Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suková Terezka | VRL0454 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:51 | ||
2. | Hanušová Kateřina | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:04 | + 1:13 | |
3. | Bártová Alžběta | LPU0551 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:24 | + 2:33 | |
4. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 44:27 | + 2:36 | |
5. | Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 56:45 | + 14:54 | |
6. | Mitkovová Jindřiška | LTU0550 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:23 | + 23:32 | |
7. | Machová Tereza | PHK0653 | OK 99 Hradec Králové | 67:45 | + 25:54 | |
8. | Hájková Marie | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:00 | + 27:09 | |
Kynclová Natalie | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 23:32 | ||
2. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:00 | + 4:28 | |
3. | Chrástová Magdalena | STH0551 | SK Studenec | 28:45 | + 5:13 | |
4. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 29:27 | + 5:55 | |
5. | Holubářová Viktorie | KUO0599 | KOB Ústí nad Orlicí | 30:41 | + 7:09 | |
6. | Štefanová Markéta | STH0550 | SK Studenec | 31:03 | + 7:31 | |
7. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 31:51 | + 8:19 | |
8. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 32:48 | + 9:16 | |
9. | Trlidová Agáta | LPU0554 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:05 | + 10:33 | |
10. | Kroniková Sylvie | SHK0450 | TJ Slavia Hradec Králové | 41:15 | + 17:43 | |
11. | Suková Majka | LTU0450 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:46 | + 38:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holečková Petra | SHK0250 | TJ Slavia Hradec Králové | 24:40 | ||
2. | Chrástová Tereza | STH0251 | SK Studenec | 25:05 | + 0:25 | |
3. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 28:38 | + 3:58 | |
4. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 28:39 | + 3:59 | |
5. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:13 | + 4:33 | |
6. | Janků Anna | SJC0252 | TJ Sportcentrum Jičín | 29:33 | + 4:53 | |
7. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | TJ Sportcentrum Jičín | 35:10 | + 10:30 | |
8. | Thýnová Martina | SHK0350 | TJ Slavia Hradec Králové | 36:43 | + 12:03 | |
9. | Kodytková Denisa | SHK0252 | TJ Slavia Hradec Králové | 37:35 | + 12:55 | |
10. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:36 | + 16:56 | |
11. | Zimová Eliška | LTU0250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:31 | + 17:51 | |
12. | Raková Petra | SHK0251 | TJ Slavia Hradec Králové | 43:28 | + 18:48 | |
13. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:54 | + 22:14 | |
14. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | SK Studenec | 52:50 | + 28:10 | |
15. | Machová Viktorie | PHK0252 | OK 99 Hradec Králové | 56:22 | + 31:42 | |
16. | Kološová Veronika | LPU0351 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:55 | + 34:15 | |
17. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:04 | + 36:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Musilová Elena | KUO0399 | KOB Ústí nad Orlicí | 50:56 | ||
2. | Filipová Lucie | SRK0351 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 64:06 | + 13:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 40:09 | ||
2. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 40:18 | + 0:09 | |
3. | Filipová Tereza | LPU0050 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:07 | + 1:58 | |
4. | Kochová Anna | SJC0153 | TJ Sportcentrum Jičín | 44:28 | + 4:19 | |
5. | Procházková Tereza | ZAM0054 | OB T.J. Sokol Žamberk | 46:05 | + 5:56 | |
6. | Hrnčířová Magda | STH0051 | SK Studenec | 46:09 | + 6:00 | |
7. | Borovičková Valerie | ZAM0051 | OB T.J. Sokol Žamberk | 47:18 | + 7:09 | |
8. | Vejražková Róza | SJC0151 | TJ Sportcentrum Jičín | 50:40 | + 10:31 | |
9. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | K.O.B. Choceň | 51:09 | + 11:00 | |
10. | Zimová Barbora | SHK0151 | TJ Slavia Hradec Králové | 53:14 | + 13:05 | |
11. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | TJ Slavia Hradec Králové | 55:00 | + 14:51 | |
12. | Šimonová Klára | SJC0155 | TJ Sportcentrum Jičín | 55:30 | + 15:21 | |
13. | Kubíčková Iva | ZAM0151 | OB T.J. Sokol Žamberk | 59:30 | + 19:21 | |
14. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:00 | + 22:51 | |
15. | Tumová Adéla | SJC0154 | TJ Sportcentrum Jičín | 66:55 | + 26:46 | |
16. | Matějková Barbora | SJC0156 | TJ Sportcentrum Jičín | 68:13 | + 28:04 | |
17. | Kubíková Erika | LTU0150 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 110:13 | + 70:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roušalová Denisa | SHK0052 | TJ Slavia Hradec Králové | 54:08 | ||
2. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | K.O.B. Choceň | 54:43 | + 0:35 | |
3. | Nováková Markéta | KUO0099 | KOB Ústí nad Orlicí | 60:26 | + 6:18 | |
4. | Hnátnická Zuzana | ZAM0152 | OB T.J. Sokol Žamberk | 65:13 | + 11:05 | |
5. | Brancúská Lenka | LPU0159 | OK Lokomotiva Pardubice | 97:29 | + 43:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jezdinská Natálie | STH9954 | SK Studenec | 53:00 | ||
2. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 63:16 | + 10:16 | |
3. | Kubíčková Kateřina | VAM9952 | OOB Vamberk | 70:49 | + 17:49 | |
4. | Kmentová Barbora | LPU9957 | OK Lokomotiva Pardubice | 102:00 | + 49:00 | |
Barnetová Veronika | ZAM9951 | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK | |||
Zlámalová Nikola | SJC9951 | TJ Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubečková Veronika | PHK9853 | OK 99 Hradec Králové | 128:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skalická Karolína | ZAM9652 | OB T.J. Sokol Žamberk | 102:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Píšová Monika | NPA8151 | SK LOB Nová Paka | 62:39 | ||
2. | Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | 72:16 | + 9:37 | |
3. | Stolinová Lenka | DOB8158 | KOB Dobruška | 72:52 | + 10:13 | |
4. | Zákravská Šárka | SNA8951 | TJ START Náchod | 74:25 | + 11:46 | |
5. | Balcarová Jana | PHK8852 | OK 99 Hradec Králové | 75:55 | + 13:16 | |
6. | Dušátková Lenka | PHK8557 | OK 99 Hradec Králové | 78:05 | + 15:26 | |
7. | Vítková Lucie | PHK8055 | OK 99 Hradec Králové | 84:48 | + 22:09 | |
8. | Ulahelová Jana | LTU8451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 86:27 | + 23:48 | |
9. | Sombotová Jana | LTU8651 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 97:02 | + 34:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchá Eva | SHK7851 | TJ Slavia Hradec Králové | 55:00 | ||
2. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB T.J. Sokol Žamberk | 56:47 | + 1:47 | |
3. | Sokolová Tereza | BRM8451 | Sokol Burdych | 59:09 | + 4:09 | |
4. | Hančová Marie | SNA8255 | TJ START Náchod | 59:39 | + 4:39 | |
5. | Šedivá Petra | STH7751 | SK Studenec | 61:04 | + 6:04 | |
6. | Válková Marcela | ZAM9154 | OB T.J. Sokol Žamberk | 64:26 | + 9:26 | |
7. | Brzáková Kristýna | VLI8650 | Slavia Liberec orienteering | 66:56 | + 11:56 | |
8. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:27 | + 13:27 | |
9. | Chládková Zuzana | ZAM9153 | OB T.J. Sokol Žamberk | 70:24 | + 15:24 | |
10. | Vrbatová Petra | HOS8551 | TJ Tatran Hostinné | 71:08 | + 16:08 | |
11. | Müllerová Petra | VAM9098 | OOB Vamberk | 78:19 | + 23:19 | |
12. | Khýnová Radka | DOB8750 | KOB Dobruška | 84:36 | + 29:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpilová Jana | SJC7451 | TJ Sportcentrum Jičín | 59:58 | ||
2. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OOB Vamberk | 60:15 | + 0:17 | |
3. | Koberová Lenka | LPU6954 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:12 | + 6:14 | |
4. | Křivdová Lenka | CHC7251 | K.O.B. Choceň | 68:12 | + 8:14 | |
5. | Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 76:09 | + 16:11 | |
6. | Kalenská Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 77:55 | + 17:57 | |
7. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 78:25 | + 18:27 | |
8. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:23 | + 20:25 | |
9. | Jansová Romana | BRU7650 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 84:24 | + 24:26 | |
10. | Juračková Jana | LPU6051 | OK Lokomotiva Pardubice | 86:12 | + 26:14 | |
11. | Kunartová Lenka | PHK7852 | OK 99 Hradec Králové | 90:20 | + 30:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rykalová Jitka | VAM7251 | OOB Vamberk | 56:38 | ||
2. | Maňáková Silvie | PHK7151 | OK 99 Hradec Králové | 58:58 | + 2:20 | |
3. | Rusinová Alena | BRU7152 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 61:49 | + 5:11 | |
4. | Vlkanova Hana | PHK7050 | OK 99 Hradec Králové | 63:25 | + 6:47 | |
5. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:17 | + 7:39 | |
6. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 65:00 | + 8:22 | |
7. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 66:28 | + 9:50 | |
8. | Lamichová Iva | PHK6353 | OK 99 Hradec Králové | 68:07 | + 11:29 | |
9. | Janků Radka | SJC7353 | TJ Sportcentrum Jičín | 68:08 | + 11:30 | |
10. | Dohnálková Jana | SHK7252 | TJ Slavia Hradec Králové | 70:05 | + 13:27 | |
11. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 77:52 | + 21:14 | |
12. | Justová Jana | PHK6153 | OK 99 Hradec Králové | 78:59 | + 22:21 | |
13. | Tichá Kateřina | KOR7550 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 79:04 | + 22:26 | |
14. | Azebová Martina | PHK6757 | OK 99 Hradec Králové | 79:20 | + 22:42 | |
15. | Kavalírová Kateřina | PHK | OK 99 Hradec Králové | 79:25 | + 22:47 | |
16. | Raková Miroslava | SHK7250 | TJ Slavia Hradec Králové | 81:44 | + 25:06 | |
17. | Tužilová Štěpánka | LPU7052 | OK Lokomotiva Pardubice | 82:20 | + 25:42 | |
18. | Kodytková Karolína | SHK7750 | TJ Slavia Hradec Králové | 82:23 | + 25:45 | |
19. | Koutná Alena | PHK7052 | OK 99 Hradec Králové | 82:33 | + 25:55 | |
20. | Štefanová Klára | STH7752 | SK Studenec | 85:23 | + 28:45 | |
21. | Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 95:13 | + 38:35 | |
22. | Frömmelová Dana | BRU7251 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 96:47 | + 40:09 | |
23. | Lockerová Milena | SRK7251 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 97:08 | + 40:30 | |
24. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | SK Studenec | 101:12 | + 44:34 | |
25. | Hlaváčková Renata | PHK7060 | OK 99 Hradec Králové | 109:55 | + 53:17 | |
Hanušová Zdena | SJC7253 | TJ Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Kolářová Andrea | BRU7151 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 67:23 | ||
2. | Mádlová Iva | SHK6351 | TJ Slavia Hradec Králové | 74:17 | + 6:54 | |
3. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:03 | + 7:40 | |
4. | Zalabová Martina | SJC6657 | TJ Sportcentrum Jičín | 77:11 | + 9:48 | |
5. | Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 77:45 | + 10:22 | |
6. | Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | 79:40 | + 12:17 | |
7. | Veverková Yveta | VAM6452 | OOB Vamberk | 80:13 | + 12:50 | |
8. | Panchártková Jitka | PHK5951 | OK 99 Hradec Králové | 80:29 | + 13:06 | |
9. | Novotná Iva | SHK6151 | TJ Slavia Hradec Králové | 81:09 | + 13:46 | |
10. | Thýnová Ivana | SHK6651 | TJ Slavia Hradec Králové | 88:43 | + 21:20 | |
11. | Müllerová Zorka | VAM6767 | OOB Vamberk | 90:14 | + 22:51 | |
12. | Chmelařová Marie | SHK6352 | TJ Slavia Hradec Králové | 94:02 | + 26:39 | |
13. | Sombotová Alena | LTU6151 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 96:29 | + 29:06 | |
14. | Hausvaterová Marcela | SHK6152 | TJ Slavia Hradec Králové | 97:17 | + 29:54 | |
15. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | OK 99 Hradec Králové | 106:20 | + 38:57 | |
16. | Tichá Jiřina | DOB6050 | KOB Dobruška | 126:40 | + 59:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bienová Věra | SJC5752 | TJ Sportcentrum Jičín | 55:43 | ||
2. | Hepnerová Dagmar | SHK5451 | TJ Slavia Hradec Králové | 57:14 | + 1:31 | |
3. | Nožková Dagmar | ZAM6251 | OB T.J. Sokol Žamberk | 61:35 | + 5:52 | |
4. | Holečková Zdeňka | NER | NER | 65:43 | + 10:00 | |
5. | Balcarová Eva | PHK5952 | OK 99 Hradec Králové | 66:45 | + 11:02 | |
6. | Cabalková Ivana | ZAM6351 | OB T.J. Sokol Žamberk | 68:57 | + 13:14 | |
7. | Divecká Růžena | SHK6753 | TJ Slavia Hradec Králové | 72:54 | + 17:11 | |
8. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 73:48 | + 18:05 | |
9. | Lennerová Eva | LPU5653 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:59 | + 30:16 | |
10. | Macháčková Jana | SHK6450 | TJ Slavia Hradec Králové | 100:41 | + 44:58 | |
11. | Nováková Miloslava | ZAM6051 | OB T.J. Sokol Žamberk | 124:38 | + 68:55 | |
Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Weisbauerová Blanka | LPU6351 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:52 | ||
2. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 57:55 | + 8:03 | |
3. | Martincová Helena | ZAM5051 | OB T.J. Sokol Žamberk | 63:22 | + 13:30 | |
4. | Bláhová Luba | SHK5852 | TJ Slavia Hradec Králové | 65:30 | + 15:38 | |
5. | Svobodová Eva | SHK5853 | TJ Slavia Hradec Králové | 70:02 | + 20:10 | |
6. | Fejlková Alice | SHK5351 | TJ Slavia Hradec Králové | 70:53 | + 21:01 | |
7. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:05 | + 24:13 | |
8. | Langrová Eva | SNA5351 | TJ START Náchod | 76:46 | + 26:54 | |
9. | Šabatková Zdena | SHK5652 | TJ Slavia Hradec Králové | 97:41 | + 47:49 | |
Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ehlová Iva | SRK3951 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 62:01 | ||
2. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:48 | + 2:47 | |
3. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:12 | + 3:11 | |
4. | Malá Marie | LPU4753 | OK Lokomotiva Pardubice | 89:21 | + 27:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štefan Jan | STH0500 | SK Studenec | 22:10 | ||
2. | Hanuš Filip | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:52 | + 4:42 | |
3. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 29:51 | + 7:41 | |
4. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 32:49 | + 10:39 | |
5. | Štichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:12 | + 15:02 | |
6. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:27 | + 16:17 | |
7. | Morávek Martin | SRK0503 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 41:12 | + 19:02 | |
8. | Kadaně Marek | LPU0703 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:40 | + 24:30 | |
9. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:46 | + 25:36 | |
10. | Hlaváček Pavel | PHK0601 | OK 99 Hradec Králové | 52:43 | + 30:33 | |
11. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 75:36 | + 53:26 | |
Háp Matěj | PHK0501 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Hájek Matěj | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:56 | ||
2. | Kolář Šimon | HOR0400 | TJ Jiskra Hořice | 22:09 | + 0:13 | |
3. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 23:24 | + 1:28 | |
4. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 24:50 | + 2:54 | |
5. | Kolátor Vojtěch | HOR0402 | TJ Jiskra Hořice | 26:03 | + 4:07 | |
6. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | TJ Slavia Hradec Králové | 26:15 | + 4:19 | |
7. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:57 | + 6:01 | |
8. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 28:39 | + 6:43 | |
9. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 28:47 | + 6:51 | |
10. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:56 | + 7:00 | |
11. | Rak Tomáš | SHK0400 | TJ Slavia Hradec Králové | 30:09 | + 8:13 | |
12. | Šeps Daniel | SRK0504 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 32:35 | + 10:39 | |
13. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 33:22 | + 11:26 | |
14. | Langr Jakub | KOR0401 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 35:06 | + 13:10 | |
15. | Keřka Adam | LPU0406 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:04 | + 15:08 | |
16. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 38:20 | + 16:24 | |
17. | Juška Michal | LPU0504 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:05 | + 17:09 | |
18. | Šípek Ondřej | LPU0505 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:50 | + 18:54 | |
19. | Kodytek Adam | SHK0402 | TJ Slavia Hradec Králové | 43:05 | + 21:09 | |
20. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 43:36 | + 21:40 | |
21. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | TJ Sportcentrum Jičín | 48:41 | + 26:45 | |
22. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 51:39 | + 29:43 | |
23. | Kratochvíl Michal | LPU0409 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:00 | + 35:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rücker Jan | HOR0201 | TJ Jiskra Hořice | 31:41 | ||
2. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 32:08 | + 0:27 | |
3. | Flegl Martin | SRK0300 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 35:02 | + 3:21 | |
4. | Štefan Vít | STH0202 | SK Studenec | 36:18 | + 4:37 | |
5. | Tuma Matěj | SJC0202 | TJ Sportcentrum Jičín | 38:46 | + 7:05 | |
6. | Šabata Radek | SRK0202 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 38:49 | + 7:08 | |
7. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:21 | + 7:40 | |
8. | Waněk Hubert | VRL0302 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:44 | + 9:03 | |
9. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 41:04 | + 9:23 | |
10. | Zemánek Mikuláš | SRK0201 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 43:01 | + 11:20 | |
11. | Hanák Dominik | LTU0200 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:33 | + 16:52 | |
12. | Vaňura Vít | HOR0203 | TJ Jiskra Hořice | 50:22 | + 18:41 | |
13. | Locker Daniel | SRK0200 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 54:32 | + 22:51 | |
14. | Tomeš Matyáš | SRK0203 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 56:32 | + 24:51 | |
15. | Šípek Stanislav | SRK0304 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 56:42 | + 25:01 | |
16. | Šimek Viktor | LPU0207 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:15 | + 27:34 | |
17. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:41 | + 28:00 | |
18. | Juška Jiří | LPU0304 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:32 | + 30:51 | |
19. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 64:10 | + 32:29 | |
20. | Suk Jakub | LTU0201 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:52 | + 41:11 | |
21. | Poláček Radim | PHK0201 | OK 99 Hradec Králové | 83:13 | + 51:32 | |
22. | Fencl Jáchym | LPU0301 | OK Lokomotiva Pardubice | 87:13 | + 55:32 | |
Pokorný Dominik | SRK0301 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | DISK | |||
Černík Adam | SHK0404 | TJ Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Tichý Lubomír | SHK0303 | TJ Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Link Lukáš | STH0205 | SK Studenec | DISK | |||
Mühlbach Ivo | STH0401 | SK Studenec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichý Ondřej | KOR0200 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 36:04 | ||
2. | Ráček Jan | KUO0302 | KOB Ústí nad Orlicí | 39:43 | + 3:39 | |
3. | Zima Milan | LTU0202 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:22 | + 9:18 | |
4. | Janků Štěpán | SJC0501 | TJ Sportcentrum Jičín | 46:12 | + 10:08 | |
5. | Vitvar Radim | SJC0404 | TJ Sportcentrum Jičín | 49:45 | + 13:41 | |
6. | Hubař Marek | SJC0303 | TJ Sportcentrum Jičín | 70:23 | + 34:19 | |
7. | Pávek Ondřej | KUO0301 | KOB Ústí nad Orlicí | 77:24 | + 41:20 | |
8. | Hladký Filip | KOR0300 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 81:36 | + 45:32 | |
Satranský Martin | NPA0201 | SK LOB Nová Paka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volák Ondřej | BRU0006 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 54:22 | ||
2. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 65:18 | + 10:56 | |
3. | Tichý Radomír | SHK0000 | TJ Slavia Hradec Králové | 83:22 | + 29:00 | |
4. | Kulhavý Tadeáš | LPU0005 | OK Lokomotiva Pardubice | 87:41 | + 33:19 | |
5. | Karásek Matěj | SJC0001 | TJ Sportcentrum Jičín | 88:11 | + 33:49 | |
6. | Koditek Jonáš | KUO0101 | KOB Ústí nad Orlicí | 91:24 | + 37:02 | |
7. | Semiginovský Šimon | SJC0005 | TJ Sportcentrum Jičín | 95:15 | + 40:53 | |
8. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | TJ Sportcentrum Jičín | 95:37 | + 41:15 | |
9. | Konvalinka Jindřich | LPU0004 | OK Lokomotiva Pardubice | 99:02 | + 44:40 | |
10. | Bürger Matěj | LPU0009 | OK Lokomotiva Pardubice | 99:43 | + 45:21 | |
11. | Mühlbach Aleš | STH0104 | SK Studenec | 106:55 | + 52:33 | |
12. | Kolář Adam | BRU0104 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 127:26 | + 73:04 | |
Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Paleček Ondřej | SRK0103 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | DISK | |||
Pekárek Jakub | SJC0004 | TJ Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Břeň Daniel | SJC0102 | TJ Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mařádek Jiří | SJC0103 | TJ Sportcentrum Jičín | 39:52 | ||
2. | Porkert Jan | SHK0100 | TJ Slavia Hradec Králové | 41:37 | + 1:45 | |
3. | Sedlák Mikuláš | LPU0103 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:07 | + 16:15 | |
4. | Dudášek Ondřej | DOB0000 | KOB Dobruška | 59:01 | + 19:09 | |
5. | Dubský Vojtěch | SJC0006 | TJ Sportcentrum Jičín | 85:11 | + 45:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 50:27 | ||
2. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:53 | + 7:26 | |
3. | Paukert Lukáš | KUO9801 | KOB Ústí nad Orlicí | 60:52 | + 10:25 | |
4. | Doležal Vít | SJC9802 | TJ Sportcentrum Jičín | 62:57 | + 12:30 | |
5. | Rusin Jan | BRU0001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 65:38 | + 15:11 | |
6. | Břeň Lukáš | SJC9805 | TJ Sportcentrum Jičín | 68:59 | + 18:32 | |
7. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 69:13 | + 18:46 | |
8. | Faltejsek Jan | PHK9802 | OK 99 Hradec Králové | 72:01 | + 21:34 | |
9. | Skalický Johan | KUO9901 | KOB Ústí nad Orlicí | 72:41 | + 22:14 | |
10. | Macko Lukáš | SJC9901 | TJ Sportcentrum Jičín | 73:08 | + 22:41 | |
11. | Šklíba Michal | SRK9900 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 81:14 | + 30:47 | |
12. | Kalenský Aleš | STH9801 | SK Studenec | 95:53 | + 45:26 | |
13. | Friml Dominik | ZAM9901 | OB T.J. Sokol Žamberk | 109:51 | + 59:24 | |
14. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | OK 99 Hradec Králové | 110:10 | + 59:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vydra Martin | STH9904 | SK Studenec | 54:17 | ||
2. | Kahoun Adam | LTU9903 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 98:44 | + 44:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeba Vladimír | CHC9602 | K.O.B. Choceň | 66:35 | ||
2. | Fencl Jonáš | LPU9902 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:05 | + 7:30 | |
3. | Skalický Matyáš | KUO9605 | KOB Ústí nad Orlicí | 75:06 | + 8:31 | |
4. | Novotný Vojtěch | LPU9702 | OK Lokomotiva Pardubice | 81:22 | + 14:47 | |
5. | Pokorný David | SRK9701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 93:03 | + 26:28 | |
6. | Míča Tomáš | LPU9707 | OK Lokomotiva Pardubice | 96:11 | + 29:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grundmann Jan | LPU9410 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:06 | ||
2. | Novotný Tomáš | PHK8101 | OK 99 Hradec Králové | 75:40 | + 7:34 | |
3. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:46 | + 12:40 | |
4. | Koblic Jan | VAM7601 | OOB Vamberk | 85:47 | + 17:41 | |
5. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 86:54 | + 18:48 | |
6. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 90:32 | + 22:26 | |
7. | Chládková Simona | LPU9658 | OK Lokomotiva Pardubice | 97:11 | + 29:05 | |
8. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 101:13 | + 33:07 | |
9. | Horová Pavla | LPU9457 | OK Lokomotiva Pardubice | 103:53 | + 35:47 | |
10. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 105:07 | + 37:01 | |
11. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 123:57 | + 55:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Jiří | NPA7502 | SK LOB Nová Paka | 69:14 | ||
2. | Vítek Petr | PHK7601 | OK 99 Hradec Králové | 71:24 | + 2:10 | |
3. | Hanč Petr | DOB8022 | KOB Dobruška | 74:12 | + 4:58 | |
4. | Kárník Jan | LPU7811 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:26 | + 5:12 | |
5. | Kaplan Jan | LPU6401 | OK Lokomotiva Pardubice | 84:03 | + 14:49 | |
6. | Šmejc Jakub | SJC9401 | TJ Sportcentrum Jičín | 84:29 | + 15:15 | |
7. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:55 | + 16:41 | |
8. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 88:24 | + 19:10 | |
9. | Chmelař Tomáš | SHK8501 | TJ Slavia Hradec Králové | 89:16 | + 20:02 | |
10. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 95:45 | + 26:31 | |
11. | Burdych Tomáš | BRM8201 | Sokol Burdych | 97:30 | + 28:16 | |
12. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 103:31 | + 34:17 | |
13. | Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | 103:51 | + 34:37 | |
14. | Šabatka Jan | SHK9001 | TJ Slavia Hradec Králové | 110:20 | + 41:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Martin | LTU8101 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:28 | ||
2. | Sojka Lukáš | ALB8500 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 74:07 | + 4:39 | |
3. | Hladký Viktor | VAM8201 | OOB Vamberk | 74:11 | + 4:43 | |
4. | Adamec Marek | CHC8903 | K.O.B. Choceň | 75:20 | + 5:52 | |
5. | Hromádko Přemysl | BRM7601 | Sokol Burdych | 78:45 | + 9:17 | |
6. | Sokol Milan | BRM7201 | Sokol Burdych | 93:08 | + 23:40 | |
7. | Roll Martin | ALB8401 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 96:09 | + 26:41 | |
8. | Kroupa Jan | LPU8103 | OK Lokomotiva Pardubice | 100:24 | + 30:56 | |
Bartoň Zdeněk | NPA8301 | SK LOB Nová Paka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 70:54 | ||
2. | Kraus Petr | SJC7303 | TJ Sportcentrum Jičín | 76:43 | + 5:49 | |
3. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 79:46 | + 8:52 | |
4. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 84:43 | + 13:49 | |
5. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 87:17 | + 16:23 | |
6. | Volák Pavel | BRU7001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 88:20 | + 17:26 | |
7. | Slovák Miroslav | SHK7704 | TJ Slavia Hradec Králové | 91:27 | + 20:33 | |
8. | Kunart Tomáš | PHK7205 | OK 99 Hradec Králové | 93:05 | + 22:11 | |
9. | Korbel Michal | CHC7703 | K.O.B. Choceň | 93:18 | + 22:24 | |
10. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | OK 99 Hradec Králové | 97:59 | + 27:05 | |
11. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 106:56 | + 36:02 | |
12. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 111:45 | + 40:51 | |
13. | Kohout Josef | SHK6902 | TJ Slavia Hradec Králové | 119:32 | + 48:38 | |
14. | Souček Karel | SHK6601 | TJ Slavia Hradec Králové | 133:35 | + 62:41 | |
15. | Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | 143:45 | + 72:51 | |
Műller Kamil | VAM7501 | OOB Vamberk | DISK | |||
Kolář Viktor | HOR7300 | TJ Jiskra Hořice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolář Zdeněk | BRU7101 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 55:43 | ||
2. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 56:40 | + 0:57 | |
3. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | TJ Sportcentrum Jičín | 63:03 | + 7:20 | |
4. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 65:58 | + 10:15 | |
5. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 72:42 | + 16:59 | |
6. | Procházka Pavel | KUO6901 | KOB Ústí nad Orlicí | 75:53 | + 20:10 | |
7. | Vodňanský Jaroslav | BRM6101 | Sokol Burdych | 76:53 | + 21:10 | |
8. | Puš Roman | STH7501 | SK Studenec | 78:56 | + 23:13 | |
9. | Dudášek Karel | DOB7001 | KOB Dobruška | 82:15 | + 26:32 | |
10. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 83:01 | + 27:18 | |
11. | Hladký Tomáš | KOR7600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 83:48 | + 28:05 | |
12. | Koutný Pavel | PHK7108 | OK 99 Hradec Králové | 94:38 | + 38:55 | |
13. | Frömmel Miroslav | BRU6902 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 101:26 | + 45:43 | |
14. | Vojtěch Libor | HOR7303 | TJ Jiskra Hořice | 101:28 | + 45:45 | |
15. | Justa Jaromír | PHK6101 | OK 99 Hradec Králové | 108:01 | + 52:18 | |
16. | Zenkner Karel | BRU7202 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 119:00 | + 63:17 | |
17. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 133:28 | + 77:45 | |
18. | Musil Marek | KUO7301 | KOB Ústí nad Orlicí | 134:09 | + 78:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fencl Jiří | LPU6301 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:14 | ||
2. | Dušátko Petr | PHK5702 | OK 99 Hradec Králové | 59:06 | + 2:52 | |
3. | Kober Michal | LPU6702 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:59 | + 6:45 | |
4. | Hausvater Karel | SHK5801 | TJ Slavia Hradec Králové | 71:06 | + 14:52 | |
5. | Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:24 | + 16:10 | |
6. | Chmelař Pavel | SHK6402 | TJ Slavia Hradec Králové | 72:35 | + 16:21 | |
7. | Sombota Jiří | LTU5901 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 76:36 | + 20:22 | |
8. | Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | 83:11 | + 26:57 | |
9. | Levý Tomáš | ZAM6801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 86:33 | + 30:19 | |
10. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 91:12 | + 34:58 | |
11. | Müller Robert | VAM6900 | OOB Vamberk | 92:50 | + 36:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Pavel | SHK6104 | TJ Slavia Hradec Králové | 47:50 | ||
2. | Řehák Pavel | SJC6001 | TJ Sportcentrum Jičín | 53:22 | + 5:32 | |
3. | Rykala Karel | VAM6401 | OOB Vamberk | 53:47 | + 5:57 | |
4. | Lux Zdeněk | KUN6201 | TJ Sokol Kunvald | 53:50 | + 6:00 | |
5. | Kment Libor | LPU6703 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:15 | + 7:25 | |
6. | Balcar Aleš | PHK5703 | OK 99 Hradec Králové | 55:21 | + 7:31 | |
7. | Svoboda Miloslav | SHK5901 | TJ Slavia Hradec Králové | 55:45 | + 7:55 | |
8. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 56:37 | + 8:47 | |
9. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 57:22 | + 9:32 | |
10. | Krejčí Jaroslav | LTU5801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:35 | + 11:45 | |
11. | Janeba Petr | CHC6001 | K.O.B. Choceň | 60:53 | + 13:03 | |
12. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:23 | + 15:33 | |
13. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:27 | + 17:37 | |
14. | Hnyk Petr | SNA5701 | TJ START Náchod | 66:08 | + 18:18 | |
15. | Divecký Josef | SHK6102 | TJ Slavia Hradec Králové | 66:23 | + 18:33 | |
16. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:25 | + 20:35 | |
17. | Chládek Josef | ZAM5901 | OB T.J. Sokol Žamberk | 68:30 | + 20:40 | |
18. | Andrš Milan | ZAM5801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 73:25 | + 25:35 | |
19. | Semrád Pavel | CHC6602 | K.O.B. Choceň | 73:57 | + 26:07 | |
20. | Falta Jiří | HOS6201 | TJ Tatran Hostinné | 78:14 | + 30:24 | |
21. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 92:32 | + 44:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | TJ Sokol Kunvald | 53:03 | ||
2. | Tichý Boris | DOB5500 | KOB Dobruška | 54:02 | + 0:59 | |
3. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 54:33 | + 1:30 | |
4. | Rejmont Milan | LTU4801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:31 | + 3:28 | |
5. | Stárek Jiří | SRK5002 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 60:12 | + 7:09 | |
6. | Tupec Jiří | VAM5801 | OOB Vamberk | 62:50 | + 9:47 | |
7. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 64:47 | + 11:44 | |
8. | Mrštík Václav | LPU5002 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:43 | + 13:40 | |
9. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:16 | + 15:13 | |
10. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:19 | + 15:16 | |
11. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 78:03 | + 25:00 | |
12. | Vondrouš Jaroslav | PHK5201 | OK 99 Hradec Králové | 78:09 | + 25:06 | |
13. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 81:03 | + 28:00 | |
14. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 89:06 | + 36:03 | |
15. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 89:15 | + 36:12 | |
Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:15 | ||
2. | Lulay Miloš | LPU5502 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:14 | + 2:59 | |
3. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:36 | + 8:21 | |
4. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:41 | + 9:26 | |
5. | Langr Stanislav | SNA5403 | TJ START Náchod | 70:59 | + 14:44 | |
6. | Sejkora Miroslav | KOR5900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 72:07 | + 15:52 | |
7. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:33 | + 17:18 | |
8. | Procházka Jiří | LTU4802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 77:30 | + 21:15 | |
9. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | TJ Slavia Hradec Králové | 80:22 | + 24:07 | |
10. | Šponar Josef | ZAM4701 | OB T.J. Sokol Žamberk | 92:05 | + 35:50 | |
Šabatka Petr | SHK5703 | TJ Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Malátek Jaroslav | VAM4801 | OOB Vamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílek Vratislav | SJC4801 | TJ Sportcentrum Jičín | 48:54 | ||
2. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | TJ Sportcentrum Jičín | 52:08 | + 3:14 | |
3. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | TJ START Náchod | 59:14 | + 10:20 | |
4. | Zemánek Bohumil | VRL3601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:53 | + 17:59 | |
5. | Málek Josef | LPU3901 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:07 | + 27:13 | |
6. | Novotný Petr | PHK3802 | OK 99 Hradec Králové | 94:22 | + 45:28 | |
7. | Koudelka Karel | LPU4001 | OK Lokomotiva Pardubice | 112:26 | + 63:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vykysalý František | PHK3002 | OK 99 Hradec Králové | 64:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Tomáš | pHK | PHK PHK - OK 99 Hradec Králové | 27:03 | ||
2. | Kulhánek Lukáš | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:23 | + 0:20 | |
3. | Šípek Daniel | LPU3 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:00 | + 2:57 | |
4. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 31:29 | + 4:26 | |
5. | Kubík Pavel | LTU0701 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 32:54 | + 5:51 | |
6. | Žáková Anna | LPU1 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:49 | + 6:46 | |
7. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:10 | + 7:07 | |
8. | Pfeifer Erik | STH0502 | SK Studenec | 36:00 | + 8:57 | |
9. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 36:28 | + 9:25 | |
10. | Kulhánkocvá Anna | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:47 | + 10:44 | |
11. | Háková Valentyna | NPA | SK LOB Nová Paka | 37:50 | + 10:47 | |
12. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:28 | + 13:25 | |
13. | Svobodová Johanka | PHK | OK 99 Hradec Králové | 42:34 | + 15:31 | |
14. | Svobodová Anička | PHK | OK 99 Hradec Králové | 42:44 | + 15:41 | |
15. | Novotná Vendula | PHK0777 | OK 99 Hradec Králové | 44:18 | + 17:15 | |
16. | Novotný Vít | PHK | OK 99 Hradec Králové | 44:31 | + 17:28 | |
17. | Kadaně Matěj | LPU1001 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:41 | + 17:38 | |
18. | Hanušová Markéta | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:56 | + 17:53 | |
19. | Průša Marek | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:43 | + 19:40 | |
20. | Vodičková Veronika | LPU0651 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:07 | + 21:04 | |
21. | Šafránková Eliška | KOR0350 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 51:17 | + 24:14 | |
22. | Sehnoutková Anna | KOR0950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 51:20 | + 24:17 | |
23. | Vrbata Michal | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:23 | + 24:20 | |
24. | Menoušek Matyáš | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:20 | + 25:17 | |
25. | Langr Matyáš | KOR0800 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 53:06 | + 26:03 | |
26. | Brdlíková Eliška | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:14 | + 26:11 | |
27. | Žák Daniel | LPU2 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:29 | + 28:26 | |
28. | Čapek Karel | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 73:05 | + 46:02 | |
29. | Zenkner Jan | BRU1000 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 96:02 | + 68:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Killar Marek | LTU6801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:13 | ||
2. | Karel Miloš | xxx | xxx | 34:35 | + 1:22 | |
3. | Mašatová Zora | PHK | OK 99 Hradec Králové | 37:16 | + 4:03 | |
4. | Mádle Ondřej | BRU0701 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 38:28 | + 5:15 | |
5. | Mádle Kryštof | BRU0400 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 40:19 | + 7:06 | |
6. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:54 | + 9:41 | |
7. | Jaklová Olga | LTU6751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:53 | + 11:40 | |
8. | Remešová Alena | xxx | xxx | 46:44 | + 13:31 | |
9. | Černá Pavla | ALB0450 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 51:40 | + 18:27 | |
10. | Krunčíková Iva | SHK | TJ Slavia Hradec Králové | 51:43 | + 18:30 | |
11. | Vodičková Lenka | LPU7357 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:45 | + 21:32 | |
12. | Šváb Pavel | BRU6701 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 57:50 | + 24:37 | |
13. | Hubálková Lucie | VAM9799 | OOB Vamberk | 61:46 | + 28:33 | |
14. | Háková Eva | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:29 | + 29:16 | |
15. | Kulhánková Radka | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:33 | + 29:20 | |
16. | Šafránek Daniel | KOR9700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 65:40 | + 32:27 | |
17. | Švábová Michaela | BRU6851 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 65:51 | + 32:38 | |
18. | Hanuš Vladimír | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:23 | + 33:10 | |
19. | Kuželová Renata | xxx | xxx | 75:23 | + 42:10 | |
20. | Vrbata Josef | HOS | TJ Tatran Hostinné | 76:20 | + 43:07 | |
21. | Pokorný Jan | SRK | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 90:58 | + 57:45 | |
Hák Petr | NPA | SK LOB Nová Paka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Červinka Jirka | xx | xxx | 58:08 | ||
2. | Holubář David | KUO7101 | KOB Ústí nad Orlicí | 67:49 | + 9:41 | |
3. | Auersvald Tom | SVS | Orientklub Vsetín | 69:07 | + 10:59 | |
4. | Obhoff Mike | SVS | Orientklub Vsetín | 70:48 | + 12:40 | |
5. | Hampl Luboš | xxx | xxx | 72:30 | + 14:22 | |
6. | Jirásek Josef | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 80:01 | + 21:53 | |
7. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 82:59 | + 24:51 | |
8. | Morávek Martin | SRK | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 86:15 | + 28:07 |