Výsledky závodu: Veřejný závod

Datum:
24.09.2016
Místo konání:
Bezděz, louka
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Obec Bezděz 1:5 000, e2,5m, formát A4, autor Tom Novák 2016
Ředitel závodu:
Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Šmol Marcel - R3
Stavitel tratí:
Novák Daniel - R2
Kategorie:
D14     D21A     D21B     D45     D60     H14     H21A     H21B     H45     H60     P    
D14
1.70 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 12:02
2. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 12:09 + 0:07
3. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 12:12 + 0:10
4. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 12:30 + 0:28
5. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 13:06 + 1:04
6. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 13:19 + 1:17
7. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 13:35 + 1:33
8. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 13:42 + 1:40
9. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 13:43 + 1:41
10. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 14:14 + 2:12
11. Šritrová Lenka TUV0252 B SOK TJ Turnov 14:52 + 2:50
12. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 15:10 + 3:08
13. Blahutová Martina MFP0550 C VŠSK MFF UK Praha 15:20 + 3:18
14. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:15 + 4:13
15. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:16 + 4:14
16. Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:46 + 5:44
16. Novotná Barbora TUR0552 C OOB TJ Turnov 17:46 + 5:44
18. Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:47 + 5:45
19. Skácelová Adéla VLI0454 C Slavia Liberec orienteering 17:57 + 5:55
20. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:22 + 6:20
21. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:55 + 7:53
22. Háková Eliška TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:58 + 7:56
23. Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:11 + 8:09
24. Lamačová Kateřina TUR0660 C OOB TJ Turnov 20:18 + 8:16
25. Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 20:24 + 8:22
26. Herrmann Charlotte 48Dxxx2 OL-Team Wehrsdorf 20:57 + 8:55
27. Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 22:12 + 10:10
28. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 22:20 + 10:18
29. Skácelová Kateřina VLI0550 C Slavia Liberec orienteering 24:10 + 12:08
30. Pesničáková Soňa TJN0451 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:12 + 12:10
31. Vláčilová Anna TAP0666 C KOB TRETRA Praha 27:02 + 15:00
32. Čabanová Eva FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdlant 30:07 + 18:05
33. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 38:50 + 26:48
Vláčilová Barbora TAP0456 C KOB TRETRA Praha DISK
Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga DISK
Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 39:25 + 27:23
D21A
2.20 km, 95 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8501
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tichovská Martina PGP8658 E SK Praga 14:23 9033
2. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 15:45 + 1:22 8276
3. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 15:54 + 1:31 8193
3. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 15:54 + 1:31 8193
5. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 16:45 + 2:22 7722
6. Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 17:04 + 2:41 7547
7. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 17:15 + 2:52 7445
8. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:21 + 2:58 7390
9. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 17:25 + 3:02 7353
10. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:32 + 3:09 7288
11. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 17:33 + 3:10 7279
12. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 17:39 + 3:16 7224
13. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 17:43 + 3:20 7187
14. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 18:05 + 3:42 6984
15. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 18:33 + 4:10 6725
16. Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:42 + 4:19 6642
17. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 18:44 + 4:21 6624
18. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 19:05 + 4:42 6430
19. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 19:26 + 5:03 6236
20. Knoblochová Kamila SJC8356 C Sportcentrum Jičín 19:29 + 5:06 6208
21. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 19:40 + 5:17 6106
22. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 19:48 + 5:25 6033
23. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 19:49 + 5:26 6023
24. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 19:58 + 5:35 5940
25. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:02 + 5:39 5903
26. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 20:12 + 5:49 5811
27. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:22 + 5:59 5719
28. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:42 + 6:19 5534
29. Matějková Martina LTP6850 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:21 + 6:58 5174
30. Smoradová Barbora ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno 21:43 + 7:20 4971
31. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 22:16 + 7:53 4666
32. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:25 + 8:02 4583
33. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 22:29 + 8:06 4546
34. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 22:42 + 8:19 4426
35. Blahutová Hanka MFP7953 C VŠSK MFF UK Praha 22:48 + 8:25 4371
36. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:20 + 8:57 4075
37. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:30 + 9:07 3983
38. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 24:26 + 10:03 3466
39. Brzáková Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 24:38 + 10:15 3355
40. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 26:34 + 12:11 2284
41. Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 26:41 + 12:18 2219
42. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 30:59 + 16:36 0
43. Šašková Petra SOB7451 C SOBSA 31:44 + 17:21 0
Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga DISK 0
D21B
1.90 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szeliga Malgorzata STB9399 C TJ Stadion Nový Bor 12:56
2. Podlipná Veronika NPA8152 C SK LOB Nová Paka 15:07 + 2:11
3. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:25 + 2:29
4. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 15:42 + 2:46
5. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:55 + 2:59
6. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 16:50 + 3:54
7. Poláková Ivana 8TX7950 VŠAK Punk 16:51 + 3:55
8. Studničná Lenka NNN8651 Neregistrovaní (NNN) 17:01 + 4:05
9. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 17:05 + 4:09
10. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:37 + 4:41
11. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 17:38 + 4:42
12. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 17:57 + 5:01
13. Vřešťálová Lucie TUR7450 C OOB TJ Turnov 18:20 + 5:24
14. Bulířová Blanka NNN7355 Neregistrovaní (NNN) 18:35 + 5:39
15. Vojáčková Šárka NNN9051 Neregistrovaní (NNN) 18:40 + 5:44
16. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:28 + 6:32
17. Świca Katarzyna STB0099 C TJ Stadion Nový Bor 19:34 + 6:38
18. Navrátilová Noemi NNN Neregistrovaní (NNN) 21:56 + 9:00
D45
1.80 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 15:40
2. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 15:43 + 0:03
3. Benešová Marika NNN7151 Neregistrovaní (NNN) 16:17 + 0:37
4. Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 16:19 + 0:39
5. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 16:40 + 1:00
6. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 17:01 + 1:21
7. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:33 + 1:53
8. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 18:20 + 2:40
9. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 22:07 + 6:27
10. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:57 + 7:17
D60
1.70 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 16:37
2. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 18:17 + 1:40
3. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 19:26 + 2:49
4. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 19:58 + 3:21
5. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 21:17 + 4:40
6. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 24:38 + 8:01
7. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 28:31 + 11:54
8. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 30:39 + 14:02
9. Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 31:31 + 14:54
10. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 31:38 + 15:01
H14
1.70 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Kryštof TUV0203 B SOK TJ Turnov 11:01
2. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:08 + 0:07
3. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 12:37 + 1:36
4. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:56 + 1:55
5. Lesák Ondřej TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:09 + 2:08
6. Mellan Jonáš TUV0308 C SOK TJ Turnov 13:34 + 2:33
7. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 14:26 + 3:25
8. Romaniuk Vojtěch TJNxxx2 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:33 + 3:32
9. Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:32 + 4:31
10. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 15:48 + 4:47
11. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 15:50 + 4:49
12. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 15:54 + 4:53
13. Bartaloš Matyáš PGP0503 C SK Praga 16:01 + 5:00
14. Míka Albert TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:02 + 5:01
15. Pokorný Jan TJN0400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:15 + 5:14
16. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 16:27 + 5:26
17. Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 16:46 + 5:45
18. Herrmann Josef 48Dxxx1 OL-Team Wehrsdorf 16:48 + 5:47
19. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:20 + 6:19
20. Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 18:26 + 7:25
21. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:32 + 7:31
22. Kruliš Janek 8KC1000 ZŠ a MŠ Chotyně 18:35 + 7:34
23. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 18:37 + 7:36
24. Hoetzel Hugo JEN0503 C OB Jenišovice 18:55 + 7:54
25. Šašek Martin SOB0501 C SOBSA 19:14 + 8:13
26. Janas Adam PGP0404 C SK Praga 20:48 + 9:47
27. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:58 + 9:57
28. Lajtkep Jakub STB0600 C TJ Stadion Nový Bor 21:01 + 10:00
29. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 21:31 + 10:30
30. Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 21:54 + 10:53
31. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:32 + 11:31
32. Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:24 + 15:23
33. Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 31:21 + 20:20
34. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB TRETRA Praha 34:09 + 23:08
Vokurka Antonín TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H21A
3.00 km, 125 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8744
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 16:54 9023
2. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 17:40 + 0:46 8638
3. Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga 17:48 + 0:54 8572
4. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 17:51 + 0:57 8547
5. Pachnik Wojciech STB9101 C TJ Stadion Nový Bor 18:14 + 1:20 8355
6. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 18:24 + 1:30 8271
7. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 18:37 + 1:43 8163
8. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 18:53 + 1:59 8029
9. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 18:56 + 2:02 8004
10. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 19:07 + 2:13 7912
10. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 19:07 + 2:13 7912
12. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 19:08 + 2:14 7904
13. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 19:16 + 2:22 7837
14. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 19:20 + 2:26 7804
15. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 19:25 + 2:31 7762
16. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 19:35 + 2:41 7678
17. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 19:42 + 2:48 7620
18. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 19:49 + 2:55 7561
19. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:56 + 3:02 7503
20. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 20:03 + 3:09 7445
21. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 20:16 + 3:22 7336
22. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 20:28 + 3:34 7236
23. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 20:37 + 3:43 7161
24. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 20:38 + 3:44 7152
25. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 20:48 + 3:54 7069
26. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 20:49 + 3:55 7060
27. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:55 + 4:01 7010
28. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 20:59 + 4:05 6977
29. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:03 + 4:09 6944
30. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 21:13 + 4:19 6860
30. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 21:13 + 4:19 6860
32. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 21:16 + 4:22 6835
33. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 21:30 + 4:36 6718
34. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:36 + 4:42 6668
34. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 21:36 + 4:42 6668
36. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:48 + 4:54 6568
37. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 22:20 + 5:26 6301
38. Hyka Jan TUR9002 C OOB TJ Turnov 22:34 + 5:40 6184
39. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 22:52 + 5:58 6034
40. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:57 + 6:03 5992
41. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 23:07 + 6:13 5908
42. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:26 + 6:32 5750
43. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 24:33 + 7:39 5190
44. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 24:55 + 8:01 5007
45. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 25:01 + 8:07 4957
46. Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava 25:05 + 8:11 4923
47. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:17 + 8:23 4823
48. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 25:35 + 8:41 4673
49. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 25:47 + 8:53 4572
50. Komín David PGP7405 C SK Praga 25:58 + 9:04 4481
51. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov 26:12 + 9:18 4364
52. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 26:48 + 9:54 4063
53. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 27:28 + 10:34 3729
54. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:05 + 12:11 2919
55. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 29:23 + 12:29 2769
Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga DISK 0
H21B
2.40 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 15:30
2. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 16:25 + 0:55
3. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:36 + 1:06
4. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 17:13 + 1:43
5. Sedláček Jaroslav ROZ0300 B OK Roztoky 17:14 + 1:44
6. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:34 + 2:04
7. Šmol David DOK0100 A OK Doksy 18:02 + 2:32
8. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 18:29 + 2:59
9. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 18:37 + 3:07
10. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 18:38 + 3:08
11. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:49 + 3:19
12. Kameník Jan KPY7900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:29 + 3:59
13. Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 20:04 + 4:34
14. Sloma Grzegorz STB0103 C TJ Stadion Nový Bor 20:14 + 4:44
15. Kučerka David LIT8202 C KOB Chemopetrol Litvínov 20:18 + 4:48
16. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 20:26 + 4:56
17. Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 20:46 + 5:16
18. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 21:25 + 5:55
19. Pavel Martin TJN0004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:31 + 6:01
20. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 21:40 + 6:10
21. Růta Matyáš TJN0102 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:07 + 6:37
22. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:38 + 7:08
23. Hlaváč Michal NNN Neregistrovaní (NNN) 22:47 + 7:17
24. Szenczi Gabriel SJC8705 C Sportcentrum Jičín 23:17 + 7:47
25. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:06 + 8:36
26. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 24:09 + 8:39
27. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 24:57 + 9:27
28. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 25:05 + 9:35
29. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 25:26 + 9:56
30. Zabořil Vojta JEN0101 C OB Jenišovice 27:07 + 11:37
31. Beneš Petr NNN6701 Neregistrovaní (NNN) 32:42 + 17:12
Pohl Zdeněk SRK7606 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
H45
2.40 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 16:46
2. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 17:44 + 0:58
3. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 17:53 + 1:07
4. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:59 + 1:13
5. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 18:41 + 1:55
6. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 18:44 + 1:58
7. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:10 + 2:24
8. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:31 + 2:45
9. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 19:51 + 3:05
10. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:48 + 4:02
11. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 21:25 + 4:39
12. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 21:37 + 4:51
13. Bulíř Jiří NNN6807 Neregistrovaní (NNN) 22:23 + 5:37
14. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:49 + 6:03
15. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:03 + 6:17
16. Míka Zdeněk TJN6700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:29 + 6:43
17. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 23:40 + 6:54
18. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 24:11 + 7:25
19. Jeřábek Petr NNN7105 Neregistrovaní (NNN) 24:23 + 7:37
20. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 25:11 + 8:25
21. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:12 + 8:26
22. Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:02 + 9:16
23. Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 27:44 + 10:58
24. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:05 + 11:19
25. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 30:11 + 13:25
26. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 32:05 + 15:19
27. Šimek Stanislav LTP6602 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:53 + 19:07
Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H60
1.80 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:46
2. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 17:38 + 1:52
3. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 18:04 + 2:18
4. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:33 + 3:47
5. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 19:56 + 4:10
6. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 25:28 + 9:42
7. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 26:47 + 11:01
8. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 27:31 + 11:45
9. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 35:43 + 19:57
P
1.60 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:10
2. Janák Jan NNN Neregistrovaní (NNN) 13:20 + 1:10
3. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 13:25 + 1:15
4. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:39 + 1:29
5. Daněk Ondřej NNN Neregistrovaní (NNN) 13:58 + 1:48
6. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 15:40 + 3:30
7. Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 15:49 + 3:39
8. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 15:53 + 3:43
9. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:57 + 3:47
10. Piecek Emilia STB0351 C TJ Stadion Nový Bor 16:07 + 3:57
11. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:14 + 4:04
12. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 16:19 + 4:09
13. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 16:20 + 4:10
14. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 16:26 + 4:16
15. Karpíšek Tomáš LTP6807 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:47 + 4:37
16. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:07 + 4:57
17. Zawada Karolina STB0552 C TJ Stadion Nový Bor 17:32 + 5:22
17. Nermůtová Iveta NNN Neregistrovaní (NNN) 17:32 + 5:22
19. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 17:38 + 5:28
20. Lamačová Dana TUR OOB TJ Turnov 17:51 + 5:41
21. Kowalczyk Wiktoria STB0450 C TJ Stadion Nový Bor 17:57 + 5:47
22. Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:59 + 5:49
23. Pachner Jan VLI4600 Slavia Liberec orienteering 18:18 + 6:08
24. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:22 + 6:12
25. Kurendová Karolína NNN0252 Neregistrovaní (NNN) 18:30 + 6:20
26. Jeníček Ondra NNN0201 Neregistrovaní (NNN) 18:31 + 6:21
27. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 20:41 + 8:31
28. Tomaidesová Adéla PGP0299 SK Praga 21:03 + 8:53
29. Haľková Jarka 5RC7753 Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní 21:17 + 9:07
30. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:21 + 9:11
31. Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 21:59 + 9:49
32. Uhlíková Šárka NNN8151 Neregistrovaní (NNN) 23:17 + 11:07
33. Potměšil Matyáš NNN Neregistrovaní (NNN) 25:56 + 13:46
34. Podlipný Filip NPA1201 SK LOB Nová Paka 26:45 + 14:35
35. Bujná Kateřina NNN0351 Neregistrovaní (NNN) 27:02 + 14:52
36. Šplíchal Jiří OKP4500 C SK OK 24 Praha 28:16 + 16:06
37. Navrátilová Alžběta NNN0706 Neregistrovaní (NNN) 28:36 + 16:26
38. Pohlová Sandra SRK1151 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:31 + 20:21
39. Hanslianová Barbora NNN Neregistrovaní (NNN) 35:05 + 22:55
40. Čabanová Lenka FYD0151 C Jizerský klub OB Frýdlant 44:13 + 32:03
Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec DISK