Výsledky závodu: Grand Prix Silesia - E2

Datum:
14.08.2015
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hadač Miroslav - R1
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D40B     D45A     D45B     D55     D60     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     TK     TL    
D10
2.30 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 22:50
2. Pachmannová Katka NNN0551 C Neregistrovaní 24:27 + 1:37
3. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 28:34 + 5:44
4. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 29:20 + 6:30
5. Vlašímská Bára SKV0651 C TJ Slovan Karlovy Vary 33:10 + 10:20
6. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 34:05 + 11:15
7. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 42:15 + 19:25
8. Bružeňáková Mia TBM0652 C KOS TJ Tesla Brno 45:14 + 22:24
D10N
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 30:49
2. Kotůlková Martina AOP0650 C Orientační Běh Opava 31:12 + 0:23
3. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:42 + 4:53
4. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 36:06 + 5:17
5. Gallo Natálie AOP0652 C Orientační Běh Opava 43:29 + 12:40
D12
2.00 km, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 B OK 99 Hradec Králové 18:32
2. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 19:18 + 0:46
3. Machová Anna LME0451 C SK Los Mělník 21:47 + 3:15
4. Sedlářová Jolana TBM0359 C KOS TJ Tesla Brno 22:01 + 3:29
5. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 22:12 + 3:40
6. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 24:02 + 5:30
7. Kmiec Zuzanna 82P02 C UKS Traper Zlocieniec 26:47 + 8:15
8. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 30:52 + 12:20
9. Kovalčíková Anna AOP0453 C Orientační Běh Opava 31:27 + 12:55
10. Pachmannová Bára NNN0351 C Neregistrovaní 32:16 + 13:44
11. Siedczynska Natalia 1HP03 C BnO Szczecin 42:11 + 23:39
12. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:59 + 26:27
13. Kotůlková Renáta AOP0451 C Orientační Běh Opava 57:14 + 38:42
MS Novotná Anna TBM0259 C KOS TJ Tesla Brno 47:20 + 28:48
D14
3.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 A TJ Sportcentrum Jičín 27:25
2. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:50 + 2:25
3. Hájková Lucie AOP0350 B Orientační Běh Opava 31:23 + 3:58
4. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 31:43 + 4:18
5. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 34:33 + 7:08
6. Niggli Alina 68F0350 C O Jura 34:45 + 7:20
7. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 42:44 + 15:19
8. Jarosz Malgorzata 82P C UKS Traper Zlocieniec 44:11 + 16:46
9. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 61:07 + 33:42
10. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 64:56 + 37:31
Kepinska Adrianna 1HP05 C BnO Szczecin DISK
D16
4.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:26
2. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 47:27 + 1:01
3. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 49:19 + 2:53
4. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:01 + 3:35
5. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 53:32 + 7:06
6. Hájková Lenka AOP0050 A Orientační Běh Opava 55:58 + 9:32
7. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:04 + 9:38
8. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 56:53 + 10:27
9. Machová Marie LME0050 B SK Los Mělník 60:34 + 14:08
10. Niggli Natalja 68F0150 C O Jura 60:50 + 14:24
11. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 67:57 + 21:31
12. Tichá Veronika TZL9951 B SKOB Zlín 69:48 + 23:22
D18
4.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 51:43
2. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 53:04 + 1:21
3. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 55:34 + 3:51
4. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 63:36 + 11:53
5. Zentrichová Daniela LCE9761 B OOB TJ Slovan Luhačovice 75:06 + 23:23
D20
5.00 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5020
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašparová Zuzana SSU9661 A SK Severka Šumperk 62:28 0
2. Waszczuk Aleksandra 82P9551 C UKS Traper Zlocieniec 72:14 + 9:46
Goncalves Ines 1GP9551 C ORI-ESTARREJA DISK
D21A
7.90 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7515
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 65:27 7827
2. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 67:59 + 2:32 7549
3. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 71:26 + 5:59 7169
4. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 81:01 + 15:34 6114
5. Tichá Tereza SJH9452 R SJH Jindřichův Hradec 85:53 + 20:26 5579
6. Żebrowska Barbara 28P9551 C UNTS Warszawa 89:07 + 23:40
7. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 95:52 + 30:25 4480
8. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 95:57 + 30:30 4471
D21B
5.00 km, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4010
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 52:40 4337
2. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 57:34 + 4:54 3994
3. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 61:48 + 9:08 3698
4. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 64:12 + 11:32 3530
5. Smoradová Barbora ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno 73:11 + 20:31 2902
6. Puternicka Joanna 21P8750 C Orientop Wroclaw 85:25 + 32:45
7. Linehan Jenna 58A8551 C Canberra Cockatoos 86:04 + 33:24
8. Frainšicová Kateřina BFM8651 C SKOB Frýdek - Místek 96:36 + 43:56 1265
D35A
5.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 51:19
2. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 53:08 + 1:49
3. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:31 + 9:12
4. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 63:31 + 12:12
5. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 65:26 + 14:07
6. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 72:03 + 20:44
7. Niggli Daria 68F7750 C O Jura 76:09 + 24:50
8. Costa Tania Covas 1BP2 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 82:15 + 30:56
9. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 87:38 + 36:19
10. Szymanska Zuzanna 53P51 C Team 360 95:46 + 44:27
11. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 145:18 + 93:59
12. Marques Manuela 1BP1 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 145:25 + 94:06
D35B
4.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 47:35
2. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 48:18 + 0:43
3. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 50:45 + 3:10
4. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 51:54 + 4:19
5. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 52:32 + 4:57
6. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 59:36 + 12:01
7. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 62:02 + 14:27
8. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 90:47 + 43:12
D40B
4.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:46
2. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 60:00 + 5:14
3. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:05 + 11:19
4. Waňková Dita VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:23 + 12:37
5. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 74:10 + 19:24
6. Bredlerová Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 78:57 + 24:11
7. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 82:57 + 28:11
8. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 88:05 + 33:19
9. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 93:02 + 38:16
10. Javůrková Gabriela VSP7260 C USK Praha 96:12 + 41:26
11. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 97:30 + 42:44
12. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 129:17 + 74:31
D45A
4.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arbter Vera 66A6451 C NF Wien 51:03
2. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 53:25 + 2:22
3. Barcíková Renáta AOP6753 C Orientační Běh Opava 55:58 + 4:55
4. Wolowczyk Mariola 28P6851 C UNTS Warszawa 59:24 + 8:21
5. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 59:25 + 8:22
6. Wolek Ewa 28P6802 C UNTS Warszawa 61:32 + 10:29
7. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 64:41 + 13:38
8. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 64:47 + 13:44
9. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 73:18 + 22:15
10. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 73:55 + 22:52
11. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 79:24 + 28:21
12. Logvina Elena 5GC6851 C UKR Canada 85:50 + 34:47
13. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 104:47 + 53:44
14. Trykozko Urszula 53P6951 C Team 360 133:03 + 82:00
D45B
3.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 48:45
2. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 54:33 + 5:48
3. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 55:13 + 6:28
4. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 57:42 + 8:57
5. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 62:19 + 13:34
6. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 116:25 + 67:40
7. Goncalves Amalia 1FP6351 C CLAC 121:19 + 72:34
D55
4.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 66:38
2. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 70:00 + 3:22
3. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 89:03 + 22:25
D60
3.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 44:54
2. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 57:08 + 12:14
3. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 71:00 + 26:06
D65
3.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 67:33
2. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 79:38 + 12:05
H10
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 22:14
2. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 22:48 + 0:34
3. Krček Jan AOP0500 C Orientační Běh Opava 25:36 + 3:22
4. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 31:05 + 8:51
5. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 31:13 + 8:59
6. Háp Matěj PHK0501 C OK 99 Hradec Králové 39:23 + 17:09
7. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 42:18 + 20:04
8. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 42:19 + 20:05
Pawlowski Leon 1HP01 C BnO Szczecin DISK
H10N
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 21:26
2. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 24:40 + 3:14
3. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 26:15 + 4:49
4. Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 26:16 + 4:50
5. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 26:17 + 4:51
6. Jelínek Jakub AOP0601 C Orientační Běh Opava 30:10 + 8:44
6. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 30:10 + 8:44
8. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 31:01 + 9:35
9. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 40:13 + 18:47
10. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 42:27 + 21:01
H12
2.10 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waněk Hubert VRL0302 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:40
2. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 21:36 + 2:56
3. Valík Adam AOP0301 B Orientační Běh Opava 21:58 + 3:18
4. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 26:33 + 7:53
5. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 28:01 + 9:21
6. Udycz Jonasz 82P03 C UKS Traper Zlocieniec 31:50 + 13:10
7. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 33:27 + 14:47
8. Bružeňák Andrej TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno 45:21 + 26:41
9. Malinowski Jerzy 76P6801 C Rodzina z Teresina 53:53 + 35:13
Czynski Milosz 1HP04 C BnO Szczecin DISK
Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Javůrek Tomáš VSP0302 C USK Praha DISK
H14
3.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 25:59
2. Mareček Šimon OSN0201 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:49 + 2:50
3. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 32:47 + 6:48
4. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 33:14 + 7:15
5. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 34:35 + 8:36
6. Kostka Jiří AOP0201 B Orientační Běh Opava 34:51 + 8:52
7. Nechanický Jan OSN0200 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:02 + 9:03
8. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 38:05 + 12:06
9. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:51 + 17:52
10. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 50:01 + 24:02
11. Laszkiewicz Dominik 82P01 C UKS Traper Zlocieniec 61:41 + 35:42
12. Petersburski Krystian 1HP09 C BnO Szczecin 65:33 + 39:34
13. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 72:33 + 46:34
14. Pšenčík Jan VIC0100 B OB Vizovice 75:54 + 49:55
15. Grzegorczyk Mateusz 1HP07 C BnO Szczecin 83:10 + 57:11
16. Pšenčík David VIC0209 C OB Vizovice 94:52 + 68:53
17. Biernat Michal 1HP08 C BnO Szczecin 105:52 + 79:53
18. Kurasinskimichal 1HP11 C BnO Szczecin 121:30 + 95:31
Baczulis Milosz 1HP06 C BnO Szczecin DISK
H16
5.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 37:06
2. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 42:54 + 5:48
3. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 45:44 + 8:38
4. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 46:51 + 9:45
5. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 50:42 + 13:36
6. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 52:44 + 15:38
7. Kašpar Petr JPV9915 A Oddíl OS SK Prostějov 53:44 + 16:38
8. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 66:27 + 29:21
9. Rajnoha David UBM0003 B MENISKOS Brno 70:26 + 33:20
Hanuš Jaroslav HOB9949 C SKOB Horní Benešov DISK
H18
7.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rutka Jan 28P9800 C UNTS Warszawa 53:03
2. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 54:57 + 1:54
3. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 65:16 + 12:13
4. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 79:09 + 26:06
5. Mossakowski Wojtek 28P9802 C UNTS Warszawa 79:36 + 26:33
6. Hubáček Filip JPV9800 B Oddíl OS SK Prostějov 84:33 + 31:30
7. Faltejsek Jan PHK9802 C OK 99 Hradec Králové 98:27 + 45:24
8. Jochec Michal NNN9730 C Neregistrovaní 107:36 + 54:33
9. Bajger Adam 7SC9700 C Neregistrovaní - MOV 122:55 + 69:52
10. Goncalves Pedro 1GP9801 C ORI-ESTARREJA 151:54 + 98:51
Garstka Jakub DOB9800 C KOB Dobruška DISK
H21A
10.70 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8612
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 68:33 8689
2. Dutkowski Mikolaj DOB9200 R KOB Dobruška 68:46 + 0:13 8662
3. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 70:11 + 1:38 8486
4. Hadač Filip AOP9301 R Orientační Běh Opava 70:47 + 2:14 8411
5. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 72:59 + 4:26 8137
6. Krajča Tomáš 58A8701 C Canberra Cockatoos 73:51 + 5:18
7. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 75:24 + 6:51 7836
8. Pryjma Fryderyk JPV9803 C Oddíl OS SK Prostějov 76:31 + 7:58 7697
9. Sklenář Martin AOP9501 A Orientační Běh Opava 77:54 + 9:21 7525
10. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:37 + 10:04 7436
11. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 79:05 + 10:32 7377
12. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 79:53 + 11:20 7278
13. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 83:07 + 14:34 6875
14. Krasuski Marcin 26P7200 C orienteering.waw.pl 83:16 + 14:43
15. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 88:45 + 20:12 6174
16. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 90:05 + 21:32
17. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 90:51 + 22:18 5912
18. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 93:12 + 24:39 5620
19. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 96:35 + 28:02 5198
20. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 97:46 + 29:13 5051
21. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 98:18 + 29:45 4985
22. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 101:36 + 33:03 4574
23. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 104:09 + 35:36 4256
24. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 106:40 + 38:07 3943
H21B
8.30 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6804
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 66:04 7044
2. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 69:35 + 3:31 6695
3. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 69:48 + 3:44 6673
4. Mazan Bartlomiej 17P9001 C WKS żląsk Wroclaw 72:47 + 6:43
5. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 76:09 + 10:05 6042
6. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 77:08 + 11:04 5945
7. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 79:37 + 13:33 5698
8. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 79:45 + 13:41 5685
9. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 80:52 + 14:48 5574
10. Lubis Michal 66P8501 C UKS Azymut Pabianice 83:09 + 17:05
11. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 87:22 + 21:18 4928
12. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 87:23 + 21:19 4926
13. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 91:28 + 25:24 4521
14. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 93:56 + 27:52 4276
15. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 99:32 + 33:28 3719
16. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 107:58 + 41:54 2881
17. Novák Pavel AOV9801 B OOB TJ Baník Ostrava 109:53 + 43:49 2691
18. Šolc Radim PGP8101 C SK Praga 133:03 + 66:59 389
Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering DISK 0
Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering DISK 0
H35A
6.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 47:55
2. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 49:50 + 1:55
3. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 50:24 + 2:29
4. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 56:31 + 8:36
5. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 56:39 + 8:44
6. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 66:26 + 18:31
7. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 70:29 + 22:34
8. Poltoratskyi Denys NNN C Neregistrovaní 74:44 + 26:49
9. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 86:48 + 38:53
10. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 91:49 + 43:54
H35B
5.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyoral Jan VIC7615 C OB Vizovice 53:07
2. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 59:27 + 6:20
3. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 64:32 + 11:25
4. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:29 + 13:22
5. Tomášek Petr NNN8031 C Neregistrovaní 67:38 + 14:31
6. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 67:41 + 14:34
7. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 68:35 + 15:28
8. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 70:09 + 17:02
9. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 72:31 + 19:24
10. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 77:07 + 24:00
11. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 88:17 + 35:10
12. Kuja Ivo KAR7701 C SK Karlovice 89:27 + 36:20
13. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 90:48 + 37:41
14. Javůrek Jaromír VSP7110 C USK Praha 96:45 + 43:38
15. Pšenčík Radomír VIC7207 C OB Vizovice 105:36 + 52:29
Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek DISK
H45A
6.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barcík Peter AOP6601 C Orientační Běh Opava 48:21
2. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 51:00 + 2:39
3. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 52:37 + 4:16
4. Arbter Roland 66A6201 C NF Wien 52:44 + 4:23
5. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 59:39 + 11:18
6. Logvin Andrei 5GC6201 C UKR Canada 59:57 + 11:36
7. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:18 + 11:57
8. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 60:41 + 12:20
9. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 67:20 + 18:59
10. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 68:58 + 20:37
11. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 69:07 + 20:46
12. Hojný Jaroslav SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec 69:41 + 21:20
13. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 70:40 + 22:19
14. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 73:09 + 24:48
15. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 73:47 + 25:26
16. Andrade Octavio 1BP4 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 76:48 + 28:27
17. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 81:07 + 32:46
18. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 82:00 + 33:39
19. Metelkine Alexander 15I6300 C Tel Aviv University 85:05 + 36:44
20. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 87:04 + 38:43
21. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 91:37 + 43:16
Nova Luis Quinta 1BP3 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho DISK
Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H45B
5.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 60:48
2. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 62:07 + 1:19
3. Kula Jiří VAM6100 C OOB Vamberk 63:14 + 2:26
4. Dolia IEugen NNN C Neregistrovaní 64:12 + 3:24
5. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 68:22 + 7:34
6. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 69:32 + 8:44
7. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 74:43 + 13:55
8. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 75:06 + 14:18
9. Hillar Nikkari 22E6502 C SK Rocco Team Estonia 95:37 + 34:49
10. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 97:31 + 36:43
11. Aare Abel 22E6501 C SK Rocco Team Estonia 98:00 + 37:12
12. Malinowski Zbigniew 76P6800 C Rodzina z Teresina 113:46 + 52:58
13. Goncalves Amandio 1FP6301 C CLAC 123:18 + 62:30
MS Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 86:58 + 26:10
H55A
5.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 49:06
2. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 55:18 + 6:12
3. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 57:12 + 8:06
4. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 57:32 + 8:26
5. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 60:01 + 10:55
6. Guga Romuald 95P0001 C Wroclaw 60:16 + 11:10
7. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 60:17 + 11:11
8. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 62:33 + 13:27
9. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 67:26 + 18:20
10. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 74:04 + 24:58
11. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 75:30 + 26:24
12. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 82:49 + 33:43
H55B
4.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trydzenski Henadzi 18B5501 C Peleng-Vimpel/Minsk 47:50
2. Krajča Pavel TZL5705 C SKOB Zlín 56:03 + 8:13
3. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 62:25 + 14:35
4. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 67:47 + 19:57
5. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 68:56 + 21:06
6. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 72:46 + 24:56
H65
4.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:47
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 49:53 + 3:06
3. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 56:52 + 10:05
4. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 60:59 + 14:12
5. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 61:06 + 14:19
6. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 77:53 + 31:06
7. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 78:02 + 31:15
8. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 79:18 + 32:31
9. Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 83:47 + 37:00
10. Zaoral Jan VRB4703 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 102:23 + 55:36
Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha DISK
Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno DISK
H70
3.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 45:29
2. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 56:49 + 11:20
3. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 59:42 + 14:13
4. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 64:47 + 19:18
5. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 74:42 + 29:13
H75
3.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 39:33
2. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 54:28 + 14:55
HDR
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš 6GC0800 C ok99 hradec kralove 20:07
2. Gallo Ondrej AOP C Orientační Běh Opava 24:52 + 4:45
3. Linhart Jakub VIV0800 C GIGANT Orienteering 25:31 + 5:24
4. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 28:24 + 8:17
5. Linhart Adam VIV0801 C GIGANT Orienteering 28:36 + 8:29
6. Kurečka Jakub HOB0701 C SKOB Horní Benešov 31:00 + 10:53
7. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 32:36 + 12:29
8. Patermannová Eliška TBM0369 C KOS TJ Tesla Brno 32:46 + 12:39
9. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 34:12 + 14:05
10. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 35:17 + 15:10
11. Novák Viktor AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava 36:17 + 16:10
12. Patermannová Marie TBM0680 C KOS TJ Tesla Brno 36:30 + 16:23
13. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 37:10 + 17:03
14. Svacinkova Berenika NNN C Neregistrovaní 37:30 + 17:23
15. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 37:34 + 17:27
16. Capkova Marketa PHK C OK 99 Hradec Králové 39:09 + 19:02
17. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 39:46 + 19:39
18. Vyoralová Šárka VIC0950 C OB Vizovice 40:51 + 20:44
19. Pachmannová Iva NNN0852 C Neregistrovaní 41:39 + 21:32
20. Linehan Marta 58A1251 C Canberra Cockatoos 43:07 + 23:00
21. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 44:04 + 23:57
22. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 48:59 + 28:52
23. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 52:45 + 32:38
24. Porada Michał 73P1000 C OLBnO 58:18 + 38:11
25. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 59:01 + 38:54
26. Berger Tomas NNN C Neregistrovaní 67:56 + 47:49
27. Tomáškovi NNN C Neregistrovaní 68:18 + 48:11
28. Ramachova Michaela NNN C Neregistrovaní 85:27 + 65:20
TK
3.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlík Marek ZLH9501 C OOB TJ Zlaté Hory 35:36
2. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 54:34 + 18:58
3. Felklova Jarmila 47C C ASPV OA Šumperk 61:49 + 26:13
4. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 62:13 + 26:37
5. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 63:13 + 27:37
6. Felkl Ludek 47C C ASPV OA Šumperk 64:31 + 28:55
7. Tomášková Petra NNN8271 C Neregistrovaní 64:41 + 29:05
8. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 65:49 + 30:13
9. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 69:04 + 33:28
10. Fukalová Martina AOV9550 C OOB TJ Baník Ostrava 69:28 + 33:52
11. Zencakova Marie 47C C ASPV OA Šumperk 71:27 + 35:51
12. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 72:26 + 36:50
13. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 73:56 + 38:20
14. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 80:46 + 45:10
15. Paderova Jana NNN C Neregistrovaní 80:59 + 45:23
16. Machová Petra LME6952 C SK Los Mělník 89:25 + 53:49
17. Jelinkova Irena NNN C Neregistrovaní 94:55 + 59:19
18. Francova Jana NNN C Neregistrovaní 101:36 + 66:00
Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov DISK
Siedczynski Jakub 1HP10 C BnO Szczecin DISK
TL
6.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 51:17
2. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 57:45 + 6:28
3. Zencak Jaroslav 47C C ASPV OA Šumperk 58:22 + 7:05
4. Rychter Josef NNN C Neregistrovaní 61:24 + 10:07
5. Gallo Marek AOP7602 C Orientační Běh Opava 62:27 + 11:10
6. Otruba Vojtěch JPV9717 A Oddíl OS SK Prostějov 62:55 + 11:38
7. Autrata Daniel TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno 67:15 + 15:58
8. Jančová Jana VRB9450 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 68:52 + 17:35
9. Šulerová Pavlína TBM9151 C KOS TJ Tesla Brno 71:57 + 20:40
10. Wieszaczewski Jacek 21P8500 C Orientop Wroclaw 91:05 + 39:48
11. Kula Tadeas VAM9700 C OOB Vamberk 91:47 + 40:30
12. Jirásková Dora NNN7777 C Neregistrovaní 100:48 + 49:31
13. Syrový Lukáš NNN9845 C Neregistrovaní 105:01 + 53:44
14. Folprecht Jaroslav NNN C Neregistrovaní 122:28 + 71:11
15. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 164:42 + 113:25
16. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 191:04 + 139:47
17. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 191:09 + 139:52
Čermák Adam PGP9701 B SK Praga DISK
Syrový Zdeněk NNN9846 C Neregistrovaní DISK
Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové DISK