Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E3

Datum:
15.07.2016
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Holas Tomáš - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     HDR     TK     TL    
D10
1.60 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Michaela SJH0651 E SJH Jindřichův Hradec 23:35
2. Holasová Barbora AOP0651 E Orientační Běh Opava 23:37 + 0:02
3. Gallo Natálie AOP0652 E Orientační Běh Opava 25:29 + 1:54
4. Chabiera Filomena 6DC0750 E SILVA OCamp 27:16 + 3:41
5. Mianowska Tosia 6DC0751 E SILVA OCamp 28:14 + 4:39
6. Komárková Zbyňka SJH0751 E SJH Jindřichův Hradec 29:08 + 5:33
7. Cetlová Karolína AOP0752 E Orientační Běh Opava 30:14 + 6:39
8. Feyza Ozdemir 6DC0899 E SILVA OCamp 41:39 + 18:04
9. Valyavka Viktoriya 6DC0850 E SILVA OCamp 43:57 + 20:22
Salichová Ivana AOP0753 E Orientační Běh Opava DISK
D10N
1.40 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčíková Alena AOP0751 E Orientační Běh Opava 22:38
2. Pachmannová Iva AOP0852 E Orientační Běh Opava 27:41 + 5:03
3. Kundratová Eva TZL0950 E SKOB Zlín 30:02 + 7:24
D12
1.60 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátilová Johana PHK0450 E OK 99 Hradec Králové 20:58
2. Smékalová Karolina 6DC0452 E SILVA OCamp 21:08 + 0:10
3. Lukašáková Sára 6DC0453 E SILVA OCamp 21:50 + 0:52
4. Dovhan Anna 6DC0455 E SILVA OCamp 23:24 + 2:26
5. Binarová Adéla 6DC0454 E SILVA OCamp 25:40 + 4:42
6. Smékalová Viktorie 6DC0451 E SILVA OCamp 26:27 + 5:29
7. Výchová Veronika KOR0550 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:32 + 8:34
8. Komárková Jindra SJH0453 E SJH Jindřichův Hradec 32:35 + 11:37
9. Mihaličová Simona 6DC0550 E SILVA OCamp 35:08 + 14:10
10. Cetlová Magdalena AOP0552 E Orientační Běh Opava 37:35 + 16:37
11. Brabbing Noa 6DC0499 E SILVA OCamp 39:09 + 18:11
12. Swobodzińska Aniela 6DC0553 E SILVA OCamp 39:27 + 18:29
13. Kostyuk Anastasiya 6DC0552 E SILVA OCamp 41:43 + 20:45
14. Kovalčíková Anna AOP0453 E Orientační Běh Opava 43:19 + 22:21
15. Eylul Dalboy 6DC0554 E SILVA OCamp 48:10 + 27:12
16. Porubská Lenka 6DC0450 E SILVA OCamp 50:37 + 29:39
17. Pachmannová Katka AOP0551 E Orientační Běh Opava 55:34 + 34:36
18. Mia Feldman 6DC0456 E SILVA OCamp 57:59 + 37:01
19. Senay Cengiz 6DC0458 E SILVA OCamp 58:55 + 37:57
20. Beste Ipek Kara 6DC0457 E SILVA OCamp 60:55 + 39:57
21. Oujeská Simona 6DC0551 E SILVA OCamp 62:54 + 41:56
D14
1.80 km, 50 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema 6DC0253 E SILVA OCamp 20:44
2. Ana Madoz De Vidal 6DC0260 E SILVA OCamp 21:21 + 0:37
3. Sara Arnau Ochando 6DC0257 E SILVA OCamp 22:26 + 1:42
4. Hubáčková Dagmar LCE0351 E OOB TJ Slovan Luhačovice 22:56 + 2:12
5. Chabiera Lena 6DC0357 E SILVA OCamp 25:38 + 4:54
6. Šmelíková Dorota 6DC0254 E SILVA OCamp 26:07 + 5:23
7. Genova Paolina 6DC0255 E SILVA OCamp 26:32 + 5:48
8. Mudráková Eliška LCE0352 E OOB TJ Slovan Luhačovice 28:05 + 7:21
9. Polewka Aleksandra 6DC0261 E SILVA OCamp 28:52 + 8:08
10. Raclavská Vlaďka 6DC0250 E SILVA OCamp 30:03 + 9:19
11. Raclavská Zuzana 6DC0251 E SILVA OCamp 30:56 + 10:12
12. Yordanova Desislava 6DC0354 E SILVA OCamp 31:10 + 10:26
13. Nevěřilová Kateřina LCE0254 E OOB TJ Slovan Luhačovice 31:38 + 10:54
14. Němečková Kateřina 6DC0353 E SILVA OCamp 32:04 + 11:20
15. Nitsch Aleksandra 6DC0358 E SILVA OCamp 32:16 + 11:32
16. Pachmannová Bára AOP0351 E Orientační Běh Opava 32:39 + 11:55
17. Černochová Michaela 6DC0350 E SILVA OCamp 33:13 + 12:29
18. Laura Fidalgo Casares 6DC0258 E SILVA OCamp 33:38 + 12:54
19. Trepacova Gabriela 6DC0351 E SILVA OCamp 36:46 + 16:02
20. Krčková Helena AOP0251 E Orientační Běh Opava 39:39 + 18:55
21. Raclavská Lenka 6DC0252 E SILVA OCamp 40:03 + 19:19
22. Gabriela Estrada Ferrero 6DC0355 E SILVA OCamp 41:07 + 20:23
23. Zeynep Sude Gultekin 6DC0262 E SILVA OCamp 41:44 + 21:00
24. Paola Villa Rodriguez 6DC0256 E SILVA OCamp 43:36 + 22:52
25. Gąsienica-Samek Anna 6DC0359 E SILVA OCamp 43:53 + 23:09
26. Duygu Yigen 6DC0360 E SILVA OCamp 46:53 + 26:09
27. Hartmannová Anna 6DC0352 E SILVA OCamp 47:00 + 26:16
28. Ayse Asli Ceyhan 6DC0361 E SILVA OCamp 50:14 + 29:30
29. Teresa Ríos Alonso 6DC0356 E SILVA OCamp 56:44 + 36:00
30. Cohen Gali 6DC0851 E SILVA OCamp 77:31 + 56:47
Alicia Claramunt Moraga 6DC0259 E SILVA OCamp DISK
D16
1.80 km, 60 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plhalová Šárka ASU0097 E Magnus Orienteering 23:40
2. Susek Julia 6DC0158 E SILVA OCamp 24:36 + 0:56
3. Dermendzhieva Mariya 6DC0052 E SILVA OCamp 24:40 + 1:00
4. Zrníková Adéla OSN0099 E SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:41 + 1:01
5. Mianowska Julia 6DC0157 E SILVA OCamp 24:50 + 1:10
6. Svobodová Barbora 6DC0151 E SILVA OCamp 25:25 + 1:45
7. Laura Andrés Arnaiz 6DC0058 E SILVA OCamp 26:27 + 2:47
8. Angeles Lopez Ruiz 6DC0054 E SILVA OCamp 27:02 + 3:22
9. Ozge Bozca 6DC0062 E SILVA OCamp 27:11 + 3:31
10. Anna Illa Camps 6DC0055 E SILVA OCamp 27:48 + 4:08
11. Hrabošová Magdalena ASU0099 E Magnus Orienteering 27:58 + 4:18
12. Claudia Gomez Iglesias 6DC0056 E SILVA OCamp 29:02 + 5:22
13. Novotná Tereza 6DC0050 E SILVA OCamp 30:01 + 6:21
14. Ana Defez Cernicharo 6DC0156 E SILVA OCamp 30:43 + 7:03
15. Evgenieva Anna-Maria 6DC0053 E SILVA OCamp 30:47 + 7:07
16. Sumeyra Gokcul 6DC0063 E SILVA OCamp 31:25 + 7:45
17. Hilal Arslan 6DC0061 E SILVA OCamp 31:52 + 8:12
18. Melisa Altinci 6DC0159 E SILVA OCamp 32:44 + 9:04
19. Rosochacka Karolina 2DP0051 E UKS OSiR Gora Kalwaria 33:29 + 9:49
20. Ana Isabel Toledo Navarro 6DC0060 E SILVA OCamp 35:11 + 11:31
21. Klabouchová Veronika 6DC0150 E SILVA OCamp 36:12 + 12:32
22. Inés Pozo Prada 6DC0059 E SILVA OCamp 37:57 + 14:17
23. Alba Serra Reyes 6DC0057 E SILVA OCamp 38:13 + 14:33
24. Roháčová Viktória 6DC0051 E SILVA OCamp 40:11 + 16:31
25. Lucía Iruzubieta Pinillos 6DC0153 E SILVA OCamp 42:43 + 19:03
26. Carlota Miranda Junco 6DC0154 E SILVA OCamp 43:20 + 19:40
27. Sara García Rodriguez 6DC0155 E SILVA OCamp 44:42 + 21:02
27. Laura Estrada Ferrero 6DC0152 E SILVA OCamp 44:42 + 21:02
D18
2.30 km, 70 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mitkova Borislava 6DC9952 E SILVA OCamp 25:56
2. Hájková Eliška KAM9851 E OK Kamenice 27:13 + 1:17
3. Hojná Dominika SJH9852 E SJH Jindřichův Hradec 31:15 + 5:19
4. Marek Wiktoria 6DC9960 E SILVA OCamp 31:24 + 5:28
5. Zatloukalová Romana SSU9950 E SK Severka Šumperk 31:42 + 5:46
6. Zimmerová Kateřina KAM9850 E OK Kamenice 32:23 + 6:27
7. Novotná Klára ZLH9851 E OOB TJ Zlaté Hory 33:30 + 7:34
8. Julia Fuertes Saco 6DC9958 E SILVA OCamp 39:11 + 13:15
9. Laia Medina Olmos 6DC9953 E SILVA OCamp 39:24 + 13:28
10. Irene Morales Jiménez 6DC9954 E SILVA OCamp 39:50 + 13:54
11. Marta Garnacho Velasco 6DC9957 E SILVA OCamp 41:24 + 15:28
12. Sara Ricoy Rajoy 6DC9956 E SILVA OCamp 42:34 + 16:38
13. Betul Esner 6DC9961 E SILVA OCamp 44:15 + 18:19
14. Slovenčíková Eliška 6DC9950 E SILVA OCamp 44:49 + 18:53
15. Svačinková Kateřina VRB9899 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 47:56 + 22:00
16. Paula Amalia S. Gomez 6DC9955 E SILVA OCamp 49:46 + 23:50
17. Pazourová Tereza ASU9998 E Magnus Orienteering 59:07 + 33:11
18. Nerea Madoz De Vidal 6DC9959 E SILVA OCamp 60:09 + 34:13
D20
2.30 km, 70 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. DOMINIAK Dagmara 25P9752 E PUKS Mlode Orly 26:58
2. WANCZYK Zuzanna 25P9751 E PUKS Mlode Orly 27:27 + 0:29
3. SZMULKOWSKA Magdalena 25P9753 E PUKS Mlode Orly 38:31 + 11:33
D21A
2.30 km, 90 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Monika KAM8851 E OK Kamenice 23:36
2. Rychlá Pavlína KRN8559 E KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:44 + 4:08
3. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 E Slavia Liberec orienteering 29:30 + 5:54
4. Fátorová Barbora DOB7878 E KOB Dobruška 30:19 + 6:43
5. Wysocka Malwina DOB8585 E KOB Dobruška 32:44 + 9:08
6. Kukolová Šárka LCE9251 E OOB TJ Slovan Luhačovice 36:49 + 13:13
7. Fukalova Martina AOV9550 C OOB TJ Baník Ostrava 41:44 + 18:08
D21B
1.70 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žitná Jana SMB9251 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 24:25
2. Andršová Jana SRK8756 E SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:45 + 0:20
3. Kalata Agnieszka 88P8950 E MKS Paulinum Jelenia Góra 26:22 + 1:57
4. Dušková Pavla KOR9050 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 27:13 + 2:48
5. Dettlaff Anna 87P8951 E UKS Wloczykij 27:24 + 2:59
5. Jergušová Hana 84S9101 E Akademik TU Košice 27:24 + 2:59
D35A
2.50 km, 90 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Jana TZL7350 E SKOB Zlín 39:37
2. Pecharová Michaela TJP6550 E TJ Sokol Troja 45:10 + 5:33
3. Fukalová Radmila AOV7051 E OOB TJ Baník Ostrava 46:59 + 7:22
D35B
1.80 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němečková Věra PLU7777 E TJ SOKOL Plumlov 23:00
2. Slavíková Lenka VRB7373 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 23:12 + 0:12
3. Svačinková Jitka VRB7777 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 26:37 + 3:37
4. Włodarczyk Anna-Maria 88P7600 E MKS Paulinum Jelenia Góra 26:49 + 3:49
5. Rykalová Jitka VAM7251 E OOB Vamberk 27:07 + 4:07
6. Zbraňková Magda STE7352 E SK SKI-OB Šternberk 27:15 + 4:15
7. Chvátilová Pavlína PHK7450 E OK 99 Hradec Králové 28:58 + 5:58
8. Tršová Daniela PBM7375 E TJ Spartak 1. Brněnská 29:36 + 6:36
9. Černá Petra ALB7450 E OOB Albrechtice nad Orlicí 30:56 + 7:56
10. Hladká Petra KOR7950 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:30 + 8:30
11. Junková Petra STH7451 E SK Studenec 44:14 + 21:14
12. Vránová Helena UOL7652 E SOB Olomouc 71:25 + 48:25
D45A
2.20 km, 80 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 E OOB TJ Slovan Luhačovice 31:32
2. Forstová Lenka MFP6850 E VŠSK MFF UK Praha 32:59 + 1:27
3. Benešová Iva SJH7051 E SJH Jindřichův Hradec 33:07 + 1:35
4. Poklopová Ivana UOL6451 E SOB Olomouc 35:44 + 4:12
5. Barcíková Renáta AOP6753 E Orientační Běh Opava 42:30 + 10:58
6. Trykozko Urszula 53P6951 E Team 360 50:53 + 19:21
7. Veljačiková Markéta SCP6451 E OK Sparta Praha 52:42 + 21:10
D45B
1.70 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sibileva Maria 33S7070 E Karlskrona SOK 20:25
2. Holinova Milada AOP5951 C Orientační Běh Opava 25:39 + 5:14
3. Syslová Iva TTR6151 E OOB Třebíč 26:51 + 6:26
4. Ostřanská Iveta SSU6591 E SK Severka Šumperk 28:08 + 7:43
5. Jirková Renata ZPV6553 E KOB ZPV Prostějov 30:03 + 9:38
6. Nechutová Alena PZR6969 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:12 + 14:47
7. Pelikánová Lucie MFP6950 E VŠSK MFF UK Praha 44:25 + 24:00
8. Douchová Jaroslava SNA7155 E TJ START Náchod 46:49 + 26:24
D55
1.80 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocka Jolanta 24P5650 E Slask O-Team 25:40
2. Procházková Helena TBM5351 E KOS TJ Tesla Brno 29:33 + 3:53
3. Vlažná Mirka LCE5852 E OOB TJ Slovan Luhačovice 29:42 + 4:02
4. Mrázová Pavla DCE5550 E KOB Dobřichovice 30:45 + 5:05
5. Kuleva Angelina 2HD5750 E Privat 31:01 + 5:21
6. Štrossová Jiřina DCE5650 E KOB Dobřichovice 37:45 + 12:05
7. Štáblová Jitka HSU5350 E Horizont klub Šumperk 40:23 + 14:43
8. Freyová Michaela KPY6050 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:33 + 17:53
9. Dudíková Eva JPV5757 E Oddíl OS SK Prostějov 47:52 + 22:12
10. Olbrycht Anna 73P5650 E OLBnO 55:52 + 30:12
D65
1.60 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:51
2. Kupcová Věroslava HSU4850 E Horizont klub Šumperk 37:32 + 2:41
3. Ender Irina 11D5050 E HSG TURBINE ZITTAU 42:19 + 7:28
H10
1.50 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Yordanov Filip 6DC0749 E SILVA OCamp 20:06
2. Gąsienica-Samek Adam 6DC0603 E SILVA OCamp 24:21 + 4:15
3. Janšo Jakub Karol 6DC0602 E SILVA OCamp 28:25 + 8:19
4. Roháč Adam 6DC0601 E SILVA OCamp 31:42 + 11:36
5. Borunský Matěj AOP0600 E Orientační Běh Opava 38:06 + 18:00
6. Vekhnovskyi Renat 6DC0900 E SILVA OCamp 42:41 + 22:35
7. Volkov Maksym 6DC0700 E SILVA OCamp 45:04 + 24:58
8. Balabanov Yelizar 6DC0650 E SILVA OCamp 46:53 + 26:47
9. Kundrata Vít TZL0700 E SKOB Zlín 53:29 + 33:23
10. Jelínek Jakub AOP0601 E Orientační Běh Opava 58:06 + 38:00
11. Denemarek Max TBM0800 E KOS TJ Tesla Brno 60:11 + 40:05
12. Cetl Jan AOP0902 E Orientační Běh Opava 63:29 + 43:23
13. Oujeský Dan 6DC0701 E SILVA OCamp 73:18 + 53:12
H10N
1.40 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín 6DC0800 E SILVA OCamp 18:38
2. Hladký Radovan KOR0900 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:47 + 7:09
3. Gao Minjuan Skyle 6DC0703 E SILVA OCamp 31:55 + 13:17
4. Hladký Matěj KOR0700 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:26 + 13:48
5. KubisiakTomasz 6DC0702 E SILVA OCamp 36:16 + 17:38
6. Holas Štěpán AOP0900 E Orientační Běh Opava 36:24 + 17:46
7. Mrkvica Vaclav 6DC0801 E SILVA OCamp 37:30 + 18:52
8. Kovalčík Petr AOP0901 E Orientační Běh Opava 56:35 + 37:57
H12
1.70 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel EKP0508 E VŠTJ Ekonom Praha 17:53
2. Antonowicz Jan 6DC0509 E SILVA OCamp 19:52 + 1:59
3. Dundáček Karel SJH0401 E SJH Jindřichův Hradec 22:13 + 4:20
4. Wójtowicz Krzysztof 6DC0402 E SILVA OCamp 22:57 + 5:04
5. Otruba František 6DC0500 E SILVA OCamp 27:42 + 9:49
6. Černoch Martin 6DC0502 E SILVA OCamp 32:21 + 14:28
7. Karásek Antonín 6DC0503 E SILVA OCamp 34:04 + 16:11
8. Wołek Stanisław 6DC0404 E SILVA OCamp 34:59 + 17:06
9. Kirschner Damian 6DC0505 E SILVA OCamp 36:04 + 18:11
10. Tomášek Adam 6DC0401 E SILVA OCamp 36:59 + 19:06
11. Doucha Martin SNA0501 E TJ START Náchod 38:08 + 20:15
12. Štorek Jan 6DC0504 E SILVA OCamp 39:02 + 21:09
13. Krček Jan AOP0500 E Orientační Běh Opava 40:10 + 22:17
14. Trepáč Adam 6DC0501 E SILVA OCamp 41:14 + 23:21
15. Oujeský Lukáš 6DC0506 E SILVA OCamp 42:25 + 24:32
16. Emre Sarp 6DC0510 E SILVA OCamp 43:09 + 25:16
17. Salich Jonáš AOP0501 E Orientační Běh Opava 43:24 + 25:31
18. Rutka Antoni 6DC0508 E SILVA OCamp 47:24 + 29:31
19. Chojka Krzysztof 6DC0403 E SILVA OCamp 70:13 + 52:20
Dermendzhiev Alexander 6DC0507 E SILVA OCamp DISK
H14
1.90 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František 6DC0201 E SILVA OCamp 15:55
2. Bolehovský Michal EKP0200 E VŠTJ Ekonom Praha 16:56 + 1:01
3. Kostka Jiří AOP0201 E Orientační Běh Opava 17:06 + 1:11
4. Svoboda Radek 6DC0200 E SILVA OCamp 19:06 + 3:11
5. Zorea Tal 6DC0314 E SILVA OCamp 20:47 + 4:52
6. Roháč Martin 6DC0305 E SILVA OCamp 21:32 + 5:37
7. Lukašák Šimon 6DC0205 E SILVA OCamp 21:54 + 5:59
8. Novota Lukáš Mário 6DC0302 E SILVA OCamp 22:36 + 6:41
9. Pablo Morinigo Alvarez 6DC0208 E SILVA OCamp 23:11 + 7:16
10. Gustav W. Gonzalez 6DC0248 E SILVA OCamp 23:20 + 7:25
11. Kundrata Jan TZL0203 E SKOB Zlín 23:23 + 7:28
12. Pablo Tribino Cordal 6DC0210 E SILVA OCamp 24:14 + 8:19
13. Yogev Maayan 6DC0316 E SILVA OCamp 24:42 + 8:47
14. Bialožyt Marek 6DC0306 E SILVA OCamp 25:01 + 9:06
15. Valík Adam AOP0301 E Orientační Běh Opava 25:04 + 9:09
16. Samoilenko Pavlo 6DC0207 E SILVA OCamp 25:36 + 9:41
17. Samuel Fernandez Diaz 6DC0249 E SILVA OCamp 26:19 + 10:24
18. Törnqvist Anton 6DC0318 E SILVA OCamp 26:59 + 11:04
19. Marte Igor 6DC0317 E SILVA OCamp 27:01 + 11:06
20. Jirka Matyáš ZPV0201 E KOB ZPV Prostějov 27:17 + 11:22
21. Hollander Chen 6DC0211 E SILVA OCamp 27:36 + 11:41
22. Sláma Richard 6DC0303 E SILVA OCamp 28:01 + 12:06
23. Vébr Tomáš 6DC0202 E SILVA OCamp 28:16 + 12:21
24. Novotný Erik 6DC0301 E SILVA OCamp 28:17 + 12:22
25. Nicolas Velez Munoz 6DC0308 E SILVA OCamp 28:18 + 12:23
26. Eric Loré Amigó 6DC0313 E SILVA OCamp 28:25 + 12:30
27. Javier Saz Basanta 6DC0209 E SILVA OCamp 28:49 + 12:54
28. Mindel Barak 6DC0215 E SILVA OCamp 29:49 + 13:54
29. Levi Inbar 6DC0217 E SILVA OCamp 29:59 + 14:04
30. Jończy Jakub 88P0300 E MKS Paulinum Jelenia Góra 30:45 + 14:50
31. Ege Sarp 6DC0222 E SILVA OCamp 30:56 + 15:01
32. Yavsaev Adar 6DC0315 E SILVA OCamp 32:05 + 16:10
33. Švestka Jakub 6DC0300 E SILVA OCamp 32:35 + 16:40
34. Ivri Matan 6DC0214 E SILVA OCamp 32:46 + 16:51
35. Manuel Saz Roba 6DC0309 E SILVA OCamp 33:11 + 17:16
36. Dekel Barak 6DC0218 E SILVA OCamp 33:35 + 17:40
37. Alberto García Romo 6DC0312 E SILVA OCamp 35:11 + 19:16
38. Marcos B. Carbonel 6DC0311 E SILVA OCamp 37:37 + 21:42
39. Sláma Michal 6DC0304 E SILVA OCamp 37:45 + 21:50
40. Štorek David 6DC0204 E SILVA OCamp 38:57 + 23:02
41. Nikolov Grigoriy 6DC0307 E SILVA OCamp 41:00 + 25:05
42. Orbay Fatih Yildiz 6DC0320 E SILVA OCamp 42:52 + 26:57
43. Dostál František 6DC0206 E SILVA OCamp 45:04 + 29:09
44. Horesh Gal 6DC0212 E SILVA OCamp 47:56 + 32:01
45. Heler Daniel 6DC0220 E SILVA OCamp 48:42 + 32:47
46. Partuk Amit 6DC0216 E SILVA OCamp 49:14 + 33:19
47. Shick Amit 6DC0219 E SILVA OCamp 50:00 + 34:05
48. Kubisiak Witek 6DC0221 E SILVA OCamp 56:10 + 40:15
49. Juan Tribino Cordal 6DC0310 E SILVA OCamp 61:23 + 45:28
50. Neumark Amit 6DC0213 E SILVA OCamp 69:40 + 53:45
51. Enes Cetin 6DC0319 E SILVA OCamp 71:17 + 55:22
MS Kutluhan Ozcelik 6DC0223 E SILVA OCamp 40:27 + 24:32
H16
2.30 km, 60 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ivandjikov Boyan 6DC0008 E SILVA OCamp 17:20
2. Jirka Mikuláš STE0000 E SK SKI-OB Šternberk 19:24 + 2:04
3. Yordanov Martin 6DC0106 E SILVA OCamp 20:23 + 3:03
4. Pierzchała Michał 6DC0117 E SILVA OCamp 21:08 + 3:48
5. Dovhan Danylo 6DC0105 E SILVA OCamp 22:30 + 5:10
6. Alvaro Casado Gomez 6DC0010 E SILVA OCamp 23:15 + 5:55
7. Hasman Ondřej VPM0002 E KOS Slavia VŠ Plzeň 23:25 + 6:05
8. Manuel Franco Pire 6DC0013 E SILVA OCamp 24:11 + 6:51
9. Adrián Tamarit Royo 6DC0111 E SILVA OCamp 24:34 + 7:14
10. Pompura Daniel 1TS0001 E Terezka Banska Bystrica 25:23 + 8:03
11. Kotkov Toma 6DC0009 E SILVA OCamp 25:28 + 8:08
12. Kaprál Jan 6DC0001 E SILVA OCamp 25:34 + 8:14
13. Ondrejka Tomáš 6DC0000 E SILVA OCamp 25:36 + 8:16
14. Lapko Volodymyr 6DC0005 E SILVA OCamp 26:36 + 9:16
15. Jesús Armas Ibánez 6DC0011 E SILVA OCamp 26:38 + 9:18
16. Karásek Adam 6DC0003 E SILVA OCamp 27:49 + 10:29
17. Vavřík Tomáš MOV0004 E SKOB Ostrava 28:04 + 10:44
18. David De Santos Sánchez 6DC0016 E SILVA OCamp 28:16 + 10:56
19. Sela Zamir 6DC0114 E SILVA OCamp 28:43 + 11:23
20. Andrés Valentín Barrio 6DC0109 E SILVA OCamp 28:47 + 11:27
21. Héctor H.D. L Torre Diaz 6DC0017 E SILVA OCamp 29:38 + 12:18
22. Samoilenko Kostiantyn 6DC0007 E SILVA OCamp 30:03 + 12:43
23. Pol Canosa Vidal 6DC0018 E SILVA OCamp 30:28 + 13:08
24. Voloshyn Dmytro 6DC0104 E SILVA OCamp 30:38 + 13:18
25. Noé Bermejo Gallego 6DC0012 E SILVA OCamp 31:22 + 14:02
26. Aaron García García 6DC0110 E SILVA OCamp 31:29 + 14:09
27. Tomášek Ondřej 6DC0103 E SILVA OCamp 32:37 + 15:17
28. Demirhan Demirok 6DC0118 E SILVA OCamp 34:04 + 16:44
29. Lichtenstein Itay 6DC0116 E SILVA OCamp 35:48 + 18:28
30. Neumann David 6DC0100 E SILVA OCamp 36:02 + 18:42
31. Filipov Vladislav 6DC0006 E SILVA OCamp 36:43 + 19:23
32. Porubský Peter 6DC0002 E SILVA OCamp 36:55 + 19:35
33. Hašek Jan VPM0001 E KOS Slavia VŠ Plzeň 37:29 + 20:09
34. Rodrigo Laseca Esteban 6DC0112 E SILVA OCamp 37:48 + 20:28
35. Mateo Aviles Rubio 6DC0113 E SILVA OCamp 37:57 + 20:37
36. Holusek Jiří 6DC0102 E SILVA OCamp 38:29 + 21:09
37. Ángel Laruelo García 6DC0014 E SILVA OCamp 40:49 + 23:29
38. Dimitrov Martin 6DC0107 E SILVA OCamp 41:57 + 24:37
39. Iker Martínez Pacheco 6DC0015 E SILVA OCamp 43:28 + 26:08
40. Dadák Petr 6DC0101 E SILVA OCamp 43:40 + 26:20
41. Manor Noam 6DC0019 E SILVA OCamp 46:40 + 29:20
42. Pablo Fernández Pardo 6DC0108 E SILVA OCamp 46:41 + 29:21
43. Weinshel Yoav 6DC0115 E SILVA OCamp 48:05 + 30:45
H18
2.30 km, 85 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Šimon PHK9908 E OK 99 Hradec Králové 19:55
2. Juan Cornejo García 6DC9904 E SILVA OCamp 23:58 + 4:03
3. Beneš Mirek 6DC9915 C SILVA OCamp 24:05 + 4:10
4. Jorge Caraça Barrera 6DC9901 E SILVA OCamp 25:30 + 5:35
5. Kašpar Petr JPV9915 E Oddíl OS SK Prostějov 25:50 + 5:55
6. Quim Vich Diaz-Guerra 6DC9801 E SILVA OCamp 26:56 + 7:01
7. Eros G. M. Rodríguez 6DC9803 E SILVA OCamp 27:14 + 7:19
8. Komenda Jan ZBM9902 E SK Žabovřesky Brno 27:39 + 7:44
9. Óscar Lobato Martínez 6DC9802 E SILVA OCamp 28:16 + 8:21
10. Arnau Loro Sansa 6DC9902 E SILVA OCamp 28:27 + 8:32
11. Honkyš Jan 6DC9949 E SILVA OCamp 29:58 + 10:03
12. Kimetz Galarraga Lopez 6DC9903 E SILVA OCamp 30:39 + 10:44
13. Mašata Metoděj NNN9905 E Neregistrovaní (NNN) 32:06 + 12:11
14. Pelikán Lukáš DKL9802 E KOB Kladno 33:13 + 13:18
15. Tsuker Matan 6DC9905 E SILVA OCamp 38:29 + 18:34
16. Klasa Pawel 97P9810 E KS Hades Poznań 41:20 + 21:25
17. Miguel Corral Suarez 6DC9849 E SILVA OCamp 42:49 + 22:54
18. Mazanec Jakub 6DC9800 E SILVA OCamp 44:06 + 24:11
H20
2.40 km, 85 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurczyk Maciej 51P9800 E UKS Sparta Czyżowice 26:36
2. Kirill Pivovarov 6DC9704 E SILVA OCamp 30:00 + 3:24
3. Dídac San José 6DC9701 E SILVA OCamp 33:36 + 7:00
4. Honkyš Pavel 6DC9700 E SILVA OCamp 36:17 + 9:41
5. Brais Pineiro Fraga 6DC9600 E SILVA OCamp 41:02 + 14:26
H21A
2.60 km, 100 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Pavel KRN8505 E KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:03
1. Rusý Tomáš KAM9301 E OK Kamenice 19:03 + 0:00
3. Hadač Filip AOP9301 E Orientační Běh Opava 20:35 + 1:32
4. Jurczyk Tomasz 51P9400 E UKS Sparta Czyżowice 20:58 + 1:55
5. Galicz Karol 27P8600 E BKS Wataha Warszawa 21:23 + 2:20
5. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 21:23 + 2:20
7. Otruba Marek PLU7417 E TJ SOKOL Plumlov 21:47 + 2:44
8. Oľhava Rastislav ASU8949 E Magnus Orienteering 22:44 + 3:41
9. Huzeyfe Sigirci 6DC9500 E SILVA OCamp 25:08 + 6:05
10. Kalata Michał 88P8901 E MKS Paulinum Jelenia Góra 25:37 + 6:34
11. Krasuski Marcin 26P7200 E orienteering.waw.pl 27:42 + 8:39
12. Sklenář Martin AOP9501 E Orientační Běh Opava 27:44 + 8:41
13. Perknovský Radim JPV8235 E Oddíl OS SK Prostějov 28:18 + 9:15
14. Borgiel Jarosław 11P9700 E UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 28:19 + 9:16
15. Slíva Jan LCE9602 E OOB TJ Slovan Luhačovice 29:37 + 10:34
16. Doucha Jiří SNA7105 E TJ START Náchod 30:49 + 11:46
17. Fankidejski Artur 87P7801 E UKS Wloczykij 32:39 + 13:36
18. Bencúr Juraj LCE7701 E OOB TJ Slovan Luhačovice 33:33 + 14:30
19. Komárek Arnošt SJH7702 E SJH Jindřichův Hradec 34:53 + 15:50
20. Karel Štěpán 8RC9002 E BZP 38:51 + 19:48
H21B
2.10 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladký Viktor VAM8201 E OOB Vamberk 19:45
2. Mašata Roman PHK7107 E OK 99 Hradec Králové 19:49 + 0:04
3. Fajkus Radim JPV9509 E Oddíl OS SK Prostějov 20:36 + 0:51
4. Suchomel Vít MBM8448 E O-mikron 22:11 + 2:26
5. Krajcar Ivo SKM9501 E KOB Směr Kroměříž 22:32 + 2:47
6. Kindl Jakob ASU9643 E Magnus Orienteering 23:17 + 3:32
7. Dudík Petr JPV8917 E Oddíl OS SK Prostějov 23:29 + 3:44
8. Kula Tadeáš VAM9749 E OOB Vamberk 24:11 + 4:26
9. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 25:17 + 5:32
10. Dragowski Piotr DOB8200 E KOB Dobruška 25:31 + 5:46
11. Jaros Mariusz 2CP9001 E 10BKPanc 26:37 + 6:52
12. Cwalina Karol 23P0000 E OK!Sport 26:44 + 6:59
13. Andrš Petr ZAM8401 E OB T.J. Sokol Žamberk 27:08 + 7:23
14. Kolaja Jan VLI8100 E Slavia Liberec orienteering 28:59 + 9:14
15. Sadowski Michal 91P9010 E NEPTUN GDANSK 40:36 + 20:51
H35A
2.40 km, 90 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyoral Jan VIC7615 E OB Vizovice 20:45
2. Golinowski Pawel 2CP8001 E 10BKPanc 22:59 + 2:14
3. Junek Petr STH7801 E SK Studenec 23:13 + 2:28
4. Kovalčík Tomáš AOP7301 E Orientační Běh Opava 23:14 + 2:29
5. Barcík Peter AOP6601 E Orientační Běh Opava 26:37 + 5:52
6. Borun AOP7402 C Orientační Běh Opava 26:58 + 6:13
7. Švestka Vítězslav KVS7301 E SKOB Kobra Vsetín 27:33 + 6:48
8. Vébr Radek HAV7103 E OB Havířov 29:23 + 8:38
9. Šuráň René LCE7034 E OOB TJ Slovan Luhačovice 29:48 + 9:03
10. Bolehovský Pavel EKP7103 E VŠTJ Ekonom Praha 30:39 + 9:54
11. Porubský Július 66S7300 E ŠK Cart-print Nitra 32:41 + 11:56
12. Žitný Tomáš SMB6401 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 36:37 + 15:52
13. Smékal David UOL7503 E SOB Olomouc 37:04 + 16:19
H35B
2.20 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jończy Daniel 88P7500 E MKS Paulinum Jelenia Góra 21:40
2. Chvátil Jiří PHK7200 E OK 99 Hradec Králové 25:40 + 4:00
3. Denemarek Ivo BBM7901 E BETA URSUS Orienteering 29:29 + 7:49
4. Stibor Zbyněk KAR7601 E SK Karlovice 29:45 + 8:05
5. Kalsztein Karol 91P8011 E NEPTUN GDANSK 31:28 + 9:48
6. Svoboda Martin BFM6701 E SKOB Frýdek - Místek 33:44 + 12:04
7. Nečas David TBM7611 E KOS TJ Tesla Brno 34:01 + 12:21
8. Kaczynski Jakub 91P8010 E NEPTUN GDANSK 46:28 + 24:48
H45A
2.30 km, 70 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 E SOB Olomouc 20:06
2. Sytov Nikolay 16R7100 E Mosmeridian 20:11 + 0:05
3. Hadac Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 21:23 + 1:17
4. Klasa Tomasz 97P7010 E KS Hades Poznań 24:56 + 4:50
5. Beneš Jan SJH7001 E SJH Jindřichův Hradec 25:24 + 5:18
6. Veljačik Pavel SCP6200 E OK Sparta Praha 25:51 + 5:45
7. Ratajczak Piotr 23P6901 E OK!Sport 27:21 + 7:15
8. Dundáček Milan SJH6902 E SJH Jindřichův Hradec 27:51 + 7:45
9. Pernica Jiří UOL6501 E SOB Olomouc 31:08 + 11:02
10. Holec Honza MOV6701 E SKOB Ostrava 31:28 + 11:22
11. Forst Libor MFP6301 E VŠSK MFF UK Praha 34:41 + 14:35
12. Hošek Ladislav SCP6001 E OK Sparta Praha 35:44 + 15:38
13. Hubáček Jaroslav LCE6311 E OOB TJ Slovan Luhačovice 36:11 + 16:05
14. Kohl Jiří KPY6201 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:16 + 16:10
15. Hlaváček Lubomír PHK6401 E OK 99 Hradec Králové 41:42 + 21:36
16. Mizera Ladislav ROV5301 E OK Zubří 51:59 + 31:53
H45B
1.80 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Višňa Milan OOL5904 E SK Haná orienteering 20:15
2. Chmelař Miroslav JPV6217 E Oddíl OS SK Prostějov 22:03 + 1:48
3. Pšenička Jiří TCB6301 E SK Technik České Budějovice 22:17 + 2:02
4. Jordanov Nikolaj VBM6501 E VSK Mendelu Brno 22:32 + 2:17
5. Rykala Karel VAM6401 E OOB Vamberk 23:48 + 3:33
6. Lukašák Štefan STE6700 E SK SKI-OB Šternberk 24:50 + 4:35
7. Slavík Tomáš VRB6808 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 25:36 + 5:21
8. Malinowski Zbigniew 76P6800 E Rodzina z Teresina 25:47 + 5:32
9. Světnický Alexandr STE6333 E SK SKI-OB Šternberk 29:32 + 9:17
10. Pompura Ladislav 1TS7101 E Terezka Banska Bystrica 31:57 + 11:42
11. Sysel Svatobor TTR6202 E OOB Třebíč 32:17 + 12:02
12. Nechuta Milan PZR7007 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:01 + 19:46
H55A
2.10 km, 60 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 E OK Jihlava 24:04
2. Gurka Jiří TUV4601 E SOK TJ Turnov 26:13 + 2:09
3. Jaroš Vladimír DCE5400 E KOB Dobřichovice 29:11 + 5:07
4. Hickethier Manfred VLI5201 E Slavia Liberec orienteering 29:16 + 5:12
5. Kula Jiří VAM6100 E OOB Vamberk 30:35 + 6:31
6. Hornik Zbigniew 2BP5601 E SKO Kompas 31:34 + 7:30
7. Olbrycht Janusz 73P5500 E OLBnO 34:56 + 10:52
8. Polewski Dariusz 2AP6100 E Jedynka Zdzieszowicw 37:37 + 13:33
9. Poklop Lubomír UOL5601 E SOB Olomouc 41:27 + 17:23
10. Sypula Slawomir 28P6006 E UNTS Warszawa 42:35 + 18:31
H55B
1.80 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Törnqvist Kent 33S6006 E Karlskrona SOK 21:26
2. Pilc Oldřich ZPV5100 E KOB ZPV Prostějov 33:26 + 12:00
3. Černý Petr ALB6000 E OOB Albrechtice nad Orlicí 45:26 + 24:00
H65
1.60 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 E SKOB Zlín 18:16
2. Babický Tomáš RUM5001 E ZOOB Rumburk 20:01 + 1:45
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 E USK Praha 20:39 + 2:23
4. Čípa Jiří CET5002 E TJ Loko Česká Třebová 21:07 + 2:51
5. Kříž Pavel PZR4800 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:37 + 4:21
6. Wysocki Andrzej 24P5100 E Slask O-Team 26:30 + 8:14
7. KMIECINSKI Józef 25P5101 E PUKS Mlode Orly 27:29 + 9:13
8. Pospíšil Jaromír PZR4417 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:47 + 9:31
9. Ender Wolker 11D5010 E HSG TURBINE ZITTAU 29:34 + 11:18
10. Hlaváč Jaroslav SMB4801 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 29:46 + 11:30
11. Pospíšil Karel KAR5001 E SK Karlovice 30:30 + 12:14
12. Skácel Jaroslav KON4617 E KOB Konice 31:15 + 12:59
13. Denemarek Oldřich BBM5100 E BETA URSUS Orienteering 31:43 + 13:27
14. Bogulak Adam 88P4800 E MKS Paulinum Jelenia Góra 35:46 + 17:30
15. Procházka Jan TBM4907 E KOS TJ Tesla Brno 39:09 + 20:53
H70
1.60 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 E Sportcentrum Jičín 21:15
2. Vlach Oldřich BOV4403 E TJ Baník Ostrava OKD 22:20 + 1:05
3. Ostřanský Josef SSU4302 E SK Severka Šumperk 24:31 + 3:16
4. Horký Jan UOL4600 E SOB Olomouc 24:46 + 3:31
5. Dufek Jan TBM4231 E KOS TJ Tesla Brno 25:20 + 4:05
6. Mrkvica Miroslav ZLH4600 E OOB TJ Zlaté Hory 27:30 + 6:15
7. Novotný František PUL4200 E OOB USK Slavie Ústí n.L. 30:44 + 9:29
8. Gřunděl Ivan SJH4201 E SJH Jindřichův Hradec 34:13 + 12:58
HDR
1.40 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kruliš Janek 8KC1000 E ZŠ a MŠ Chotyně 21:00
2. Rafaj Mikulas EKP0021 E VŠTJ Ekonom Praha 22:22 + 1:22
3. Švestka Štěpán KVS0601 E SKOB Kobra Vsetín 24:08 + 3:08
4. Kostka Artur MOV0901 E SKOB Ostrava 26:49 + 5:49
5. Doucha Tomáš SNA0801 E TJ START Náchod 30:47 + 9:47
6. Stiborová Blanka KAR7650 E SK Karlovice 31:52 + 10:52
7. Švestka Patrik KVS0703 E SKOB Kobra Vsetín 33:43 + 12:43
8. Švec Jakub KVS0801 E SKOB Kobra Vsetín 34:40 + 13:40
9. Slavík Ondřej VRB0505 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 35:06 + 14:06
10. Vyoralová Šárka VIC0950 E OB Vizovice 38:03 + 17:03
11. Mrkvica Jan ZLH1101 E OOB TJ Zlaté Hory 39:43 + 18:43
12. Forst Albert MFP0901 E VŠSK MFF UK Praha 47:35 + 26:35
13. Holinková Mariana NNN0016 E Neregistrovaní (NNN) 52:12 + 31:12
TK
1.60 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rudakova Olena 6DC8872 E SILVA OCamp 20:48
2. Ramazan Emre Ucar 6DC9300 E SILVA OCamp 21:03 + 0:15
3. José Samper García 6DC5300 E SILVA OCamp 21:09 + 0:21
4. Vlachová Eliška 6DC8870 E SILVA OCamp 21:48 + 1:00
5. Najbrtová Veronika KVS8651 E SKOB Kobra Vsetín 22:50 + 2:02
6. Cirkowska Marzena NNN0012 E Neregistrovaní (NNN) 26:07 + 5:19
7. Czajka Iza 23P8250 E OK!Sport 27:33 + 6:45
8. Trojek Jakub TRC6400 E SKOB BETA Třinec 28:14 + 7:26
8. Ludka Zbyněk 6DC8801 E SILVA OCamp 28:14 + 7:26
10. Avital Ofer 6DC5100 E SILVA OCamp 28:37 + 7:49
11. Hadacova Tereza AOP C Orientační Běh Opava 29:30 + 8:42
12. Janečková Marta 6DC8850 E SILVA OCamp 29:38 + 8:50
13. Urucheva Elina 6DC7950 C SILVA OCamp 32:06 + 11:18
14. Vých Luboš KOR7300 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:59 + 12:11
15. Honkysova Eva JPV6351 C Oddíl OS SK Prostějov 37:30 + 16:42
16. Zaoral Jan VRB4703 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 38:28 + 17:40
17. Ĺwiątkowska Bogumiła 88P6050 E MKS Paulinum Jelenia Góra 38:55 + 18:07
18. Chmelařová Blanka 25C6750 E péčkaři 39:38 + 18:50
19. Tamara Denysenko 6DC8874 E SILVA OCamp 41:18 + 20:30
20. Podmolová Vendula 3YX8200 E Podmol 43:04 + 22:16
21. Meir Anat 6DC7450 E SILVA OCamp 46:16 + 25:28
22. Oksana Oskalenko 6DC8873 E SILVA OCamp 58:48 + 38:00
23. Hanus Jaroslav HOB0014 E SKOB Horní Benešov 59:41 + 38:53
24. Ognyanov Ognyan 6DC8875 E SILVA OCamp 60:25 + 39:37
25. Nedvídková Jitka RUM5151 E ZOOB Rumburk 72:03 + 51:15
26. Tufan Sarp 6DC7200 E SILVA OCamp 91:26 + 70:38
TL
2.60 km, 90 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dimitrov Teodor 6DC8824 E SILVA OCamp 23:12
2. Petřivalský Marek STE6907 E SK SKI-OB Šternberk 23:48 + 0:36
3. Avner Asaf 6DC8823 E SILVA OCamp 24:35 + 1:23
4. Zdráhal Tomáš 6DC8806 E SILVA OCamp 26:28 + 3:16
5. Carmen Patino Deniz 6DC9450 E SILVA OCamp 27:43 + 4:31
6. Binar Robert UOL7500 E SOB Olomouc 28:41 + 5:29
7. Hladík Ladislav 6DC8805 E SILVA OCamp 28:58 + 5:46
8. Gornicka-Antonowicz Anna 6DC6850 E SILVA OCamp 29:52 + 6:40
9. Otruba Vojta 6DC8815 E SILVA OCamp 30:16 + 7:04
10. Soldán Vladimír 6DC8802 E SILVA OCamp 30:44 + 7:32
11. Óscar Hernáiz Sánchez 6DC8900 E SILVA OCamp 31:46 + 8:34
12. Novotný Tomáš 6DC8808 E SILVA OCamp 32:43 + 9:31
13. Jonay Perez Diaz 6DC7500 E SILVA OCamp 32:47 + 9:35
14. Josivan Oliveira Juan 6DC8821 E SILVA OCamp 33:26 + 10:14
15. Mrkvica Petr 6DC8811 E SILVA OCamp 33:46 + 10:34
16. Horčičková Eva 6DC8857 E SILVA OCamp 34:30 + 11:18
17. Joaquín González Pérez 6DC7300 E SILVA OCamp 34:53 + 11:41
18. Venev Simeon 6DC C SILVA OCamp 35:02 + 11:50
19. Tomášek Jiřan 6DC8849 E SILVA OCamp 35:28 + 12:16
20. Vítková Lucie 6DC8860 E SILVA OCamp 35:47 + 12:35
21. Antonowicz Anna-Maria 6DC9850 E SILVA OCamp 37:33 + 14:21
22. Zdráhalová Pavla 6DC8854 E SILVA OCamp 38:21 + 15:09
23. Bialozyt Luke TRI C TJ TŽ Třinec 38:31 + 15:19
24. Kašparová Zuzana UOL9661 E SOB Olomouc 38:42 + 15:30
25. Kašparová Iva 6DC8851 E SILVA OCamp 39:41 + 16:29
26. Švestka Vít KVS9700 E SKOB Kobra Vsetín 44:13 + 21:01
27. Beran Jakub 8TC8700 E Tempo 45:23 + 22:11
28. Skonieczny Andrzej 29P5701 E Paulinum J.G. 46:28 + 23:16
29. Probozsova Zuzana 6DC8812 E SILVA OCamp 46:54 + 23:42
30. Feldman Shalev 6DC8822 E SILVA OCamp 48:11 + 24:59
31. Vereš Lukáš 8TC8800 E Tempo 49:53 + 26:41
32. Binarová Jitka UOL7751 E SOB Olomouc 50:23 + 27:11
33. Svarc Jiri NNN0024 E Neregistrovaní (NNN) 51:31 + 28:19
34. Střelba Ondřej KTA7501 E SK Kotnov Tábor 51:42 + 28:30
35. Silnoušek Jiří 6DC8810 E SILVA OCamp 53:27 + 30:15
36. Švestka Jiří KVS6804 E SKOB Kobra Vsetín 55:18 + 32:06
37. Sedláčková Dagmar KVS7369 E SKOB Kobra Vsetín 58:32 + 35:20
38. Trš Lubomír PBM7302 E TJ Spartak 1. Brněnská 58:51 + 35:39
39. Švestková Jana KVS7251 E SKOB Kobra Vsetín 62:09 + 38:57
40. Labudík Milan VRB6202 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 64:49 + 41:37
41. Golinowska Ela 2CP0013 E 10BKPanc 67:33 + 44:21
42. Bosakova Eva NNN0011 E Neregistrovaní (NNN) 70:56 + 47:44
43. Koray Dever 6DC6100 E SILVA OCamp 164:03 + 140:51