Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.10.2013
Místo konání:
České Petrovice
Pořadatel:
ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
Mapa:
Červený potok II, 1 : 10 000, Ev = 5 m, stav jaro 2012 – léto 2013
Ředitel závodu:
Fikejs Vladimír
Hlavní rozhodčí:
Levý Tomáš
Stavitel tratí:
Nožka Radek
JURY:
Trejtnar Pavel, Koblížek Kamil, Šroler Zdeněk
Protokol:
Závod proběhl za příznivého počasí. Byl hlášen 1 úraz účastnice závodu.Pohmožděné lýtko levé nohy, ošetřeno a doporučeno chirurgické vyšetření. Během závodu nebyl podán žádný protest, ani bezprostředně po jeho ukončení. Hlavní rozhodčí schválil výsledky závodu ve všech kategoriích. ředitel závodu: Vladimír Fikejs a hlavní rozhodčí: Tomáš Levý
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     HDR     P     T    
D10N
2.20 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holubářová Viktorie KUN0551 KUN KUN - TJ Sokol Kunvald 33:01
2. Řeháková Andrea SJC0556 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 35:09 + 2:08
3. Adamovská Kateřina VAM0350 VAM VAM - OOB Vamberk 37:18 + 4:17
4. Neumannová Alžběta PHK0650 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 41:12 + 8:11
Musilová Elena KUO0399 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí DISK
D10C
2.20 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Martina SHK0350 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 28:52
2. Suchá Simona SHK0351 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 31:52 + 3:00
3. Chvátilová Johana PHK0450 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 31:56 + 3:04
3. Hrnčířová Ivana STH0351 STH STH - SK Studenec 31:56 + 3:04
5. Metelková Michaela PHK0550 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 32:57 + 4:05
6. Koberová Kateřina LPU0352 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 36:24 + 7:32
7. Kroniková Sylvie SHK0450 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 41:56 + 13:04
8. Čapková Anna PHK0451 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 42:08 + 13:16
9. Kološová Veronika LPU0351 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 43:30 + 14:38
10. Besedová Katka PHK0351 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 51:13 + 22:21
11. Karlová Anna JIL0352 JIL JIL - OK Jilemnice 54:32 + 25:40
Knytlová Pavlína CHC0053 CHC CHC - K.O.B. Choceň 39:16 + 10:24
D12C
2.50 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Rozálie SJC0251 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 27:28
2. Chrástová Tereza STH0251 STH STH - SK Studenec 27:30 + 0:02
3. Vejražková Róza SJC0151 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 28:28 + 1:00
4. Kosová Tereza SRK0151 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 28:36 + 1:08
5. Vandasová Adéla VAM0251 VAM VAM - OOB Vamberk 30:11 + 2:43
6. Kroniková Štěpánka SHK0150 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 30:40 + 3:12
7. Držková Berenika LPU0151 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 31:33 + 4:05
8. Janků Anna SJC0252 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 34:15 + 6:47
9. Mašatová Eliška PHK0251 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 34:24 + 6:56
10. Holečková Petra SHK0250 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 36:18 + 8:50
11. Francová Lucie LPU0152 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 38:46 + 11:18
12. Šimonová Klára SJC0155 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 39:01 + 11:33
13. Shánělová Štěpánka CHC0152 CHC CHC - K.O.B. Choceň 42:51 + 15:23
14. Tumová Adéla SJC0154 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 45:11 + 17:43
15. Jelínková Zuzana CHC0151 CHC CHC - K.O.B. Choceň 45:28 + 18:00
16. Kovářová Jana CET0251 CET CET - TJ Loko Česká Třebová 47:24 + 19:56
17. Zimová Barbora SHK0151 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 63:14 + 35:46
18. Raková Petra SHK0251 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 81:42 + 54:14
D12D
2.20 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brancuská Lenka LPU LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 67:19
D14C
3.30 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana DOB0051 DOB DOB - KOB Dobruška 33:51
2. Kopecká Anna LPU9958 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 34:18 + 0:27
3. Thýnová Nikola SHK0051 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 36:00 + 2:09
4. Malinová Apolena SHK9952 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 36:07 + 2:16
5. Kochová Anna SJC0153 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 36:27 + 2:36
6. Semrádová Jana CHC9951 CHC CHC - K.O.B. Choceň 36:35 + 2:44
7. Rückerová Šárka HOR0050 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 37:42 + 3:51
8. Větříčková Andrea SHK9951 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 38:07 + 4:16
9. Zlámalová Nikola SJC9951 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 38:57 + 5:06
10. Filipová Tereza SRK0050 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 39:29 + 5:38
11. Kubíčková Kateřina VAM9952 VAM VAM - OOB Vamberk 39:36 + 5:45
12. Vojtíšková Viktorie LPU0051 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 42:44 + 8:53
13. Gallová Veronika STH0053 STH STH - SK Studenec 43:39 + 9:48
14. Hápová Petra PHK0051 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 44:36 + 10:45
15. Šrenkelová Ilona LPU9955 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 45:23 + 11:32
16. Kubíčková Jana PHK9999 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 46:09 + 12:18
17. Truněčková Kateřina PHK9953 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 51:33 + 17:42
Hrnčířová Magda STH0051 STH STH - SK Studenec DISK
D14D
2.40 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zahradníková Denisa SJC0053 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 36:44
2. Dubská Veronika SJC9952 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 39:38 + 2:54
3. Hlaváčková Petra PHK0052 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 43:50 + 7:06
D16C
3.60 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemánková Tereza SRK9752 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 40:56
D18C
4.70 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosková Kateřina SRK9654 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 58:41
2. Koutná Hana PHK9651 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 74:13 + 15:32
3. Šádková Lucie PHK9654 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 79:50 + 21:09
D21C
6.10 km, 165 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7299
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fenclová Marta LPU7667 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 55:35 8098
2. Balcarová Jana PHK8753 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 62:56 + 7:21 7239
3. Petrová Daniela LPU8454 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 68:43 + 13:08 6562
4. Novotná Barbora SHK8658 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 69:01 + 13:26 6527
5. Štěpánová Dita DOB7956 DOB DOB - KOB Dobruška 70:04 + 14:29 6404
6. Bednářová Michala VAM8951 VAM VAM - OOB Vamberk 74:41 + 19:06 5865
7. Staňková Lucie DOB8756 DOB DOB - KOB Dobruška 75:14 + 19:39 5800
8. Peterová Věra DOB8751 DOB DOB - KOB Dobruška 76:20 + 20:45 5672
9. Novotná Martina PHK8255 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 77:16 + 21:41 5562
10. Schütznerová Lucie SNA8551 SNA SNA - TJ START Náchod 120:34 + 64:59 499
Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA NPA - SK LOB Nová Paka DISK 0
D21D
4.50 km, 180 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4199
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šafářová Ivana CET8051 CET CET - TJ Loko Česká Třebová 53:17 4300
2. Kubečková Zdena PHK7551 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 54:32 + 1:15 4204
3. Kodytková Iva VAM7751 VAM VAM - OOB Vamberk 55:59 + 2:42 4093
4. Suchá Eva SHK7851 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 59:39 + 6:22 3811
5. Kopecká Eliška ASU9299 ASU ASU - Magnus Orienteering 60:21 + 7:04 3757
6. Sokolová Tereza BRM8451 BRM BRM - Sokol Burdych 62:28 + 9:11 3594
7. Hostinská Jana VAM8451 VAM VAM - OOB Vamberk 63:22 + 10:05 3525
8. Horká Marie ALB9050 ALB ALB - OOB Albrechtice nad Orli 63:28 + 10:11 3517
9. Držková Markéta LPU7670 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 68:34 + 15:17 3125
10. Kunartová Lenka PHK7852 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 71:22 + 18:05 2910
11. Vrbatová Petra HOS8551 HOS HOS - TJ Tatran Hostinné 71:39 + 18:22 2888
Belková Veronika VRL8754 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
Pilíková Veronika CET8152 CET CET - TJ Loko Česká Třebová DISK 0
D35C
5.40 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 50:54
2. Křivdová Lenka CHC7251 CHC CHC - K.O.B. Choceň 51:08 + 0:14
3. Vandasová Markéta VAM7250 VAM VAM - OOB Vamberk 51:15 + 0:21
4. Koberová Lenka LPU6954 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 54:15 + 3:21
5. Klapalová Jana VAM6451 VAM VAM - OOB Vamberk 57:53 + 6:59
6. Šklíbová Jana SRK7651 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 59:10 + 8:16
7. Růžičková Kamila PHK7153 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 60:10 + 9:16
8. Kroniková Jana SHK7350 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 66:34 + 15:40
9. Čermáková Renata LPU6553 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 70:38 + 19:44
10. Kalenská Kateřina STH7351 STH STH - SK Studenec 72:51 + 21:57
11. Rykalová Jitka VAM7251 VAM VAM - OOB Vamberk 74:54 + 24:00
12. Novotná Ivana PHK PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 81:41 + 30:47
13. Kaplanová Iva LPU6859 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 82:35 + 31:41
14. Kulhavá Jarmila SRK6751 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 85:52 + 34:58
Loskotová Daniela 73C7650 73C CZ - xxx DISK
D35D
4.20 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusinová Alena BRU7152 BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering 57:20
2. Zlámalová Zdena SJC7253 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 57:26 + 0:06
3. Moskvová Jitka ZLH7551 ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory 57:46 + 0:26
4. Šišmová Hana TYN6850 TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic 61:35 + 4:15
5. Zemánková Eva SRK7452 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 64:09 + 6:49
6. Chvátilová Pavlína PHK7450 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 64:42 + 7:22
7. Tužilová Štěpánka LPU7052 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 65:13 + 7:53
8. Pipková Táňa LPU7156 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 66:43 + 9:23
9. Koutná Alena PHK7052 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 73:00 + 15:40
10. Maňáková Silvie PHK7151 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 73:26 + 16:06
11. Valachová Jana LPU6654 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 74:20 + 17:00
12. Kavalírová Kateřina PHK6756 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 74:40 + 17:20
13. Čapková Petra PHK7850 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 81:01 + 23:41
14. Kašparová Eva TYN7452 TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic 85:03 + 27:43
15. Frömmelová Dana BRU7251 BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering 87:31 + 30:11
16. Justová Jana PHK6153 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 95:54 + 38:34
17. Douchová Jaroslava SNA7155 SNA SNA - TJ START Náchod 103:32 + 46:12
D45C
3.60 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelařová Marie SHK6352 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 41:08
2. Kosová Michaela SRK6752 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 42:12 + 1:04
3. Víchová Ladislava LPU5851 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 43:43 + 2:35
4. Nýdrlová Eva VRL5451 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:53 + 3:45
5. Běhounová Jiřina PHK5651 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 45:01 + 3:53
6. Novotná Iva SHK6151 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 46:01 + 4:53
7. Mutinská Zdeňka KUO6499 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 46:51 + 5:43
8. Thýnová Ivana SHK6651 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 50:26 + 9:18
9. Müllerová Zorka VAM6767 VAM VAM - OOB Vamberk 51:46 + 10:38
10. Kubíčková Marcela PHK6251 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 52:16 + 11:08
11. Jiranová Alena PHK5351 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 55:50 + 14:42
D45D
3.10 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Jana VAM6550 VAM VAM - OOB Vamberk 40:45
2. Roudná Eva LPU6554 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 43:55 + 3:10
3. Veverková Yveta VAM6452 VAM VAM - OOB Vamberk 45:05 + 4:20
4. Balcarová Eva PHK5952 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 47:41 + 6:56
5. Bienová Věra SJC5752 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 49:48 + 9:03
6. Hančová Hana VRL5652 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:49 + 12:04
7. Semrádová Jitka CHC6651 CHC CHC - K.O.B. Choceň 54:08 + 13:23
8. Nožičková Libuše LPU5751 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 54:35 + 13:50
9. Weisbauerová Blanka LPU6351 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 55:06 + 14:21
10. Kološová Jana LPU6653 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 56:19 + 15:34
11. Bürgerová Kateřina LPU6755 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 66:06 + 25:21
12. Doležalová Ivana TYN6451 TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic 66:31 + 25:46
13. Divecká Růžena SHK6753 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 69:23 + 28:38
Kynčlová Miroslava JIL5851 JIL JIL - OK Jilemnice DISK
D55C
2.80 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibánová Jiřina NPA5351 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 38:52
2. Klimplová Alena LPU5551 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 40:10 + 1:18
3. Langrová Eva SNA5351 SNA SNA - TJ START Náchod 42:01 + 3:09
4. Bláhová Luba SHK5852 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 42:34 + 3:42
5. Fejlková Alice SHK5351 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 44:09 + 5:17
6. Dusílková Marie SRK5752 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 45:20 + 6:28
7. Nováková Jana NPA5552 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 50:09 + 11:17
8. Šabatková Zdena SHK5652 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 50:40 + 11:48
9. Mikysková Hana SNA5651 SNA SNA - TJ START Náchod 51:04 + 12:12
10. Filipová Dagmar SHK5651 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 53:54 + 15:02
11. Stulíková Zuzana SHK5751 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 62:33 + 23:41
D65C
2.30 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehlová Iva SRK3951 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 49:06
2. Knoblochová Věra VRL4851 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:24 + 0:18
3. Malá Marie LPU4753 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 49:46 + 0:40
H10N
2.20 km, 65 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Langr Jakub KOR0401 KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli 26:11
2. Kuhn Vojtěch LPU0404 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 31:48 + 5:37
3. Koblic Jan VAM0400 VAM VAM - OOB Vamberk 32:21 + 6:10
4. Hladký Filip KOR0300 KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli 39:04 + 12:53
5. Jiroušek Dominik SRK0602 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 39:58 + 13:47
6. Kovář Radim CET0501 CET CET - TJ Loko Česká Třebová 46:12 + 20:01
7. Tesař Zdeněk SJC0401 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 53:35 + 27:24
H10C
2.30 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichý Lubomír SHK0303 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 30:59
2. Neumann Matěj PHK0400 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 31:59 + 1:00
3. Juška Michal LPU0504 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 33:43 + 2:44
4. Rusin Vojtěch BRU0301 BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering 33:49 + 2:50
5. Kolář Šimon HOR0400 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 38:08 + 7:09
6. Rak Tomáš SHK0400 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 39:30 + 8:31
7. Krpata Michal LPU0403 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 41:24 + 10:25
8. Juška Jiří LPU0304 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 42:32 + 11:33
9. Pompach Lukáš PHK0500 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 45:42 + 14:43
10. Grundman Viktor CHC0301 CHC CHC - K.O.B. Choceň 47:18 + 16:19
11. Štichhauer Daniel LPU0405 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 47:27 + 16:28
12. Ryba Petr JIL0303 JIL JIL - OK Jilemnice 47:44 + 16:45
13. Dohnálek Tomáš SHK0403 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 57:42 + 26:43
14. Doucha Martin SNA0501 SNA SNA - TJ START Náchod 59:02 + 28:03
Vybíral Jan PHK0300 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
H12C
3.40 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Michal CHC0101 CHC CHC - K.O.B. Choceň 30:44
2. Chaloupský Jakub PHK0302 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 31:36 + 0:52
3. Zemánek Mikuláš SRK0201 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 32:48 + 2:04
4. Rücker Jan HOR0201 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 33:31 + 2:47
5. Paleček Ondřej SRK0103 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 36:32 + 5:48
6. Tuma Matěj SJC0202 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 36:48 + 6:04
7. Koditek Jonáš KUO0101 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 45:39 + 14:55
8. Zalaba Tomáš SJC0101 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 45:44 + 15:00
9. Štefan Vít STH0202 STH STH - SK Studenec 46:34 + 15:50
10. Šabata Radek SRK0202 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 47:23 + 16:39
11. Manda Jakub LPU0202 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 47:41 + 16:57
12. Franta Jonáš SJC0201 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 48:47 + 18:03
13. Bárta Šimon PHK0202 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 50:42 + 19:58
14. Ježek Jakub JIL0104 JIL JIL - OK Jilemnice 56:04 + 25:20
15. Břeň Daniel SJC0102 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 57:03 + 26:19
16. Šišma Vojtěch LPU0204 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 57:49 + 27:05
17. Školník Eduard BRU0103 BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering 57:57 + 27:13
18. Kovář Lukáš CET0102 CET CET - TJ Loko Česká Třebová 63:51 + 33:07
19. Sedlák Mikuláš LPU0103 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 66:01 + 35:17
Pipek Ondřej LPU0203 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK
H12D
2.20 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Link Lukáš STH0205 STH STH - SK Studenec 36:36
2. Tichý Ondřej KOR0200 KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli 42:40 + 6:04
3. Kudrna Dalibor KUO0201 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 53:28 + 16:52
4. Rusz Rostislav KUN0101 KUN KUN - TJ Sokol Kunvald 62:01 + 25:25
H14C
4.40 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 CHC CHC - K.O.B. Choceň 32:03
2. Chvátil Šimon PHK9908 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 35:04 + 3:01
3. Rusin Jan BRU0001 BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering 37:25 + 5:22
4. Metelka Ondřej PHK0101 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 42:16 + 10:13
5. Roudný Martin LPU0002 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 43:43 + 11:40
6. Kavalír Jáchym PHK9901 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 51:59 + 19:56
7. Kulhavý Tadeáš LPU0005 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 54:34 + 22:31
8. Macko Lukáš SJC9901 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 55:58 + 23:55
9. Šabata Milan SRK9904 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 60:12 + 28:09
10. Tichý Radomír SHK0000 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 62:12 + 30:09
11. Mašata Metoděj PHK9905 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 62:32 + 30:29
12. Skalický Johan KUO9901 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 68:31 + 36:28
13. Hůlek Matěj PHK9904 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 72:43 + 40:40
14. Pučan Martin LPU9908 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 76:50 + 44:47
15. Karásek Matěj SJC0001 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 79:22 + 47:19
16. Semiginovský Šimon SJC0005 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 83:15 + 51:12
17. Grundman Václav CHC9902 CHC CHC - K.O.B. Choceň 85:18 + 53:15
18. Bürger Matěj LPU0009 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 93:43 + 61:40
Konvalinka Jindřich LPU0004 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK
Soudek Ondřej LPU9909 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK
H14D
3.40 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Jakub SJC0004 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 49:55
2. Jelínek Tomáš CHC9903 CHC CHC - K.O.B. Choceň 58:56 + 9:01
3. Dubský Vojtěch SJC0006 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 68:10 + 18:15
4. Tejkl Damián SRK0001 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 77:32 + 27:37
H16C
5.30 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 41:43
2. Semrád Ladislav CHC9701 CHC CHC - K.O.B. Choceň 48:06 + 6:23
3. Novotný Vojtěch LPU9702 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 51:22 + 9:39
4. Locker Tomáš SRK9802 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 58:24 + 16:41
5. Žák Jan LPU9802 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 58:31 + 16:48
6. Míča Tomáš LPU9707 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 64:18 + 22:35
7. Doležal Vít SJC9802 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 65:02 + 23:19
8. Paukert Lukáš KUO9801 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 71:09 + 29:26
9. Kalenský Aleš STH9801 STH STH - SK Studenec 71:25 + 29:42
10. Faltejsek Jan PHK9802 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 72:19 + 30:36
11. Kubánek Jaroslav SJC9803 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 81:53 + 40:10
Vídeňský Jakub VAM9801 VAM VAM - OOB Vamberk DISK
H16D
3.10 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Háp Ondřej PHK9702 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 65:35
2. Rusz Vratislav KUN9801 KUN KUN - TJ Sokol Kunvald 68:23 + 2:48
Juránek Filip KOR9800 KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli DISK
H18C
5.90 km, 165 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžička Adam PHK9704 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 45:28
2. Kosek Jan SRK9507 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 55:11 + 9:43
3. Ptáček Martin SRK9509 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 56:35 + 11:07
4. Skalický Matyáš KUO9605 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 65:33 + 20:05
5. Holubář Bartoloměj KUO9602 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 80:59 + 35:31
H21A
9.60 km, 290 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7731
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dwojak Wojciech 17P8100 17P PL - WKS Śląsk Wrocław 58:20
2. Dusílek Adam SRK8902 SOOB Spartak Ryc SRK 66:52 + 8:32 8140
3. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Krá PHK 72:00 + 13:40 7578
4. Lenner Miroslav LPU8605 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 72:56 + 14:36 7475
5. Jasinski Maciej 17P8900 17P PL - WKS Śląsk Wrocław 73:11 + 14:51
6. Balcar Aleš PHK8602 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 75:35 + 17:15 7185
7. Fiala Petr LPU8701 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 77:52 + 19:32 6935
8. Čermák Jan LPU9301 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 78:48 + 20:28 6833
9. Zelenka Tomáš PHK9001 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 81:40 + 23:20 6519
10. Moskva Roman ZLH7501 ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory 81:44 + 23:24 6512
H21C
8.00 km, 225 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7225
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mašata Matěj PHK9601 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 54:28 7681
2. Khýn Vítězslav DOB8304 DOB DOB - KOB Dobruška 59:38 + 5:10 7039
3. Weiner Jakub SHK7911 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 60:18 + 5:50 6956
4. Zikmund Zdeněk NPA6705 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 61:38 + 7:10 6790
5. Kaplan Jan LPU6401 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 64:39 + 10:11 6415
6. Vávra Jaroslav LPU7308 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 65:00 + 10:32 6372
7. Držka Štěpán LPU7604 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 65:18 + 10:50 6334
8. Koblížek Kamil KUO8001 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 67:01 + 12:33 6121
9. Kárník Jan LPU7811 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 67:45 + 13:17 6030
10. Čáp Ondřej DOB7405 DOB DOB - KOB Dobruška 67:58 + 13:30 6003
11. Sháněl Jan CHC9402 CHC CHC - K.O.B. Choceň 69:12 + 14:44 5850
12. Sedlák Radek SNA7501 SNA SNA - TJ START Náchod 69:30 + 15:02 5812
13. Kupka Jaroslav ALB7800 ALB ALB - OOB Albrechtice nad Orli 69:34 + 15:06 5804
14. Hanzl Tomáš SJC8205 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 70:06 + 15:38 5738
15. Jirásek Aleš LPU7601 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 70:53 + 16:25 5640
16. Nývlt Martin SNA8206 SNA SNA - TJ START Náchod 71:05 + 16:37 5616
17. Lán Filip SHK8003 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 72:53 + 18:25 5392
18. Kolek Petr DOB7501 DOB DOB - KOB Dobruška 73:04 + 18:36 5369
19. Fukátko Jan LPU8105 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 73:29 + 19:01 5317
20. Chrást Tomáš STH7401 STH STH - SK Studenec 75:35 + 21:07 5056
21. Filičko Marek LPU7102 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 76:25 + 21:57 4953
22. Andrš Jiří VAM8601 VAM VAM - OOB Vamberk 77:46 + 23:18 4785
23. Sýkora Bohumil CHC8601 CHC CHC - K.O.B. Choceň 79:23 + 24:55 4584
24. Řehák Pavel VAM8402 VAM VAM - OOB Vamberk 80:10 + 25:42 4487
25. Nývlt Petr SNA8004 SNA SNA - TJ START Náchod 80:34 + 26:06 4437
26. Fujak Vladimír xxx xxx 89:40 + 35:12
27. Lžíčař Martin DOB8803 DOB DOB - KOB Dobruška 91:51 + 37:23 3035
28. Šabatka Jan SHK9001 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 94:49 + 40:21 2666
H21D
5.70 km, 160 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2985
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hladký Viktor VAM8201 VAM VAM - OOB Vamberk 56:26 3121
2. Souček Tomáš NNN8200 NNN CZ - Neregistrovaní 59:19 + 2:53
3. Tomalík Ondřej SHK8904 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 60:15 + 3:49 2929
4. Adamec Marek CHC8903 CHC CHC - K.O.B. Choceň 60:42 + 4:16 2906
5. Pyra Bartek 17P7901 17P PL - WKS Śląsk Wrocław 61:52 + 5:26
6. Štěpánek Milan KUO8301 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 62:29 + 6:03 2816
7. Nymsa Zdeněk TYN8502 TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic 68:49 + 12:23 2496
8. Rykala Filip VAM9601 VAM VAM - OOB Vamberk 71:26 + 15:00 2364
9. Roll Martin ALB8401 ALB ALB - OOB Albrechtice nad Orli 72:16 + 15:50 2322
10. Sršeň Tomáš VAM8001 VAM VAM - OOB Vamberk 76:06 + 19:40 2129
11. Rykala Daniel VAM9100 VAM VAM - OOB Vamberk 77:31 + 21:05
12. Jirges Radek KUO9401 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 83:24 + 26:58 1760
13. Hladký Tomáš KOR7600 KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli 85:24 + 28:58
14. Hromádko Přemysl BRM7601 BRM BRM - Sokol Burdych 87:28 + 31:02 1555
15. Zeman Jaroslav DOB8844 DOB DOB - KOB Dobruška 88:31 + 32:05 1502
Hajdas Przemysław 17P8000 17P PL - WKS Śląsk Wrocław DISK
Sokol Milan BRM7201 BRM BRM - Sokol Burdych DISK 0
H35C
6.40 km, 165 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 48:32
2. Netopil Libor VAM7401 VAM VAM - OOB Vamberk 52:35 + 4:03
3. Švadlena Pavel CHC7502 CHC CHC - K.O.B. Choceň 55:18 + 6:46
4. Fencl Petr LPU6901 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 58:05 + 9:33
5. Vrbata Alan HOS7801 HOS HOS - TJ Tatran Hostinné 62:48 + 14:16
6. Růžička Ivan PHK6702 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 64:37 + 16:05
7. Śafář Miroslav CET7001 CET CET - TJ Loko Česká Třebová 67:14 + 18:42
8. Korbel Michal CHC7703 CHC CHC - K.O.B. Choceň 72:22 + 23:50
9. Volák Pavel BRU7001 BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering 74:02 + 25:30
10. Chaloupský David PHK7103 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 76:24 + 27:52
11. Müller Robert VAM6900 VAM VAM - OOB Vamberk 82:04 + 33:32
12. Müller Kamil VAM7501 VAM VAM - OOB Vamberk 88:17 + 39:45
H35D
5.60 km, 170 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kronika Miroslav 22C7100 22C CZ - SPORTeM 58:47
2. Václavek Jan LPU7816 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 59:17 + 0:30
3. Chvátil Jiří PHK7200 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 62:00 + 3:13
4. Locker Martin SRK7001 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 64:37 + 5:50
5. Belej Jiří LPU7421 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 65:49 + 7:02
6. Rusin Jan BRU7601 BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering 71:32 + 12:45
7. Pompach Martin PHK7207 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 74:18 + 15:31
8. Háp Petr PHK7201 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 74:50 + 16:03
9. Tesař Zdeněk SJC7401 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 75:22 + 16:35
10. Procházka Pavel KUO6901 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 76:38 + 17:51
11. Rusz Roman KUN7201 KUN KUN - TJ Sokol Kunvald 78:30 + 19:43
12. Kašpar Václav TYN7001 TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic 80:18 + 21:31
13. Školník Jan BRU7301 BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering 82:33 + 23:46
14. Adamovský Michal VAM7200 VAM VAM - OOB Vamberk 84:29 + 25:42
15. Čapek Miroslav PHK7603 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 85:16 + 26:29
16. Musil Marek KUO7301 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 86:38 + 27:51
17. Macháček Lubomír LPU7515 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 88:13 + 29:26
18. Kohout Josef SHK6902 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 88:50 + 30:03
19. Frömmel Miroslav BRU6902 BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering 89:09 + 30:22
20. Dudášek Karel DOB7001 DOB DOB - KOB Dobruška 90:16 + 31:29
21. Vojtěch Libor HOR7303 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 91:35 + 32:48
22. Kuhn Jiří LPU7718 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 94:40 + 35:53
23. Justa Jaromír PHK6101 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 102:52 + 44:05
24. Šišma Pavel TYN6901 TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic 107:15 + 48:28
Kolář Viktor HOR7300 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice DISK
Dohnálek Pavel 74C7100 74C CZ - NER DISK
H45C
5.70 km, 170 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 48:28
2. Křivda Ivan CHC6701 CHC CHC - K.O.B. Choceň 48:31 + 0:03
3. Valach Petr LPU6505 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 49:20 + 0:52
4. Chmelař Pavel SHK6402 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 50:27 + 1:59
5. Erlebach Josef JIL5201 JIL JIL - OK Jilemnice 55:29 + 7:01
6. Trejtnar Pavel KUN5801 KUN KUN - TJ Sokol Kunvald 56:16 + 7:48
7. Gazdačko Milan SHK5702 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 58:00 + 9:32
8. Kotlář Vladimír VAM5401 VAM VAM - OOB Vamberk 59:17 + 10:49
9. Běhoun Pavel PHK5701 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 60:50 + 12:22
10. Mutinský Viktor KUO6501 KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí 61:44 + 13:16
11. Hlaváček Lubomír PHK6401 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 73:37 + 25:09
12. Tupec Jiří VAM5801 VAM VAM - OOB Vamberk 76:33 + 28:05
H45D
4.00 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulhavý Josef SRK5701 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 44:07
2. Bílek Miroslav KUN5701 TJ Sokol Kunvald KUN 44:42 + 0:35
3. Novotný Pavel SHK6104 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 45:11 + 1:04
4. Rykala Karel VAM6401 VAM VAM - OOB Vamberk 46:46 + 2:39
5. Imlauf Martin SNA6301 SNA SNA - TJ START Náchod 47:31 + 3:24
6. Lux Zdeněk KUN6201 KUN KUN - TJ Sokol Kunvald 48:21 + 4:14
7. Melichar Igor PHK6504 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 48:44 + 4:37
8. Semrád Pavel CHC6602 CHC CHC - K.O.B. Choceň 53:01 + 8:54
9. Balcar Aleš PHK5703 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 53:35 + 9:28
10. Hanč Pavel VRL5601 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:55 + 10:48
11. Divecký Josef SHK6102 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 55:41 + 11:34
12. Širůček Jaromír 73C6200 73C CZ - xxx 56:47 + 12:40
13. Cinkan Zdeněk LPU6201 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 56:53 + 12:46
14. Grundman Martin CHC5801 CHC CHC - K.O.B. Choceň 57:21 + 13:14
15. Řehák Pavel SJC6001 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 57:53 + 13:46
16. Souček Pavel PHK5503 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 58:36 + 14:29
17. Zákravský Zdeněk SNA5702 SNA SNA - TJ START Náchod 59:20 + 15:13
18. Hnyk Petr SNA5701 SNA SNA - TJ START Náchod 59:25 + 15:18
19. Novák Jiří VAM6301 VAM VAM - OOB Vamberk 59:41 + 15:34
20. Kološ Oldřich LPU6003 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 61:44 + 17:37
21. Rücker Petr HOR6500 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 64:53 + 20:46
22. Černý Petr ALB6000 ALB ALB - OOB Albrechtice nad Orli 68:10 + 24:03
23. Sejkora Miroslav KOR5900 KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli 79:36 + 35:29
H55C
4.80 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 43:27
2. Švadlena Jiří CHC4601 CHC CHC - K.O.B. Choceň 45:37 + 2:10
3. Nožička Miroslav LPU5405 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 47:13 + 3:46
4. Šroler Zdeněk KUN5201 KUN KUN - TJ Sokol Kunvald 47:37 + 4:10
5. Čípa Jiří CET5002 CET CET - TJ Loko Česká Třebová 50:53 + 7:26
6. Farář Jaroslav VRL5002 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:34 + 8:07
7. Kynčl Stanislav JIL5401 JIL JIL - OK Jilemnice 52:21 + 8:54
8. Stárek Jiří SRK5002 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 52:48 + 9:21
9. Hrobař Rudolf SRK4702 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 53:21 + 9:54
10. Langr Stanislav SNA5403 SNA SNA - TJ START Náchod 55:08 + 11:41
11. Vítek Zdeněk SRK4701 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 55:28 + 12:01
12. Třasák Milan LPU5206 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 57:23 + 13:56
13. Mrštík Václav LPU5002 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 58:29 + 15:02
14. Junek Petr STH5501 STH STH - SK Studenec 58:54 + 15:27
15. Novák Karel NPA5001 NPA NPA - SK LOB Nová Paka 59:02 + 15:35
16. Hostinský Jiří LPU5501 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 70:25 + 26:58
17. Vlček Josef TYN5602 TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic 71:33 + 28:06
H55D
4.30 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fridrich Jaroslav LPU4501 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 52:11
2. Vícha Vladimír LPU5801 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 53:08 + 0:57
3. Klimpl Petr LPU5401 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 54:41 + 2:30
4. Pilgr Bohuslav CET5101 CET CET - TJ Loko Česká Třebová 54:48 + 2:37
5. Sáňka Bedřich LPU5102 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 56:07 + 3:56
6. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 56:20 + 4:09
7. Daníček Josef SRK4901 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 58:59 + 6:48
8. Beňo Miroslav TYN5301 TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic 65:15 + 13:04
9. Doležal Petr TYN5401 TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic 75:34 + 23:23
10. Fejlek Vojtěch SHK5202 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 76:46 + 24:35
Stulík Jiří SHK5701 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové DISK
Šabatka Petr SHK5703 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové DISK
H65C
3.60 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolář Zdeněk SNA4501 SNA SNA - TJ START Náchod 58:06
2. Mikulecký Jan PHK3801 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 59:46 + 1:40
3. Málek Josef LPU3901 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 61:33 + 3:27
4. Novotný Petr PHK3802 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 63:33 + 5:27
5. Vávra Jaroslav LPU4601 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 67:44 + 9:38
6. Zemánek Bohumil VRL3601 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:03 + 9:57
7. Čepelka Petr LPU4701 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 73:13 + 15:07
8. Máslo Miroslav SHK4001 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 87:56 + 29:50
HDR
2.20 km, 65 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipová Lucie SRK0351 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 31:57
2. Moskvová Agáta ZLH0550 ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory 32:12 + 0:15
3. Koblic Martin VAM0606 VAM VAM - OOB Vamberk 34:18 + 2:21
4. Tartier Mateo xxx xxx 34:52 + 2:55
5. Štichhauer Adam LPU0603 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 37:58 + 6:01
6. Kunartová Dominika xxx xxx 43:00 + 11:03
7. Hlaváček Pavel PHK PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 43:37 + 11:40
8. Kuhnová Alžběta LPU2222 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 43:44 + 11:47
9. Brancuská LPU LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 47:41 + 15:44
10. Kopecká Martina PHK PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 50:52 + 18:55
11. Kopecký Daniel KOR0603 KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli 54:06 + 22:09
12. Sršňová Natálie VAM0751 VAM VAM - OOB Vamberk 55:34 + 23:37
13. Ruszová Svatava KUN0751 KUN KUN - TJ Sokol Kunvald 56:43 + 24:46
14. Školníková Karla BRU0551 BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering 58:30 + 26:33
15. Novotná Vendula PHK0777 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 59:44 + 27:47
16. Novotný Vít PHK0901 PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 64:37 + 32:40
17. Čapková Markéta PHK PHK PHK - OK 99 Hradec Králové 65:17 + 33:20
P
2.80 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klouček Martin STH9301 STH STH - SK Studenec 30:19
2. Holubář David KUN SLP SLP - OOB Slavia Praha 33:13 + 2:54
3. Šedivá Petra STH7751 STH STH - SK Studenec 40:51 + 10:32
4. Král Martin KUN8801 KUN KUN - TJ Sokol Kunvald 41:41 + 11:22
5. Macl Jan LPU9102 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 42:13 + 11:54
6. Tatier Veronika xxx xxx 43:57 + 13:38
7. Pospíchal Tomáš xxx xxx 47:42 + 17:23
8. Suchý Petr SHK7800 TJ Slavia Hradec SHK 47:56 + 17:37
9. Rückerová Věra HOR7499 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 50:18 + 19:59
10. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiv LTU 54:49 + 24:30
11. Barnetová Veronika ZAM OB T.J. Sokol Ža ZAM 55:17 + 24:58
12. Dohnálková Jana 66C7250 66C CZ - Amateri 56:30 + 26:11
13. Školníková Marcela BRU7452 BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering 57:06 + 26:47
14. Erlebach Michal STH8301 SK Studenec STH 57:33 + 27:14
15. Raková Miroslava SHK SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 58:33 + 28:14
16. Lockerová Milena SRK7251 SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad 62:06 + 31:47
17. Hrnčířová Lenka STH7251 STH STH - SK Studenec 63:40 + 33:21
18. Mikeska Marek xxx xxx 68:55 + 38:36
19. Kudláček Michal xxx xxx 69:16 + 38:57
Pavlová Petra CHC8552 CHC CHC - K.O.B. Choceň DISK
T
4.80 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška DOB 51:04
2. Kovářová Anna CET7552 CET CET - TJ Loko Česká Třebová 57:16 + 6:12
3. Brožek Jaroslav xxx xxx 132:15 + 81:11