Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.10.2015
Místo konání:
Hospoda, Hradecko
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
K Šípsu
Ředitel závodu:
Fišar Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Hanáková Marta - R3
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R2
JURY:
Mareš Alexander, Lisá Monika, Richtr Aleš
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí s teplotou kolem 20°C. Závod proběhl bez protestů a závad.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P    
D10
2.47 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 26:47
2. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 29:50 + 3:03
3. Holíková Simona NEJ0551 TJ Jiskra Nejdek 30:56 + 4:09
4. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 32:48 + 6:01
5. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 34:02 + 7:15
6. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 35:51 + 9:04
7. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 44:07 + 17:20
8. Polívková Magdal VPM0006 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:17 + 21:30
9. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 50:21 + 23:34
10. Holíková Petra NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 59:23 + 32:36
11. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 62:25 + 35:38
D12
2.76 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 24:59
2. Řeháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 25:31 + 0:32
3. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:42 + 1:43
4. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:53 + 1:54
5. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 26:55 + 1:56
6. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:30 + 3:31
7. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 33:07 + 8:08
8. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 39:43 + 14:44
9. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 44:36 + 19:37
10. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 76:40 + 51:41
D14
3.66 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 33:43
2. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:41 + 7:58
3. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 59:06 + 25:23
4. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 71:12 + 37:29
D16
4.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 49:21
2. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 51:44 + 2:23
3. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 57:43 + 8:22
4. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 64:45 + 15:24
5. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 66:12 + 16:51
Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice DISK
D18
5.74 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 87:19
D21
6.96 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3837
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šiková Bára LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 60:23 4093
2. Šilhavá Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 66:30 + 6:07 3730
3. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 67:11 + 6:48 3689
3. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:11 + 6:48 3689
5. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 67:18 + 6:55 3682
6. Kubínová Romana SKV TJ Slovan Karlovy Vary 78:05 + 17:42
7. Doležalová Barbora VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 85:07 + 24:44
8. Krejčová Vlasta SKV9453 TJ Slovan Karlovy Vary 86:41 + 26:18 2533
9. Eretová Kateřina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 95:42 + 35:19 1998
D35
5.75 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 58:23
2. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 58:33 + 0:10
3. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:12 + 4:49
4. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 63:28 + 5:05
5. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 66:04 + 7:41
6. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 66:53 + 8:30
7. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 67:41 + 9:18
8. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 68:12 + 9:49
9. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 76:51 + 18:28
10. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 78:33 + 20:10
11. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 80:17 + 21:54
12. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 80:19 + 21:56
13. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 80:28 + 22:05
14. Polcarová Marcela NEJ TJ Jiskra Nejdek 81:09 + 22:46
15. Beránková Lenka VPM7051 KOS Slavia VŠ Plzeň 81:32 + 23:09
16. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 83:16 + 24:53
17. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 83:36 + 25:13
18. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 88:34 + 30:11
19. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 98:30 + 40:07
20. Polívková Markéta VPM7354 KOS Slavia VŠ Plzeň 98:31 + 40:08
21. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 103:35 + 45:12
22. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 104:40 + 46:17
Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice DISK
D45
3.66 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 40:43
2. Martínková Věra VPM5351 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:17 + 2:34
3. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 45:55 + 5:12
4. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 46:20 + 5:37
5. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 47:54 + 7:11
6. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 50:05 + 9:22
7. Kolovská Ilona LPM6352 OK Lokomotiva Plzeň 55:11 + 14:28
8. Krejčová Vlasta SKV6351 TJ Slovan Karlovy Vary 55:14 + 14:31
9. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 62:22 + 21:39
D55
3.93 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 48:08
2. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 49:12 + 1:04
3. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 80:11 + 32:03
4. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 80:30 + 32:22
D65
2.94 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:22
2. Jedličková Jindra VPM4550 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:58 + 8:36
3. Horáková Magdalena NEJ4950 TJ Jiskra Nejdek 65:15 + 25:53
4. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 66:36 + 27:14
H10
2.47 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:26
2. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 22:26 + 1:00
3. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 25:24 + 3:58
4. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 26:46 + 5:20
5. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 29:33 + 8:07
6. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 32:03 + 10:37
7. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 33:53 + 12:27
8. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:43 + 13:17
9. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 36:53 + 15:27
10. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 40:32 + 19:06
11. Szabó Vojta LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň 50:43 + 29:17
12. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 55:18 + 33:52
13. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 55:43 + 34:17
H12
2.94 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:38
2. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 23:55 + 1:17
3. Šesták Štěpán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 26:11 + 3:33
4. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 27:30 + 4:52
5. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 33:58 + 11:20
6. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 46:22 + 23:44
7. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 55:24 + 32:46
8. Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 62:25 + 39:47
H14
4.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 37:02
2. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:10 + 0:08
3. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:13 + 1:11
4. Nick Newiak NEJ0101 TJ Jiskra Nejdek 48:34 + 11:32
5. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:16 + 16:14
6. Černý Jan MAS0100 KČT Aš 57:03 + 20:01
7. Hlinovský Ondřej VPM0102 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:25 + 20:23
8. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 70:07 + 33:05
9. Polívka Vratislav VPM0203 KOS Slavia VŠ Plzeň 79:17 + 42:15
10. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 101:12 + 64:10
11. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 105:42 + 68:40
H16
5.74 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 65:44
2. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 67:46 + 2:02
3. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 77:59 + 12:15
Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník DISK
H18
7.88 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 67:33
H21
10.41 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6056
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 79:03 6743
2. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 91:32 + 12:29 5896
3. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 96:57 + 17:54 5528
4. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 98:28 + 19:25 5425
5. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 98:37 + 19:34 5415
6. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 124:31 + 45:28 3656
7. Škop Michal NNN Neregistrovaní 125:48 + 46:45
8. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 144:59 + 65:56 2266
9. Šulc Marek MAS9300 KČT Aš 163:48 + 84:45
Šika Ondřej LPM9301 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
H35
7.88 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 71:21
2. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 73:35 + 2:14
3. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 75:11 + 3:50
4. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 77:29 + 6:08
5. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 77:37 + 6:16
6. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 80:54 + 9:33
7. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 84:14 + 12:53
8. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 86:09 + 14:48
9. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 86:30 + 15:09
10. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 88:19 + 16:58
11. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 93:34 + 22:13
12. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 102:40 + 31:19
13. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 104:17 + 32:56
14. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 111:20 + 39:59
15. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 128:22 + 57:01
16. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 129:01 + 57:40
17. Černý Marcel MAS KČT Aš 168:54 + 97:33
H45
6.96 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň 74:57
2. Vaníček Tomáš LBE6600 TJ Lokomotiva Beroun 76:01 + 1:04
3. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 77:22 + 2:25
4. Polívka Vratislav VPM7003 KOS Slavia VŠ Plzeň 87:04 + 12:07
5. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 91:01 + 16:04
6. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 91:14 + 16:17
7. Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary 96:11 + 21:14
8. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 96:42 + 21:45
9. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 101:22 + 26:25
Michalec Jan MLA5701 MLOK Mariánské Lázně DISK
Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H55
4.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 47:39
2. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:02 + 7:23
3. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 59:23 + 11:44
4. Otta Pavel JES4601 OK Rakovník 62:50 + 15:11
H65
3.93 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 45:38
2. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 50:31 + 4:53
3. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 52:56 + 7:18
4. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 53:20 + 7:42
5. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 54:18 + 8:40
6. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 55:16 + 9:38
7. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 56:26 + 10:48
8. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 57:30 + 11:52
9. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 58:14 + 12:36
10. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 64:46 + 19:08
11. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 67:26 + 21:48
HD10L
2.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 36:59
2. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 42:49 + 5:50
3. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:59 + 8:00
4. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 49:42 + 12:43
5. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 77:42 + 40:43
Gelnerová Anna KRL0756 Kometa Kralovice DISK
Mišeková Kateřina NNN0002 Neregistrovaní DISK
HDR
2.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:49
2. Mišeková Lucie NNN0010 Neregistrovaní 30:21 + 2:32
3. Čadková Marcela KRL0757 Kometa Kralovice 31:11 + 3:22
4. Šebian Samuel KRL0902 Kometa Kralovice 31:54 + 4:05
5. Petrášek Martin NNN Neregistrovaní 32:13 + 4:24
6. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 34:09 + 6:20
7. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 34:12 + 6:23
8. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 34:18 + 6:29
9. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 34:40 + 6:51
10. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 35:40 + 7:51
11. Kříž Matěj KRL0901 Kometa Kralovice 36:17 + 8:28
12. Šilhan Vojta NEJ0801 TJ Jiskra Nejdek 36:52 + 9:03
13. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 40:40 + 12:51
14. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 42:05 + 14:16
15. Švamberkovi NNN0007 Neregistrovaní 45:00 + 17:11
16. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 48:11 + 20:22
17. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 49:12 + 21:23
18. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 49:19 + 21:30
19. Vaníčková Eliška LBE1151 TJ Lokomotiva Beroun 50:35 + 22:46
20. Haller Maximilián NNN0015 Neregistrovaní 58:15 + 30:26
P
2.76 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Augustin Daniel NNN0009 Neregistrovaní 35:43
2. Solomko Vladimír BSO7003 KOB Baník Sokolov 36:32 + 0:49
3. Martínek Bohumil NNN Neregistrovaní 38:40 + 2:57
4. Machač Mojmír NNN0005 Neregistrovaní 40:12 + 4:29
5. Čech Filip NNN0006 Neregistrovaní 41:41 + 5:58
6. Ziebová Lenka NEJ7251 TJ Jiskra Nejdek 42:25 + 6:42
7. Šiková Renata LPM OK Lokomotiva Plzeň 44:18 + 8:35
8. Zieba Jaroslav NEJ6500 TJ Jiskra Nejdek 45:21 + 9:38
9. Noszková Nikol NNN Neregistrovaní 48:56 + 13:13
10. Bredlerová Gabriela SKV TJ Slovan Karlovy Vary 52:03 + 16:20
11. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 55:49 + 20:06
12. Šedivý František NNN0003 Neregistrovaní 68:30 + 32:47
13. Němeček Martin NNN0004 Neregistrovaní 70:07 + 34:24
14. Šestáková Vladislava MLA MLOK Mariánské Lázně 76:05 + 40:22
15. Holíková Ilona NEJ7550 TJ Jiskra Nejdek 87:36 + 51:53