Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.09.2016
Místo konání:
Řásná
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Pařezák
Ředitel závodu:
Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Čech Jan - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 C TJ Růžená 24:49
2. Pejchalová Veronika SJI0652 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 28:59 + 4:10
3. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 34:06 + 9:17
4. Vítková Hana SJI0750 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 38:04 + 13:15
5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:26 + 15:37
6. Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 42:15 + 17:26
7. Oranyová Sylva SJI0751 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 45:52 + 21:03
8. Pangracová Anna MFP0650 C VŠSK MFF UK Praha 79:36 + 54:47
D10N
2.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 27:19
2. Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:21 + 8:02
3. Pejchalová Zuzana SJI0850 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 41:24 + 14:05
4. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:00 + 34:41
5. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 66:06 + 38:47
Doleželová Vendula KTA0751 C SK Kotnov Tábor DISK
D12
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Zuzana OSN0454 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:25
2. Kubáková Nela SJH0451 C SJH Jindřichův Hradec 27:54 + 5:29
3. Novotná Jitka SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec 30:31 + 8:06
4. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 31:32 + 9:07
5. Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:24 + 10:59
6. Pilná Klára CHT0452 C OOB SK Chrast 35:26 + 13:01
7. Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37:15 + 14:50
D14
2.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 26:12
2. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 34:36 + 8:24
3. Dočkalová Klára SJI0250 B Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 36:40 + 10:28
4. Slámová Taťána OSN0250 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:13 + 11:01
5. Veselá Aneta SJH0352 B SJH Jindřichův Hradec 39:17 + 13:05
6. Nešporová Marie TTR0351 B OOB Třebíč 57:57 + 31:45
7. Pittnerová Adéla RUZ0250 C TJ Růžená 60:02 + 33:50
D16
3.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 30:29
2. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 61:07 + 30:38
3. Drábková Eliška TTR0151 B OOB Třebíč 90:04 + 59:35
D18
3.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 45:16
MS Pásková Pavla CHT C OOB SK Chrast 90:52 + 45:36
D21C
4.50 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7836
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 33:22 8134
2. Benešová Jana SJH9451 C SJH Jindřichův Hradec 34:14 + 0:52 7939
3. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 36:28 + 3:06 7434
4. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 41:27 + 8:05 6309
5. Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:19 + 11:57 5435
6. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:14 + 16:52 4324
7. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 51:10 + 17:48 4114
8. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 51:26 + 18:04 4053
9. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 52:58 + 19:36 3707
10. Culková Hana JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:29 + 21:07 3364
11. Kubičková Bára SJH9551 C SJH Jindřichův Hradec 58:21 + 24:59 2491
12. Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 58:22 + 25:00 2487
13. Benešová Iveta SJH9351 C SJH Jindřichův Hradec 58:30 + 25:08 2457
14. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 62:32 + 29:10 1546
15. Parkanová Veronika SJH9751 B SJH Jindřichův Hradec 64:03 + 30:41 1203
16. Šmídová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 65:32 + 32:10 868
17. Míková Michaela SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec 74:05 + 40:43 0
Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč DISK 0
D21D
3.10 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ryvolová Kamila CTB8352 C SK OB Chotěboř 54:45 0
2. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:43 + 1:58 0
3. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 68:37 + 13:52
Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 0
D35
4.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:47
2. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 44:39 + 0:52
3. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:02 + 1:15
4. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 47:28 + 3:41
5. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:07 + 4:20
6. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 48:20 + 4:33
7. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:30 + 5:43
8. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 57:23 + 13:36
9. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 57:25 + 13:38
10. Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 58:20 + 14:33
11. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 58:32 + 14:45
12. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 59:29 + 15:42
13. Pangrácová Jana MFP7653 C VŠSK MFF UK Praha 64:21 + 20:34
14. Šťastná Alena CTB7351 C SK OB Chotěboř 68:19 + 24:32
15. Brychtová Zuzana JHB8053 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 71:44 + 27:57
16. Prášilová Mirka TTR7451 C OOB Třebíč 77:31 + 33:44
D45
3.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 42:43
2. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 44:40 + 1:57
3. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 48:51 + 6:08
4. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 51:56 + 9:13
5. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 53:55 + 11:12
6. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:24 + 16:41
7. Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená 61:53 + 19:10
8. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 72:58 + 30:15
9. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 79:07 + 36:24
D55
3.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 65:50
2. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:20 + 0:30
3. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 68:15 + 2:25
4. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 93:20 + 27:30
H10
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Matyáš CTB0601 C SK OB Chotěboř 21:13
2. Jirků František SJI0600 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 25:52 + 4:39
3. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 27:47 + 6:34
4. Prášil Jakub SJI0702 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 34:44 + 13:31
5. Frýba Matyáš SJI0700 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 51:21 + 30:08
6. Černý Vojtěch SJI0603 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 51:53 + 30:40
7. Rachůnek Stanislav SJI0602 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 53:21 + 32:08
8. Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 59:35 + 38:22
9. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 67:12 + 45:59
MS Beneš Tomáš SJI0501 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 61:31 + 40:18
H10N
2.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 22:52
2. Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 30:16 + 7:24
3. Pelikán Jan RUZ0801 C TJ Růžená 31:39 + 8:47
4. Prášil Adam SJI0901 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 32:18 + 9:26
5. Venhauer Štepán SJI0803 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 49:22 + 26:30
H12
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Tomáš TTR0501 B OOB Třebíč 22:02
2. Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 22:49 + 0:47
3. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 25:19 + 3:17
4. Vítek Matěj SJI0500 B Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 27:07 + 5:05
5. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 27:36 + 5:34
6. Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 32:58 + 10:56
7. Hendrych Vít SJI0601 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 35:07 + 13:05
8. Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 35:38 + 13:36
9. Venhauer Vojtěch SJI0505 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 41:49 + 19:47
10. Ficenc Richard SJI0502 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 48:02 + 26:00
11. Vaněček Tomáš SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec 49:46 + 27:44
12. Beneš Roman SJI0403 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 53:50 + 31:48
13. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 66:57 + 44:55
14. Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 72:49 + 50:47
Novotný Jakub SJI0504 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. DISK
Rosecký Adam PZR0501 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H14
2.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 28:23
2. Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 29:59 + 1:36
3. Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:06 + 2:43
4. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 33:32 + 5:09
5. Orany Vojtěch SJI0401 B Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 34:30 + 6:07
6. Tkáč Juraj SJI0200 B Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 36:15 + 7:52
7. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 36:53 + 8:30
8. Hudec Filip SJI0304 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 42:40 + 14:17
9. Venhoda Matěj SJI0301 B Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 48:26 + 20:03
10. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:13 + 38:50
H16
3.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselý Vojtěch SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec 34:43
2. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:56 + 2:13
3. Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 41:02 + 6:19
4. Koudelka Tomáš SJH0003 B SJH Jindřichův Hradec 42:55 + 8:12
5. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 49:26 + 14:43
6. Brychta Jiří JHB0002 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49:30 + 14:47
7. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 52:31 + 17:48
8. Kalas Tomáš PZR0105 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:58 + 22:15
Rosecký Jan PZR0106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H18
3.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 33:00
2. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 38:33 + 5:33
3. Hybeš David CHT9903 B OOB SK Chrast 53:01 + 20:01
H21C
5.40 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7912
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 33:08 8095
2. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 33:22 + 0:14 8040
3. Klusáček Matěj ZBM8923 C SK Žabovřesky Brno 35:15 + 2:07 7601
4. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 35:38 + 2:30 7512
5. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 35:39 + 2:31 7508
6. Drahokoupil Aleš CHT8501 C OOB SK Chrast 38:00 + 4:52 6959
7. Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:22 + 6:14 6641
8. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:38 + 6:30 6578
9. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 40:15 + 7:07 6435
10. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 40:36 + 7:28 6353
11. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 40:51 + 7:43 6295
12. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 40:58 + 7:50 6267
13. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 41:03 + 7:55 6248
14. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:09 + 8:01 6225
15. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 41:14 + 8:06 6205
16. Gajda Jan VSP6801 C USK Praha 42:25 + 9:17 5929
17. Gajda Martin KAM0405 B OK Kamenice 42:50 + 9:42 5832
18. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 42:55 + 9:47 5813
19. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 43:08 + 10:00 5762
20. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 43:50 + 10:42 5599
21. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 44:03 + 10:55 5548
22. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 46:08 + 13:00 5062
23. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 46:27 + 13:19 4988
24. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:26 + 15:18 4526
25. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:57 + 15:49 4405
26. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 52:19 + 19:11 3620
27. Musil Marek CHT8801 C OOB SK Chrast 52:39 + 19:31 3542
28. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 53:15 + 20:07 3402
29. Nechuta David PZR9701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:47 + 25:39 2111
30. Nešetřil Tomáš CHT8901 C OOB SK Chrast 71:53 + 38:45 0
31. Frýba Lukáš NNN8201 C Neregistrovaní (NNN) 82:29 + 49:21
H21D
3.50 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 284
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 40:12
2. Leksa Robert CHT8002 C OOB SK Chrast 46:44 + 6:32 301
3. Kubák Martin SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 47:58 + 7:46 294
4. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:27 + 14:15 257
5. Honzák Tomáš JHB7702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:47 + 14:35 255
6. Rosecký Karel PZR7302 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:08 + 26:56 185
H35
4.80 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 35:56
2. Šebesta Petr CHT7102 C OOB SK Chrast 40:04 + 4:08
3. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 42:56 + 7:00
4. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 43:28 + 7:32
5. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 44:22 + 8:26
6. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 47:06 + 11:10
7. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 49:29 + 13:33
8. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:24 + 16:28
9. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 56:13 + 20:17
10. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 56:54 + 20:58
11. Vaněček Roman SJH7701 C SJH Jindřichův Hradec 58:18 + 22:22
12. Zejda Jiří ABM7805 C KOB Moira Brno 60:28 + 24:32
H45
4.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klaška Jan C 39:18
2. Trojan Jiří SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec 41:04 + 1:46
3. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 41:58 + 2:40
4. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 44:41 + 5:23
5. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 44:42 + 5:24
6. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:34 + 6:16
7. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 47:26 + 8:08
8. Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:06 + 9:48
9. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:27 + 11:09
10. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:59 + 12:41
11. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 55:54 + 16:36
12. Krejsa Vladimír CHT6300 C OOB SK Chrast 66:05 + 26:47
13. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:25 + 28:07
14. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 69:08 + 29:50
15. Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 80:47 + 41:29
Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H55
4.10 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:52
2. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 41:11 + 0:19
3. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 43:22 + 2:30
4. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 45:52 + 5:00
5. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 46:51 + 5:59
6. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 48:00 + 7:08
7. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 48:12 + 7:20
8. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 48:39 + 7:47
9. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 48:59 + 8:07
10. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49:00 + 8:08
11. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 49:14 + 8:22
12. Štefec Jaroslav CHT5801 C OOB SK Chrast 50:24 + 9:32
13. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 51:12 + 10:20
14. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 56:41 + 15:49
15. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 58:02 + 17:10
16. Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:29 + 18:37
17. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 76:38 + 35:46
Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H65
3.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 49:35
2. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 65:23 + 15:48
HDR
2.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Lukáš SJI0801 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 25:39
2. Pangrácová Eva MFP1051 C VŠSK MFF UK Praha 26:03 + 0:24
3. Novotná Nicol SJI0953 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 26:26 + 0:47
4. Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 26:42 + 1:03
5. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 27:33 + 1:54
6. Jirků Ondřej SJI0904 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 27:35 + 1:56
7. Mazzarese David FJI1101 C SK FREE Jihlava 28:39 + 3:00
8. Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 29:01 + 3:22
9. Pilná Anna CHT C OOB SK Chrast 30:05 + 4:26
10. Emmer Tadeáš SJI C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 33:06 + 7:27
11. Emmer Matouš SJI1000 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 33:51 + 8:12
12. Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 35:20 + 9:41
13. Šidlák Dominik JHB0801 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 35:33 + 9:54
14. Vaněčková Barbora SJH0952 C SJH Jindřichův Hradec 36:07 + 10:28
15. Sobotková Karolína TTR1152 C OOB Třebíč 36:10 + 10:31
16. Ficenc Dalibor SJI C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 36:19 + 10:40
17. Honzáková Nelka JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36:28 + 10:49
18. Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 36:34 + 10:55
19. Dosbabová Veronika TTR0851 C OOB Třebíč 37:21 + 11:42
20. Doleželová Jolana KTA1151 C SK Kotnov Tábor 39:43 + 14:04
21. Gregorová Magdalena CTB1151 C SK OB Chotěboř 40:13 + 14:34
22. Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 41:13 + 15:34
23. Gregor Marek CTB0901 C SK OB Chotěboř 41:14 + 15:35
24. Hübner Václav CTB1102 C SK OB Chotěboř 41:15 + 15:36
25. Veselý Matyáš SJH1103 C SJH Jindřichův Hradec 41:20 + 15:41
26. Věžníková Veronika TTR0999 C OOB Třebíč 42:10 + 16:31
27. Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 42:15 + 16:36
28. Věžníková Natálie TTR0777 C OOB Třebíč 42:17 + 16:38
29. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 43:15 + 17:36
30. Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 51:18 + 25:39
31. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:00 + 27:21
32. Anderková Magda OSN C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:07 + 27:28
33. Novotná Julie SJI0951 C Sportovní klub OK Jihlava, z. s. 53:46 + 28:07
34. Dosbabová Mariana TTR0651 C OOB Třebíč 61:04 + 35:25
35. Zejdová Linda ABM1351 C KOB Moira Brno 70:28 + 44:49
Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč DISK
P
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 27:45
2. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 31:57 + 4:12
3. Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 34:01 + 6:16
4. Melounová Miroslava JHB6851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 34:16 + 6:31
5. Kopenec Milan SJH7102 C SJH Jindřichův Hradec 42:55 + 15:10
6. Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:36 + 15:51
7. Rattanathada Rachata SJH9901 C SJH Jindřichův Hradec 48:00 + 20:15
8. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 48:55 + 21:10
9. Parkanová Romana SJH7252 C SJH Jindřichův Hradec 49:38 + 21:53
10. Karlík Jan 8CX8800 C Neregistrovaní - Karlík 51:44 + 23:59
11. Pavlík Lukáš RUZ C TJ Růžená 52:21 + 24:36
12. Oulická Hana FJI5350 C SK FREE Jihlava 75:52 + 48:07
13. Korberová Lenka JHB C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 86:13 + 58:28
Jelínková Irena TBM C KOS TJ Tesla Brno DISK