Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E6

Datum:
17.07.2016
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Schuster Marek
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     HDR     TK     TL    
D10
2.60 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mianowska Tosia 6DC0751 E SILVA OCamp 24:27
2. Benešová Michaela SJH0651 E SJH Jindřichův Hradec 24:46 + 0:19
3. Gallo Natálie AOP0652 E Orientační Běh Opava 25:05 + 0:38
4. Rychla Karolina KRN0751 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:11 + 2:44
5. Holasová Barbora AOP0651 E Orientační Běh Opava 27:31 + 3:04
6. Chabiera Filomena 6DC0750 E SILVA OCamp 28:51 + 4:24
7. Komárková Zbyňka SJH0751 E SJH Jindřichův Hradec 31:08 + 6:41
8. Valyavka Viktoriya 6DC0850 E SILVA OCamp 32:46 + 8:19
9. Feyza Ozdemir 6DC0899 E SILVA OCamp 50:14 + 25:47
D10N
2.60 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Iva AOP0852 E Orientační Běh Opava 44:40
MS Cenková Ema 3TC0550 E FENIX SKI TEAM 22:03 +
MS Jurik Marek 3TC0650 E FENIX SKI TEAM 23:17 +
D12
2.60 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Karolina 6DC0452 E SILVA OCamp 22:41
2. Chvátilová Johana PHK0450 E OK 99 Hradec Králové 23:09 + 0:28
3. Smékalová Viktorie 6DC0451 E SILVA OCamp 23:57 + 1:16
4. Klechová Karolína AOP0452 E Orientační Běh Opava 24:33 + 1:52
5. Senay Cengiz 6DC0458 E SILVA OCamp 24:44 + 2:03
6. Lukašáková Sára 6DC0453 E SILVA OCamp 25:38 + 2:57
7. Porubská Lenka 6DC0450 E SILVA OCamp 26:41 + 4:00
8. Výchová Veronika KOR0550 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:10 + 6:29
9. Pachmannová Katka AOP0551 E Orientační Běh Opava 30:22 + 7:41
10. Dovhan Anna 6DC0455 E SILVA OCamp 30:35 + 7:54
11. Binarová Adéla 6DC0454 E SILVA OCamp 30:51 + 8:10
12. Swobodzińska Aniela 6DC0553 E SILVA OCamp 39:45 + 17:04
13. Mihaličová Simona 6DC0550 E SILVA OCamp 41:06 + 18:25
14. Komárková Jindra SJH0453 E SJH Jindřichův Hradec 43:19 + 20:38
15. Brabbing Noa 6DC0499 E SILVA OCamp 45:00 + 22:19
16. Kostyuk Anastasiya 6DC0552 E SILVA OCamp 46:59 + 24:18
17. Oujeská Simona 6DC0551 E SILVA OCamp 47:24 + 24:43
18. Beste Ipek Kara 6DC0457 E SILVA OCamp 61:06 + 38:25
19. Mia Feldman 6DC0456 E SILVA OCamp 78:06 + 55:25
20. Eylul Dalboy 6DC0554 E SILVA OCamp 87:27 + 64:46
D14
3.10 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laura Fidalgo Casares 6DC0258 E SILVA OCamp 24:14
2. Hubáčková Dagmar LCE0351 E OOB TJ Slovan Luhačovice 25:40 + 1:26
3. Chabiera Lena 6DC0357 E SILVA OCamp 25:50 + 1:36
4. Polewka Aleksandra 6DC0261 E SILVA OCamp 28:26 + 4:12
5. Marková Ema 6DC0253 E SILVA OCamp 28:52 + 4:38
6. Alicia Claramunt Moraga 6DC0259 E SILVA OCamp 29:58 + 5:44
7. Šmelíková Dorota 6DC0254 E SILVA OCamp 30:13 + 5:59
8. Pachmannová Bára AOP0351 E Orientační Běh Opava 30:28 + 6:14
9. Raclavská Vlaďka 6DC0250 E SILVA OCamp 30:43 + 6:29
10. Nitsch Aleksandra 6DC0358 E SILVA OCamp 31:04 + 6:50
11. Černochová Michaela 6DC0350 E SILVA OCamp 31:48 + 7:34
12. Sara Arnau Ochando 6DC0257 E SILVA OCamp 32:39 + 8:25
13. Mudráková Eliška LCE0352 E OOB TJ Slovan Luhačovice 34:58 + 10:44
14. Paola Villa Rodriguez 6DC0256 E SILVA OCamp 35:08 + 10:54
15. Němečková Kateřina 6DC0353 E SILVA OCamp 36:44 + 12:30
15. Raclavská Zuzana 6DC0251 E SILVA OCamp 36:44 + 12:30
17. Krčková Helena AOP0251 E Orientační Běh Opava 36:58 + 12:44
18. Gabriela Estrada Ferrero 6DC0355 E SILVA OCamp 37:10 + 12:56
19. Nevěřilová Kateřina LCE0254 E OOB TJ Slovan Luhačovice 37:12 + 12:58
20. Genova Paolina 6DC0255 E SILVA OCamp 37:16 + 13:02
21. Gozde Berin Ungor 6DC0362 E SILVA OCamp 38:47 + 14:33
22. Gąsienica-Samek Anna 6DC0359 E SILVA OCamp 39:04 + 14:50
23. Duygu Yigen 6DC0360 E SILVA OCamp 39:18 + 15:04
24. Ana Madoz De Vidal 6DC0260 E SILVA OCamp 39:26 + 15:12
25. Ayse Asli Ceyhan 6DC0361 E SILVA OCamp 46:51 + 22:37
26. Trepacova Gabriela 6DC0351 E SILVA OCamp 48:40 + 24:26
27. Hartmannová Anna 6DC0352 E SILVA OCamp 48:50 + 24:36
28. Yordanova Desislava 6DC0354 E SILVA OCamp 55:08 + 30:54
29. Teresa Ríos Alonso 6DC0356 E SILVA OCamp 61:57 + 37:43
30. Raclavská Lenka 6DC0252 E SILVA OCamp 64:33 + 40:19
31. Cohen Gali 6DC0851 E SILVA OCamp 85:45 + 61:31
Zeynep Sude Gultekin 6DC0262 E SILVA OCamp DISK
D16
4.90 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mianowska Julia 6DC0157 E SILVA OCamp 54:25
2. Anna Illa Camps 6DC0055 E SILVA OCamp 54:51 + 0:26
3. Zrníková Adéla OSN0099 E SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:57 + 0:32
4. Dermendzhieva Mariya 6DC0052 E SILVA OCamp 56:13 + 1:48
5. Hrabošová Magdalena ASU0099 E Magnus Orienteering 57:45 + 3:20
6. Susek Julia 6DC0158 E SILVA OCamp 60:53 + 6:28
7. Claudia Gomez Iglesias 6DC0056 E SILVA OCamp 61:22 + 6:57
8. Inés Pozo Prada 6DC0059 E SILVA OCamp 63:24 + 8:59
9. Plhalová Šárka ASU0097 E Magnus Orienteering 63:55 + 9:30
10. Laura Andrés Arnaiz 6DC0058 E SILVA OCamp 64:22 + 9:57
11. Ana Isabel Toledo Navarro 6DC0060 E SILVA OCamp 66:36 + 12:11
12. Sumeyra Gokcul 6DC0063 E SILVA OCamp 66:53 + 12:28
13. Svobodová Barbora 6DC0151 E SILVA OCamp 68:44 + 14:19
14. Novotná Tereza 6DC0050 E SILVA OCamp 69:07 + 14:42
15. Rosochacka Karolina 2DP0051 E UKS OSiR Gora Kalwaria 69:16 + 14:51
16. Angeles Lopez Ruiz 6DC0054 E SILVA OCamp 70:27 + 16:02
17. Ozge Bozca 6DC0062 E SILVA OCamp 71:06 + 16:41
18. Klabouchová Veronika 6DC0150 E SILVA OCamp 79:57 + 25:32
19. Hilal Arslan 6DC0061 E SILVA OCamp 80:16 + 25:51
20. Evgenieva Anna-Maria 6DC0053 E SILVA OCamp 86:31 + 32:06
21. Ana Defez Cernicharo 6DC0156 E SILVA OCamp 86:51 + 32:26
22. Melisa Altinci 6DC0159 E SILVA OCamp 93:45 + 39:20
23. Laura Estrada Ferrero 6DC0152 E SILVA OCamp 94:02 + 39:37
24. Alba Serra Reyes 6DC0057 E SILVA OCamp 98:08 + 43:43
25. Lucía Iruzubieta Pinillos 6DC0153 E SILVA OCamp 113:31 + 59:06
26. Roháčová Viktória 6DC0051 E SILVA OCamp 118:26 + 64:01
Sara García Rodriguez 6DC0155 E SILVA OCamp DISK
Carlota Miranda Junco 6DC0154 E SILVA OCamp DISK
D18
5.30 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mitkova Borislava 6DC9952 E SILVA OCamp 53:17
2. Hájková Eliška KAM9851 E OK Kamenice 54:29 + 1:12
3. Zeynep Ocak 6DC9962 E SILVA OCamp 58:21 + 5:04
4. Zimmerová Kateřina KAM9850 E OK Kamenice 58:43 + 5:26
5. Poláková Tereza 6DC9951 E SILVA OCamp 62:08 + 8:51
6. Betul Esner 6DC9961 E SILVA OCamp 64:23 + 11:06
7. Hojná Dominika SJH9852 E SJH Jindřichův Hradec 64:53 + 11:36
8. Marek Wiktoria 6DC9960 E SILVA OCamp 68:12 + 14:55
9. Novotná Klára ZLH9851 E OOB TJ Zlaté Hory 68:13 + 14:56
10. Zatloukalová Romana SSU9950 E SK Severka Šumperk 71:48 + 18:31
11. Slovenčíková Eliška 6DC9950 E SILVA OCamp 75:23 + 22:06
12. Sara Ricoy Rajoy 6DC9956 E SILVA OCamp 81:37 + 28:20
13. Marta Garnacho Velasco 6DC9957 E SILVA OCamp 82:11 + 28:54
14. Irene Morales Jiménez 6DC9954 E SILVA OCamp 82:43 + 29:26
15. Julia Fuertes Saco 6DC9958 E SILVA OCamp 84:00 + 30:43
16. Svačinková Kateřina VRB9899 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 88:08 + 34:51
17. Nerea Madoz De Vidal 6DC9959 E SILVA OCamp 116:00 + 62:43
18. Laia Medina Olmos 6DC9953 E SILVA OCamp 116:49 + 63:32
19. Pazourová Tereza ASU9998 E Magnus Orienteering 120:34 + 67:17
20. Paula Amalia S. Gomez 6DC9955 E SILVA OCamp 121:01 + 67:44
D20
6.10 km, 145 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. WANCZYK Zuzanna 25P9751 E PUKS Mlode Orly 56:28
2. DOMINIAK Dagmara 25P9752 E PUKS Mlode Orly 66:43 + 10:15
3. SZMULKOWSKA Magdalena 25P9753 E PUKS Mlode Orly 80:29 + 24:01
D21A
6.70 km, 150 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4523
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Monika KAM8851 E OK Kamenice 71:03 5043
2. Wysocka Malwina DOB8585 E KOB Dobruška 82:15 + 11:12 4412
3. Rychlá Pavlína KRN8559 E KOS TJ Lokomotiva Krnov 87:31 + 16:28 4115
4. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 E Slavia Liberec orienteering 88:42 + 17:39 4048
5. Kukolová Šárka LCE9251 E OOB TJ Slovan Luhačovice 102:42 + 31:39 3260
Tomečková Zuzana KON8279 E KOB Konice DISK
D21B
6.10 km, 135 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Andršová Jana SRK8756 E SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:08 0
2. Kalata Agnieszka 88P8950 E MKS Paulinum Jelenia Góra 84:35 + 7:27
3. Žitná Jana SMB9251 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 85:29 + 8:21 0
4. Jergušová Hana 84S9101 E Akademik TU Košice 90:10 + 13:02
5. Dušková Pavla KOR9050 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 95:11 + 18:03 0
6. Dettlaff Anna 87P8951 E UKS Wloczykij 130:14 + 53:06
D35A
5.50 km, 145 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Radmila AOV7051 E OOB TJ Baník Ostrava 96:15
2. Pecharová Michaela TJP6550 E TJ Sokol Troja 99:06 + 2:51
D35B
4.80 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Włodarczyk Anna-Maria 88P7600 E MKS Paulinum Jelenia Góra 57:20
2. Slavíková Lenka VRB7373 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 60:19 + 2:59
3. Tršová Daniela PBM7375 E TJ Spartak 1. Brněnská 62:51 + 5:31
4. Svačinková Jitka VRB7777 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 63:53 + 6:33
5. Hladká Petra KOR7950 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:52 + 7:32
6. Zbraňková Magda STE7352 E SK SKI-OB Šternberk 65:12 + 7:52
7. Němečková Věra PLU7777 E TJ SOKOL Plumlov 67:25 + 10:05
8. Schejbalová Karina 8XC8050 E NER - Neregistrovaní 73:20 + 16:00
9. Rykalová Jitka VAM7251 E OOB Vamberk 73:45 + 16:25
10. Chvátilová Pavlína PHK7450 E OK 99 Hradec Králové 80:44 + 23:24
11. Junková Petra STH7451 E SK Studenec 83:40 + 26:20
12. Langrová Lenka KOR7450 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 95:41 + 38:21
D45A
5.20 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 E OOB TJ Slovan Luhačovice 53:51
2. Poklopová Ivana UOL6451 E SOB Olomouc 57:53 + 4:02
3. Benešová Iva SJH7051 E SJH Jindřichův Hradec 63:38 + 9:47
4. Barcíková Renáta AOP6753 E Orientační Běh Opava 67:15 + 13:24
5. Vričanová Sylva HAV6751 E OB Havířov 80:31 + 26:40
6. Kaděrová Barbora HAV7051 E OB Havířov 84:44 + 30:53
7. Veljačiková Markéta SCP6451 E OK Sparta Praha 99:48 + 45:57
8. Trykozko Urszula 53P6951 E Team 360 117:32 + 63:41
Forstová Lenka MFP6850 E VŠSK MFF UK Praha DISK
D45B
4.90 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sibileva Maria 33S7070 E Karlskrona SOK 61:07
2. Syslová Iva TTR6151 E OOB Třebíč 69:52 + 8:45
3. Jirková Renata ZPV6553 E KOB ZPV Prostějov 72:23 + 11:16
4. Ostřanská Iveta SSU6591 E SK Severka Šumperk 76:25 + 15:18
5. Peřinková Irena BBM6550 E BETA URSUS Orienteering 99:43 + 38:36
6. Douchová Jaroslava SNA7155 E TJ START Náchod 132:00 + 70:53
Pelikánová Lucie MFP6950 E VŠSK MFF UK Praha DISK
D55
4.40 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 E Privat 46:55
2. Wysocka Jolanta 24P5650 E Slask O-Team 60:06 + 13:11
3. Mrázová Pavla DCE5550 E KOB Dobřichovice 62:14 + 15:19
4. Freyová Michaela KPY6050 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:52 + 22:57
5. Štrossová Jiřina DCE5650 E KOB Dobřichovice 71:05 + 24:10
6. Olbrycht Anna 73P5650 E OLBnO 137:29 + 90:34
Vlažná Mirka LCE5852 E OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D65
4.00 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:40
2. Ender Irina 11D5050 E HSG TURBINE ZITTAU 88:03 + 16:23
H10
2.70 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janšo Jakub Karol 6DC0602 E SILVA OCamp 22:13
2. Yordanov Filip 6DC0749 E SILVA OCamp 23:16 + 1:03
3. Gąsienica-Samek Adam 6DC0603 E SILVA OCamp 24:05 + 1:52
4. Jelínek Jakub AOP0601 E Orientační Běh Opava 28:28 + 6:15
5. Roháč Adam 6DC0601 E SILVA OCamp 28:54 + 6:41
6. Volkov Maksym 6DC0700 E SILVA OCamp 36:58 + 14:45
7. Denemarek Max TBM0800 E KOS TJ Tesla Brno 37:06 + 14:53
8. Balabanov Yelizar 6DC0650 E SILVA OCamp 40:07 + 17:54
9. Vekhnovskyi Renat 6DC0900 E SILVA OCamp 49:20 + 27:07
10. Oujeský Dan 6DC0701 E SILVA OCamp 49:44 + 27:31
11. Kundrata Vít TZL0700 E SKOB Zlín 56:07 + 33:54
H10N
2.60 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín 6DC0800 E SILVA OCamp 25:55
2. Cenek Tomáš 3TC0700 E FENIX SKI TEAM 26:58 + 1:03
3. Velc Roman 3TC0400 E FENIX SKI TEAM 30:58 + 5:03
4. Gallo Ondřej AOP0802 E Orientační Běh Opava 31:47 + 5:52
5. Mrkvica Vaclav 6DC0801 E SILVA OCamp 32:51 + 6:56
6. Holas Štěpán AOP0900 E Orientační Běh Opava 35:42 + 9:47
7. Hladký Matěj KOR0700 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:12 + 13:17
8. Hladký Radovan KOR0900 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:43 + 13:48
9. Gao Minjuan Skyle 6DC0703 E SILVA OCamp 50:58 + 25:03
Kubisiak Tomasz 6DC0702 E SILVA OCamp DISK
H12
3.00 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel EKP0508 E VŠTJ Ekonom Praha 21:09
2. Antonowicz Jan 6DC0509 E SILVA OCamp 21:15 + 0:06
3. Wójtowicz Krzysztof 6DC0402 E SILVA OCamp 24:45 + 3:36
4. Krček Jan AOP0500 E Orientační Běh Opava 25:46 + 4:37
5. Otruba František 6DC0500 E SILVA OCamp 26:46 + 5:37
6. Langr Jakub KOR0401 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:53 + 5:44
7. Dundáček Karel SJH0401 E SJH Jindřichův Hradec 27:09 + 6:00
8. Černoch Martin 6DC0502 E SILVA OCamp 27:22 + 6:13
9. Rutka Antoni 6DC0508 E SILVA OCamp 29:20 + 8:11
10. Tomášek Adam 6DC0401 E SILVA OCamp 29:42 + 8:33
11. Emre Sarp 6DC0510 E SILVA OCamp 30:45 + 9:36
12. Dermendzhiev Alexander 6DC0507 E SILVA OCamp 31:21 + 10:12
13. Doucha Martin SNA0501 E TJ START Náchod 34:22 + 13:13
14. Trepáč Adam 6DC0501 E SILVA OCamp 34:27 + 13:18
15. Wołek Stanisław 6DC0404 E SILVA OCamp 34:44 + 13:35
16. Kirschner Damian 6DC0505 E SILVA OCamp 35:35 + 14:26
17. Oujeský Lukáš 6DC0506 E SILVA OCamp 37:30 + 16:21
18. Štorek Jan 6DC0504 E SILVA OCamp 40:14 + 19:05
19. Karásek Antonín 6DC0503 E SILVA OCamp 44:06 + 22:57
20. Chojka Krzysztof 6DC0403 E SILVA OCamp 49:59 + 28:50
21. Malinowski Jurek 76P0400 E Rodzina z Teresina 60:38 + 39:29
H14
3.50 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František 6DC0201 E SILVA OCamp 27:08
2. Lukašák Šimon 6DC0205 E SILVA OCamp 28:44 + 1:36
3. Pablo Tribino Cordal 6DC0210 E SILVA OCamp 29:19 + 2:11
4. Kundrata Jan TZL0203 E SKOB Zlín 29:36 + 2:28
5. Gustav W. Gonzalez 6DC0248 E SILVA OCamp 29:46 + 2:38
6. Kostka Jiří AOP0201 E Orientační Běh Opava 29:58 + 2:50
7. Bolehovský Michal EKP0200 E VŠTJ Ekonom Praha 31:18 + 4:10
8. Svoboda Radek 6DC0200 E SILVA OCamp 31:19 + 4:11
9. Čech Vít AOP0302 E Orientační Běh Opava 32:22 + 5:14
10. Bialožyt Marek 6DC0306 E SILVA OCamp 32:38 + 5:30
11. Novota Lukáš Mário 6DC0302 E SILVA OCamp 34:00 + 6:52
12. Samuel Fernandez Diaz 6DC0249 E SILVA OCamp 34:16 + 7:08
13. Peňáz Radek VRB0313 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 34:21 + 7:13
14. Valík Adam AOP0301 E Orientační Běh Opava 34:51 + 7:43
15. Juan Tribino Cordal 6DC0310 E SILVA OCamp 37:01 + 9:53
16. Marte Igor 6DC0317 E SILVA OCamp 38:22 + 11:14
17. Yavsaev Adar 6DC0315 E SILVA OCamp 38:25 + 11:17
18. Manuel Saz Roba 6DC0309 E SILVA OCamp 38:27 + 11:19
19. Jirka Matyáš ZPV0201 E KOB ZPV Prostějov 38:32 + 11:24
20. Alberto García Romo 6DC0312 E SILVA OCamp 38:34 + 11:26
21. Zorea Tal 6DC0314 E SILVA OCamp 39:11 + 12:03
22. Törnqvist Anton 6DC0318 E SILVA OCamp 40:02 + 12:54
23. Mindel Barak 6DC0215 E SILVA OCamp 42:18 + 15:10
24. Ivri Matan 6DC0214 E SILVA OCamp 42:38 + 15:30
25. Dostál František 6DC0206 E SILVA OCamp 43:59 + 16:51
26. Dekel Barak 6DC0218 E SILVA OCamp 44:41 + 17:33
27. Ege Sarp 6DC0222 E SILVA OCamp 45:53 + 18:45
28. Peňáz Vojtěch VRB0303 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 46:20 + 19:12
29. Kutluhan Ozcelik 6DC0223 E SILVA OCamp 46:38 + 19:30
30. Novotný Erik 6DC0301 E SILVA OCamp 47:06 + 19:58
31. Hollander Chen 6DC0211 E SILVA OCamp 48:14 + 21:06
32. Pablo Morinigo Alvarez 6DC0208 E SILVA OCamp 49:13 + 22:05
33. Štorek David 6DC0204 E SILVA OCamp 49:14 + 22:06
34. Neumark Amit 6DC0213 E SILVA OCamp 51:38 + 24:30
35. Yogev Maayan 6DC0316 E SILVA OCamp 52:17 + 25:09
36. Levi Inbar 6DC0217 E SILVA OCamp 52:37 + 25:29
37. Shick Amit 6DC0219 E SILVA OCamp 53:31 + 26:23
38. Javier Saz Basanta 6DC0209 E SILVA OCamp 53:46 + 26:38
39. Samoilenko Pavlo 6DC0207 E SILVA OCamp 55:20 + 28:12
40. Kubisiak Witek 6DC0221 E SILVA OCamp 55:47 + 28:39
41. Vébr Tomáš 6DC0202 E SILVA OCamp 56:52 + 29:44
42. Švestka Jakub 6DC0300 E SILVA OCamp 57:17 + 30:09
43. Horesh Gal 6DC0212 E SILVA OCamp 57:29 + 30:21
44. Orbay Fatih Yildiz 6DC0320 E SILVA OCamp 58:10 + 31:02
45. Nicolas Velez Munoz 6DC0308 E SILVA OCamp 58:45 + 31:37
46. Sláma Michal 6DC0304 E SILVA OCamp 60:49 + 33:41
47. Sláma Richard 6DC0303 E SILVA OCamp 63:15 + 36:07
48. Nikolov Grigoriy 6DC0307 E SILVA OCamp 64:49 + 37:41
49. Enes Cetin 6DC0319 E SILVA OCamp 67:42 + 40:34
50. Partuk Amit 6DC0216 E SILVA OCamp 68:24 + 41:16
51. Heler Daniel 6DC0220 E SILVA OCamp 74:55 + 47:47
52. Eric Loré Amigó 6DC0313 E SILVA OCamp 101:43 + 74:35
Marcos B. Carbonel 6DC0311 E SILVA OCamp DISK
H16
5.70 km, 115 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ivandjikov Boyan 6DC0008 E SILVA OCamp 47:03
2. Jirka Mikuláš STE0000 E SK SKI-OB Šternberk 47:49 + 0:46
3. Ángel Laruelo García 6DC0014 E SILVA OCamp 49:46 + 2:43
4. Hasman Ondřej VPM0002 E KOS Slavia VŠ Plzeň 52:05 + 5:02
5. Alvaro Casado Gomez 6DC0010 E SILVA OCamp 52:58 + 5:55
6. Samoilenko Kostiantyn 6DC0007 E SILVA OCamp 53:08 + 6:05
7. Manuel Franco Pire 6DC0013 E SILVA OCamp 55:53 + 8:50
8. Yordanov Martin 6DC0106 E SILVA OCamp 58:41 + 11:38
9. Ondrejka Tomáš 6DC0000 E SILVA OCamp 59:48 + 12:45
10. Pierzchała Michał 6DC0117 E SILVA OCamp 59:57 + 12:54
11. Pol Canosa Vidal 6DC0018 E SILVA OCamp 62:14 + 15:11
12. Vavřík Tomáš MOV0004 E SKOB Ostrava 64:25 + 17:22
13. Dovhan Danylo 6DC0105 E SILVA OCamp 64:29 + 17:26
14. Kotkov Toma 6DC0009 E SILVA OCamp 67:58 + 20:55
15. Manor Noam 6DC0019 E SILVA OCamp 68:06 + 21:03
16. Lapko Volodymyr 6DC0005 E SILVA OCamp 68:09 + 21:06
16. Pompura Daniel 1TS0001 E Terezka Banska Bystrica 68:09 + 21:06
18. Adrián Tamarit Royo 6DC0111 E SILVA OCamp 68:44 + 21:41
19. Jesús Armas Ibánez 6DC0011 E SILVA OCamp 72:12 + 25:09
20. Andrés Valentín Barrio 6DC0109 E SILVA OCamp 72:18 + 25:15
21. Tomášek Ondřej 6DC0103 E SILVA OCamp 73:34 + 26:31
22. Neumann David 6DC0100 E SILVA OCamp 73:45 + 26:42
23. Héctor H.D. L Torre Diaz 6DC0017 E SILVA OCamp 74:59 + 27:56
24. Dimitrov Martin 6DC0107 E SILVA OCamp 77:10 + 30:07
25. Karásek Adam 6DC0003 E SILVA OCamp 77:34 + 30:31
26. David De Santos Sánchez 6DC0016 E SILVA OCamp 78:00 + 30:57
27. Aaron García García 6DC0110 E SILVA OCamp 78:58 + 31:55
28. Rodrigo Laseca Esteban 6DC0112 E SILVA OCamp 83:07 + 36:04
29. Kaprál Jan 6DC0001 E SILVA OCamp 84:22 + 37:19
30. Demirhan Demirok 6DC0118 E SILVA OCamp 84:27 + 37:24
31. Weinshel Yoav 6DC0115 E SILVA OCamp 84:57 + 37:54
32. Voloshyn Dmytro 6DC0104 E SILVA OCamp 87:29 + 40:26
33. Noé Bermejo Gallego 6DC0012 E SILVA OCamp 92:39 + 45:36
34. Holusek Jiří 6DC0102 E SILVA OCamp 96:28 + 49:25
35. Dadák Petr 6DC0101 E SILVA OCamp 103:47 + 56:44
36. Porubský Peter 6DC0002 E SILVA OCamp 104:05 + 57:02
37. Lichtenstein Itay 6DC0116 E SILVA OCamp 153:30 + 106:27
Sela Zamir 6DC0114 E SILVA OCamp DISK
Mateo Aviles Rubio 6DC0113 E SILVA OCamp DISK
Iker Martínez Pacheco 6DC0015 E SILVA OCamp DISK
Pablo Fernández Pardo 6DC0108 E SILVA OCamp DISK
Filipov Vladislav 6DC0006 E SILVA OCamp DISK
H18
6.70 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jorge Caraça Barrera 6DC9901 E SILVA OCamp 62:41
2. Juan Cornejo García 6DC9904 E SILVA OCamp 62:47 + 0:06
3. Quim Vich Diaz-Guerra 6DC9801 E SILVA OCamp 64:00 + 1:19
4. Kimetz Galarraga Lopez 6DC9903 E SILVA OCamp 72:57 + 10:16
5. Arnau Loro Sansa 6DC9902 E SILVA OCamp 74:04 + 11:23
6. Miguel Corral Suarez 6DC9849 E SILVA OCamp 75:44 + 13:03
7. Eros G. M. Rodríguez 6DC9803 E SILVA OCamp 76:23 + 13:42
8. Benes Mirek 6DC9915 C SILVA OCamp 84:22 + 21:41
9. Honkyš Jan 6DC9949 E SILVA OCamp 88:24 + 25:43
10. Kašpar Petr JPV9915 E Oddíl OS SK Prostějov 88:38 + 25:57
11. Óscar Lobato Martínez 6DC9802 E SILVA OCamp 93:12 + 30:31
12. Tsuker Matan 6DC9905 E SILVA OCamp 96:49 + 34:08
13. Pelikán Lukáš DKL9802 E KOB Kladno 108:56 + 46:15
14. Mazanec Jakub 6DC9800 E SILVA OCamp 157:50 + 95:09
Klasa Pawel 97P9810 E KS Hades Poznań DISK
Mašata Metoděj NNN9905 E Neregistrovaní (NNN) DISK
H20
7.70 km, 175 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Emirhan Kulahziz 6DC9705 E SILVA OCamp 61:32
2. Kirill Pivovarov 6DC9704 E SILVA OCamp 68:35 + 7:03
3. Dídac San José 6DC9701 E SILVA OCamp 83:23 + 21:51
4. Brais Pineiro Fraga 6DC9600 E SILVA OCamp 89:18 + 27:46
5. Jurczyk Maciej 51P9800 E UKS Sparta Czyżowice 94:10 + 32:38
Honkyš Pavel 6DC9700 E SILVA OCamp DISK
H21A
10.00 km, 275 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8324
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 73:15 9232
2. Rusý Tomáš KAM9301 E OK Kamenice 86:17 + 13:02 7913
3. Kalata Michał 88P8901 E MKS Paulinum Jelenia Góra 86:32 + 13:17
4. Galicz Karol 27P8600 E BKS Wataha Warszawa 86:35 + 13:20
5. Chvátil Šimon PHK9908 E OK 99 Hradec Králové 87:08 + 13:53 7827
6. Král Václav SSU8243 E SK Severka Šumperk 90:43 + 17:28 7464
7. Krasuski Marcin 26P7200 E orienteering.waw.pl 94:03 + 20:48
8. Rychlý Pavel KRN8505 E KOS TJ Lokomotiva Krnov 94:27 + 21:12 7086
9. Oľhava Rastislav ASU8949 E Magnus Orienteering 99:12 + 25:57 6605
10. Otruba Marek PLU7417 E TJ SOKOL Plumlov 101:42 + 28:27 6352
11. Jurczyk Tomasz 51P9400 E UKS Sparta Czyżowice 105:43 + 32:28
12. Huzeyfe Sigirci 6DC9500 E SILVA OCamp 106:29 + 33:14
13. Doucha Jiří SNA7105 E TJ START Náchod 108:39 + 35:24 5648
14. Slíva Jan LCE9602 E OOB TJ Slovan Luhačovice 111:54 + 38:39 5319
15. Fankidejski Artur 87P7801 E UKS Wloczykij 116:25 + 43:10
16. Karel Štěpán 8RC9002 E BZP 116:37 + 43:22
17. Komárek Arnošt SJH7702 E SJH Jindřichův Hradec 139:17 + 66:02 2547
Borgiel Jarosław 11P9700 E UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój DISK
H21B
8.70 km, 200 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5798
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fajkus Radim JPV9509 E Oddíl OS SK Prostějov 78:47 6055
2. Mašata Roman PHK7107 E OK 99 Hradec Králové 83:58 + 5:11 5690
3. Trávníček Jan UOL7501 E SOB Olomouc 84:32 + 5:45 5650
4. Dudík Petr JPV8917 E Oddíl OS SK Prostějov 86:35 + 7:48 5506
5. Hladký Viktor VAM8201 E OOB Vamberk 87:08 + 8:21 5467
6. Jaros Mariusz 2CP9001 E 10BKPanc 87:35 + 8:48
7. Suchomel Vít MBM8448 E O-mikron 98:07 + 19:20 4695
8. Andrš Petr ZAM8401 E OB T.J. Sokol Žamberk 107:45 + 28:58 4017
9. Kindl Jakob ASU9643 E Magnus Orienteering 107:53 + 29:06 4008
10. Dragowski Piotr DOB8200 E KOB Dobruška 112:07 + 33:20 3710
11. Kula Tadeáš VAM9749 E OOB Vamberk 113:05 + 34:18 3642
12. Cwalina Karol 23P0000 E OK!Sport 114:34 + 35:47
13. Tomeček Karel TSU8300 E LKT 80 Šumperk 151:18 + 72:31
14. Sadowski Michal 91P9010 E NEPTUN GDANSK 170:55 + 92:08
Kolaja Jan VLI8100 E Slavia Liberec orienteering DISK 0
H35A
7.60 km, 190 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Golinowski Pawel 2CP8001 E 10BKPanc 66:33
2. Junek Petr STH7801 E SK Studenec 66:35 + 0:02
3. Vyoral Jan VIC7615 E OB Vizovice 67:12 + 0:39
4. Barcík Peter AOP6601 E Orientační Běh Opava 70:10 + 3:37
5. Bolehovský Pavel EKP7103 E VŠTJ Ekonom Praha 72:04 + 5:31
6. Dubec Pavel SCP8003 E OK Sparta Praha 86:21 + 19:48
7. Šuráň René LCE7034 E OOB TJ Slovan Luhačovice 90:18 + 23:45
8. Švestka Vítězslav KVS7301 E SKOB Kobra Vsetín 91:15 + 24:42
9. Žitný Tomáš SMB6401 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 94:07 + 27:34
10. Smékal David UOL7503 E SOB Olomouc 97:53 + 31:20
Porubský Július 66S7300 E ŠK Cart-print Nitra DISK
H35B
6.20 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Jiří PHK7200 E OK 99 Hradec Králové 75:23
2. Volkov Alexander 38S8000 E VZA Žilina 76:27 + 1:04
3. Stibor Zbyněk KAR7601 E SK Karlovice 78:41 + 3:18
4. Denemarek Ivo BBM7901 E BETA URSUS Orienteering 82:39 + 7:16
5. Krcek Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 96:59 + 21:36
6. Kalsztein Karol 91P8011 E NEPTUN GDANSK 99:02 + 23:39
7. Kunt Stanislav ZAM7401 E OB T.J. Sokol Žamberk 102:45 + 27:22
8. Svoboda Martin BFM6701 E SKOB Frýdek - Místek 107:33 + 32:10
9. Kaczynski Jakub 91P8010 E NEPTUN GDANSK 112:39 + 37:16
10. Kundrata Petr JZL7200 E TJ Jižní svahy Zlín 129:55 + 54:32
H45A
6.40 km, 195 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 E SOB Olomouc 53:14
2. Sytov Nikolay 16R7100 E Mosmeridian 59:08 + 5:54
3. Beneš Jan SJH7001 E SJH Jindřichův Hradec 61:02 + 7:48
4. Ratajczak Piotr 23P6901 E OK!Sport 62:12 + 8:58
5. Klasa Tomasz 97P7010 E KS Hades Poznań 67:02 + 13:48
6. Veljačik Pavel SCP6200 E OK Sparta Praha 75:14 + 22:00
7. Hubáček Jaroslav LCE6311 E OOB TJ Slovan Luhačovice 76:47 + 23:33
8. Pernica Jiří UOL6501 E SOB Olomouc 81:54 + 28:40
9. Dundáček Milan SJH6902 E SJH Jindřichův Hradec 86:34 + 33:20
10. Forst Libor MFP6301 E VŠSK MFF UK Praha 90:13 + 36:59
11. Mizera Ladislav ROV5301 E OK Zubří 93:28 + 40:14
12. Hošek Ladislav SCP6001 E OK Sparta Praha 94:29 + 41:15
13. Kohl Jiří KPY6201 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:50 + 42:36
14. Hlaváček Lubomír PHK6401 E OK 99 Hradec Králové 106:30 + 53:16
15. Holec Honza MOV6701 E SKOB Ostrava 121:55 + 68:41
H45B
6.20 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Tomáš VRB6808 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 62:22
2. Pšenička Jiří TCB6301 E SK Technik České Budějovice 73:05 + 10:43
3. Jordanov Nikolaj VBM6501 E VSK Mendelu Brno 74:21 + 11:59
4. Višňa Milan OOL5904 E SK Haná orienteering 78:35 + 16:13
5. Rykala Karel VAM6401 E OOB Vamberk 82:33 + 20:11
6. Pompura Ladislav 1TS7101 E Terezka Banska Bystrica 84:09 + 21:47
7. Chmelař Miroslav JPV6217 E Oddíl OS SK Prostějov 89:45 + 27:23
8. Sysel Svatobor TTR6202 E OOB Třebíč 97:07 + 34:45
9. Lukašák Štefan STE6700 E SK SKI-OB Šternberk 100:16 + 37:54
10. Malinowski Zbigniew 76P6800 E Rodzina z Teresina 106:20 + 43:58
11. Světnický Alexandr STE6333 E SK SKI-OB Šternberk 140:02 + 77:40
H55A
6.00 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 E Slavia Liberec orienteering 54:51
2. Hornik Zbigniew 2BP5601 E SKO Kompas 62:27 + 7:36
3. Gurka Jiří TUV4601 E SOK TJ Turnov 65:29 + 10:38
4. Kula Jiří VAM6100 E OOB Vamberk 71:01 + 16:10
5. Jaroš Vladimír DCE5400 E KOB Dobřichovice 71:31 + 16:40
6. Zeman Jaroslav SJI5901 E OK Jihlava 72:45 + 17:54
7. Olbrycht Janusz 73P5500 E OLBnO 91:23 + 36:32
8. Sypula Slawomir 28P6006 E UNTS Warszawa 94:55 + 40:04
9. Polewski Dariusz 2AP6100 E Jedynka Zdzieszowicw 103:13 + 48:22
10. Poklop Lubomír UOL5601 E SOB Olomouc 129:31 + 74:40
H55B
5.30 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Törnqvist Kent 33S6006 E Karlskrona SOK 65:22
2. Pilc Oldřich ZPV5100 E KOB ZPV Prostějov 91:47 + 26:25
Černý Petr ALB6000 E OOB Albrechtice nad Orlicí DISK
H65
4.70 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čípa Jiří CET5002 E TJ Loko Česká Třebová 46:32
2. Jelínek Petr TZL4902 E SKOB Zlín 49:28 + 2:56
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:54 + 5:22
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 E USK Praha 53:50 + 7:18
5. Babický Tomáš RUM5001 E ZOOB Rumburk 59:21 + 12:49
6. Pospíšil Karel KAR5001 E SK Karlovice 67:50 + 21:18
7. Wysocki Andrzej 24P5100 E Slask O-Team 68:17 + 21:45
8. Kříž Pavel PZR4800 E UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:12 + 26:40
9. Skácel Jaroslav KON4617 E KOB Konice 74:06 + 27:34
10. Ender Wolker 11D5010 E HSG TURBINE ZITTAU 88:06 + 41:34
11. Denemarek Oldřich BBM5100 E BETA URSUS Orienteering 90:37 + 44:05
12. KMIECINSKI Józef 25P5101 E PUKS Mlode Orly 91:39 + 45:07
13. Hlaváč Jaroslav SMB4801 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 104:31 + 57:59
H70
4.00 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 E TJ Baník Ostrava OKD 44:12
2. Bauer Emil VBM4410 E VSK Mendelu Brno 51:14 + 7:02
3. Horký Jan UOL4600 E SOB Olomouc 52:51 + 8:39
4. Novotný František PUL4200 E OOB USK Slavie Ústí n.L. 54:57 + 10:45
5. Dufek Jan TBM4231 E KOS TJ Tesla Brno 58:30 + 14:18
6. Havlík Jaroslav SJC3601 E Sportcentrum Jičín 60:41 + 16:29
7. Mrkvica Miroslav ZLH4600 E OOB TJ Zlaté Hory 65:14 + 21:02
8. Ostřanský Josef SSU4302 E SK Severka Šumperk 68:48 + 24:36
9. Gřunděl Ivan SJH4201 E SJH Jindřichův Hradec 71:56 + 27:44
10. Diener Herbert MOV4101 E SKOB Ostrava 73:19 + 29:07
HDR
2.60 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Ondřej VRB0505 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 32:16
2. Švestka Štěpán KVS0601 E SKOB Kobra Vsetín 37:23 + 5:07
3. Peňáz Jan VRB1111 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 39:02 + 6:46
4. Volkova Maja 38S0950 E VZA Žilina 41:01 + 8:45
5. Stiborová Blanka KAR7650 E SK Karlovice 44:48 + 12:32
6. Kruliš Janek 8KC1000 E ZŠ a MŠ Chotyně 44:55 + 12:39
7. Hlavac Petr NNN C Neregistrovaní (NNN) 46:09 + 13:53
8. Vyoralová Šárka VIC0950 E OB Vizovice 51:38 + 19:22
9. Doucha Tomáš SNA0801 E TJ START Náchod 51:45 + 19:29
10. Švec Jakub KVS0801 E SKOB Kobra Vsetín 55:58 + 23:42
11. Švestka Patrik KVS0703 E SKOB Kobra Vsetín 56:26 + 24:10
12. Mrkvica Jan ZLH1101 E OOB TJ Zlaté Hory 59:35 + 27:19
13. Forst Albert MFP0901 E VŠSK MFF UK Praha 64:41 + 32:25
Denemarek Albert BBM C BETA URSUS Orienteering DISK
TK
3.80 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oded Verbin 6DC C SILVA OCamp 36:15
2. Rudakova Olena 6DC8872 E SILVA OCamp 40:14 + 3:59
3. José Samper García 6DC5300 E SILVA OCamp 41:08 + 4:53
4. Fellner Marek 3TC6500 E FENIX SKI TEAM 41:35 + 5:20
5. Vlachová Eliška 6DC8870 E SILVA OCamp 41:43 + 5:28
6. Opletalova Eva HAV C OB Havířov 44:34 + 8:19
7. Tamara Denysenko 6DC8874 E SILVA OCamp 45:06 + 8:51
8. Opletalova Pavla HAV6652 C OB Havířov 45:30 + 9:15
9. Czajka Iza 23P8250 E OK!Sport 46:46 + 10:31
10. Ludka Zbyněk 6DC8801 E SILVA OCamp 50:41 + 14:26
11. Janečková Marta 6DC8850 E SILVA OCamp 53:20 + 17:05
12. Peňázová Hana VRB7878 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 55:01 + 18:46
13. Vých Luboš KOR7300 E OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:27 + 20:12
14. Avital Ofer 6DC5100 E SILVA OCamp 57:35 + 21:20
15. Najbrtová Veronika KVS8651 E SKOB Kobra Vsetín 59:01 + 22:46
16. Probozsová Natálie 6DC8871 E SILVA OCamp 60:53 + 24:38
17. Slavickova Katerina 6DC C SILVA OCamp 66:52 + 30:37
18. Zaoral Jan VRB4703 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 70:12 + 33:57
19. Cirkowska Marzena NNN0012 E Neregistrovaní (NNN) 80:24 + 44:09
20. Tufan Sarp 6DC7200 E SILVA OCamp 84:19 + 48:04
21. Kucharova Anna 4HC0019 E PSÍ TÝM 88:16 + 52:01
21. Ricardo Iniguez Crespo 6DC5100 E SILVA OCamp 88:16 + 52:01
23. Meir Anat 6DC7450 E SILVA OCamp 91:15 + 55:00
24. Mrazova Jana 3TC0201 E FENIX SKI TEAM 94:28 + 58:13
25. Vrbovsky Benjamin 3TC8700 E FENIX SKI TEAM 95:13 + 58:58
26. Hanus Jaroslav HOB0014 E SKOB Horní Benešov 98:08 + 61:53
Ramazan Emre Ucar 6DC9300 E SILVA OCamp DISK
Oksana Oskalenko 6DC8873 E SILVA OCamp DISK
Trojek Jakub TRC6400 E SKOB BETA Třinec DISK
Jankovcova Marie TJP3950 C TJ Sokol Troja DISK
Chmelařová Blanka 25C6750 E péčkaři DISK
TL
5.70 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dimitrov Teodor 6DC8824 E SILVA OCamp 39:36
2. Avner Asaf 6DC8823 E SILVA OCamp 41:48 + 2:12
3. Zdráhal Tomáš 6DC8806 E SILVA OCamp 47:00 + 7:24
4. Mrkvica Petr 6DC8811 E SILVA OCamp 47:03 + 7:27
5. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 47:45 + 8:09
6. Joaquín González Pérez 6DC7300 E SILVA OCamp 50:54 + 11:18
7. Soldán Vladimír 6DC8802 E SILVA OCamp 51:41 + 12:05
8. Jonay Perez Diaz 6DC7500 E SILVA OCamp 53:37 + 14:01
9. Binar Robert UOL7500 E SOB Olomouc 53:48 + 14:12
10. Řeháček Petr SBR6302 E SKOB Bruntál 54:41 + 15:05
11. Gornicka-Antonowicz Anna 6DC6850 E SILVA OCamp 54:46 + 15:10
12. Hladík Ladislav 6DC8805 E SILVA OCamp 55:47 + 16:11
13. Novotný Tomáš 6DC8808 E SILVA OCamp 57:06 + 17:30
14. Óscar Hernáiz Sánchez 6DC8900 E SILVA OCamp 57:11 + 17:35
15. Tomášek Jiřan 6DC8849 E SILVA OCamp 57:16 + 17:40
16. Carmen Patino Deniz 6DC9450 E SILVA OCamp 59:16 + 19:40
17. Zdráhalová Pavla 6DC8854 E SILVA OCamp 60:09 + 20:33
18. Kašparová Iva 6DC8851 E SILVA OCamp 61:07 + 21:31
19. Horčičková Eva 6DC8857 E SILVA OCamp 61:58 + 22:22
20. Beran Jakub 8TC8700 E Tempo 61:59 + 22:23
21. Josivan Oliveira Juan 6DC8821 E SILVA OCamp 65:00 + 25:24
22. Švestka Vít KVS9700 E SKOB Kobra Vsetín 66:07 + 26:31
23. Antonowicz Anna-Maria 6DC9850 E SILVA OCamp 67:49 + 28:13
24. Vítková Lucie 6DC8860 E SILVA OCamp 68:35 + 28:59
25. Svarc Jiri NNN0024 E Neregistrovaní (NNN) 69:47 + 30:11
26. Feldman Shalev 6DC8822 E SILVA OCamp 70:08 + 30:32
27. Silnoušek Jiří 6DC8810 E SILVA OCamp 79:19 + 39:43
28. Kuchar Jiri 4HC0018 E PSÍ TÝM 81:43 + 42:07
29. Probozsova Zuzana 6DC8812 E SILVA OCamp 83:20 + 43:44
30. Binarová Jitka UOL7751 E SOB Olomouc 84:17 + 44:41
31. Trš Lubomír PBM7302 E TJ Spartak 1. Brněnská 84:24 + 44:48
32. Golinowska Ela 2CP0013 E 10BKPanc 86:35 + 46:59
33. Schejbal Vladimir NNN0022 E Neregistrovaní (NNN) 94:59 + 55:23
34. Vereš Lukáš 8TC8800 E Tempo 98:02 + 58:26
35. Schejbalova Kristina NNN0023 E Neregistrovaní (NNN) 106:06 + 66:30
36. Labudík Milan VRB6202 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 136:21 + 96:45