Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.04.2014
Místo konání:
Chotěboř, areál U Nádržky
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Mapa:
Obolecká skála
Ředitel závodu:
Voborník Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Voborníková Eva - R3
Stavitel tratí:
Gregor Martin - R3
Protokol:
Závod proběhl za příjemného jarního počasí podle časového harmonogramu. Start v 15 hodin. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Nebylo hlášeno žádné zranění. Omluva: Pořadatel se omlouvá za chybu na startu u závodníků Amálky Klaškové (HDR) a Jana Fikara (P). Ve výsledcíh je vše opraveno. Dále se omlouváme Štěpánu Moravcovi za předčasné stažení posledních kontrol z lesa. Kontrola 113 byla hned na začátku závodu nahrazena kontrolou 165 a není tedy v mezičasech zaznamenána.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.50 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubicková Kristyna SJH0452 SJH Jindřichův Hradec 15:26
2. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 16:10 + 0:44
3. Benesová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 17:55 + 2:29
4. Marecková Ema OSN0450 SK OS Nové Město n. M. 19:53 + 4:27
5. Dolezelová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:15 + 5:49
D10N
1.50 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16:30
2. Doubalíková Lenka CHT0351 OOB SK Chrast 18:38 + 2:08
3. Jindrichová Eliska SJI0553 OK Jihlava 18:53 + 2:23
4. Komárková Zbynka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 22:46 + 6:16
5. Kubicková Katerina SJH0652 SJH Jindřichův Hradec 25:23 + 8:53
Mácová Amálie SJI0650 OK Jihlava DISK
D12
1.90 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blazková Katerina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 14:58
2. Doubalíková Marie CHT0153 OOB SK Chrast 16:26 + 1:28
3. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:55 + 2:57
4. Starková Tereza CHT0251 OOB SK Chrast 18:38 + 3:40
5. Suková Hana PZR0252 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:59 + 4:01
6. Slámová Tatána OSN0250 SK OS Nové Město n. M. 19:55 + 4:57
7. Sabolová Marie CTB0353 SK OB Chotěboř 22:16 + 7:18
8. Pittnerová Adéla RUZ0250 TJ Růžená 24:19 + 9:21
9. Nesporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 26:50 + 11:52
10. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 28:09 + 13:11
11. Veselá Aneta SJH0352 SJH Jindřichův Hradec 30:05 + 15:07
D14
2.70 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrníková Adéla OSN0099 SK OS Nové Město n. M. 22:58
2. Hojná Eliska SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 25:40 + 2:42
3. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:17 + 7:19
4. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 33:35 + 10:37
5. Stoklasová Daniela OSN0055 SK OS Nové Město n. M. 35:16 + 12:18
6. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 45:14 + 22:16
7. Niederlová Anneli PZR0050 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:56 + 31:58
Kinstová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec DISK
D16
3.20 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dundácková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 29:26
2. Nechutová Aneta PZR9951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:31 + 2:05
3. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 35:26 + 6:00
4. Borilová Markéta PZR9858 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:44 + 6:18
5. Dvoráková Klára CHT9852 OOB SK Chrast 38:20 + 8:54
D18
3.60 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec 37:07
2. Penázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 39:02 + 1:55
3. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 43:30 + 6:23
4. Moravcíková Hana CHT9751 OOB SK Chrast 83:51 + 46:44
D21C
4.20 km, 80 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7019
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 30:56 7407
2. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 31:20 + 0:24 7321
3. Valisová Martina OSN9696 SK OS Nové Město n. M. 35:58 + 5:02 6328
4. Palasová Petra ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 38:01 + 7:05 5889
5. Paulícková Renata SJI8057 OK Jihlava 38:52 + 7:56 5706
6. Srámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 38:53 + 7:57 5703
7. Kopácková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 38:57 + 8:01 5688
7. Voborníková Alena LPU9458 OK Lokomotiva Pardubice 38:57 + 8:01 5688
9. Benesová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 39:23 + 8:27 5596
10. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 39:38 + 8:42 5542
11. Wurzelová Hana OSN8972 SK OS Nové Město n. M. 40:03 + 9:07 5453
12. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 40:54 + 9:58 5270
13. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 46:14 + 15:18 4127
14. Kubicková Barbora SJH9551 SJH Jindřichův Hradec 47:02 + 16:06 3956
14. Kinstová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 47:02 + 16:06 3956
16. Reznícková Tereza SJI9056 OK Jihlava 47:18 + 16:22 3899
17. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49:35 + 18:39 3409
18. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49:36 + 18:40 3406
19. Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 50:52 + 19:56 3134
20. Nesporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 51:51 + 20:55 2923
21. Kubesová Eva RUZ8151 TJ Růžená 52:36 + 21:40 2763
22. Dvorácková Jana OSN7850 SK OS Nové Město n. M. 52:49 + 21:53 2716
23. Smídová Katerina CHT8451 OOB SK Chrast 53:35 + 22:39 2552
24. Smídová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 55:21 + 24:25 2173
25. Hercigová Anna JHB9159 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58:27 + 27:31 1509
26. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 61:20 + 30:24 891
Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
Benesová Iveta SJH9351 SJH Jindřichův Hradec DISK 0
Ondrácková Lucie CTB SK OB Chotěboř DISK
D21D
3.10 km, 60 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 450
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janícková Jitka OSN7356 SK OS Nové Město n. M. 38:48 483
2. Krejsová Martina CHT8151 OOB SK Chrast 41:02 + 2:14
3. Kaspárková Petra SJI7451 OK Jihlava 43:03 + 4:15 438
4. Míková Michaela SJH8251 SJH Jindřichův Hradec 43:49 + 5:01 429
5. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 44:11 + 5:23
6. Pittnerová Lenka RUZ7150 TJ Růžená 45:38 + 6:50 410
7. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:40 + 8:52 388
8. Dundácková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 48:11 + 9:23 383
Veselá Denisa SJH7251 SJH Jindřichův Hradec DISK 0
D35
3.90 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK OS Nové Město n. M. 37:24
2. Nechanická Daniela OSN7557 SK OS Nové Město n. M. 37:31 + 0:07
3. Melounová Miroslava JHB6851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 39:40 + 2:16
4. Benesová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 40:13 + 2:49
5. Dolezelová Iva PZR7171 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:00 + 3:36
6. Doubalíková Veronika CHT7551 OOB SK Chrast 41:43 + 4:19
7. Svecová Marcela JHB7351 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:20 + 6:56
8. Svecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 45:32 + 8:08
9. Kucerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 49:11 + 11:47
10. Maderycová Katerina SJH7951 SJH Jindřichův Hradec 49:48 + 12:24
11. Trsová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. Brněnská 50:02 + 12:38
12. Polácková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:17 + 14:53
13. Marecková Katerina OSN7550 SK OS Nové Město n. M. 52:33 + 15:09
14. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:41 + 21:17
15. Kubicková Martina SJH7752 SJH Jindřichův Hradec 59:08 + 21:44
D45
3.00 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 29:32
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 29:40 + 0:08
3. Hudecková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 31:35 + 2:03
4. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 34:38 + 5:06
5. Klusácková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 37:12 + 7:40
6. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 38:45 + 9:13
7. Reznícková Hana CHT6052 OOB SK Chrast 43:56 + 14:24
8. Jasková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 49:52 + 20:20
9. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 54:40 + 25:08
10. Cejková Jana JHB6152 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:22 + 27:50
D55
2.80 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:46
2. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:59 + 0:13
3. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 35:36 + 5:50
4. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 36:27 + 6:41
5. Krízová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:36 + 6:50
6. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 40:21 + 10:35
7. Zemlicková Jindra CHT5751 OOB SK Chrast 41:02 + 11:16
8. Orálková Libuse TTR5351 OOB Třebíč 49:19 + 19:33
9. Podhorská Vera FJI5252 SK FREE Jihlava 57:48 + 28:02
Hudecková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor DISK
H10
1.50 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prásil Tomás TTR0501 OOB Třebíč 13:03
2. Král Adam MFP0507 VŠSK MFF UK Praha 13:57 + 0:54
3. Vítek Matej SJI0500 OK Jihlava 14:19 + 1:16
4. Orany Vojtech SJI0401 OK Jihlava 14:52 + 1:49
5. Hybes Michal CHT0401 OOB SK Chrast 15:36 + 2:33
6. Kinst Jan SJH0402 SJH Jindřichův Hradec 15:57 + 2:54
7. Zrník Tomás OSN0606 SK OS Nové Město n. M. 16:28 + 3:25
8. Vanecek Tomás SJH0404 SJH Jindřichův Hradec 20:38 + 7:35
9. Dvorácek Tomás OSN0505 SK OS Nové Město n. M. 21:26 + 8:23
H10N
1.50 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Jáchym CTB SK OB Chotěboř 12:35
2. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 12:53 + 0:18
3. Nespor Jirí TTR0502 OOB Třebíč 16:51 + 4:16
4. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 20:55 + 8:20
5. Vacek Frantisek CHT0501 OOB SK Chrast 22:51 + 10:16
6. Prásil Jakub SJI0702 OK Jihlava 27:43 + 15:08
7. Kinst Antonín SJH0601 SJH Jindřichův Hradec 32:29 + 19:54
Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava DISK
H12
1.90 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanicky Jan OSN0200 SK OS Nové Město n. M. 13:37
2. Dundácek Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 15:08 + 1:31
3. Hojny Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 15:22 + 1:45
4. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 15:50 + 2:13
5. Venhoda Matej SJI0301 OK Jihlava 17:03 + 3:26
6. Dvorácek Jakub OSN0303 SK OS Nové Město n. M. 22:10 + 8:33
7. Jelínek Krystof RUZ0301 TJ Růžená 24:26 + 10:49
Vodrázka Vojtech CTB SK OB Chotěboř DISK
H14
3.20 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vesely Vojtech SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 22:15
2. Cech Petr SJI0001 OK Jihlava 24:12 + 1:57
3. Marecek Simon OSN0201 SK OS Nové Město n. M. 24:27 + 2:12
4. Koudelka Tomás SJH0003 SJH Jindřichův Hradec 26:32 + 4:17
5. Nespor Jan TTR0101 OOB Třebíč 28:04 + 5:49
6. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 31:24 + 9:09
7. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 34:11 + 11:56
8. Polácek Tomás PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:08 + 14:53
9. Kaspárek Ladislav SJI0102 OK Jihlava 42:08 + 19:53
10. Burkon Vojtech CHT0001 OOB SK Chrast 45:19 + 23:04
11. Zimen Martin SJI0000 OK Jihlava 46:23 + 24:08
12. Busík David KTA0002 SK Kotnov Tábor 51:24 + 29:09
13. Boril Simon PZR0101 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:47 + 46:32
Burkon Jan CHT0002 OOB SK Chrast DISK
H16
3.60 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Senkyr Matej SJI9902 OK Jihlava 45:14
2. Hybes David CHT9903 OOB SK Chrast 61:38 + 16:24
Cermák Jirí CTB9903 SK OB Chotěboř DISK
Zanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř DISK
H18
4.30 km, 85 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechuta David PZR9701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:43
H21C
5.40 km, 105 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8431
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prásil Marek TTR7301 OOB Třebíč 31:57 8713
2. Kamenicky Matej LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 32:05 + 0:08 8679
3. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 35:08 + 3:11 7901
4. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 35:19 + 3:22 7855
5. Boril Jan SJI9700 OK Jihlava 37:26 + 5:29 7315
5. Kopácek Jan CHT8510 OOB SK Chrast 37:26 + 5:29 7315
7. Kamenicky Jeronym OSN9549 SK OS Nové Město n. M. 37:51 + 5:54 7208
8. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 37:52 + 5:55 7204
8. Matras Tomás CHT8001 OOB SK Chrast 37:52 + 5:55 7204
10. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 38:08 + 6:11 7136
11. Fiala Martin TTR8801 OOB Třebíč 38:17 + 6:20 7098
12. Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno 38:35 + 6:38 7021
13. Kamenicky Tobiás OSN9339 SK OS Nové Město n. M. 39:13 + 7:16 6860
14. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 39:49 + 7:52 6707
15. Mazal Zdenek VBM8103 VSK Mendelu Brno 41:14 + 9:17 6346
16. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 41:49 + 9:52 6197
17. Dvorácek Jirí TTR7502 OOB Třebíč 41:57 + 10:00 6163
18. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 42:12 + 10:15 6099
19. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 42:13 + 10:16 6095
20. Novák Libor OKP9100 SK OK 24 Praha 42:37 + 10:40 5993
21. Jirku Roman SJI8309 OK Jihlava 42:46 + 10:49 5954
22. Marecek Petr OSN6900 SK OS Nové Město n. M. 43:55 + 11:58 5661
23. Fryba Dominik SJI9702 OK Jihlava 44:35 + 12:38 5491
24. Korecky Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 46:42 + 14:45 4951
25. Plíhal Tomás SJI8509 OK Jihlava 47:30 + 15:33 4747
26. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 47:59 + 16:02 4624
27. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:42 + 16:45 4441
28. Vezník Roman TTR7901 OOB Třebíč 48:59 + 17:02 4369
29. Koumar Frantisek SJI9501 OK Jihlava 49:41 + 17:44 4190
30. Vébr Jirí KTA6901 SK Kotnov Tábor 50:00 + 18:03 4109
31. Cejka Tomás JHB8203 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:08 + 18:11 4075
32. Kysilko Zdenek CHT8601 OOB SK Chrast 51:46 + 19:49 3659
33. Komárek Arnost TJH7701 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 53:35 + 21:38 3195
34. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 55:06 + 23:09 2809
35. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 55:36 + 23:39 2681
36. Novohradsky Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:18 + 24:21 2502
37. Choutka Jaroslav BZR8000 Bratrstvo Ždárských vrchů 65:29 + 33:32 160
38. Konfrst Josef NER 85:18 + 53:21
Moravec Stepán SJI8101 OK Jihlava DISK
H21D
3.90 km, 75 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 742
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Musil Marek CHT8801 OOB SK Chrast 39:52 771
2. Nesetril Tomás CHT8901 OOB SK Chrast 41:54 + 2:02 735
3. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 42:47 + 2:55 719
4. Smejkal Martin NNN8500 Neregistrovaní 46:38 + 6:46
5. Vanecek Roman NER7700 48:55 + 9:03
6. Trs Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 49:23 + 9:31 601
7. Vacek Jan TTR9303 OOB Třebíč 49:55 + 10:03 592
8. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 53:26 + 13:34 529
9. Miksa Miroslav JHB7102 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:54 + 14:02 521
10. Kuban Jirí CHT8401 OOB SK Chrast 54:38 + 14:46 508
11. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:52 + 15:00 503
12. Hudera Jirí JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:54 + 15:02
13. Kopic Jirí JHB9107 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:48 + 27:56 272
Kaspárek Ladislav SJI7301 OK Jihlava DISK 0
H35
4.50 km, 90 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomás OSN7118 SK OS Nové Město n. M. 34:15
2. Prásil Ales SJI7415 OK Jihlava 34:46 + 0:31
3. Benes Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 35:08 + 0:53
4. Kubicko Pavel SJH7201 SJH Jindřichův Hradec 39:59 + 5:44
5. Dundácek Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 40:51 + 6:36
6. Klaska Jan NER 41:50 + 7:35
7. Nespor Jan TTR6101 OOB Třebíč 42:17 + 8:02
8. Klvana Milan CHT7502 OOB SK Chrast 43:30 + 9:15
9. Kubicko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 44:06 + 9:51
10. Nechanicky Pavel OSN7209 SK OS Nové Město n. M. 46:05 + 11:50
11. Orany Tomás SJI7311 OK Jihlava 46:22 + 12:07
12. Sebesta Petr CHT7102 OOB SK Chrast 48:11 + 13:56
13. Vesely Oldrich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 55:16 + 21:01
14. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 55:31 + 21:16
15. Vacek Frantisek CHT7001 OOB SK Chrast 60:03 + 25:48
16. Hojny Jaroslav SJH7002 SJH Jindřichův Hradec 60:34 + 26:19
Blazek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec DISK
Kinst David SJH7901 SJH Jindřichův Hradec DISK
H45
3.70 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopácek Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 34:17
2. Kanák Petr SJI6115 OK Jihlava 34:33 + 0:16
3. Zeman Jaroslav CHT5901 OOB SK Chrast 34:43 + 0:26
4. Skryja Borivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:13 + 1:56
5. Kopecky Zdenek SJI6002 OK Jihlava 37:19 + 3:02
6. Parkan Jirí SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 38:26 + 4:09
7. Klusácek Martin TTR5601 OOB Třebíč 39:11 + 4:54
8. Trojan Jirí SJH6601 SJH Jindřichův Hradec 39:43 + 5:26
9. Petrácek Ales SJI6301 OK Jihlava 41:10 + 6:53
10. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 41:21 + 7:04
11. Kamenicky Radan OSN6004 SK OS Nové Město n. M. 42:01 + 7:44
12. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 42:32 + 8:15
13. Cejka Miloslav JHB6002 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:03 + 9:46
14. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:13 + 9:56
15. Jasek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 49:36 + 15:19
16. Wurzel Bretislav OSN6005 SK OS Nové Město n. M. 51:20 + 17:03
17. Senkyr Vladimír SJI6000 OK Jihlava 51:42 + 17:25
18. Boril Petr SJI6207 OK Jihlava 53:33 + 19:16
19. Kafka Václav SJI6001 OK Jihlava 58:59 + 24:42
20. Hudecek Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 63:19 + 29:02
21. Busík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor 76:26 + 42:09
Rachunek Stanislav SJI6801 OK Jihlava DISK
H55
3.00 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 32:59
2. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 33:28 + 0:29
3. Koudelny Jirí TTR5401 OOB Třebíč 33:49 + 0:50
4. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 35:24 + 2:25
5. Paulícek Jirí SJI4911 OK Jihlava 36:55 + 3:56
6. Záhorec Frantisek CHT5502 OOB SK Chrast 37:37 + 4:38
7. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 38:41 + 5:42
8. Zemlicka Zbynek CHT5501 OOB SK Chrast 41:05 + 8:06
9. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 42:47 + 9:48
10. Jelínek Lubos RUZ5504 TJ Růžená 49:13 + 16:14
H65
2.80 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 30:19
2. Grundel Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 36:47 + 6:28
3. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 39:05 + 8:46
4. Starka Frantisek CHT4801 OOB SK Chrast 42:14 + 11:55
5. Pospísil Jirí PZR4321 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:39 + 14:20
6. Izdny Pavel SJI4600 OK Jihlava 57:45 + 27:26
HDR
1.50 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janícková Jolana OSN0777 SK OS Nové Město n. M. 14:21
2. Blazek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 15:44 + 1:23
3. Klasková Amálie NER 16:10 + 1:49
4. Boril David PZR0707 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:23 + 2:02
5. Jindrichová Jana SJI0752 OK Jihlava 16:33 + 2:12
6. Rachunek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 17:10 + 2:49
7. Nemec Jan CTB SK OB Chotěboř 17:31 + 3:10
8. Gregorová Julie CTB SK OB Chotěboř 17:44 + 3:23
9. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 17:56 + 3:35
10. Nemcová Barbora CTB SK OB Chotěboř 18:23 + 4:02
11. Karlíková Anna TTR OOB Třebíč 18:44 + 4:23
12. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK OS Nové Město n. M. 18:48 + 4:27
13. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19:00 + 4:39
14. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 19:07 + 4:46
15. Fryba Matyás SJI0700 OK Jihlava 20:00 + 5:39
16. Nesporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 20:35 + 6:14
17. Sobotková Gabriela PZR0850 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:17 + 6:56
18. Dvorácek Jan TTR0701 OOB Třebíč 24:51 + 10:30
19. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 25:35 + 11:14
20. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 26:18 + 11:57
21. Kubesová Kristyna RUZ1050 TJ Růžená 28:10 + 13:49
22. Curda Lukás SJI OK Jihlava 30:57 + 16:36
23. Kozák Vojtech TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 38:07 + 23:46
24. Dvorácková Eliska TTR OOB Třebíč 38:52 + 24:31
25. Maderycová Anna SJH0851 SJH Jindřichův Hradec 40:30 + 26:09
26. Stastny Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 45:12 + 30:51
27. Korecká Eva CHT1053 OOB SK Chrast 59:31 + 45:10
Venhoda Lukás SJI0801 OK Jihlava DISK
P
2.70 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Máca Tomás NER 28:18
2. Neckár Jan NER 28:24 + 0:06
3. Jirásková Dora NER 31:31 + 3:13
4. Fikar Jan CTB7807 SK OB Chotěboř 31:45 + 3:27
5. Dvorák Martin CHT9603 OOB SK Chrast 34:26 + 6:08
6. Prásilová Mirka TTR7415 OOB Třebíč 35:21 + 7:03
7. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:09 + 7:51
8. Vlcková Vladislava NER 36:25 + 8:07
9. Jindrichová Lenka NER 38:38 + 10:20
10. Zemanová Lenka KTA8851 SK Kotnov Tábor 45:37 + 17:19
11. Kafková Vladimíra SJI OK Jihlava 45:50 + 17:32
12. Hronová Iva RUZ6450 TJ Růžená 59:27 + 31:09
13. Hulle Jan CHT6901 OOB SK Chrast 62:36 + 34:18
14. Kanáková Petra SJI8751 OK Jihlava 70:24 + 42:06