Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
17.04.2016
Místo konání:
Těšnovice – Žlíbek
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Mapa:
Tankodrom, 1:5000, E=5m, stav březen 2016
Ředitel závodu:
Strnadlová Zdeňka
Hlavní rozhodčí:
Dittrich Pavel - R3
Stavitel tratí:
Vlček Roman - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosíková Eliška TZL0650 C SKOB Zlín 18:59
2. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:26 + 1:27
D12C
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 10:53
2. Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:55 + 2:02
3. Batani Valentina TZL0551 C SKOB Zlín 13:05 + 2:12
4. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 13:58 + 3:05
5. Březinová Zuzana TZL0453 C SKOB Zlín 20:33 + 9:40
6. Matochová Adéla TZL0552 C SKOB Zlín 20:55 + 10:02
7. Kolaříková Eliška TZL0452 C SKOB Zlín 24:35 + 13:42
8. Dynková Alžběta TZL0454 C SKOB Zlín 28:26 + 17:33
9. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:32 + 21:39
10. Šotová Anna LCE0452 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:42 + 35:49
Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín DISK
D14C
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 10:45
2. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:41 + 0:56
3. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 12:21 + 1:36
4. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 13:50 + 3:05
5. Bednaříková Sára LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:15 + 3:30
6. Panovcová Anita OTK0351 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:52 + 4:07
7. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 15:05 + 4:20
8. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 16:59 + 6:14
9. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 18:55 + 8:10
10. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:53 + 12:08
11. Janků Daniela LCE0350 B OOB TJ Slovan Luhačovice 24:59 + 14:14
12. Riesslerová Eliška OTK0350 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:24 + 33:39
MS Mlčková Eva TZL SKOB Zlín 17:07 + 6:22
MS Janků Ladislav LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 29:42 + 18:57
D16C
13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 15:54
2. Šmelíková Dorota LCE0260 B OOB TJ Slovan Luhačovice 17:08 + 1:14
3. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 18:50 + 2:56
4. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 18:56 + 3:02
5. Šabršulová Natálie LCE0054 B OOB TJ Slovan Luhačovice 21:23 + 5:29
6. Čeleďová Justýna TZL0152 C SKOB Zlín 22:45 + 6:51
Matulíková Aneta TZLxxxx SKOB Zlín DISK
D18C
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:22
2. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 29:20 + 6:58
3. Hauerlandová Natálie LCE9851 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:17 + 21:55
D21C
17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7364
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čermáková Magdalena LCE9155 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:51 7901
2. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 17:01 + 1:10 7376
3. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 17:17 + 1:26 7257
4. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 19:02 + 3:11 6470
5. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 19:39 + 3:48 6193
6. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 20:18 + 4:27 5901
7. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 21:51 + 6:00 5205
8. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 22:29 + 6:38 4920
9. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 23:36 + 7:45 4418
10. Spitzerová Petra KVS8350 C SKOB Kobra Vsetín 25:38 + 9:47 3505
11. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:35 + 11:44 2629
12. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 31:56 + 16:05 674
Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering DISK 0
D35C
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:47
2. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 18:49 + 2:02
3. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:49 + 4:02
4. Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 23:22 + 6:35
5. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 23:50 + 7:03
6. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 24:12 + 7:25
D45C
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:57
2. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 18:28 + 4:31
3. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:29 + 5:32
4. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 23:16 + 9:19
5. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 24:32 + 10:35
D55C
13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 16:03
2. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 17:45 + 1:42
3. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 18:14 + 2:11
4. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:50 + 5:47
5. Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 28:03 + 12:00
Polášková Kamila TZL6052 C SKOB Zlín DISK
H10C
8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honner Jaroslav TZL0701 C SKOB Zlín 13:09
2. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 15:18 + 2:09
3. Pernička Václav TZL0602 C SKOB Zlín 17:06 + 3:57
4. Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 17:19 + 4:10
5. Šmelík Daniel VBA ŠK VAZKA Bratislava 18:56 + 5:47
6. Mudrák Šimon LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 19:14 + 6:05
7. Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 25:04 + 11:55
H12C
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 11:22
2. Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 12:29 + 1:07
3. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 13:16 + 1:54
4. Hustý Adam TZL0403 C SKOB Zlín 13:53 + 2:31
5. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 14:25 + 3:03
6. Humeník David LCE0402 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:40 + 3:18
7. Suchánek Martin XBM0401 C PELL’S ABND RACING TEAM 16:39 + 5:17
8. Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 17:00 + 5:38
9. Bednařík Sebastián LCE0401 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:30 + 7:08
10. Graubner Tadeáš TZL SKOB Zlín 18:33 + 7:11
11. Sláma Šimon LCE0502 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:33 + 9:11
12. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 26:35 + 15:13
13. Vaněk Ondřej TZL0402 C SKOB Zlín 29:00 + 17:38
14. Martinek Matyáš TZL0504 C SKOB Zlín 31:28 + 20:06
15. Černín Adam SVS0401 C Orientklub Vsetín 39:32 + 28:10
Němec Filip TZL0503 C SKOB Zlín DISK
Kovařík Šimon LCE0503 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H14C
13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 12:51
2. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 13:56 + 1:05
3. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 14:18 + 1:27
4. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 15:59 + 3:08
5. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 18:54 + 6:03
6. Kovařík Jakub LCE0307 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:03 + 11:12
7. Suchánek Jakub XBM0201 C PELL’S ABND RACING TEAM 28:08 + 15:17
8. Černín Lukáš SVS0201 C Orientklub Vsetín 28:20 + 15:29
9. Oharek Ondřej TZL0304 C SKOB Zlín 50:10 + 37:19
H16C
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grebík Radim ASU0101 B Magnus Orienteering 18:19
2. Janda Přemek TZL0103 C SKOB Zlín 36:23 + 18:04
H18C
17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 25:09
2. Hartman Vojtěch TZL9904 B SKOB Zlín 30:42 + 5:33
H21C
20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8823
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 14:47 9210
2. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 15:01 + 0:14 9072
3. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 15:37 + 0:50 8715
4. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 16:36 + 1:49 8131
5. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 17:12 + 2:25 7774
6. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 17:23 + 2:36 7665
7. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 17:35 + 2:48 7546
8. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 17:47 + 3:00 7427
9. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 18:32 + 3:45 6981
10. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:37 + 3:50 6932
11. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 19:03 + 4:16 6674
12. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:07 + 4:20 6635
13. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:29 + 4:42 6417
14. Nečas Tomáš TZL8801 C SKOB Zlín 19:52 + 5:05 6189
15. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 19:53 + 5:06 6179
16. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 20:01 + 5:14 6100
17. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 20:06 + 5:19 6050
18. Jirka Michal PTE8403 C TJ Sokol Ptení 20:42 + 5:55 5693
19. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 21:12 + 6:25 5396
20. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 22:00 + 7:13 4921
21. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:47 + 9:00 3861
22. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 24:31 + 9:44 3425
23. Láznička Václav TZL9901 A SKOB Zlín 24:33 + 9:46 3405
24. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:01 + 12:14 1939
25. Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering 27:24 + 12:37 1711
26. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 27:58 + 13:11 1374
27. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:01 + 13:14 1344
27. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:01 + 13:14 1344
29. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 31:08 + 16:21 0
30. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 32:51 + 18:04 0
31. Kadlček Václav NNN8901 Neregistrovaní 35:24 + 20:37
32. Olexa Zdeněk BBM8700 C BETA URSUS Orienteering 40:37 + 25:50 0
Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
H35C
19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 18:36
2. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:18 + 0:42
3. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 21:40 + 3:04
4. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 22:22 + 3:46
5. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 23:29 + 4:53
6. Pohořalý Jiří OTK7500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 23:53 + 5:17
7. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 25:24 + 6:48
8. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 27:16 + 8:40
9. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:14 + 9:38
10. Novosad Pavel 5QC7400 Zlínské Prašivky 31:34 + 12:58
11. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 33:46 + 15:10
H45C
16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 17:51
2. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 17:57 + 0:06
3. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 18:44 + 0:53
4. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 19:15 + 1:24
5. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 21:32 + 3:41
6. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 21:52 + 4:01
7. Mikšík Pavel RAD6501 C TJ Sokol Radslavice 21:56 + 4:05
8. Suchánek Ladislav XBM7008 C PELL’S ABND RACING TEAM 21:59 + 4:08
9. Panovec Vladan OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:11 + 6:20
10. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 24:12 + 6:21
H55C
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kusbach Antonín TZL5800 C SKOB Zlín 12:51
2. Plášek Martin LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 13:53 + 1:02
3. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 15:41 + 2:50
4. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 17:08 + 4:17
5. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 18:09 + 5:18
6. Gawel Jiří BBM5700 C BETA URSUS Orienteering 18:22 + 5:31
7. Hauerland Jaroslav LCE5501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:56 + 11:05
8. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 24:14 + 11:23
9. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:26 + 11:35
10. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 33:32 + 20:41
H65C
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 15:05
2. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 15:50 + 0:45
3. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 30:27 + 15:22
HD10N
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vystrčil Tomáš LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 20:47
2. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 24:05 + 3:18
3. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 33:25 + 12:38
4. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 36:37 + 15:50
5. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:56 + 22:09
Pospíšilová Magdaléna KVS9752 C SKOB Kobra Vsetín DISK
Novotný Miloš TZL0702 C SKOB Zlín DISK
MS Mozgová Monika ASU Magnus Orienteering 38:32 + 17:45
HDR
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 11:20
2. Novosadová Klára 5QC0950 Zlínské Prašivky 11:56 + 0:36
3. Mudrák Matouš LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 13:28 + 2:08
4. Koč Juraj 13:52 + 2:32
5. Jarošek Lukáš JARxx31 14:01 + 2:41
6. Slámová Julie LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 14:50 + 3:30
7. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 15:46 + 4:26
8. Kožuchovi Jan SKM KOB Směr Kroměříž 16:01 + 4:41
9. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 18:27 + 7:07
10. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 18:34 + 7:14
10. Plášková Eliška LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 18:34 + 7:14
12. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:25 + 9:05
13. Mališková Libuše LCE0951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:31 + 9:11
14. Juríková Michaela LCE0853 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:32 + 9:12
15. Janků Markéta NNN Neregistrovaní 20:35 + 9:15
16. Halata Sebestián NNN Neregistrovaní 20:37 + 9:17
17. Mikuš Václav NNN Neregistrovaní 21:12 + 9:52
18. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 24:10 + 12:50
19. Koňařík Vojtéch SVS0701 Orientklub Vsetín 26:11 + 14:51
20. Malušková Viktórie OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice 17:58 + 6:38
21. Widermannová Dita SKM13xx KOB Směr Kroměříž 32:02 + 20:42
22. Buksová Simona SKM09xx KOB Směr Kroměříž 32:25 + 21:05
23. Buksová Veronika SKM11xx KOB Směr Kroměříž 32:28 + 21:08
24. Jarošek Marek 24:12 + 12:52
25. Denemark Albert BBM BETA URSUS Orienteering 35:41 + 24:21
26. Zatloukal Petr ASU Magnus Orienteering 38:28 + 27:08
27. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 38:42 + 27:22
28. Wiedermann Marek SKM10xx KOB Směr Kroměříž 42:29 + 31:09
Smola Jakub NNN Neregistrovaní DISK
P
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrazdil Jiří 9BC8400 NNN 15:16
2. Ligurský Ivo NNN Neregistrovaní 18:42 + 3:26
3. Melichárková Kristýna TZL SKOB Zlín 21:57 + 6:41
4. Chmelařová Blanka NNN Neregistrovaní 23:59 + 8:43
5. Hartmann Radek NNN Neregistrovaní 24:34 + 9:18
6. Rosíková Marie TZL0151 C SKOB Zlín 27:33 + 12:17
7. Mikšík Michael RADxxx1 TJ Sokol Radslavice 27:59 + 12:43
8. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 29:47 + 14:31
9. Tichý Libor NNN Neregistrovaní 32:11 + 16:55
10. Tichá Ladislava 33:16 + 18:00
11. Riessler Štěpán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:34 + 19:18
12. Poulová Korolína SKM KOB Směr Kroměříž 38:20 + 23:04
13. Černín Radek SVS7300 Orientklub Vsetín 44:00 + 28:44
Bantová Martina OTK7250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
T
17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Darebník Ladislav SKMxx61 KOB Směr Kroměříž 27:57
2. Benroth Miroslav BENxx41 45:40 + 17:43
3. Muchová Barbora MCHxx21 46:37 + 18:40
4. Benrothová Irena BENxx42 53:06 + 25:09
5. Novotný Marek NNN Neregistrovaní 55:23 + 27:26
Dlabaja Pavel NNN Neregistrovaní DISK