Výsledky závodu: 2. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj

Datum:
21.04.2017
Místo konání:
Velký Týnec, restaurace na fotbalovém hřišti, GPS 49°32'47.215
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
UOL - SOB Olomouc
Mapa:
Velký Týnec, 1:4000, ISSOM
Ředitel závodu:
Šimek Roman
Hlavní rozhodčí:
Smička Jindřich - R3
Stavitel tratí:
Vystavěl Ondřej
Protokol:
Závod proběhl podle časového harmonogramu.
Kategorie:
DM     DS     HDR     HM     HS     OPEN    
DM
2.00 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Karolína UOL0451 B SK UP Olomouc 14:54
2. Smékalová Viktorie UOL0450 B SK UP Olomouc 16:24 + 1:30
3. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 16:29 + 1:35
4. Pospíšilová Stella STE0551 C SK SKI-OB Šternberk 17:24 + 2:30
5. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 17:39 + 2:45
6. Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 18:41 + 3:47
7. Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 19:36 + 4:42
8. Otrubová Anna PLU0577 B TJ Sokol Plumlov 22:39 + 7:45
9. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 32:35 + 17:41
DS
2.50 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 17:36
2. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 20:41 + 3:05
3. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 21:04 + 3:28
4. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ Sokol Plumlov 22:10 + 4:34
5. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 24:09 + 6:33
HDR
2.00 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaňáková Marie UOL0651 C SK UP Olomouc 21:09
2. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 21:24 + 0:15
3. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 31:44 + 10:35
4. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 31:47 + 10:38
5. Hýblová Eliška JPV C Oddíl OS SK Prostějov 35:01 + 13:52
6. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 39:07 + 17:58
7. Staroštík Jakub UOL1000 C SK UP Olomouc 42:44 + 21:35
8. Tinková Barbora JPV C Oddíl OS SK Prostějov 43:08 + 21:59
9. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 45:06 + 23:57
Kopecká Tereza UOL1050 C SK UP Olomouc DISK
Šiška Matěj XXX C DISK
Staroštíková Eliška UOL1350 C SK UP Olomouc DISK
HM
2.00 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:45
1. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 14:45 + 0:00
3. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 20:13 + 5:28
4. Špaček Vojtěch UOL0403 C SK UP Olomouc 23:42 + 8:57
Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
HS
2.50 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 14:34
2. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 14:54 + 0:20
3. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 15:31 + 0:57
4. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:57 + 2:23
5. Dostál František UOL0201 B SK UP Olomouc 17:04 + 2:30
6. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:02 + 3:28
7. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 18:54 + 4:20
8. Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl OS SK Prostějov 28:37 + 14:03
Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
OPEN
2.50 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčička Vít STE9919 A SK SKI-OB Šternberk 13:13
2. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 14:29 + 1:16
3. Pastrnek Pavel XXX C 16:09 + 2:56
4. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 16:41 + 3:28
5. Šiška David XXX C 17:07 + 3:54
6. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 17:13 + 4:00
7. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 17:31 + 4:18
8. Jurenka Pavel JPV8101 C Oddíl OS SK Prostějov 19:33 + 6:20
8. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 19:33 + 6:20
10. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 19:38 + 6:25
11. Šaňák Daniel UOL7601 C SK UP Olomouc 20:38 + 7:25
12. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 21:02 + 7:49
13. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 21:38 + 8:25
14. Kopecký Ivo JPV7505 C Oddíl OS SK Prostějov 21:48 + 8:35
15. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 22:07 + 8:54
16. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 22:35 + 9:22
17. Vránová Eliška UOL0151 C SK UP Olomouc 23:30 + 10:17
18. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 24:20 + 11:07
19. Vránová Helena UOL7652 C SK UP Olomouc 24:36 + 11:23
20. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 26:59 + 13:46
21. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 27:32 + 14:19
22. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 28:11 + 14:58
23. Šaňáková Šárka UOL7650 C SK UP Olomouc 30:11 + 16:58