Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
05.04.2014
Místo konání:
Plzeň, Košutka
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Makoš 1 : 5 000, E=5 m, stav 2014
Ředitel závodu:
Hasman Jan
Hlavní rozhodčí:
Kamaryt Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Hejna Aleš
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     LINIE     Prichozi    
D10
1.01 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 18:28
2. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 20:08 + 1:40
3. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 24:06 + 5:38
4. Jirkovská Magdaléna SLA0550 SKOB Slaný 29:05 + 10:37
5. Škáchová Viktorie KAM0650 SK Kamenice 30:04 + 11:36
6. Mikešová Julie VPM0455 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:26 + 18:58
7. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 38:50 + 20:22
8. Hegnerová Adéla LPM0450 OK Lokomotiva Plzeň 46:57 + 28:29
9. Jechová Anita BSO0450 KOB Baník Sokolov 55:28 + 37:00
D12
1.08 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 14:08
2. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 14:31 + 0:23
3. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 14:54 + 0:46
4. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 15:32 + 1:24
5. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:27 + 3:19
6. Chladová Martina MLA0250 MLOK Mariánské Lázně 17:53 + 3:45
7. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 19:16 + 5:08
8. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 19:36 + 5:28
9. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 20:08 + 6:00
10. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 20:44 + 6:36
11. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:14 + 7:06
12. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 22:45 + 8:37
13. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 23:26 + 9:18
14. Jirkovská Kateřina SLA0350 SKOB Slaný 24:03 + 9:55
15. Jirková Jitka BSO0350 KOB Baník Sokolov 29:10 + 15:02
16. Kosařová Aneta ONO0250 SKOB Ostrov 30:57 + 16:49
17. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 33:50 + 19:42
18. Náměstková Radka EKP0353 VŠTJ Ekonom Praha 43:31 + 29:23
19. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 45:05 + 30:57
20. Dellingerová Anna NEJ0351 TJ Jiskra Nejdek 49:57 + 35:49
Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha DISK
D14
1.22 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 13:43
2. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 13:46 + 0:03
3. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 13:58 + 0:15
4. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 14:37 + 0:54
5. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 14:41 + 0:58
6. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 15:41 + 1:58
7. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 16:05 + 2:22
8. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 16:32 + 2:49
9. Lokajíčková Klára VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 17:08 + 3:25
10. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:17 + 3:34
11. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 17:20 + 3:37
12. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 17:43 + 4:00
13. Škáchová Magdalena KAM0151 SK Kamenice 17:54 + 4:11
14. Náměstková Denisa EKP0154 VŠTJ Ekonom Praha 18:42 + 4:59
15. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 18:43 + 5:00
16. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 18:59 + 5:16
17. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 19:15 + 5:32
18. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 19:48 + 6:05
19. Najmanová Agáta DKP0150 Oddíl OB Kotlářka 20:08 + 6:25
20. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 22:10 + 8:27
21. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 23:38 + 9:55
22. Voltrová Anna ROZ0160 OK Roztoky 34:04 + 20:21
Horová Eliška BSO0150 KOB Baník Sokolov DISK
D16
1.35 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 15:12
2. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 15:47 + 0:35
3. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 15:48 + 0:36
4. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 16:47 + 1:35
5. Mikešová Adéla VPM9852 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:06 + 1:54
6. Poláková Tereza TAP9853 KOB TRETRA Praha 17:08 + 1:56
7. Poláková Kateřina TAP9854 KOB TRETRA Praha 17:13 + 2:01
8. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 18:00 + 2:48
9. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 18:01 + 2:49
10. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:06 + 2:54
11. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 19:55 + 4:43
12. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 20:08 + 4:56
13. Kovalčíková Taťána DOR9850 OK Dobříš 21:14 + 6:02
14. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 21:56 + 6:44
15. Istvánová Klára MAS9850 KČT Aš 31:45 + 16:33
D18
1.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 16:52
2. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 16:55 + 0:03
3. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:05 + 0:13
4. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 17:54 + 1:02
5. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 18:29 + 1:37
6. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:21 + 2:29
7. Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 20:25 + 3:33
8. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:50 + 7:58
9. Kučerová Barbora LBE9650 TJ Lokomotiva Beroun 25:00 + 8:08
D21
1.85 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8664
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 15:07 9006
2. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 15:25 + 0:18 8834
3. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 15:42 + 0:35 8672
4. Čermáková Kristýna PGP9154 SK Praga 15:45 + 0:38 8643
5. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 16:05 + 0:58 8452
6. Doležalová Vendula VPM8787 KOS Slavia VŠ Plzeň 16:34 + 1:27 8175
7. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 16:35 + 1:28 8165
8. Spurná Martina PGP8556 SK Praga 16:37 + 1:30 8146
9. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 16:39 + 1:32 8127
10. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 16:54 + 1:47 7984
11. Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha 17:20 + 2:13 7735
12. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 17:21 + 2:14 7726
13. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 17:26 + 2:19 7678
14. Vildmonová Pavla LBE7451 TJ Lokomotiva Beroun 17:54 + 2:47 7410
15. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 18:10 + 3:03 7257
15. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 18:10 + 3:03 7257
17. Škáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 18:53 + 3:46 6846
18. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 19:05 + 3:58 6732
19. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 19:23 + 4:16 6560
20. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 19:38 + 4:31 6416
20. Gajdová Magdalena KAM7450 SK Kamenice 19:38 + 4:31 6416
22. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 19:40 + 4:33 6397
23. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 19:42 + 4:35 6378
24. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 20:01 + 4:54 6196
25. Schütznerová Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 20:07 + 5:00 6139
26. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 20:24 + 5:17 5977
27. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 20:26 + 5:19 5957
28. Horová Klára PGP8455 SK Praga 20:30 + 5:23 5919
29. Freyová Andrea NEJ8950 TJ Jiskra Nejdek 20:39 + 5:32
30. Lacigová Michaela PGP8150 SK Praga 20:40 + 5:33 5824
31. Havlíčková Markéta VPM8494 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:53 + 5:46 5699
32. Žandová Kateřina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 21:35 + 6:28 5298
33. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 22:01 + 6:54 5050
34. Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 22:25 + 7:18 4820
35. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 25:13 + 10:06 3214
36. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 28:20 + 13:13 1427
37. Jaroměřská Tereza EKP9353 VŠTJ Ekonom Praha 34:23 + 19:16
Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
D35
1.79 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 18:28
2. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 18:49 + 0:21
3. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 20:37 + 2:09
4. Čečrdlová Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 20:39 + 2:11
5. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 21:39 + 3:11
6. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 22:40 + 4:12
7. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 23:55 + 5:27
8. Škvorová Zuzana KAM7350 SK Kamenice 24:22 + 5:54
9. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 24:48 + 6:20
10. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 24:50 + 6:22
11. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 25:48 + 7:20
12. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 26:30 + 8:02
13. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 26:50 + 8:22
14. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 27:04 + 8:36
15. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 27:34 + 9:06
16. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 28:09 + 9:41
17. Haková Magda PGP7651 SK Praga 28:18 + 9:50
18. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 28:23 + 9:55
19. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 28:53 + 10:25
20. Černá Monika MLA MLOK Mariánské Lázně 29:46 + 11:18
21. Marešová Marcela NEJ7450 TJ Jiskra Nejdek 31:02 + 12:34
22. Jandová Hana LCV7150 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 34:44 + 16:16
23. Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno 37:19 + 18:51
24. Fremrová Jaroslava LPM OK Lokomotiva Plzeň 38:51 + 20:23
25. Naporowská Marie BSO7950 KOB Baník Sokolov 44:37 + 26:09
Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha DISK
Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha DISK
D45
1.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 19:40
2. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 19:46 + 0:06
3. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 19:53 + 0:13
4. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 22:16 + 2:36
5. Havlíčková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 22:21 + 2:41
6. Janečková Eva LPM6150 OK Lokomotiva Plzeň 24:35 + 4:55
7. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 25:31 + 5:51
8. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 25:58 + 6:18
9. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 28:13 + 8:33
10. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 31:55 + 12:15
11. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 37:10 + 17:30
D55
1.21 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 14:35
2. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 27:46 + 13:11
3. Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 28:31 + 13:56
D65
1.21 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kupcová Věroslava HSU4850 Horizont klub Šumperk 23:42
2. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 29:28 + 5:46
H10
1.01 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 13:11
2. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 14:00 + 0:49
3. Bolehovský Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 14:29 + 1:18
4. Baldrián Tomáš VSP0405 USK Praha 15:00 + 1:49
5. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 15:34 + 2:23
6. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 17:05 + 3:54
7. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 17:19 + 4:08
8. Janas Adam PGP0404 SK Praga 18:26 + 5:15
9. Král Adam MFP0507 VŠSK MFF UK Praha 18:55 + 5:44
10. Vočeluk Daniel ONO0402 SKOB Ostrov 20:18 + 7:07
11. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 21:17 + 8:06
12. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 24:15 + 11:04
13. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 24:27 + 11:16
14. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 24:53 + 11:42
15. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 27:23 + 14:12
16. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:27 + 14:16
17. Bohuslav Pepík LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 40:37 + 27:26
Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš DISK
Samuel Marek 66C0500 Amateri DISK
Jirkovský Jan SLA0500 SKOB Slaný DISK
H12
1.08 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin MFP0300 VŠSK MFF UK Praha 11:55
2. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 12:31 + 0:36
3. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 12:55 + 1:00
4. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 13:00 + 1:05
5. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 13:19 + 1:24
6. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 13:30 + 1:35
7. Bolehovský Michal EKP0200 VŠTJ Ekonom Praha 13:58 + 2:03
8. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 14:01 + 2:06
9. Škácha Vít KAM0309 SK Kamenice 14:45 + 2:50
10. Polívka Vratislav VPM0203 KOS Slavia VŠ Plzeň 15:17 + 3:22
11. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 15:54 + 3:59
12. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 16:08 + 4:13
13. Kovářík Tomáš KAM0300 SK Kamenice 16:17 + 4:22
14. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 16:19 + 4:24
15. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 17:00 + 5:05
16. Janas Petr PGP0200 SK Praga 17:55 + 6:00
17. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 17:57 + 6:02
18. Svoboda Luděk DKL0200 KOB Kladno 18:32 + 6:37
19. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 18:46 + 6:51
20. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:16 + 7:21
21. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 20:00 + 8:05
22. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 20:16 + 8:21
23. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 21:26 + 9:31
24. Husák Zdeněk SLA0201 SKOB Slaný 22:00 + 10:05
25. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 22:54 + 10:59
26. Kolář Matyáš SLA0300 SKOB Slaný 27:05 + 15:10
27. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 28:06 + 16:11
28. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 34:19 + 22:24
29. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 38:54 + 26:59
H14
1.35 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 13:36
2. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 14:19 + 0:43
3. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 14:48 + 1:12
4. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 15:02 + 1:26
5. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB TRETRA Praha 15:55 + 2:19
6. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 17:10 + 3:34
7. Longin Jan TAP0103 KOB TRETRA Praha 17:27 + 3:51
8. Dědek Matěj TAP0001 KOB TRETRA Praha 17:56 + 4:20
9. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:28 + 4:52
10. Štěpo Matěj DOR0001 OK Dobříš 18:32 + 4:56
11. Hlinovský Ondřej VPM0102 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:57 + 5:21
12. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 20:04 + 6:28
13. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 21:01 + 7:25
14. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 21:53 + 8:17
15. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 23:05 + 9:29
16. Dellinger Mikuláš NEJ0100 TJ Jiskra Nejdek 26:40 + 13:04
17. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 30:36 + 17:00
H16
1.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 17:20
2. Burian Jan VPM9902 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:59 + 1:39
3. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 19:46 + 2:26
4. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 30:02 + 12:42
Najman Matouš DKP9800 Oddíl OB Kotlářka DISK
H18
1.85 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čermák Adam PGP9701 SK Praga 15:08
2. Werner Michal PGP9705 SK Praga 16:03 + 0:55
3. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 16:37 + 1:29
4. Janáč Vašek TAP9602 KOB TRETRA Praha 17:14 + 2:06
5. Sova František LPM9702 OK Lokomotiva Plzeň 17:40 + 2:32
6. Šíma Vladislav DKL9700 KOB Kladno 22:01 + 6:53
H20
2.21 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knepr Lukáš BSO9401 KOB Baník Sokolov 19:53
H21
2.21 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8492
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 14:07 8864
2. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 14:31 + 0:24 8625
3. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 14:44 + 0:37 8495
4. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 14:45 + 0:38 8485
5. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 15:05 + 0:58 8285
6. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 15:09 + 1:02 8245
7. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 15:15 + 1:08 8185
8. Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering 15:17 + 1:10 8165
9. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 15:28 + 1:21 8056
10. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 15:36 + 1:29 7976
11. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 15:41 + 1:34 7926
12. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 15:53 + 1:46 7806
13. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 16:04 + 1:57 7696
14. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 16:08 + 2:01 7656
15. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 16:11 + 2:04 7626
16. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 16:16 + 2:09 7576
17. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 16:17 + 2:10 7566
18. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 16:26 + 2:19 7476
19. Škvor Martin KAM6700 SK Kamenice 16:35 + 2:28 7387
20. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 16:37 + 2:30 7367
21. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 16:48 + 2:41 7257
21. Pilař Karel BSO7801 KOB Baník Sokolov 16:48 + 2:41 7257
21. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 16:48 + 2:41 7257
24. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 16:51 + 2:44 7227
24. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 16:51 + 2:44 7227
26. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 17:02 + 2:55 7117
27. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 17:19 + 3:12 6947
28. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 17:21 + 3:14 6927
28. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 17:21 + 3:14 6927
30. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 17:23 + 3:16 6907
31. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 17:29 + 3:22 6847
32. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 17:30 + 3:23 6837
33. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 17:34 + 3:27 6797
34. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 17:42 + 3:35 6717
35. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 17:47 + 3:40 6668
35. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 17:47 + 3:40 6668
37. Rauch Stanislav VPM8201 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:50 + 3:43 6638
38. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 17:51 + 3:44 6628
39. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 17:57 + 3:50 6568
40. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 17:59 + 3:52 6548
41. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 18:02 + 3:55 6518
41. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 18:02 + 3:55 6518
43. Lhoták Luboš MAS9301 KČT Aš 18:03 + 3:56 6508
44. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 18:06 + 3:59 6478
44. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 18:06 + 3:59 6478
46. Hlaváč Jaroslav EKP9205 VŠTJ Ekonom Praha 18:10 + 4:03 6438
47. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 18:11 + 4:04 6428
48. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 18:12 + 4:05 6418
49. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 18:23 + 4:16 6308
50. Rauch Tomáš VPM8501 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:28 + 4:21 6258
51. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 18:54 + 4:47 5998
52. Vondra Jiří FSP7600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:56 + 4:49 5978
53. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 19:02 + 4:55 5919
54. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 19:31 + 5:24 5629
55. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 19:42 + 5:35 5519
56. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 20:01 + 5:54 5329
57. Vinš Pavel DKL6900 KOB Kladno 20:31 + 6:24 5030
58. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:33 + 6:26 5010
59. Tesař Daniel VPM8203 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:07 + 7:00 4670
60. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 21:09 + 7:02 4650
61. Vonášek Adam LPM9101 OK Lokomotiva Plzeň 23:06 + 8:59 3482
Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Landovský Jakub PGP9601 SK Praga DISK 0
H35
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 15:56
2. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:26 + 1:30
3. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 17:41 + 1:45
4. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 17:56 + 2:00
5. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 17:59 + 2:03
6. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 18:50 + 2:54
7. Průša Michal VSP7310 USK Praha 19:19 + 3:23
8. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 19:42 + 3:46
9. Nádeníček Josef NEJ7000 TJ Jiskra Nejdek 21:03 + 5:07
10. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 22:05 + 6:09
11. Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň 22:37 + 6:41
12. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 22:55 + 6:59
13. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 22:58 + 7:02
14. Žižka Přemysl MIL7301 Tesil Milevsko 23:00 + 7:04
15. Šustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské Hory 23:30 + 7:34
16. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 29:00 + 13:04
17. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 29:54 + 13:58
Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek DISK
H45
1.79 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 16:46
2. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 19:11 + 2:25
3. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 19:49 + 3:03
4. Koprnický Kamil VPM6602 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:02 + 3:16
5. Najman Jiří DKP6301 Oddíl OB Kotlářka 20:53 + 4:07
6. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 21:27 + 4:41
7. Frey Jaromír NEJ6300 TJ Jiskra Nejdek 21:53 + 5:07
8. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 22:25 + 5:39
9. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 23:38 + 6:52
10. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 24:44 + 7:58
11. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 28:56 + 12:10
Malec Jaroslav SLA6200 SKOB Slaný DISK
Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:55 + 12:09
H55
1.21 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 15:00
2. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 17:00 + 2:00
3. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 19:40 + 4:40
4. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 24:13 + 9:13
Hora Vladimír VSP5100 USK Praha DISK
Šváb Jan VSP5801 USK Praha DISK
Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš DISK
H65
1.21 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 19:28
HDR
1.18 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Samuel MFP0801 VŠSK MFF UK Praha 18:00
2. Anděl Robin VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 19:12 + 1:12
3. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:34 + 3:34
4. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 26:20 + 8:20
5. Kalinová Ella EKP0961 VŠTJ Ekonom Praha 26:28 + 8:28
6. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 29:31 + 11:31
7. Černý Martin NER Neregistrovaný 29:33 + 11:33
8. Chmelík Štěpán DOR0703 OK Dobříš 30:06 + 12:06
9. Kalinová Lisa EKP1150 VŠTJ Ekonom Praha 30:26 + 12:26
10. Haková Michaela 32:42 + 14:42
11. Ouhrabka Vít EKP1010 VŠTJ Ekonom Praha 34:10 + 16:10
12. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 34:39 + 16:39
13. Honer Tomáš VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 36:23 + 18:23
14. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 36:27 + 18:27
15. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 37:20 + 19:20
16. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 41:30 + 23:30
17. Křížek Ivo MAS0501 KČT Aš 41:59 + 23:59
18. Nedbalová Klára MFP0850 VŠSK MFF UK Praha 44:03 + 26:03
19. Fremrová Magdalena 45:53 + 27:53
20. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 50:01 + 32:01
21. Křenek Honzík VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 64:41 + 46:41
22. Ondráček Lubor EKP1111 VŠTJ Ekonom Praha 68:08 + 50:08
LINIE
2.06 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová B NEJ TJ Jiskra Nejdek 18:00
2. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 18:56 + 0:56
3. Klocháňová Viktorie ONO0651 SKOB Ostrov 20:41 + 2:41
4. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 21:42 + 3:42
5. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 23:14 + 5:14
6. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 23:51 + 5:51
7. Škáchová Zuzana KAM0651 SK Kamenice 24:27 + 6:27
8. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:24 + 7:24
9. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 26:09 + 8:09
10. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 26:33 + 8:33
11. Štáfek Ondřej DKL0400 KOB Kladno 26:42 + 8:42
12. Beránková Šárka VPM0551 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:19 + 9:19
13. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 29:26 + 11:26
14. Baldriánová Eva VSP0751 USK Praha 29:35 + 11:35
15. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 30:52 + 12:52
16. Huk Michael ONO0500 SKOB Ostrov 31:02 + 13:02
17. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 31:25 + 13:25
18. Oubrecht Petr DKL0600 KOB Kladno 35:08 + 17:08
19. Urbančíková Nela NEJ TJ Jiskra Nejdek 36:16 + 18:16
20. Honer Jarda VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 39:21 + 21:21
21. Náměstková Aneta EKP0756 VŠTJ Ekonom Praha 40:30 + 22:30
22. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 41:08 + 23:08
Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný DISK
Rudolfová Magdalena MAS0550 KČT Aš DISK
Prichozi
1.56 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 14:36
2. Škvorová Barbora 18:34 + 3:58
3. Zahradníček Petr DKP8747 Oddíl OB Kotlářka 23:48 + 9:12
4. Václavíková Monika VPM8750 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:56 + 16:20
5. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 31:07 + 16:31
6. Hajšmanová Gábina LPM OK Lokomotiva Plzeň 31:23 + 16:47
7. Jírová Monika 31:54 + 17:18
8. Bazlova Rufina ZCU ZCU Západočeská univerzita 33:31 + 18:55
Rozmarová Alena DKP Oddíl OB Kotlářka DISK