Výsledky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať

Datum:
25.02.2018
Místo konání:
Roudnice v Krkonoších
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Vurmovka, 1:10000, e=5m, stav leden 2018
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin
Stavitel tratí:
Junek Petr
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21E     D21A     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21E     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     P    
D12
2.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 22:49
2. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:51 + 1:02
3. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:33 + 3:44
4. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 27:35 + 4:46
5. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 29:10 + 6:21
6. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 30:50 + 8:01
7. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:51 + 16:02
8. Vondráčková Alžběta DKP Oddíl OB Kotlářka 46:38 + 23:49
9. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 49:10 + 26:21
D14
3.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 17:22
2. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:26 + 0:04
3. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 18:45 + 1:23
4. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:10 + 1:48
5. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 21:10 + 3:48
6. Nagyová Kateřina TJN0452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:00 + 6:38
7. Tomčíková Eliška VRB0555 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:03 + 6:41
8. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 25:17 + 7:55
9. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:48 + 8:26
10. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 26:26 + 9:04
11. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 26:51 + 9:29
12. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 27:01 + 9:39
13. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:13 + 10:51
14. Haltofová Romana TRI0451 TJ TŽ Třinec 28:42 + 11:20
15. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 29:49 + 12:27
16. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 30:09 + 12:47
16. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 30:09 + 12:47
18. Bruková Petra TRI0450 TJ TŽ Třinec 31:24 + 14:02
19. Marečková Ema OSN0450 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:40 + 14:18
20. Leśniak Matylda 14P0450 UKS Kometa Gliwice 33:11 + 15:49
21. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 36:46 + 19:24
22. Podhorná Anna VLI0455 Slavia Liberec orienteering 40:41 + 23:19
Čechmánková Anna PGP0452 SK Praga DISK
Burešová Eliška VLI0456 Slavia Liberec orienteering DISK
D17
3.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 20:09
2. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 21:33 + 1:24
3. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 21:35 + 1:26
4. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:25 + 3:16
5. Macholdová Tereza SZP0250 TJ Slovan Zdravotník Praha 23:43 + 3:34
6. Tokárová Regina VPM0151 KOS Slavia Plzeň 24:58 + 4:49
7. Řeháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 25:39 + 5:30
8. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 25:43 + 5:34
9. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 27:00 + 6:51
10. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 28:32 + 8:23
11. Navrátilová Adéla TRI0250 TJ TŽ Třinec 31:20 + 11:11
12. Pogoda Kinga 14P-050 UKS Kometa Gliwice 32:08 + 11:59
13. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 33:07 + 12:58
14. Leśnicka Agnieszka 2SP0250 UKS Azymut Dębów . 34:04 + 13:55
15. Nyga Julia 14P0252 UKS Kometa Gliwice 34:46 + 14:37
16. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 38:15 + 18:06
17. Krempińska Julia 66P7602 UKS Azymut Pabianice 39:45 + 19:36
18. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 51:06 + 30:57
Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Polewka Aleksandra 14P0250 UKS Kometa Gliwice DISK
Háková Eliška TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D20
5.70 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 38:50
2. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:22 + 2:32
3. Lacigová Marie SZP0050 TJ Slovan Zdravotník Praha 41:27 + 2:37
4. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 49:48 + 10:58
5. Mojžíšová Adéla OSN0051 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:32 + 11:42
6. Novotná Tereza ZLH0051 OOB TJ Zlaté Hory 51:20 + 12:30
D21E
5.70 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:54
2. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 27:51 + 0:57
3. Neumannová Kateřina PVP9250 VSS Přírodověda Praha 30:08 + 3:14
4. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 30:42 + 3:48
5. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 31:52 + 4:58
6. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 34:43 + 7:49
7. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 34:47 + 7:53
8. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 37:03 + 10:09
D21A
5.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 34:49
2. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 36:34 + 1:45
3. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 36:49 + 2:00
4. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 37:10 + 2:21
5. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 42:18 + 7:29
6. Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 45:44 + 10:55
7. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 45:58 + 11:09
8. Lisewska Agnieszka 42P1750 Team360 51:05 + 16:16
9. Pacek Karolina 2TP8800 Indywidualny Mazowsze 53:27 + 18:38
10. Nikitchenko Natasza 38P9750 UKS Orientus Lodz 55:24 + 20:35
11. Jaśkiewicz Magdalena 66P9750 UKS Azymut Pabianice 55:58 + 21:09
12. Skorupa Małgorzata 4IP9650 Kometa Gliwice 64:49 + 30:00
13. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 68:38 + 33:49
14. Jędrowska Katarzyna 97P9050 KS Hades Poznań 78:06 + 43:17
D35
4.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 28:31
2. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 29:24 + 0:53
3. Marečková Kateřina OSN7550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:59 + 2:28
4. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 34:20 + 5:49
5. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 35:23 + 6:52
6. Marszałek Maria 14P7450 UKS Kometa Gliwice 37:00 + 8:29
7. bogucka jaroszek anna 42P7050 Team360 43:41 + 15:10
8. Bugaj Teresa 41P6800 WKS Wawel Kraków 47:11 + 18:40
9. Konc Katarzyna 66P7601 UKS Azymut Pabianice 50:05 + 21:34
10. Polewka Beata 14P7150 UKS Kometa Gliwice 67:23 + 38:52
D45
3.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Neyrinck Markéta SZP7050 TJ Slovan Zdravotník Praha 24:12
2. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 25:05 + 0:53
3. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 25:58 + 1:46
4. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 29:10 + 4:58
5. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:42 + 7:30
6. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 31:59 + 7:47
7. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 32:45 + 8:33
8. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 33:55 + 9:43
Rýdlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:10 + 9:58
D55
3.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:56
2. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:18 + 1:22
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 28:06 + 4:10
4. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 38:02 + 14:06
D65
2.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 SK Stopa Praha 33:20
H12
2.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:54
2. Čechmánek Václav PGP0607 SK Praga 19:04 + 1:10
3. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 19:07 + 1:13
4. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 26:49 + 8:55
5. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 27:54 + 10:00
6. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:55 + 11:01
7. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 29:12 + 11:18
8. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 30:59 + 13:05
9. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 37:58 + 20:04
10. Škorpil Marek SZP0901 TJ Slovan Zdravotník Praha 39:46 + 21:52
H14
3.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 18:40
1. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 18:40
3. Malý Tomáš VRB0414 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 21:01 + 2:21
4. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 23:36 + 4:56
5. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:46 + 6:06
6. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 25:03 + 6:23
7. Štefan Jan STH0500 SK Studenec 25:39 + 6:59
8. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 26:14 + 7:34
9. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 27:05 + 8:25
10. Lisiak Adam 38P0500 UKS Orientus Lodz 33:32 + 14:52
11. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 36:19 + 17:39
12. Marszałek Patryk 14P0500 UKS Kometa Gliwice 40:24 + 21:44
13. Krempiński Franek 66P7603 UKS Azymut Pabianice 65:09 + 46:29
Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia Plzeň DISK
H17
6.10 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 27:52
2. Peňáz Radek VRB0313 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 29:42 + 1:50
3. Peňáz Vojtěch VRB0303 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 29:56 + 2:04
4. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia Plzeň 30:22 + 2:30
5. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:13 + 3:21
6. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 32:50 + 4:58
7. Matuš Vít VRB0202 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 33:04 + 5:12
8. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:32 + 7:40
9. Rücker Jan STH0206 SK Studenec 35:44 + 7:52
10. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 35:48 + 7:56
11. Haltof Marek TRI0200 TJ TŽ Třinec 36:34 + 8:42
12. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 36:59 + 9:07
13. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:14 + 9:22
14. Mejsnar Jaroslav VRL0202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:23 + 9:31
15. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 38:33 + 10:41
16. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:45 + 10:53
17. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 39:42 + 11:50
18. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:13 + 17:21
19. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:37 + 17:45
20. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 45:39 + 17:47
21. Kołodziejczyk Łukasz 14P0303 UKS Kometa Gliwice 47:58 + 20:06
22. Kucharczyk Jakub 14P0101 UKS Kometa Gliwice 48:18 + 20:26
23. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 54:00 + 26:08
24. Sztranek Jan 66P7611 UKS Azymut Pabianice 60:21 + 32:29
25. Reichl Tomáš SSP0100 SK Stopa Praha 71:44 + 43:52
26. Sobiński Adrian 88P0800 MKS Paulinum Jelenia Góra 71:49 + 43:57
27. Jurczak Szymon 88P0301 MKS Paulinum Jelenia Góra 74:59 + 47:07
H20
8.50 km, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:17
2. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 44:34 + 4:17
3. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 47:42 + 7:25
4. Neumann Jindřich PVP9900 VSS Přírodověda Praha 67:36 + 27:19
H21E
8.50 km, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 32:17
2. Laciga Radek SZP8200 TJ Slovan Zdravotník Praha 34:33 + 2:16
3. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia Plzeň 34:57 + 2:40
4. Drobník Michal SJC8709 Sportcentrum Jičín 35:53 + 3:36
5. Horyna Roman SZP7600 TJ Slovan Zdravotník Praha 36:46 + 4:29
6. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 37:59 + 5:42
7. Neumann Vojtěch PVP9400 VSS Přírodověda Praha 38:33 + 6:16
8. Kolín Jan JIL7701 OK Jilemnice 39:07 + 6:50
9. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 39:25 + 7:08
10. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 40:06 + 7:49
11. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 40:10 + 7:53
12. Rusý Tomáš DCE9300 KOB Dobřichovice 41:04 + 8:47
13. Kettner Lukáš DCE9400 KOB Dobřichovice 41:45 + 9:28
14. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:53 + 9:36
15. Kettner Vojtěch DCE9600 KOB Dobřichovice 43:38 + 11:21
16. Neumann Tomáš PVP8900 VSS Přírodověda Praha 44:36 + 12:19
17. Pospíšil Vítek SZP6800 TJ Slovan Zdravotník Praha 44:41 + 12:24
18. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 46:05 + 13:48
19. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 46:23 + 14:06
20. Šťastný Jiří TBM7137 KOS TJ Tesla Brno 47:09 + 14:52
21. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 48:01 + 15:44
22. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 48:32 + 16:15
23. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 51:09 + 18:52
24. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 51:32 + 19:15
25. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 52:38 + 20:21
26. Poell Matthias 1110000 111 111-OLC Wienerwald 58:27 + 26:10
27. Tojnar Jan LIV6701 Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 74:11 + 41:54
Šňupárek Václav DKP9500 Oddíl OB Kotlářka DISK
Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast DISK
H21A
6.50 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 31:31
2. Jaroszek radosław 42P9400 Team360 31:38 + 0:07
3. Průša Michal VSP7310 USK Praha 32:36 + 1:05
4. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 33:02 + 1:31
5. Navrátil Rostislav TRI6601 TJ TŽ Třinec 35:37 + 4:06
6. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 38:03 + 6:32
7. Skorupa Piotr 86P9300 LKS Górzanka Nawojowa Góra 38:23 + 6:52
8. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 38:25 + 6:54
9. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 39:36 + 8:05
10. Moszkowicz Paweł 41P6700 WKS Wawel Kraków 40:06 + 8:35
11. jaroszek jakub 42P9800 Team360 40:46 + 9:15
12. Král Luboš PVP8400 VSS Přírodověda Praha 41:31 + 10:00
13. Werner Michal PGP9705 SK Praga 42:35 + 11:04
14. Nowak Remigiusz 97P7200 KS Hades Poznań 45:55 + 14:24
15. Pawlowicz Bruno 88P0000 MKS Paulinum Jelenia Góra 46:08 + 14:37
16. Byrczek Jan 14P0000 UKS Kometa Gliwice 48:06 + 16:35
17. Kruk Michał 2SP9900 UKS Azymut Dębów . 49:01 + 17:30
18. Galicz Karol 27P8600 BKS Wataha Warszawa 52:39 + 21:08
19. Domagała Marcel 88P9800 MKS Paulinum Jelenia Góra 54:40 + 23:09
H21B
6.10 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 34:26
2. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 41:34 + 7:08
H35
6.10 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 33:33
2. Boudný Jan SZP7401 TJ Slovan Zdravotník Praha 35:09 + 1:36
3. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 35:30 + 1:57
4. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 37:50 + 4:17
5. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 38:54 + 5:21
6. Kolář Tomáš PGP7104 SK Praga 39:24 + 5:51
7. Geisler Michal SPC7504 SPORTICUS team 41:11 + 7:38
8. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 43:24 + 9:51
9. Dutkiewicz Damian 88P7700 MKS Paulinum Jelenia Góra 46:08 + 12:35
10. Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 47:36 + 14:03
11. Łabuziński Sławomir 41P6400 WKS Wawel Kraków 48:26 + 14:53
12. Zaworonek Rafał 41P7400 WKS Wawel Kraków 50:19 + 16:46
13. Puš Roman STH7501 SK Studenec 50:37 + 17:04
14. Gorczyca Jacek 97P7100 KS Hades Poznań 51:59 + 18:26
15. Stanisław Skorupa 2WP6400 KOMETA GLIWICE 52:00 + 18:27
16. Wroniak Adam 53P6900 Team 360° 52:50 + 19:17
17. Bergier Tomasz 41P7200 WKS Wawel Kraków 54:27 + 20:54
18. Polewka Tomasz 14P7300 UKS Kometa Gliwice 54:43 + 21:10
19. Michalak Tomasz 4HP6900 UNTS Warszawa 58:49 + 25:16
20. Petříček Martin SSP8000 SK Stopa Praha 64:05 + 30:32
Pabich Tomasz 66P8200 UKS Azymut Pabianice DISK
H45
5.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 31:16
2. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia Plzeň 31:18 + 0:02
3. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 33:29 + 2:13
4. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:56 + 2:40
5. Novotný Tomáš ZLH7001 OOB TJ Zlaté Hory 35:18 + 4:02
6. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 38:40 + 7:24
7. Roubalík Radovan UOL6400 SOB Olomouc 41:07 + 9:51
8. Reichl Michal SSP6400 SK Stopa Praha 41:25 + 10:09
9. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 42:39 + 11:23
10. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 45:20 + 14:04
Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín DISK
Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc DISK
Horák Pavel VSP7200 USK Praha DISK
H55
4.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 28:12
2. Škorpil Martin SZP5700 TJ Slovan Zdravotník Praha 29:47 + 1:35
3. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 29:52 + 1:40
4. Kozlowski Jacek 54P0000 UKS PATRIA MŁYNNE 30:37 + 2:25
5. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 31:08 + 2:56
6. Niessner Piotr 41P6300 WKS Wawel Kraków 35:21 + 7:09
7. Drobník Ivan VLI5601 Slavia Liberec orienteering 37:19 + 9:07
8. Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 37:52 + 9:40
9. Kruczek Stanisław 41P4800 WKS Wawel Kraków 42:51 + 14:39
10. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:05 + 18:53
11. Wierciński Piotr 2UP5600 MKS Metalowiec Łódź 51:15 + 23:03
H65
3.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk SZP5200 TJ Slovan Zdravotník Praha 19:40
2. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 22:38 + 2:58
3. Koč Zdeněk SSP4700 SK Stopa Praha 27:15 + 7:35
4. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 33:12 + 13:32
5. Nosál Stanislav SSP4600 SK Stopa Praha 58:20 + 38:40
H75
2.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 28:34
2. Němec Vladimír SSP4201 SK Stopa Praha 44:46 + 16:12
3. Attl Vladimír SSP3800 SK Stopa Praha 49:52 + 21:18
P
4.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 32:43
2. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:15 + 0:32
3. Zabořil Vojtěch JEN0101 OB Jenišovice 35:23 + 2:40
4. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 35:45 + 3:02
5. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 38:19 + 5:36
6. Jirková Petra VPM8450 KOS Slavia Plzeň 39:07 + 6:24
7. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 40:04 + 7:21
8. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 44:13 + 11:30
9. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 61:25 + 28:42