Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 18:31 | ||
2. | Nedbalová Klára | MFP0850 | VŠSK MFF UK Praha | 20:50 | + 2:19 | |
3. | Lampová Julie | DKP0952 | Oddíl OB Kotlářka | 24:48 | + 6:17 | |
4. | Petriláková Amálie | DOR0953 | OK Dobříš | 25:44 | + 7:13 | |
5. | Zemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 26:12 | + 7:41 | |
6. | Simková Anezka | LME0950 | SK Los Mělník | 28:05 | + 9:34 | |
7. | Bastová Justyna | DOR0952 | OK Dobříš | 28:58 | + 10:27 | |
7. | Kubátová Marie | 81C0802 | Cirkus Čakovice | 28:58 | + 10:27 | |
9. | Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | 30:22 | + 11:51 | |
10. | Kucerová Katerina | VSP0950 | USK Praha | 34:25 | + 15:54 | |
11. | Bartalosová Ada | PGP1050 | SK Praga | 36:54 | + 18:23 | |
12. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | USK Praha | 38:24 | + 19:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 15:40 | ||
2. | Kudrnácová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 17:04 | + 1:24 | |
3. | Miseková Katerina | KAM0756 | OK Kamenice | 18:48 | + 3:08 | |
4. | Bartalosová Anezka | PGP0853 | SK Praga | 19:41 | + 4:01 | |
5. | Lampová Amálie | DKP0752 | Oddíl OB Kotlářka | 20:43 | + 5:03 | |
6. | Ptácková Hana | PGP0750 | SK Praga | 22:14 | + 6:34 | |
7. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 22:19 | + 6:39 | |
8. | Vlasaná Karolína | DOR0751 | OK Dobříš | 23:20 | + 7:40 | |
9. | Vejrazková Anna | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 23:26 | + 7:46 | |
10. | Dostálová Judita | HCE0750 | TJ Hostivice | 25:02 | + 9:22 | |
11. | Zemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 26:30 | + 10:50 | |
12. | Grimmerová Valerie | RIC0754 | OB Říčany | 27:24 | + 11:44 | |
13. | Pekná Alzbeta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem, | 27:38 | + 11:58 | |
14. | Pilátová Rozálie | DKL0750 | KOB Kladno | 28:00 | + 12:20 | |
15. | Lostáková Ela | LTP0951 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:01 | + 13:21 | |
16. | Straková Denisa | SLA0750 | SKOB Slaný | 29:49 | + 14:09 | |
17. | Hudosová Kristyna | RIC0750 | OB Říčany | 30:45 | + 15:05 | |
18. | Vosátková Julie | RIC0755 | OB Říčany | 45:12 | + 29:32 | |
19. | Buková Hana | ROU0750 | SKOB Roudnice nad Labem, | 77:52 | + 62:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linhartová Klára | ZVO0556 | OB SK Zvole | 20:53 | ||
2. | Svecová Karolína | ZVO0557 | OB SK Zvole | 21:31 | + 0:38 | |
3. | Redlová Barbora | SLA0650 | SKOB Slaný | 22:58 | + 2:05 | |
4. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 27:32 | + 6:39 | |
5. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 28:46 | + 7:53 | |
6. | Dittrtová Rozálie | LME0650 | SK Los Mělník | 30:03 | + 9:10 | |
6. | Kohoutová Zdenka | DKL0651 | KOB Kladno | 30:03 | + 9:10 | |
8. | Blahutová Martina | MFP0550 | VŠSK MFF UK Praha | 30:27 | + 9:34 | |
9. | Rendová Katerina | KAM0550 | OK Kamenice | 30:32 | + 9:39 | |
10. | Magazu Annabelle | DOR0657 | OK Dobříš | 31:18 | + 10:25 | |
11. | Lostáková Sára | LTP0650 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 31:59 | + 11:06 | |
12. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 33:06 | + 12:13 | |
13. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 34:20 | + 13:27 | |
14. | Pokorná Terezie | RIC0552 | OB Říčany | 35:00 | + 14:07 | |
15. | Chramostová Julie | KAM0652 | OK Kamenice | 36:23 | + 15:30 | |
16. | Polívková Beáta | RIC0652 | OB Říčany | 37:45 | + 16:52 | |
17. | Ruzicková Ema | RIC0653 | OB Říčany | 41:31 | + 20:38 | |
18. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 41:39 | + 20:46 | |
19. | Dobiásová Anna | ROU0550 | SKOB Roudnice nad Labem, | 46:05 | + 25:12 | |
20. | Gerlachová Eliska | ROZ0551 | OK Roztoky | 49:12 | + 28:19 | |
21. | Müllerová Hana | HCE0650 | TJ Hostivice | 50:58 | + 30:05 | |
22. | Horácková Michaela | DKP0551 | Oddíl OB Kotlářka | 54:04 | + 33:11 | |
23. | Pompachová Karolína | TAP0652 | KOB TRETRA Praha | 55:49 | + 34:56 | |
24. | Vosátková Eliska | RIC0553 | OB Říčany | 57:11 | + 36:18 | |
25. | Kolencová Sára | HCE0651 | TJ Hostivice | 58:14 | + 37:21 | |
26. | Machová Karolína | VSP0652 | USK Praha | 60:32 | + 39:39 | |
27. | Ptácková Veronika | PGP0551 | SK Praga | 60:49 | + 39:56 | |
28. | Kuncová Adéla | ROZ0653 | OK Roztoky | 68:52 | + 47:59 | |
29. | Sotonová Sárka | TAP0655 | KOB TRETRA Praha | 77:14 | + 56:21 | |
30. | Gerlachová Vendula | ROZ0652 | OK Roztoky | 92:52 | + 71:59 | |
31. | Andrade Miriam | 24C0650 | OK Vršovice | 127:13 | + 106:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cechmánková Anna | PGP0452 | SK Praga | 23:52 | ||
2. | Janecková Josefína | EKP0351 | VŠTJ Ekonom Praha | 23:53 | + 0:01 | |
3. | Cerná Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem, | 24:25 | + 0:33 | |
4. | Svecová Anezka | ZVO0352 | OB SK Zvole | 25:18 | + 1:26 | |
5. | Cermáková Klára | PGP0352 | SK Praga | 25:25 | + 1:33 | |
6. | Pracková Ema | RIC0451 | OB Říčany | 25:40 | + 1:48 | |
7. | Mojzísková Klára | KAM0356 | OK Kamenice | 25:44 | + 1:52 | |
8. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | OB SK Zvole | 26:47 | + 2:55 | |
9. | Buková Anezka | ROU0351 | SKOB Roudnice nad Labem, | 27:44 | + 3:52 | |
10. | Stepánková Julie | KAM0458 | OK Kamenice | 29:46 | + 5:54 | |
11. | Pavlícková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 29:52 | + 6:00 | |
12. | Nentvichová Julie | DOR0351 | OK Dobříš | 29:56 | + 6:04 | |
13. | Jirasová Anezka | DOR0350 | OK Dobříš | 31:49 | + 7:57 | |
14. | Kramlová Katerina | ZVO0353 | OB SK Zvole | 32:59 | + 9:07 | |
15. | Bastová Julie | DOR0353 | OK Dobříš | 33:02 | + 9:10 | |
16. | Krejcová Lucie | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem, | 33:21 | + 9:29 | |
17. | Pilátová Amálie | DKL0450 | KOB Kladno | 34:22 | + 10:30 | |
18. | Vlasaná Michaela | DOR0452 | OK Dobříš | 34:34 | + 10:42 | |
19. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:01 | + 11:09 | |
20. | Dobiásová Jitka | ROU0350 | SKOB Roudnice nad Labem, | 35:19 | + 11:27 | |
21. | Neubauerová Anna | DOR0456 | OK Dobříš | 37:28 | + 13:36 | |
22. | Capková Lucie | KAM0459 | OK Kamenice | 37:48 | + 13:56 | |
23. | Vísková Veronika | KAM0452 | OK Kamenice | 39:43 | + 15:51 | |
24. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 41:18 | + 17:26 | |
25. | Treslová Veronika | KAM0457 | OK Kamenice | 45:50 | + 21:58 | |
26. | Chramostová Amálie | KAM0355 | OK Kamenice | 46:02 | + 22:10 | |
27. | Jirkovská Katerina | SLA0350 | SKOB Slaný | 49:07 | + 25:15 | |
Mourová Marie | JES0350 | OK Rakovník | DISK | |||
Jedlicková Kristyna | KAM0455 | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bejvlová Karolína | PGP0256 | SK Praga | 30:48 | ||
2. | Radová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 37:38 | + 6:50 | |
3. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 37:54 | + 7:06 | |
4. | Petriláková Anezka | DOR0251 | OK Dobříš | 38:43 | + 7:55 | |
5. | Votavová Zofie | KNC0250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 42:04 | + 11:16 | |
6. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 43:33 | + 12:45 | |
7. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 46:24 | + 15:36 | |
8. | Simsová Barbora | MFP0150 | VŠSK MFF UK Praha | 49:12 | + 18:24 | |
9. | Mojzísková Lucie | KAM0253 | OK Kamenice | 49:48 | + 19:00 | |
10. | Matousková Adéla | SLA0151 | SKOB Slaný | 63:05 | + 32:17 | |
11. | Horychová Zuzana | DKL0150 | KOB Kladno | 65:33 | + 34:45 | |
12. | Cerná Aneta | PGP0254 | SK Praga | 72:13 | + 41:25 | |
13. | Vallová Kristyna | ZVO0152 | OB SK Zvole | 80:54 | + 50:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Illnerová Katerina | DKP9950 | Oddíl OB Kotlářka | 50:23 | ||
2. | Ciháková Barbora | KNC9950 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 52:37 | + 2:14 | |
3. | Klikarová Ivana | DKP9953 | Oddíl OB Kotlářka | 55:46 | + 5:23 | |
4. | Sedlácková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 58:41 | + 8:18 | |
5. | Klikarová Zuzana | DKP9952 | Oddíl OB Kotlářka | 65:25 | + 15:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mateju Martina | PGP8556 | SK Praga | 43:52 | 8204 | ||
2. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 44:39 | + 0:47 | 8064 | |
3. | Simunková Gabriela | TAP9755 | KOB TRETRA Praha | 46:10 | + 2:18 | 7793 | |
4. | Sístková Iveta | LPU8654 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:37 | + 2:45 | 7712 | |
5. | Slavíková Silvie | PGP9751 | SK Praga | 47:17 | + 3:25 | 7593 | |
6. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 48:12 | + 4:20 | 7429 | |
7. | Hojná Silvie | SCP7950 | OK Sparta Praha | 48:29 | + 4:37 | 7379 | |
8. | Mullis Katerina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 49:03 | + 5:11 | 7278 | |
9. | Cechová Tereza | KAM9852 | OK Kamenice | 49:57 | + 6:05 | 7117 | |
10. | Hájková Eliska | KAM9851 | OK Kamenice | 51:59 | + 8:07 | 6754 | |
11. | Nedbalová Jana | MFP8050 | VŠSK MFF UK Praha | 52:05 | + 8:13 | 6736 | |
12. | Zamazalová Katerina | TAP9053 | KOB TRETRA Praha | 53:33 | + 9:41 | 6474 | |
13. | Neumannová Katerina | PVP9250 | VSS Přírodověda Praha | 54:46 | + 10:54 | 6256 | |
14. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:46 | + 11:54 | 6078 | |
15. | Janovská Katerina | PGP9850 | SK Praga | 57:11 | + 13:19 | 5825 | |
16. | Rambová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 57:16 | + 13:24 | 5810 | |
17. | Simsová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 60:12 | + 16:20 | 5286 | |
18. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | OOB SK Zbraslav | 61:00 | + 17:08 | 5143 | |
19. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 61:58 | + 18:06 | 4970 | |
20. | Kábrtová Oldriska | BOR8752 | OK Jiskra Nový Bor | 62:00 | + 18:08 | 4964 | |
21. | Zimmerová Katerina | KAM9850 | OK Kamenice | 63:20 | + 19:28 | 4726 | |
22. | Bozdechová Lenka | PGP8254 | SK Praga | 63:23 | + 19:31 | 4717 | |
23. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 64:31 | + 20:39 | 4515 | |
24. | Janecková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:46 | + 21:54 | 4291 | |
25. | Buresová Lenka | DKP8351 | Oddíl OB Kotlářka | 66:27 | + 22:35 | 4169 | |
26. | Albrechtová Eva | KAM7850 | OK Kamenice | 69:23 | + 25:31 | 3645 | |
26. | Znamenácková Helena | TAP8153 | KOB TRETRA Praha | 69:23 | + 25:31 | 3645 | |
28. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 70:28 | + 26:36 | 3452 | |
29. | Bartalosová Jana | PGP8154 | SK Praga | 70:37 | + 26:45 | 3425 | |
30. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 73:35 | + 29:43 | 2895 | |
31. | Karasová Jana | FSP6153 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 76:01 | + 32:09 | 2460 | |
32. | Sládková Helena | TAP9151 | KOB TRETRA Praha | 81:14 | + 37:22 | 1528 | |
33. | Tloustová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 100:36 | + 56:44 | 0 | |
34. | Ottová Terezka | JES8651 | OK Rakovník | 102:24 | + 58:32 | 0 | |
Albrechtová Iveta | KAM9950 | OK Kamenice | DISK | 0 | |||
Hlubucková Kristyna | KAM9551 | OK Kamenice | DISK | 0 | |||
Mikulásová Helena | PGP9353 | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 42:19 | 0 | ||
2. | Hudsová Gabriela | RIC7299 | OB Říčany | 52:33 | + 10:14 | 0 | |
3. | TolarovA# Ivana | RIC7650 | OB Říčany | 56:59 | + 14:40 | 0 | |
4. | Skobová Tereza | VIP7855 | SK VIPrahlo | 58:03 | + 15:44 | ||
5. | Klasková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 62:53 | + 20:34 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 37:01 | ||
2. | Kucerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 37:12 | + 0:11 | |
3. | Simerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 37:45 | + 0:44 | |
4. | Andrade Milena | 24C7550 | OK Vršovice | 40:46 | + 3:45 | |
5. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 43:22 | + 6:21 | |
6. | Bejvlová Martina | LME7350 | SK Los Mělník | 44:14 | + 7:13 | |
7. | Srámková Iva | RIC7251 | OB Říčany | 45:38 | + 8:37 | |
8. | Ptácková Katerina | PGP7350 | SK Praga | 45:41 | + 8:40 | |
9. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 46:06 | + 9:05 | |
10. | Blahutová Hanka | MFP7953 | VŠSK MFF UK Praha | 47:08 | + 10:07 | |
11. | Vanecková Petra | TJP7950 | TJ Sokol Troja | 47:53 | + 10:52 | |
12. | Dobiásová Hana | ROU7451 | SKOB Roudnice nad Labem, | 48:00 | + 10:59 | |
13. | Perknerová Barbora | ZVO8151 | OB SK Zvole | 48:01 | + 11:00 | |
14. | Sedlácková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 48:43 | + 11:42 | |
15. | Smolková Alena | PGP6450 | SK Praga | 50:14 | + 13:13 | |
16. | Papicová Silvie | BZP7651 | Báječné ženy v orientačním běhu | 50:16 | + 13:15 | |
17. | Simková Markéta | LME7755 | SK Los Mělník | 50:34 | + 13:33 | |
18. | Kucerová Berenika | DCE8050 | KOB Dobřichovice | 52:28 | + 15:27 | |
19. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem, | 53:09 | + 16:08 | |
20. | Sotonová Jitka | TAP7950 | KOB TRETRA Praha | 55:03 | + 18:02 | |
21. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 58:29 | + 21:28 | |
22. | Rejsková Alena | KAM7750 | OK Kamenice | 58:30 | + 21:29 | |
23. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 58:51 | + 21:50 | |
24. | Ruzicková Lucie | RIC7351 | OB Říčany | 60:02 | + 23:01 | |
25. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 62:02 | + 25:01 | |
26. | Haková Magda | PGP7651 | SK Praga | 64:02 | + 27:01 | |
27. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 64:45 | + 27:44 | |
28. | De Heij Margita | RIC7350 | OB Říčany | 68:30 | + 31:29 | |
29. | Bártíková Irena | VSP7461 | USK Praha | 68:47 | + 31:46 | |
30. | Reichlová Jana | MKP7550 | SK GORDIC Praha Kačerov | 78:50 | + 41:49 | |
31. | Jirasová Jana | DOR7450 | OK Dobříš | 78:53 | + 41:52 | |
32. | Pilarová Katerina | CEP8050 | Čepíci | 84:48 | + 47:47 | |
Pavlu Veronika | PGP6950 | SK Praga | DISK | |||
Machová Jana | VSP7754 | USK Praha | DISK | |||
Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | DISK | |||
MS | Ehlerová Petra | VSP7855 | USK Praha | 48:41 | + 11:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ulehlová Monika | TAP6950 | KOB TRETRA Praha | 36:19 | ||
2. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 39:50 | + 3:31 | |
3. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:53 | + 5:34 | |
4. | Dittrtová Lucie | LME6852 | SK Los Mělník | 42:18 | + 5:59 | |
5. | Simková Markéta | KAM7153 | OK Kamenice | 42:57 | + 6:38 | |
6. | Ciháková Lenka | KNC6750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 43:15 | + 6:56 | |
7. | Kasparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 46:12 | + 9:53 | |
8. | Neumannová Renata | PVP6650 | VSS Přírodověda Praha | 46:37 | + 10:18 | |
9. | Procházková Miluse | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 47:39 | + 11:20 | |
10. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB TRETRA Praha | 48:13 | + 11:54 | |
11. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 48:19 | + 12:00 | |
12. | Zdimerová Monika | LME6950 | SK Los Mělník | 48:33 | + 12:14 | |
13. | Pribíková Monika | PGP7256 | SK Praga | 48:50 | + 12:31 | |
14. | Sedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:27 | + 13:08 | |
15. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 49:39 | + 13:20 | |
16. | Klasková Katerina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 49:53 | + 13:34 | |
17. | Radová Jaromíra | DKP6551 | Oddíl OB Kotlářka | 51:56 | + 15:37 | |
18. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 52:26 | + 16:07 | |
19. | Kopácková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 52:40 | + 16:21 | |
20. | Simunková Martina | TAP6851 | KOB TRETRA Praha | 53:15 | + 16:56 | |
21. | Malacková Jana | DKP6150 | Oddíl OB Kotlářka | 53:38 | + 17:19 | |
22. | Hrdlicková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 54:49 | + 18:30 | |
23. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Hostivice | 55:05 | + 18:46 | |
24. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 56:56 | + 20:37 | |
25. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 61:07 | + 24:48 | |
26. | Hlubucková Sárka | KAM6851 | OK Kamenice | 62:22 | + 26:03 | |
27. | Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | 65:53 | + 29:34 | |
28. | Nováková Lenka | NNN5020 | Neregistrovaní (NNN) | 70:32 | + 34:13 | |
29. | Kucerová Michaela | RIC7253 | OB Říčany | 70:34 | + 34:15 | |
30. | Petrová Martina | 6YC6850 | Neregistrovaní | 70:49 | + 34:30 | |
31. | Pavlícková Lenka | DOR7251 | OK Dobříš | 71:56 | + 35:37 | |
Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 29:05 | ||
2. | Ulehlová Ivana | BOR5150 | OK Jiskra Nový Bor | 30:04 | + 0:59 | |
3. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 30:08 | + 1:03 | |
4. | Tichovská Jitka | PGP6153 | SK Praga | 31:11 | + 2:06 | |
5. | Kudrnácová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | 36:45 | + 7:40 | |
6. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | TJ Sokol Troja | 37:20 | + 8:15 | |
7. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 38:32 | + 9:27 | |
8. | Silerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 38:55 | + 9:50 | |
9. | Strossová Jirina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 41:21 | + 12:16 | |
10. | Juzková Jaroslava | SCP5250 | OK Sparta Praha | 41:34 | + 12:29 | |
11. | Zavadilová Nada | SCP5450 | OK Sparta Praha | 42:01 | + 12:56 | |
12. | Rysavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 45:06 | + 16:01 | |
13. | Nováková Jirina | UVP4950 | Slovan Praha | 46:42 | + 17:37 | |
14. | Dlasková Anna | DKP5350 | Oddíl OB Kotlářka | 49:23 | + 20:18 | |
15. | Spicáková Lenka | DKP5850 | Oddíl OB Kotlářka | 66:53 | + 37:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 49:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linhart Jakub | ZVO0802 | OB SK Zvole | 17:57 | ||
2. | Mach David | VSP0801 | USK Praha | 21:38 | + 3:41 | |
3. | Ouda Krystof | 6KC1000 | Neregistrovaný | 22:00 | + 4:03 | |
4. | Pilar Jirí | JES0800 | OK Rakovník | 23:06 | + 5:09 | |
5. | Pilát Jaromír | DKL0900 | KOB Kladno | 23:39 | + 5:42 | |
6. | Kucera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 23:56 | + 5:59 | |
7. | Kolenec Jan | HCE0800 | TJ Hostivice | 27:00 | + 9:03 | |
8. | Müller Karel | HCE1000 | TJ Hostivice | 28:44 | + 10:47 | |
9. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 28:56 | + 10:59 | |
10. | Janda Simon | DKL0800 | KOB Kladno | 29:40 | + 11:43 | |
11. | Ouda Filip | 6KC0800 | Neregistrovaný | 32:13 | + 14:16 | |
12. | Jiras Frantisek | DOR0900 | OK Dobříš | 32:27 | + 14:30 | |
13. | Rejsek Cenek | KAM1002 | OK Kamenice | 34:25 | + 16:28 | |
14. | Pilar Frantisek | CEP0900 | Čepíci | 36:23 | + 18:26 | |
15. | Rohan Vilém | PVP0900 | VSS Přírodověda Praha | 40:11 | + 22:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Subrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 15:02 | ||
2. | Simerka Ondrej | PGP0800 | SK Praga | 16:46 | + 1:44 | |
3. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 17:07 | + 2:05 | |
4. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 17:45 | + 2:43 | |
5. | Heller Jakub | ROU0702 | SKOB Roudnice nad Labem, | 18:43 | + 3:41 | |
6. | Kouril Vojta | KPY0700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 20:29 | + 5:27 | |
7. | Havlák Stepán | ROU0801 | SKOB Roudnice nad Labem, | 21:19 | + 6:17 | |
8. | Simek Matous | KAM0800 | OK Kamenice | 22:29 | + 7:27 | |
9. | Bláha Simon | SJP0700 | KČT Slavoj Praha | 22:35 | + 7:33 | |
10. | Volek Robin | KNC0701 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 22:54 | + 7:52 | |
11. | Beran Frantisek | SLA0700 | SKOB Slaný | 23:36 | + 8:34 | |
12. | Magazu Lukas | DOR0805 | OK Dobříš | 24:38 | + 9:36 | |
13. | Kosák Eliás | PGP0704 | SK Praga | 25:06 | + 10:04 | |
14. | Svoboda Frantisek | ROZ0700 | OK Roztoky | 25:55 | + 10:53 | |
15. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 28:23 | + 13:21 | |
16. | Borl Filip | KNC0700 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 30:47 | + 15:45 | |
17. | Geisler Richard | DKL0700 | KOB Kladno | 30:52 | + 15:50 | |
18. | Tolar Ondrej | RIC0701 | OB Říčany | 34:17 | + 19:15 | |
De Heij Robert | RIC0800 | OB Říčany | DISK | |||
MS | Skorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 29:54 | + 14:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heller Jirí | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem, | 22:25 | ||
2. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 23:26 | + 1:01 | |
3. | Melisík Jan | TAP0502 | KOB TRETRA Praha | 23:52 | + 1:27 | |
4. | Dlouhy Ales | PGP0502 | SK Praga | 25:36 | + 3:11 | |
5. | Sork Dominik | TAP0504 | KOB TRETRA Praha | 25:41 | + 3:16 | |
6. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 28:18 | + 5:53 | |
7. | Michálek Michal | KPY0500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 28:45 | + 6:20 | |
8. | Cerny Matous | TAP0501 | KOB TRETRA Praha | 29:10 | + 6:45 | |
9. | Bláha Matyás | SJP0500 | KČT Slavoj Praha | 29:45 | + 7:20 | |
10. | Jiras Jenda | DOR0505 | OK Dobříš | 31:34 | + 9:09 | |
11. | Machar Matej | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 32:28 | + 10:03 | |
12. | Bláha Vojtech | SJP0501 | KČT Slavoj Praha | 33:46 | + 11:21 | |
13. | Kuc David | SCP0600 | OK Sparta Praha | 36:25 | + 14:00 | |
14. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 37:29 | + 15:04 | |
15. | Perkner Vít | ZVO0603 | OB SK Zvole | 38:02 | + 15:37 | |
16. | Cechmánek Václav | PGP0607 | SK Praga | 40:33 | + 18:08 | |
17. | Havlícek Martin | DOR0601 | OK Dobříš | 50:43 | + 28:18 | |
18. | Jelínek Tomás | ZVO0502 | OB SK Zvole | 55:51 | + 33:26 | |
19. | Tolar Hynek | RIC0505 | OB Říčany | 61:15 | + 38:50 | |
20. | Berki Lucián | JES0601 | OK Rakovník | 65:57 | + 43:32 | |
Dragoun Matej | DOR0603 | OK Dobříš | DISK | |||
Strelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | DISK | |||
Mour Matej | JES0603 | OK Rakovník | DISK | |||
Husák Ondrej | SLA0600 | SKOB Slaný | DISK | |||
Kubát Matyás | RIC0601 | OB Říčany | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlácek Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 29:57 | ||
2. | Srámek Jaromír | RIC0303 | OB Říčany | 31:51 | + 1:54 | |
3. | Baldrian Tomás | VSP0405 | USK Praha | 33:09 | + 3:12 | |
4. | Mares Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 33:33 | + 3:36 | |
5. | Trnka Martin jun | VSP0300 | USK Praha | 34:06 | + 4:09 | |
6. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 35:41 | + 5:44 | |
7. | Ctrnáct Frantisek | PGP0401 | SK Praga | 36:43 | + 6:46 | |
8. | Pilát Borivoj | DKL0500 | KOB Kladno | 37:07 | + 7:10 | |
9. | Jedlicka Jakub | KAM0404 | OK Kamenice | 37:44 | + 7:47 | |
10. | Cerny Antonín | TAP0402 | KOB TRETRA Praha | 38:11 | + 8:14 | |
11. | Holecek Stepán | RIC0401 | OB Říčany | 38:21 | + 8:24 | |
12. | Petrilák Matous | DOR0409 | OK Dobříš | 39:08 | + 9:11 | |
13. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 43:42 | + 13:45 | |
14. | Kuc Radim | SCP0400 | OK Sparta Praha | 43:43 | + 13:46 | |
15. | Horák Pavel ml. | VSP0301 | USK Praha | 47:39 | + 17:42 | |
16. | Tuma Simon | TAP0400 | KOB TRETRA Praha | 54:51 | + 24:54 | |
17. | Paces Marek | KNC0402 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 55:51 | + 25:54 | |
18. | Ouska Filip | DOR0304 | OK Dobříš | 57:51 | + 27:54 | |
19. | Kacer Jakub | ZVO0400 | OB SK Zvole | 63:01 | + 33:04 | |
20. | Pinkava Frantisek | DKLXX03 | KOB Kladno | 71:03 | + 41:06 | |
21. | Vejrazka David | KPY0401 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 74:17 | + 44:20 | |
22. | Stastny Tomás | TAP0401 | KOB TRETRA Praha | 75:06 | + 45:09 | |
23. | Simerka Jakub | PGP0407 | SK Praga | 76:51 | + 46:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Simsa Martin | PGP0309 | SK Praga | 27:26 | ||
2. | Malacka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 28:32 | + 1:06 | |
3. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 31:17 | + 3:51 | |
4. | Subrt Matej | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 31:49 | + 4:23 | |
5. | Klaska Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 38:45 | + 11:19 | |
6. | Buk Ondrej | ROU0102 | SKOB Roudnice nad Labem, | 38:52 | + 11:26 | |
7. | Novák Premysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 41:44 | + 14:18 | |
8. | Albrecht Adam | KAM0203 | OK Kamenice | 48:44 | + 21:18 | |
9. | Svoboda Ludek | DKL0200 | KOB Kladno | 51:04 | + 23:38 | |
10. | Renda Michal | KAM0207 | OK Kamenice | 51:20 | + 23:54 | |
11. | Svoboda Jáchym | ROZ0200 | OK Roztoky | 59:06 | + 31:40 | |
12. | Hejsek Filip | KAM0204 | OK Kamenice | 62:06 | + 34:40 | |
13. | Volek Jaroslav | KNC0100 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 64:35 | + 37:09 | |
14. | Borl Jaroslav | KNC0102 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 65:57 | + 38:31 | |
15. | Forst Antonín | PGP0106 | SK Praga | 79:57 | + 52:31 | |
16. | Konvica Matej | DKLXX04 | KOB Kladno | 81:51 | + 54:25 | |
17. | Pethö Alex | RIC0100 | OB Říčany | 83:32 | + 56:06 | |
18. | Hrdlicka Jan | SLA0200 | SKOB Slaný | 83:59 | + 56:33 | |
Stastny Petr | TAP0106 | KOB TRETRA Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Varga Ondrej | KNC9900 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 49:37 | ||
2. | Zdimera Jan | PGP9903 | SK Praga | 55:34 | + 5:57 | |
3. | Dittrt Stepán | LME0001 | SK Los Mělník | 65:59 | + 16:22 | |
Zmátlo Jan | TAP9900 | KOB TRETRA Praha | DISK | |||
Ridzon Daniel | DKP9907 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borovicka Tomás | FSP9801 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 63:59 | 0 | ||
2. | Benes Jan | DKL9800 | KOB Kladno | 70:26 | + 6:27 | 0 | |
3. | Pelikán Lukás | DKL9802 | KOB Kladno | 70:42 | + 6:43 | 0 | |
4. | Svoboda Vojtech | NNNXX23 | Neregistrovaní (NNN) | 80:04 | + 16:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smelík Martin | ASU9644 | Magnus Orienteering | 43:55 | 8377 | ||
2. | Kettner Lukás | KAM9403 | OK Kamenice | 44:27 | + 0:32 | 8279 | |
3. | Zaloudek Petr | SJC8309 | Sportcentrum Jičín | 45:37 | + 1:42 | 8064 | |
4. | Glonek Jakub | AOP9602 | Orientační Běh Opava | 46:59 | + 3:04 | 7811 | |
5. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 47:19 | + 3:24 | 7750 | |
6. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 49:44 | + 5:49 | 7304 | |
7. | Kucera Jan | VSP7302 | USK Praha | 50:02 | + 6:07 | 7249 | |
8. | Janovsky Tomás | PGP0101 | SK Praga | 51:39 | + 7:44 | 6950 | |
9. | Klaska Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 51:42 | + 7:47 | 6941 | |
10. | Pasek Frantisek | KAM7600 | OK Kamenice | 52:30 | + 8:35 | 6794 | |
11. | Jíra Tomás | KAM9802 | OK Kamenice | 52:50 | + 8:55 | 6732 | |
12. | Basus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 53:23 | + 9:28 | 6631 | |
13. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 54:11 | + 10:16 | 6483 | |
14. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 54:17 | + 10:22 | 6465 | |
15. | Blahuta Marek | MFP7301 | VŠSK MFF UK Praha | 55:44 | + 11:49 | 6197 | |
16. | Hodek Michal | TAP8808 | KOB TRETRA Praha | 55:55 | + 12:00 | 6163 | |
17. | Illner Vojtech | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 55:57 | + 12:02 | 6157 | |
18. | Zajíc Vítezslav | TAP8610 | KOB TRETRA Praha | 55:58 | + 12:03 | 6154 | |
19. | Janovsky Tomás | PGP6401 | SK Praga | 56:06 | + 12:11 | 6129 | |
20. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:18 | + 12:23 | 6092 | |
21. | Koldinsky Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:49 | + 12:54 | 5997 | |
22. | Ramba Jirí | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 57:45 | + 13:50 | 5825 | |
23. | Benes Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 59:59 | + 16:04 | 5413 | |
24. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 60:06 | + 16:11 | 5391 | |
25. | Vlásek Jakub | TAP9702 | KOB TRETRA Praha | 60:22 | + 16:27 | 5342 | |
26. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | KOB TRETRA Praha | 60:35 | + 16:40 | 5302 | |
27. | Prazák Jirí | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 60:49 | + 16:54 | 5259 | |
28. | Pracka Tomás | RIC7302 | OB Říčany | 61:00 | + 17:05 | 5225 | |
29. | Benes Filip | TAP8701 | KOB TRETRA Praha | 61:11 | + 17:16 | 5192 | |
30. | Klusák Martin | DKP8704 | Oddíl OB Kotlářka | 61:23 | + 17:28 | 5155 | |
31. | Nitsch Karel | FSP7611 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 63:35 | + 19:40 | 4749 | |
32. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 65:15 | + 21:20 | 4441 | |
33. | Cerny Martin | TAP8902 | KOB TRETRA Praha | 65:27 | + 21:32 | 4404 | |
34. | Ptácek Jan | PVP7200 | VSS Přírodověda Praha | 66:03 | + 22:08 | 4294 | |
35. | Sedivy Jirí | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 66:43 | + 22:48 | 4171 | |
36. | Vondra Jirí | FSP7600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 66:54 | + 22:59 | 4137 | |
37. | Bartalos Tomás | PGP8010 | SK Praga | 70:01 | + 26:06 | 3562 | |
38. | Vanek Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 70:23 | + 26:28 | 3494 | |
39. | Besta Lukás | KNC8101 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 72:26 | + 28:31 | 3116 | |
40. | Forejt Michal | ROU9002 | SKOB Roudnice nad Labem, | 77:10 | + 33:15 | 2243 | |
41. | Sedivy Ondrej | KNC9103 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 79:17 | + 35:22 | 1852 | |
42. | Kremen Stepán | KAM9804 | OK Kamenice | 83:52 | + 39:57 | 1007 | |
43. | Maska Marek | MKP8800 | SK GORDIC Praha Kačerov | 84:53 | + 40:58 | 819 | |
44. | Koc Zdenek | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 85:50 | + 41:55 | 644 | |
45. | Cvrcek Antonín | TAP9000 | KOB TRETRA Praha | 87:08 | + 43:13 | 404 | |
46. | Uhlír Marek | PGP9405 | SK Praga | 88:41 | + 44:46 | 118 | |
47. | Preissler Adam | HAV8608 | OB Havířov | 89:55 | + 46:00 | 0 | |
48. | Zácek Martin | FSP6803 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 106:25 | + 62:30 | 0 | |
Strelba Ondrej | KTA7501 | SK Kotnov Tábor | DISK | 0 | |||
Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Nebesky Daniel | KAM9404 | OK Kamenice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | USK Praha | 42:44 | 1845 | ||
2. | Skorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 46:30 | + 3:46 | 1705 | |
3. | Hybl Lukás | PGP7504 | SK Praga | 49:41 | + 6:57 | 1587 | |
4. | Smolka Ondrej | TJP9401 | TJ Sokol Troja | 53:50 | + 11:06 | 1434 | |
5. | Hopanyuk Anatoliy | DKP7900 | Oddíl OB Kotlářka | 56:59 | + 14:15 | 1318 | |
6. | Kábrt Filip | 98Z7900 | OK Viníci | 119:16 | + 76:32 | ||
7. | Skoch Jan | 98Z8500 | OK Viníci | 143:22 | + 100:38 | ||
Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Vít | KPY8000 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:11 | ||
2. | Bambousek Martin | DOR7302 | OK Dobříš | 44:06 | + 0:55 | |
3. | Kovárík Tomás | KAM6901 | OK Kamenice | 46:34 | + 3:23 | |
4. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 47:37 | + 4:26 | |
5. | Zemla Tomás | KAM7105 | OK Kamenice | 47:56 | + 4:45 | |
6. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 48:31 | + 5:20 | |
7. | Kubát Tomás | RIC7503 | OB Říčany | 49:29 | + 6:18 | |
8. | Pompach Petr | TAP7801 | KOB TRETRA Praha | 50:54 | + 7:43 | |
9. | Pavlícek Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:08 | + 7:57 | |
10. | Lampa David | DKP7702 | Oddíl OB Kotlářka | 52:08 | + 8:57 | |
11. | Spicák Ales | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 52:09 | + 8:58 | |
12. | Heller Jirí | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem, | 52:18 | + 9:07 | |
13. | Svec Karel | ZVO7601 | OB SK Zvole | 56:03 | + 12:52 | |
14. | Pilar Marek | CEP7700 | Čepíci | 59:10 | + 15:59 | |
15. | Duda Miroslav | ROU8009 | SKOB Roudnice nad Labem, | 59:33 | + 16:22 | |
16. | Hill Richard | 21G7600 | Airienteers | 59:36 | + 16:25 | |
17. | Houska Jindrich | DOR7601 | OK Dobříš | 60:39 | + 17:28 | |
18. | Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | 60:44 | + 17:33 | |
19. | Cerny Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem, | 61:29 | + 18:18 | |
20. | Martin Ouda | 6KC-000 | Neregistrovaný | 66:41 | + 23:30 | |
21. | Vanecek Jan | TJP8000 | TJ Sokol Troja | 70:59 | + 27:48 | |
22. | Ruzicka Jan | RIC7402 | OB Říčany | 73:38 | + 30:27 | |
23. | Vejrazka Jirí | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 85:43 | + 42:32 | |
24. | Perkner Radim | ZVO8001 | OB SK Zvole | 88:09 | + 44:58 | |
25. | Cerveny Mojmír | ROU7402 | SKOB Roudnice nad Labem, | 90:48 | + 47:37 | |
26. | Chramosta Tomás | KAM7601 | OK Kamenice | 93:51 | + 50:40 | |
Ctrnáct Jirí | PGP7603 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 36:29 | ||
2. | Bejvl Jakub | LME7100 | SK Los Mělník | 40:36 | + 4:07 | |
3. | Bíly Milan | JES7001 | OK Rakovník | 43:59 | + 7:30 | |
4. | Rocejdl Marek | KAM6400 | OK Kamenice | 45:31 | + 9:02 | |
5. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:42 | + 9:13 | |
6. | Kalousek Jirí | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 45:55 | + 9:26 | |
7. | Srámek Petr | RIC6905 | OB Říčany | 46:22 | + 9:53 | |
8. | Bláha Jan | SJP6800 | KČT Slavoj Praha | 47:16 | + 10:47 | |
9. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 47:36 | + 11:07 | |
10. | Klaska Jan | NNN6920 | Neregistrovaní (NNN) | 48:12 | + 11:43 | |
11. | Simsa Jaromír | MFP7100 | VŠSK MFF UK Praha | 51:10 | + 14:41 | |
12. | Cincibus Pavel | FSP6605 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:23 | + 15:54 | |
13. | Matousek Martin | SLA7100 | SKOB Slaný | 52:24 | + 15:55 | |
14. | Aster Vladimír | SLA6500 | SKOB Slaný | 52:30 | + 16:01 | |
15. | Pribík Jan | PGP6301 | SK Praga | 52:50 | + 16:21 | |
16. | Fikes Metodej | DKL | KOB Kladno | 54:44 | + 18:15 | |
17. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 55:50 | + 19:21 | |
18. | Strnad Pavel | HCE7100 | TJ Hostivice | 58:23 | + 21:54 | |
18. | Klaska Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 58:23 | + 21:54 | |
20. | Betlach Miroslav | DKP6300 | Oddíl OB Kotlářka | 60:17 | + 23:48 | |
21. | Forst Libor | MFP6301 | VŠSK MFF UK Praha | 60:40 | + 24:11 | |
22. | Reichl Michal | MKP6402 | SK GORDIC Praha Kačerov | 60:52 | + 24:23 | |
23. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB TRETRA Praha | 61:24 | + 24:55 | |
24. | Kohl Jirí | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:47 | + 26:18 | |
25. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 62:57 | + 26:28 | |
26. | Fiala Zdenek | TAP5501 | KOB TRETRA Praha | 63:22 | + 26:53 | |
27. | Zmátlo Radek | TAP6400 | KOB TRETRA Praha | 64:12 | + 27:43 | |
28. | Votava Petr | KNC6602 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 65:04 | + 28:35 | |
29. | Hájek Tomás | ZVO6401 | OB SK Zvole | 66:09 | + 29:40 | |
30. | Zdimera Zdenek | LME7000 | SK Los Mělník | 67:57 | + 31:28 | |
31. | Sedlácek Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 69:22 | + 32:53 | |
32. | Pavlu Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 71:29 | + 35:00 | |
33. | Velichkov Petar | DKP6704 | Oddíl OB Kotlářka | 73:20 | + 36:51 | |
34. | Valla Zdenek | ZVO6501 | OB SK Zvole | 74:13 | + 37:44 | |
35. | Svoboda Ondrej | ROZ7100 | OK Roztoky | 74:31 | + 38:02 | |
36. | Kraml Martin | ZVO7102 | OB SK Zvole | 79:58 | + 43:29 | |
37. | Dobes Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 81:56 | + 45:27 | |
38. | Müller Jan | HCE6800 | TJ Hostivice | 83:16 | + 46:47 | |
39. | Hlubucek Tomás | KAM6603 | OK Kamenice | 91:38 | + 55:09 | |
40. | De Heij Michel | RIC6900 | OB Říčany | 92:56 | + 56:27 | |
Buk Jirí | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem, | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaros Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 38:55 | ||
2. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 41:43 | + 2:48 | |
3. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | OB SK Zvole | 47:32 | + 8:37 | |
4. | Sváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 48:59 | + 10:04 | |
5. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | OK Dobříš | 49:06 | + 10:11 | |
6. | Koc Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov | 51:26 | + 12:31 | |
7. | Borovicka Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:22 | + 15:27 | |
8. | Knotek Kamil | OLP5701 | PSK Olymp Praha | 61:49 | + 22:54 | |
9. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem, | 62:18 | + 23:23 | |
10. | Paukert Milan | TJP5000 | TJ Sokol Troja | 64:18 | + 25:23 | |
11. | Slaby Václav | NNN5820 | Neregistrovaní (NNN) | 64:42 | + 25:47 | |
12. | Grivalsky Michal | PGP5900 | SK Praga | 66:27 | + 27:32 | |
13. | Malacka Milan | DKP6000 | Oddíl OB Kotlářka | 89:01 | + 50:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotny Jirí | SLP4601 | OOB Slavia Praha | 42:19 | ||
2. | Novák Milos | SCP4600 | OK Sparta Praha | 43:09 | + 0:50 | |
3. | Cadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:21 | + 4:02 | |
4. | Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:23 | + 4:04 | |
5. | Precek Zdenek | SCP5200 | OK Sparta Praha | 46:37 | + 4:18 | |
6. | Rysavy Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 51:13 | + 8:54 | |
7. | Hojny Oldrich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 56:34 | + 14:15 | |
8. | Otta Pavel | JES4601 | OK Rakovník | 58:20 | + 16:01 | |
9. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 61:29 | + 19:10 | |
10. | Milos Rakovec | SCP4500 | OK Sparta Praha | 61:45 | + 19:26 | |
11. | Hamácek Bohuslav | LBE5000 | TJ Lokomotiva Beroun | 62:52 | + 20:33 | |
12. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 66:31 | + 24:12 | |
13. | Valásek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | 67:57 | + 25:38 | |
14. | Duda Frantisek | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 75:17 | + 32:58 | |
15. | Kolsky Alexander | PGP5000 | SK Praga | 85:39 | + 43:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 34:26 | ||
2. | Ulehla Zdenek | BOR4001 | OK Jiskra Nový Bor | 36:40 | + 2:14 | |
3. | HlavatA# Karel | SJP4200 | KČT Slavoj Praha | 46:38 | + 12:12 | |
4. | Lousa Frantisek | KPY3700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:09 | + 14:43 | |
Nemec Vladimír | SLA4202 | SKOB Slaný | DISK | |||
Zábransky Emil | SLA4200 | SKOB Slaný | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlasaty Jan | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 17:27 | ||
2. | Kubát Lukás | RIC0804 | OB Říčany | 23:45 | + 6:18 | |
3. | Zuzana Rakovcová | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 24:50 | + 7:23 | |
4. | Tlusty Matyás | DKL0901 | KOB Kladno | 25:02 | + 7:35 | |
5. | Basus Ondrej | SCP1000 | OK Sparta Praha | 25:12 | + 7:45 | |
6. | Kunst Miroslav | SLA1101 | SKOB Slaný | 26:12 | + 8:45 | |
7. | Kubát Jan | 81C1200 | Cirkus Čakovice | 27:15 | + 9:48 | |
8. | Slavíková Lucie | PGP9150 | SK Praga | 28:22 | + 10:55 | |
9. | Simková Sárka | LME1150 | SK Los Mělník | 28:36 | + 11:09 | |
10. | Svobodová Andrea | SLA0753 | SKOB Slaný | 28:46 | + 11:19 | |
11. | Ouda Tomás | 6KC1200 | Neregistrovaný | 29:09 | + 11:42 | |
12. | Zverina Ondrej | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 30:25 | + 12:58 | |
13. | Hill Daisy | 21G0950 | Airienteers | 31:22 | + 13:55 | |
14. | Blahutová Lucie | MFP0950 | VŠSK MFF UK Praha | 31:56 | + 14:29 | |
15. | Procházková Aneta | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 32:02 | + 14:35 | |
16. | Kunc Lukás | ROZ0802 | OK Roztoky | 32:20 | + 14:53 | |
17. | Pilarová Katerina | JES1150 | OK Rakovník | 33:00 | + 15:33 | |
18. | Krupová Tereza | 6YC8751 | Neregistrovaní | 34:38 | + 17:11 | |
19. | Basusová Olga | SCP1250 | OK Sparta Praha | 34:41 | + 17:14 | |
20. | Slavík Viktor | PGP6300 | SK Praga | 35:43 | + 18:16 | |
21. | Uhlírová Marie | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 35:57 | + 18:30 | |
22. | Lambertová Sofie | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 36:00 | + 18:33 | |
23. | Uhlírová Eliska | LBE1150 | TJ Lokomotiva Beroun | 37:38 | + 20:11 | |
24. | Janda Matyás | DKLXXXX | KOB Kladno | 38:03 | + 20:36 | |
25. | Balcarová Hana | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 38:25 | + 20:58 | |
26. | Dobiás Jaromír | ROU1101 | SKOB Roudnice nad Labem, | 39:40 | + 22:13 | |
27. | Procházková Anicka | KPY1550 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 40:39 | + 23:12 | |
27. | Fnco Dneboská Eva | PVP7755 | VSS Přírodověda Praha | 40:39 | + 23:12 | |
29. | Pompachová Natálie | TAP0952 | KOB TRETRA Praha | 41:00 | + 23:33 | |
30. | Nitsch Lukás | FSP1200 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:04 | + 25:37 | |
31. | Forst Albert | MFP0901 | VŠSK MFF UK Praha | 43:53 | + 26:26 | |
32. | Misek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 44:40 | + 27:13 | |
33. | Pilar Jirí | CEP1300 | Čepíci | 46:23 | + 28:56 | |
34. | Cabla Samuel | SLA1300 | SKOB Slaný | 46:35 | + 29:08 | |
35. | Dobiásová Eliska | ROU1150 | SKOB Roudnice nad Labem, | 40:38 | + 23:11 | |
36. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 50:45 | + 33:18 | |
37. | Gerlach Alex | ROZ0901 | OK Roztoky | 52:42 | + 35:15 | |
38. | Dostálová Rebeka | HCE1150 | TJ Hostivice | 53:13 | + 35:46 | |
39. | Andrade Iris | 24C1050 | OK Vršovice | 56:56 | + 39:29 | |
40. | Ales Zagalski | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 58:06 | + 40:39 | |
41. | Simek Premysl | LME1445 | SK Los Mělník | 63:03 | + 45:36 | |
42. | Filip Nemec | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 68:31 | + 51:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Dolejsí | SLA7600 | SKOB Slaný | 25:44 | ||
2. | Brousil Tomás | PGP0100 | SK Praga | 28:54 | + 3:10 | |
3. | Husák Zdenek | SLA0201 | SKOB Slaný | 29:05 | + 3:21 | |
3. | Pavlína Jirkovská | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 29:05 | + 3:21 | |
5. | Ladislav Krejcí | ROU | SKOB Roudnice nad Labem, | 32:30 | + 6:46 | |
6. | Zagalski Ales | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 33:33 | + 7:49 | |
7. | Dubská Radka | 28Z8150 | Neregistrovaná | 33:58 | + 8:14 | |
8. | Jiránová Irena | JES6750 | OK Rakovník | 34:15 | + 8:31 | |
9. | Rendová Iva | KAM7952 | OK Kamenice | 34:58 | + 9:14 | |
10. | Cerná Katerina | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 36:46 | + 11:02 | |
11. | Rohanová Markéta | NNNPVP | Neregistrovaní (NNN) | 37:19 | + 11:35 | |
12. | Jan Burdík | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 37:25 | + 11:41 | |
13. | Zenknerová Olga | BRU0353 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 37:34 | + 11:50 | |
14. | Kubíková Sona | RBK8350 | SK Radioklub Blansko | 37:41 | + 11:57 | |
15. | Bláhová Katerina | SJP7350 | KČT Slavoj Praha | 39:50 | + 14:06 | |
16. | Hartl Zdenek | ODV6300 | TJ Aero Odolena Voda | 39:51 | + 14:07 | |
17. | Anezka McMahon | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 41:32 | + 15:48 | |
18. | Pilarová Katerina | JES8450 | OK Rakovník | 42:41 | + 16:57 | |
19. | Grimmerová Mariana | RIC8051 | OB Říčany | 43:22 | + 17:38 | |
20. | Cerná Jana | TAP7250 | KOB TRETRA Praha | 43:56 | + 18:12 | |
21. | Jelínek Jan | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 44:03 | + 18:19 | |
22. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 44:42 | + 18:58 | |
23. | Zizková Markéta | DOR7352 | OK Dobříš | 44:48 | + 19:04 | |
24. | Kolencová Marta | HCE7450 | TJ Hostivice | 45:31 | + 19:47 | |
25. | Cervená Alena | ROU7952 | SKOB Roudnice nad Labem, | 45:49 | + 20:05 | |
26. | Kukla Jan | 98Z8900 | OK Viníci | 45:52 | + 20:08 | |
27. | Radka Magazu | DOR | OK Dobříš | 45:55 | + 20:11 | |
28. | Buková Zdenka | ROU7051 | SKOB Roudnice nad Labem, | 46:06 | + 20:22 | |
29. | Melisík Michael | TAP7100 | KOB TRETRA Praha | 46:46 | + 21:02 | |
30. | Stáfek Václav | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 46:57 | + 21:13 | |
31. | Katka Neaubauerová | DOR | OK Dobříš | 49:11 | + 23:27 | |
32. | Bednárová Barbora | 6KC7650 | Neregistrovaný | 49:31 | + 23:47 | |
32. | Janasová Barbora | PGP7152 | SK Praga | 49:31 | + 23:47 | |
34. | Siml Václav | 2DX0500 | NNN-Brousilovi | 50:27 | + 24:43 | |
35. | Bastová Jana | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 50:33 | + 24:49 | |
36. | Cerná Marcela | 6YC7151 | Neregistrovaní | 50:48 | + 25:04 | |
37. | Brousilová Lucka | PGP0650 | SK Praga | 51:52 | + 26:08 | |
38. | Zagalska Pavla | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 52:00 | + 26:16 | |
39. | Brousilová Petra | PGP6951 | SK Praga | 54:29 | + 28:45 | |
40. | Ctrnáct Simon | PGP0001 | SK Praga | 55:53 | + 30:09 | |
41. | Trnka Marek | VSP0402 | USK Praha | 56:32 | + 30:48 | |
42. | Zenknerová Jana | BRU7253 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 56:55 | + 31:11 | |
43. | Cervená Anna | ROU0651 | SKOB Roudnice nad Labem, | 57:17 | + 31:33 | |
44. | Pekná Eva | ROU7550 | SKOB Roudnice nad Labem, | 58:34 | + 32:50 | |
45. | Cervená Ema | ROU0452 | SKOB Roudnice nad Labem, | 59:01 | + 33:17 | |
46. | Simlová Hedvika | 2DX7850 | NNN-Brousilovi | 59:50 | + 34:06 | |
47. | Svecová Hana | NNNXX56 | Neregistrovaní (NNN) | 62:55 | + 37:11 | |
48. | Andrea Forejtová | 63:08 | + 37:24 | |||
49. | Linhartová Martina | ZVO | OB SK Zvole | 63:15 | + 37:31 | |
50. | Hrachovinová Hana | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 63:35 | + 37:51 | |
51. | Basta Jaroslav | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 64:49 | + 39:05 | |
52. | Jana Krejcová | ROU | SKOB Roudnice nad Labem, | 69:32 | + 43:48 | |
53. | Vitousová Markéta | NNNXX57 | Neregistrovaní (NNN) | 72:20 | + 46:36 | |
54. | Jirkovská Katerina | 6KC7550 | Neregistrovaný | 72:49 | + 47:05 | |
55. | Matous Frohde | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 74:58 | + 49:14 | |
56. | Vítek Karel | PGP9904 | SK Praga | 77:54 | + 52:10 | |
57. | Lomecká Dagmar | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 89:26 | + 63:42 | |
58. | Jankovcová Marie | TJP3950 | TJ Sokol Troja | 89:56 | + 64:12 | |
Vakant | DISK | |||||
Balcar Ondrej | NNN | Neregistrovaní (NNN) | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Libor Wagner | DKP8511 | Oddíl OB Kotlářka | 48:03 | ||
2. | Jakovec Petr | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 55:34 | + 7:31 | |
3. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 57:02 | + 8:59 | |
4. | Trnková Dana | VSP7351 | USK Praha | 59:51 | + 11:48 | |
5. | Kubát Petr | 81C7800 | Cirkus Čakovice | 60:39 | + 12:36 | |
6. | Jedlicka Adam | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 60:48 | + 12:45 | |
7. | Jirous Jirí | TAP7201 | KOB TRETRA Praha | 63:02 | + 14:59 | |
8. | Frohde Jan | EKP | VŠTJ Ekonom Praha | 65:17 | + 17:14 | |
9. | Popjuk Viktor | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 68:08 | + 20:05 | |
10. | Krákorová Katerina | NNN8270 | Neregistrovaní (NNN) | 73:12 | + 25:09 | |
11. | Jirásková Katerina | PGP8852 | SK Praga | 73:29 | + 25:26 | |
12. | Katerina Mandová | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 74:29 | + 26:26 | |
13. | Mojzísek Tomás | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 79:27 | + 31:24 | |
14. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 80:08 | + 32:05 | |
15. | Kopácek Jirí | DOR6100 | OK Dobříš | 81:52 | + 33:49 | |
16. | Cerny Daniel | TAP7200 | KOB TRETRA Praha | 83:11 | + 35:08 | |
17. | Pinkr Josef | HCE8200 | TJ Hostivice | 87:18 | + 39:15 | |
18. | Pohoralá Anna | ROU9954 | SKOB Roudnice nad Labem, | 89:02 | + 40:59 | |
19. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 92:19 | + 44:16 | |
20. | Pohoralá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem, | 92:37 | + 44:34 | |
21. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 93:24 | + 45:21 | |
22. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 95:39 | + 47:36 | |
23. | Linhart Václav | ZVO | OB SK Zvole | 99:09 | + 51:06 | |
24. | Kolenec Jan | HCE8000 | TJ Hostivice | 99:24 | + 51:21 | |
25. | Hill Radka | 21G8450 | Airienteers | 115:19 | + 67:16 | |
26. | Pokorny Stanislav | RIC7602 | OB Říčany | 120:36 | + 72:33 | |
27. | Reisingerová Eliska | DLT0151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 123:04 | + 75:01 | |
28. | Jelínek Milan | ZVO | OB SK Zvole | 132:46 | + 84:43 | |
29. | Albrecht Vladimír | KAM7800 | OK Kamenice | 146:51 | + 98:48 | |
Pelikánová Lucie | MFP6950 | VŠSK MFF UK Praha | DISK | |||
Havlícková Katerina | DOR7650 | OK Dobříš | DISK | |||
Milota Jakub | KAM0503 | OK Kamenice | DISK | |||
Patrik Uhlír | LBE7600 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |