Výsledky závodu: Eduard 2016 - E2

Datum:
30.07.2016
Místo konání:
Sportovní areál EDUARD
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Rovnost
Ředitel závodu:
Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Ondráček Radim - R1
Stavitel tratí:
Ševčík Petr - R3
JURY:
Bašus Petr, Fujáčková Ivana, Hlava Miroslav
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T1     T2    
D10L
2.10 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 C OB Kašperské Hory 29:11
2. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 30:55 + 1:44
3. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB Spartak Adamov 41:23 + 12:12
4. Novotná Barbora PGP0751 C SK Praga 51:46 + 22:35
5. Peřinová Eliška NNN C Neregistrovaní (NNN) 57:43 + 28:32
6. Sosnová Aneta LPM0950 C OK Lokomotiva Plzeň 71:20 + 42:09
7. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 89:07 + 59:56
Stehlíková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
D10
2.20 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 C OK Lokomotiva Plzeň 23:00
2. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 24:19 + 1:19
3. Kolovratová Tereza 3AC0650 C NER - Novakovi 38:56 + 15:56
4. Bauerová Aneta SKV0752 C TJ Slovan Karlovy Vary 46:57 + 23:57
5. Bulířová Žofie 44C0850 C Neregistrovaní 64:13 + 41:13
D12
2.70 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holíková Simona NEJ0551 C TJ Jiskra Nejdek 31:48
2. Ziebová Veronika NEJ0450 B TJ Jiskra Nejdek 33:05 + 1:17
3. Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 36:08 + 4:20
4. Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 36:27 + 4:39
5. Študlarová Zuzana 3AC0550 C NER - Novakovi 37:11 + 5:23
6. Čáslavská Klára NEJ0550 C TJ Jiskra Nejdek 37:43 + 5:55
7. Nedvídková Katka RUM0451 C ZOOB Rumburk 38:11 + 6:23
8. Pecková Tereza EKP0551 C VŠTJ Ekonom Praha 39:30 + 7:42
9. Kolovratová Adéla 3AC0450 C NER - Novakovi 66:38 + 34:50
10. Peřinová Zuzana NNN C Neregistrovaní (NNN) 68:00 + 36:12
D14
3.30 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 35:27
2. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 39:40 + 4:13
3. Marešová Klára NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek 41:54 + 6:27
4. Chernykh Zoya 17R0250 C Club by name Gorelov 41:57 + 6:30
5. Lataste Lucie 65F0250 C SKI CLUB BARR 42:43 + 7:16
6. Matoušová Gabriela VRL0352 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:32 + 11:05
7. Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 71:49 + 36:22
D16
4.60 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 42:53
2. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:04 + 0:11
3. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 45:20 + 2:27
4. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 53:29 + 10:36
5. Horáková Marie NEJ0252 C TJ Jiskra Nejdek 79:14 + 36:21
6. Žampachová Bára 3AC0150 C NER - Novakovi 132:51 + 89:58
D18
5.70 km, 120 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:36
2. Kopecká Johana VSP9950 B USK Praha 58:32 + 2:56
3. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 73:52 + 18:16
4. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 75:34 + 19:58
5. Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 124:38 + 69:02
6. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 129:15 + 73:39
7. Koldinská Veronika 61X9850 C koldi 134:12 + 78:36
D21A
7.60 km, 230 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8721
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 61:55 8925
2. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 63:54 + 1:59 8652
3. Bochenková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín 64:22 + 2:27 8588
4. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 64:47 + 2:52 8530
5. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 66:44 + 4:49 8262
6. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 68:40 + 6:45 7996
7. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 68:43 + 6:48 7989
8. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 72:22 + 10:27 7487
9. Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 76:24 + 14:29 6932
10. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 77:24 + 15:29 6795
11. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 77:33 + 15:38 6774
12. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 78:25 + 16:30 6655
13. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:52 + 17:57 6455
14. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 80:47 + 18:52 6329
15. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 81:51 + 19:56 6182
16. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 84:01 + 22:06 5884
17. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 86:09 + 24:14 5591
18. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 87:46 + 25:51 5368
19. Boumová Irena VSP7751 C USK Praha 98:41 + 36:46 3867
20. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 104:06 + 42:11 3121
21. Rickmeyer Tina 71D8650 C USV TU Dresden 107:13 + 45:18
22. Helikarová Kateřina 69X8650 C HO Humanita 154:00 + 92:05
Bravená Martina VBM8751 C VSK Mendelu Brno DISK 0
D21B
6.10 km, 165 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4298
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodová Lenka PHK9551 R OK 99 Hradec Králové 51:58 4677
2. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 58:57 + 6:59 4150
3. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 60:03 + 8:05 4067
4. Gabrovská Lucie TAP8854 C KOB TRETRA Praha 60:38 + 8:40 4023
5. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 64:24 + 12:26 3739
6. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 C OK Slavia Hradec Králové 65:31 + 13:33 3655
7. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 65:48 + 13:50 3633
8. Slavíková Jana CHA8251 C OK Chrastava 66:10 + 14:12 3606
9. Hošková Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 67:00 + 15:02 3543
10. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 68:21 + 16:23 3441
11. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 69:37 + 17:39 3346
12. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:31 + 22:33 2976
13. Grundmanová Lenka CHC8650 C K.O.B. Choceň 76:02 + 24:04
14. Mundlová Michaela NNN C Neregistrovaní (NNN) 78:16 + 26:18
15. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 79:59 + 28:01 2564
16. Prostředníková Monika NNN C Neregistrovaní (NNN) 92:03 + 40:05
17. Drbohlavová Anna VLI8151 C Slavia Liberec orienteering 98:35 + 46:37 1161
18. Ottová Terezka JES8651 C OK Rakovník 101:28 + 49:30 944
19. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 109:39 + 57:41 326
Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
D21C
5.90 km, 120 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2214
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:09 2331
2. Drahorádová Lenka LPU8660 C OK Lokomotiva Pardubice 65:15 + 4:06 2191
3. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 67:21 + 6:12 2119
4. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 74:45 + 13:36 1865
5. Skripniková Petra FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 95:20 + 34:11 1160
6. Berglová Lucie 7NC8250 C NNNN 106:42 + 45:33
D35
5.90 km, 120 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 51:26
2. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 52:22 + 0:56
3. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 55:28 + 4:02
4. Dítkova Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 57:11 + 5:45
5. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 58:11 + 6:45
6. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 64:28 + 13:02
7. Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 65:15 + 13:49
8. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 65:24 + 13:58
9. Zýková Martina 3KX7750 C Špekouni 71:51 + 20:25
10. Bredlerová Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 74:10 + 22:44
11. Hasalová Jana PGP6751 C SK Praga 76:36 + 25:10
12. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 80:40 + 29:14
13. Chaloupková Marie SLP8151 C OOB Slavia Praha 82:05 + 30:39
14. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 86:47 + 35:21
15. Hönigová Iva 3KX7850 C Špekouni 87:52 + 36:26
16. Koppová Ingrid SLP7960 C OOB Slavia Praha 101:59 + 50:33
17. Bredlerová Gabriela SKV7451 C TJ Slovan Karlovy Vary 123:26 + 72:00
D40
4.60 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 44:42
2. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:42 + 5:00
3. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 50:13 + 5:31
4. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 53:49 + 9:07
5. Tomášková Radka CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 54:22 + 9:40
6. Jandová Lenka KAD7250 C Originální Vivalín Team Kadaň 60:10 + 15:28
7. Matoušová Petra VRL7154 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:53 + 34:11
8. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 80:39 + 35:57
9. Tomandlová Radka 5IX7550 C NOK HoRa 89:18 + 44:36
10. Marešová Marcela NEJ7450 C TJ Jiskra Nejdek 105:40 + 60:58
11. Bulířová Blanka NNN C Neregistrovaní (NNN) 117:40 + 72:58
D45
4.20 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 41:44
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 41:47 + 0:03
3. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 42:25 + 0:41
4. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 50:05 + 8:21
5. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 50:27 + 8:43
6. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 51:34 + 9:50
7. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 52:34 + 10:50
8. Lataste Jana 65F0050 C SKI CLUB BARR 52:54 + 11:10
9. Kamarytová Martina MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 53:10 + 11:26
10. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 53:40 + 11:56
11. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 56:57 + 15:13
12. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 58:09 + 16:25
13. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 60:10 + 18:26
14. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 74:57 + 33:13
15. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 75:39 + 33:55
16. Jandová Hana LCV7150 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 76:28 + 34:44
17. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 78:57 + 37:13
18. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 86:02 + 44:18
D50
4.00 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 44:41
2. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 49:41 + 5:00
3. Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 50:37 + 5:56
4. Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 54:56 + 10:15
5. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 61:18 + 16:37
6. Šplinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary 73:51 + 29:10
D55
3.30 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 C Privat 33:43
2. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 40:33 + 6:50
3. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 43:29 + 9:46
4. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 44:24 + 10:41
5. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:36 + 16:53
6. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 56:06 + 22:23
7. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 72:46 + 39:03
Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka DISK
D60
3.10 km, 45 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 41:32
2. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 45:33 + 4:01
3. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 52:15 + 10:43
4. Reischigová SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 71:56 + 30:24
D65
3.00 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 37:18
2. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 46:31 + 9:13
3. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 50:37 + 13:19
4. Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha 59:37 + 22:19
5. Brabcová Jindra LCV4750 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 88:10 + 50:52
6. Horáková Magdalena NEJ4950 C TJ Jiskra Nejdek 99:06 + 61:48
D70
2.70 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 38:40
2. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 72:38 + 33:58
H10L
2.10 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 26:57
2. Růžička Stanislav LPM0630 C OK Lokomotiva Plzeň 32:18 + 5:21
3. Tříska Lukáš LPM0800 C OK Lokomotiva Plzeň 44:14 + 17:17
4. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 58:31 + 31:34
Bauer David NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK
H10
2.20 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 28:37
2. Stehlík Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 31:08 + 2:31
3. Šlechta Viktor LPM0600 C OK Lokomotiva Plzeň 42:04 + 13:27
4. Šmejkal Robert 3AC0600 C NER - Novakovi 49:51 + 21:14
H12
2.80 km, 45 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 22:47
2. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 24:10 + 1:23
3. Lataste Mathias 65F0400 C SKI CLUB BARR 26:50 + 4:03
4. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB Spartak Adamov 27:44 + 4:57
5. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 27:51 + 5:04
6. Košina Tobiáš SKV0502 C TJ Slovan Karlovy Vary 32:12 + 9:25
7. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 34:10 + 11:23
8. Bauer Matyáš SKV0402 C TJ Slovan Karlovy Vary 34:33 + 11:46
9. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 35:00 + 12:13
10. Stehlík Šimon LPM0501 C OK Lokomotiva Plzeň 35:28 + 12:41
11. Růžička Bronislav LPM0404 C OK Lokomotiva Plzeň 36:30 + 13:43
12. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 37:43 + 14:56
13. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 39:11 + 16:24
13. Melišík Jan TAP0502 C KOB TRETRA Praha 39:11 + 16:24
15. Rádl Mikeš 3AC0500 C NER - Novakovi 48:20 + 25:33
16. Pavlas Ondra 3AC0400 C NER - Novakovi 50:15 + 27:28
17. Szabó Vojtěch LPM0503 C OK Lokomotiva Plzeň 50:35 + 27:48
18. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 51:27 + 28:40
H14
4.20 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek 32:29
2. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 32:57 + 0:28
3. Mayer Šimon KSH0202 C OB Kašperské Hory 34:39 + 2:10
4. Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 36:54 + 4:25
5. Spěváček Vojtěch VPM0205 C KOS Slavia VŠ Plzeň 39:27 + 6:58
6. Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 55:59 + 23:30
7. Grundman Viktor CHC0301 C K.O.B. Choceň 63:05 + 30:36
Chernykh Misha 17R0200 C Club by name Gorelov DISK
H16
5.70 km, 120 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:17
2. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 51:59 + 5:42
3. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 55:42 + 9:25
4. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 63:43 + 17:26
5. Tomášek Ondřej CEL0100 B TJ Sokol Čelechovice na Hané 70:01 + 23:44
6. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 71:33 + 25:16
7. Zabořil Vojta JEN0101 C OB Jenišovice 91:30 + 45:13
8. Rosenbaum Ondřej JES0001 C OK Rakovník 119:50 + 73:33
H18
7.60 km, 170 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 83:26
2. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 88:00 + 4:34
3. Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 110:46 + 27:20
H21A
9.10 km, 285 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9237
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 57:01 9443
2. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 57:24 + 0:23 9382
3. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 60:32 + 3:31 8886
4. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 60:42 + 3:41 8859
5. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 61:32 + 4:31 8727
6. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 61:36 + 4:35 8717
7. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 62:51 + 5:50 8519
8. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 63:22 + 6:21 8437
9. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 64:11 + 7:10 8307
10. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 64:38 + 7:37 8236
11. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 65:07 + 8:06 8160
12. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 65:35 + 8:34 8086
13. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:01 + 9:00 8017
14. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 67:55 + 10:54 7716
15. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 68:29 + 11:28 7626
16. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 69:35 + 12:34 7452
17. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 69:53 + 12:52 7405
18. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 70:27 + 13:26 7315
19. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 71:38 + 14:37 7127
20. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 71:46 + 14:45 7106
21. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 72:32 + 15:31 6985
22. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 72:41 + 15:40 6961
23. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 73:00 + 15:59 6911
24. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 73:15 + 16:14 6871
25. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 73:43 + 16:42 6797
26. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 73:44 + 16:43 6795
27. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 75:18 + 18:17 6547
28. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 75:25 + 18:24 6528
29. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 77:08 + 20:07 6256
30. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 77:55 + 20:54 6132
31. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 78:21 + 21:20 6064
32. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 78:58 + 21:57 5966
33. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 79:38 + 22:37 5860
34. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 79:55 + 22:54 5815
35. Benda Lukáš EKP7705 C VŠTJ Ekonom Praha 81:36 + 24:35 5549
36. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 82:27 + 25:26 5414
37. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 86:31 + 29:30 4770
38. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 88:36 + 31:35 4440
39. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 90:47 + 33:46 4094
40. Tůma Martin 69X8200 C HO Humanita 91:12 + 34:11
41. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 94:22 + 37:21 3527
42. Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia VŠ Plzeň 99:06 + 42:05 2777
H21B
7.90 km, 195 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3642
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pilař Karel BSO7801 C KOB Baník Sokolov 58:59 4145
2. Bejr Zdeněk NPA8401 C SK LOB Nová Paka 72:33 + 13:34 3423
3. Novák Petr SKV8201 C TJ Slovan Karlovy Vary 73:21 + 14:22
4. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 73:48 + 14:49 3357
5. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 86:13 + 27:14 2696
6. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 95:52 + 36:53 2183
7. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 99:20 + 40:21 1998
8. Šlajchrt Martin JES8500 C OK Rakovník 140:39 + 81:40 0
Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
H21C
6.80 km, 180 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2879
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 61:34 3073
2. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Chemopetrol Litvínov 65:22 + 3:48 2907
3. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 71:06 + 9:32 2657
4. Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 77:28 + 15:54 2379
5. Žemlička Jan LPU8303 C OK Lokomotiva Pardubice 85:03 + 23:29 2048
6. Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 88:32 + 26:58 1897
7. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 97:25 + 35:51 1509
H35
7.60 km, 170 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Jakub 5DX8000 C Neregistrovaní - Haškovi 64:42
2. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 67:54 + 3:12
3. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 68:38 + 3:56
4. Fišer Pavel NNN C Neregistrovaní (NNN) 80:09 + 15:27
5. Bergl Tomáš 7NC7800 C NNNN 81:31 + 16:49
6. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 82:07 + 17:25
7. Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja 82:52 + 18:10
8. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 83:09 + 18:27
9. Sedláček Tomáš KRL6401 C Kometa Kralovice 84:53 + 20:11
10. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 98:41 + 33:59
11. Šlechta Petr LPM7531 C OK Lokomotiva Plzeň 132:55 + 68:13
Pekárek Martin NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK
H40
6.30 km, 145 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 51:05
2. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:25 + 4:20
3. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 60:40 + 9:35
4. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 63:18 + 12:13
5. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 64:45 + 13:40
6. Zýka Vít 3KX7200 C Špekouni 70:40 + 19:35
7. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 71:26 + 20:21
8. Nedvídek Martin RUM7501 C ZOOB Rumburk 71:52 + 20:47
9. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 73:24 + 22:19
H45
5.90 km, 120 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 45:41
2. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 47:49 + 2:08
3. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 52:26 + 6:45
4. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 52:31 + 6:50
5. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:11 + 7:30
6. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 53:33 + 7:52
7. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 54:04 + 8:23
8. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 55:05 + 9:24
9. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 55:37 + 9:56
10. Bulíř Jiří 44C6801 C Neregistrovaní 57:08 + 11:27
11. Tomandl Jan 5IX7001 C NOK HoRa 61:56 + 16:15
12. Kamaryt Miloš MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 62:38 + 16:57
13. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 64:04 + 18:23
14. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 64:49 + 19:08
15. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 70:17 + 24:36
16. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 73:20 + 27:39
17. Müller Rico 71D6400 C USV TU Dresden 75:41 + 30:00
18. Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava 85:00 + 39:19
19. Kozelka Jan LCV7000 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 88:13 + 42:32
20. Melišík Michael TAP7100 C KOB TRETRA Praha 111:12 + 65:31
H50
5.70 km, 120 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 46:59
2. Hones Sepp 26A0000 C HSV Ried 47:49 + 0:50
3. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 50:12 + 3:13
4. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 51:43 + 4:44
5. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 56:25 + 9:26
6. Chernykh Sergey 17R6200 C Club by name Gorelov 56:36 + 9:37
7. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 61:49 + 14:50
8. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 64:04 + 17:05
9. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:45 + 18:46
10. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 93:04 + 46:05
H55
4.20 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 39:02
2. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 39:57 + 0:55
3. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 45:25 + 6:23
4. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:46 + 7:44
5. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 48:07 + 9:05
6. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 49:27 + 10:25
7. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 51:21 + 12:19
8. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:29 + 36:27
H60
4.60 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 42:09
2. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 52:07 + 9:58
3. Nechyba Jiri 61C5300 C Stara Hut 66:04 + 23:55
H65
4.00 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 35:51
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 39:02 + 3:11
3. Otta Pavel JES4601 C OK Rakovník 48:29 + 12:38
4. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:37 + 12:46
5. Böhm Eduard 17A4800 C ASKÖ Salzburg/Henndorf 49:46 + 13:55
6. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 49:56 + 14:05
7. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 50:01 + 14:10
8. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 52:41 + 16:50
9. Klimánek Miloslav UVP4700 C Slovan Praha 54:02 + 18:11
10. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 54:12 + 18:21
11. Janda Josef KAD4701 C Originální Vivalín Team Kadaň 54:24 + 18:33
12. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 57:02 + 21:11
13. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 58:22 + 22:31
14. Valeška Rudolf LCV4700 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 58:44 + 22:53
15. Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 65:21 + 29:30
H70
3.30 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 39:46
2. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 41:11 + 1:25
3. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 43:07 + 3:21
4. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 45:19 + 5:33
5. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 48:29 + 8:43
6. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 48:55 + 9:09
7. Krch Josef UVP4300 C Slovan Praha 50:39 + 10:53
8. Kendrey George NNN C Neregistrovaní (NNN) 51:17 + 11:31
9. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 53:48 + 14:02
10. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 53:49 + 14:03
11. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 66:36 + 26:50
H75
3.00 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 56:32
2. Hanák Milan FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 85:30 + 28:58
HDR
2.10 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tejkalová Aneta ADA1050 C OOB Spartak Adamov 23:07
2. Nováková Viktorie NNN07 C Neregistrovaní (NNN) 23:22 + 0:15
3. Vít Tomáš BSO0800 C KOB Baník Sokolov 23:31 + 0:24
4. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 27:16 + 4:09
5. Bergl Jonáš NNN C Neregistrovaní (NNN) 29:37 + 6:30
6. Kaválková Doubravka NNN C Neregistrovaní (NNN) 33:24 + 10:17
7. Kaválek Jan NNN C Neregistrovaní (NNN) 33:37 + 10:30
8. Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha 33:58 + 10:51
9. Hašková Arina 5DX8650 C Neregistrovaní - Haškovi 35:30 + 12:23
10. Ritterová Lída 1BC08 C Ski klub Karlovy Vary 38:19 + 15:12
11. Mašláňová Ema NNN C Neregistrovaní (NNN) 40:24 + 17:17
12. Pievac Mila NNN C Neregistrovaní (NNN) 41:50 + 18:43
13. Bauerová Lucie NNN C Neregistrovaní (NNN) 44:47 + 21:40
14. Bašusová Olga SCP C OK Sparta Praha 45:39 + 22:32
15. Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 56:29 + 33:22
16. Čevelová Adéla RIC1150 C OB Říčany 58:33 + 35:26
17. Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 60:08 + 37:01
18. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 61:18 + 38:11
19. Novotná Tereza PGP C SK Praga 61:46 + 38:39
20. Novotná Karolína PGP C SK Praga 61:50 + 38:43
21. Pilař Karel LPM1200 C OK Lokomotiva Plzeň 79:26 + 56:19
22. Pilařová Marie LPM1050 C OK Lokomotiva Plzeň 79:27 + 56:20
Nechybová Ladislava NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK
P
2.80 km, 45 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Petr NNN74 C Neregistrovaní (NNN) 25:46
2. Novák Jakub NNN00 C Neregistrovaní (NNN) 27:20 + 1:34
3. Kaválková Jana NNN C Neregistrovaní (NNN) 31:13 + 5:27
4. Novotný Marek NNN C Neregistrovaní (NNN) 34:27 + 8:41
5. Nováková Simona JES C OK Rakovník 40:11 + 14:25
6. Váchová Ilona 1BC77 C Ski klub Karlovy Vary 40:13 + 14:27
7. Peřina Jan SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 41:27 + 15:41
8. Čtveráková Iveta DOB C KOB Dobruška 43:18 + 17:32
9. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 44:22 + 18:36
10. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:07 + 21:21
11. Peřinová Anna NNN C Neregistrovaní (NNN) 50:44 + 24:58
12. Novák Daniel NNN03 C Neregistrovaní (NNN) 71:33 + 45:47
13. Špinková Markéta TJP8550 C TJ Sokol Troja 74:07 + 48:21
14. Krchová Eva UVP4650 C Slovan Praha 79:55 + 54:09
15. Zvolánková Martina NNN C Neregistrovaní (NNN) 85:39 + 59:53
16. Novotná Kateřina NNN C Neregistrovaní (NNN) 85:41 + 59:55
17. Koldinská Michaela 61X9350 C koldi 113:36 + 87:50
T1
4.00 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiráček Josef NNN C Neregistrovaní (NNN) 40:40
2. Bauerová Kateřina SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 44:09 + 3:29
3. Vít Daniel BSO7300 C KOB Baník Sokolov 44:57 + 4:17
4. Pilařová Petra LPM8351 C OK Lokomotiva Plzeň 45:15 + 4:35
5. Tokárová Regina NEJ6950 C TJ Jiskra Nejdek 59:39 + 18:59
6. Krupová Tereza 6YC8751 C Neregistrovaní 69:21 + 28:41
7. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 71:01 + 30:21
8. Hamák Ondřej NNN C Neregistrovaní (NNN) 71:38 + 30:58
9. Studničná Lenka NNN C Neregistrovaní (NNN) 71:53 + 31:13
10. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 72:14 + 31:34
11. Haider Anna 26A0100 C HSV Ried 72:18 + 31:38
12. Živcová Pavlína DLT C KrOB Rozmarýn Litoměřice 77:06 + 36:26
13. Kazdová Dana 24C8150 C OK Vršovice 92:24 + 51:44
14. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 98:20 + 57:40
15. Uhlíková Šárka NNN C Neregistrovaní (NNN) 104:15 + 63:35
16. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 119:07 + 78:27
Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně DISK
T2
6.30 km, 145 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dneboský František 24C8000 C OK Vršovice 57:00
2. Veselá Anna VPM9250 C KOS Slavia VŠ Plzeň 69:32 + 12:32
3. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 75:25 + 18:25
4. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 75:32 + 18:32
5. Pivec Lukáš NNN C Neregistrovaní (NNN) 79:11 + 22:11
6. Šklíba David TJN9918 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:52 + 29:52
7. Šklíba Jaromír TJN6618 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:09 + 33:09
8. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 90:42 + 33:42
9. Nováček Jan NNN C Neregistrovaní (NNN) 113:40 + 56:40
10. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 124:00 + 67:00
11. Žabenský Josef NNN C Neregistrovaní (NNN) 129:38 + 72:38
12. Šedivá Romana NNN C Neregistrovaní (NNN) 129:46 + 72:46
13. Horáková Jana 9BC8000 C NNN 154:47 + 97:47