. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 53:46 + 24:45
8. Šimek Jan FSP9600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:50 + 24:49
9. Sommer Tadeáš NNN96xx C Neregistrovaní 64:28 + 35:27
10. Voldřich Dan NNN9503 C Neregistrovaní 70:51 + 41:50
H21L
6.70 km, 205 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8852
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 38:46 8942
2. Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín 38:50 + 0:04 8927
3. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 39:54 + 1:08 8686
4. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 40:50 + 2:04 8475
5. Hanslian David LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice 42:02 + 3:16 8204
6. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 42:40 + 3:54 8061
7. Brlica Pavel ZBM9302 A SK Žabovřesky Brno 42:44 + 3:58 8046
8. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 42:46 + 4:00 8038
9. Luštický Martin HOR8700 C TJ Jiskra Hořice 42:55 + 4:09 8004
10. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:03 + 4:17 7974
11. Pospíšil Vítek SCP6800 C OK Sparta Praha 43:12 + 4:26 7940
12. Ondráček Radim EKP7414 R VŠTJ Ekonom Praha 43:38 + 4:52 7842
13. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 43:56 + 5:10 7775
14. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 44:18 + 5:32 7692
15. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 44:20 + 5:34 7684
16. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 44:27 + 5:41 7658
17. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:33 + 5:47 7635
18. Kolárik Tomáš TZL9302 R SKOB Zlín 45:13 + 6:27 7485
19. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 45:19 + 6:33 7462
20. Kašpar Michal TZL9308 A SKOB Zlín 45:46 + 7:00 7360
21. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 45:56 + 7:10 7323
22. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 46:10 + 7:24 7270
23. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 46:17 + 7:31 7244
24. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 46:33 + 7:47 7183
25. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 46:42 + 7:56 7149
26. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 47:16 + 8:30 7021
27. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 47:59 + 9:13 6859
28. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 48:18 + 9:32 6788
29. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 48:30 + 9:44 6743
30. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 49:31 + 10:45 6513
31. Janas Petr XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM 49:53 + 11:07 6430
32. Čech Jan FSP7900 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 50:46 + 12:00 6230
33. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 51:25 + 12:39 6083
34. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 51:34 + 12:48 6049
34. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 51:34 + 12:48 6049
36. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 51:39 + 12:53 6031
37. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 52:38 + 13:52 5808
38. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 52:40 + 13:54 5801
39. Besta Lukáš KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 52:44 + 13:58 5786
40. Kučera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 52:53 + 14:07 5752
41. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 53:49 + 15:03 5541
42. Schäfer Jan TZL9301 A SKOB Zlín 54:09 + 15:23 5466
43. Uhlíř Marek LBE9400 A TJ Lokomotiva Beroun 54:15 + 15:29 5443
44. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 54:36 + 15:50 5364
45. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 58:35 + 19:49 4464
46. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 58:37 + 19:51 4456
47. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 58:44 + 19:58 4430
48. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 59:15 + 20:29 4313
49. Skripnik Ondřej FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 59:39 + 20:53 4223
50. Vondra Jiří FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 59:49 + 21:03 4185
51. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 60:06 + 21:20 4121
52. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 60:36 + 21:50 4008
53. Kohl Ondřej KPY8600 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:37 + 22:51 3778
54. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 62:56 + 24:10 3481
55. Procházka Vít KPY8000 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:34 + 24:48 3337
56. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 63:41 + 24:55 3311
57. Pračka Tomáš MFP7302 C VŠSK MFF UK Praha 65:48 + 27:02 2833
58. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Chemopetrol Litvínov 67:16 + 28:30 2501
59. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 74:22 + 35:36 897
60. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:30 + 35:44 866
61. Kučerka David LIT8202 C KOB Chemopetrol Litvínov 81:31 + 42:45 0
62. Benc Jiří TAP8002 C KOB TRETRA Praha 83:31 + 44:45 0
Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno DISK 0
Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun DISK 0
H21K
4.80 km, 120 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4204
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Simr Pavel ROU7504 C SKOB Roudnice nad Labem 41:23 4348
2. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov 42:09 + 0:46 4273
3. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 45:00 + 3:37 3993
4. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 45:40 + 4:17 3928
5. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 47:45 + 6:22 3723
6. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 48:47 + 7:24 3622
7. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 51:18 + 9:55 3375
8. Malec Oldřich SLA9400 B SKOB Slaný 52:24 + 11:01 3267
9. Kašpar Ludvík ZAK7200 C SK Netopýr Zákupy 57:05 + 15:42 2808
10. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka 59:05 + 17:42 2611
11. Štok Jan DKP C Oddíl OB Kotlářka 64:58 + 23:35
12. Štádlík Lukáš SLA9401 B SKOB Slaný 68:41 + 27:18 1669
13. Moutvička Ondřej LIT8301 C KOB Chemopetrol Litvínov 80:33 + 39:10 505
14. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 85:42 + 44:19 0
H35L
5.00 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 36:34
2. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 36:42 + 0:08
3. Pohl Zdeněk SRK7606 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:39 + 1:05
4. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 39:09 + 2:35
5. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 40:43 + 4:09
6. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 42:40 + 6:06
7. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 43:03 + 6:29
8. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 43:52 + 7:18
9. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 49:19 + 12:45
10. Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 49:40 + 13:06
11. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 53:44 + 17:10
12. Halíř Radim MFP7000 C VŠSK MFF UK Praha 54:55 + 18:21
13. Šrámek Petr MFP6905 C VŠSK MFF UK Praha 55:49 + 19:15
14. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 59:44 + 23:10
15. Kohl Jiří KPY6201 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:00 + 23:26
16. Liška Jindřich KPY6700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:09 + 23:35
17. Buk Jiří ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem 74:40 + 38:06
Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník DISK
H35K
3.90 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 36:39
2. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 37:06 + 0:27
3. Javůrek Jaromír VSP7110 C USK Praha 48:20 + 11:41
4. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 55:05 + 18:26
H45K
3.50 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 37:43
2. Kodeda Oldřich VPM5901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 39:02 + 1:19
3. Jedlička Jan VSP6101 C USK Praha 51:01 + 13:18
4. Malačka Milan DVP600x C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 53:10 + 15:27
MS Průša Michal VSP7310 C USK Praha DISK
H45L
4.20 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 29:41
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 30:38 + 0:57
3. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:01 + 3:20
4. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 35:26 + 5:45
5. Karmazín Pavel LBE6800 C TJ Lokomotiva Beroun 36:23 + 6:42
6. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 37:00 + 7:19
7. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 38:59 + 9:18
8. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 39:28 + 9:47
9. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 41:01 + 11:20
10. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 42:10 + 12:29
11. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 42:53 + 13:12
12. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 43:27 + 13:46
13. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 43:53 + 14:12
14. Šebek Martin SCP6700 C OK Sparta Praha 44:19 + 14:38
15. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 44:39 + 14:58
16. Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 47:27 + 17:46
17. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 50:33 + 20:52
18. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 50:39 + 20:58
19. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 57:46 + 28:05
20. Malec Jaroslav SLA6200 C SKOB Slaný 58:16 + 28:35
21. Kudrnáč Martin KAM5901 C SK Kamenice 60:29 + 30:48
22. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 65:03 + 35:22
23. Ledvina Tomáš 66C6300 C Amateri 68:56 + 39:15
24. Dobeš Václav KPY5701 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:36 + 43:55
25. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 79:26 + 49:45
H55
3.90 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 29:08
2. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 31:56 + 2:48
3. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 33:43 + 4:35
4. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 34:08 + 5:00
5. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 34:20 + 5:12
6. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 34:40 + 5:32
7. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 34:57 + 5:49
8. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 36:32 + 7:24
9. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 37:04 + 7:56
10. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 37:21 + 8:13
11. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 38:20 + 9:12
12. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 39:54 + 10:46
13. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 39:59 + 10:51
14. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 43:27 + 14:19
15. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 46:38 + 17:30
16. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 46:41 + 17:33
17. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 54:58 + 25:50
18. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 56:45 + 27:37
19. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 57:31 + 28:23
20. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 57:36 + 28:28
21. Šorm Miroslav DKL5200 C KOB Kladno 65:57 + 36:49
22. Lustig Zdeněk DKP5601 C Oddíl OB Kotlářka 79:14 + 50:06
H65
3.60 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 31:30
2. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 34:45 + 3:15
3. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 35:55 + 4:25
4. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 39:04 + 7:34
5. Otta Pavel JES4601 C KOS Jesenice 42:43 + 11:13
6. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 44:05 + 12:35
7. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:11 + 12:41
8. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 44:55 + 13:25
9. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 46:45 + 15:15
10. Valeška Rudolf LCV4700 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 47:12 + 15:42
11. Zábranský Emil SLA4200 C SKOB Slaný 49:53 + 18:23
12. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 50:38 + 19:08
13. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 55:16 + 23:46
14. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 57:45 + 26:15
15. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 60:32 + 29:02
16. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 65:38 + 34:08
17. Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 73:43 + 42:13
18. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 84:30 + 53:00
H75
2.90 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha 41:30
2. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 45:44 + 4:14
3. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 59:51 + 18:21
HDR
3.20 km, 80 m, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 17:49
2. Voltrová Anna ROZ0160 C OK Roztoky 19:58 + 2:09
3. Kašpar Vojtěch ZAK0400 C SK Netopýr Zákupy 20:00 + 2:11
4. Jirásek Petr BRU0700 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 20:38 + 2:49
5. Kašpar Štěpán ZAK0401 C SK Netopýr Zákupy 21:22 + 3:33
6. Sork Dominik BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 21:38 + 3:49
7. Vondra Tomáš FSP8052 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 22:11 + 4:22
8. Bláha Šimon SJP0700 C KČT Slavoj Praha 23:25 + 5:36
9. Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga 24:31 + 6:42
10. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:37 + 7:48
11. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:40 + 7:51
12. Bulířová Žofie TAP C KOB TRETRA Praha 28:02 + 10:13
13. Šakirová Fanny NNN C Neregistrovaní 29:35 + 11:46
14. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 31:16 + 13:27
15. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 34:14 + 16:25
16. Picl František DVP0701 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 35:06 + 17:17
17. Skripniková Kateřina FSP8051 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 35:56 + 18:07
18. Pašek Ondřej ROZ C OK Roztoky 39:27 + 21:38
19. Vondrová Eliška FSP C VŠTJ Stavební fakulta Praha 49:11 + 31:22
20. Buková Hana ROU C SKOB Roudnice nad Labem 50:22 + 32:33
21. Špičáková Lenka NNN C Neregistrovaní 50:51 + 33:02
22. Kalousová Jolana EKP C VŠTJ Ekonom Praha 52:37 + 34:48
23. Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 58:33 + 40:44
24. Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 62:29 + 44:40
25. Janečková Kristýna MFP1150 C VŠSK MFF UK Praha 62:53 + 45:04
26. Pohl Lukáš SRK070x C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 65:30 + 47:41
27. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 66:49 + 49:00
28. Pašková Eliška ROZ C OK Roztoky 73:47 + 55:58
29. Vítová Marianne EKP1158 C VŠTJ Ekonom Praha 145:08 + 127:19
P
2.60 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Husáková Petra SLA C SKOB Slaný 22:59
2. Hájková Bára VAM8799 C OOB Vamberk 27:50 + 4:51
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 28:21 + 5:22
4. Maleček Vít PGP C SK Praga 28:38 + 5:39
5. Cvrček Antonín TAP C KOB TRETRA Praha 28:50 + 5:51
6. Kaňovský Adam RBK C SK Radioklub Blansko 31:25 + 8:26
7. Matoušková Kateřina EKP C VŠTJ Ekonom Praha 31:42 + 8:43
8. Voráčková Eliška NNN C Neregistrovaní 32:04 + 9:05
9. Bulíř Jiří NNN C Neregistrovaní 36:13 + 13:14
10. Kohout Zdeněk DKL7200 C KOB Kladno 36:18 + 13:19
11. Čtrnáct Jiří PGP C SK Praga 38:50 + 15:51
12. Jílková Radka ZBP7751 C OOB SK Zbraslav 43:00 + 20:01
13. Barbora Novotná LCE785x C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:24 + 24:25
14. Kazdová Dana 24C8150 C OK Vršovice 47:59 + 25:00
15. Paulová Mirka DCE5250 C KOB Dobřichovice 49:08 + 26:09
16. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 51:50 + 28:51
17. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 53:09 + 30:10
18. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 54:50 + 31:51
19. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 56:16 + 33:17
20. Zelenková Martina KPY7351 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:00 + 34:01
21. Lišková Hana KPY6650 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:19 + 36:20
22. Míchalová Marcela KPY6850 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:23 + 36:24
23. Buková Zděna ROU C SKOB Roudnice nad Labem 65:50 + 42:51
24. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 72:00 + 49:01
T
4.60 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frühauf Ladislav SKV8301 C TJ Slovan Karlovy Vary 38:09
2. Dneboský František 24C8000 C OK Vršovice 41:49 + 3:40
3. Lustig Matyáš DKP9507 C Oddíl OB Kotlářka 62:10 + 24:01
4. Škácha Michal NNN710x C Neregistrovaní 62:20 + 24:11
5. Prouza Jaromír DKP8705 C Oddíl OB Kotlářka 66:35 + 28:26
6. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 78:37 + 40:28
7. Růžková Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 85:14 + 47:05
8. Seemann Anna TAP8754 C KOB TRETRA Praha 85:15 + 47:06
9. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 86:39 + 48:30
10. Čermáková Iveta ROU7152 C SKOB Roudnice nad Labem 88:02 + 49:53
11. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 89:10 + 51:01
12. Koška Vít 38A9300 C Uringa Sydney 104:22 + 66:13