Výsledky závodu: Eduard 2016 - E1

Datum:
29.07.2016
Místo konání:
Sportovní areál EDUARD
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Eliáš
Ředitel závodu:
Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Ondráček Radim - R1
Stavitel tratí:
Zurynková Jana, Pecková Ivana
JURY:
Bašus Petr, Fujáčková Ivana, Hlava Miroslav
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T1     T2    
D10L
2.00 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlíková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 25:58
2. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 26:33 + 0:35
3. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB Spartak Adamov 30:57 + 4:59
4. Peřinová Eliška NNN C Neregistrovaní (NNN) 41:55 + 15:57
5. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 43:50 + 17:52
6. Novotná Barbora PGP0751 C SK Praga 48:44 + 22:46
7. Sosnová Aneta LPM0950 C OK Lokomotiva Plzeň 50:06 + 24:08
Mayerová Daniela KSH0852 C OB Kašperské Hory DISK
D10
1.90 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 C OK Lokomotiva Plzeň 13:40
2. Kolovratová Tereza 3AC0650 C NER - Novakovi 18:54 + 5:14
3. Bulířová Žofie 44C0850 C Neregistrovaní 20:42 + 7:02
4. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 21:09 + 7:29
5. Bauerová Aneta SKV0752 C TJ Slovan Karlovy Vary 26:56 + 13:16
D12
2.70 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ziebová Veronika NEJ0450 B TJ Jiskra Nejdek 29:34
2. Holíková Simona NEJ0551 C TJ Jiskra Nejdek 30:54 + 1:20
3. Nedvídková Katka RUM0451 C ZOOB Rumburk 33:11 + 3:37
4. Čáslavská Klára NEJ0550 C TJ Jiskra Nejdek 34:31 + 4:57
5. Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 37:03 + 7:29
6. Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 42:27 + 12:53
7. Peřinová Zuzana NNN C Neregistrovaní (NNN) 56:56 + 27:22
8. Študlarová Zuzana 3AC0550 C NER - Novakovi 85:54 + 56:20
9. Kolovratová Adéla 3AC0450 C NER - Novakovi 89:55 + 60:21
D14
3.10 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chernykh Zoya 17R0250 C Club by name Gorelov 29:41
2. Marešová Klára NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek 35:29 + 5:48
3. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 35:42 + 6:01
4. Lataste Lucie 65F0250 C SKI CLUB BARR 36:00 + 6:19
5. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 42:12 + 12:31
6. Matoušová Gabriela VRL0352 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:37 + 25:56
D16
3.30 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 34:28
2. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:53 + 0:25
3. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 38:27 + 3:59
4. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 40:07 + 5:39
5. Horáková Marie NEJ0252 C TJ Jiskra Nejdek 58:29 + 24:01
Černá Kateřina MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně DISK
Žampachová Bára 3AC0150 C NER - Novakovi DISK
D18
3.90 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:16
2. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 47:03 + 6:47
3. Kopecká Johana VSP9950 B USK Praha 47:33 + 7:17
4. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 61:18 + 21:02
5. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 102:45 + 62:29
Koldinská Veronika 61X9850 C koldi DISK
Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D21A
4.90 km, 145 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8721
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 40:30 8937
2. Bochenková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín 41:21 + 0:51 8759
3. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 42:44 + 2:14 8468
4. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 43:07 + 2:37 8388
5. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 44:18 + 3:48 8139
6. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 44:30 + 4:00 8097
7. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 46:20 + 5:50 7712
8. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 46:27 + 5:57 7688
9. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:18 + 8:48 7089
10. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 49:33 + 9:03 7037
11. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 49:43 + 9:13 7002
12. Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 51:18 + 10:48 6669
13. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 52:40 + 12:10 6382
14. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 52:43 + 12:13 6372
15. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 53:24 + 12:54 6228
16. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 55:37 + 15:07 5763
17. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 60:37 + 20:07 4712
18. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 61:01 + 20:31 4628
19. Rickmeyer Tina 71D8650 C USV TU Dresden 63:21 + 22:51
20. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 63:56 + 23:26 4016
21. Bravená Martina VBM8751 C VSK Mendelu Brno 70:23 + 29:53 2661
22. Boumová Irena VSP7751 C USK Praha 73:53 + 33:23 1926
23. Helikarová Kateřina 69X8650 C HO Humanita 125:42 + 85:12
D21B
4.60 km, 130 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4298
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodová Lenka PHK9551 R OK 99 Hradec Králové 47:09 4515
2. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 50:50 + 3:41 4197
3. Gabrovská Lucie TAP8854 C KOB TRETRA Praha 51:00 + 3:51 4182
4. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 51:13 + 4:04 4163
5. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 53:30 + 6:21 3966
6. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 C OK Slavia Hradec Králové 53:49 + 6:40 3938
7. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 56:16 + 9:07 3726
8. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 57:55 + 10:46 3584
9. Pilařová Petra LPM8351 C OK Lokomotiva Plzeň 58:17 + 11:08 3552
10. Slavíková Jana CHA8251 C OK Chrastava 60:33 + 13:24 3356
11. Hošková Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 64:33 + 17:24 3009
12. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 65:45 + 18:36 2906
13. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 67:29 + 20:20 2756
14. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:22 + 24:13 2419
15. Ottová Terezka JES8651 C OK Rakovník 71:25 + 24:16 2415
16. Drbohlavová Anna VLI8151 C Slavia Liberec orienteering 77:51 + 30:42 1858
17. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 79:38 + 32:29 1704
18. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 83:36 + 36:27 1361
D21C
3.90 km, 115 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 45:15 0
2. Drahorádová Lenka LPU8660 C OK Lokomotiva Pardubice 55:09 + 9:54 0
3. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 68:46 + 23:31 0
4. Berglová Lucie 7NC8250 C NNNN 75:45 + 30:30
D35
4.50 km, 130 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 43:15
2. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 47:43 + 4:28
3. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 54:09 + 10:54
4. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 55:52 + 12:37
5. Dítkova Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 58:47 + 15:32
6. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 62:20 + 19:05
7. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 66:32 + 23:17
8. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 66:52 + 23:37
9. Bredlerová Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 68:54 + 25:39
10. Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 70:50 + 27:35
11. Chaloupková Marie SLP8151 C OOB Slavia Praha 72:45 + 29:30
12. Zýková Martina 3KX7750 C Špekouni 73:14 + 29:59
13. Hönigová Iva 3KX7850 C Špekouni 74:29 + 31:14
14. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 78:59 + 35:44
Bredlerová Gabriela SKV7451 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Koppová Ingrid SLP7960 C OOB Slavia Praha DISK
D40
4.30 km, 120 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 47:46
2. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 52:33 + 4:47
3. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:47 + 10:01
4. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 59:24 + 11:38
5. Tomášková Radka CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 63:41 + 15:55
6. Jandová Lenka KAD7250 C Originální Vivalín Team Kadaň 67:08 + 19:22
7. Marešová Marcela NEJ7450 C TJ Jiskra Nejdek 76:03 + 28:17
8. Zehnulová Jana ZBM7371 C SK Žabovřesky Brno 77:47 + 30:01
9. Matoušová Petra VRL7154 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:11 + 35:25
10. Tomandlová Radka 5IX7550 C NOK HoRa 85:09 + 37:23
11. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 102:57 + 55:11
D45
3.90 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 43:39
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 45:00 + 1:21
3. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 47:41 + 4:02
4. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 47:54 + 4:15
5. Kamarytová Martina MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 49:57 + 6:18
6. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 53:01 + 9:22
7. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 53:13 + 9:34
8. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 53:36 + 9:57
9. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 53:42 + 10:03
10. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 65:54 + 22:15
11. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 76:48 + 33:09
12. Jandová Hana LCV7150 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 81:41 + 38:02
13. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 89:28 + 45:49
Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka DISK
MS Lataste Jana 65F0050 C SKI CLUB BARR 48:58 + 5:19
D50
3.70 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 42:17
2. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 54:22 + 12:05
3. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 56:01 + 13:44
4. Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 61:05 + 18:48
5. Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 64:45 + 22:28
6. Šplinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary 117:14 + 74:57
D55
3.60 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 C Privat 45:18
2. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 51:26 + 6:08
3. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 56:06 + 10:48
4. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 57:10 + 11:52
5. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 58:01 + 12:43
6. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 61:15 + 15:57
7. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:43 + 18:25
8. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 65:48 + 20:30
D60
3.30 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 44:40
2. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 52:13 + 7:33
3. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 57:14 + 12:34
4. Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice 95:34 + 50:54
D65
2.70 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 41:34
2. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 43:39 + 2:05
3. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 46:04 + 4:30
4. Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha 61:27 + 19:53
5. Brabcová Jindra LCV4750 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 85:28 + 43:54
6. Horáková Magdalena NEJ4950 C TJ Jiskra Nejdek 102:57 + 61:23
D70
2.50 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 43:30
2. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 72:50 + 29:20
H10L
2.00 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžička Stanislav LPM0630 C OK Lokomotiva Plzeň 25:01
2. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 29:51 + 4:50
3. Tříska Lukáš LPM0800 C OK Lokomotiva Plzeň 31:31 + 6:30
4. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 37:33 + 12:32
H10
1.90 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 14:52
2. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 16:43 + 1:51
3. Šmejkal Robert 3AC0600 C NER - Novakovi 20:10 + 5:18
Šlechta Viktor LPM0600 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
H12
2.90 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 23:11
2. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB Spartak Adamov 24:54 + 1:43
3. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 25:32 + 2:21
4. Růžička Bronislav LPM0404 C OK Lokomotiva Plzeň 26:48 + 3:37
5. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 26:52 + 3:41
6. Lataste Mathias 65F0400 C SKI CLUB BARR 27:44 + 4:33
7. Stehlík Šimon LPM0501 C OK Lokomotiva Plzeň 28:41 + 5:30
8. Melišík Jan TAP0502 C KOB TRETRA Praha 29:05 + 5:54
9. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 29:53 + 6:42
10. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 36:37 + 13:26
11. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 43:13 + 20:02
12. Rádl Mikeš 3AC0500 C NER - Novakovi 44:30 + 21:19
13. Košina Tobiáš SKV0502 C TJ Slovan Karlovy Vary 44:37 + 21:26
14. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 46:08 + 22:57
15. Szabó Vojtěch LPM0503 C OK Lokomotiva Plzeň 46:13 + 23:02
16. Bauer Matyáš SKV0402 C TJ Slovan Karlovy Vary 48:05 + 24:54
17. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 49:46 + 26:35
H14
3.60 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 29:32
2. Chernykh Misha 17R0200 C Club by name Gorelov 30:04 + 0:32
3. Mayer Šimon KSH0202 C OB Kašperské Hory 31:35 + 2:03
4. Tokár Radim NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek 31:58 + 2:26
5. Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 37:03 + 7:31
6. Spěváček Vojtěch VPM0205 C KOS Slavia VŠ Plzeň 50:50 + 21:18
H16
4.00 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 37:07
2. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:43 + 3:36
3. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 42:10 + 5:03
4. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 46:34 + 9:27
5. Tomášek Ondřej CEL0100 B TJ Sokol Čelechovice na Hané 47:26 + 10:19
6. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 59:28 + 22:21
7. Zabořil Vojta JEN0101 C OB Jenišovice 81:02 + 43:55
8. Rosenbaum Ondřej JES0001 C OK Rakovník 93:21 + 56:14
H18
4.60 km, 130 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 48:33
2. Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 50:33 + 2:00
H21A
6.30 km, 190 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9237
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 41:37 9328
2. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 42:10 + 0:33 9207
3. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 42:19 + 0:42 9174
4. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 42:28 + 0:51 9141
5. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 42:38 + 1:01 9105
6. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 43:36 + 1:59 8892
7. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 44:05 + 2:28 8786
8. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 44:07 + 2:30 8779
9. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 44:37 + 3:00 8669
10. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 45:53 + 4:16 8391
11. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 46:06 + 4:29 8343
12. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 47:46 + 6:09 7977
13. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 48:42 + 7:05 7772
14. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 49:22 + 7:45 7625
15. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 49:24 + 7:47 7618
16. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 50:03 + 8:26 7475
17. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:10 + 8:33 7449
18. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 50:35 + 8:58 7358
19. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 50:40 + 9:03 7339
20. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 51:48 + 10:11 7090
21. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 52:21 + 10:44 6970
22. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 52:29 + 10:52 6940
23. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 52:59 + 11:22 6830
24. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 53:08 + 11:31 6797
25. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 53:26 + 11:49 6732
26. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 53:42 + 12:05 6673
27. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 53:58 + 12:21 6614
28. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 54:55 + 13:18 6406
29. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:02 + 14:25 6160
30. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 58:31 + 16:54 5614
31. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 59:40 + 18:03 5362
32. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 64:40 + 23:03 4263
33. Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha 66:51 + 25:14 3783
34. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 67:47 + 26:10 3578
35. Tůma Martin 69X8200 C HO Humanita 67:54 + 26:17
36. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 73:15 + 31:38 2377
Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Benda Lukáš EKP7705 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Pašek František KAM7600 C OK Kamenice DISK 0
Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha DISK 0
H21B
6.10 km, 175 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4648
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pilař Karel BSO7801 C KOB Baník Sokolov 49:55 5000
2. Novák Petr SKV8201 C TJ Slovan Karlovy Vary 52:02 + 2:07
3. Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 55:40 + 5:45 4505
4. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:27 + 6:32 4438
5. Bejr Zdeněk NPA8401 C SK LOB Nová Paka 67:40 + 17:45 3473
6. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:46 + 17:51 3464
7. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 72:20 + 22:25 3071
8. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 75:59 + 26:04 2757
9. Šlajchrt Martin JES8500 C OK Rakovník 134:39 + 84:44 0
H21C
3.90 km, 115 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2879
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 37:28 2973
2. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 39:17 + 1:49 2838
3. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Chemopetrol Litvínov 39:27 + 1:59 2826
4. Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 41:23 + 3:55 2682
5. Žemlička Jan LPU8303 C OK Lokomotiva Pardubice 49:51 + 12:23 2053
6. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 51:38 + 14:10 1920
H35
5.70 km, 160 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 54:29
2. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 56:09 + 1:40
3. Hašek Jakub 5DX8000 C Neregistrovaní - Haškovi 62:02 + 7:33
4. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 62:20 + 7:51
5. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 64:07 + 9:38
6. Bergl Tomáš 7NC7800 C NNNN 67:44 + 13:15
7. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 70:49 + 16:20
8. Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja 71:04 + 16:35
9. Fišer Pavel NNN C Neregistrovaní (NNN) 79:29 + 25:00
Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha DISK
H40
5.30 km, 150 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 44:28
2. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 51:21 + 6:53
3. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:54 + 9:26
4. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 54:25 + 9:57
5. Nedvídek Martin RUM7501 C ZOOB Rumburk 59:55 + 15:27
6. Zýka Vít 3KX7200 C Špekouni 79:03 + 34:35
7. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 83:38 + 39:10
H45
5.00 km, 145 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 50:42
2. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 52:48 + 2:06
3. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:52 + 4:10
4. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 55:30 + 4:48
5. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 57:18 + 6:36
6. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 59:46 + 9:04
7. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 64:17 + 13:35
8. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 64:30 + 13:48
9. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 67:39 + 16:57
10. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 68:24 + 17:42
11. Kamaryt Miloš MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 69:09 + 18:27
12. Tomandl Jan 5IX7001 C NOK HoRa 70:38 + 19:56
13. Bulíř Jiří 44C6801 C Neregistrovaní 71:04 + 20:22
14. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 72:39 + 21:57
15. Müller Rico 71D6400 C USV TU Dresden 73:51 + 23:09
16. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 86:33 + 35:51
17. Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava 99:33 + 48:51
18. Kozelka Jan LCV7000 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 104:27 + 53:45
19. Melišík Michael TAP7100 C KOB TRETRA Praha 138:47 + 88:05
H50
4.80 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 44:34
2. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 49:11 + 4:37
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 51:10 + 6:36
4. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:08 + 12:34
5. Chernykh Sergey 17R6200 C Club by name Gorelov 60:40 + 16:06
6. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 61:19 + 16:45
7. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 74:06 + 29:32
8. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 108:03 + 63:29
Přibík Jan PGP6301 C SK Praga DISK
MS Hones Sepp 26A0000 C HSV Ried 52:37 + 8:03
H55
4.60 km, 130 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 40:34
2. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 42:44 + 2:10
3. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:00 + 8:26
4. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 51:07 + 10:33
5. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 51:29 + 10:55
6. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 53:05 + 12:31
7. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 66:09 + 25:35
8. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:18 + 43:44
H60
4.20 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 51:08
2. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 56:13 + 5:05
3. Nechyba Jiri 61C5300 C Stara Hut 106:42 + 55:34
H65
3.90 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 38:54
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 46:32 + 7:38
3. Böhm Eduard 17A4800 C ASKÖ Salzburg/Henndorf 55:14 + 16:20
4. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 55:44 + 16:50
5. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:27 + 17:33
6. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 57:04 + 18:10
7. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 59:17 + 20:23
8. Janda Josef KAD4701 C Originální Vivalín Team Kadaň 64:18 + 25:24
9. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 70:06 + 31:12
10. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 71:31 + 32:37
11. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 73:24 + 34:30
12. Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 76:37 + 37:43
13. Klimánek Miloslav UVP4700 C Slovan Praha 76:49 + 37:55
H70
3.70 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 47:23
2. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 49:36 + 2:13
3. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 53:23 + 6:00
4. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 53:41 + 6:18
5. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 55:59 + 8:36
6. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 56:24 + 9:01
7. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 58:40 + 11:17
8. Krch Josef UVP4300 C Slovan Praha 61:14 + 13:51
9. Kendrey George NNN C Neregistrovaní (NNN) 63:51 + 16:28
10. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 70:29 + 23:06
H75
3.30 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 63:02
2. Hanák Milan FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 112:32 + 49:30
HDR
1.90 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vít Tomáš BSO0800 C KOB Baník Sokolov 20:14
2. Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha 22:41 + 2:27
3. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 22:59 + 2:45
4. Gregor Richard BSO C KOB Baník Sokolov 23:20 + 3:06
5. Tejkalová Aneta ADA1050 C OOB Spartak Adamov 23:22 + 3:08
6. Mašláň Prokop NNN0 C Neregistrovaní (NNN) 32:40 + 12:26
7. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 32:58 + 12:44
8. Nováková Viktorie NNN07 C Neregistrovaní (NNN) 35:26 + 15:12
9. Čevelová Adéla RIC1150 C OB Říčany 36:17 + 16:03
10. Gregor Ondřej BSO C KOB Baník Sokolov 39:45 + 19:31
11. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Chemopetrol Litvínov 40:23 + 20:09
12. Mašláňová Ema NNN C Neregistrovaní (NNN) 41:07 + 20:53
13. Markevičová Eva a Vendula KON C KOB Konice 42:02 + 21:48
14. Pilař Karel LPM1200 C OK Lokomotiva Plzeň 49:25 + 29:11
15. Pilařová Marie LPM1050 C OK Lokomotiva Plzeň 49:33 + 29:19
16. Matoušek Jan EKP C VŠTJ Ekonom Praha 58:37 + 38:23
17. Novotná Karolína PGP C SK Praga 70:07 + 49:53
18. Novotná Tereza PGP C SK Praga 70:12 + 49:58
19. Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 70:39 + 50:25
20. Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 70:53 + 50:39
21. Pievac Mila NNN C Neregistrovaní (NNN) 104:40 + 84:26
P
3.20 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Petr NNN74 C Neregistrovaní (NNN) 29:49
2. Novák Jakub NNN00 C Neregistrovaní (NNN) 38:09 + 8:20
3. Nováková Simona JES C OK Rakovník 51:09 + 21:20
4. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:21 + 33:32
5. Novák Daniel NNN03 C Neregistrovaní (NNN) 68:02 + 38:13
6. Peřinová Anna NNN C Neregistrovaní (NNN) 73:20 + 43:31
7. Čtveráková Iveta DOB C KOB Dobruška 82:42 + 52:53
8. Krchová Eva UVP4650 C Slovan Praha 97:45 + 67:56
9. Zvolánková Martina NNN C Neregistrovaní (NNN) 116:56 + 87:07
Fargašová Ariana KON C KOB Konice DISK
T1
3.50 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauerová Kateřina SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 42:44
2. Vít Daniel BSO7300 C KOB Baník Sokolov 42:59 + 0:15
3. Opletal Prokop KON C KOB Konice 44:45 + 2:01
4. Markevič Jiří KON C KOB Konice 61:35 + 18:51
5. Krupová Tereza 6YC8751 C Neregistrovaní 66:35 + 23:51
6. Uhlíková Šárka NNN C Neregistrovaní (NNN) 103:59 + 61:15
7. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 104:18 + 61:34
8. Haider Anna 26A0100 C HSV Ried 105:48 + 63:04
Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha DISK
T2
5.60 km, 150 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dneboský František 24C8000 C OK Vršovice 57:32
2. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 67:48 + 10:16
3. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 69:05 + 11:33
4. Šklíba David TJN9918 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:33 + 28:01
5. Pivec Lukáš NNN C Neregistrovaní (NNN) 89:13 + 31:41
6. Šlechta Petr LPM7530 C OK Lokomotiva Plzeň 96:01 + 38:29
7. Šklíba Jaromír TJN6618 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 99:24 + 41:52
8. Kratochvílová Silvie NNN78 C Neregistrovaní (NNN) 114:10 + 56:38
9. Nováček Jan NNN C Neregistrovaní (NNN) 133:55 + 76:23
Horáková Jana 9BC8000 C NNN DISK