Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.10.2013
Místo konání:
Čachnov, skautská základna
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Řvadlo
Ředitel závodu:
Matras Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Matras Tomáš
Stavitel tratí:
Vítek Josef
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselá Aneta SJH0352 20:59
2. Srbová Michaela SJI0551 28:57 + 7:58
3. Komárková Jindra SJH0453 29:08 + 8:09
4. Kubičková Kristýna SJH0452 30:57 + 9:58
5. Nešporová Marie TTR0351 33:00 + 12:01
D10N
4.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Veronika SJH0551 18:49
2. Doleželová Anna PZR0651 21:31 + 2:42
3. Komárková Zbyňka TJH0751 23:05 + 4:16
4. Kubičková Kateřina SJH0652 25:48 + 6:59
5. Benešová Michaela SJH0651 28:24 + 9:35
D12
2.50 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 24:13
2. Kinštová Tereza SJH0251 27:11 + 2:58
3. Sobotková Klára PZR0351 27:41 + 3:28
4. Starková Tereza CHT0251 30:15 + 6:02
5. Polanská Nelly PZR0152 36:26 + 12:13
6. Kovářová Jana CET0251 39:49 + 15:36
7. Slámová Taťána OSN0288 40:28 + 16:15
8. Lédlová Natálie PZR0151 80:58 + 56:45
9. Niederlová Anneli PZR0050 33:47 + 9:34
D14
3.20 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Klára OSN0050 28:11
2. Hojná Eliška SJH0052 30:54 + 2:43
3. Zrníková Adéla OSN0099 31:35 + 3:24
4. Vacková Anna CHT0051 75:30 + 47:19
5. Zlesáková Adéla CHT0151 79:16 + 51:05
Nechutová Aneta PZR9951 DISK
7. Červinka Jan OSN 40:13 + 12:02
D16
4.30 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vacková Anna SJI9854 41:13
2. Dundáčková Julie SJH9853 50:01 + 8:48
3. Bořilová Markéta PZR9858 59:51 + 18:38
D18
5.70 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Dominika SJH9852 58:43
2. Parkanová Veronika SJH9751 68:42 + 9:59
3. Peňázová Veronika SJH9752 76:56 + 18:13
D21C
7.60 km, 160 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8084
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krafková Lucie TUR8650 53:28 8441
2. Gregorová Kamila CTB8151 53:30 + 0:02 8436
3. Tužilová Magdaléna RBK9452 60:51 + 7:23 7373
4. Králová Michaela CTB7959 62:57 + 9:29 7070
5. Fučíková Hana VBM7751 64:37 + 11:09 6829
6. Hiršová Gabriela VBM9651 65:56 + 12:28 6639
7. Králová Iveta JHB8952 68:49 + 15:21 6222
8. Benešová Jana SJH9451 70:37 + 17:09 5962
9. Urbanová Johana PZR9251 72:19 + 18:51 5716
10. Rosecká Alena PZR5654 72:33 + 19:05 5682
11. Vališová Martina OSN9696 73:05 + 19:37 5605
12. Daňková Veronika SBK8151 74:07 + 20:39 5456
13. Čechová Jitka VBM8353 75:34 + 22:06 5246
14. Chloupková Barbora VBM8455 77:59 + 24:31 4897
15. Procházková Lucie ADA7651 81:59 + 28:31 4319
16. Chmelíková Zuzana VBM9353 111:46 + 58:18 14
17. Kinštová Dominika SJH8051 113:55 + 60:27 0
18. Fencíková Vladislava JHB6553 118:43 + 65:15 0
19. Kopáček Jan CHT8510 49:23 +
D21D
4.80 km, 85 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3148
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bochenková Martina DKP8758 43:18 3528
2. Zitková Radka LPU7958 51:19 + 8:01 3016
3. Loskotová Daniela 73C7650 52:53 + 9:35
4. Srbová Alena SJI7951 53:08 + 9:50 2900
5. Doleželová Iva PZR7171 53:33 + 10:15 2873
6. Vítková Lucie PTI9474 55:28 + 12:10 2751
7. Pilíková Veronika CET8152 58:52 + 15:34 2533
8. Culková Hana JHB8951 59:23 + 16:05 2500
9. Pešková Jana CET8251 60:39 + 17:21 2419
10. Míková Michaela SJH8252 66:22 + 23:04
11. Dundáčková Hana SJH7052 72:35 + 29:17 1657
12. Kašpárková Petra SJI7451 73:05 + 29:47 1625
13. Cicvárková Lucie ZBM7651 77:18 + 34:00
14. Gregorová Eva 78:23 + 35:05
15. Žandová Hana CTB7052 79:06 + 35:48 1240
16. Blažková Markéta SJH7550 90:21 + 47:03 521
17. Vítková Eva CHT7251 99:39 + 56:21
D35
5.70 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 53:27
2. Kovářová Anna CET7552 55:23 + 1:56
3. Jemelíková Lada VBM6555 56:24 + 2:57
4. Hrstková Dana SJI6051 56:58 + 3:31
5. Čechová Zuzana SJI6951 57:02 + 3:35
6. Nešporová Marie TTR7251 58:00 + 4:33
7. Nechanická Daniela OSN7557 60:10 + 6:43
8. Hiršová Marcela VBM7079 61:01 + 7:34
9. Švecová Marcela JHB7351 62:38 + 9:11
10. Benešová Iva SJH7051 62:43 + 9:16
11. Dvořáčková Jana TTR7852 65:21 + 11:54
12. Tršová Daniela PBM7375 66:27 + 13:00
13. Hojná Tereza SJH6951 68:25 + 14:58
14. Tichá Jana TJH6451 69:13 + 15:46
15. Poláčková Bohuslava PZR7070 74:06 + 20:39
16. Nechutová Alena PZR6969 82:10 + 28:43
17. Fenclová Markéta LPU7155 87:41 + 34:14
18. Kubičková Martina SJH7752 92:49 + 39:22
D45
4.60 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborníková Eva CTB6851 48:26
2. Potěšilová Vladimíra VBM5655 54:27 + 6:01
3. Klusáčková Jitka TTR6152 55:40 + 7:14
4. Bravená Alexandra VBM6155 57:39 + 9:13
5. Peřinková Irena BBM6550 66:16 + 17:50
6. Rajnošková Marie BZR6051 93:36 + 45:10
7. Řezníčková Hana CHT6052 96:36 + 48:10
8. Bulvová Hana CHT6655 54:21 + 5:55
D55
4.30 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 48:30
2. Procházková Helena TBM5351 58:14 + 9:44
3. Slámová Hana TBM4951 65:10 + 16:40
4. Křížová Zdenka PZR5051 71:17 + 22:47
5. Orálková Libuše TTR5351 84:06 + 35:36
6. Podhorská Věra FJI5252 88:07 + 39:37
Boudná Jaroslava SJI4275 DISK
H10
2.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Tomáš TTR0501 23:47
2. Dundáček Karel SJH0401 24:53 + 1:06
3. Orany Vojtěch SJI0401 26:11 + 2:24
4. Cicvárek Radim ZBM0601 28:15 + 4:28
5. Kinšt Jan SJH0402 29:00 + 5:13
6. Dvořáček Jakub TTR0302 33:27 + 9:40
7. Vítek Matěj SJI0500 35:08 + 11:21
8. Zrník Tomáš OSN0606 36:53 + 13:06
9. Král Adam CTB0501 40:00 + 16:13
10. Kašpárek Vít SJI0402 40:46 + 16:59
11. Hybeš Michal CHT0401 43:05 + 19:18
H10N
4.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 14:53
2. Kinšt Antonín SJH0601 20:10 + 5:17
3. Dvořáček Tomáš TTR0503 20:53 + 6:00
4. Kovář Radim CET0501 28:15 + 13:22
5. Červinka Adam OSN0740 37:38 + 22:45
H12
2.70 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanický Jan OSN0200 21:53
2. Hojný Jáchym SJH0301 24:50 + 2:57
3. Poláček Tomáš PZR0102 25:30 + 3:37
4. Palát Bohuslav TTR0201 27:37 + 5:44
5. Kovář Lukáš CET0102 27:59 + 6:06
6. Pobuda Vojtěch SJH0302 28:13 + 6:20
7. Záboj Petr SJI0101 28:25 + 6:32
8. Bořil Šimon PZR0101 28:43 + 6:50
9. Mašek Ondřej PZR0201 31:10 + 9:17
10. Fencl Jáchym LPU0301 32:26 + 10:33
11. Nešpor Jan TTR0101 32:49 + 10:56
12. Kašpárek Ladislav SJI0102 41:26 + 19:33
H14
3.90 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon CHT0202 31:10
2. Veselý Vojtěch SJH0001 37:27 + 6:17
3. Čermák Jiří CTB9903 40:04 + 8:54
4. Žanda Jan CTB9901 46:03 + 14:53
5. Koudelka Tomáš SJH0003 47:58 + 16:48
6. Hybeš David CHT9903 49:16 + 18:06
7. Čech Petr SJI0001 60:50 + 29:40
H16
6.50 km, 140 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kafka Matěj SJI9903 59:27
H18
7.60 km, 160 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koumar František SJI9501 83:19
H21C
11.40 km, 250 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8833
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bravený Vít ZBM9102 68:27 8922
2. Kamenický Matěj LPU9036 68:56 + 0:29 8861
3. Fučík Karel VBM7246 70:04 + 1:37 8716
4. Srb Vladimír SJI7801 70:52 + 2:25 8614
5. Prášil Marek TTR7301 73:21 + 4:54 8297
6. Čech Jan SJI9601 75:30 + 7:03 8022
7. Gregor Martin CTB7701 79:10 + 10:43 7554
8. Venhoda Milan SJI7104 80:02 + 11:35 7443
9. Luštický Martin HOR8700 81:56 + 13:29 7200
10. Bravený Adam VBM8801 83:07 + 14:40 7049
11. Kratochvíl Martin SJI8304 84:12 + 15:45 6911
12. Hübner Jan CTB7902 85:42 + 17:15 6719
13. Daněk Roman SBK7541 88:51 + 20:24 6317
14. Bořil Jan SJI9700 90:06 + 21:39 6157
15. Kamenický Jeroným OSN9549 90:21 + 21:54 6125
16. Tichý Tomáš SJH9201 90:50 + 22:23 6063
17. Kamenický Tobiáš OSN9339 90:53 + 22:26 6057
18. Málek Jan PZR9505 90:53 + 22:26 6057
19. Jalový Vlastimil RBK8604 93:09 + 24:42 5767
20. Slabý Jan ZHR7900 97:42 + 29:15 5186
21. Procházka Jiří ADA7512 99:21 + 30:54 4975
22. Císař Jan NER 110:50 + 42:23
23. Kořan Pavel VBM7401 111:27 + 43:00 3430
24. Novohradský Petr PZR8903 111:36 + 43:09 3411
25. Komárek Arnošt TJH7701 112:33 + 44:06 3289
26. Hladílek Jan PZR8814 115:01 + 46:34 2974
27. Kinšt David SJH7901 123:44 + 55:17 1861
28. Čech Viktor VBM8001 164:11 + 95:44 0
Žanda Matěj CTB9201 DISK 0
H21D
6.50 km, 140 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2813
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hirš Otakar VBM9801 40:02 3148
2. Kořínek Jindřich TUR8406 46:40 + 6:38 2738
3. Hrstka Daniel JHB8604 49:38 + 9:36 2554
4. Fencl Jonáš LPU9902 51:10 + 11:08 2459
5. Fencl Jiří PPU6301 52:48 + 12:46 2358
6. Dneboský František 24C8000 60:17 + 20:15
7. Novák Pavel CTB8101 63:15 + 23:13 1711
8. Culka Josef JHB6202 67:12 + 27:10 1467
9. Culka Josef JHB8607 67:42 + 27:40 1436
10. Cicvárek Ivo ZBM7504 72:51 + 32:49 1117
11. Vacek Jan TTR9303 74:53 + 34:51 991
12. Choutka Jaroslav BZR8000 80:42 + 40:40 631
13. Blažek Petr SJH7402 83:43 + 43:41 445
14. Pobuda Michal SJH7403 85:22 + 45:20 342
15. Trš Lubomír PBM7302 86:01 + 45:59 302
16. Nechuta Milan PZR7007 93:19 + 53:17 0
17. Skryja Ondřej PZR9502 97:07 + 57:05 0
18. Dressler Jan SBK7911 97:09 + 57:07 0
19. Kašpárek Ladislav SJI7301 99:23 + 59:21 0
20. Pešek Kamil CET8002 113:59 + 73:57 0
21. Betlach Michal CET7801 114:23 + 74:21 0
22. Záboj Petr SJI7202 118:40 + 78:38 0
H35
9.50 km, 190 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Aleš SJI7415 69:00
2. Zrník Tomáš OSN7118 69:16 + 0:16
3. Kheil Radim PBM7301 70:02 + 1:02
4. Orany Tomáš SJI7311 76:45 + 7:45
5. Nešpor Jan TTR6101 77:11 + 8:11
6. Beneš Jan SJH7001 79:04 + 10:04
7. Dvořáček Jiří TTR7502 80:46 + 11:46
8. Kubičko Pavel SJH7201 80:57 + 11:57
9. Dundáček Milan SJH6902 85:42 + 16:42
10. Veselý Oldřich SJH7101 85:47 + 16:47
11. Nechanický Pavel OSN7209 86:42 + 17:42
12. Vítek Jaroslav SJI7201 87:18 + 18:18
13. Skryja Bořivoj PZR6106 87:58 + 18:58
14. Hojný Jaroslav SJH7002 94:41 + 25:41
15. Rachůnek Stanislav SJI6801 96:30 + 27:30
16. Vacek Milan SJI6901 97:43 + 28:43
H45
6.70 km, 130 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Libor VBM6000 56:53
2. Klaska Jan 58:59 + 2:06
3. Pulec Pavel VBM6201 62:30 + 5:37
4. Kopecký Zdeněk SJI6002 63:09 + 6:16
5. Klusáček Martin TTR5601 63:17 + 6:24
6. Kamenický Radan OSN6004 63:46 + 6:53
7. Rajnošek Zdeněk BZR6301 64:18 + 7:25
8. Wurzel Břetislav OSN6005 64:45 + 7:52
9. Kaňák Petr SJI6115 65:10 + 8:17
10. Robotka Libor PBM5303 65:24 + 8:31
11. Petráček Aleš SJI6301 66:09 + 9:16
12. Čejka Miloslav JHB6002 66:11 + 9:18
13. Auermuller Vit 67:38 + 10:45
14. Širůček Jaromír 73C6200 70:02 + 13:09
15. Procházka Radek LPU6504 70:38 + 13:45
16. Vítek Zbyněk PTI6622 73:13 + 16:20
17. Jordanov Nikolaj VBM6501 73:16 + 16:23
18. Hanzl Vlastimil VBM5329 73:25 + 16:32
19. Jalový Vlastimil RBK6120 74:00 + 17:07
20. Romanovský Alois SJH6101 76:09 + 19:16
21. Žanda Jan CTB6701 81:59 + 25:06
22. Kafka Václav SJI6001 82:39 + 25:46
23. Novohradský Jan PZR5309 85:08 + 28:15
24. Tužil Petr 90:25 + 33:32
Bořil Petr SJI6207 DISK
26. Záhorec František CHT5502 96:33 + 39:40
H55
5.70 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 54:49
2. Chmelík Aleš VBM4732 56:53 + 2:04
3. Kolařík Zdeněk SBK5406 58:00 + 3:11
4. Hrstka Vladislav JHB5702 68:19 + 13:30
5. Sláma Dušan TBM4730 73:07 + 18:18
6. Denemarek Oldřich BBM5100 76:29 + 21:40
7. Blecha Ladislav FJI5106 79:16 + 24:27
8. Procházka Jan TBM4907 87:41 + 32:52
9. Potěšil Václav VBM5613 91:45 + 36:56
Paulíček Jiří SJI4911 DISK
H65
4.60 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauer Emil VBM4410 55:15
2. Kříž Pavel PZR4800 57:28 + 2:13
3. Fiala Miloš KSH4801 58:02 + 2:47
4. Gřunděl Ivan SJH4201 63:23 + 8:08
5. Pospíšil Jiří PZR4321 79:59 + 24:44
HDR
4.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Alice CTB0751 17:14
2. Rachůnek Stanislav SJI0602 17:34 + 0:20
3. Procházková Doubravka ADA0651 18:57 + 1:43
4. Nešpor Jiří TTR0502 19:04 + 1:50
5. Hofhanzl Antonín 19:14 + 2:00
6. Hofhanzlová Štěpánka 19:16 + 2:02
7. Vítková Hana SJI0750 20:01 + 2:47
8. Bořil David PZR0701 20:08 + 2:54
9. Horká Michaela NER 20:43 + 3:29
10. Červenková Veronika OSN0941 21:43 + 4:29
11. Kamenická Tereza Ester OSN0888 21:47 + 4:33
12. Oranyová Sylva SJI0751 22:33 + 5:19
13. Venhoda Lukáš SJI0801 23:09 + 5:55
14. Prášil Šimon TTR09 23:39 + 6:25
15. Sobotková Gabriela PZR 24:48 + 7:34
16. Palát Přemek TTR0601 27:26 + 10:12
17. Nešporová Terezie TTR0852 28:54 + 11:40
18. Gregorová Iva 29:32 + 12:18
19. Prášil Jakub SJI 30:25 + 13:11
20. Kozáková Veronika OSN1042 34:28 + 17:14
21. Dvořáčková Jana TTR0751 35:32 + 18:18
22. Vítková Eva CHT 44:43 + 27:29
23. Dvořáček Jan TTR0701 46:39 + 29:25
24. Veselý Matyáš SJH 55:58 + 38:44
25. Zitková Andrea LPU0751 65:33 + 48:19
P
2.80 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tužil Matěj 22:20
2. Kopic Jiří JHB9107 28:53 + 6:33
3. Koutný Vladimír TTR6301 29:32 + 7:12
4. Lebedínská Romana 34:44 + 12:24
5. Hudera Jiří 35:19 + 12:59
6. Dvořáčková Jana TTR8154 36:01 + 13:41
7. Hochmanová Kája 38:01 + 15:41
8. Vítková Lenka 39:03 + 16:43
9. Vítková Miroslava PTI6952 41:49 + 19:29
10. Vacková Iva TTR6451 45:44 + 23:24
11. Prášilová Mirka TTR745 46:53 + 24:33
12. Sobotka Petr PZR 47:46 + 25:26
13. Gregor David 51:21 + 29:01
14. Boháčová Anna CTB 51:44 + 29:24
15. Kazdová Dana 24C8150 67:07 + 44:47
16. Robotková Lenka PBM5451 94:13 + 71:53