Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Hedvika | ODR0850 | SKOB Odry | 38:20 | ||
2. | Marková Michaela | VIC0850 | OB Vizovice | 42:19 | + 3:59 | |
3. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | SKOB Zlín | 44:26 | + 6:06 | |
4. | Kubíčková Lucie | VIC0952 | OB Vizovice | 46:24 | + 8:04 | |
5. | Borunská Alžběta | AOP0950 | Orientační Běh Opava | 48:48 | + 10:28 | |
6. | Mališková Libuše | LCE0951 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:35 | + 17:15 | |
7. | Tomášková Anna | STExx01 | SK SKI-OB Šternberk | 70:58 | + 32:38 | |
Švidrnochová Nela | OOP0950 | TJ Opava | DISK | |||
MS | Otrubová Karolína | PLU0888 | TJ SOKOL Plumlov | 40:34 | + 2:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michálková Sabina | LCE0851 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:36 | ||
2. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 26:41 | + 0:05 | |
3. | Jílková Pavla | KON0799 | KOB Konice | 26:42 | + 0:06 | |
4. | Štětínská Tereza | MOV0751 | SKOB Ostrava | 31:00 | + 4:24 | |
5. | Cetlová Karolína | AOP0752 | Orientační Běh Opava | 32:34 | + 5:58 | |
6. | Kundratová Eva | TZL0950 | SKOB Zlín | 32:44 | + 6:08 | |
7. | Pachmannová Iva | AOP0852 | Orientační Běh Opava | 37:10 | + 10:34 | |
8. | Hrbáčková Michaela | LCE0751 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:45 | + 13:09 | |
9. | Janků Karolína | UOL0751 | SOB Olomouc | 39:51 | + 13:15 | |
10. | Tomanková Alice | KSU0959 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:07 | + 15:31 | |
11. | Bartášková Karolína | ASU0799 | Magnus Orienteering | 43:45 | + 17:09 | |
12. | Buršíková Tereza | TZL0754 | SKOB Zlín | 46:43 | + 20:07 | |
13. | Poslušná Jitka | TZL0752 | SKOB Zlín | 46:49 | + 20:13 | |
14. | Reichlová Lucie | KSU0850 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:09 | + 21:33 | |
15. | Škodová Štěpánka | LCE0852 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:32 | + 23:56 | |
16. | Reichlová Pavla | KSU0888 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:35 | + 42:59 | |
17. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | KOB Konice | 81:18 | + 54:42 | |
18. | Hýblová Eliška | JPV0952 | Oddíl OS SK Prostějov | 109:52 | + 83:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | KOB Směr Kroměříž | 23:42 | ||
2. | Pišová Adéla | LCE0551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:46 | + 4:04 | |
3. | Rychlá Karolína | KRN0757 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 29:10 | + 5:28 | |
4. | Kusáková Valentýna | TZL0651 | SKOB Zlín | 30:20 | + 6:38 | |
5. | Pachmannová Katka | AOP0551 | Orientační Běh Opava | 30:25 | + 6:43 | |
6. | Pazderníková Zdeňka | ASU0698 | Magnus Orienteering | 32:13 | + 8:31 | |
7. | Zahradníková Kateřina | BFM0551 | SKOB Frýdek - Místek | 32:27 | + 8:45 | |
8. | Pospíšilová Stella | STE0551 | SK SKI-OB Šternberk | 33:32 | + 9:50 | |
9. | Pavlová Eliška | MOV0650 | SKOB Ostrava | 33:36 | + 9:54 | |
10. | Holasová Barbora | AOP0651 | Orientační Běh Opava | 34:08 | + 10:26 | |
11. | Jílková Lenka | KON0666 | KOB Konice | 34:10 | + 10:28 | |
12. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | Orientační Běh Opava | 34:14 | + 10:32 | |
13. | Navrátilová Marie | ASU0599 | Magnus Orienteering | 34:21 | + 10:39 | |
14. | Gallo Natálie | AOP0652 | Orientační Běh Opava | 34:43 | + 11:01 | |
15. | Mališková Kristýna | LCE0552 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:05 | + 13:23 | |
16. | Čudková Kristýna | MOV0654 | SKOB Ostrava | 37:38 | + 13:56 | |
17. | Otrubová Anna | PLU0577 | TJ SOKOL Plumlov | 39:26 | + 15:44 | |
18. | Ochodnická Sára | LCE0553 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:39 | + 16:57 | |
19. | Konečná Julie | KSU0550 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:42 | + 17:00 | |
20. | Kopecká Nela | UOL0650 | SOB Olomouc | 43:10 | + 19:28 | |
21. | Kočarová Marie | BFM0557 | SKOB Frýdek - Místek | 47:20 | + 23:38 | |
22. | Mikošková Marie | STE0552 | SK SKI-OB Šternberk | 48:54 | + 25:12 | |
23. | Rychtářová Barbora | MOV0653 | SKOB Ostrava | 50:32 | + 26:50 | |
24. | Dostálková Martina | LCE0556 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:37 | + 27:55 | |
25. | Řeháková Klára | BFM0556 | SKOB Frýdek - Místek | 69:34 | + 45:52 | |
26. | Burdová Helena | STE0653 | SK SKI-OB Šternberk | 71:28 | + 47:46 | |
27. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | Oddíl OS SK Prostějov | 86:23 | + 62:41 | |
28. | Helštýnová Nikol | LCE0555 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 109:49 | + 86:07 | |
Přikrylová Jana | JPV0652 | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | |||
Špendlíková Monika | LCE0554 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | |||
Burkartová Sabina | VIC0658 | OB Vizovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smékalová Karolína | UOL0451 | SOB Olomouc | 37:28 | ||
2. | Lukašáková Sára | STE0450 | SK SKI-OB Šternberk | 40:23 | + 2:55 | |
3. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | SOB Olomouc | 41:42 | + 4:14 | |
4. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | TJ Opava | 42:38 | + 5:10 | |
5. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | Orientační Běh Opava | 45:45 | + 8:17 | |
6. | Klechová Karolína | AOP0452 | Orientační Běh Opava | 48:42 | + 11:14 | |
7. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | SKOB Zlín | 49:31 | + 12:03 | |
8. | Černochová Michaela | PLU0351 | TJ SOKOL Plumlov | 51:21 | + 13:53 | |
9. | Šánová Julie | KSU0494 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:16 | + 16:48 | |
10. | Březinová Zuzana | TZL0453 | SKOB Zlín | 55:57 | + 18:29 | |
11. | Juříková Jolana | LCE0355 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:34 | + 20:06 | |
12. | Vorlová Eva | ASU0499 | Magnus Orienteering | 57:45 | + 20:17 | |
13. | Němečková Kateřina | PLU0350 | TJ SOKOL Plumlov | 58:08 | + 20:40 | |
14. | Pachmannová Bára | AOP0351 | Orientační Běh Opava | 64:00 | + 26:32 | |
15. | Mališková Eliška | LCE0354 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:47 | + 28:19 | |
16. | Slehová Eliška | UOL0453 | SOB Olomouc | 69:12 | + 31:44 | |
17. | Heclová Marie | KSU0454 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 70:52 | + 33:24 | |
18. | Lubrichová Veronika | STE0451 | SK SKI-OB Šternberk | 73:57 | + 36:29 | |
Vakant | DISK | |||||
Knyplová Tereza | KSU0464 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | SOB Olomouc | 50:22 | ||
2. | Tichá Julie | TZL0252 | SKOB Zlín | 50:35 | + 0:13 | |
3. | Bernatíková Hana | SFM0251 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 53:51 | + 3:29 | |
4. | Čeleďová Justýna | TZL0152 | SKOB Zlín | 56:53 | + 6:31 | |
5. | Smolková Sabina | STE0250 | SK SKI-OB Šternberk | 57:28 | + 7:06 | |
6. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | SKOB Zlín | 59:32 | + 9:10 | |
7. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | SOB Olomouc | 69:17 | + 18:55 | |
8. | Sadílková Iva | VIC0151 | OB Vizovice | 74:17 | + 23:55 | |
9. | Krčková Helena | AOP0251 | Orientační Běh Opava | 76:59 | + 26:37 | |
10. | Dufková Renata | LCE0253 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 87:39 | + 37:17 | |
11. | Halová Romana | VIC0164 | OB Vizovice | 94:25 | + 44:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slovenčíková Eliška | VIC9951 | OB Vizovice | 67:08 | ||
2. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 88:30 | + 21:22 | |
3. | Müllerová Erika | OTK0050 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 89:35 | + 22:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | SKOB Zlín | 73:02 | 5050 | ||
2. | Michálková Renata | LCE8151 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 73:10 | + 0:08 | 5041 | |
3. | Procházková Marie | SOP9551 | OOB TJ Slezan Opava | 81:12 | + 8:10 | 4525 | |
4. | Stachoňová Barbara | ZBM8451 | SK Žabovřesky Brno | 83:44 | + 10:42 | 4362 | |
5. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 83:58 | + 10:56 | 4347 | |
6. | Janošíková Lenka | UOL7651 | SOB Olomouc | 87:25 | + 14:23 | 4125 | |
7. | Vlachová Kateřina | KON9898 | KOB Konice | 88:17 | + 15:15 | 4069 | |
8. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | TJ Opava | 101:47 | + 28:45 | 3202 | |
9. | Vlachová Eliška | KON9572 | KOB Konice | 106:51 | + 33:49 | 2876 | |
10. | Krejčí Lenka | PTE8350 | TJ Sokol Ptení | 108:56 | + 35:54 | ||
11. | Maliňáková Petra | SVS8751 | Orientklub Vsetín | 112:29 | + 39:27 | 2514 | |
12. | Muchová Barbora | KVS8550 | SKOB Kobra Vsetín | 123:55 | + 50:53 | 1779 | |
Bouzková Katka | SVS8151 | Orientklub Vsetín | DISK | 0 | |||
Štětínská Soňa | MOV7650 | SKOB Ostrava | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárková Eva | TZL7653 | SKOB Zlín | 49:49 | ||
2. | Honnerová Blanka | TZL8052 | SKOB Zlín | 49:50 | + 0:01 | |
3. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:13 | + 6:24 | |
4. | Gallo Martina | AOP7951 | Orientační Běh Opava | 57:29 | + 7:40 | |
5. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VSK Mendelu Brno | 60:09 | + 10:20 | |
6. | Otrubová Johana | PLU7852 | TJ SOKOL Plumlov | 60:45 | + 10:56 | |
7. | Daňková Veronika | SBK8151 | KOB Start Blansko | 62:37 | + 12:48 | |
8. | Chmelářová Radka | JPV7650 | Oddíl OS SK Prostějov | 64:11 | + 14:22 | |
9. | Pavlicová Anna | 2ZZ7350 | KOALA | 66:01 | + 16:12 | |
10. | Zbraňková Magda | STE7352 | SK SKI-OB Šternberk | 69:01 | + 19:12 | |
11. | Kurfürstová Irena | TZL8053 | SKOB Zlín | 69:07 | + 19:18 | |
12. | Sedláčková Jana | HLV7060 | KČT - OB Holešov | 69:48 | + 19:59 | |
13. | Kundratová Jana | TZL7350 | SKOB Zlín | 70:08 | + 20:19 | |
14. | Glabazňová Jana | AOP6151 | Orientační Běh Opava | 70:32 | + 20:43 | |
15. | Pachmannová Hana | AOP7252 | Orientační Běh Opava | 73:29 | + 23:40 | |
16. | Marková Eva | STE7250 | SK SKI-OB Šternberk | 77:02 | + 27:13 | |
17. | Králová Zdenka | SSU6091 | SK Severka Šumperk | 77:42 | + 27:53 | |
18. | Jílková Hana | KON8080 | KOB Konice | 78:07 | + 28:18 | |
19. | Bednáriková Tatiana | 67SA001 | TJ Čingov Spišská Nová Ves | 80:45 | + 30:56 | |
20. | Štáblová Michaela | KSU7787 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 84:15 | + 34:26 | |
21. | Navrátilová Helena | ASU7799 | Magnus Orienteering | 87:15 | + 37:26 | |
22. | Němečková Věra | PLU7777 | TJ SOKOL Plumlov | 87:25 | + 37:36 | |
23. | Chromčáková Jitka | JZL7850 | TJ Jižní svahy Zlín | 92:08 | + 42:19 | |
24. | Holasová Šarka | AOP7853 | Orientační Běh Opava | 92:45 | + 42:56 | |
25. | Poláčková Monika | JPV7552 | Oddíl OS SK Prostějov | 99:42 | + 49:53 | |
26. | Gřešková Jana | 25Z7650 | Nereg. Gřešková | 107:45 | + 57:56 | |
27. | Procházková Martina | SOP7351 | OOB TJ Slezan Opava | 108:53 | + 59:04 | |
28. | Pattermanová Ivana | KSU7551 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 108:57 | + 59:08 | |
29. | Benešová Petra | KON7575 | KOB Konice | 109:49 | + 60:00 | |
30. | Krčková Lenka | AOP7751 | Orientační Běh Opava | 112:14 | + 62:25 | |
31. | Lubrichová Eva | STE7556 | SK SKI-OB Šternberk | 120:41 | + 70:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jarošová Petra | ZPV6666 | KOB ZPV Prostějov | 46:07 | ||
2. | Kašparová Ivana | UOL6951 | SOB Olomouc | 48:03 | + 1:56 | |
3. | Vavrysová Iva | LCE6359 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:44 | + 2:37 | |
4. | Brodová Gabriela | SFM7152 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 50:13 | + 4:06 | |
5. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | Orientační Běh Opava | 50:30 | + 4:23 | |
6. | Koláriková Irena | TZL6351 | SKOB Zlín | 52:18 | + 6:11 | |
7. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | SK Severka Šumperk | 54:25 | + 8:18 | |
8. | Kociánová Eva | OOP6750 | TJ Opava | 55:38 | + 9:31 | |
9. | Hájková Jitka | SOP7150 | OOB TJ Slezan Opava | 57:38 | + 11:31 | |
10. | Ferdusová Eva | LCE6461 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 59:01 | + 12:54 | |
11. | Vlažná Mirka | LCE5852 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 59:22 | + 13:15 | |
12. | Klímová Barbora | OTK7251 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 59:35 | + 13:28 | |
13. | Sadílková Lenka | VIC7055 | OB Vizovice | 60:10 | + 14:03 | |
14. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 60:27 | + 14:20 | |
15. | Štrajtová Zuzana | UOL6452 | SOB Olomouc | 62:59 | + 16:52 | |
16. | Lázničková Marcela | TZL6751 | SKOB Zlín | 64:04 | + 17:57 | |
17. | Kunzová Ivana | BBM7155 | BETA URSUS Orienteering | 66:34 | + 20:27 | |
18. | Slezáková Jitka | LCE6351 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 68:32 | + 22:25 | |
19. | Smičková Eva | KON5887 | KOB Konice | 69:39 | + 23:32 | |
20. | Strachotová Eva | ASU6099 | Magnus Orienteering | 72:03 | + 25:56 | |
21. | Kočarová Klára | BFM7251 | SKOB Frýdek - Místek | 75:11 | + 29:04 | |
22. | Špacírová Danuše | UOL5852 | SOB Olomouc | 75:56 | + 29:49 | |
23. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | SKOB Horní Benešov | 76:40 | + 30:33 | |
24. | Řeháková Jana | BFM7152 | SKOB Frýdek - Místek | 79:09 | + 33:02 | |
24. | Švancárová Helena | KSU7252 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:09 | + 33:02 | |
26. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 79:28 | + 33:21 | |
27. | Kotrlová Gita | UOL6953 | SOB Olomouc | 83:21 | + 37:14 | |
28. | Pšenčíková Eva | KSU6950 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 85:46 | + 39:39 | |
29. | Schäferová Jana | TZL6566 | SKOB Zlín | 87:17 | + 41:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | SKOB Zlín | 47:08 | ||
2. | Polášková Kamila | TZL6052 | SKOB Zlín | 48:09 | + 1:01 | |
3. | Krejčíková Monika | TZL6262 | SKOB Zlín | 49:12 | + 2:04 | |
4. | Žaludková Miroslava | TZL5954 | SKOB Zlín | 56:25 | + 9:17 | |
5. | Suchánková Libuše | SOP4851 | OOB TJ Slezan Opava | 65:24 | + 18:16 | |
6. | Hájková Ludmila | OOP5751 | TJ Opava | 71:20 | + 24:12 | |
7. | Trávníčková Jitka | KVS5651 | SKOB Kobra Vsetín | 72:53 | + 25:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Matouš | SKM1000 | KOB Směr Kroměříž | 24:46 | ||
2. | Veselý Štěpán | VIC0712 | OB Vizovice | 28:40 | + 3:54 | |
3. | Tomášek Josef | STExx00 | SK SKI-OB Šternberk | 37:52 | + 13:06 | |
4. | Pavlík Adam | TZL0810 | SKOB Zlín | 39:08 | + 14:22 | |
5. | Němec Michal | TZL0805 | SKOB Zlín | 41:40 | + 16:54 | |
6. | Kurečka Šimon | HOB0902 | SKOB Horní Benešov | 46:19 | + 21:33 | |
7. | Mikoška Jan | STE0807 | SK SKI-OB Šternberk | 47:09 | + 22:23 | |
8. | Kusák Alexander | EZL0900 | PEV Zlín | 49:15 | + 24:29 | |
9. | Kurečka Jakub | HOB0701 | SKOB Horní Benešov | 58:20 | + 33:34 | |
10. | Chmelář Filip | JPV0900 | Oddíl OS SK Prostějov | 60:00 | + 35:14 | |
11. | Štábl Vít | KSU1100 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:45 | + 38:59 | |
12. | Kostka Artur | MOV0901 | SKOB Ostrava | 73:33 | + 48:47 | |
Vakant | DISK | |||||
Lebánek Maxmilián | TZL0809 | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlček Tomáš | VIC0713 | OB Vizovice | 22:10 | ||
2. | Gallo Ondřej | AOP0802 | Orientační Běh Opava | 24:12 | + 2:02 | |
3. | Mikláš Matěj | TZL0704 | SKOB Zlín | 25:11 | + 3:01 | |
4. | Světnický Antonín | STE0800 | SK SKI-OB Šternberk | 26:06 | + 3:56 | |
5. | Denemarek Max | TBM0800 | KOS TJ Tesla Brno | 26:30 | + 4:20 | |
6. | Skýba Jan | LCE0701 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:33 | + 4:23 | |
7. | Pernička Martin | TZL0800 | SKOB Zlín | 27:01 | + 4:51 | |
8. | Kovalčík Petr | AOP0901 | Orientační Běh Opava | 27:31 | + 5:21 | |
9. | Menzel Antonín | MOV0700 | SKOB Ostrava | 28:15 | + 6:05 | |
10. | Macek Vojtěch | ASU0748 | Magnus Orienteering | 28:52 | + 6:42 | |
11. | Hozík Štěpán | TZL0806 | SKOB Zlín | 29:45 | + 7:35 | |
12. | Janeček Jáchym | UOL0700 | SOB Olomouc | 29:58 | + 7:48 | |
13. | Honner Jaroslav | TZL0701 | SKOB Zlín | 30:20 | + 8:10 | |
14. | Pěček Jakub | SKM0700 | KOB Směr Kroměříž | 34:02 | + 11:52 | |
15. | Holas Štěpán | AOP0900 | Orientační Běh Opava | 37:49 | + 15:39 | |
16. | Novotný Miloš | TZL0702 | SKOB Zlín | 40:09 | + 17:59 | |
17. | Slováček Ondřej | TZL0902 | SKOB Zlín | 43:21 | + 21:11 | |
18. | Kubíček Vavřinec | UOL0801 | SOB Olomouc | 44:11 | + 22:01 | |
19. | Hájek Radim | LCE0702 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:02 | + 23:52 | |
20. | Truneček Jakub | TZL0705 | SKOB Zlín | 46:58 | + 24:48 | |
21. | Cetl Jan | AOP0902 | Orientační Běh Opava | 48:28 | + 26:18 | |
22. | Mlček Vincenc | KSU0700 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:37 | + 30:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodička Igor | UOL0502 | SOB Olomouc | 24:08 | ||
2. | Štábl Patrik | KSU0606 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:37 | + 1:29 | |
3. | Otruba František | PLU0501 | TJ SOKOL Plumlov | 26:35 | + 2:27 | |
4. | Černoch Martin | PLU0500 | TJ SOKOL Plumlov | 27:09 | + 3:01 | |
5. | Krček Jan | AOP0500 | Orientační Běh Opava | 28:45 | + 4:37 | |
6. | Sláma Šimon | LCE0502 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:28 | + 5:20 | |
7. | Borunský Matěj | AOP0600 | Orientační Běh Opava | 30:10 | + 6:02 | |
8. | Huleja Martin | TZL0604 | SKOB Zlín | 30:19 | + 6:11 | |
9. | Štorek Jan | JPV0505 | Oddíl OS SK Prostějov | 30:55 | + 6:47 | |
10. | Vaněk Bořek | TZL0505 | SKOB Zlín | 31:17 | + 7:09 | |
11. | Bláha Adam | KSU0525 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:29 | + 8:21 | |
12. | Pernička Václav | TZL0602 | SKOB Zlín | 32:34 | + 8:26 | |
13. | Kroul Jiří | KSU0505 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:36 | + 8:28 | |
14. | Němec Filip | TZL0503 | SKOB Zlín | 32:38 | + 8:30 | |
15. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 33:52 | + 9:44 | |
16. | Byrtus Jakub | TRI0508 | TJ TŽ Třinec | 34:28 | + 10:20 | |
17. | Šána Robert | KSU0616 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:52 | + 11:44 | |
18. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | SKOB Zlín | 36:33 | + 12:25 | |
19. | Kobylka David | ASU0546 | Magnus Orienteering | 36:53 | + 12:45 | |
20. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:06 | + 12:58 | |
21. | Greschner Adam | ASU0547 | Magnus Orienteering | 38:34 | + 14:26 | |
22. | Jordán Alexandr | KSU0626 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:08 | + 16:00 | |
23. | Palas Jan | TZL0507 | SKOB Zlín | 40:12 | + 16:04 | |
24. | Martinek Matyáš | TZL0504 | SKOB Zlín | 42:53 | + 18:45 | |
25. | Kovařík Šimon | LCE0503 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:22 | + 19:14 | |
26. | Hala Jaromír | VIC0606 | OB Vizovice | 44:25 | + 20:17 | |
27. | Hrbáček Filip | LCE0501 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:24 | + 25:16 | |
28. | Káňa Jindřich | LCE0602 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 59:26 | + 35:18 | |
29. | Smyček David | BFM0504 | SKOB Frýdek - Místek | 62:07 | + 37:59 | |
30. | Karásek Antonín | PLU0503 | TJ SOKOL Plumlov | 64:18 | + 40:10 | |
31. | Šárek Jakub | BFM0607 | SKOB Frýdek - Místek | 79:38 | + 55:30 | |
32. | Vebr David | LCE0504 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 93:01 | + 68:53 | |
Poláček Tomáš | JPV0520 | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jindřich | KON0404 | KOB Konice | 39:19 | ||
2. | Štábl Adam | KSU0401 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:58 | + 2:39 | |
3. | Hustý Adam | TZL0403 | SKOB Zlín | 43:43 | + 4:24 | |
4. | Novosad Pavel | TZL0404 | SKOB Zlín | 45:09 | + 5:50 | |
5. | Šemnický Jakub | TZL0400 | SKOB Zlín | 51:16 | + 11:57 | |
6. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | TJ TŽ Třinec | 52:10 | + 12:51 | |
7. | Eichler Vít | TZL0401 | SKOB Zlín | 55:33 | + 16:14 | |
8. | Patterman Prokop | KSU0333 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:40 | + 18:21 | |
9. | Šperlich Jan | KSU0403 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:34 | + 25:15 | |
10. | Kovařík Jakub | LCE0307 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:24 | + 26:05 | |
11. | Hájek Petr | LCE0306 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 78:12 | + 38:53 | |
12. | Rajman Filip | UOL0301 | SOB Olomouc | 81:22 | + 42:03 | |
13. | Graubner Tadeáš | 13C0401 | SKK Tatanka Zlín | 85:57 | + 46:38 | |
14. | Poláček Lukáš | JPV0306 | Oddíl OS SK Prostějov | 90:02 | + 50:43 | |
15. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | Magnus Orienteering | 117:57 | + 78:38 | |
Král Jiří | ODR0400 | SKOB Odry | DISK | |||
Humeník David | LCE0402 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | |||
Pěček Dominik | SKM0401 | KOB Směr Kroměříž | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundrata Jan | TZL0203 | SKOB Zlín | 50:07 | ||
2. | Krč Matěj | KSU0101 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:27 | + 5:20 | |
3. | Poštulka Lukáš | STE0104 | SK SKI-OB Šternberk | 56:58 | + 6:51 | |
4. | Štorek David | JPV0202 | Oddíl OS SK Prostějov | 63:48 | + 13:41 | |
5. | Koňařík Vít | SVS0200 | Orientklub Vsetín | 67:29 | + 17:22 | |
6. | Holusek Jiří | JPV0123 | Oddíl OS SK Prostějov | 72:34 | + 22:27 | |
7. | Doseděl Štěpán | STE0206 | SK SKI-OB Šternberk | 74:21 | + 24:14 | |
8. | Jedzok Vojtěch | UOL0202 | SOB Olomouc | 75:38 | + 25:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | OOB TJ Slezan Opava | 62:15 | ||
2. | Beneš Miroslav | KON9915 | KOB Konice | 65:48 | + 3:33 | |
3. | Müller Tomáš | OTK9901 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 68:28 | + 6:13 | |
4. | Kaprál Jan | SSU0000 | SK Severka Šumperk | 71:43 | + 9:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jiří | TZL8001 | SKOB Zlín | 62:41 | 7397 | ||
2. | Král Václav | SSU8243 | SK Severka Šumperk | 65:04 | + 2:23 | 7131 | |
3. | Hubáček Josef | LCE6127 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:32 | + 2:51 | 7079 | |
4. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | Orientační Běh Opava | 66:11 | + 3:30 | 7006 | |
5. | Slováček Tomáš | TZL8002 | SKOB Zlín | 67:26 | + 4:45 | 6866 | |
6. | Holas Tomáš | AOP7802 | Orientační Běh Opava | 67:43 | + 5:02 | 6835 | |
7. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | SKOB Zlín | 69:47 | + 7:06 | 6604 | |
8. | Fendrych Michal | STE7607 | SK SKI-OB Šternberk | 72:20 | + 9:39 | 6319 | |
9. | Sadílek Martin | VIC6901 | OB Vizovice | 74:28 | + 11:47 | 6080 | |
10. | Ostřanský Filip | ASU9243 | Magnus Orienteering | 81:08 | + 18:27 | 5335 | |
11. | Honner Jaroslav | VPM7802 | KOS Slavia Plzeň | 81:53 | + 19:12 | 5251 | |
12. | Pospíšil Petr | SOP9301 | OOB TJ Slezan Opava | 83:57 | + 21:16 | 5020 | |
13. | Pudel Jarda | STE7505 | SK SKI-OB Šternberk | 84:49 | + 22:08 | 4923 | |
14. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 85:51 | + 23:10 | 4808 | |
15. | Sadílek Jan | VIC9601 | OB Vizovice | 88:01 | + 25:20 | 4565 | |
16. | Bouzek Petr | SVS7901 | Orientklub Vsetín | 94:01 | + 31:20 | 3895 | |
17. | Křížan Jiří | PVP8000 | VSS Přírodověda Praha | 96:37 | + 33:56 | 3604 | |
18. | Poštulka Tomáš | STE9700 | SK SKI-OB Šternberk | 98:59 | + 36:18 | 3339 | |
19. | Karásek Michal | ZPV7900 | KOB ZPV Prostějov | 102:21 | + 39:40 | 2963 | |
Koťátko Aleš | SFM8303 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK | 0 | |||
Marek Antonín | STE7501 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panovec Jan | VIC8931 | OB Vizovice | 55:19 | 2459 | ||
2. | Hubáček Ondřej | JPV8303 | Oddíl OS SK Prostějov | 71:04 | + 15:45 | 1952 | |
3. | Dressler Jan | SBK7911 | KOB Start Blansko | 71:11 | + 15:52 | 1949 | |
4. | Jelínek Vít | TZL5102 | SKOB Zlín | 76:21 | + 21:02 | 1782 | |
5. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | SKOB Zlín | 92:36 | + 37:17 | 1259 | |
6. | Erben Martin | SOP9001 | OOB TJ Slezan Opava | 94:11 | + 38:52 | 1208 | |
Jelínek Petr | TZL4902 | SKOB Zlín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | SOB Olomouc | 55:15 | ||
2. | Rigó Marek | ODR7101 | SKOB Odry | 64:47 | + 9:32 | |
3. | Pernička Petr | TZL7336 | SKOB Zlín | 67:50 | + 12:35 | |
4. | Borunský Tomáš | AOP7402 | Orientační Běh Opava | 69:37 | + 14:22 | |
5. | Smolka Martin | STE7100 | SK SKI-OB Šternberk | 70:54 | + 15:39 | |
6. | Daněk Roman | SBK7541 | KOB Start Blansko | 71:06 | + 15:51 | |
7. | Nečas Rudolf | TZL5703 | SKOB Zlín | 71:43 | + 16:28 | |
8. | Vrubel Karel | TZL6401 | SKOB Zlín | 72:13 | + 16:58 | |
9. | Černoch Karel | TZL6835 | SKOB Zlín | 72:35 | + 17:20 | |
10. | Schäfer Michal | TZL6304 | SKOB Zlín | 73:20 | + 18:05 | |
11. | Kusák Ivan | EZL6502 | PEV Zlín | 73:27 | + 18:12 | |
12. | Novosad Pavel | TZL7401 | SKOB Zlín | 75:59 | + 20:44 | |
13. | Tomášek Petr | STExx02 | SK SKI-OB Šternberk | 76:05 | + 20:50 | |
14. | Bednárik Martin | 67SA002 | TJ Čingov Spišská Nová Ves | 78:36 | + 23:21 | |
15. | Smékal David | UOL7503 | SOB Olomouc | 79:06 | + 23:51 | |
16. | Jurenka Pavel | JPV8101 | Oddíl OS SK Prostějov | 79:49 | + 24:34 | |
17. | Greschner Luboš | ASU7848 | Magnus Orienteering | 83:08 | + 27:53 | |
18. | Patterman Pavel | KSU7337 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 84:11 | + 28:56 | |
19. | Bartášek Jiří | ASU7448 | Magnus Orienteering | 86:45 | + 31:30 | |
20. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | SKOB Kobra Vsetín | 87:02 | + 31:47 | |
21. | Novotný Marek | TZL7301 | SKOB Zlín | 88:09 | + 32:54 | |
22. | Štábl Roman | KSU7501 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 92:49 | + 37:34 | |
23. | Navrátil Martin | ASU7449 | Magnus Orienteering | 94:47 | + 39:32 | |
24. | Paulíček Michal | UOL7701 | SOB Olomouc | 95:23 | + 40:08 | |
25. | Kopecký David | UOL7800 | SOB Olomouc | 98:57 | + 43:42 | |
26. | Chmelář Jan | JPV7501 | Oddíl OS SK Prostějov | 107:32 | + 52:17 | |
27. | Pavlica Jiří | 2ZZ7500 | KOALA | 111:06 | + 55:51 | |
28. | Přikryl Jiří | JPV7404 | Oddíl OS SK Prostějov | 111:18 | + 56:03 | |
29. | Kopecký Ivo | JPV7505 | Oddíl OS SK Prostějov | 127:14 | + 71:59 | |
30. | Krček Martin | AOP7302 | Orientační Běh Opava | 141:30 | + 86:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lužný Ladislav | HAV6000 | OB Havířov | 59:38 | ||
2. | Kunz Martin | BBM7101 | BETA URSUS Orienteering | 59:48 | + 0:10 | |
3. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 60:15 | + 0:37 | |
4. | Kočara Jiří | BFM7001 | SKOB Frýdek - Místek | 61:35 | + 1:57 | |
5. | Tesař Jiří | AOP6702 | Orientační Běh Opava | 61:48 | + 2:10 | |
6. | Bernatík Aleš | SFM7201 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 65:43 | + 6:05 | |
7. | Podhajský Jaroslav | POD7207 | 69:16 | + 9:38 | ||
8. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | TJ Opava | 71:11 | + 11:33 | |
9. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | SOB Olomouc | 73:20 | + 13:42 | |
10. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 73:22 | + 13:44 | |
11. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | KČT - OB Holešov | 73:39 | + 14:01 | |
12. | Láznička Libor | TZL6701 | SKOB Zlín | 74:22 | + 14:44 | |
13. | Valenta Jiří | SSU6301 | SK Severka Šumperk | 74:26 | + 14:48 | |
14. | Soldán Vladimír | JPV6526 | Oddíl OS SK Prostějov | 75:08 | + 15:30 | |
15. | Navrátil Antonín | UOL5301 | SOB Olomouc | 76:40 | + 17:02 | |
16. | Buřt Vladimír | SBK6301 | KOB Start Blansko | 80:24 | + 20:46 | |
16. | Vodička Luděk | SBR5501 | SKOB Bruntál | 80:24 | + 20:46 | |
18. | Kunz Petr | OTK6910 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 81:07 | + 21:29 | |
19. | Macek Karel | ASU7102 | Magnus Orienteering | 82:08 | + 22:30 | |
20. | Světnický Alexandr | OOL6300 | SK Haná orienteering | 82:31 | + 22:53 | |
21. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | KOB ZPV Prostějov | 82:46 | + 23:08 | |
22. | Bačo Lubomír | SOP6201 | OOB TJ Slezan Opava | 83:30 | + 23:52 | |
23. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | SKOB Zlín | 84:17 | + 24:39 | |
24. | Šiška Oto | OTK7202 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 88:12 | + 28:34 | |
25. | Černík Milan | KVS6501 | SKOB Kobra Vsetín | 88:58 | + 29:20 | |
26. | Poštulka Zdenek | STE6600 | SK SKI-OB Šternberk | 88:59 | + 29:21 | |
27. | Piše Dušan | LCE6702 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 90:00 | + 30:22 | |
28. | Cetl Vladimír | AOP6602 | Orientační Běh Opava | 90:47 | + 31:09 | |
29. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | SOB Olomouc | 103:00 | + 43:22 | |
30. | Kubíček Jiří | UOL6500 | SOB Olomouc | 110:17 | + 50:39 | |
Poláček Luboš | JPV7214 | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | |||
Kubeš Jaromír | PLU6219 | TJ SOKOL Plumlov | DISK | |||
Kobylka Roman | ASU6749 | Magnus Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plášek Martin | LCE6118 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:23 | ||
2. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | Magnus Orienteering | 51:37 | + 5:14 | |
3. | Rychlý Miloš | OOP5302 | TJ Opava | 51:39 | + 5:16 | |
4. | Pospíšil Václav | SOP5701 | OOB TJ Slezan Opava | 52:39 | + 6:16 | |
5. | Háj Bohumil | TZL5601 | SKOB Zlín | 55:14 | + 8:51 | |
6. | Višňa Milan | OOL5904 | SK Haná orienteering | 55:27 | + 9:04 | |
7. | Hrouza Tomáš | KRN5201 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:41 | + 9:18 | |
8. | Hrouza Jan | KRN5401 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 57:28 | + 11:05 | |
9. | Tomášek Pavel | OTK5800 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 60:16 | + 13:53 | |
10. | Slivečka Jaromír | MOV5601 | SKOB Ostrava | 63:23 | + 17:00 | |
11. | Peška Antonín | HLV4801 | KČT - OB Holešov | 64:54 | + 18:31 | |
12. | Maceček Otakar | MOV6102 | SKOB Ostrava | 65:47 | + 19:24 | |
13. | Skácel Jaroslav | KON4617 | KOB Konice | 66:44 | + 20:21 | |
14. | Šidla Antonín | OTK4601 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 68:32 | + 22:09 | |
15. | Vašek Rudolf | SOP5702 | OOB TJ Slezan Opava | 70:57 | + 24:34 | |
16. | Peťovský Jan | SBK6201 | KOB Start Blansko | 72:09 | + 25:46 | |
17. | Doseděl Emil | STE6100 | SK SKI-OB Šternberk | 75:32 | + 29:09 | |
18. | Maliňák Josef | SVS5501 | Orientklub Vsetín | 75:35 | + 29:12 | |
19. | Štípek Rostislav | TZL5702 | SKOB Zlín | 76:23 | + 30:00 | |
20. | Sklenář Antonín | STE4801 | SK SKI-OB Šternberk | 78:45 | + 32:22 | |
21. | Bednář Jan | UOL5402 | SOB Olomouc | 81:26 | + 35:03 | |
22. | Lecián Oldřich | OOP6100 | TJ Opava | 81:55 | + 35:32 | |
23. | Albert František | OOL5804 | SK Haná orienteering | 84:10 | + 37:47 | |
24. | Janošík Antonín | UOL5201 | SOB Olomouc | 84:57 | + 38:34 | |
25. | Otrusina Milan | EZL6205 | PEV Zlín | 85:10 | + 38:47 | |
26. | Štěpáník Otakar | OTK5707 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 86:25 | + 40:02 | |
27. | Polínek Jaroslav | OTK5300 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 107:58 | + 61:35 | |
28. | Malysa Ján | SOP5102 | OOB TJ Slezan Opava | 110:03 | + 63:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL4600 | SOB Olomouc | 46:12 | ||
2. | Láznička Alois | TZL3613 | SKOB Zlín | 47:48 | + 1:36 | |
3. | Toman Stanislav | SBR4801 | SKOB Bruntál | 50:51 | + 4:39 | |
4. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SK Severka Šumperk | 51:02 | + 4:50 | |
5. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | TJ Opava | 51:03 | + 4:51 | |
6. | Jurčák Karel | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 51:31 | + 5:19 | |
7. | Pilc Oldřich | OOL5100 | SK Haná orienteering | 51:44 | + 5:32 | |
8. | Babák Jiří | ZLH4801 | OOB TJ Zlaté Hory | 52:19 | + 6:07 | |
9. | Nosek Jiří | OOP4401 | TJ Opava | 60:01 | + 13:49 | |
10. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | KOB ZPV Prostějov | 79:34 | + 33:22 | |
11. | Gottfried Jan | UOL4602 | SOB Olomouc | 86:01 | + 39:49 | |
12. | Valla Stanislav | TZL3125 | SKOB Zlín | 113:13 | + 67:01 | |
Kunz Antonín | OTK4729 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlčková Markéta | VIC0951 | OB Vizovice | 28:35 | ||
2. | Graubner Mikuláš | 13C1000 | SKK Tatanka Zlín | 32:10 | + 3:35 | |
3. | Pěček Tobiáš | SKM1100 | KOB Směr Kroměříž | 33:49 | + 5:14 | |
4. | Rychtářová Markéta | MOVxxxx | SKOB Ostrava | 34:41 | + 6:06 | |
5. | Michálek Marián | LCE1111 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:11 | + 6:36 | |
6. | Pavlica Bedřich | 2ZZ0700 | KOALA | 35:12 | + 6:37 | |
7. | Rozsíval Martin | KON1022 | KOB Konice | 37:03 | + 8:28 | |
8. | Škoda František | LCE1113 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:50 | + 12:15 | |
9. | Klímová Markéta | OTK0950 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 41:41 | + 13:06 | |
10. | Vystrčil Vojtěch | 42:08 | + 13:33 | |||
11. | Vystrčil Tomáš | 42:16 | + 13:41 | |||
12. | Tichá Anna | SSU1150 | SK Severka Šumperk | 43:49 | + 15:14 | |
13. | Hala Zdeněk | VIC0801 | OB Vizovice | 44:33 | + 15:58 | |
14. | Kučerová Klaudie | STE0853 | SK SKI-OB Šternberk | 46:16 | + 17:41 | |
15. | Florešová Hana | TZL0653 | SKOB Zlín | 47:09 | + 18:34 | |
16. | Navrátil Daniel | JZL0900 | TJ Jižní svahy Zlín | 47:45 | + 19:10 | |
17. | Růžičková Žofie | 6KC0950 | Neregistrovaný | 48:40 | + 20:05 | |
18. | Marek Martin | STE1100 | SK SKI-OB Šternberk | 48:51 | + 20:16 | |
19. | Brandštetter Patrik | MOV1000 | SKOB Ostrava | 49:22 | + 20:47 | |
20. | Nemček Matyáš | STAyy12 | 52:37 | + 24:02 | ||
21. | Kočara Amálka | BFM0701 | SKOB Frýdek - Místek | 54:34 | + 25:59 | |
22. | Škodová Michala | LCE7439 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:46 | + 26:11 | |
23. | Staněk Filip | STAyy13 | 54:56 | + 26:21 | ||
24. | Kurfürst Matyáš | TZL0804 | SKOB Zlín | 55:49 | + 27:14 | |
25. | Rytířová Michaela | SKM | KOB Směr Kroměříž | 56:46 | + 28:11 | |
26. | Rytířová Alžběta | SKM | KOB Směr Kroměříž | 57:20 | + 28:45 | |
27. | Kudelová Olivie | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:54 | + 29:19 | |
28. | Navrátil Jáchym | JZL1100 | TJ Jižní svahy Zlín | 58:55 | + 30:20 | |
29. | Kubíčková Magdaléna | 61:42 | + 33:07 | |||
30. | Gřešek Oskar | 62:49 | + 34:14 | |||
31. | Burdová Hana | STE0852 | SK SKI-OB Šternberk | 62:57 | + 34:22 | |
32. | Tesařová Lucie | AOP1451 | Orientační Běh Opava | 71:39 | + 43:04 | |
33. | Denemarek Albert | BBM7901 | BETA URSUS Orienteering | 76:37 | + 48:02 | |
34. | Vintr Otakar | TZL1300 | SKOB Zlín | 94:03 | + 65:28 | |
35. | Ebnerová Alena | KON1171 | KOB Konice | 94:19 | + 65:44 | |
36. | Bulová Matylda | 100:35 | + 72:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uvizlová Radka | STH | SK Studenec | 32:23 | ||
2. | Ebner Zdeněk | KON8215 | KOB Konice | 35:54 | + 3:31 | |
3. | Ligurský Ivo | 39:50 | + 7:27 | |||
4. | Havelka Jan | KON0222 | KOB Konice | 42:18 | + 9:55 | |
5. | Dosedělová Klára | STE9751 | SK SKI-OB Šternberk | 44:44 | + 12:21 | |
6. | Burda Tomáš | STE7600 | SK SKI-OB Šternberk | 46:01 | + 13:38 | |
7. | Vrána Jan | UOL7300 | SOB Olomouc | 46:04 | + 13:41 | |
8. | Vránová Helena | UOL7652 | SOB Olomouc | 47:15 | + 14:52 | |
9. | Matěja Vojtěch | ODR0000 | SKOB Odry | 49:04 | + 16:41 | |
10. | Pinkrtonová Štěpánka | PIN | 49:09 | + 16:46 | ||
11. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:41 | + 18:18 | |
12. | Mikoška Eman | STE | SK SKI-OB Šternberk | 51:21 | + 18:58 | |
13. | Tomášková Petra | STExx03 | SK SKI-OB Šternberk | 55:58 | + 23:35 | |
14. | Hrbacek Tomas | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:20 | + 24:57 | |
15. | Hrbackova Karla | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:33 | + 25:10 | |
16. | Tomanková Martina | KSU7552 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:50 | + 26:27 | |
17. | Christodoulou Iva | ASU7599 | Magnus Orienteering | 60:15 | + 27:52 | |
18. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | SKOB Zlín | 61:48 | + 29:25 | |
19. | Koťátková Barbora | SFM8651 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 63:42 | + 31:19 | |
20. | Hýbl Dušan | JPV | Oddíl OS SK Prostějov | 64:14 | + 31:51 | |
21. | Nováková Lenka | BFM7852 | SKOB Frýdek - Místek | 65:13 | + 32:50 | |
22. | Tichá Daniela | SSU | SK Severka Šumperk | 66:47 | + 34:24 | |
23. | Maliňáková Dana | SVS | Orientklub Vsetín | 71:50 | + 39:27 | |
24. | Musilová Jana | ASUXXCC | Magnus Orienteering | 72:20 | + 39:57 | |
25. | Heclová Jana | KSU7550 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 73:06 | + 40:43 | |
26. | Smékalová Jana | UOL7850 | SOB Olomouc | 76:02 | + 43:39 | |
27. | Volencová Ivana | 79:10 | + 46:47 | |||
28. | Výsmeková Marcela | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 80:58 | + 48:35 | |
29. | Beneš Miroslav | 1DZ6900 | OB Jesenec | 84:35 | + 52:12 | |
30. | Polišenský Daniel | HLV | KČT - OB Holešov | 85:13 | + 52:50 | |
31. | Polišenská Ludmila | HLV | KČT - OB Holešov | 89:59 | + 57:36 | |
32. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | Oddíl OS SK Prostějov | 95:53 | + 63:30 | |
33. | Hýblová Iveta | JPV | Oddíl OS SK Prostějov | 109:28 | + 77:05 | |
Staňková Rena | STAyy10 | DISK | ||||
Holusek Milan | DISK | |||||
Vakant | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Graubner Jan | TZL8236 | SKOB Zlín | 47:15 | ||
2. | Špak Zdeněk | SPAX001 | 56:50 | + 9:35 | ||
3. | Pavlas Radek | 37C8501 | Bez registrace | 64:34 | + 17:19 | |
4. | Byrtus Petr | TRI7703 | TJ TŽ Třinec | 66:45 | + 19:30 | |
5. | Martínek Pavel | TZL | SKOB Zlín | 69:52 | + 22:37 | |
6. | Fuchs Vladimír | FUC6100 | 84:17 | + 37:02 | ||
7. | Stříteský Tomáš | SVS7400 | Orientklub Vsetín | 91:11 | + 43:56 | |
8. | Pernicka Michal | 92:56 | + 45:41 | |||
9. | Zapletal Martin | 37C8500 | Bez registrace | 93:21 | + 46:06 | |
10. | Kubíček Petr | VIC7857 | OB Vizovice | 115:01 | + 67:46 | |
Gallo Marek | AOP7602 | Orientační Běh Opava | DISK |