Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Datum:
13.09.2014
Místo konání:
Hostinné - Františkánský klášter
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Hostinné, 1:4 000, E = 2 m, rozměr A4, ISSOM 2007, stav léto 2014
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R3
Kategorie:
D12C     D14C     D16A     D18A     D18C     D20A     D21E     D21A     D35C     D45C     D55C     H12C     H14C     H16A     H18A     H18C     H20A     H21E     H21A     H21C     H35C     H45C     H55C     P     T    
D12C
1.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Kateřina ZCO0250 Západočeská oblast 10:03
2. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 10:18 + 0:15
3. Hájková Lucie AOP0350 B Přátelé orientačního běhu Opava 10:31 + 0:28
4. Metelková Michaela PHK0550 C OK 99 Hradec Králové 11:05 + 1:02
5. Kinštová Tereza VYS0252 Oblast Vysočina 11:11 + 1:08
6. Nedomlelová Lucie TJN0256 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:23 + 1:20
7. Marešová Klára ZCO0252 Západočeská oblast 11:25 + 1:22
8. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:44 + 1:41
9. Boskovská Tereza DOK0250 C OK Doksy 11:46 + 1:43
10. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:07 + 2:04
10. Martanová Lea VLI0555 C Slavia Liberec orienteering 12:07 + 2:04
10. Růžičková Vendula CHA0252 C OK Chrastava 12:07 + 2:04
13. Šritrová Lenka TUV0252 B SOK TJ Turnov 12:19 + 2:16
14. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 13:23 + 3:20
15. Pilná Natálie VRL0351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:25 + 3:22
16. Jeřábková Andrea CHA0253 C OK Chrastava 13:54 + 3:51
17. Šauli Kateřina ZCO0452 Západočeská oblast 13:56 + 3:53
18. Randáková Adéla VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:02 + 3:59
19. Nádeníčková Iva ZCO0352 Západočeská oblast 14:07 + 4:04
20. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 14:19 + 4:16
21. Kovářová Lucie VPM0350 C KOS Slavia VŠ Plzeň 14:52 + 4:49
22. Křížová Daniela ZCO0251 Západočeská oblast 14:53 + 4:50
23. Marková Hana LLI0450 C TJ Loko Liberec 14:56 + 4:53
24. Schacherlová Anna DOK0350 C OK Doksy 15:22 + 5:19
25. Vitebská Eliška TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:28 + 5:25
25. Bejvlová Karolína LME0250 B SK Los Mělník 15:28 + 5:25
27. Sobotková Klára VYS0351 Oblast Vysočina 15:38 + 5:35
28. Richtrová Kamila ZCO0451 Západočeská oblast 16:10 + 6:07
29. Halamová Amálie DOK0252 C OK Doksy 17:31 + 7:28
30. Podrábská Alžběta VLI0451 C Slavia Liberec orienteering 17:32 + 7:29
31. Starková Terezie VYS0253 Oblast Vysočina 18:32 + 8:29
32. Petříková Adéla ZCO0351 Západočeská oblast 20:53 + 10:50
33. Knobová Agáta VRL0453 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:27 + 11:24
Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava DISK
Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D14C
1.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 12:59
2. Zrníková Adéla VYS0052 Oblast Vysočina 13:08 + 0:09
3. Hájková Lenka AOP0050 A Přátelé orientačního běhu Opava 13:18 + 0:19
4. Nechanická Klára VYS0051 Oblast Vysočina 13:24 + 0:25
5. Martanová Elin VLI0252 B Slavia Liberec orienteering 13:33 + 0:34
6. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 13:59 + 1:00
7. Chaloupková Kateřina CHC0051 B K.O.B. Choceň 14:01 + 1:02
8. Auerműllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 14:27 + 1:28
9. Gallová Veronika STH0053 B SK Studenec 14:33 + 1:34
10. Šlechtová Tereza ZCO0150 Západočeská oblast 14:47 + 1:48
11. Rydlová Adéla TJN0151 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:16 + 2:17
12. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 15:35 + 2:36
13. Najmanová Agáta DKP0150 C Oddíl OB Kotlářka 15:40 + 2:41
14. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 15:41 + 2:42
15. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:58 + 2:59
16. Biersaková Dagmar ZCO0050 Západočeská oblast 16:01 + 3:02
17. Tokárová Regina ZCO0151 Západočeská oblast 16:06 + 3:07
18. Stará Tereza VRL0051 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:30 + 4:31
19. Pilná Bára VRL0052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:27 + 5:28
20. Foltýnová Eva VYS0055 Oblast Vysočina 18:35 + 5:36
21. Mudrová Lenka ZCO0053 Západočeská oblast 18:46 + 5:47
22. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:55 + 5:56
23. Dvořáková Anna JIL0154 C OK Jilemnice 19:40 + 6:41
24. Nádeníčková Pavla ZCO0152 Západočeská oblast 19:49 + 6:50
25. Niezgodka Dominika DOB0150 C KOB Dobruška 20:48 + 7:49
26. Zapalačová Petra DOK0154 C OK Doksy 21:26 + 8:27
D16A
1.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 11:24
2. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 11:43 + 0:19
3. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 11:51 + 0:27
4. Šmelíková Tereza LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice 12:26 + 1:02
5. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 12:43 + 1:19
6. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 12:51 + 1:27
6. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 12:51 + 1:27
8. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 12:59 + 1:35
9. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 13:05 + 1:41
10. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 13:34 + 2:10
11. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:45 + 2:21
12. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 13:47 + 2:23
13. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 13:49 + 2:25
14. Kinkorová Tereza LPM9850 B OK Lokomotiva Plzeň 13:51 + 2:27
15. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 14:09 + 2:45
16. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 14:12 + 2:48
17. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 14:15 + 2:51
18. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 14:23 + 2:59
19. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 14:28 + 3:04
20. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 14:48 + 3:24
21. Urbanová Markéta STH9953 B SK Studenec 14:51 + 3:27
22. Poloprutská Lucie VLI9950 B Slavia Liberec orienteering 14:53 + 3:29
23. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 14:57 + 3:33
24. Čechová Klára AOP9951 A Přátelé orientačního běhu Opava 15:09 + 3:45
25. Kohoutová Barbora BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor 15:14 + 3:50
26. Fukalová Hana AOV OOB TJ Baník Ostrava 15:16 + 3:52
27. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 15:29 + 4:05
28. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 16:07 + 4:43
29. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 16:17 + 4:53
30. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 16:30 + 5:06
31. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 16:38 + 5:14
32. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 18:09 + 6:45
33. Doubková Petra VLI9853 A Slavia Liberec orienteering 18:27 + 7:03
34. Jezdinská Natálie STH9954 A SK Studenec 18:57 + 7:33
35. Tichá Veronika TZL9951 C SKOB Zlín 19:03 + 7:39
Větříčková Andrea SHK9951 A TJ Slavia Hradec Králové DISK
Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor DISK
D18A
1.90 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 12:21
2. Hančová Petra VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:48 + 0:27
3. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 12:51 + 0:30
4. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 13:15 + 0:54
5. Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice 13:37 + 1:16
6. Müller Dorothea TUR9758 B OOB TJ Turnov 13:40 + 1:19
7. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 14:07 + 1:46
8. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 14:13 + 1:52
9. Šiková Barbora LPM9650 A OK Lokomotiva Plzeň 14:14 + 1:53
10. Vališová Martina OSN9696 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:25 + 2:04
11. Petrasová Zuzana ASU9695 A Magnus Orienteering 14:26 + 2:05
12. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 14:38 + 2:17
13. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 14:46 + 2:25
14. Papugová Andrea LCE9752 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:52 + 2:31
15. Červená Adéla SHK9755 A TJ Slavia Hradec Králové 15:04 + 2:43
16. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 15:13 + 2:52
17. Jansová Doubravka LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice 15:15 + 2:54
17. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 15:15 + 2:54
19. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 15:20 + 2:59
20. Machačová Michaela PHK9656 A OK 99 Hradec Králové 15:35 + 3:14
21. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:42 + 3:21
22. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 15:44 + 3:23
23. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 15:52 + 3:31
24. Roškotová Lucie TUR9753 A OOB TJ Turnov 16:03 + 3:42
25. Kašparová Zuzana SSU9661 A SK Severka Šumperk 16:05 + 3:44
26. Veljačiková Hana SCP9750 A OK Sparta Praha 16:07 + 3:46
27. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 16:08 + 3:47
27. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 16:08 + 3:47
29. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 16:21 + 4:00
30. Koderičová Tereza LTU9651 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:22 + 4:01
31. Kavalírová Julie PHK9753 A OK 99 Hradec Králové 16:24 + 4:03
32. Fenclová Tereza LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice 16:25 + 4:04
33. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 16:28 + 4:07
34. Nedbálková Hana ZBM9755 A SK Žabovřesky Brno 17:01 + 4:40
35. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 17:05 + 4:44
36. Parkanová Veronika SJH9751 A SJH Jindřichův Hradec 18:20 + 5:59
37. Šňupárková Anna DKP9652 A Oddíl OB Kotlářka 36:05 + 23:44
Kulhavá Eliška LPU9657 E OK Lokomotiva Pardubice DISK
Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec DISK
D18C
1.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 16:23
2. Vacková Anna SJI9854 A OK Jihlava 16:35 + 0:12
3. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 18:27 + 2:04
4. Šádková Lucie PHK9654 B OK 99 Hradec Králové 19:26 + 3:03
D20A
1.80 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8206
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 12:44 8721
1. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 12:44 8721
3. Svobodová Lenka PHK9551 R OK 99 Hradec Králové 12:50 + 0:06 8653
4. Bořánková Karolína KAM9550 E SK Kamenice 12:51 + 0:07 8641
5. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 13:10 + 0:26 8426
6. Voborníková Alena LPU9458 R OK Lokomotiva Pardubice 13:48 + 1:04 7994
7. Kosová Štěpánka LPU9460 R OK Lokomotiva Pardubice 13:54 + 1:10 7926
8. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 14:02 + 1:18 7835
9. Chroustová Lenka ZBM9457 A SK Žabovřesky Brno 14:07 + 1:23 7778
9. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 14:07 + 1:23 7778
11. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 14:12 + 1:28 7722
12. Kamererová Valerie KAM9452 A SK Kamenice 14:18 + 1:34 7653
13. Tesařová Marcela AOP9450 R Přátelé orientačního běhu Opava 14:29 + 1:45 7529
14. Novotná Markéta PHK9451 E OK 99 Hradec Králové 14:37 + 1:53 7438
15. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 14:40 + 1:56 7404
16. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 14:47 + 2:03 7324
17. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 14:50 + 2:06 7290
18. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 15:04 + 2:20 7131
19. Kubičková Barbora SJH9551 B SJH Jindřichův Hradec 18:02 + 5:18 5110
20. Brajer Dominika DOB9550 B KOB Dobruška 18:16 + 5:32 4951
D21E
2.10 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9615
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 13:53 10478
2. Poklopová Lenka UOL8951 R SK UP Olomouc 14:22 + 0:29 10133
3. Kosová Denisa PHK9150 R OK 99 Hradec Králové 14:36 + 0:43 9966
4. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 14:38 + 0:45 9942
5. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 14:45 + 0:52 9859
6. Tichovská Martina PGP8658 R SK Praga 14:48 + 0:55 9823
7. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 14:49 + 0:56 9812
8. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 15:10 + 1:17 9562
9. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 15:20 + 1:27 9443
10. Svobodná Šárka DKP8850 E Oddíl OB Kotlářka 15:22 + 1:29 9419
11. Šimková Johanka UOL9355 C SK UP Olomouc 15:29 + 1:36 9336
12. Mrázková Romana SJC8351 C TJ Sportcentrum Jičín 15:31 + 1:38 9312
13. Horčičková Vendula UOL9353 E SK UP Olomouc 15:41 + 1:48 9193
14. Przyczková Michaela LPU8499 E OK Lokomotiva Pardubice 15:43 + 1:50 9169
15. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:46 + 1:53 9134
16. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 15:54 + 2:01 9039
17. Margoldová Barbora DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka 16:00 + 2:07 8967
18. Čepová Daniela PHK8951 R OK 99 Hradec Králové 16:04 + 2:11 8920
19. Jakobová Adélka UOL9052 R SK UP Olomouc 16:07 + 2:14 8884
20. Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opava 16:24 + 2:31 8682
20. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 16:24 + 2:31 8682
22. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 16:34 + 2:41 8563
23. Udržalová Pavla LPU8552 E OK Lokomotiva Pardubice 16:46 + 2:53 8420
24. Folbrechtová Šárka BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor 16:54 + 3:01 8325
25. Jiřištová Zuzana DKP8254 R Oddíl OB Kotlářka 17:04 + 3:11 8206
26. Karochová Simona DKP8853 R Oddíl OB Kotlářka 17:33 + 3:40 7861
27. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 17:59 + 4:06 7552
28. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 18:26 + 4:33 7231
D21A
1.90 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7858
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Uvizlová Martina SJC8665 C TJ Sportcentrum Jičín 12:38 8734
2. Poloprutská Markéta TUR9252 R OOB TJ Turnov 13:24 + 0:46 8253
3. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 13:48 + 1:10 8002
4. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 14:02 + 1:24 7856
4. Košťálová Petra DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka 14:02 + 1:24 7856
6. Mechlová Lenka SHK9051 R TJ Slavia Hradec Králové 14:08 + 1:30 7793
7. Soukupová Lucie SJC8951 C TJ Sportcentrum Jičín 14:09 + 1:31 7783
8. Sklenářová Radka LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:27 + 1:49 7594
9. Uvizlova Radka STH8451 C SK Studenec 14:28 + 1:50 7584
10. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 14:33 + 1:55 7532
11. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 14:39 + 2:01 7469
12. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 14:43 + 2:05 7427
12. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 14:43 + 2:05 7427
14. Flašarová Kristýna PGP9054 C SK Praga 14:51 + 2:13 7343
15. Uhlíková Tereza PGP9162 C SK Praga 15:03 + 2:25 7218
16. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 15:10 + 2:32 7145
17. Kukolová Šárka LCE9251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:12 + 2:34 7124
18. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 15:27 + 2:49 6967
19. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 15:29 + 2:51 6946
20. Pavlovcová Petra TUR9353 R OOB TJ Turnov 15:35 + 2:57 6883
21. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 15:39 + 3:01 6842
21. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:39 + 3:01 6842
23. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 15:43 + 3:05 6800
24. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 15:47 + 3:09 6758
25. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:52 + 3:14 6706
26. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 15:57 + 3:19 6653
27. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 16:03 + 3:25 6591
28. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 16:04 + 3:26 6580
29. Mezníková Lucie ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno 16:27 + 3:49 6340
30. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 16:36 + 3:58 6246
31. Moučková Andrea RBK9257 C SK Radioklub Blansko 16:44 + 4:06 6162
31. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 16:44 + 4:06 6162
33. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 16:52 + 4:14 6078
34. Mertová Eva DOB8551 C KOB Dobruška 16:59 + 4:21 6005
35. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 17:00 + 4:22 5995
36. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 17:01 + 4:23 5984
37. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 17:14 + 4:36 5848
38. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 17:19 + 4:41 5796
39. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 17:20 + 4:42 5785
40. Jančová Jana VRB9450 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 17:36 + 4:58 5618
41. Jebavá Lucie VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:46 + 5:08 5514
42. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 17:52 + 5:14 5451
43. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 18:22 + 5:44 5137
44. Végsöová Markéta DOB8850 C KOB Dobruška 18:26 + 5:48 5095
45. Pavlová Petra CHC8552 C K.O.B. Choceň 19:02 + 6:24 4719
46. Přecechtělová Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 19:22 + 6:44 4510
47. Krausová Kateřina DKP8859 C Oddíl OB Kotlářka 19:36 + 6:58 4364
48. Pěluchová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 21:38 + 9:00 3088
Kuncová Eliška SSU8951 C SK Severka Šumperk DISK 0
Vrbatová Petra HOS8551 C TJ Tatran Hostinné DISK 0
Kondělková Romana HOS8152 C TJ Tatran Hostinné DISK 0
D35C
2.10 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:28
2. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:48 + 0:20
3. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 19:25 + 0:57
4. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:39 + 2:11
5. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 20:44 + 2:16
6. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 21:14 + 2:46
7. Kaplanová Iva LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice 21:22 + 2:54
8. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:13 + 3:45
9. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:12 + 5:44
10. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 24:16 + 5:48
11. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 24:31 + 6:03
12. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 25:00 + 6:32
13. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 34:27 + 15:59
Škvorová Zuzana KAM7350 C SK Kamenice DISK
D45C
1.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:47
2. Čechová Zuzana SJI6951 C OK Jihlava 16:03 + 0:16
3. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 16:34 + 0:47
4. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 16:58 + 1:11
5. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 17:00 + 1:13
6. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 17:13 + 1:26
6. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 17:13 + 1:26
8. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 20:31 + 4:44
9. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 25:09 + 9:22
10. Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:10 + 9:23
D55C
1.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 13:36
2. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:15 + 1:39
3. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 15:27 + 1:51
4. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:07 + 2:31
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 17:39 + 4:03
6. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 17:54 + 4:18
H12C
1.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon VYS0201 Oblast Vysočina 10:24
2. Richtr Lukáš ZCO0200 Západočeská oblast 10:43 + 0:19
3. Nechanický Jan VYS0202 Oblast Vysočina 11:04 + 0:40
4. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:29 + 1:05
5. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 11:30 + 1:06
6. Kovaříková Marie KAM SK Kamenice 11:38 + 1:14
7. Kurz Šimon ZCO0202 Západočeská oblast 12:20 + 1:56
8. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 12:45 + 2:21
9. Chovanec Václav TZL0201 B SKOB Zlín 12:53 + 2:29
10. Hasman Marek ZCO0205 Západočeská oblast 13:10 + 2:46
11. Tkáč Matěj TJN0401 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:11 + 2:47
12. Hojný Jáchym VYS0301 Oblast Vysočina 13:41 + 3:17
13. Peterka Jakub LLI0404 C TJ Loko Liberec 13:42 + 3:18
14. Urban Dominik STH0204 B SK Studenec 13:46 + 3:22
15. Bolehovský Daniel EKP0508 C VŠTJ Ekonom Praha 13:49 + 3:25
16. Tokár Radim ZCO0300 Západočeská oblast 14:30 + 4:06
17. Bolehovský Michal EKP0200 C VŠTJ Ekonom Praha 14:33 + 4:09
18. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 16:53 + 6:29
19. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 17:25 + 7:01
20. Šustr Antonín ZCO0203 Západočeská oblast 17:29 + 7:05
21. Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 18:20 + 7:56
22. Šauli Filip ZCO0301 Západočeská oblast 19:21 + 8:57
23. Kovář Ondřej VPM0200 C KOS Slavia VŠ Plzeň 20:06 + 9:42
24. Polívka Vratislav ZCO0206 Západočeská oblast 22:08 + 11:44
25. Hasman Jakub ZCO0501 Západočeská oblast 26:12 + 15:48
Vitebský Lukáš TJN0302 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Kurz Ondřej ZCO0500 Západočeská oblast DISK
Novotný Jaromír VLI0300 C Slavia Liberec orienteering DISK
H14C
1.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov 10:31
2. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 11:23 + 0:52
3. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 11:34 + 1:03
4. Hasman Ondřej ZCO0004 Západočeská oblast 11:50 + 1:19
5. Čech Petr VYS0003 Oblast Vysočina 12:19 + 1:48
6. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 12:38 + 2:07
7. Němeček Josef TJN0002 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:11 + 2:40
8. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:54 + 3:23
9. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 13:55 + 3:24
10. Synek Antonín DOK0001 C OK Doksy 14:08 + 3:37
11. Nešpor Jan VYS0101 Oblast Vysočina 15:02 + 4:31
12. Vecko Jan ZCO0001 Západočeská oblast 15:58 + 5:27
13. Václavů Jan TJN0005 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:06 + 5:35
14. Růta Matyáš TJN0102 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:16 + 5:45
15. Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:40 + 6:09
16. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 16:59 + 6:28
17. Burket Vojtěch JIL0105 C OK Jilemnice 18:00 + 7:29
18. Poláček Tomáš VYS0103 Oblast Vysočina 18:11 + 7:40
19. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:22 + 7:51
20. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:33 + 8:02
21. Bek Jiří CHA0103 C OK Chrastava 18:51 + 8:20
22. Rokos Michal TJN0107 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:55 + 8:24
Hašek Jan ZCO0000 Západočeská oblast DISK
Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec DISK
Panovec Kryštof OTK0001 A OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Šmol David DOK0100 B OK Doksy DISK
H16A
2.10 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 11:37
2. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 12:01 + 0:24
3. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 12:15 + 0:38
4. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 12:17 + 0:40
5. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 12:25 + 0:48
6. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 12:30 + 0:53
7. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 12:36 + 0:59
8. Sláma Dušan ASU9843 A Magnus Orienteering 13:01 + 1:24
9. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 13:07 + 1:30
10. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 13:12 + 1:35
11. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 13:14 + 1:37
12. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 13:18 + 1:41
13. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 13:26 + 1:49
13. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 13:26 + 1:49
15. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 13:27 + 1:50
16. Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice 13:34 + 1:57
17. Mašata Metoděj PHK9905 A OK 99 Hradec Králové 13:37 + 2:00
18. Pek Daniel SHK9803 A TJ Slavia Hradec Králové 13:41 + 2:04
19. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 13:48 + 2:11
20. Bendák Jan LTU9801 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:51 + 2:14
21. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 13:52 + 2:15
22. Gebrt Jan SHK9801 A TJ Slavia Hradec Králové 13:53 + 2:16
23. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 14:25 + 2:48
24. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 14:26 + 2:49
25. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:41 + 3:04
26. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 14:42 + 3:05
27. Paukert Lukáš KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí 14:47 + 3:10
28. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:59 + 3:22
29. Maňák Michal PHK9801 A OK 99 Hradec Králové 15:06 + 3:29
30. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:07 + 3:30
31. Škvor Ota KAM9900 A SK Kamenice 15:13 + 3:36
32. Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 15:15 + 3:38
33. Ullrich Jakub BOR9900 A OK Jiskra Nový Bor 15:21 + 3:44
34. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 15:38 + 4:01
35. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 15:40 + 4:03
35. Skalický Johan KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí 15:40 + 4:03
37. Hájek Jakub SHK9802 A TJ Slavia Hradec Králové 15:54 + 4:17
38. Šklíba Michal SRK9900 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:03 + 4:26
39. Novák Filip TJN9801 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:04 + 4:27
40. Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 16:38 + 5:01
41. Šabata Milan SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:54 + 5:17
42. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 17:05 + 5:28
43. Hajný Vojtěch JIL9902 B OK Jilemnice 17:26 + 5:49
44. Birnbaum Adam BOR9802 A OK Jiskra Nový Bor 17:42 + 6:05
45. Vlastník Šimon JIL9904 C OK Jilemnice 19:28 + 7:51
46. Gregor Tomáš TAP9903 C KOB TRETRA Praha 19:50 + 8:13
Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha DISK
Niezgodka Piotr DOB9900 C KOB Dobruška DISK
H18A
2.00 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Martin ASU9644 A Magnus Orienteering 12:45
2. Glonek Jakub AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opava 12:50 + 0:05
3. Čech Jan SJI9601 A OK Jihlava 12:55 + 0:10
4. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 13:01 + 0:16
5. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 13:20 + 0:35
6. Jurica Jan LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice 13:32 + 0:47
7. Netuka Vojtěch SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové 13:34 + 0:49
8. Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga 13:37 + 0:52
9. Mielec Jaromír AOP9701 A Přátelé orientačního běhu Opava 13:40 + 0:55
10. Vacek Vojtěch SJI9602 A OK Jihlava 13:56 + 1:11
11. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 14:00 + 1:15
12. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 14:06 + 1:21
13. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 14:07 + 1:22
14. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 14:17 + 1:32
15. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 14:25 + 1:40
16. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 14:28 + 1:43
17. Zlámal David SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín 14:38 + 1:53
17. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 14:38 + 1:53
19. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 14:40 + 1:55
19. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 14:40 + 1:55
21. Kaczocha Przemyslaw DOB9600 B KOB Dobruška 14:47 + 2:02
22. Picek Štěpán TJN9601 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:48 + 2:03
23. Burda Matěj BOR9608 B OK Jiskra Nový Bor 14:58 + 2:13
24. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 15:03 + 2:18
25. Kanta Martin LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice 15:04 + 2:19
26. Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice 15:05 + 2:20
27. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:10 + 2:25
28. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 15:13 + 2:28
29. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 15:20 + 2:35
30. Werner Michal PGP9705 A SK Praga 15:29 + 2:44
31. Růžička Adam PHK9704 A OK 99 Hradec Králové 15:35 + 2:50
32. Zikmund Zdeněk SJC9703 A TJ Sportcentrum Jičín 15:41 + 2:56
33. Walach Ondřej TRI9601 A TJ TŽ Třinec 15:47 + 3:02
34. Štál Jan SJC9601 A TJ Sportcentrum Jičín 16:13 + 3:28
35. Aster Tomáš PGP9604 A SK Praga 16:15 + 3:30
36. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:35 + 3:50
37. Janeba Vladimír CHC9602 A K.O.B. Choceň 16:55 + 4:10
38. Valach Marek TAP9703 C KOB TRETRA Praha 17:08 + 4:23
39. Kašpar Jakub ASU9747 A Magnus Orienteering 18:25 + 5:40
40. Hudec Antonín PGP9805 C SK Praga 19:28 + 6:43
41. Čermák Adam PGP9701 B SK Praga 41:57 + 29:12
H18C
1.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 13:03
H20A
2.20 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8735
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 12:28 9608
2. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 13:10 + 0:42 9108
3. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 13:14 + 0:46 9060
4. Horák Patrik TUR9502 R OOB TJ Turnov 13:18 + 0:50 9013
5. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 13:23 + 0:55 8953
6. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 13:30 + 1:02 8870
7. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:39 + 1:11 8763
8. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 13:43 + 1:15 8715
9. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 13:56 + 1:28 8560
10. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 14:05 + 1:37 8453
11. Záděra Pavel BBM9500 R BETA URSUS Orienteering 14:07 + 1:39 8429
12. Dvořáček Radek ASU9445 A Magnus Orienteering 14:09 + 1:41 8405
13. Valeš Jiří LPM9502 A OK Lokomotiva Plzeň 14:12 + 1:44 8370
14. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 14:21 + 1:53 8262
15. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 15:11 + 2:43 7667
16. Kučera Štěpán STH9401 B SK Studenec 15:30 + 3:02 7440
17. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 15:33 + 3:05 7405
18. Řada Jakub DKP9401 A Oddíl OB Kotlářka 15:49 + 3:21 7214
19. Deml Tomáš LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice 16:35 + 4:07 6666
20. Kučera Tomáš STH9402 B SK Studenec 17:01 + 4:33 6357
21. Zelinka Jan LPU9405 B OK Lokomotiva Pardubice 17:30 + 5:02 6011
22. Magrini Nicola SBR SKOB Bruntál 18:30 + 6:02
Růžička Karel PHK9502 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Waněk Adam LPU9505 A OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Málek Jan PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 0
H21E
2.40 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9616
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 13:33 10275
2. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 13:41 + 0:08 10176
3. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 13:45 + 0:12 10126
4. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 14:02 + 0:29 9915
5. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 14:24 + 0:51 9641
6. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 14:30 + 0:57 9567
7. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 14:41 + 1:08 9430
8. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 14:50 + 1:17 9318
9. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 14:55 + 1:22 9256
10. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 14:57 + 1:24 9231
11. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 14:59 + 1:26 9206
12. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 15:00 + 1:27 9194
13. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 15:02 + 1:29 9169
14. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 15:07 + 1:34 9107
15. Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové 15:08 + 1:35 9094
16. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 15:15 + 1:42 9007
17. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 15:19 + 1:46 8957
18. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 15:22 + 1:49 8920
18. Beneš Jan SJC8703 C TJ Sportcentrum Jičín 15:22 + 1:49 8920
20. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 15:27 + 1:54 8858
21. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 15:28 + 1:55 8845
22. Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno 15:29 + 1:56 8833
23. Štěrba Zbyněk LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice 15:35 + 2:02 8758
24. Palas Jan ZBM8507 E SK Žabovřesky Brno 15:37 + 2:04 8733
25. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 15:39 + 2:06 8709
26. Makovský Jakub TAP8511 R KOB TRETRA Praha 15:40 + 2:07 8696
27. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 15:43 + 2:10 8659
28. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 15:47 + 2:14 8609
29. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 16:04 + 2:31 8398
30. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 16:06 + 2:33 8373
31. Kořínek Tomáš BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor 16:07 + 2:34 8360
32. Mrázek Jan SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín 16:09 + 2:36 8336
33. Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov 16:16 + 2:43 8249
34. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 16:18 + 2:45 8224
35. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 16:23 + 2:50 8161
36. Zvěřina Petr LPU8208 E OK Lokomotiva Pardubice 16:26 + 2:53 8124
37. Navrátil Boris AOP9202 R Přátelé orientačního běhu Opava 16:31 + 2:58 8062
38. Kolovský František LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň 16:55 + 3:22 7764
H21A
2.00 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8212
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 12:25 8759
2. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 12:31 + 0:06 8689
3. Dutkowski Mikolaj DOB9200 R KOB Dobruška 12:33 + 0:08 8666
4. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 12:35 + 0:10 8643
5. Drahokoupil Aleš CHT8501 R OOB SK Chrast 12:37 + 0:12 8620
6. Záveský Filip LPU9306 R OK Lokomotiva Pardubice 13:07 + 0:42 8271
7. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 13:08 + 0:43 8260
7. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 13:08 + 0:43 8260
9. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 13:12 + 0:47 8213
10. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 13:14 + 0:49 8190
11. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 13:17 + 0:52 8155
12. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 13:21 + 0:56 8109
13. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 13:26 + 1:01 8051
14. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 13:28 + 1:03 8027
15. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 13:30 + 1:05 8004
16. Rusý Tomáš KAM9301 C SK Kamenice 13:35 + 1:10 7946
17. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 13:36 + 1:11 7934
18. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 13:42 + 1:17 7865
19. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 13:43 + 1:18 7853
20. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 13:45 + 1:20 7830
21. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 13:46 + 1:21 7818
22. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 13:50 + 1:25 7772
23. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 13:51 + 1:26 7760
24. Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice 13:55 + 1:30 7714
25. Žaloudek Petr SJC8309 C TJ Sportcentrum Jičín 13:56 + 1:31 7702
26. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 14:01 + 1:36 7644
27. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 14:03 + 1:38 7621
28. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 14:08 + 1:43 7563
29. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 14:12 + 1:47 7516
30. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 14:14 + 1:49 7493
30. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 14:14 + 1:49 7493
32. Műller Martin PHK8903 C OK 99 Hradec Králové 14:16 + 1:51 7470
33. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 14:18 + 1:53 7447
33. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 14:18 + 1:53 7447
35. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 14:19 + 1:54 7435
36. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 14:20 + 1:55 7424
37. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 14:22 + 1:57 7400
37. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 14:22 + 1:57 7400
39. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 14:24 + 1:59 7377
40. Potštejnský Jan SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 14:28 + 2:03 7331
41. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 14:30 + 2:05 7307
42. Holas Štěpán SJC8702 C TJ Sportcentrum Jičín 14:36 + 2:11 7238
43. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 14:44 + 2:19 7145
44. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 14:45 + 2:20 7133
44. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 14:45 + 2:20 7133
46. Hanč Petr DOB8022 C KOB Dobruška 14:50 + 2:25 7075
47. Paclík Roman SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové 15:01 + 2:36 6948
48. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 15:05 + 2:40 6901
49. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 15:07 + 2:42 6878
50. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 15:08 + 2:43 6866
51. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:09 + 2:44 6855
51. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 15:09 + 2:44 6855
53. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 15:17 + 2:52 6762
54. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 15:23 + 2:58 6692
55. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 15:26 + 3:01 6657
56. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 15:52 + 3:27 6355
57. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 16:03 + 3:38 6228
58. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 16:11 + 3:46 6135
59. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 16:13 + 3:48 6111
60. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 16:36 + 4:11 5844
61. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 18:34 + 6:09 4474
Hrobař Štěpán ASU9106 R Magnus Orienteering DISK 0
Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory DISK 0
Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga DISK 0
Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec DISK 0
H21C
2.10 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6757
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Uvízl Marek STH9202 C SK Studenec 12:34 7311
2. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:50 + 0:16 7162
3. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:06 + 0:32 7013
4. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 13:38 + 1:04 6716
5. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:45 + 1:11 6651
6. Pátek Lukáš SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 13:46 + 1:12 6641
7. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 13:52 + 1:18 6586
8. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 13:54 + 1:20 6567
9. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 14:00 + 1:26 6511
10. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 14:02 + 1:28 6492
11. Rychlý Martin TUR8402 C OOB TJ Turnov 14:04 + 1:30 6474
12. Kučera Michal STH9201 C SK Studenec 14:12 + 1:38 6399
13. Voráček Michal PGP8009 C SK Praga 14:26 + 1:52 6269
14. Háj Jakub TZL8501 C SKOB Zlín 14:28 + 1:54 6251
14. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 14:28 + 1:54 6251
14. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 14:28 + 1:54 6251
17. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 14:36 + 2:02 6176
18. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 14:37 + 2:03 6167
19. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 14:39 + 2:05 6148
20. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 14:56 + 2:22 5990
20. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 14:56 + 2:22 5990
22. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 15:01 + 2:27 5944
23. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 15:09 + 2:35 5869
24. Vaniš Ondřej TJN9500 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:12 + 2:38 5841
25. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 15:19 + 2:45 5776
26. Schuster Martin AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opava 15:23 + 2:49 5739
27. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 15:29 + 2:55 5683
28. Nejman Stanislav TUR9500 A OOB TJ Turnov 15:40 + 3:06 5581
29. Popule Tomáš LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň 15:42 + 3:08 5562
30. Prášil Ondřej SJC8401 C TJ Sportcentrum Jičín 16:13 + 3:39 5274
31. Trýzna Aleš DKP9100 C Oddíl OB Kotlářka 16:17 + 3:43 5237
32. Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice 16:18 + 3:44 5227
33. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:55 + 4:21 4883
34. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 17:32 + 4:58 4539
35. Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:45 + 5:11 4418
36. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 18:04 + 5:30 4242
37. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:07 + 5:33 4214
38. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 18:34 + 6:00 3962
39. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 19:20 + 6:46 3535
40. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 19:35 + 7:01 3395
41. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:36 + 7:02 3386
42. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:42 + 8:08 2772
43. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:49 + 8:15 2707
44. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 21:04 + 8:30 2567
45. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 21:56 + 9:22 2084
H35C
2.40 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 17:23
2. Kozák Petr KAM6501 C SK Kamenice 18:18 + 0:55
3. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 19:16 + 1:53
4. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 19:22 + 1:59
4. Novák Tomáš HOS7902 C TJ Tatran Hostinné 19:22 + 1:59
6. Vrbata Alan HOS7801 C TJ Tatran Hostinné 19:47 + 2:24
7. Mareš Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek 20:13 + 2:50
8. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 22:04 + 4:41
9. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 23:07 + 5:44
10. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 23:21 + 5:58
11. Nádeníček Josef NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek 23:30 + 6:07
12. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:38 + 6:15
13. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 28:20 + 10:57
14. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 28:44 + 11:21
H45C
2.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 15:53
2. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 16:11 + 0:18
3. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 16:30 + 0:37
4. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 16:50 + 0:57
5. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 17:12 + 1:19
6. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 17:20 + 1:27
7. Hasman Jan VPM6901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 17:26 + 1:33
8. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 18:06 + 2:13
9. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 18:24 + 2:31
10. Kurz Zdeněk VPM6301 C KOS Slavia VŠ Plzeň 19:40 + 3:47
11. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 20:18 + 4:25
12. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 20:52 + 4:59
13. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:13 + 5:20
14. Procházka Tomáš LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice 21:27 + 5:34
15. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 23:10 + 7:17
Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové DISK
Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H55C
1.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 15:36
2. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:35 + 2:59
3. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 20:30 + 4:54
4. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 20:58 + 5:22
5. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 20:59 + 5:23
6. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 21:37 + 6:01
7. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 22:50 + 7:14
8. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 23:23 + 7:47
9. Kondělka Petr HOS5401 C TJ Tatran Hostinné 33:23 + 17:47
P
1.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čivrná Karolína VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:56
2. Vydrová Markéta PEN8950 C OK RECO Sport 13:03 + 2:07
3. Novotná Vendula xxx xxx 14:50 + 3:54
4. Fišáková Lucie MLA MLOK Mariánské Lázně 16:18 + 5:22
5. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 18:50 + 7:54
6. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:56 + 8:00
7. Bártíková Irena VSP7461 C USK Praha 20:23 + 9:27
8. Krejčí Vítězslav L|TU LTU 21:44 + 10:48
9. Čakrt Vojtěch xxx xxx 30:45 + 19:49
10. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 30:47 + 19:51
11. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 30:51 + 19:55
12. Hrdová Jiřina xxx xxx 32:26 + 21:30
13. Tim Van Don Gen xxx xxx 55:46 + 44:50
Koucký Štěpán xxx xxx DISK
Linhart Lukáš xxx xxx DISK
T
2.10 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 13:44
2. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 14:35 + 0:51
3. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 15:14 + 1:30
4. Slavíková Lucie PGP9150 C SK Praga 16:07 + 2:23
5. Holesz Sebastian TRI TJ TŽ Třinec 16:25 + 2:41
6. Šarmanová Alena AOP9352 C Přátelé orientačního běhu Opava 17:29 + 3:45
7. Hulec Jan xxx xxx 18:57 + 5:13
8. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 18:58 + 5:14
9. Marek Martin LLI7000 C TJ Loko Liberec 19:11 + 5:27
10. Lamanecová Radka ASU9697 C Magnus Orienteering 19:15 + 5:31
11. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 19:19 + 5:35
12. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:55 + 6:11
13. Pukyšová Anežka KSU9999 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:57 + 6:13
14. Švancárová Veronika KSU9853 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:59 + 6:15
15. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 20:20 + 6:36
16. Argalášová Gabriela TRI TJ TŽ Třinec 20:45 + 7:01
17. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:12 + 8:28
18. Plachetková Lada xxx xxx 24:42 + 10:58
19. Waňková Dita VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:45 + 13:01
20. Peterková Viktorie LLI7551 C TJ Loko Liberec 34:56 + 21:12
21. Zitková Tereza LPU0781 OK Lokomotiva Pardubice 47:47 + 34:03
Höferová Petra EDO EDO DISK
Arnold Jindřich HOR4701 C TJ Jiskra Hořice DISK