Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuželová Ela | FSP0750 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:41 | ||
2. | Řeháková Stella | 3BX | ČaČua | 25:46 | + 3:05 | |
3. | Nedbalová Klára | MFP0850 | VŠSK MFF UK Praha | 27:01 | + 4:20 | |
4. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 27:26 | + 4:45 | |
5. | Leinweberová Julie | FSP0755 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 27:41 | + 5:00 | |
6. | Hejsková Magdalena | KAM0850 | OK Kamenice | 29:35 | + 6:54 | |
7. | Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | 30:06 | + 7:25 | |
8. | Lampová Julie | DKP0952 | Oddíl OB Kotlářka | 30:38 | + 7:57 | |
9. | Zemanová Eliška | 3BX | ČaČua | 30:50 | + 8:09 | |
10. | Zákoucká Barbora | DKP0859 | Oddíl OB Kotlářka | 31:09 | + 8:28 | |
11. | Petriláková Amálie | DOR0953 | OK Dobříš | 32:11 | + 9:30 | |
12. | Doleželová Vendula | KTA0751 | SK Kotnov Tábor | 32:31 | + 9:50 | |
13. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 33:45 | + 11:04 | |
14. | Čižinská Nikola | NNN0896 | Neregistrovaní (NNN) | 36:13 | + 13:32 | |
15. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 37:46 | + 15:05 | |
16. | Rostam Pour Asl Yasmine | 3BX0850 | ČaČua | 29:22 | + 6:41 | |
17. | Doleželová Jolana | KTA1151 | SK Kotnov Tábor | 57:07 | + 34:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 13:30 | ||
2. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 18:15 | + 4:45 | |
3. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 20:21 | + 6:51 | |
4. | Ptáčková Hana | PGP0750 | SK Praga | 22:34 | + 9:04 | |
5. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 23:23 | + 9:53 | |
6. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 23:56 | + 10:26 | |
7. | Stará Barbora | FSP0752 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:44 | + 11:14 | |
8. | Bartáková Alžběta | FSP0754 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:59 | + 12:29 | |
9. | Pilátová Rozálie | DKL0750 | KOB Kladno | 27:47 | + 14:17 | |
10. | Buková Hana | ROU0750 | SKOB Roudnice nad Labem, | 28:28 | + 14:58 | |
11. | Bulířová Žofie | TAP0850 | KOB TRETRA Praha | 28:39 | + 15:09 | |
12. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 28:53 | + 15:23 | |
13. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 30:30 | + 17:00 | |
14. | Dostálová Judita | HCE0750 | TJ Hostivice | 31:00 | + 17:30 | |
15. | Svobodová Adriana | FSP | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:08 | + 18:38 | |
16. | Rotková Veronika | 63Z0850 | Neregistrovaní - Zabaci | 37:11 | + 23:41 | |
17. | Straková Denisa | SLA0750 | SKOB Slaný | 40:46 | + 27:16 | |
18. | Kindlová Anežka | RIC0850 | OB Říčany | 42:11 | + 28:41 | |
19. | Lampová Amálie | DKP0752 | Oddíl OB Kotlářka | 44:34 | + 31:04 | |
20. | Novotná Barbora | PGP0751 | SK Praga | 44:50 | + 31:20 | |
21. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem, | 48:33 | + 35:03 | |
22. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 49:09 | + 35:39 | |
Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | DISK | |||
Ludvíková Natálie | KNC0751 | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švecová Karolína | ZVO0557 | OB SK Zvole | 17:17 | ||
2. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | OK Kamenice | 18:02 | + 0:45 | |
3. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | OK Kamenice | 18:31 | + 1:14 | |
4. | Redlová Barbora | SLA0650 | SKOB Slaný | 19:28 | + 2:11 | |
5. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 19:39 | + 2:22 | |
6. | Linhartová Klára | ZVO0556 | OB SK Zvole | 20:56 | + 3:39 | |
7. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 21:42 | + 4:25 | |
8. | Koubková Tereza | DOR0651 | OK Dobříš | 22:11 | + 4:54 | |
9. | Pokorná Terezie | RIC0552 | OB Říčany | 22:29 | + 5:12 | |
10. | Rendová Kateřina | KAM0550 | OK Kamenice | 22:51 | + 5:34 | |
11. | Maříková Alžběta | FSP0650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:21 | + 7:04 | |
12. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | KOB TRETRA Praha | 24:54 | + 7:37 | |
13. | Kohoutová Zdeňka | DKL0651 | KOB Kladno | 25:31 | + 8:14 | |
14. | Jirkovská Magdaléna | SLA0550 | SKOB Slaný | 28:13 | + 10:56 | |
15. | Ludvíková Alice | KNC0555 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 29:31 | + 12:14 | |
16. | Priehodová Nela | PGP0655 | SK Praga | 30:28 | + 13:11 | |
17. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | SK Praga | 32:50 | + 15:33 | |
18. | Dobiášová Anna | ROU0550 | SKOB Roudnice nad Labem, | 34:06 | + 16:49 | |
19. | Sotonová Šárka | TAP0655 | KOB TRETRA Praha | 34:49 | + 17:32 | |
20. | Chramostová Julie | KAM0652 | OK Kamenice | 36:24 | + 19:07 | |
21. | Pompachová Karolína | TAP0652 | KOB TRETRA Praha | 40:29 | + 23:12 | |
22. | Baxová Kateřina | LBE0651 | TJ Lokomotiva Beroun | 47:55 | + 30:38 | |
23. | Pangracová Anna | MFP0650 | VŠSK MFF UK Praha | 58:38 | + 41:21 | |
24. | Rostam Pour Asl Leila | 3BX0650 | ČaČua | 64:34 | + 47:17 | |
25. | Machová Karolína | VSP0652 | USK Praha | 69:20 | + 52:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB TRETRA Praha | 14:36 | ||
2. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem, | 14:46 | + 0:10 | |
3. | De Heij Laura | RIC0450 | OB Říčany | 15:41 | + 1:05 | |
4. | Nentvichová Julie | DOR0351 | OK Dobříš | 16:08 | + 1:32 | |
5. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 16:13 | + 1:37 | |
6. | Janečková Josefína | EKP0351 | VŠTJ Ekonom Praha | 16:34 | + 1:58 | |
7. | Čermáková Klára | PGP0352 | SK Praga | 16:53 | + 2:17 | |
8. | Čechmánková Anna | PGP0452 | SK Praga | 17:16 | + 2:40 | |
9. | Pračková Ema | RIC0451 | OB Říčany | 17:35 | + 2:59 | |
10. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 17:42 | + 3:06 | |
11. | Pelantová Martina | RIC0550 | OB Říčany | 18:30 | + 3:54 | |
12. | Švecová Anežka | ZVO0352 | OB SK Zvole | 18:46 | + 4:10 | |
13. | Rotková Markéta | 63Z0450 | Neregistrovaní - Zabaci | 18:48 | + 4:12 | |
14. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | OK Dobříš | 18:51 | + 4:15 | |
15. | Víšková Veronika | KAM0452 | OK Kamenice | 18:53 | + 4:17 | |
16. | Mojžíšková Klára | KAM0356 | OK Kamenice | 18:56 | + 4:20 | |
17. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | OB SK Zvole | 19:19 | + 4:43 | |
18. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 19:59 | + 5:23 | |
19. | Šimšová Pavla | MFP0551 | VŠSK MFF UK Praha | 20:05 | + 5:29 | |
20. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:11 | + 5:35 | |
21. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | OK Kamenice | 20:33 | + 5:57 | |
22. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | SKOB Roudnice nad Labem, | 21:32 | + 6:56 | |
23. | Machová Anna | LME0451 | SK Los Mělník | 21:33 | + 6:57 | |
24. | Jirkovská Kateřina | SLA0350 | SKOB Slaný | 21:41 | + 7:05 | |
25. | Matějková Julie | KAM0461 | OK Kamenice | 21:50 | + 7:14 | |
26. | Baštová Julie | DOR0353 | OK Dobříš | 22:02 | + 7:26 | |
27. | Jirasová Anežka | DOR0350 | OK Dobříš | 22:17 | + 7:41 | |
28. | Trešlová Veronika | KAM0457 | OK Kamenice | 23:54 | + 9:18 | |
29. | Kramlová Kateřina | ZVO0353 | OB SK Zvole | 24:44 | + 10:08 | |
30. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | USK Praha | 27:03 | + 12:27 | |
31. | Chramostová Amálie | KAM0355 | OK Kamenice | 29:54 | + 15:18 | |
32. | Bulířová Ema | TAP0452 | KOB TRETRA Praha | 30:44 | + 16:08 | |
33. | Šodorová Katarína | 8XC0450 | NER- Neregistrovani | 30:48 | + 16:12 | |
34. | Holubářová Anna | KAM0460 | OK Kamenice | 32:05 | + 17:29 | |
35. | Lorencová Jana | DOR0454 | OK Dobříš | 34:55 | + 20:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bejvlová Karolína | PGP0256 | SK Praga | 16:36 | ||
2. | Chaloupková Hana | KAM0252 | OK Kamenice | 16:43 | + 0:07 | |
3. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 17:02 | + 0:26 | |
4. | Rosendorfová Lenka | TAP0153 | KOB TRETRA Praha | 17:08 | + 0:32 | |
5. | Hankovcová Helena | KAM0350 | OK Kamenice | 17:14 | + 0:38 | |
6. | Blahová Pavla | EKP0153 | VŠTJ Ekonom Praha | 19:04 | + 2:28 | |
7. | Kastnerová Jessica | DOR0250 | OK Dobříš | 21:37 | + 5:01 | |
8. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 22:28 | + 5:52 | |
9. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 23:25 | + 6:49 | |
10. | Nosková Klára | VSP0255 | USK Praha | 23:43 | + 7:07 | |
11. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 24:07 | + 7:31 | |
12. | Janderová Barbora | PGP0251 | SK Praga | 24:28 | + 7:52 | |
13. | Charouzková Eliška | TAP0254 | KOB TRETRA Praha | 25:27 | + 8:51 | |
14. | Štěpánková Ema | KAM0255 | OK Kamenice | 25:47 | + 9:11 | |
15. | Votavová Žofie | KNC0250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 26:08 | + 9:32 | |
16. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 26:42 | + 10:06 | |
17. | Petriláková Anežka | DOR0251 | OK Dobříš | 27:56 | + 11:20 | |
18. | Halamová Barbora | TAP0150 | KOB TRETRA Praha | 32:41 | + 16:05 | |
19. | Šimšová Barbora | MFP0150 | VŠSK MFF UK Praha | 34:16 | + 17:40 | |
20. | Černá Aneta | PGP0254 | SK Praga | 34:27 | + 17:51 | |
21. | Hovorková Tereza | ZVO0153 | OB SK Zvole | 35:02 | + 18:26 | |
22. | Selucká Alžběta | KAM0257 | OK Kamenice | 39:11 | + 22:35 | |
23. | Horychová Zuzana | DKL0150 | KOB Kladno | 40:20 | + 23:44 | |
24. | Jedličková Magdaléna | RIC0251 | OB Říčany | 57:10 | + 40:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Johana | VSP9950 | USK Praha | 27:49 | ||
2. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 28:57 | + 1:08 | |
3. | Šrámková Hana | RIC0051 | OB Říčany | 29:24 | + 1:35 | |
4. | Kováříková Marie | KAM0050 | OK Kamenice | 30:33 | + 2:44 | |
5. | Nentvichová Klára | DOR9950 | OK Dobříš | 35:41 | + 7:52 | |
6. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 37:57 | + 10:08 | |
7. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 38:14 | + 10:25 | |
8. | Kyralová Anna | KAM0052 | OK Kamenice | 45:10 | + 17:21 | |
9. | Čiháková Barbora | KNC9950 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 48:22 | + 20:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šístková Iveta | LPU8654 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:46 | 7986 | ||
2. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB TRETRA Praha | 31:26 | + 0:40 | 7822 | |
3. | Ryšavá Vendula | PGP8153 | SK Praga | 32:40 | + 1:54 | 7519 | |
4. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 34:29 | + 3:43 | 7072 | |
5. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 34:37 | + 3:51 | 7039 | |
6. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | VSS Přírodověda Praha | 34:55 | + 4:09 | 6966 | |
7. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 35:15 | + 4:29 | 6884 | |
8. | Králová Michaela | MFP7959 | VŠSK MFF UK Praha | 37:01 | + 6:15 | 6449 | |
9. | Dlouhá Hana | DKP9450 | Oddíl OB Kotlářka | 37:38 | + 6:52 | 6298 | |
9. | Nedbalová Jana | MFP8050 | VŠSK MFF UK Praha | 37:38 | + 6:52 | 6298 | |
11. | Tichovská Hana | PGP8251 | SK Praga | 38:21 | + 7:35 | 6121 | |
12. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 39:04 | + 8:18 | 5945 | |
13. | Fencíková Lucie | JHB9160 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 39:13 | + 8:27 | 5908 | |
14. | Hájková Eliška | KAM9851 | OK Kamenice | 39:20 | + 8:34 | 5880 | |
15. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | SK Praga | 39:47 | + 9:01 | 5769 | |
16. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | KOB TRETRA Praha | 41:26 | + 10:40 | 5363 | |
17. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:30 | + 10:44 | 5347 | |
18. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 41:46 | + 11:00 | 5281 | |
19. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | OOB SK Zbraslav | 41:48 | + 11:02 | 5273 | |
20. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:09 | + 12:23 | 4941 | |
21. | Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | 44:47 | + 14:01 | 4540 | |
22. | Blaťáková Radka | SLP8451 | OOB Slavia Praha | 44:59 | + 14:13 | 4490 | |
23. | Krausová Barbora | TJP9150 | TJ Sokol Troja | 45:05 | + 14:19 | 4466 | |
24. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 45:06 | + 14:20 | 4462 | |
25. | Ježková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 45:35 | + 14:49 | 4343 | |
26. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 46:02 | + 15:16 | 4232 | |
27. | Karbanová Vendula | DKP8350 | Oddíl OB Kotlářka | 46:54 | + 16:08 | 4019 | |
28. | Albrechtová Eva | KAM7850 | OK Kamenice | 46:58 | + 16:12 | 4003 | |
29. | Králová Iveta | JHB8952 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 47:07 | + 16:21 | 3966 | |
30. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 48:34 | + 17:48 | 3609 | |
31. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 48:42 | + 17:56 | 3576 | |
32. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 49:06 | + 18:20 | 3478 | |
33. | Burešová Lenka | DKP8351 | Oddíl OB Kotlářka | 50:07 | + 19:21 | 3228 | |
34. | Kopecká Eliška | KNC9850 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 54:06 | + 23:20 | 2249 | |
35. | Marková Anna | LBE9250 | TJ Lokomotiva Beroun | 54:19 | + 23:33 | 2195 | |
36. | Voleská Alice | KAM8050 | OK Kamenice | 54:23 | + 23:37 | 2179 | |
37. | Studničná Lenka | 7QX8650 | Neregistrovaní - Studničná | 57:10 | + 26:24 | ||
38. | Chloupková Jana | SLP5951 | OOB Slavia Praha | 57:39 | + 26:53 | 1376 | |
39. | Karasová Jana | FSP6153 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 60:24 | + 29:38 | 699 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 45:05 | 3419 | ||
2. | Košárková Iva | PGP8155 | SK Praga | 45:34 | + 0:29 | 3383 | |
3. | Horová Klára | PGP8455 | SK Praga | 46:02 | + 0:57 | 3349 | |
4. | Šubrtová Věra | TAP8150 | KOB TRETRA Praha | 46:26 | + 1:21 | 3319 | |
5. | Gottvaldová Denisa | DKL8550 | KOB Kladno | 51:16 | + 6:11 | 2960 | |
6. | Beranová Kristína | TZL8553 | SKOB Zlín | 56:59 | + 11:54 | 2535 | |
7. | Dobešová Kateřina | KPY8750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:09 | + 15:04 | 2300 | |
8. | Tučková Lucie | DKP8550 | Oddíl OB Kotlářka | 60:25 | + 15:20 | 2280 | |
9. | Sládková Helena | TAP9151 | KOB TRETRA Praha | 61:09 | + 16:04 | 2226 | |
10. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:39 | + 18:34 | 2040 | |
11. | Slotová Jarmila | TAP8650 | KOB TRETRA Praha | 87:35 | + 42:30 | 263 | |
Zajícová Markéta | TAP9054 | KOB TRETRA Praha | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 34:01 | ||
2. | Žemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 34:50 | + 0:49 | |
3. | Bezpalcová Zuzana | OKP7454 | SK OK 24 Praha | 37:33 | + 3:32 | |
4. | Šrámková Iva | RIC7251 | OB Říčany | 38:08 | + 4:07 | |
5. | Čevelová Ivana | RIC7853 | OB Říčany | 38:59 | + 4:58 | |
6. | Klapalová Pavla | VSP7099 | USK Praha | 39:26 | + 5:25 | |
7. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 39:44 | + 5:43 | |
8. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | SK Praga | 40:07 | + 6:06 | |
9. | Bejvlová Martina | LME7350 | SK Los Mělník | 40:43 | + 6:42 | |
10. | Maříková Markéta | FSP7351 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:19 | + 7:18 | |
11. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 41:42 | + 7:41 | |
12. | Malečková Iva | PGP7559 | SK Praga | 41:58 | + 7:57 | |
13. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 42:18 | + 8:17 | |
14. | Perknerová Barbora | ZVO8151 | OB SK Zvole | 42:20 | + 8:19 | |
15. | Pangrácová Jana | MFP7653 | VŠSK MFF UK Praha | 42:26 | + 8:25 | |
16. | Smolková Alena | PGP6450 | SK Praga | 42:37 | + 8:36 | |
17. | Kuželová Michaela | FSP7851 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:04 | + 9:03 | |
18. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 43:13 | + 9:12 | |
19. | Forštová Jitka | PGP7558 | SK Praga | 43:52 | + 9:51 | |
20. | Kučerová Berenika | DCE8050 | KOB Dobřichovice | 44:00 | + 9:59 | |
21. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 45:10 | + 11:09 | |
22. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 45:38 | + 11:37 | |
23. | Křížová Lenka | KRL7951 | Kometa Kralovice | 46:02 | + 12:01 | |
24. | Skobová Tereza | VIP7855 | SK VIPrahlo | 46:23 | + 12:22 | |
25. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 47:46 | + 13:45 | |
26. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 48:34 | + 14:33 | |
27. | Šodorová Magda | 8XC7350 | NER- Neregistrovani | 49:06 | + 15:05 | |
28. | Lindová Miroslava | KNC7750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 49:56 | + 15:55 | |
29. | De Heij Margita | RIC7350 | OB Říčany | 50:02 | + 16:01 | |
30. | Svítilová Pavla | BZP7750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 50:37 | + 16:36 | |
31. | Pračková Zita | RIC7850 | OB Říčany | 52:04 | + 18:03 | |
32. | Haková Magda | PGP7651 | SK Praga | 53:14 | + 19:13 | |
33. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 53:47 | + 19:46 | |
34. | Krumlovská Barbora | RIC8050 | OB Říčany | 54:22 | + 20:21 | |
35. | Machová Jana | VSP7754 | USK Praha | 56:17 | + 22:16 | |
36. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:26 | + 22:25 | |
37. | Pilátová Petra | DKL8051 | KOB Kladno | 58:53 | + 24:52 | |
38. | Geislerová Dita | DKL7550 | KOB Kladno | 60:12 | + 26:11 | |
39. | Růžičková Lucie | RIC7351 | OB Říčany | 60:54 | + 26:53 | |
40. | Halamová Anna | TAP7350 | KOB TRETRA Praha | 61:51 | + 27:50 | |
41. | Bártíková Irena | VSP7461 | USK Praha | 61:59 | + 27:58 | |
42. | Pánková Vendula | 2SD7650 | aassddfa faasddfasg | 62:18 | + 28:17 | |
43. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | Oddíl OB Kotlářka | 64:46 | + 30:45 | |
44. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem, | 66:52 | + 32:51 | |
45. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 66:56 | + 32:55 | |
46. | Rejšková Alena | KAM7750 | OK Kamenice | 67:57 | + 33:56 | |
47. | Dudíková Hana | DOR5550 | OK Dobříš | 68:33 | + 34:32 | |
48. | Jirasová Jana | DOR7450 | OK Dobříš | 72:26 | + 38:25 | |
49. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | 76:37 | + 42:36 | |
Ledinská Leona | DKP8161 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB TRETRA Praha | 25:42 | ||
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 26:11 | + 0:29 | |
3. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 28:09 | + 2:27 | |
4. | Bejčková Jana | DKL7150 | KOB Kladno | 28:35 | + 2:53 | |
5. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:20 | + 3:38 | |
6. | Červinková Jitka | OKP6451 | SK OK 24 Praha | 29:29 | + 3:47 | |
7. | Longinová Lenka | TAP7151 | KOB TRETRA Praha | 30:14 | + 4:32 | |
8. | Valentová Helena | OKP6550 | SK OK 24 Praha | 30:15 | + 4:33 | |
9. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB TRETRA Praha | 30:36 | + 4:54 | |
10. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 30:43 | + 5:01 | |
11. | Janečková Veronika | SOB7151 | SOBSA | 31:34 | + 5:52 | |
12. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 32:22 | + 6:40 | |
13. | Michálková Jiřina | VSP6151 | USK Praha | 32:28 | + 6:46 | |
14. | Tichovská Jitka | PGP6153 | SK Praga | 33:36 | + 7:54 | |
15. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 34:08 | + 8:26 | |
16. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 34:51 | + 9:09 | |
17. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 34:57 | + 9:15 | |
18. | Kohlová Alena | KPY6051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 35:27 | + 9:45 | |
19. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 36:00 | + 10:18 | |
20. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 36:18 | + 10:36 | |
21. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 36:45 | + 11:03 | |
22. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 36:49 | + 11:07 | |
23. | Přibíková Monika | PGP7256 | SK Praga | 37:36 | + 11:54 | |
24. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 37:59 | + 12:17 | |
25. | Hlubučková Šárka | KAM6851 | OK Kamenice | 39:38 | + 13:56 | |
26. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem, | 40:04 | + 14:22 | |
27. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 40:18 | + 14:36 | |
28. | Preislerová Naďa | LME6851 | SK Los Mělník | 40:20 | + 14:38 | |
29. | Kohoutová Pavla | KNC6251 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 40:34 | + 14:52 | |
30. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 40:53 | + 15:11 | |
31. | Malačková Jana | DKP6150 | Oddíl OB Kotlářka | 41:11 | + 15:29 | |
32. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 43:43 | + 18:01 | |
33. | Chaloupková Dana | KAM7150 | OK Kamenice | 44:22 | + 18:40 | |
34. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 45:28 | + 19:46 | |
35. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 46:21 | + 20:39 | |
36. | Čermáková Gabriela | KAM6752 | OK Kamenice | 47:38 | + 21:56 | |
37. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | Oddíl OB Kotlářka | 48:18 | + 22:36 | |
38. | Kohoutová Zdeňka | DKL7251 | KOB Kladno | 50:46 | + 25:04 | |
39. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:42 | + 26:00 | |
40. | Klofáčová Romana | SLP6951 | OOB Slavia Praha | 53:53 | + 28:11 | |
41. | Bártová Pavla | ZVO7152 | OB SK Zvole | 54:07 | + 28:25 | |
42. | Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | 56:20 | + 30:38 | |
43. | Čermáková Šárka | 5XC6950 | SK Nepoměřice | 57:00 | + 31:18 | |
44. | Buková Zdeňka | ROU7051 | SKOB Roudnice nad Labem, | 57:37 | + 31:55 | |
45. | Aschermannová Eva | KAM6550 | OK Kamenice | 63:59 | + 38:17 | |
Petrová Martina | 6YC6850 | Neregistrovaní | DISK | |||
Škáchová Petra | KAM7054 | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | TJ Sokol Troja | 36:33 | ||
2. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 37:40 | + 1:07 | |
3. | Jeřábková Jana | OKP6150 | SK OK 24 Praha | 38:59 | + 2:26 | |
4. | Šámalová Hana | OKP6151 | SK OK 24 Praha | 39:25 | + 2:52 | |
5. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | KOB TRETRA Praha | 40:16 | + 3:43 | |
6. | Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 43:05 | + 6:32 | |
7. | Nováková Jiřina | UVP4950 | Slovan Praha | 47:03 | + 10:30 | |
8. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 48:57 | + 12:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 20:53 | ||
2. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 27:35 | + 6:42 | |
3. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 28:21 | + 7:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bláhová Blanka | SJP3651 | KČT Slavoj Praha | 34:04 | ||
2. | Provazníková Svatava | TJP4250 | TJ Sokol Troja | 59:02 | + 24:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Samuel | MFP0801 | VŠSK MFF UK Praha | 20:14 | ||
2. | Mach David | VSP0801 | USK Praha | 20:32 | + 0:18 | |
3. | Ševčík Kristián | KAM0803 | OK Kamenice | 22:35 | + 2:21 | |
4. | Hradil Michal | HCE0900 | TJ Hostivice | 22:41 | + 2:27 | |
5. | Kříž Matěj | KRL0901 | Kometa Kralovice | 23:18 | + 3:04 | |
6. | Dočkal Štěpán | PGP0902 | SK Praga | 25:15 | + 5:01 | |
7. | Ouda Filip | 6KC0800 | Neregistrovaný | 29:13 | + 8:59 | |
8. | Darmovzal Šimon | PGP1001 | SK Praga | 29:36 | + 9:22 | |
9. | Bašus Ondřej | SCP1000 | OK Sparta Praha | 29:46 | + 9:32 | |
10. | Ouda Kryštof | 6KC1000 | Neregistrovaný | 29:57 | + 9:43 | |
11. | Linhart Jakub | ZVO0802 | OB SK Zvole | 32:29 | + 12:15 | |
12. | Pilát Jaromír | DKL0900 | KOB Kladno | 32:36 | + 12:22 | |
13. | Schnabl Petr | RIC0802 | OB Říčany | 37:07 | + 16:53 | |
14. | Jedlička Michal | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 39:15 | + 19:01 | |
15. | Sláma Kryštof | KAM1000 | OK Kamenice | 45:05 | + 24:51 | |
Kubát Lukáš | RIC0804 | OB Říčany | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lorenc Vašík | DOR0702 | OK Dobříš | 13:31 | ||
2. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | OK Roztoky | 15:03 | + 1:32 | |
3. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 16:31 | + 3:00 | |
4. | Dočkal Šimon | PGP0702 | SK Praga | 16:33 | + 3:02 | |
5. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | SK Praga | 17:53 | + 4:22 | |
6. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 18:05 | + 4:34 | |
7. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 19:16 | + 5:45 | |
8. | Heller Jakub | ROU0702 | SKOB Roudnice nad Labem, | 19:19 | + 5:48 | |
9. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 20:35 | + 7:04 | |
10. | Svítil Patrik | PGP0706 | SK Praga | 21:08 | + 7:37 | |
11. | Vrba Matyáš | FSP0706 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 21:55 | + 8:24 | |
12. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 22:31 | + 9:00 | |
13. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 22:38 | + 9:07 | |
14. | Matys Ondřej | DOR0803 | OK Dobříš | 23:15 | + 9:44 | |
15. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 23:28 | + 9:57 | |
16. | Baxa David | LBE0800 | TJ Lokomotiva Beroun | 25:01 | + 11:30 | |
17. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | KOB TRETRA Praha | 26:14 | + 12:43 | |
18. | Lazar Tomáš | RIC0704 | OB Říčany | 27:04 | + 13:33 | |
19. | Bažata Alberto | KAM0702 | OK Kamenice | 27:08 | + 13:37 | |
20. | Krumlovský Vojtěch | RIC0703 | OB Říčany | 28:57 | + 15:26 | |
21. | De Heij Robert | RIC0800 | OB Říčany | 30:32 | + 17:01 | |
22. | Schnabl Jakub | RIC0706 | OB Říčany | 31:12 | + 17:41 | |
23. | Pelant Jan | RIC0700 | OB Říčany | 31:54 | + 18:23 | |
24. | Chmelař David | PGP0801 | SK Praga | 32:28 | + 18:57 | |
25. | Geisler Richard | DKL0700 | KOB Kladno | 38:09 | + 24:38 | |
26. | Pohl Lukáš | TAP0703 | KOB TRETRA Praha | 40:23 | + 26:52 | |
27. | Svoboda František | ROZ0700 | OK Roztoky | 40:27 | + 26:56 | |
28. | Rejšek Václav | KAM0700 | OK Kamenice | 40:45 | + 27:14 | |
29. | Tolar Ondřej | RIC0701 | OB Říčany | 54:17 | + 40:46 | |
30. | Bláha Šimon | SJP0700 | KČT Slavoj Praha | 62:15 | + 48:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melišík Jan | TAP0502 | KOB TRETRA Praha | 14:42 | ||
2. | Sork Dominik | TAP0504 | KOB TRETRA Praha | 15:13 | + 0:31 | |
3. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 15:40 | + 0:58 | |
4. | Marhold Václav | ZVO0501 | OB SK Zvole | 16:55 | + 2:13 | |
5. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 17:02 | + 2:20 | |
6. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem, | 17:39 | + 2:57 | |
7. | Bárta Viktor | ZVO0601 | OB SK Zvole | 18:36 | + 3:54 | |
8. | Jiras Jenda | DOR0505 | OK Dobříš | 18:50 | + 4:08 | |
9. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 19:34 | + 4:52 | |
10. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB TRETRA Praha | 19:42 | + 5:00 | |
11. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 19:49 | + 5:07 | |
12. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | OB Říčany | 20:03 | + 5:21 | |
13. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 21:03 | + 6:21 | |
13. | Smolka Jakub | TAP0500 | KOB TRETRA Praha | 21:03 | + 6:21 | |
15. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 21:38 | + 6:56 | |
16. | Husák Ondřej | SLA0600 | SKOB Slaný | 22:43 | + 8:01 | |
17. | Kubát Matyáš | RIC0601 | OB Říčany | 23:34 | + 8:52 | |
18. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 24:43 | + 10:01 | |
19. | Schnabl David | RIC0508 | OB Říčany | 24:58 | + 10:16 | |
20. | Tolar Hynek | RIC0505 | OB Říčany | 25:42 | + 11:00 | |
21. | Čech Adam | ROZ0601 | OK Roztoky | 27:00 | + 12:18 | |
22. | Jirkovský Jan | SLA0500 | SKOB Slaný | 27:05 | + 12:23 | |
23. | Semecký Vít | TAP0601 | KOB TRETRA Praha | 27:37 | + 12:55 | |
24. | Nový Jáchym | DOR0502 | OK Dobříš | 27:50 | + 13:08 | |
25. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 28:47 | + 14:05 | |
26. | Tofel Šimon | TAP0605 | KOB TRETRA Praha | 33:51 | + 19:09 | |
27. | Kosák Jonáš | PGP0603 | SK Praga | 35:38 | + 20:56 | |
28. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:56 | + 21:14 | |
29. | Hradil Martin | HCE0600 | TJ Hostivice | 39:02 | + 24:20 | |
30. | Havlíček Martin | DOR0601 | OK Dobříš | 39:52 | + 25:10 | |
31. | Vondra Tomáš | FSP0500 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:48 | + 26:06 | |
32. | Geleta Šimon | ZVO0602 | OB SK Zvole | 44:43 | + 30:01 | |
33. | Krumlovský Tomáš | RIC0507 | OB Říčany | 45:57 | + 31:15 | |
34. | Jelínek Tomáš | ZVO0502 | OB SK Zvole | 47:21 | + 32:39 | |
35. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | OB Říčany | 53:51 | + 39:09 | |
Kačer Jakub | ZVO0649 | OB SK Zvole | DISK | |||
Perkner Vít | ZVO0603 | OB SK Zvole | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | OB Říčany | 15:44 | ||
2. | Janda Jakub | DOR0403 | OK Dobříš | 16:04 | + 0:20 | |
3. | Kuc Radim | SCP0400 | OK Sparta Praha | 16:44 | + 1:00 | |
4. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 16:47 | + 1:03 | |
5. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 17:00 | + 1:16 | |
6. | Hřivna Jakub | PGP0305 | SK Praga | 17:15 | + 1:31 | |
7. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 17:42 | + 1:58 | |
8. | Černý Antonín | TAP0402 | KOB TRETRA Praha | 18:02 | + 2:18 | |
9. | Tůma Šimon | TAP0400 | KOB TRETRA Praha | 19:20 | + 3:36 | |
10. | Snížek Ondřej | DOR0406 | OK Dobříš | 19:40 | + 3:56 | |
11. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 19:51 | + 4:07 | |
12. | Snížek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 20:33 | + 4:49 | |
13. | Rožek Vilém | RIC0301 | OB Říčany | 20:38 | + 4:54 | |
14. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 20:49 | + 5:05 | |
15. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 21:46 | + 6:02 | |
16. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | KOB Kladno | 22:17 | + 6:33 | |
17. | Jedlička Jakub | KAM0404 | OK Kamenice | 22:48 | + 7:04 | |
18. | Horák Pavel ml. | VSP0301 | USK Praha | 25:29 | + 9:45 | |
19. | Petrilák Matouš | DOR0409 | OK Dobříš | 26:45 | + 11:01 | |
20. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 27:30 | + 11:46 | |
21. | Šácha Václav | DOR0410 | OK Dobříš | 28:52 | + 13:08 | |
22. | Kozadajev Adam | KNC0303 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 31:33 | + 15:49 | |
23. | Mucha Ondřej | RIC0400 | OB Říčany | 32:13 | + 16:29 | |
24. | Milota Jakub | KAM0503 | OK Kamenice | 32:37 | + 16:53 | |
25. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | OB SK Zvole | 41:03 | + 25:19 | |
26. | Swart Benjamin | DKL0300 | KOB Kladno | 65:23 | + 49:39 | |
Šťastný Tomáš | TAP0401 | KOB TRETRA Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayer Šimon | KSH0202 | OB Kašperské Hory | 20:19 | ||
2. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB TRETRA Praha | 21:18 | + 0:59 | |
3. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB TRETRA Praha | 22:32 | + 2:13 | |
4. | Hankovec Hugo | KAM0201 | OK Kamenice | 24:14 | + 3:55 | |
5. | Felkel Jonáš | ROZ0100 | OK Roztoky | 24:23 | + 4:04 | |
6. | Melichna Matěj | DKL0102 | KOB Kladno | 24:24 | + 4:05 | |
7. | Kučera Jáchym | DOR0301 | OK Dobříš | 24:41 | + 4:22 | |
8. | Longin Jan | TAP0103 | KOB TRETRA Praha | 25:27 | + 5:08 | |
9. | Blaha Petr | KAM0104 | OK Kamenice | 26:41 | + 6:22 | |
10. | Chaloupka Viktor | KAM0301 | OK Kamenice | 27:30 | + 7:11 | |
11. | Forst Antonín | PGP0106 | SK Praga | 27:35 | + 7:16 | |
12. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 27:39 | + 7:20 | |
13. | Hejsek Filip | KAM0204 | OK Kamenice | 28:47 | + 8:28 | |
14. | Buk Ondřej | ROU0102 | SKOB Roudnice nad Labem, | 28:48 | + 8:29 | |
15. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 29:33 | + 9:14 | |
16. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | OB SK Zvole | 29:39 | + 9:20 | |
17. | Pethö Alex | RIC0100 | OB Říčany | 30:18 | + 9:59 | |
18. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | KOB ZPV Prostějov | 30:31 | + 10:12 | |
19. | Kovářík Tomáš | KAM0300 | OK Kamenice | 31:25 | + 11:06 | |
20. | Víšek Martin | KAM0102 | OK Kamenice | 32:39 | + 12:20 | |
21. | Šťastný Petr | TAP0106 | KOB TRETRA Praha | 34:48 | + 14:29 | |
22. | Volek Jaroslav | KNC0100 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 36:46 | + 16:27 | |
23. | Kohout Václav | DKL0101 | KOB Kladno | 38:10 | + 17:51 | |
24. | Albrecht Adam | KAM0203 | OK Kamenice | 38:45 | + 18:26 | |
25. | Svoboda Jáchym | ROZ0200 | OK Roztoky | 45:04 | + 24:45 | |
26. | Renda Michal | KAM0207 | OK Kamenice | 45:33 | + 25:14 | |
27. | Janeček Ondřej | SOB0201 | SOBSA | 48:14 | + 27:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koubek Václav | DOR9900 | OK Dobříš | 44:19 | ||
2. | Varga Ondřej | KNC9900 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 47:17 | + 2:58 | |
3. | Rohlík Matěj | TAP0010 | KOB TRETRA Praha | 52:09 | + 7:50 | |
4. | Janeček Jiří | SOB0001 | SOBSA | 60:53 | + 16:34 | |
Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | DISK | |||
Čermák Petr | TAP0012 | KOB TRETRA Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB TRETRA Praha | 38:07 | 8718 | ||
2. | Ondráček Radim | EKP7414 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:10 | + 2:03 | 8289 | |
3. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 41:19 | + 3:12 | 8048 | |
4. | Jonáš Martin | 39S9600 | KOBRA Bratislava | 41:21 | + 3:14 | ||
5. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 41:57 | + 3:50 | 7915 | |
6. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 42:27 | + 4:20 | 7810 | |
7. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | KOB TRETRA Praha | 42:32 | + 4:25 | 7793 | |
8. | Kapal Tomáš | KAM9402 | OK Kamenice | 42:38 | + 4:31 | 7772 | |
9. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 43:48 | + 5:41 | 7527 | |
10. | Jirka Mikuláš | STE0000 | SK SKI-OB Šternberk | 44:15 | + 6:08 | 7433 | |
11. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 44:34 | + 6:27 | 7367 | |
12. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 44:42 | + 6:35 | 7339 | |
13. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB TRETRA Praha | 44:44 | + 6:37 | 7332 | |
14. | Hodek Michal | TAP8808 | KOB TRETRA Praha | 44:45 | + 6:38 | 7328 | |
15. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 45:00 | + 6:53 | 7276 | |
16. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 45:04 | + 6:57 | 7262 | |
17. | Skoupý Jan | STE9411 | SK SKI-OB Šternberk | 47:39 | + 9:32 | 6721 | |
18. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 48:51 | + 10:44 | 6470 | |
19. | Vondra Jiří | FSP7600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:48 | + 11:41 | 6271 | |
20. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 50:21 | + 12:14 | 6155 | |
21. | Ptáček Jan | PVP7200 | VSS Přírodověda Praha | 50:38 | + 12:31 | 6096 | |
22. | Culka Josef | JHB8607 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 50:53 | + 12:46 | 6044 | |
23. | Pangrác Ondřej | MFP7603 | VŠSK MFF UK Praha | 50:57 | + 12:50 | 6030 | |
24. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:16 | + 13:09 | 5963 | |
25. | Řada Jakub | DKP9401 | Oddíl OB Kotlářka | 51:54 | + 13:47 | 5831 | |
26. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 51:58 | + 13:51 | 5817 | |
27. | Černý Martin | TAP8902 | KOB TRETRA Praha | 52:01 | + 13:54 | 5806 | |
28. | Buk Jindřich | ROU9303 | SKOB Roudnice nad Labem, | 54:08 | + 16:01 | 5363 | |
29. | Šimík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 54:14 | + 16:07 | 5342 | |
30. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 54:44 | + 16:37 | 5237 | |
31. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem, | 55:57 | + 17:50 | 4982 | |
32. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 56:52 | + 18:45 | 4790 | |
33. | Nitsch Karel | FSP7611 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 57:02 | + 18:55 | 4755 | |
34. | Neumann Petr | PGP8705 | SK Praga | 57:08 | + 19:01 | 4734 | |
35. | Buzek Martin | PGP8401 | SK Praga | 57:42 | + 19:35 | 4616 | |
36. | Borovička Tomáš | FSP9801 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:47 | + 20:40 | 4389 | |
37. | Pračka Tomáš | RIC7302 | OB Říčany | 59:09 | + 21:02 | 4312 | |
38. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 60:10 | + 22:03 | 4099 | |
39. | Dvořák Miroslav | ZBP7601 | OOB SK Zbraslav | 60:28 | + 22:21 | 4036 | |
40. | Klapal Michal | VAM8802 | OOB Vamberk | 60:53 | + 22:46 | 3949 | |
41. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 60:55 | + 22:48 | 3942 | |
42. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 62:14 | + 24:07 | 3666 | |
43. | Kalista Michael | LBE9701 | TJ Lokomotiva Beroun | 63:18 | + 25:11 | 3443 | |
44. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | KOB Kladno | 63:45 | + 25:38 | 3348 | |
45. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 63:58 | + 25:51 | 3303 | |
46. | Voleský Leoš | KAM7900 | OK Kamenice | 70:44 | + 32:37 | 1885 | |
47. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 77:45 | + 39:38 | 415 | |
Nesrovnal Jaroslav | 71X8300 | Hoši Planá | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hopanyuk Anatoliy | DKP7900 | Oddíl OB Kotlářka | 47:08 | 1728 | ||
2. | Červinka Jaroslav | OKP9000 | SK OK 24 Praha | 54:16 | + 7:08 | 1513 | |
3. | Smolka Ondřej | TJP9401 | TJ Sokol Troja | 55:30 | + 8:22 | 1476 | |
4. | Křemen Štěpán | 37C9800 | Bez registrace | 55:33 | + 8:25 | ||
5. | Cvrček Antonín | TAP9000 | KOB TRETRA Praha | 62:24 | + 15:16 | 1269 | |
6. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 66:26 | + 19:18 | 1148 | |
7. | Skalka Jakub | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 78:01 | + 30:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:20 | ||
2. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | USK Praha | 37:52 | + 1:32 | |
3. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:55 | + 2:35 | |
4. | Král Aleš | MFP7808 | VŠSK MFF UK Praha | 39:52 | + 3:32 | |
5. | Matyšek Bronislav | PLU7823 | TJ SOKOL Plumlov | 40:01 | + 3:41 | |
6. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | KOB TRETRA Praha | 40:02 | + 3:42 | |
7. | Datel Jiří | DKL7101 | KOB Kladno | 42:05 | + 5:45 | |
8. | Čermák Radek | PGP6405 | SK Praga | 42:35 | + 6:15 | |
9. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 44:03 | + 7:43 | |
10. | Pompach Petr | TAP7801 | KOB TRETRA Praha | 44:36 | + 8:16 | |
11. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 44:38 | + 8:18 | |
12. | Pelant Michal | RIC7400 | OB Říčany | 44:49 | + 8:29 | |
13. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 45:30 | + 9:10 | |
14. | Kubát Tomáš | RIC7503 | OB Říčany | 45:37 | + 9:17 | |
15. | Pilát Miroslav | DKL7900 | KOB Kladno | 47:32 | + 11:12 | |
16. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 48:05 | + 11:45 | |
17. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 48:10 | + 11:50 | |
18. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 48:53 | + 12:33 | |
19. | Švec Karel | ZVO7601 | OB SK Zvole | 49:01 | + 12:41 | |
20. | Heller Jiří | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem, | 50:20 | + 14:00 | |
21. | Kučera Pavel | DOR7101 | OK Dobříš | 50:23 | + 14:03 | |
22. | Rotek Pavel | 63Z7700 | Neregistrovaní - Zabaci | 50:25 | + 14:05 | |
23. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 51:27 | + 15:07 | |
24. | Štrait Martin | VSP7602 | USK Praha | 52:19 | + 15:59 | |
25. | Tomášek Jakub | FSP7613 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:32 | + 16:12 | |
26. | Mařík Karel | FSP7200 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:02 | + 16:42 | |
27. | Hřivna Štěpán | PGP7507 | SK Praga | 53:52 | + 17:32 | |
28. | Milota Jan | KAM7200 | OK Kamenice | 54:28 | + 18:08 | |
29. | Jedlička Adam | KAM7700 | OK Kamenice | 55:02 | + 18:42 | |
30. | Janeček Ondřej | SOB7001 | SOBSA | 55:31 | + 19:11 | |
31. | Matys Jan | DOR8001 | OK Dobříš | 56:03 | + 19:43 | |
32. | Michálek Jan | 3BX8000 | ČaČua | 56:27 | + 20:07 | |
33. | Izák Petr | LME7800 | SK Los Mělník | 56:30 | + 20:10 | |
34. | Lampa David | DKP7702 | Oddíl OB Kotlářka | 57:00 | + 20:40 | |
35. | Marek Jan | LBE6100 | TJ Lokomotiva Beroun | 57:41 | + 21:21 | |
36. | Píchal Jan | VSP5202 | USK Praha | 60:32 | + 24:12 | |
37. | Kříž Dušan | KRL7800 | Kometa Kralovice | 60:58 | + 24:38 | |
38. | Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | 62:21 | + 26:01 | |
39. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 65:05 | + 28:45 | |
40. | Tuček Michal | DKP8202 | Oddíl OB Kotlářka | 68:19 | + 31:59 | |
41. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem, | 69:56 | + 33:36 | |
42. | Schnabl Petr | RIC7404 | OB Říčany | 70:14 | + 33:54 | |
43. | Hladík Zdeněk | DKP7401 | Oddíl OB Kotlářka | 75:12 | + 38:52 | |
44. | Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | 75:34 | + 39:14 | |
Čtrnáct Jiří | PGP7603 | SK Praga | DISK | |||
Chramosta Tomáš | KAM7601 | OK Kamenice | DISK | |||
Kohoutek Jan | RIC7303 | OB Říčany | DISK | |||
Barták Matěj | FSP7500 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bejvl Jakub | LME7100 | SK Los Mělník | 30:58 | ||
2. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 31:13 | + 0:15 | |
3. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 33:57 | + 2:59 | |
4. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 34:34 | + 3:36 | |
5. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 35:58 | + 5:00 | |
6. | Mach Radovan | VSP6600 | USK Praha | 36:48 | + 5:50 | |
7. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 36:53 | + 5:55 | |
8. | Bláha Jan | SJP6800 | KČT Slavoj Praha | 38:06 | + 7:08 | |
9. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 38:08 | + 7:10 | |
10. | Šimša Jaromír | MFP7100 | VŠSK MFF UK Praha | 39:06 | + 8:08 | |
11. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 39:40 | + 8:42 | |
12. | Jonáš Radek | ZVO6901 | OB SK Zvole | 39:53 | + 8:55 | |
13. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 39:57 | + 8:59 | |
14. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 40:24 | + 9:26 | |
15. | Cincibus Pavel | FSP6605 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:34 | + 10:36 | |
16. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 42:04 | + 11:06 | |
17. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 42:32 | + 11:34 | |
18. | Velichkov Petar | DKP6704 | Oddíl OB Kotlářka | 42:42 | + 11:44 | |
19. | Reichl Michal | MKP6402 | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 44:12 | + 13:14 | |
20. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB TRETRA Praha | 45:57 | + 14:59 | |
21. | Forst Libor | MFP6301 | VŠSK MFF UK Praha | 47:09 | + 16:11 | |
22. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 47:56 | + 16:58 | |
23. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | KOB TRETRA Praha | 49:01 | + 18:03 | |
24. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:37 | + 18:39 | |
25. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB TRETRA Praha | 50:18 | + 19:20 | |
26. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 51:10 | + 20:12 | |
27. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 51:20 | + 20:22 | |
28. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | SK Praga | 51:35 | + 20:37 | |
29. | Aschermann David | KAM6500 | OK Kamenice | 51:49 | + 20:51 | |
30. | Lorenc Václav | DOR7200 | OK Dobříš | 52:03 | + 21:05 | |
31. | Mack Tomáš | KAM6601 | OK Kamenice | 58:43 | + 27:45 | |
32. | Chmelař Bohumil | 9GX7200 | Chmelíci | 59:18 | + 28:20 | |
33. | Mach Martin | LME6800 | SK Los Mělník | 60:19 | + 29:21 | |
34. | Buk Jiří | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem, | 60:44 | + 29:46 | |
35. | Kraml Martin | ZVO7102 | OB SK Zvole | 63:15 | + 32:17 | |
36. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | OK Roztoky | 64:25 | + 33:27 | |
37. | Blažek Vladimír | 5XC6900 | SK Nepoměřice | 65:54 | + 34:56 | |
38. | Nosek Jan | VSP6910 | USK Praha | 66:46 | + 35:48 | |
39. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB TRETRA Praha | 67:34 | + 36:36 | |
40. | Swart Jan | DKL7001 | KOB Kladno | 69:59 | + 39:01 | |
41. | Šomvársky Ján | NNN5500 | Neregistrovaní (NNN) | 70:34 | + 39:36 | |
42. | Řada Richard | DKP6701 | Oddíl OB Kotlářka | 71:05 | + 40:07 | |
43. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 81:20 | + 50:22 | |
44. | De Heij Michel | RIC6900 | OB Říčany | 89:25 | + 58:27 | |
Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | DISK | |||
Uhlíř Patrik | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | SK OK 24 Praha | 31:30 | ||
2. | Špičák Aleš | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 34:11 | + 2:41 | |
3. | Jirka Jiří | ZPV5501 | KOB ZPV Prostějov | 34:47 | + 3:17 | |
4. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 37:07 | + 5:37 | |
5. | Šámal Václav | OKP5600 | SK OK 24 Praha | 38:51 | + 7:21 | |
6. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | OB SK Zvole | 40:28 | + 8:58 | |
7. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | OK Dobříš | 41:27 | + 9:57 | |
8. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 41:29 | + 9:59 | |
9. | Dlouhý Jiří | DKP5700 | Oddíl OB Kotlářka | 41:35 | + 10:05 | |
10. | Štětina Jiří | HCE6100 | TJ Hostivice | 42:02 | + 10:32 | |
11. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem, | 48:22 | + 16:52 | |
12. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | TJ Hostivice | 48:37 | + 17:07 | |
13. | Kraus Ota | TJP5700 | TJ Sokol Troja | 48:50 | + 17:20 | |
14. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:18 | + 17:48 | |
15. | Paukert Milan | TJP5000 | TJ Sokol Troja | 49:25 | + 17:55 | |
16. | Dudík Petr | DOR5500 | OK Dobříš | 49:49 | + 18:19 | |
17. | Grivalský Michal | PGP5900 | SK Praga | 51:08 | + 19:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:49 | ||
2. | Kotecký Roman | 13G4900 | Octavian Droobers | 34:53 | + 2:04 | |
3. | Lebduška Petr | ROU4702 | SKOB Roudnice nad Labem, | 34:56 | + 2:07 | |
4. | Novotný Jiří | SLP4601 | OOB Slavia Praha | 36:32 | + 3:43 | |
5. | Hamáček Bohuslav | LBE5000 | TJ Lokomotiva Beroun | 40:13 | + 7:24 | |
6. | Brumek Stanislav | DKL5201 | KOB Kladno | 43:13 | + 10:24 | |
7. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 43:25 | + 10:36 | |
8. | Mudr Stanislav | DCE4400 | KOB Dobřichovice | 53:31 | + 20:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zábranský Emil | SLA4200 | SKOB Slaný | 39:29 | ||
2. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 40:10 | + 0:41 | |
3. | Bláha Svatopluk | SJP3501 | KČT Slavoj Praha | 52:31 | + 13:02 | |
4. | Kalivoda Viktor | KNC3300 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 61:57 | + 22:28 | |
5. | Hlavatý Karel | SJP4200 | KČT Slavoj Praha | 64:44 | + 25:15 | |
6. | Louša František | KPY3700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 73:32 | + 34:03 | |
7. | Hanák Milan | FSP3400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 77:05 | + 37:36 | |
8. | Kalivoda Vladimír | KNC3800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 83:13 | + 43:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Motyčka Michal | 9BC7401 | NNN | 16:18 | ||
2. | Pangrácová Eva | MFP1051 | VŠSK MFF UK Praha | 17:57 | + 1:39 | |
3. | Kindl Jiří | RIC1000 | OB Říčany | 19:23 | + 3:05 | |
4. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB TRETRA Praha | 22:27 | + 6:09 | |
5. | Moravec Michal | 52X0600 | SnailSquad | 23:07 | + 6:49 | |
6. | Vavrečka Matzáš | ZBP | OOB SK Zbraslav | 24:56 | + 8:38 | |
7. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | OK Kamenice | 25:04 | + 8:46 | |
8. | Jůzková Anna | SCP | OK Sparta Praha | 25:35 | + 9:17 | |
9. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 25:59 | + 9:41 | |
10. | Kabátová Anna | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 26:47 | + 10:29 | |
11. | Hladík Filip | DKP1102 | Oddíl OB Kotlářka | 26:53 | + 10:35 | |
12. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 27:05 | + 10:47 | |
13. | Janda Martin | NNN0949 | Neregistrovaní (NNN) | 27:25 | + 11:07 | |
14. | Forst Albert | MFP0901 | VŠSK MFF UK Praha | 27:31 | + 11:13 | |
14. | Havlová Veronika | KNC0900 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 27:31 | + 11:13 | |
16. | Dobiáš Jaromír | ROU1101 | SKOB Roudnice nad Labem, | 28:19 | + 12:01 | |
17. | Müller Karel | HCE1000 | TJ Hostivice | 28:25 | + 12:07 | |
18. | Čižinská Kristýna | NNN1099 | Neregistrovaní (NNN) | 28:35 | + 12:17 | |
19. | Uhlířová Marie | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 28:39 | + 12:21 | |
20. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | TJ Lokomotiva Beroun | 28:52 | + 12:34 | |
21. | Zákoucký Václav | DKP1004 | Oddíl OB Kotlářka | 29:51 | + 13:33 | |
22. | Ondráček Lubor | EKP1111 | VŠTJ Ekonom Praha | 29:55 | + 13:37 | |
23. | Zákoucký Hynek | DKP1103 | Oddíl OB Kotlářka | 29:57 | + 13:39 | |
24. | Dobiášová Eliška | ROU1150 | SKOB Roudnice nad Labem, | 30:03 | + 13:45 | |
25. | Černý Ota | CEP1302 | Čepíci | 30:22 | + 14:04 | |
26. | Foučková Ema | 52X1150 | SnailSquad | 31:25 | + 15:07 | |
27. | Pompachová Natálie | TAP0952 | KOB TRETRA Praha | 31:46 | + 15:28 | |
28. | Rejšková Klára | KAM | OK Kamenice | 31:52 | + 15:34 | |
29. | Maryšková Aneta | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 31:57 | + 15:39 | |
30. | Čevelová Adéla | RIC1150 | OB Říčany | 32:28 | + 16:10 | |
31. | Čevela Marek | RIC1300 | OB Říčany | 32:29 | + 16:11 | |
32. | Mazůrek Hubert | CEP1301 | Čepíci | 32:49 | + 16:31 | |
33. | Toflová Elizabeth | TAP | KOB TRETRA Praha | 34:42 | + 18:24 | |
34. | Rejšková Blanka | KAM7751 | OK Kamenice | 35:22 | + 19:04 | |
35. | Perkner Jonáš | ZVO | OB SK Zvole | 35:56 | + 19:38 | |
36. | Váchová Soňa | MFP1050 | VŠSK MFF UK Praha | 36:09 | + 19:51 | |
36. | Cox Anna | SJP0851 | KČT Slavoj Praha | 36:09 | + 19:51 | |
38. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 36:21 | + 20:03 | |
39. | Cox Adam | SJP0800 | KČT Slavoj Praha | 36:45 | + 20:27 | |
40. | Bašusová Olga | SCP1250 | OK Sparta Praha | 37:26 | + 21:08 | |
41. | Štěpánková Emma | NNN0999 | Neregistrovaní (NNN) | 38:06 | + 21:48 | |
42. | Lazar David | RIC1001 | OB Říčany | 38:26 | + 22:08 | |
43. | Michálková Veronika | 3BX1250 | ČaČua | 38:47 | + 22:29 | |
44. | Nedbalová Magdalena | MFP1053 | VŠSK MFF UK Praha | 39:54 | + 23:36 | |
45. | Kužel Jonáš | FSP | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:25 | + 24:07 | |
46. | Gregor Filip | TAP0906 | KOB TRETRA Praha | 40:49 | + 24:31 | |
47. | Vítek David | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 41:13 | + 24:55 | |
48. | Pokorná Elen | KAM | OK Kamenice | 41:47 | + 25:29 | |
49. | Pokorná Sára | KAM0952 | OK Kamenice | 41:50 | + 25:32 | |
50. | Sukdoláková Anna | KNC0850 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 43:40 | + 27:22 | |
51. | Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 45:54 | + 29:36 | |
52. | Přibíková Agáta | PGP0651 | SK Praga | 46:53 | + 30:35 | |
53. | Bezpalcová Klára | OKP | SK OK 24 Praha | 47:02 | + 30:44 | |
54. | Hrdlička Petr | RIC6600 | OB Říčany | 47:37 | + 31:19 | |
55. | Karban Ondřej | DKP1100 | Oddíl OB Kotlářka | 48:25 | + 32:07 | |
56. | Rambousková Eliška | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 48:58 | + 32:40 | |
57. | Pilař Jiří | CEP1300 | Čepíci | 49:02 | + 32:44 | |
58. | Nitsch Lukáš | FSP1200 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:01 | + 36:43 | |
59. | Schnablová Renáta | RIC7854 | OB Říčany | 56:25 | + 40:07 | |
60. | Michálek Bonifác | 3BX1400 | ČaČua | 62:01 | + 45:43 | |
61. | Fiala Tomáš | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 64:21 | + 48:03 | |
62. | Vít Damien | SPC1300 | SPORTICUS team | 77:54 | + 61:36 | |
63. | Pakostová Anna | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 79:00 | + 62:42 | |
Bozděch Vojta | PGP1000 | SK Praga | DISK | |||
Šindelová Jana | 9BC7050 | NNN | DISK | |||
Fiala Albert | NNN | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Vítová Marianne | SPC1150 | SPORTICUS team | DISK | |||
Stará Magdalena | FSP1051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčík Marek | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 28:19 | ||
2. | Doležel Tomáš | KTA7701 | SK Kotnov Tábor | 28:36 | + 0:17 | |
3. | Černý Daniel | TAP7200 | KOB TRETRA Praha | 31:31 | + 3:12 | |
4. | Rendová Iva | KAM7152 | OK Kamenice | 37:08 | + 8:49 | |
5. | Ševčíková Jana | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 37:23 | + 9:04 | |
6. | Smolková Romana | TAP | KOB TRETRA Praha | 39:15 | + 10:56 | |
7. | Balejová Verovika | KAM | OK Kamenice | 39:20 | + 11:01 | |
8. | Matějka Tomáš | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 39:27 | + 11:08 | |
9. | Bažata Miroslava | KAM7650 | OK Kamenice | 41:45 | + 13:26 | |
10. | Sotonová Jitka | TAP7950 | KOB TRETRA Praha | 43:14 | + 14:55 | |
11. | Sukdoláková Lenka | KNC0556 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 43:57 | + 15:38 | |
12. | Hejsková Bohumila | KAM6852 | OK Kamenice | 44:45 | + 16:26 | |
13. | Hradilová Katarína | HCE7350 | TJ Hostivice | 44:53 | + 16:34 | |
14. | Hájková Barbora | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 46:02 | + 17:43 | |
15. | Stanka Richard | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 46:05 | + 17:46 | |
16. | Žežulková Jana | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 46:30 | + 18:11 | |
17. | Svobodová Markéta | 24Z7150 | nereg ROZ | 47:16 | + 18:57 | |
18. | Kafka Šimon | 74C0800 | NER | 48:00 | + 19:41 | |
19. | Martinů Michal | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 48:15 | + 19:56 | |
20. | Saglová Tereza | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 48:17 | + 19:58 | |
21. | Ptáčník Milan | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 48:22 | + 20:03 | |
22. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 52:07 | + 23:48 | |
23. | Jedlička Jan | VSP6101 | USK Praha | 52:46 | + 24:27 | |
24. | Nováková Lenka | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 54:07 | + 25:48 | |
25. | Černá Marcela | 6YC7151 | Neregistrovaní | 54:42 | + 26:23 | |
26. | Černá Jana | TAP7250 | KOB TRETRA Praha | 54:48 | + 26:29 | |
27. | Chramostová Blanka | KAM7551 | OK Kamenice | 55:46 | + 27:27 | |
28. | Koubková Daniela | DOR7451 | OK Dobříš | 56:38 | + 28:19 | |
29. | Čech Zdeněk | ROZ7300 | OK Roztoky | 62:20 | + 34:01 | |
30. | Janasová Barbora | PGP | SK Praga | 62:30 | + 34:11 | |
31. | Kindlová Miluše | RIC7950 | OB Říčany | 67:43 | + 39:24 | |
32. | Darmovzal Martin | 59Z7400 | 1UHR | 68:46 | + 40:27 | |
33. | Bašta Jarda | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 70:24 | + 42:05 | |
34. | Bláhová Kateřina | SJP7350 | KČT Slavoj Praha | 71:14 | + 42:55 | |
35. | Zeman Petr | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 72:29 | + 44:10 | |
36. | Paulů Robert | 8RC7300 | BZP | 73:31 | + 45:12 | |
37. | Švarcová Natálie | ZBP | OOB SK Zbraslav | 74:58 | + 46:39 | |
38. | Šimerka Jakub | PGP0407 | SK Praga | 87:56 | + 59:37 | |
39. | Aflakpui Vladimir | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 88:42 | + 60:23 | |
40. | Blažková Lucie | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 89:57 | + 61:38 | |
41. | Tichovská Jitka | 6YC6101 | Neregistrovaní | |||
Jedličková Josefína | VSP0651 | USK Praha | DISK | |||
Kápičková Michaela | FSP9550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Kohoutková Lucie | KNC0554 | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK | |||
Hudková Olga | KNC0650 | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK | |||
Motyčková Marie | 9BC0500 | NNN | DISK | |||
Novotná Petra | TZL | SKOB Zlín | DISK | |||
Samohýl Richard | PGP2800 | SK Praga | DISK | |||
Blažková Barbora | NNN | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Jankovcová Marie | NNN | Neregistrovaní (NNN) | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žáček Martin | FSP6803 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:19 | ||
2. | Černý Ondřej | CEP7800 | Čepíci | 30:02 | + 4:43 | |
3. | Zábranská Kristýna | SLA9852 | SKOB Slaný | 33:17 | + 7:58 | |
4. | Halama Radim | TAP | KOB TRETRA Praha | 35:46 | + 10:27 | |
5. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 38:18 | + 12:59 | |
6. | Mojžíšek Tomáš | KAM | OK Kamenice | 39:12 | + 13:53 | |
7. | Kindl Jiří | RIC7901 | OB Říčany | 45:47 | + 20:28 | |
8. | Šubrt Evžen | TAP8000 | KOB TRETRA Praha | 48:17 | + 22:58 | |
9. | Jirásková Kateřina | PGP8852 | SK Praga | 51:34 | + 26:15 | |
10. | Moravec Stanislav | 52X7200 | SnailSquad | 51:57 | + 26:38 | |
11. | Javůrková Gabriela | VSP7260 | USK Praha | 56:54 | + 31:35 | |
12. | Baxová Irena | LBE9999 | TJ Lokomotiva Beroun | 57:33 | + 32:14 | |
13. | Chaloupka Přemysl | KAM | OK Kamenice | 62:13 | + 36:54 | |
14. | Javůrek Tomáš | VSP0302 | USK Praha | 64:55 | + 39:36 | |
15. | Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | 78:30 | + 53:11 | |
16. | Linhartová Martina | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 79:58 | + 54:39 | |
17. | Pěkná Eva | ROU7550 | SKOB Roudnice nad Labem, | 80:53 | + 55:34 | |
18. | Bednářová Barbora | 6KC7650 | Neregistrovaný | 82:34 | + 57:15 | |
Jelínek Milan | ZVO5510 | OB SK Zvole | DISK | |||
Zábranský Luboš | SLA7400 | SKOB Slaný | DISK | |||
Füllsack David | DOR8000 | OK Dobříš | DISK | |||
Havlíček Tomáš | DOR5801 | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hora Vojtěch | PGP8301 | SK Praga | 32:30 | ||
2. | Košárek Pavel | PGP7107 | SK Praga | 33:33 | + 1:03 | |
3. | Trnková Dana | VSP7351 | USK Praha | 42:52 | + 10:22 | |
4. | Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | 48:45 | + 16:15 | |
5. | Bulíř Jiří | TAP | KOB TRETRA Praha | 51:08 | + 18:38 | |
6. | Fojtů Petr | 6YC8701 | Neregistrovaní | 53:10 | + 20:40 | |
7. | Hejtmánková Kateřina | TAP8462 | KOB TRETRA Praha | 53:14 | + 20:44 | |
8. | Javůrek Jaromír | VSP7110 | USK Praha | 55:13 | + 22:43 | |
9. | Plch Marek | NNN0000 | Neregistrovaní (NNN) | 58:16 | + 25:46 | |
10. | Ouda Martin | 6KC-000 | Neregistrovaný | 78:51 | + 46:21 | |
11. | Perkner Radim | ZVO | OB SK Zvole | 81:28 | + 48:58 | |
12. | David Martin | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 81:59 | + 49:29 | |
Zunová Markéta | SCP | OK Sparta Praha | DISK | |||
Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | DISK | |||
Šunajdová Ivana | NNN | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Novák Jan | NNN | Neregistrovaní (NNN) | DISK |