Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | 37:31 | ||
2. | Simon Christopher | 46A0029 | OL Naturfreunde Linz | 53:06 | + 15:35 | |
3. | Simon Alfred | 46A0028 | OL Naturfreunde Linz | 61:01 | + 23:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 18:27 | ||
2. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SJH Jindřichův Hradec | 23:26 | + 4:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 19:53 | ||
2. | Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | 21:33 | + 1:40 | |
3. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 23:02 | + 3:09 | |
4. | Kubáková Nela | SJH0451 | SJH Jindřichův Hradec | 24:36 | + 4:43 | |
5. | Balková Markéta | OPI0450 | Orientační sporty Písek | 27:49 | + 7:56 | |
6. | Komárková Jindra | SJH0453 | SJH Jindřichův Hradec | 31:35 | + 11:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 30:20 | ||
2. | Rudová Magdaléna | VTA0254 | SC vebr-sport | 42:24 | + 12:04 | |
3. | Bečvářová Markéta | OPI0250 | Orientační sporty Písek | 45:25 | + 15:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SJH Jindřichův Hradec | 32:22 | ||
2. | Procházková Tereza | OPI0150 | Orientační sporty Písek | 51:45 | + 19:23 | |
3. | Klimešová Šarlota | KRE0051 | OOB TJ Sokol Křemže | 54:33 | + 22:11 | |
4. | Svobodová Anna | KTA0151 | SK Kotnov Tábor | 60:15 | + 27:53 | |
5. | Štráchalová Diana | KRE0150 | OOB TJ Sokol Křemže | 63:14 | + 30:52 | |
6. | Rudová Anna | VTA0051 | SC vebr-sport | 72:14 | + 39:52 | |
7. | Janovská Gabriela | OPI0051 | Orientační sporty Písek | 152:09 | + 119:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míková Lenka | KSU7653 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:30 | 996 | ||
2. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 62:47 | + 3:17 | 947 | |
3. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 67:44 | + 8:14 | 874 | |
4. | Parkanová Veronika | SJH9751 | SJH Jindřichův Hradec | 76:56 | + 17:26 | 737 | |
5. | Kubičková Bára | SJH9551 | SJH Jindřichův Hradec | 80:42 | + 21:12 | 682 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 62:36 | ||
2. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 67:05 | + 4:29 | |
3. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 74:14 | + 11:38 | |
4. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 80:08 | + 17:32 | |
5. | Kosobudová Lenka | KTA7351 | SK Kotnov Tábor | 81:06 | + 18:30 | |
6. | Kopecká Květa | OPI8050 | Orientační sporty Písek | 83:03 | + 20:27 | |
7. | Blažková Markéta | SJH7550 | SJH Jindřichův Hradec | 87:47 | + 25:11 | |
8. | Nováková Alena | KRE7450 | OOB TJ Sokol Křemže | 90:24 | + 27:48 | |
9. | Svobodová Martina | KTA7151 | SK Kotnov Tábor | 92:04 | + 29:28 | |
10. | Zámečníková Jitka | 3VX7450 | Zámečníci | 101:38 | + 39:02 | |
Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Helena | KTA6951 | SK Kotnov Tábor | 55:51 | ||
2. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | OOB TJ Sokol Křemže | 61:56 | + 6:05 | |
3. | Troupová Vladěna | KRE6351 | OOB TJ Sokol Křemže | 62:11 | + 6:20 | |
4. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | OB České Budějovice | 62:46 | + 6:55 | |
5. | Martínková Věra | VPM5351 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:07 | + 11:16 | |
6. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 68:06 | + 12:15 | |
Gottfriedová Marcela | VCB7055 | OB České Budějovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kujanová Martina | BZP5850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 54:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gusenbauer Petra | 46A0007 | OL Naturfreunde Linz | 66:57 | ||
2. | Kraxberger Agnes | 97A0PA3 | 70:48 | + 3:51 | ||
3. | Wagner Elfi | 46A0019 | OL Naturfreunde Linz | 83:18 | + 16:21 | |
Schwab Silvia | 97A0PA1 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ziegerhofer Anneliese | 46A0022 | OL Naturfreunde Linz | 83:05 | ||
2. | Hristova Lora | 46A0009 | OL Naturfreunde Linz | 101:23 | + 18:18 | |
Eschlböck Gudrun | 46A0001 | OL Naturfreunde Linz | DISK | |||
Wagner Birgit | 46A0020 | OL Naturfreunde Linz | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marešová Karolína | MIL0750 | Tesil Milevsko | 32:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Jan | KTA0701 | SK Kotnov Tábor | 20:29 | ||
2. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 21:24 | + 0:55 | |
3. | Novák Vítek | KRE0600 | OOB TJ Sokol Křemže | 25:26 | + 4:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 22:46 | ||
2. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 30:55 | + 8:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikuláš Jan | VCB0103 | OB České Budějovice | 86:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bečvář Petr | OPI9800 | Orientační sporty Písek | 74:34 | ||
2. | Kubák Martin ml. | SJH9902 | SJH Jindřichův Hradec | 93:32 | + 18:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pšenička Vít | TCB9201 | SK Technik České Budějovice | 75:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafařík Ivo | CST7401 | OB Strakonice | 77:01 | 4491 | ||
2. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 77:56 | + 0:55 | 4440 | |
3. | Klimeš Petr | KRE7701 | OOB TJ Sokol Křemže | 81:41 | + 4:40 | 4231 | |
4. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 92:29 | + 15:28 | 3630 | |
5. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SJH Jindřichův Hradec | 98:34 | + 21:33 | 3292 | |
6. | Martínek Robert | VPM7700 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 100:17 | + 23:16 | 3196 | |
7. | Hošek Lubomír | VCB6101 | OB České Budějovice | 104:00 | + 26:59 | 2990 | |
8. | Blažek Vojtěch | OPI8700 | Orientační sporty Písek | 108:59 | + 31:58 | 2713 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 66:23 | ||
2. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 71:07 | + 4:44 | |
3. | Blažek Petr | SJH7402 | SJH Jindřichův Hradec | 71:23 | + 5:00 | |
4. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 74:31 | + 8:08 | |
5. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 78:09 | + 11:46 | |
6. | Parkan Jiří | SJH6801 | SJH Jindřichův Hradec | 78:56 | + 12:33 | |
7. | Šmahel Lukáš | 7UX7800 | Mexičtí husky | 80:07 | + 13:44 | |
8. | Hartvich Otto | OPI6900 | Orientační sporty Písek | 81:19 | + 14:56 | |
9. | Kopecky Martin | OPI7400 | Orientační sporty Písek | 86:53 | + 20:30 | |
10. | Ruda Petr | VTA7301 | SC vebr-sport | 91:36 | + 25:13 | |
11. | Kubičko Petr | SJH6901 | SJH Jindřichův Hradec | 92:04 | + 25:41 | |
12. | Strnad Pavel | HCE7100 | TJ Hostivice | 93:20 | + 26:57 | |
13. | Kosobud Dušan | KTA7201 | SK Kotnov Tábor | 98:53 | + 32:30 | |
14. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 101:44 | + 35:21 | |
15. | Heřman Daniel | KRE7100 | OOB TJ Sokol Křemže | 107:33 | + 41:10 | |
16. | Mareš Ladislav | MIL7202 | Tesil Milevsko | 108:33 | + 42:10 | |
17. | Zámečník Pavel | 3VX7200 | Zámečníci | 120:36 | + 54:13 | |
18. | Váňa Richard | 1BX7200 | Václavkovi | 124:18 | + 57:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 48:51 | ||
2. | Romanovský Alois | SJH6101 | SJH Jindřichův Hradec | 58:23 | + 9:32 | |
3. | Musil Jan | PCB5700 | SKP České Budějovice | 75:35 | + 26:44 | |
4. | Žák Jan | OPI5501 | Orientační sporty Písek | 78:32 | + 29:41 | |
5. | Martínek Bohumil | NNN9999 | Neregistrovaní (NNN) | 93:22 | + 44:31 | |
6. | Nechyba Jiří | 61C5300 | Stara Hut | 95:14 | + 46:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stadler Siegfried | 46A0017 | OL Naturfreunde Linz | 76:19 | ||
2. | Gittmaier Thomas | 26A0003 | HSV Ried | 79:02 | + 2:43 | |
3. | Eschlböck Rainer | 46A0002 | OL Naturfreunde Linz | 83:27 | + 7:08 | |
4. | Schwanitz Jurgen | 59D0001 | OLA TSV Deggendorf | 93:36 | + 17:17 | |
5. | Falk Martin | 46A0003 | OL Naturfreunde Linz | 99:39 | + 23:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stadler Peter | 46A0030 | OL Naturfreunde Linz | 64:58 | ||
2. | Kraxberger Jakobs | 97A0PA4 | 65:25 | + 0:27 | ||
3. | Glaser Martin | 95A0UR1 | 68:56 | + 3:58 | ||
4. | Fierlinger Adi | 46A0005 | OL Naturfreunde Linz | 86:44 | + 21:46 | |
5. | Simon Alexander | 46A0027 | OL Naturfreunde Linz | 136:10 | + 71:12 | |
Pich Josef | CST4002 | OB Strakonice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 54:12 | ||
2. | Gurka Jiří | TUV4601 | SOK TJ Turnov | 67:42 | + 13:30 | |
3. | Ziegerhofer Othmar | 46A0023 | OL Naturfreunde Linz | 72:11 | + 17:59 | |
4. | Kraxberger Dieter | 97A0PA6 | 73:26 | + 19:14 | ||
5. | Mair Alois | 46A0016 | OL Naturfreunde Linz | 75:45 | + 21:33 | |
6. | Kraxberger Lukas | 97A0PA5 | 87:27 | + 33:15 | ||
7. | Wagner Max | 46A0021 | OL Naturfreunde Linz | 95:14 | + 41:02 | |
Treml Peter | 46A0018 | OL Naturfreunde Linz | DISK | |||
Gittmaier Georg sen. | 26A0002 | HSV Ried | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 30:00 | ||
1. | Pilař Jiří | 5BX1300 | Čepíci | 30:00 | ||
1. | Novák Michal | KRE1100 | OOB TJ Sokol Křemže | 30:00 | ||
1. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 30:00 | ||
1. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 30:00 | ||
1. | Mikuláš Ondřej | VCB1104 | OB České Budějovice | 30:00 | ||
1. | Marešová Tereza | MIL1050 | Tesil Milevsko | 30:00 | ||
1. | Kubáková Laura | SJH1550 | SJH Jindřichův Hradec | 30:00 | ||
1. | Míka Ondřej | 2AX0000 | Tyn OB | 30:00 | ||
1. | Hejzlarová Maja | VCB0001 | OB České Budějovice | 30:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilař František | 5BX0900 | Čepíci | 16:38 | ||
2. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SJH Jindřichův Hradec | 23:52 | + 7:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drtina Jaroslav | NNN61xx | Neregistrovaní (NNN) | 43:58 | ||
2. | Zámečník ml. Pavel | 3VX9600 | Zámečníci | 45:02 | + 1:04 | |
3. | Kubičková Ivana | SJH6851 | SJH Jindřichův Hradec | 46:09 | + 2:11 | |
4. | Parkanová Romana | SJH7252 | SJH Jindřichův Hradec | 48:33 | + 4:35 | |
5. | Balek Zdeněk | OPI0003 | Orientační sporty Písek | 58:12 | + 14:14 | |
6. | Langr Jan | BOR3601 | OK Jiskra Nový Bor | 65:29 | + 21:31 | |
7. | Gloserová Veronika | 2AX8150 | Tyn OB | 66:52 | + 22:54 | |
8. | Langrová Marie | BOR3750 | OK Jiskra Nový Bor | 71:03 | + 27:05 | |
9. | Pilařová Kateřina | 5BX8050 | Čepíci | 76:11 | + 32:13 |