Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janosikova Eva | VCB0502 | TJ OB České Budějovice | 20:52 | ||
2. | Blazková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 22:11 | + 1:19 | |
3. | Kosobudová Anna | KTA0551 | SK Kotnov Tábor | 22:44 | + 1:52 | |
4. | Janosíková Marie | VCB0752 | TJ OB České Budějovice | 23:56 | + 3:04 | |
5. | Pekarová Nela | VTA0552 | vebr-sport | 25:44 | + 4:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Katerina | KTA0253 | SK Kotnov Tábor | 32:33 | ||
2. | Svobodová Anna | KTA0151 | SK Kotnov Tábor | 33:32 | + 0:59 | |
3. | Sevcíková Katerina | PCB0151 | SKP České Budějovice | 37:38 | + 5:05 | |
4. | Rudová Magdaléna | VTA0254 | vebr-sport | 38:02 | + 5:29 | |
5. | Príbenská Barbora | KTA0255 | SK Kotnov Tábor | 38:32 | + 5:59 | |
6. | Procházková Tereza | OPI0150 | Orientační sporty Písek | 43:40 | + 11:07 | |
7. | Korenová Katerina | OPI0152 | Orientační sporty Písek | 44:28 | + 11:55 | |
8. | Brousilová Katerina | OPI0153 | Orientační sporty Písek | 49:13 | + 16:40 | |
9. | Heczková Rachel | OPI0154 | Orientační sporty Písek | 55:10 | + 22:37 | |
10. | Balkova Tereza | XYZ1239 | 65:07 | + 32:34 | ||
11. | Stráchalová Diana | KRE0150 | OOB TJ Sokol Křemže | 67:07 | + 34:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blazková Katerina | SJH0252 | SJH Jindřichův Hradec | 46:45 | ||
2. | Svobodová Jana | KTA9951 | SK Kotnov Tábor | 58:55 | + 12:10 | |
3. | Körnerová Emma | OPI0050 | Orientační sporty Písek | 73:55 | + 27:10 | |
4. | Ash Kristina | OCB0051 | OC České Budějovice | 75:41 | + 28:56 | |
5. | Janovská Gabriela | OPI0051 | Orientační sporty Písek | 77:52 | + 31:07 | |
6. | Rudová Anna | VTA0051 | vebr-sport | 79:41 | + 32:56 | |
7. | Nováková Katerina | KRE0052 | OOB TJ Sokol Křemže | 95:22 | + 48:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jandová Katerina | OPI8951 | Orientační sporty Písek | 78:10 | |||
2. | Valícková Lucie | XYZ7751 | 94:17 | + 16:07 | |||
Slotova Jarmila | TAP86XX | KOB TRETRA Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karochová Simona | DKP8853 | Oddíl OB Kotlářka | 45:00 | 5793 | ||
2. | Margoldová Barbora | DKP8654 | Oddíl OB Kotlářka | 45:30 | + 0:30 | 5730 | |
3. | Hulcová Pavla | KSH7753 | OOB TJ Kašperské Hory | 46:02 | + 1:02 | 5663 | |
4. | Balcarová Jana | PHK8753 | OK 99 Hradec Králové | 51:34 | + 6:34 | 4967 | |
5. | Teringlová Martina | VCB7851 | TJ OB České Budějovice | 52:17 | + 7:17 | 4877 | |
6. | Hancová Marie | SNA8255 | TJ START Náchod | 54:33 | + 9:33 | 4591 | |
7. | Míková Lenka | KSU7653 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:36 | + 10:36 | 4459 | |
8. | Végsöová Markéta | DOB8850 | KOB Dobruška | 56:13 | + 11:13 | 4381 | |
9. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 60:41 | + 15:41 | 3819 | |
10. | Hoskova Tereza | DOB8971 | KOB Dobruška | 63:59 | + 18:59 | 3404 | |
11. | Sedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 64:08 | + 19:08 | 3385 | |
12. | Peterová Vera | DOB8751 | KOB Dobruška | 65:19 | + 20:19 | 3236 | |
13. | Machová Miroslava | KRE9451 | OOB TJ Sokol Křemže | 66:36 | + 21:36 | ||
14. | Mertová Eva | DOB8551 | KOB Dobruška | 74:21 | + 29:21 | 2099 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudecková Helena | KTA6951 | SK Kotnov Tábor | 51:29 | ||
2. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 55:32 | + 4:03 | |
3. | Solarová Zuzana | VSP7750 | USK Praha | 56:10 | + 4:41 | |
4. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 57:35 | + 6:06 | |
5. | Flasarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 62:13 | + 10:44 | |
6. | Kosobudová Lenka | KTA7351 | SK Kotnov Tábor | 63:37 | + 12:08 | |
7. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 69:26 | + 17:57 | |
8. | Svobodová Martina | KTA7151 | SK Kotnov Tábor | 72:59 | + 21:30 | |
9. | Soudková Alena | TCB5851 | SK Technik České Budějovice | 73:35 | + 22:06 | |
10. | Nováková Alena | KRE7450 | OOB TJ Sokol Křemže | 75:32 | + 24:03 | |
11. | Blazková Markéta | SJH7550 | SJH Jindřichův Hradec | 85:20 | + 33:51 | |
12. | Klimesová Lenka | KRE7501 | OOB TJ Sokol Křemže | 86:56 | + 35:27 | |
13. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 99:29 | + 48:00 | |
14. | Böhmová Hana | CST8051 | OB Strakonice | 102:28 | + 50:59 | |
15. | Nováková Pavlína | PVD7151 | OOB TJ Sokol Pražák | 108:27 | + 56:58 | |
Veselá Eva | VCB7853 | TJ OB České Budějovice | DISK | |||
Machová Ivana | KRE6451 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | |||
Dolezalová Blanka | XYZ7951 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalousová Jolana | EKP0760 | VŠTJ Ekonom Praha | 25:48 | ||
2. | Valickova Pavla | XYZ1111 | 27:02 | + 1:14 | ||
3. | Janovská Monika | XYZ0051 | 29:20 | + 3:32 | ||
4. | Maresová Karolína | MIL0750 | Tesil Milevsko | 29:50 | + 4:02 | |
5. | Vozobulova Viktorie | XYZ1245 | 31:33 | + 5:45 | ||
6. | Vlková Justyna | XYZ0751 | 35:21 | + 9:33 | ||
7. | Holeckova Katerina | XYZ8589 | 35:53 | + 10:05 | ||
Valickova Julie | XYZ1222 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Solar Adam | VSP0603 | USK Praha | 17:30 | ||
2. | Teringl Vojtech | VCB0702 | TJ OB České Budějovice | 20:33 | + 3:03 | |
3. | Sobotka Radim | OPI0300 | Orientační sporty Písek | 23:09 | + 5:39 | |
4. | Pelc Tadeás | CST0601 | OB Strakonice | 37:58 | + 20:28 | |
5. | Kalous Tomás | EKP0601 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:30 | + 33:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelc Matyás | CST0401 | OB Strakonice | 33:55 | ||
2. | Friedelovi*mimo soutěž | XYZXXXY | 59:44 | + 25:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomás Patera | XYZ4152 | 102:33 | |||
Hos Filip | OPI0001 | Orientační sporty Písek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jan Kouba | XYZ3569 | 76:56 | ||||
2. | Boucek Jakub | OCB9501 | OC České Budějovice | 119:22 | + 42:26 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamaryt Tomás | VPM8807 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 38:35 | 8324 | ||
2. | Makovsky Jakub | TAP8511 | KOB TRETRA Praha | 40:24 | + 1:49 | 7969 | |
3. | Balcar Ales | PHK8602 | OK 99 Hradec Králové | 42:50 | + 4:15 | 7494 | |
4. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 44:53 | + 6:18 | 7094 | |
5. | Tichy Tomás | SJH9201 | SJH Jindřichův Hradec | 46:33 | + 7:58 | 6768 | |
6. | Hosek Radim | DOB8737 | KOB Dobruška | 49:17 | + 10:42 | 6234 | |
7. | Hejzlar Josef | VCB5601 | TJ OB České Budějovice | 49:40 | + 11:05 | 6159 | |
8. | Lestínsky Tomás | DOB7801 | KOB Dobruška | 50:41 | + 12:06 | 5961 | |
9. | Kalous Vladislav | EKP7702 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:21 | + 12:46 | 5831 | |
10. | Doubal Jan | DOB8600 | KOB Dobruška | 53:14 | + 14:39 | 5463 | |
11. | Klimes Petr | KRE7701 | OOB TJ Sokol Křemže | 53:18 | + 14:43 | 5450 | |
12. | Sístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 53:37 | + 15:02 | 5388 | |
13. | Hanc Petr | VRL8001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:55 | + 15:20 | 5330 | |
14. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 53:58 | + 15:23 | 5320 | |
15. | Tichy Martin | SJH6401 | SJH Jindřichův Hradec | 54:37 | + 16:02 | 5193 | |
16. | Hulec Filip | PCB9401 | SKP České Budějovice | 57:03 | + 18:28 | 4718 | |
17. | Vébr Jirí | KTA6901 | SK Kotnov Tábor | 58:50 | + 20:15 | 4370 | |
18. | Sedivy Jirí | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 59:47 | + 21:12 | 4184 | |
19. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 60:03 | + 21:28 | 4132 | |
20. | Hosek Lubomír | VCB6101 | TJ OB České Budějovice | 61:47 | + 23:12 | 3794 | |
21. | Teringl Radek | VCB6502 | TJ OB České Budějovice | 62:41 | + 24:06 | 3618 | |
22. | Hulec Jakub | KSH8401 | OOB TJ Kašperské Hory | 68:52 | + 30:17 | 2410 | |
23. | Lzícar Martin | DOB8803 | KOB Dobruška | 69:15 | + 30:40 | 2336 | |
24. | Novák Radek | PVD9601 | OOB TJ Sokol Pražák | 71:04 | + 32:29 | 1981 | |
25. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 73:58 | + 35:23 | 1415 | |
26. | Sebl Ondrej | DKP9009 | Oddíl OB Kotlářka | 77:05 | + 38:30 | ||
27. | Bican Dominik | OPI8600 | Orientační sporty Písek | 88:20 | + 49:45 | ||
28. | Jísa Ondrej | KRE9303 | OOB TJ Sokol Křemže | 93:49 | + 55:14 | 0 | |
Jiri Malis | DKP8106 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | |||
Keclík Jakub | XYZ9101 | DISK | |||||
Beniska Michal | XYZ7474 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sevcík Marek | PCB6701 | SKP České Budějovice | 44:40 | ||
2. | Janosík Radek | VCB7402 | TJ OB České Budějovice | 46:05 | + 1:25 | |
3. | Kopecky Martin | OPI7401 | Orientační sporty Písek | 50:22 | + 5:42 | |
4. | Kubat Petr | XYZ4587 | 52:31 | + 7:51 | ||
5. | Herman Daniel | SRK7102 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 53:30 | + 8:50 | |
6. | Solar Jan | VSP7303 | USK Praha | 53:39 | + 8:59 | |
7. | Blazek Petr | SJH7402 | SJH Jindřichův Hradec | 53:44 | + 9:04 | |
8. | Sobotka Petr | OPI8000 | Orientační sporty Písek | 54:37 | + 9:57 | |
9. | Pesta Jirí | MIL7201 | Tesil Milevsko | 55:58 | + 11:18 | |
10. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 56:55 | + 12:15 | |
11. | Mares Ladislav | MIL7202 | Tesil Milevsko | 57:29 | + 12:49 | |
12. | Zizka Premysl | MIL7301 | Tesil Milevsko | 58:48 | + 14:08 | |
13. | Dolezel Tomas | KTA7701 | SK Kotnov Tábor | 62:26 | + 17:46 | |
14. | Janda Libor | OPI7500 | Orientační sporty Písek | 64:24 | + 19:44 | |
15. | Kosobud Dusan | KTA7201 | SK Kotnov Tábor | 65:59 | + 21:19 | |
16. | Pobuda Michal | SJH7403 | SJH Jindřichův Hradec | 80:52 | + 36:12 | |
Psenicka Jirí | TCB6301 | SK Technik České Budějovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flasar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 42:46 | ||
2. | Funda Jirí | API6401 | OK Andante Písek | 45:35 | + 2:49 | |
3. | Blabla Zdenek | PCB5901 | SKP České Budějovice | 47:47 | + 5:01 | |
4. | Kavka Jirí | SCP5900 | OK Sparta Praha | 55:42 | + 12:56 | |
5. | Pasek Frantisek | KAM7600 | SK Kamenice | 65:55 | + 23:09 | |
6. | Soudek Vojtech | TCB5601 | SK Technik České Budějovice | 69:55 | + 27:09 | |
7. | Psenicka Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 71:18 | + 28:32 | |
Busík Milan | KTA6301 | SK Kotnov Tábor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojdar Jakub | XYZ0359 | 18:08 | |||
2. | Hojdar Jan | XYZ0358 | 20:20 | + 2:12 | ||
3. | Janosik Ivan | VCB1002 | TJ OB České Budějovice | 24:39 | + 6:31 | |
4. | Pilar Frantisek | XYZ1256 | 27:14 | + 9:06 | ||
5. | Kalousová Adéla | EKP0950 | VŠTJ Ekonom Praha | 28:24 | + 10:16 | |
6. | Sobotková Lada | OPI0650 | Orientační sporty Písek | 29:32 | + 11:24 | |
7. | Paterova Anicka | XYZ0099 | 29:58 | + 11:50 | ||
8. | Minarík Josef | VCB0903 | TJ OB České Budějovice | 32:07 | + 13:59 | |
9. | Minarík Frantisek | VCB1103 | TJ OB České Budějovice | 32:08 | + 14:00 | |
10. | Velatova Tereza | XYZ0255 | 32:11 | + 14:03 | ||
11. | Safarik Vojtech | CST0901 | OB Strakonice | 32:14 | + 14:06 | |
12. | Mikulás Ondrej | VCB1104 | TJ OB České Budějovice | 32:30 | + 14:22 | |
13. | Toncarová Katka | PVD0951 | OOB TJ Sokol Pražák | 32:32 | + 14:24 | |
14. | Teringlová Veronika | VCB1251 | TJ OB České Budějovice | 34:10 | + 16:02 | |
15. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 34:39 | + 16:31 | |
16. | Novák Michal | KRE1100 | OOB TJ Sokol Křemže | 34:48 | + 16:40 | |
17. | Maresová Tereza | MIL1050 | Tesil Milevsko | 35:09 | + 17:01 | |
18. | Pobudova Marie | SJH1050 | SJH Jindřichův Hradec | 35:26 | + 17:18 | |
19. | Blazkova Amalie | OPI0951 | Orientační sporty Písek | 35:35 | + 17:27 | |
20. | Kouba Jan | XYZ5896 | 37:50 | + 19:42 | ||
21. | Míka Ondrej | XYZ6530 | 38:35 | + 20:27 | ||
22. | Hulec Frantisek a Karlík | KSH1101 | OOB TJ Kašperské Hory | 39:04 | + 20:56 | |
23. | Vanko Antonin | XYZ8888 | 44:59 | + 26:51 | ||
24. | Perina Martin | OPI0901 | Orientační sporty Písek | 52:14 | + 34:06 | |
25. | Vozobule Stepan | XYZ4149 | 56:52 | + 38:44 | ||
26. | Holecková Kristyn a Lenka | XYZ0052 | 56:56 | + 38:48 | ||
27. | Loskot Marek | XYZ0901 | 59:25 | + 41:17 | ||
28. | Harsa Frantisek | XYZ1301 | 59:41 | + 41:33 | ||
29. | Herink Vasik Lukas | XYZ7777 | 64:27 | + 46:19 | ||
30. | Sedivy Martin | XYZ9999 | 81:58 | + 63:50 | ||
Kopecká Kveta | OPI8050 | Orientační sporty Písek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovar Vit | XYZ7479 | 24:16 | |||
2. | Sobotka Ivo | OPI0600 | Orientační sporty Písek | 30:13 | + 5:57 | |
3. | Pobuda Jan | SJH0601 | SJH Jindřichův Hradec | 33:46 | + 9:30 | |
4. | Novák Vítek | KRE0600 | OOB TJ Sokol Křemže | 44:19 | + 20:03 | |
5. | Solar Daniel | VSP0901 | USK Praha | 50:55 | + 26:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojdar Ivan | XYZ0325 | 43:44 | |||
2. | Kalousová Radka | EKP7550 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:13 | + 3:29 | |
3. | Hojdarova Alena | XYZ0326 | 47:53 | + 4:09 | ||
4. | Hulec Vladimír | PCB6201 | SKP České Budějovice | 56:53 | + 13:09 | |
5. | Bucek Ondrej | XYZ0388 | 61:56 | + 18:12 | ||
6. | Obermayer Jan | XYZ0389 | 66:43 | + 22:59 | ||
7. | Janosikova Olga | VCBXXXX | TJ OB České Budějovice | 66:58 | + 23:14 | |
8. | Vána Richard | XYZ7201 | 67:00 | + 23:16 | ||
9. | Velat Vladimir | XYZ4875 | 71:33 | + 27:49 | ||
10. | Langr Jan | BOR3601 | OK Jiskra Nový Bor | 74:16 | + 30:32 | |
11. | Vanko Ondrej | XYZ4444 | 75:41 | + 31:57 | ||
12. | Zahrádka Jirí | XYZ7801 | 75:54 | + 32:10 | ||
13. | Bogusovská Dita | XYZ7551 | 84:13 | + 40:29 | ||
14. | Vyhnal Premysl | XYZ6933 | 91:20 | + 47:36 | ||
15. | Balek Zdenek | XYZ2696 | 93:58 | + 50:14 | ||
16. | Kovár Libor | XYZ7502 | 96:41 | + 52:57 | ||
17. | Balkova Miluse | XYZ6969 | 100:29 | + 56:45 | ||
18. | Eva Droppová | XYZ8989 | 105:05 | + 61:21 | ||
19. | Gottfried Adam | VCB0005 | TJ OB České Budějovice | 109:16 | + 65:32 | |
20. | Kolar Ondrej | XYZ6934 | 118:43 | + 74:59 | ||
Holecek Zdenek | XYZ7503 | DISK | ||||
Zubal Zdenek | XYZ0201 | DISK | ||||
Hyspler Robin | XYZ6932 | DISK | ||||
Zubal Zdenek | XYZ6897 | DISK | ||||
Hromádka Jirí | XYZ8001 | DISK | ||||
Maxera Krystof | XYZ7448 | DISK | ||||
Neubauer Jan a Hana | XYZ5665 | DISK |