Výsledky závodu: Veteran cup - E1

Datum:
01.07.2016
Místo konání:
Pořadatel:
VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
1.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hammová Linda KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:40
2. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 12:05 + 0:25
3. Vodičková Veronika LPU0651 OK Lokomotiva Pardubice 12:32 + 0:52
4. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 13:21 + 1:41
5. Pejchalová Veronika SJI0652 OK Jihlava 14:54 + 3:14
6. Prudičová Tereza CHC0653 K.O.B. Choceň 18:48 + 7:08
7. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:57 + 11:17
Fialová Eliška KOR0652 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D12
1.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 12:19
2. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 13:45 + 1:26
3. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 13:55 + 1:36
4. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 14:09 + 1:50
4. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 14:09 + 1:50
6. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:13 + 1:54
7. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 15:04 + 2:45
8. Smisitelová Elena KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 21:50 + 9:31
D14
1.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 9:59
2. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 10:09 + 0:10
3. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 11:12 + 1:13
4. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 11:15 + 1:16
5. Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 12:01 + 2:02
6. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 12:18 + 2:19
7. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 12:23 + 2:24
D16
1.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 14:57
2. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:22 + 1:25
3. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:24 + 1:27
4. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 17:10 + 2:13
5. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 17:47 + 2:50
6. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 20:33 + 5:36
7. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 22:39 + 7:42
D18
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pejšková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:34
2. Lišková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:52 + 5:18
D21A
2.30 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kulhavá Eliška LPU OK Lokomotiva Pardubice 18:53
2. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 19:28 + 0:35 0
3. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 21:01 + 2:08 0
4. Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:41 + 2:48 0
D21B
1.90 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2172
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Reslová Hana SRK9352 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:27 2391
2. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 14:22 + 1:55 2091
3. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 14:44 + 2:17 2033
4. Culková Hana JHB8951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15:00 + 2:33 1991
5. Lánová Michaela 21C9998 BK Douleby n.O. 17:51 + 5:24
6. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19:21 + 6:54 1309
D35
2.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:31
2. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 20:36 + 0:05
3. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 20:43 + 0:12
4. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 23:29 + 2:58
5. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 23:58 + 3:27
D40
2.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 18:41
2. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:30 + 2:49
3. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 24:09 + 5:28
4. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:52 + 7:11
5. Klangová Bohumila ZBM7676 SK Žabovřesky Brno 27:56 + 9:15
6. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:04 + 10:23
7. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 29:35 + 10:54
8. Suchánková Věra PHK OK 99 Hradec Králové 42:31 + 23:50
D45
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 13:25
2. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:36 + 0:11
3. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 14:22 + 0:57
4. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 14:53 + 1:28
5. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 16:14 + 2:49
6. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 16:33 + 3:08
7. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 19:26 + 6:01
D50
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 13:56
2. Julínková Dana LPU6555 OK Lokomotiva Pardubice 16:23 + 2:27
3. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 18:34 + 4:38
4. Vondráčková Zdeňka SNA6251 TJ START Náchod 24:47 + 10:51
D55
1.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 17:57
2. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 18:33 + 0:36
3. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 19:54 + 1:57
4. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 21:39 + 3:42
5. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 23:49 + 5:52
6. Nováková Miloslava ZAM6051 OB T.J. Sokol Žamberk 26:19 + 8:22
D60
1.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 16:51
2. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 19:29 + 2:38
3. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 19:57 + 3:06
4. Kolaříková Věra SBK5251 KOB Start Blansko 20:12 + 3:21
5. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 20:36 + 3:45
6. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 20:40 + 3:49
7. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 22:03 + 5:12
D65
1.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:17
2. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 16:47 + 1:30
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 20:00 + 4:43
H10
1.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 8:33
2. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9:57 + 1:24
3. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:01 + 2:28
4. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 14:51 + 6:18
5. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 17:05 + 8:32
H12
1.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 12:32
2. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 14:06 + 1:34
3. Kunt Stanislav ZAM0401 OB T.J. Sokol Žamberk 15:07 + 2:35
4. Lesák Lukáš ZAM0502 OB T.J. Sokol Žamberk 17:32 + 5:00
5. Zářecký Daniel KOR0500 OB DDM Kostelec nad Orlicí 19:31 + 6:59
6. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:19 + 9:47
H14
1.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:41
2. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 16:08 + 0:27
3. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:27 + 0:46
4. Šípek Stanislav SRK0304 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:15 + 1:34
4. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:15 + 1:34
6. Pokorný Dominik SRK0301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:59 + 2:18
7. Grundman Viktor CHC0301 K.O.B. Choceň 25:58 + 10:17
8. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:24 + 23:43
H16
2.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 14:30
2. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 16:14 + 1:44
3. Kulhavý Tadeáš LPU0005 OK Lokomotiva Pardubice 20:02 + 5:32
4. Rusz Rostislav KUN0101 TJ Sokol Kunvald 34:24 + 19:54
H18
2.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 16:39
2. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 17:37 + 0:58
3. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:01 + 2:22
4. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:32 + 2:53
H21A
2.50 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8126
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 15:51 8379
2. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 16:27 + 0:36 8081
3. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 16:47 + 0:56 7916
4. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 18:03 + 2:12 7287
5. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:10 + 2:19 7229
6. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 18:41 + 2:50 6972
7. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 18:52 + 3:01 6881
8. Lesák Jakub ZAM9603 OB T.J. Sokol Žamberk 19:03 + 3:12 6790
9. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 19:41 + 3:50 6476
10. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 19:51 + 4:00 6393
H21B
2.30 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5576
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 19:43 5608
2. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 19:47 + 0:04 5590
3. Dvořáček Radek ASU9445 Magnus Orienteering 19:49 + 0:06
4. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 20:00 + 0:17 5529
5. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 20:46 + 1:03 5313
6. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 21:04 + 1:21 5229
7. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 21:52 + 2:09 5004
8. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 21:53 + 2:10 4999
9. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 23:11 + 3:28 4634
10. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 23:25 + 3:42 4568
11. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 23:35 + 3:52 4521
12. Kula Tadeáš VAM9749 OOB Vamberk 23:52 + 4:09 4442
13. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 27:17 + 7:34 3481
H35
2.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 17:05
2. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 18:43 + 1:38
3. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 20:17 + 3:12
4. Starosta Pavel VIC7938 OB Vizovice 20:22 + 3:17
5. Lán Filip SHK8003 OK Slavia Hradec Králové 21:28 + 4:23
6. Vébr Radek HAV7103 OB Havířov 21:42 + 4:37
7. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 22:03 + 4:58
8. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 23:15 + 6:10
9. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 24:36 + 7:31
10. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 26:53 + 9:48
11. Lesák František ZAM7502 OB T.J. Sokol Žamberk 29:31 + 12:26
12. Nečas David TBM7611 KOS TJ Tesla Brno 32:35 + 15:30
13. Betlach Michal CET7801 TJ Loko Česká Třebová 36:01 + 18:56
Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:13 + 7:08
H40
2.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 21:32
2. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 22:04 + 0:32
3. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 22:15 + 0:43
4. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 25:22 + 3:50
5. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 27:36 + 6:04
6. Puš Roman STH7501 SK Studenec 31:20 + 9:48
7. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 31:35 + 10:03
H45
2.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 15:59
2. Smutný Michal 21C6200 BK Douleby n.O. 17:04 + 1:05
3. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 18:31 + 2:32
4. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:57 + 2:58
5. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 19:29 + 3:30
6. Liška Jindřich KPY6700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:04 + 4:05
7. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 22:02 + 6:03
8. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 22:42 + 6:43
9. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:10 + 7:11
10. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 24:52 + 8:53
11. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:31 + 10:32
H50
2.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 16:38
2. Chládek Josef ZAM5901 OB T.J. Sokol Žamberk 17:00 + 0:22
3. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 18:02 + 1:24
4. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 18:17 + 1:39
5. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 19:07 + 2:29
6. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:09 + 2:31
7. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 20:26 + 3:48
8. Hartman Petr 21C9997 BK Douleby n.O. 21:17 + 4:39
9. Širuček Jaromír PHK OK 99 Hradec Králové 24:01 + 7:23
H55
1.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 13:52
2. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 15:55 + 2:03
3. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 16:10 + 2:18
4. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 17:13 + 3:21
5. Kula Jiří VAM6100 OOB Vamberk 17:24 + 3:32
6. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 17:32 + 3:40
7. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 18:40 + 4:48
8. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 18:48 + 4:56
9. Andrš Milan ZAM5801 OB T.J. Sokol Žamberk 20:06 + 6:14
10. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 20:07 + 6:15
11. Gawel Jiří BBM5700 BETA URSUS Orienteering 21:13 + 7:21
12. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 23:04 + 9:12
13. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 24:53 + 11:01
H60
1.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 16:39
2. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB Start Blansko 17:04 + 0:25
3. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 17:08 + 0:29
4. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 17:32 + 0:53
5. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 21:24 + 4:45
6. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 26:37 + 9:58
H65
1.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:20
2. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:32 + 1:12
3. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 19:36 + 1:16
4. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:52 + 1:32
5. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 19:57 + 1:37
6. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 20:09 + 1:49
7. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 21:16 + 2:56
8. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 23:22 + 5:02
9. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:42 + 6:22
10. Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk 25:03 + 6:43
11. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 25:44 + 7:24
12. Sláma Dušan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno 26:57 + 8:37
H70
1.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klawun Kendray NER NER 15:02
2. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:25 + 0:23
3. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 18:17 + 3:15
H75
1.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 19:01
2. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 20:39 + 1:38
3. Hanák Milan FSP3400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:49 + 7:48
4. Máslo Miroslav SHK4001 OK Slavia Hradec Králové 35:53 + 16:52
HDR
1.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chlupáčová Anežka ZAM0751 OB T.J. Sokol Žamberk 12:51
2. Tejkl Štěpán 81C0800 Cirkus Čakovice 13:48 + 0:57
3. Sobotková Klára SRK1061 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:05 + 1:14
4. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 16:29 + 3:38
5. Sobotka Alexander SRK1301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:39 + 3:48
6. Prudič Vít 21C9996 BK Douleby n.O. 16:48 + 3:57
7. Šabatka Filip LPU OK Lokomotiva Pardubice 20:44 + 7:53
8. Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava 22:31 + 9:40
9. Kunt Martin ZAM0701 OB T.J. Sokol Žamberk 22:51 + 10:00
10. Langrová Tereza KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:36 + 12:45
10. Langr Matyáš KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:36 + 12:45
12. Ruszová Svatava KUN0751 TJ Sokol Kunvald 26:18 + 13:27
13. Nymsová Marie TYN8651 OOB SK Týniště nad Orlicí 28:11 + 15:20
14. Dvořáčková Eliška TTR0951 OOB Třebíč 28:56 + 16:05
Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha DISK
P
1.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:16
2. Novotný Radek NER NER 12:45 + 2:29
3. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 14:43 + 4:27
4. Pejchalová Petra SJI7950 OK Jihlava 15:27 + 5:11
5. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:02 + 5:46
6. Lišková Hana KPY6650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:37 + 6:21
7. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:11 + 9:55
8. Kříž Martin PZR7801 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:47 + 11:31
T
2.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 16:32
2. Tejkl Jiří 81C7700 Cirkus Čakovice 18:37 + 2:05
3. Rusz Vratislav KUN9801 TJ Sokol Kunvald 21:11 + 4:39
4. Jirásková Dora 21C9999 BK Douleby n.O. 22:52 + 6:20
5. Kunt Stanislav ZAM7401 OB T.J. Sokol Žamberk 23:02 + 6:30
6. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 23:43 + 7:11
7. Zelenková Lenka 3IX6150 Zelenkovi 27:56 + 11:24
8. Jireš František 3IX5900 Zelenkovi 29:12 + 12:40