Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
07.04.2018
Místo konání:
Sezimovo Ústí, Kozí hrádek
Pořadatel:
KTA - SK Kotnov Tábor
Mapa:
Kozí hrádek
Ředitel závodu:
Hudeček Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Hudečková Helena - R3
Stavitel tratí:
Vébr Jiří - R2
JURY:
Hartvich Otto, Janošík Radek, Šafařík Ivo
Protokol:
Závod proběhl za slunného počasí. Cílem prošlo 169 závodníků. Protest nebyl podán.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P    
D10
2.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Beáta VTA0853 SC vebr-sport 49:24
2. Blažková Amálie OPI0950 Orientační sporty Písek 52:01 + 2:37
D12
2.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 24:16
2. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 26:13 + 1:57
3. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 28:45 + 4:29
4. Pazderníková Petra OPI0651 Orientační sporty Písek 36:32 + 12:16
5. Müllerová Hana HCE0650 TJ Hostivice 38:55 + 14:39
6. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 42:01 + 17:45
7. Svobodová Viola VTA0653 SC vebr-sport 50:09 + 25:53
8. Pokorná Bára VTA0752 SC vebr-sport 51:39 + 27:23
9. Mufová Anežka VTA0655 SC vebr-sport 54:58 + 30:42
MS Procházková Dana VCB0362 OB České Budějovice 34:49 + 10:33
D14
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 20:35
2. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 27:24 + 6:49
3. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 28:48 + 8:13
4. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 30:33 + 9:58
5. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 32:46 + 12:11
6. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 33:50 + 13:15
7. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 35:07 + 14:32
8. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 35:19 + 14:44
9. Fistrová Ludmila OPI0451 Orientační sporty Písek 36:53 + 16:18
D16
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 26:31
2. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 30:38 + 4:07
3. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 38:03 + 11:32
4. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 39:52 + 13:21
5. Přílepková Jana VTA0353 SC vebr-sport 41:21 + 14:50
D18
4.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 41:01
2. Nováková Kateřina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže 42:34 + 1:33
3. Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport 44:48 + 3:47
4. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 46:23 + 5:22
5. Kahudová Dominika OPI0158 Orientační sporty Písek 64:35 + 23:34
D21
4.80 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3237
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 49:31 3545
2. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:54 + 4:23 3274
3. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:58 + 7:27 3085
4. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 59:23 + 9:52 2936
5. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 89:31 + 40:00 1075
D35
4.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 39:51
2. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 42:24 + 2:33
3. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 48:24 + 8:33
4. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 54:51 + 15:00
5. Procházková Jitka VTA8051 SC vebr-sport 55:07 + 15:16
6. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 59:02 + 19:11
7. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 60:28 + 20:37
8. Kopecká Květa OPI8050 Orientační sporty Písek 70:15 + 30:24
9. Svobodová Iveta VTA7651 SC vebr-sport 90:21 + 50:30
D45
4.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 43:39
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 43:43 + 0:04
3. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 45:41 + 2:02
4. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 53:37 + 9:58
5. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 57:49 + 14:10
6. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 58:40 + 15:01
7. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 59:21 + 15:42
8. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 66:14 + 22:35
9. Nováková Pavlína PVD7151 OOB TJ Sokol Pražák 98:08 + 54:29
Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava DISK
D55
3.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 38:45
2. Ledvinová Jana 66C6350 Amatéři 52:38 + 13:53
3. Paulerová Eva OPI5550 Orientační sporty Písek 54:09 + 15:24
D65
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 39:04
D75
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 76:38
DF
1.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toncarová Katka PVD0951 OOB TJ Sokol Pražák 23:48
2. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 25:05 + 1:17
3. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 55:44 + 31:56
H10
2.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 22:10
H12
2.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 22:31
2. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 26:25 + 3:54
3. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 31:37 + 9:06
4. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 43:30 + 20:59
5. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 47:32 + 25:01
6. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 57:14 + 34:43
H14
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 24:54
2. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 26:23 + 1:29
3. Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec 26:39 + 1:45
4. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 48:36 + 23:42
5. Straka Denis VTA0501 SC vebr-sport 50:11 + 25:17
H16
3.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 33:38
2. Kouba Marek VTA0202 SC vebr-sport 36:19 + 2:41
3. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 39:36 + 5:58
4. Novotný Jan VTA0301 SC vebr-sport 55:28 + 21:50
H18
5.10 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valenta Adam OPI0102 Orientační sporty Písek 38:06
2. Mikuláš Jan VCB0103 OB České Budějovice 55:20 + 17:14
3. Gottfried Adam VCB0005 OB České Budějovice 63:14 + 25:08
4. Vondruška Jan VTA0001 SC vebr-sport 75:04 + 36:58
Neužil Vít OPI0103 Orientační sporty Písek DISK
H20
5.70 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bečvář Petr OPI9800 Orientační sporty Písek 52:48 0
2. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 84:22 + 31:34 0
H21
5.70 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6060
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 36:09 6400
2. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 37:58 + 1:49 6100
3. Kunc Petr MLA8801 MLOK Mariánské Lázně 38:18 + 2:09 6045
4. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 38:19 + 2:10 6042
5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 38:20 + 2:11 6039
6. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:46 + 2:37 5968
7. Nouza Petr ml. SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 38:49 + 2:40 5960
8. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 39:08 + 2:59 5907
9. Gajda Jan VSP6801 USK Praha 40:55 + 4:46 5613
10. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 41:53 + 5:44 5454
11. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 42:47 + 6:38 5305
12. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 43:01 + 6:52 5267
13. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 43:03 + 6:54 5261
14. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 49:45 + 13:36 4156
15. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 52:40 + 16:31 3675
16. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 54:39 + 18:30 3348
17. Krška Vojtěch VCB8901 OB České Budějovice 54:51 + 18:42 3315
18. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 57:10 + 21:01 2933
19. Novák Radek PVD9601 OOB TJ Sokol Pražák 71:16 + 35:07 607
H35
5.00 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 39:04
2. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 39:11 + 0:07
3. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 41:12 + 2:08
4. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 41:52 + 2:48
5. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 45:19 + 6:15
6. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 46:53 + 7:49
7. Kopecky Martin OPI7400 Orientační sporty Písek 53:21 + 14:17
8. Trantina Jan VTA7601 SC vebr-sport 69:52 + 30:48
MS Pšenička Vít TCB SK Technik České Budějovice 44:28 + 5:24
H45
4.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 37:49
2. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 40:39 + 2:50
3. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 41:48 + 3:59
4. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 41:50 + 4:01
5. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 46:44 + 8:55
6. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 48:30 + 10:41
7. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 48:52 + 11:03
8. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 49:11 + 11:22
9. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 51:33 + 13:44
10. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 63:07 + 25:18
11. Jeníček Jiří CST7101 OB Strakonice 72:10 + 34:21
12. Hrdlička Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 78:58 + 41:09
13. Pazderník Petr OPI7301 Orientační sporty Písek 82:08 + 44:19
H55
3.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 37:13
2. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37:26 + 0:13
3. Ledvina Tomáš 66C6300 Amatéři 39:03 + 1:50
4. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 41:15 + 4:02
5. Šafařík Bedřich OPI4600 Orientační sporty Písek 43:21 + 6:08
6. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 50:11 + 12:58
7. Balek Zdeněk OPI6300 Orientační sporty Písek 51:14 + 14:01
8. Mražík Karel KRE5901 OOB TJ Sokol Křemže 54:10 + 16:57
H65
3.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 35:30
2. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 39:28 + 3:58
3. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 40:55 + 5:25
4. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 43:37 + 8:07
5. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 49:03 + 13:33
H75
3.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 47:28
HDR
2.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 19:12
2. Nouza Vítek SJH1104 SJH Jindřichův Hradec 20:48 + 1:36
3. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 23:15 + 4:03
4. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 31:22 + 12:10
5. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 34:37 + 15:25
6. Hladeček Vojta NNN Neregistrovaní 39:07 + 19:55
7. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 39:14 + 20:02
8. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 39:50 + 20:38
9. Strachota Vojtěch TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:10 + 20:58
10. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 43:27 + 24:15
11. Hulec Kája KSH1301 OB Kašperské Hory 47:11 + 27:59
12. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 53:14 + 34:02
Muffová Mariana VTA1055 SC vebr-sport DISK
Blažek Vojtěch OPI1300 Orientační sporty Písek DISK
HF
1.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 22:07
2. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 23:20 + 1:13
3. Pekarovič Jakub VTA1001 SC vebr-sport 23:42 + 1:35
4. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 27:19 + 5:12
5. Fojta Matěj VTA1002 SC vebr-sport 27:38 + 5:31
6. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 63:54 + 41:47
P
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plecer Miroslav VTA7302 SC vebr-sport 19:06
2. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 26:27 + 7:21
3. Procházka Robert VCB7512 OB České Budějovice 35:47 + 16:41
4. Strachotová Anna NNN Neregistrovaní 39:04 + 19:58
5. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 39:27 + 20:21
6. Suchan Miroslav NNN Neregistrovaní 39:32 + 20:26
7. Winzigová Gabriela OPI0157 Orientační sporty Písek 48:58 + 29:52
8. Jeníčková Katka, Michaela CST9551 OB Strakonice 52:21 + 33:15