Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušková Hana | TBM0659 | C | KOS TJ Tesla Brno | 13:04 | |
2. | Doušková Kateřina | TBM0679 | C | KOS TJ Tesla Brno | 16:13 | + 3:09 |
3. | Ehlová Martina | TBM0655 | C | KOS TJ Tesla Brno | 17:46 | + 4:42 |
4. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | C | KOS TJ Tesla Brno | 18:45 | + 5:41 |
5. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 21:55 | + 8:51 |
6. | Palátová Renáta | ABM0655 | C | KOB Moira Brno | 22:18 | + 9:14 |
7. | Kusáková Valentýna | TZL0651 | C | SKOB Zlín | 22:53 | + 9:49 |
8. | Michálková Sabina | LCE0851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:18 | + 15:14 |
9. | Michálek Marián | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:59 | + 17:55 |
10. | Matyšková Stela | PLU1150 | C | TJ Sokol Plumlov | 163:27 | + 150:23 |
MS | Krejčiříková Zuzana | BBM | C | BETA URSUS Orienteering | 30:00 | + 16:56 |
MS | Ebnerová Alena | KON | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | C | KOB Směr Kroměříž | 16:30 | |
2. | Dušková Tereza | TBM0554 | C | KOS TJ Tesla Brno | 19:27 | + 2:57 |
3. | Procházková Doubravka | ADA0651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 20:31 | + 4:01 |
4. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:42 | + 8:12 |
5. | Janečková Adéla | PLU0452 | C | TJ Sokol Plumlov | 28:33 | + 12:03 |
6. | Haltofová Romana | TRI0451 | C | TJ TŽ Třinec | 29:55 | + 13:25 |
7. | Bruková Petra | TRI0450 | C | TJ TŽ Třinec | 30:34 | + 14:04 |
8. | Neumannová Kristýna | STE0550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 30:35 | + 14:05 |
9. | Lubrichová Veronika | STE0451 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:48 | + 28:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | C | KOB Směr Kroměříž | 22:27 | |
2. | Marková Ema | STE0252 | B | SK SKI-OB Šternberk | 22:59 | + 0:32 |
3. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:18 | + 0:51 |
4. | Tichá Marie | TZL0253 | B | SKOB Zlín | 23:41 | + 1:14 |
5. | Hájková Lucie | SOP0350 | C | OOB TJ Slezan Opava | 24:24 | + 1:57 |
6. | Bednaříková Sára | LCE0252 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:07 | + 2:40 |
7. | Tichá Julie | TZL0252 | C | SKOB Zlín | 25:22 | + 2:55 |
8. | Šmelíková Dorota | LCE0260 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:04 | + 3:37 |
9. | Mrozek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 27:47 | + 5:20 |
10. | Sedlářová Jolana | TBM0359 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:40 | + 6:13 |
11. | Kočová Halina | TZL0255 | B | SKOB Zlín | 29:04 | + 6:37 |
12. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | C | SKOB Zlín | 29:15 | + 6:48 |
13. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | C | TJ Opava | 29:52 | + 7:25 |
14. | Kovářová Jana | CET0251 | C | TJ Loko Česká Třebová | 30:30 | + 8:03 |
15. | Vedrová Ela | TBM0357 | C | KOS TJ Tesla Brno | 30:32 | + 8:05 |
16. | Pišová Adéla | LCE0551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:50 | + 8:23 |
17. | Binarová Adéla | UOL0452 | C | SK UP Olomouc | 32:53 | + 10:26 |
18. | Kůstková Barbora | VIC0259 | B | OB Vizovice | 33:26 | + 10:59 |
19. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | C | Magnus Orienteering | 34:13 | + 11:46 |
20. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:37 | + 12:10 |
21. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:29 | + 13:02 |
22. | Smolková Sabina | STE0250 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:19 | + 13:52 |
23. | Němečková Kateřina | PLU0350 | C | TJ Sokol Plumlov | 36:35 | + 14:08 |
24. | Černochová Michaela | PLU0351 | C | TJ Sokol Plumlov | 39:28 | + 17:01 |
25. | Mudráková Eliška | LCE0352 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:37 | + 17:10 |
26. | Lukašáková Sára | STE0450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:35 | + 19:08 |
27. | Panovcová Anita | OTK0351 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 41:39 | + 19:12 |
28. | Tesařová Tereza | KSU0393 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:04 | + 20:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 32:01 | |
2. | Kundratová Lucie | TZL0058 | B | SKOB Zlín | 36:37 | + 4:36 |
3. | Špringlová Kamila | TBM0050 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:09 | + 5:08 |
4. | Golová Tereza | VIC0162 | B | OB Vizovice | 37:23 | + 5:22 |
5. | Ressová Tereza | LCE0052 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:05 | + 6:04 |
6. | Bruková Magda | TRI0054 | A | TJ TŽ Třinec | 38:18 | + 6:17 |
7. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 38:41 | + 6:40 |
8. | Zrníková Adéla | OSN0099 | C | SK OS Nové Město n. M. | 38:49 | + 6:48 |
9. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | B | Magnus Orienteering | 40:42 | + 8:41 |
10. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:48 | + 8:47 |
11. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | C | TJ TŽ Třinec | 42:11 | + 10:10 |
12. | Šabršulová Natálie | LCE0054 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:35 | + 10:34 |
13. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:54 | + 14:53 |
14. | Baštařová Anna | ZBM0059 | B | SK Žabovřesky Brno | 47:11 | + 15:10 |
15. | Hajduková Jana | KSU0197 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:33 | + 18:32 |
16. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | B | KOS TJ Tesla Brno | 51:02 | + 19:01 |
17. | Boučková Anna | TBM0051 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:32 | + 20:31 |
18. | Čeleďová Justýna | TZL0152 | C | SKOB Zlín | 52:44 | + 20:43 |
19. | Radová Kateřina | ABM0199 | B | KOB Moira Brno | 53:41 | + 21:40 |
20. | Opálková Martina | BBM0050 | B | BETA URSUS Orienteering | 54:27 | + 22:26 |
21. | Malotová Kamila | LCE0055 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:59 | + 22:58 |
22. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 59:03 | + 27:02 |
23. | Sadílková Iva | VIC0151 | C | OB Vizovice | 83:00 | + 50:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chroustová Šárka | ZBM9862 | C | SK Žabovřesky Brno | 39:58 | |
2. | Kůstková Daniela | VIC9898 | A | OB Vizovice | 41:26 | + 1:28 |
3. | Fukalová Hana | AOP9850 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 41:43 | + 1:45 |
4. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 45:56 | + 5:58 |
5. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 49:55 | + 9:57 |
6. | Firešová Markéta | ZBM9951 | A | SK Žabovřesky Brno | 50:29 | + 10:31 |
7. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 50:47 | + 10:49 |
8. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | KOB Konice | 52:29 | + 12:31 |
9. | Formánková Anna | RIC9950 | C | OB Říčany | 56:18 | + 16:20 |
10. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 57:49 | + 17:51 |
MS | Hornová Lenka | PEP | C | 66:48 | + 26:50 | |
MS | Pangrácová Marie | PEP | C | 64:39 | + 24:41 | |
MS | Pangrácová Anna | PEP | C | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 50:20 | 0 | |
2. | Kovářová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | 72:17 | + 21:57 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | E | SK Žabovřesky Brno | 32:49 | 9737 | |
2. | Hlavová Hana | ZBM8888 | E | SK Žabovřesky Brno | 36:37 | + 3:48 | 8810 |
3. | Tesařová Jana | TRI9751 | A | TJ TŽ Třinec | 39:42 | + 6:53 | 8059 |
4. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:07 | + 7:18 | 7957 |
5. | Dittrichová Petra | KON8787 | R | KOB Konice | 40:37 | + 7:48 | 7835 |
6. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | R | KOS TJ Tesla Brno | 41:07 | + 8:18 | 7713 |
7. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 41:19 | + 8:30 | 7665 |
8. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SK UP Olomouc | 42:34 | + 9:45 | 7360 |
9. | Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | 43:24 | + 10:35 | 7157 |
10. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | A | SKOB Zlín | 43:39 | + 10:50 | 7096 |
11. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | A | SKOB Zlín | 43:40 | + 10:51 | 7092 |
12. | Pijáková Barbora | PEZ | C | AŠK Pezinok | 44:32 | + 11:43 | |
13. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | E | SK Žabovřesky Brno | 45:58 | + 13:09 | 6531 |
14. | Otrubová Johana | KON7852 | C | KOB Konice | 46:09 | + 13:20 | 6486 |
15. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | A | TJ TŽ Třinec | 46:42 | + 13:53 | 6352 |
16. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | C | SK Žabovřesky Brno | 46:45 | + 13:56 | 6340 |
17. | Sabelová Markéta | TRI9656 | A | TJ TŽ Třinec | 47:25 | + 14:36 | 6177 |
18. | Palasová Petra | ZBM8658 | C | SK Žabovřesky Brno | 48:57 | + 16:08 | 5804 |
19. | Kavánková Iva | TZL9753 | C | SKOB Zlín | 48:58 | + 16:09 | 5800 |
20. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 49:01 | + 16:12 | 5787 |
21. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 50:04 | + 17:15 | 5531 |
22. | Ebnerová Eva | KON8277 | C | KOB Konice | 50:37 | + 17:48 | 5397 |
23. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:42 | + 18:53 | 5133 |
24. | Vozdová Klára | ASU8964 | C | Magnus Orienteering | 51:48 | + 18:59 | 5109 |
25. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 52:46 | + 19:57 | 4873 |
26. | Šestáková Petra | RBK9357 | C | SK Radioklub Blansko | 54:05 | + 21:16 | 4552 |
27. | Krejčíková Marie | TZL9252 | C | SKOB Zlín | 55:45 | + 22:56 | 4146 |
28. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 56:03 | + 23:14 | 4073 |
29. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:05 | + 23:16 | 4065 |
30. | Rešová Kateřina | ASU9090 | C | Magnus Orienteering | 60:28 | + 27:39 | 2996 |
31. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | C | KOB Konice | 62:27 | + 29:38 | 2512 |
32. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 67:30 | + 34:41 | 1281 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:40 | 0 | |
2. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 53:36 | + 11:56 | 0 |
3. | Pešková Jana | CET8251 | C | TJ Loko Česká Třebová | 56:37 | + 14:57 | 0 |
4. | Cicvárková Lucie | ZBM | C | SK Žabovřesky Brno | 62:03 | + 20:23 | |
5. | Záveská Anna | DOB8851 | C | KOB Dobruška | 64:07 | + 22:27 | 0 |
6. | Ciarkowka Marzena | ZAG | C | 67:37 | + 25:57 | ||
7. | Panaszek Justyna | ZAG | C | 105:45 | + 64:05 | ||
8. | Piasecka Joanna | ZAG | C | 111:45 | + 70:05 | ||
Szczesnowicz Natalia | ZAG | C | DISK | ||||
Hájková Ludmila | CET7554 | C | TJ Loko Česká Třebová | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 41:25 | |
2. | Radová Martina | ABM7451 | C | KOB Moira Brno | 47:44 | + 6:19 |
3. | Bukovacová Alena | ZBM7454 | C | SK Žabovřesky Brno | 49:13 | + 7:48 |
4. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 50:37 | + 9:12 |
5. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:23 | + 12:58 |
6. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 54:58 | + 13:33 |
7. | Mudráková Tereza | LCE7252 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:47 | + 14:22 |
8. | Doušková Klára | TBM7761 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:37 | + 23:12 |
9. | Smětáková Ivana | HLV8153 | C | KČT - OB Holešov | 69:13 | + 27:48 |
10. | Binarová Jitka | UOL7751 | C | SK UP Olomouc | 69:18 | + 27:53 |
11. | Golinowska Ela | ZAG | C | 97:04 | + 55:39 | |
MS | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 60:05 | + 18:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fukátková Miroslava | VIC7658 | C | OB Vizovice | 36:53 | |
2. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:46 | + 1:53 |
3. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:22 | + 3:29 |
4. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 40:43 | + 3:50 |
5. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 43:40 | + 6:47 |
6. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:48 | + 6:55 |
7. | Ehlová Pavla | TBM7377 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:56 | + 10:03 |
8. | Tršová Daniela | PBM7375 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 56:28 | + 19:35 |
9. | Urbánková Lenka | URB | C | 66:45 | + 29:52 | |
9. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 66:45 | + 29:52 |
11. | Zajíčková Lenka | TBM7152 | C | KOS TJ Tesla Brno | 68:53 | + 32:00 |
12. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 68:57 | + 32:04 |
Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 34:01 | |
2. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:01 | + 3:00 |
3. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 39:56 | + 5:55 |
4. | Kašparová Ivana | UOL6951 | C | SK UP Olomouc | 40:28 | + 6:27 |
5. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:44 | + 7:43 |
6. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 43:02 | + 9:01 |
7. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 43:41 | + 9:40 |
8. | Šmelíková Hana | ASU6999 | C | Magnus Orienteering | 44:34 | + 10:33 |
9. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:07 | + 11:06 |
10. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 45:57 | + 11:56 |
11. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:37 | + 13:36 |
12. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 47:52 | + 13:51 |
13. | Hájková Jitka | SOP7150 | C | OOB TJ Slezan Opava | 48:50 | + 14:49 |
14. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 49:40 | + 15:39 |
15. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | C | KOB Moira Brno | 49:43 | + 15:42 |
16. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 54:37 | + 20:36 |
17. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | C | KOB Moira Brno | 57:22 | + 23:21 |
18. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 57:45 | + 23:44 |
19. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SK UP Olomouc | 77:16 | + 43:15 |
20. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | SKOB Baník Havířov | 85:46 | + 51:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 41:26 | |
2. | Pijáková Iveta | GLI | C | 43:31 | + 2:05 | |
3. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 47:24 | + 5:58 |
4. | Jelínková Jana | TZL6556 | C | SKOB Zlín | 47:53 | + 6:27 |
5. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 48:21 | + 6:55 |
6. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 50:21 | + 8:55 |
7. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SK UP Olomouc | 52:23 | + 10:57 |
8. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:28 | + 11:02 |
9. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 53:23 | + 11:57 |
10. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 54:28 | + 13:02 |
11. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 56:27 | + 15:01 |
12. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 57:37 | + 16:11 |
13. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 62:59 | + 21:33 |
14. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 65:13 | + 23:47 |
15. | Záveská Anna | CET6450 | C | TJ Loko Česká Třebová | 121:33 | + 80:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janotová Dobra | ZBM5662 | C | SK Žabovřesky Brno | 33:46 | |
2. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 37:56 | + 4:10 |
3. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 39:12 | + 5:26 |
4. | Stackeová Anna | LCE5551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:26 | + 7:40 |
5. | Potěšilová Vladimíra | VBM5655 | C | VSK Mendelu Brno | 42:48 | + 9:02 |
6. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 44:50 | + 11:04 |
7. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 56:29 | + 22:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 36:15 | |
2. | Kolaříková Věra | SBK5251 | C | KOB Start Blansko | 40:19 | + 4:04 |
3. | Cigošová Anna | TBM5253 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:06 | + 6:51 |
4. | Eremiášová Jana | TBM5451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 63:44 | + 27:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 62:07 | |
2. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 62:45 | + 0:38 |
3. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 64:04 | + 1:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 49:09 | |
2. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 68:51 | + 19:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | C | KOS TJ Tesla Brno | 14:59 | |
2. | Vedra Tobiáš | TBM0621 | C | KOS TJ Tesla Brno | 15:22 | + 0:23 |
3. | Mudrák Daniel | TBM0629 | C | KOS TJ Tesla Brno | 18:20 | + 3:21 |
4. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | C | SKOB Zlín | 18:51 | + 3:52 |
5. | Šmelík Daniel | VBA0701 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 19:01 | + 4:02 |
6. | Kundrata Vít | TZL0700 | C | SKOB Zlín | 21:38 | + 6:39 |
7. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 25:14 | + 10:15 |
8. | Zrník Tomáš | OSN0606 | C | SK OS Nové Město n. M. | 28:05 | + 13:06 |
9. | Eliáš Vojtěch | TBM0604 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:09 | + 13:10 |
10. | Hájek Dominik | CET0601 | C | TJ Loko Česká Třebová | 28:47 | + 13:48 |
11. | Slováček Ondřej | TZL0902 | C | SKOB Zlín | 35:23 | + 20:24 |
12. | Palát Přemek | TTR0601 | C | OOB Třebíč | 37:18 | + 22:19 |
13. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:28 | + 23:29 |
14. | Doušek Vilém | TBM0904 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:22 | + 30:23 |
15. | Pěček Jakub | SKM0700 | C | KOB Směr Kroměříž | 49:35 | + 34:36 |
16. | Skácel Viktor | SKA | C | 132:38 | + 117:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gryc Ondřej | TBM0406 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:16 | |
2. | Pekárek Tobias | TZL0502 | C | SKOB Zlín | 20:41 | + 0:25 |
3. | Janků Martin | STE0404 | C | SK SKI-OB Šternberk | 22:18 | + 2:02 |
4. | Otruba František | PLU0501 | C | TJ Sokol Plumlov | 23:56 | + 3:40 |
5. | Mrozek Pawel | TRI0401 | C | TJ TŽ Třinec | 24:16 | + 4:00 |
6. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | C | TJ TŽ Třinec | 24:57 | + 4:41 |
7. | Šemnický Jakub | TZL0400 | C | SKOB Zlín | 25:32 | + 5:16 |
8. | Bukovác Filip | ZBM0501 | C | SK Žabovřesky Brno | 26:36 | + 6:20 |
9. | Rada Štěpán | ABM0404 | C | KOB Moira Brno | 28:18 | + 8:02 |
10. | Novosad Pavel | TZL0404 | C | SKOB Zlín | 28:43 | + 8:27 |
11. | Kovář Radim | CET0501 | C | TJ Loko Česká Třebová | 29:00 | + 8:44 |
12. | Odehnal Tomáš | ADA0500 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 29:51 | + 9:35 |
13. | Pěček Dominik | SKM0401 | C | KOB Směr Kroměříž | 30:49 | + 10:33 |
14. | Černoch Martin | PLU0500 | C | TJ Sokol Plumlov | 30:53 | + 10:37 |
15. | Němec Filip | TZL0503 | C | SKOB Zlín | 31:01 | + 10:45 |
16. | Martinek Matyáš | TZL0504 | C | SKOB Zlín | 34:31 | + 14:15 |
17. | Kasza Tomáš | ZBM0512 | C | SK Žabovřesky Brno | 37:13 | + 16:57 |
18. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ Sokol Plumlov | 38:05 | + 17:49 |
19. | Greschner Adam | ASU0547 | C | Magnus Orienteering | 40:02 | + 19:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milán Jakub | TBM0411 | B | KOS TJ Tesla Brno | 20:45 | |
2. | Světnický František | STE0204 | B | SK SKI-OB Šternberk | 21:37 | + 0:52 |
3. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 22:40 | + 1:55 |
4. | Štábl Adam | KSU0401 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:56 | + 2:11 |
5. | Valík Adam | AOP0301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:43 | + 3:58 |
6. | Doležal Matyáš | STE0208 | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:46 | + 4:01 |
7. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 26:00 | + 5:15 |
8. | Štábl Patrik | KSU0606 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:01 | + 6:16 |
9. | Lička Adam | TBM0326 | C | KOS TJ Tesla Brno | 27:11 | + 6:26 |
10. | Doušek Tomáš | TBM0401 | C | KOS TJ Tesla Brno | 27:48 | + 7:03 |
11. | Haltof Marek | TRI0200 | C | TJ TŽ Třinec | 28:16 | + 7:31 |
12. | Lukašák Šimon | STE0202 | B | SK SKI-OB Šternberk | 28:36 | + 7:51 |
13. | Ehl Ondřej | TBM0404 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:39 | + 7:54 |
14. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 29:48 | + 9:03 |
15. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | B | SK Žabovřesky Brno | 30:19 | + 9:34 |
16. | Čech Vít | AOP0302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:57 | + 10:12 |
17. | Urbánek Adam | ZBM0302 | C | SK Žabovřesky Brno | 31:12 | + 10:27 |
18. | Palát Bohuslav | TTR0201 | B | OOB Třebíč | 32:20 | + 11:35 |
19. | Hecl František | KSU0201 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:25 | + 11:40 |
20. | Novotný Erik | ZLH0301 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 34:01 | + 13:16 |
21. | Mielec Radomír | AOV0301 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 34:07 | + 13:22 |
22. | Kundrata Jan | TZL0203 | C | SKOB Zlín | 35:37 | + 14:52 |
23. | Palát Tomáš | ABM0307 | C | KOB Moira Brno | 36:11 | + 15:26 |
24. | Blank Noah | SKM0201 | C | KOB Směr Kroměříž | 37:55 | + 17:10 |
25. | Beneš Jindřich | KON0404 | C | KOB Konice | 37:57 | + 17:12 |
26. | Vébr Tomáš | HAV0200 | B | SKOB Baník Havířov | 38:19 | + 17:34 |
27. | Svoboda Radek | STE0207 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:05 | + 18:20 |
28. | Haltof Adam | TRI0300 | C | TJ TŽ Třinec | 42:53 | + 22:08 |
29. | Koňařík Vít | SVS0200 | C | Orientklub Vsetín | 44:19 | + 23:34 |
30. | Patterman Prokop | KSU0333 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:45 | + 27:00 |
31. | Dostál František | UOL0201 | C | SK UP Olomouc | 52:49 | + 32:04 |
32. | Frkal Jiří | SKM0300 | C | KOB Směr Kroměříž | 108:20 | + 87:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušek Matěj | KSU0005 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:54 | |
2. | Šafář Martin | KSU0105 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:59 | + 0:05 |
3. | Milán Tomáš | TBM0111 | B | KOS TJ Tesla Brno | 34:09 | + 0:15 |
4. | Panovec Kryštof | LCE0011 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:00 | + 2:06 |
5. | Tuharský Erik | TRI0100 | C | TJ TŽ Třinec | 36:04 | + 2:10 |
6. | Adámek Filip | ABM0101 | B | KOB Moira Brno | 36:11 | + 2:17 |
7. | Sedlář Jan | TBM0010 | B | KOS TJ Tesla Brno | 37:38 | + 3:44 |
8. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:03 | + 4:09 |
9. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | B | KOS TJ Tesla Brno | 38:34 | + 4:40 |
10. | Kovařík Martin | TRI0101 | B | TJ TŽ Třinec | 39:08 | + 5:14 |
11. | Zentrich Dušan | LCE0012 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:45 | + 6:51 |
12. | Kaprál Jan | SSU0000 | C | SK Severka Šumperk | 42:36 | + 8:42 |
13. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | C | SKOB Ostrava | 46:10 | + 12:16 |
14. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | 46:35 | + 12:41 |
15. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:31 | + 14:37 |
16. | Grulich Ondřej | KSU0049 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:01 | + 15:07 |
17. | Rajnoha David | TBM0003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:28 | + 18:34 |
18. | Bitto Maxim | LCE0003 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 59:46 | + 25:52 |
19. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 79:19 | + 45:25 |
20. | Šudřich Tomáš | KON0013 | C | KOB Konice | 119:18 | + 85:24 |
Féder Medard | LCE0111 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Kovář Lukáš | CET0102 | C | TJ Loko Česká Třebová | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrámek Ondřej | KSU9906 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:49 | |
2. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 34:03 | + 0:14 |
3. | Holesz Sebastian | TRI9902 | B | TJ TŽ Třinec | 37:00 | + 3:11 |
4. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 40:14 | + 6:25 |
5. | Král Jan | ZBM9904 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:45 | + 7:56 |
6. | Ingršt Matěj | ABM9907 | B | KOB Moira Brno | 42:27 | + 8:38 |
7. | Kašpar Petr | JPV9915 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:53 | + 10:04 |
8. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:16 | + 11:27 |
9. | Chaloupka Josef | UOL9801 | C | SK UP Olomouc | 45:44 | + 11:55 |
10. | Láznička Václav | TZL9901 | B | SKOB Zlín | 46:42 | + 12:53 |
11. | Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB Moira Brno | 46:55 | + 13:06 |
12. | Ondráček Radek | KSU9933 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:38 | + 18:49 |
13. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 53:26 | + 19:37 |
14. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:03 | + 21:14 |
15. | Zvoníček Jan | SKM9801 | B | KOB Směr Kroměříž | 58:49 | + 25:00 |
16. | Procházka Jakub | SOP9903 | C | OOB TJ Slezan Opava | 71:22 | + 37:33 |
17. | Gilík Marek | SOP9904 | C | OOB TJ Slezan Opava | 77:25 | + 43:36 |
Horčička Vít | UOL9919 | A | SK UP Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Walach Ondřej | TRI9601 | B | TJ TŽ Třinec | 39:41 | 0 | |
2. | Drozd Michal | BBM9701 | B | BETA URSUS Orienteering | 47:45 | + 8:04 | 0 |
3. | Sadílek Jan | TZL9601 | B | SKOB Zlín | 54:33 | + 14:52 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zbranek Roman | ASU8808 | R | Magnus Orienteering | 35:10 | 9603 | |
2. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | C | SK Žabovřesky Brno | 36:23 | + 1:13 | 9286 |
3. | Chromý Adam | ZBM8841 | E | SK Žabovřesky Brno | 36:38 | + 1:28 | 9222 |
4. | Brlica Pavel | ZBM9302 | C | SK Žabovřesky Brno | 36:42 | + 1:32 | 9204 |
5. | Horvát Petr | ASU9447 | R | Magnus Orienteering | 37:23 | + 2:13 | 9027 |
6. | Vedra David | TBM7402 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:37 | + 3:27 | 8706 |
7. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:39 | + 3:29 | 8697 |
8. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:01 | + 3:51 | 8602 |
9. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | C | SKOB Zlín | 39:17 | + 4:07 | 8533 |
10. | Kolárik Jan | TZL9003 | C | SKOB Zlín | 39:46 | + 4:36 | 8407 |
11. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:47 | + 4:37 | 8403 |
12. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:04 | + 4:54 | 8329 |
13. | Bořánek Michal | STE0007 | A | SK SKI-OB Šternberk | 40:45 | + 5:35 | 8152 |
14. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:56 | + 5:46 | 8104 |
15. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:14 | + 6:04 | 8026 |
16. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:35 | + 6:25 | 7935 |
17. | Horyna Roman | LCE7602 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:37 | + 6:27 | 7927 |
18. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:41 | + 6:31 | 7909 |
19. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:25 | + 7:15 | 7719 |
20. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:55 | + 7:45 | 7589 |
21. | Strachota Petr | TJN8700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 43:31 | + 8:21 | 7433 |
22. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:39 | + 8:29 | 7398 |
23. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 43:40 | + 8:30 | 7394 |
24. | Perůtka Jan | LCE8801 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:42 | + 8:32 | 7385 |
24. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 43:42 | + 8:32 | 7385 |
26. | Bukovac Maroš | ZBM7605 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:43 | + 8:33 | 7381 |
27. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:18 | + 9:08 | 7229 |
28. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 44:46 | + 9:36 | 7108 |
29. | Kašpar Michal | TZL9308 | C | SKOB Zlín | 45:09 | + 9:59 | 7009 |
29. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ Sokol Plumlov | 45:09 | + 9:59 | 7009 |
31. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | C | Magnus Orienteering | 45:10 | + 10:00 | 7004 |
32. | Turczer Petr | KSU7945 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:40 | + 10:30 | 6874 |
33. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | A | SK OS Nové Město n. M. | 46:00 | + 10:50 | 6788 |
34. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ Sokol Plumlov | 47:46 | + 12:36 | 6329 |
35. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 48:17 | + 13:07 | 6194 |
36. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:58 | + 13:48 | 6017 |
37. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB Moira Brno | 49:40 | + 14:30 | 5835 |
38. | Ptáček Pavel | BBM9600 | A | BETA URSUS Orienteering | 50:18 | + 15:08 | 5670 |
39. | Šesták Jakub | RBK9001 | C | SK Radioklub Blansko | 50:20 | + 15:10 | 5662 |
40. | Stehlík Martin | ZBM8503 | C | SK Žabovřesky Brno | 51:13 | + 16:03 | 5432 |
41. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 52:00 | + 16:50 | 5229 |
42. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:09 | + 16:59 | 5190 |
43. | Kubina Filip | 43S8900 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 52:58 | + 17:48 | |
44. | Kala Matěj | OOL8901 | C | SK Haná orienteering | 53:10 | + 18:00 | 4925 |
45. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | C | Magnus Orienteering | 53:21 | + 18:11 | 4878 |
46. | Kunčar Vít | LCE6602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:58 | + 18:48 | 4718 |
47. | Suchomel Vít | MBM8448 | C | O-mikron | 55:18 | + 20:08 | 4371 |
48. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | C | SK Žabovřesky Brno | 55:55 | + 20:45 | 4211 |
49. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:02 | + 20:52 | 4181 |
50. | Kožoušek Adam | ZBM | C | SK Žabovřesky Brno | 57:37 | + 22:27 | |
51. | Láznička Jan | TZL9405 | B | SKOB Zlín | 57:40 | + 22:30 | 3756 |
52. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 61:29 | + 26:19 | 2764 |
53. | Kasal Vít | ZBM7540 | C | SK Žabovřesky Brno | 61:58 | + 26:48 | 2639 |
54. | Bubela Tomáš | ASU8101 | C | Magnus Orienteering | 63:27 | + 28:17 | 2253 |
55. | Kulich Martin | ZBM9009 | C | SK Žabovřesky Brno | 65:36 | + 30:26 | 1695 |
56. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | B | KOB Moira Brno | 65:58 | + 30:48 | 1599 |
57. | Andrš Petr | ZAM8401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 66:04 | + 30:54 | 1573 |
58. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 70:59 | + 35:49 | 296 |
59. | Rohan Tomáš | ASU9009 | C | Magnus Orienteering | 88:31 | + 53:21 | 0 |
Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 | ||
Verner Tomáš | VBM8204 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 | ||
Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 | ||
Lachendro Jan | SKM8700 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | C | TJ Sokol Plumlov | 40:07 | 3485 | |
2. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:54 | + 1:47 | 3340 |
3. | Rada Pavel | ABM7401 | C | KOB Moira Brno | 42:47 | + 2:40 | 3269 |
4. | Zrník Tomáš | OSN7118 | C | SK OS Nové Město n. M. | 45:17 | + 5:10 | 3067 |
5. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:43 | + 12:36 | 2465 |
6. | Jaros Mariusz | ZAG | C | 55:08 | + 15:01 | ||
7. | Otrusina Jan | ABM9210 | C | KOB Moira Brno | 55:54 | + 15:47 | 2208 |
8. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:42 | + 16:35 | 2143 |
9. | Kněžínek Karel | 65C8401 | C | TK Radošovice | 59:42 | + 19:35 | |
10. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB Start Blansko | 64:58 | + 24:51 | 1475 |
11. | Kurečka Robert | ABM7210 | C | KOB Moira Brno | 66:52 | + 26:45 | 1321 |
12. | Novotný Petr | NOV | C | 68:58 | + 28:51 | ||
13. | Horký Tomáš | TBM6747 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:39 | + 31:32 | 934 |
14. | Dušek Vladimír | TBM7400 | C | KOS TJ Tesla Brno | 75:05 | + 34:58 | 656 |
15. | Toman Viktor | 1ZS9300 | C | 89:56 | + 49:49 | ||
16. | Kaňovský Adam | RBK9301 | C | SK Radioklub Blansko | 90:36 | + 50:29 | 0 |
17. | Pešek Kamil | CET8002 | C | TJ Loko Česká Třebová | 93:04 | + 52:57 | 0 |
Kavan Jiří | SKM9402 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 37:03 | |
2. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:30 | + 2:27 |
3. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:13 | + 4:10 |
4. | Golinowski Pawel | ZAG | C | 44:43 | + 7:40 | |
5. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 46:45 | + 9:42 |
6. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:34 | + 10:31 |
7. | Doušek Robert | TBM7911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:57 | + 10:54 |
8. | Vébr Radek | HAV7103 | C | SKOB Baník Havířov | 48:13 | + 11:10 |
9. | Pěček Martin | SKM7301 | C | KOB Směr Kroměříž | 52:35 | + 15:32 |
10. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 53:10 | + 16:07 |
11. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:38 | + 16:35 |
12. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:37 | + 18:34 |
13. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 56:12 | + 19:09 |
14. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | VZA Žilina | 57:03 | + 20:00 |
15. | Kůstka Marek | VIC6403 | C | OB Vizovice | 57:15 | + 20:12 |
16. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 60:46 | + 23:43 |
17. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 61:53 | + 24:50 |
18. | Špak Zdeněk | SPA | C | 63:28 | + 26:25 | |
19. | Nečas David | TBM7611 | C | KOS TJ Tesla Brno | 94:10 | + 57:07 |
Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 42:11 | |
2. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 46:04 | + 3:53 |
3. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 52:40 | + 10:29 |
4. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 52:44 | + 10:33 |
5. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 56:19 | + 14:08 |
6. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | C | KOB Směr Kroměříž | 62:36 | + 20:25 |
7. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:21 | + 21:10 |
8. | Féder Medard | LCE7311 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:48 | + 23:37 |
9. | Trš Lubomír | PBM7302 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 70:27 | + 28:16 |
10. | Novosad Pavel | 5QC7400 | C | Zlínské Prašivky | 71:29 | + 29:18 |
11. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 105:55 | + 63:44 |
Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:17 | |
2. | Odehnal Roman | ABM6909 | C | KOB Moira Brno | 43:04 | + 3:47 |
3. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 43:24 | + 4:07 |
4. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:38 | + 4:21 |
5. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 44:28 | + 5:11 |
6. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 44:36 | + 5:19 |
7. | Šuráň René | LCE7034 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:18 | + 6:01 |
8. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 46:25 | + 7:08 |
9. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 49:12 | + 9:55 |
10. | Adámek Libor | ABM6707 | C | KOB Moira Brno | 50:27 | + 11:10 |
11. | Gola Miroslav | VIC6808 | C | OB Vizovice | 51:06 | + 11:49 |
12. | Král Jan | TBM6901 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:57 | + 13:40 |
13. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 54:09 | + 14:52 |
14. | Rajnoha Miroslav | UBM7104 | C | MENISKOS Brno | 55:52 | + 16:35 |
15. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 55:57 | + 16:40 |
16. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | TJ TŽ Třinec | 68:38 | + 29:21 |
17. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 69:03 | + 29:46 |
18. | Prudík Jiří | ASU7001 | C | Magnus Orienteering | 70:35 | + 31:18 |
19. | Janda Jiří | PEP | C | 72:32 | + 33:15 | |
20. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 74:40 | + 35:23 |
21. | Vavřík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 74:41 | + 35:24 |
22. | Bednařík Marek | PEP | C | 78:37 | + 39:20 | |
23. | Kasza Ladislav | ZBM7100 | C | SK Žabovřesky Brno | 89:20 | + 50:03 |
24. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 98:40 | + 59:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 48:42 | |
2. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 48:49 | + 0:07 |
3. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 50:31 | + 1:49 |
4. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 50:47 | + 2:05 |
5. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 51:18 | + 2:36 |
6. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SK UP Olomouc | 54:54 | + 6:12 |
7. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 56:41 | + 7:59 |
8. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 59:03 | + 10:21 |
9. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:56 | + 12:14 |
10. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 67:19 | + 18:37 |
11. | Panovec Vladan | OTK6201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 68:52 | + 20:10 |
12. | Záveský Richard | CET6301 | C | TJ Loko Česká Třebová | 74:41 | + 25:59 |
13. | Mlynárik Peter | ZBM6526 | C | SK Žabovřesky Brno | 118:21 | + 69:39 |
14. | Vlach Josef | KON6431 | C | KOB Konice | 134:12 | + 85:30 |
Strakoš Bohumil | TZL6345 | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Piják Jaroslav | GLI | C | 36:30 | ||
2. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Baník Havířov | 40:20 | + 3:50 |
3. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 40:31 | + 4:01 |
4. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 41:43 | + 5:13 |
5. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 42:30 | + 6:00 |
6. | Šebesta Vlastislav | TBM5807 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:45 | + 7:15 |
7. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 45:39 | + 9:09 |
8. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 45:49 | + 9:19 |
9. | Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:54 | + 9:24 |
10. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 46:45 | + 10:15 |
11. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 47:44 | + 11:14 |
12. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 55:51 | + 19:21 |
13. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko | 70:10 | + 33:40 |
Koudelný Jiří | TTR5401 | C | OOB Třebíč | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SK UP Olomouc | 35:29 | |
2. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | C | KOB Start Blansko | 39:34 | + 4:05 |
3. | Piják Vlado | PEZ | C | AŠK Pezinok | 43:27 | + 7:58 |
4. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 43:56 | + 8:27 |
5. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 53:26 | + 17:57 |
6. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 54:39 | + 19:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelík Aleš | VBM4732 | C | VSK Mendelu Brno | 29:41 | |
2. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 30:25 | + 0:44 |
3. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:06 | + 1:25 |
4. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 33:48 | + 4:07 |
5. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 34:09 | + 4:28 |
6. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:36 | + 4:55 |
7. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:29 | + 5:48 |
8. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | C | TJ Loko Česká Třebová | 38:13 | + 8:32 |
9. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 38:27 | + 8:46 |
10. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 39:47 | + 10:06 |
11. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 40:56 | + 11:15 |
12. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 41:56 | + 12:15 |
13. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 44:20 | + 14:39 |
14. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 45:03 | + 15:22 |
15. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 47:06 | + 17:25 |
16. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | C | VSK Mendelu Brno | 49:36 | + 19:55 |
17. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 52:36 | + 22:55 |
18. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 52:58 | + 23:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 29:46 | |
2. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:57 | + 0:11 |
3. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 32:23 | + 2:37 |
4. | Bauer Emil | VBM4410 | C | VSK Mendelu Brno | 32:53 | + 3:07 |
5. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 33:42 | + 3:56 |
6. | Šidla Jiří | OTK4001 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 48:55 | + 19:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 48:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chromá Adéla | ZBM8870 | C | SK Žabovřesky Brno | 34:25 | |
2. | Kovačič Marek | OSN | C | SK OS Nové Město n. M. | 36:13 | + 1:48 |
3. | Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:38 | + 5:13 |
4. | Pěčková Monika | SKM7350 | C | KOB Směr Kroměříž | 44:59 | + 10:34 |
5. | Skácel Pavel | SKA | C | 47:00 | + 12:35 | |
6. | Krutilová Lenka | C | 49:12 | + 14:47 | ||
7. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 49:42 | + 15:17 |
8. | Palátová Lenka | TTR7551 | C | OOB Třebíč | 54:15 | + 19:50 |
9. | Kavan Luboš | SKM6301 | C | KOB Směr Kroměříž | 55:07 | + 20:42 |
10. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 55:20 | + 20:55 |
11. | Blank Radka | C | 58:49 | + 24:24 | ||
12. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 66:10 | + 31:45 |
13. | Kůstková Tamara | VIC6854 | C | OB Vizovice | 79:08 | + 44:43 |
14. | Králová Dana | TBM7650 | C | KOS TJ Tesla Brno | 79:19 | + 44:54 |
15. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 88:05 | + 53:40 |
16. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 103:00 | + 68:35 |
Hanousková Daniela | ABM | C | KOB Moira Brno | DISK | ||
Kněžínková Klára | PRI | C | DISK | |||
Svobodová Mariana | BFM6751 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |