Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.10.2014
Místo konání:
Velký Rybník
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
Mapa:
Čihadlo 2013
Ředitel závodu:
Ševčík Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Lisá Monika
Stavitel tratí:
Urbánková Kateřina
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P2     P4    
D10L
1.40 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Reháková Miroslava SK1 21:02
2. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 21:57 + 0:55
3. Holíková Petra BEZ0650 24:09 + 3:07
4. Kovácová Klauda NER 27:23 + 6:21
5. Vlasimská Bará SKV TJ Slovan Karlovy Vary 27:43 + 6:41
6. Müllerová Hana HCE0650 TJ Sokol Hostivice 28:03 + 7:01
7. Holíková Simona BEZ0550 30:59 + 9:57
8. Bauerová Aneta NER 32:16 + 11:14
9. Lobelová Patricie SK1 40:23 + 19:21
10. Perinová Eliska SK12007 49:14 + 28:12
Perinová Anna SK1 DISK
D10
1.60 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sauli Katerina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 12:50
2. Bartosová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 13:18 + 0:28
3. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 13:30 + 0:40
4. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 13:52 + 1:02
5. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 16:20 + 3:30
6. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 17:39 + 4:49
7. Perinová Zuzana SK1 17:51 + 5:01
8. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 18:48 + 5:58
9. Dvoráková Karolína SK1 19:44 + 6:54
10. Krízková Marie MAS0450 KČT Aš 23:22 + 10:32
D12
2.60 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 23:03
2. Stanková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:51 + 0:48
3. Nádenícková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 23:52 + 0:49
4. Krízová Daniela MAS0250 KČT Aš 26:15 + 3:12
5. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:27 + 3:24
6. Kovárová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:46 + 3:43
7. Fisarová Eliska KRL0351 Kometa Kralovice 27:43 + 4:40
8. Reháková Gabriela SK1 28:03 + 5:00
9. Petríková Adéla MAS0352 KČT Aš 31:43 + 8:40
10. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 43:10 + 20:07
11. Kosarová Aneta ONO0250 SKOB Ostrov 44:39 + 21:36
D14
3.10 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerná Katerina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 27:57
2. Nádenícková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 29:13 + 1:16
3. Slechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 31:11 + 3:14
4. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 35:01 + 7:04
5. Stanková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:34 + 8:37
D16
4.50 km, 105 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 38:50
2. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 41:28 + 2:38
3. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 46:17 + 7:27
4. Dolezalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:57 + 11:07
5. Maresová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 50:44 + 11:54
6. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 56:48 + 17:58
D18
5.40 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 44:21
2. Zandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 59:23 + 15:02
D21
6.60 km, 135 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 52:20 0
2. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 55:20 + 3:00 0
D35
5.40 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 50:50
2. Sauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:07 + 1:17
3. Fisáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 52:49 + 1:59
4. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 52:57 + 2:07
5. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 54:01 + 3:11
6. Soukupová Petra SKV7851 TJ Slovan Karlovy Vary 56:32 + 5:42
7. Bartosová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 58:01 + 7:11
8. Cerná Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 60:41 + 9:51
9. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 61:24 + 10:34
10. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 62:03 + 11:13
11. Beránková Lenka VPM7051 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:38 + 11:48
12. Savicová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 67:46 + 16:56
13. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 68:59 + 18:09
14. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 69:15 + 18:25
15. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 70:37 + 19:47
16. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 71:50 + 21:00
17. Kotásková Jana JES7451 KOS Jesenice 73:56 + 23:06
18. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 76:12 + 25:22
19. Sitrová Lucie NER1978 81:44 + 30:54
20. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 81:47 + 30:57
21. Maresová Marcela NEJ7450 TJ Jiskra Nejdek 85:47 + 34:57
22. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 87:47 + 36:57
MS Pluhacová Markéta MLA8750 MLOK Mariánské Lázně 76:16 + 25:26
D45
4.40 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 46:07
2. Soupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 48:08 + 2:01
3. Zandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 49:05 + 2:58
4. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 52:33 + 6:26
5. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 53:17 + 7:10
6. Splinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 56:12 + 10:05
7. Silhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 56:23 + 10:16
8. Vasková Blanka MAS6250 KČT Aš 61:59 + 15:52
9. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 62:10 + 16:03
10. Sklenárová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 66:32 + 20:25
11. Macurová Jana MLA6657 MLOK Mariánské Lázně 100:45 + 54:38
12. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 118:40 + 72:33
D55
3.50 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 40:23
2. Nyklová Helena LKV5151 Klub vodáků Karlovy Vary 63:06 + 22:43
3. Dolezalová Libena VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 69:19 + 28:56
Nyklová Jindra LKV5351 Klub vodáků Karlovy Vary DISK
D65
3.20 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laugen Timenes Kari IIL 40:44
2. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:18 + 17:34
3. Bohuslavová Vera LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 58:28 + 17:44
4. Zenkerová Miluse LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 66:57 + 26:13
H10L
1.40 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fruhauf Matyas SKV TJ Slovan Karlovy Vary 20:55
2. Soupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 25:39 + 4:44
3. Matousek Martin MFP0600 VŠSK MFF UK Praha 34:17 + 13:22
4. Bauer David NER 36:52 + 15:57
H10
1.60 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondrej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 10:36
2. Dvorák Jan SK1 11:21 + 0:45
3. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 11:23 + 0:47
4. Cerny Jonás MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 11:25 + 0:49
5. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 11:27 + 0:51
6. Sterba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 11:36 + 1:00
7. Simek Vojtech ONO0401 SKOB Ostrov 13:40 + 3:04
8. Rádl Mikes SK1 15:19 + 4:43
9. Voceluk Daniel ONO0402 SKOB Ostrov 15:24 + 4:48
10. Bohuslav Pepík LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 18:53 + 8:17
11. Jecmen Matyás ONO0600 SKOB Ostrov 22:33 + 11:57
12. Vlasimsky Tobiás SKV TJ Slovan Karlovy Vary 25:27 + 14:51
13. Huk Michael ONO0500 SKOB Ostrov 26:39 + 16:03
MS Novák Ondrej MLA0303 MLOK Mariánské Lázně 13:31 + 2:55
MS Barda Tomás ONO2003 SKOB Ostrov 24:23 + 13:47
H12
2.90 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:12
2. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 21:36 + 2:24
3. Kurz Simon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:17 + 3:05
4. Sauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:42 + 6:30
5. Sesták Stepán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 33:03 + 13:51
6. Kohoutek Oldrich BSO0301 KOB Baník Sokolov 33:52 + 14:40
7. Krízek Filip MAS0301 KČT Aš 35:02 + 15:50
8. Vendelberger Tomás MAS0302 KČT Aš 42:09 + 22:57
9. Milota Bretislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 43:57 + 24:45
10. Hejduk Zdenek BSO0201 KOB Baník Sokolov 45:22 + 26:10
11. Knepr Tomás BSO0200 KOB Baník Sokolov 46:00 + 26:48
12. Krízek Josef MAS0201 KČT Aš 50:35 + 31:23
13. Nykl Petr MFP0302 VŠSK MFF UK Praha 75:00 + 55:48
14. Sevcík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 76:27 + 57:15
Kovár Ondrej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H14
4.50 km, 105 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 41:46
2. Bartos Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 48:46 + 7:00
3. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 50:48 + 9:02
4. Hlinovsky Ondrej VPM0102 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:15 + 10:29
5. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 53:14 + 11:28
6. Rosenbaum Ondrej JES0001 KOS Jesenice 73:01 + 31:15
H16
5.40 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondrej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:08
2. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 54:10 + 9:02
H18
8.10 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frank Jirí MAS9600 KČT Aš 64:27
2. Macura Vít MLA9800 MLOK Mariánské Lázně 86:19 + 21:52
H21
10.00 km, 230 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7325
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vales Jirí LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 56:37 7670
2. Kamaryt Tomás VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:16 + 1:39 7466
3. Pilar Karel BSO7801 KOB Baník Sokolov 63:21 + 6:44 6840
4. Tichovsky Martin PGP6100 SK Praga 64:05 + 7:28 6749
5. Suchy Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 65:00 + 8:23 6636
6. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 67:45 + 11:08 6297
7. Redlich Tomás MAS8200 KČT Aš 69:23 + 12:46 6096
8. Boránek Petr VSP7000 USK Praha 71:36 + 14:59 5822
9. Kovár Jindrich MAS6800 KČT Aš 74:56 + 18:19 5411
10. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 75:42 + 19:05 5317
11. Silhavy Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 79:09 + 22:32 4891
12. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 83:17 + 26:40 4382
13. Suchy Libor LPM8003 OK Lokomotiva Plzeň 108:55 + 52:18 1221
H35
8.10 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Zdenek VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:48
2. Mares Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 60:27 + 0:39
3. Kovár Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 61:45 + 1:57
4. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 62:59 + 3:11
5. Vlasímsky Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 64:21 + 4:33
6. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 64:29 + 4:41
7. Fisar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 67:49 + 8:01
8. Cerny Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 68:17 + 8:29
9. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 72:09 + 12:21
10. Nejedly Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 76:01 + 16:13
11. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 80:09 + 20:21
12. Cerny Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 89:19 + 29:31
13. Krízek Filip MAS7800 KČT Aš 123:31 + 63:43
H45
5.90 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rehorek Jaros SKV6301 TJ Slovan Karlovy Vary 51:34
2. Silhavy Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 57:34 + 6:00
3. Stanek Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:38 + 11:04
4. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:42 + 11:08
5. Soupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 65:05 + 13:31
6. Kavka Jirí SCP5900 OK Sparta Praha 67:21 + 15:47
7. Blazek Jirí VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 70:51 + 19:17
8. Macura Jaroslav MLA5903 MLOK Mariánské Lázně 71:08 + 19:34
9. Novák Petr MLA6700 MLOK Mariánské Lázně 73:44 + 22:10
10. Sterba Jirí SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 75:32 + 23:58
11. Pech Jirí LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 91:28 + 39:54
12. Cech Petr SCH6001 TJ Skalka Cheb 97:06 + 45:32
H55
5.00 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 53:38
2. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 55:04 + 1:26
3. Sklenár Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 57:59 + 4:21
4. Fisák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 59:06 + 5:28
5. Mágr Zdenek LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 71:47 + 18:09
6. Tichy Pavel LCV5400 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 78:46 + 25:08
Dolezal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H65
3.50 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 44:11
2. Fiala Milos KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 44:20 + 0:09
3. Valeska Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 47:03 + 2:52
4. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 50:46 + 6:35
HDR
1.50 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jecmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 12:41
2. Fisarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 13:21 + 0:40
3. Soukupová Silva SKV0751 TJ Slovan Karlovy Vary 14:03 + 1:22
4. Smarzík Ondra BSO KOB Baník Sokolov 14:43 + 2:02
5. Cenková Petra HCE0002 TJ Sokol Hostivice 15:00 + 2:19
6. Fruhaufová Julie SKV TJ Slovan Karlovy Vary 15:24 + 2:43
7. Cenek Lukás HCE0001 TJ Sokol Hostivice 15:41 + 3:00
8. Smarzíková Markéta BSO KOB Baník Sokolov 16:12 + 3:31
9. Vanícek Vojta NER 16:14 + 3:33
10. Nádenícek Tereza NEJ TJ Jiskra Nejdek 16:46 + 4:05
11. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 17:16 + 4:35
12. Miseková Katerina NER 17:23 + 4:42
13. Taran Oskar NER 18:25 + 5:44
14. Malenová Lucinka NER 19:42 + 7:01
15. Postránsky Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 22:10 + 9:29
16. Sterba Lukás SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 22:33 + 9:52
17. Miseková Lucie NER 22:38 + 9:57
18. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 26:20 + 13:39
19. Krízek Ivo MAS0501 KČT Aš 27:09 + 14:28
20. Mála Matyás MAS0800 KČT Aš 27:11 + 14:30
21. Krízek Vilík MAS1000 KČT Aš 27:19 + 14:38
22. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 27:20 + 14:39
23. Müller Karel HCE TJ Sokol Hostivice 27:41 + 15:00
24. Stiborovi Jolonka a Apole SKV TJ Slovan Karlovy Vary 28:05 + 15:24
25. Karla a Justynka Zuzskovy BEZ0850 32:54 + 20:13
26. Vanícek Lukás NER 43:29 + 30:48
27. Redlichová Katerina MAS0550 KČT Aš 50:06 + 37:25
P2
2.60 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krízková Jitka MAS8050 KČT Aš 31:58
2. Holíková Ilona BEZ7550 39:25 + 7:27
3. Krejcová Vlasta SKV6351 TJ Slovan Karlovy Vary 44:04 + 12:06
4. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 45:12 + 13:14
5. Hamáková Kristína NER 46:31 + 14:33
6. Balabán Karel SKV5099 TJ Slovan Karlovy Vary 54:41 + 22:43
7. Koldinská Veronika NER 62:06 + 30:08
Kovác Fanda NER DISK
P4
4.40 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fruhauf Jirí SKV TJ Slovan Karlovy Vary 46:22
2. Ouskovi Martin a Ivka NER 49:10 + 2:48
3. Krejcová Vlasta SKV9453 TJ Slovan Karlovy Vary 50:47 + 4:25
4. Strohová Klára NER 56:57 + 10:35
5. Jecmenová Vera ONO8050 SKOB Ostrov 57:24 + 11:02
6. Nozka Jan 74C8100 NER 58:08 + 11:46
7. Vavrina Tomás NER 62:07 + 15:45
8. Zieba Jaroslav NEJ6500 TJ Jiskra Nejdek 65:58 + 19:36
9. Kubík Tomás AVP 66:07 + 19:45
10. Padouchová Anezka NER 80:38 + 34:16