Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:24 | ||
2. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 18:53 | + 2:29 | |
3. | Bašová Ema | KOR0850 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 20:38 | + 4:14 | |
4. | Brinkmanová Tereza | SHK0950 | OK Slavia Hradec Králové | 21:06 | + 4:42 | |
5. | Lepšová Julie | SRK1152 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 21:31 | + 5:07 | |
6. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | OK 99 Hradec Králové | 22:54 | + 6:30 | |
7. | Balcarová Olga | SNA0851 | TJ START Náchod | 23:00 | + 6:36 | |
8. | Zitková Veronika | LPU1051 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:05 | + 6:41 | |
9. | Hrušová Lucie | PHK1050 | OK 99 Hradec Králové | 24:00 | + 7:36 | |
10. | Froschová Magdaléna | LPU1052 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:53 | + 8:29 | |
11. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:12 | + 8:48 | |
12. | Landovská Anna | SJC0951 | Sportcentrum Jičín | 26:40 | + 10:16 | |
13. | Macková Gita | LPU0961 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:28 | + 11:04 | |
14. | Fenclová Hana | LPU1054 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:51 | + 11:27 | |
15. | Besedová Barborka | PHK1051 | OK 99 Hradec Králové | 32:50 | + 16:26 | |
16. | Lapáčková Šárka | SHK0954 | OK Slavia Hradec Králové | 35:06 | + 18:42 | |
17. | Růžičková Magda | PHK0951 | OK 99 Hradec Králové | 51:53 | + 35:29 | |
Cupáková Anna | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrástová Barbora | STH0851 | SK Studenec | 16:05 | ||
2. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:12 | + 3:07 | |
3. | Dominová Julie | LPU0857 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:00 | + 3:55 | |
4. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:15 | + 4:10 | |
5. | Kynčlová Anna | JIL0852 | OK Jilemnice | 21:00 | + 4:55 | |
6. | Trlidová Anika | LPU0855 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:26 | + 5:21 | |
7. | Jelínková Eva | PHK0953 | OK 99 Hradec Králové | 23:18 | + 7:13 | |
8. | Šnokhousová Johanka | SJC0851 | Sportcentrum Jičín | 25:05 | + 9:00 | |
9. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 25:22 | + 9:17 | |
10. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 25:27 | + 9:22 | |
11. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:34 | + 11:29 | |
12. | Charouzová Eliška | CHT0851 | OOB SK Chrast | 27:41 | + 11:36 | |
13. | Suchardová Ella | JIL0951 | OK Jilemnice | 29:31 | + 13:26 | |
14. | Kunartová Dominika | PHK0888 | OK 99 Hradec Králové | 30:07 | + 14:02 | |
15. | Voborská Valerie | SJC0852 | Sportcentrum Jičín | 32:12 | + 16:07 | |
16. | Hamáčková Šárka | STH0852 | SK Studenec | 33:36 | + 17:31 | |
17. | Horklová Amálie | LPU0958 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:02 | + 17:57 | |
18. | Levrincová Klára | TAP0854 | KOB Tretra Praha | 37:25 | + 21:20 | |
19. | Vítková Eva | CHT1053 | OOB SK Chrast | 37:40 | + 21:35 | |
20. | Macková Šárka | SNA0850 | TJ START Náchod | 38:45 | + 22:40 | |
Lapáčková Anna | SHK0854 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:50 | ||
2. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 21:09 | + 2:19 | |
3. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:53 | + 4:03 | |
4. | Novotná Vendula | PHK0777 | OK 99 Hradec Králové | 24:26 | + 5:36 | |
5. | Košková Martina | SHK0652 | OK Slavia Hradec Králové | 25:17 | + 6:27 | |
6. | Havrdová Sheila | SJC0750 | Sportcentrum Jičín | 25:26 | + 6:36 | |
7. | Rážová Aneta | PHK0662 | OK 99 Hradec Králové | 25:33 | + 6:43 | |
8. | Příkazská Zuzana | PHK0654 | OK 99 Hradec Králové | 25:49 | + 6:59 | |
9. | Vošahlíková Ema | LPU0663 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:41 | + 7:51 | |
10. | Malá Anežka | JIL0751 | OK Jilemnice | 27:12 | + 8:22 | |
11. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 27:20 | + 8:30 | |
12. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:35 | + 8:45 | |
12. | Hammová Linda | KOR0650 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 27:35 | + 8:45 | |
14. | Chrtková Anežka | PHK0658 | OK 99 Hradec Králové | 29:39 | + 10:49 | |
15. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:22 | + 11:32 | |
16. | Rybínová Vendula | KOR0651 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 30:30 | + 11:40 | |
17. | Chlupáčová Anežka | ZAM0751 | OB TJ Sokol Žamberk | 30:39 | + 11:49 | |
18. | Zurynková Ema | PHK0655 | OK 99 Hradec Králové | 31:47 | + 12:57 | |
19. | Holcová Nikola | LPU0660 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:06 | + 13:16 | |
20. | Tichá Alexandra | LPU0757 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:07 | + 13:17 | |
21. | Slavíková Eva | CHT0652 | OOB SK Chrast | 32:34 | + 13:44 | |
22. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:24 | + 16:34 | |
23. | Malínská Nela | SJC0650 | Sportcentrum Jičín | 35:54 | + 17:04 | |
24. | Čečková Karolína | SHK0650 | OK Slavia Hradec Králové | 36:43 | + 17:53 | |
25. | Petrásová Michaela | LPU0680 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:16 | + 21:26 | |
26. | Ježková Barbora | PHK0755 | OK 99 Hradec Králové | 40:18 | + 21:28 | |
27. | Hanlová Kristýna | SRK0752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:47 | + 22:57 | |
28. | Zoulíková Vendula | CHT0753 | OOB SK Chrast | 42:15 | + 23:25 | |
29. | Drobná Kateřina | CHT0654 | OOB SK Chrast | 44:54 | + 26:04 | |
30. | Růžková Markéta | LPU0758 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:39 | + 26:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lepšová Lucie | SRK0951 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 27:00 | ||
2. | Barcalová Iva | CHC0655 | K.O.B. Choceň | 28:46 | + 1:46 | |
3. | Hájková Marie | VRL0651 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:27 | + 4:27 | |
4. | Trlidová Adriana | LPU0856 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:28 | + 4:28 | |
5. | Bulušková Barbora | STH0750 | SK Studenec | 34:40 | + 7:40 | |
6. | Stará Magdalena | LPU0755 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:23 | + 8:23 | |
7. | Molingerová Adéla | SNA0651 | TJ START Náchod | 36:52 | + 9:52 | |
8. | Ruszová Svatava | KUN0751 | TJ Sokol Kunvald | 37:00 | + 10:00 | |
9. | Brdlíková Eliška | VRL0753 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:25 | + 10:25 | |
10. | Machková Berenika | SHK0751 | OK Slavia Hradec Králové | 37:56 | + 10:56 | |
11. | Krummerová Veronika | CHC0652 | K.O.B. Choceň | 38:24 | + 11:24 | |
12. | Hájková Lucie | CET0751 | TJ Loko Česká Třebová | 43:12 | + 16:12 | |
13. | Hamáčková Táňa | STH0754 | SK Studenec | 43:36 | + 16:36 | |
14. | Voláková Viktorie | BRU0651 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 73:19 | + 46:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matěásková Šárka | JIL0551 | OK Jilemnice | 24:24 | ||
2. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 25:14 | + 0:50 | |
3. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:22 | + 1:58 | |
4. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | OK Jilemnice | 28:13 | + 3:49 | |
5. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 28:56 | + 4:32 | |
6. | Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:03 | + 4:39 | |
7. | Štefanová Markéta | STH0550 | SK Studenec | 30:13 | + 5:49 | |
8. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 30:52 | + 6:28 | |
9. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:48 | + 7:24 | |
10. | Brožková Tereza | KUO0451 | KOB Ústí nad Orlicí | 32:06 | + 7:42 | |
11. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 32:51 | + 8:27 | |
12. | Knobová Agáta | VRL0453 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:07 | + 8:43 | |
13. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:42 | + 10:18 | |
14. | Doudová Alžběta | PHK0554 | OK 99 Hradec Králové | 34:56 | + 10:32 | |
15. | Kosinová Kristýna | SJC0453 | Sportcentrum Jičín | 35:53 | + 11:29 | |
16. | Licková Štěpánka | LTU0452 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:10 | + 11:46 | |
17. | Adámková Klára | JIL0452 | OK Jilemnice | 37:03 | + 12:39 | |
18. | Messnerová Lucie | VRL0456 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:14 | + 12:50 | |
19. | Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:40 | + 18:16 | |
20. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:56 | + 19:32 | |
21. | Výchová Veronika | KOR0550 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 44:52 | + 20:28 | |
22. | Trlidová Agáta | LPU0554 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:01 | + 20:37 | |
23. | Zurynková Jana | PHK0553 | OK 99 Hradec Králové | 46:16 | + 21:52 | |
24. | Suková Majka | LTU0450 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:22 | + 21:58 | |
25. | Kopecká Anna | JIL0552 | OK Jilemnice | 47:10 | + 22:46 | |
26. | Tomášová Anna | SRK0554 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:16 | + 22:52 | |
27. | Kopecká Martina | PHK0555 | OK 99 Hradec Králové | 47:48 | + 23:24 | |
28. | Dvořáková Anežka | LPU0556 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:29 | + 24:05 | |
29. | Suchomelová Josefína | ZAM0451 | OB TJ Sokol Žamberk | 48:52 | + 24:28 | |
30. | Mikysková Adéla | VAM0550 | OOB Vamberk | 50:54 | + 26:30 | |
31. | Smisitelová Elena | KOR0551 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 51:39 | + 27:15 | |
32. | Gurinová Gabriela | SJC0557 | Sportcentrum Jičín | 52:58 | + 28:34 | |
33. | Cachová Mirka | LPU0555 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:15 | + 28:51 | |
34. | Kay Nathalie | LPU0559 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:12 | + 31:48 | |
35. | Hylmarová Zuzana | ZAM0553 | OB TJ Sokol Žamberk | 57:12 | + 32:48 | |
36. | Hovadová Iveta | ZAM0552 | OB TJ Sokol Žamberk | 65:11 | + 40:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokorná Adéla | JIL0454 | OK Jilemnice | 30:21 | ||
2. | Losmanová Natálie | LPU0565 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:00 | + 7:39 | |
3. | Kubíková Magdaléna | LPU0566 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:09 | + 7:48 | |
4. | Hanlová Nikola | SRK0553 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:48 | + 8:27 | |
5. | Sychrovská Klára | SNA0551 | TJ START Náchod | 41:35 | + 11:14 | |
6. | Mudruňková Barbora Nikol | VAM0555 | OOB Vamberk | 42:03 | + 11:42 | |
7. | Kejvalová Radka | SJC0552 | Sportcentrum Jičín | 45:39 | + 15:18 | |
8. | Matušincová Anna | PHK0561 | OK 99 Hradec Králové | 57:20 | + 26:59 | |
9. | Zajícová Radomíra | LPU0453 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:01 | + 27:40 | |
10. | Lacinová Monika | LPU0561 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:32 | + 46:11 | |
Junková Anna | LTU0453 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:53 | ||
2. | Vávrová Vanda | HOR0350 | TJ Jiskra Hořice | 32:20 | + 2:27 | |
3. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | Sportcentrum Jičín | 32:47 | + 2:54 | |
4. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:57 | + 5:04 | |
5. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | OK Jilemnice | 38:14 | + 8:21 | |
6. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 39:52 | + 9:59 | |
7. | Kovářová Jana | LPU0251 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:38 | + 10:45 | |
8. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:59 | + 13:06 | |
9. | Stohanzlová Kristýna | LPU0356 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:20 | + 14:27 | |
10. | Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:55 | + 16:02 | |
11. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | SK Studenec | 46:48 | + 16:55 | |
12. | Kuříková Zuzana | JIL0353 | OK Jilemnice | 47:21 | + 17:28 | |
13. | Kynčlová Jiřina | JIL0354 | OK Jilemnice | 48:40 | + 18:47 | |
14. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:25 | + 19:32 | |
15. | Besedová Katka | PHK0351 | OK 99 Hradec Králové | 49:41 | + 19:48 | |
16. | Houdová Adéla | JIL0356 | OK Jilemnice | 52:53 | + 23:00 | |
17. | Zářecká Linda | KOR0250 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 62:21 | + 32:28 | |
18. | Tomášová Adéla | CHC0351 | K.O.B. Choceň | 66:00 | + 36:07 | |
Meierová Bára | BRU0251 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zrníková Adéla | OSN0099 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:34 | ||
2. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:04 | + 4:30 | |
3. | Brožková Lucie | KUO0151 | KOB Ústí nad Orlicí | 36:58 | + 5:24 | |
4. | Kejmarová Jana | STH0152 | SK Studenec | 37:10 | + 5:36 | |
5. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | K.O.B. Choceň | 37:42 | + 6:08 | |
6. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 38:16 | + 6:42 | |
7. | Procházková Tereza | ZAM0054 | OB TJ Sokol Žamberk | 40:14 | + 8:40 | |
8. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:48 | + 9:14 | |
9. | Hrnčířová Magda | STH0051 | SK Studenec | 41:38 | + 10:04 | |
10. | Rückerová Šárka | HOR0050 | TJ Jiskra Hořice | 41:40 | + 10:06 | |
11. | Hamáčková Eliška | STH0153 | SK Studenec | 42:34 | + 11:00 | |
12. | Hlaváčková Petra | PHK0052 | OK 99 Hradec Králové | 47:33 | + 15:59 | |
13. | Brancuská Lenka | LPU0159 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:08 | + 37:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Zuzana | NPA9151 | SK LOB Nová Paka | 32:17 | 8557 | ||
2. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:23 | + 2:06 | 8045 | |
3. | Hančová Petra | LPU9659 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:24 | + 2:07 | 8041 | |
4. | Peterová Jana | LPU0057 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:37 | + 2:20 | 7988 | |
5. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 34:58 | + 2:41 | 7903 | |
6. | Novotná Markéta | PHK9451 | OK 99 Hradec Králové | 35:26 | + 3:09 | 7789 | |
7. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 35:45 | + 3:28 | 7712 | |
8. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:06 | + 5:49 | 7139 | |
9. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 38:40 | + 6:23 | 7001 | |
10. | Hermanová Zuzana | LPU8752 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:52 | + 7:35 | 6708 | |
11. | Vejražková Rozárka | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 42:21 | + 10:04 | 6103 | |
12. | Janů Hana | KSU9393 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:41 | + 10:24 | 6021 | |
13. | Škodová Šárka | LTU8951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:46 | + 10:29 | 6001 | |
14. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | 43:34 | + 11:17 | 5806 | |
15. | Hrobařová Lenka | ASU7751 | Magnus Orienteering | 44:19 | + 12:02 | 5623 | |
16. | Matějková Barbora | SJC0156 | Sportcentrum Jičín | 44:28 | + 12:11 | 5587 | |
17. | Rybářová Jana | LTU8451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:04 | + 12:47 | 5440 | |
18. | Záveská Anna | DOB8851 | KOB Dobruška | 45:57 | + 13:40 | 5225 | |
19. | Barnetová Veronika | LPU9952 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:43 | + 14:26 | 5038 | |
20. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:19 | + 15:02 | 4892 | |
21. | Novotná Jana | SRK8756 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:30 | + 15:13 | 4847 | |
22. | Smutná Pavla | VAM8651 | OOB Vamberk | 51:05 | + 18:48 | 3973 | |
23. | Palasová Petra | ZBM8658 | SK Žabovřesky Brno | 53:10 | + 20:53 | 3465 | |
24. | Skalická Karolína | ZAM9652 | OB TJ Sokol Žamberk | 58:27 | + 26:10 | 2177 | |
25. | Šádková Lucie | PHK9654 | OK 99 Hradec Králové | 64:32 | + 32:15 | 694 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kodytková Iva | VAM7751 | OOB Vamberk | 37:04 | 4348 | ||
2. | Grundmanová Lenka | CHC8651 | K.O.B. Choceň | 41:38 | + 4:34 | 3889 | |
3. | Bolechová Anežka | LPU9051 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:48 | + 4:44 | 3872 | |
4. | Koutná Hana | PHK9651 | OK 99 Hradec Králové | 42:03 | + 4:59 | 3847 | |
5. | Matušincová Lucie | PHK8152 | OK 99 Hradec Králové | 42:53 | + 5:49 | 3763 | |
6. | Říhová Kateřina | PHK8052 | OK 99 Hradec Králové | 43:15 | + 6:11 | 3726 | |
7. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | OB TJ Sokol Žamberk | 43:38 | + 6:34 | 3688 | |
8. | Koutná Kateřina | PHK9351 | OK 99 Hradec Králové | 44:49 | + 7:45 | 3569 | |
9. | Andělová Ivana | LTU8550 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:36 | + 11:32 | 3189 | |
10. | Khýnová Radka | DOB8750 | KOB Dobruška | 58:22 | + 21:18 | 2207 | |
11. | Ďoubalová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 67:46 | + 30:42 | 1263 | |
12. | Krausová Veronika | HOR9750 | TJ Jiskra Hořice | 86:45 | + 49:41 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Petra | PHK6651 | OK 99 Hradec Králové | 33:33 | ||
2. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OOB Vamberk | 34:02 | + 0:29 | |
3. | Havrdová Renata | SJC7756 | Sportcentrum Jičín | 34:25 | + 0:52 | |
4. | Kutlvašrová Vladimíra | VRL7752 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:26 | + 0:53 | |
5. | Malá Věra | JIL7752 | OK Jilemnice | 35:50 | + 2:17 | |
6. | Křivdová Lenka | CHC7251 | K.O.B. Choceň | 35:56 | + 2:23 | |
7. | Smutná Jana | VAM6251 | OOB Vamberk | 36:22 | + 2:49 | |
8. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 36:58 | + 3:25 | |
9. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | Sportcentrum Jičín | 37:07 | + 3:34 | |
10. | Jiranová Kateřina | PHK8359 | OK 99 Hradec Králové | 38:13 | + 4:40 | |
11. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:25 | + 4:52 | |
12. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:39 | + 5:06 | |
13. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 38:59 | + 5:26 | |
14. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:21 | + 5:48 | |
15. | Podlipná Veronika | SJC8152 | Sportcentrum Jičín | 39:41 | + 6:08 | |
16. | Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | 40:43 | + 7:10 | |
17. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 41:03 | + 7:30 | |
18. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 41:17 | + 7:44 | |
19. | Pavelcová Gabriela | NPA7851 | SK LOB Nová Paka | 41:56 | + 8:23 | |
20. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:35 | + 9:02 | |
21. | Kopecká Marcela | PHK6852 | OK 99 Hradec Králové | 43:52 | + 10:19 | |
22. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 45:02 | + 11:29 | |
23. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:35 | + 13:02 | |
24. | Zemánková Eva | SRK7452 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:26 | + 14:53 | |
25. | Besedová Petra | PHK7654 | OK 99 Hradec Králové | 50:32 | + 16:59 | |
26. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:48 | + 17:15 | |
27. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB TJ Sokol Žamberk | 52:02 | + 18:29 | |
28. | Ježková Dana | SNA7850 | TJ START Náchod | 53:30 | + 19:57 | |
29. | Vojtíšková Erika | LPU7651 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:21 | + 20:48 | |
30. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 61:56 | + 28:23 | |
31. | Zoulíková Iveta | CHT8052 | OOB SK Chrast | 64:28 | + 30:55 | |
32. | Matěásková Eva | JIL7651 | OK Jilemnice | 66:58 | + 33:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kejvalová Kamila | SJC7450 | Sportcentrum Jičín | 38:19 | ||
2. | Šilerová Eva | PDY8050 | Běhej Poděbrady | 39:23 | + 1:04 | |
3. | Šafářová Ivana | CET8051 | TJ Loko Česká Třebová | 40:03 | + 1:44 | |
4. | Odvodyová Šárka | LPU8352 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:47 | + 3:28 | |
5. | Petrásová Simona | LPU7556 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:53 | + 3:34 | |
6. | Šaldová Jana | JIL7555 | OK Jilemnice | 44:38 | + 6:19 | |
7. | Junková Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 45:26 | + 7:07 | |
8. | Linková Eva | STH7753 | SK Studenec | 45:29 | + 7:10 | |
9. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | K.O.B. Choceň | 45:32 | + 7:13 | |
10. | Ježková Romana | JIL7552 | OK Jilemnice | 45:33 | + 7:14 | |
11. | Posoldová Eva | SJC7957 | Sportcentrum Jičín | 46:23 | + 8:04 | |
12. | Mikysková Ilona | VAM7550 | OOB Vamberk | 46:33 | + 8:14 | |
12. | Mudruňková Romana | VAM7752 | OOB Vamberk | 46:33 | + 8:14 | |
14. | Loukotová Andrea | HOR7350 | TJ Jiskra Hořice | 46:38 | + 8:19 | |
15. | Málková Šárka | 8FX8350 | TJ Kobylisy | 46:41 | + 8:22 | |
16. | Hanušová Zdena | SJC7253 | Sportcentrum Jičín | 46:55 | + 8:36 | |
17. | Janků Radka | SJC7353 | Sportcentrum Jičín | 47:19 | + 9:00 | |
18. | Rychterová Kateřina | PHK7752 | OK 99 Hradec Králové | 48:19 | + 10:00 | |
19. | Koblicová Milena | VAM7651 | OOB Vamberk | 48:29 | + 10:10 | |
20. | Kašparová Eva | LPU7854 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:57 | + 10:38 | |
21. | Kašparová Eva | TYN7452 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 49:00 | + 10:41 | |
22. | Koutná Alena | PHK7052 | OK 99 Hradec Králové | 49:42 | + 11:23 | |
23. | Brožková Květa | KUO7451 | KOB Ústí nad Orlicí | 49:43 | + 11:24 | |
24. | Langrová Lenka | KOR7450 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 51:58 | + 13:39 | |
25. | Dvořáková Zuzana | LPU7559 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:13 | + 14:54 | |
26. | Pešková Renata | SJC7550 | Sportcentrum Jičín | 53:58 | + 15:39 | |
27. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | SK Studenec | 54:03 | + 15:44 | |
28. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:30 | + 16:11 | |
29. | Kubátová Dana | VRL6851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:49 | + 16:30 | |
30. | Schmidtová Jana | VRL7553 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:29 | + 17:10 | |
31. | Licková Dana | LTU7350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:03 | + 17:44 | |
32. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:49 | + 18:30 | |
33. | Jelínková Zuzana | PHK7452 | OK 99 Hradec Králové | 57:44 | + 19:25 | |
34. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:51 | + 19:32 | |
35. | Valachová Jana | LPU6654 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:07 | + 19:48 | |
36. | Kárníková Kamila | LPU8153 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:18 | + 19:59 | |
37. | Stará Petra | VRL7354 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:56 | + 20:37 | |
38. | Poláková Lucie | VRL8254 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:52 | + 22:33 | |
39. | Zurynková Iva | PHK7650 | OK 99 Hradec Králové | 63:52 | + 25:33 | |
40. | Christophová Dagmar | SRK6852 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 68:41 | + 30:22 | |
41. | Sychrovská Pavlína | SNA7651 | TJ START Náchod | 69:08 | + 30:49 | |
42. | Müllerová Marie | KOR7650 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 69:28 | + 31:09 | |
43. | Sedláčková Petra | KOR7451 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 71:52 | + 33:33 | |
44. | Tumová Jana | SJC7452 | Sportcentrum Jičín | 81:05 | + 42:46 | |
45. | Hanušová Monika | VRL7654 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 86:02 | + 47:43 | |
Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | |||
Rybínová Iva | KOR7551 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | |||
Tichá Kateřina | KOR7550 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapalová Jana | VAM6451 | OOB Vamberk | 42:22 | ||
2. | Müllerová Zorka | BZP6750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 43:16 | + 0:54 | |
3. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:01 | + 2:39 | |
4. | Zalabová Martina | SJC6657 | Sportcentrum Jičín | 45:13 | + 2:51 | |
5. | Horáková Jindra | LPU6854 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:27 | + 3:05 | |
6. | Benešová Iva | SJC6151 | Sportcentrum Jičín | 46:05 | + 3:43 | |
7. | Růžičková Kamila | PHK7153 | OK 99 Hradec Králové | 46:24 | + 4:02 | |
8. | Rykalová Jitka | VAM7251 | OOB Vamberk | 46:46 | + 4:24 | |
9. | Baštová Alena | LPU5752 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:15 | + 5:53 | |
10. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:25 | + 6:03 | |
11. | Rusinová Alena | BRU7152 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 50:02 | + 7:40 | |
12. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 50:50 | + 8:28 | |
13. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:53 | + 8:31 | |
14. | Waňková Dita | LPU7158 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:36 | + 9:14 | |
15. | Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:27 | + 12:05 | |
16. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 58:02 | + 15:40 | |
17. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:05 | + 16:43 | |
18. | Žáková Marcela | LPU7053 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:53 | + 22:31 | |
19. | Hlaváčková Renata | PHK7060 | OK 99 Hradec Králové | 74:58 | + 32:36 | |
Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Bendáková Eliška | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | OK 99 Hradec Králové | 40:57 | ||
2. | Kulová Jana | VAM6550 | OOB Vamberk | 43:04 | + 2:07 | |
3. | Bienová Věra | SJC5752 | Sportcentrum Jičín | 44:25 | + 3:28 | |
4. | Hančová Hana | VRL5652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:29 | + 3:32 | |
5. | Machová Iveta | NPA6851 | SK LOB Nová Paka | 44:33 | + 3:36 | |
6. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 44:50 | + 3:53 | |
7. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 46:30 | + 5:33 | |
8. | Kynčlová Dagmar | JIL7256 | OK Jilemnice | 46:42 | + 5:45 | |
9. | Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:33 | + 6:36 | |
10. | Veverková Yveta | VAM6452 | OOB Vamberk | 48:33 | + 7:36 | |
11. | Prázová Kamila | SRK7151 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:37 | + 7:40 | |
12. | Lamichová Iva | PHK6353 | OK 99 Hradec Králové | 49:24 | + 8:27 | |
13. | Roudná Eva | LPU6554 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:45 | + 8:48 | |
14. | Kalousová Dana | ZAM5951 | OB TJ Sokol Žamberk | 50:57 | + 10:00 | |
15. | Pannyová Pavla | LTU6550 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 51:00 | + 10:03 | |
16. | Fenclová Markéta | LPU7155 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:15 | + 10:18 | |
17. | Třešňáková Blanka | JIL7051 | OK Jilemnice | 51:37 | + 10:40 | |
18. | Pokorná Petra | JIL7257 | OK Jilemnice | 51:58 | + 11:01 | |
19. | Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:37 | + 11:40 | |
20. | Kolářová Andrea | BRU7151 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 53:29 | + 12:32 | |
21. | Weberová Zuzana | PHK6961 | OK 99 Hradec Králové | 54:05 | + 13:08 | |
22. | Weisbauerová Blanka | LPU6351 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:52 | + 13:55 | |
23. | Justová Jana | PHK6153 | OK 99 Hradec Králové | 55:48 | + 14:51 | |
24. | Nožková Dagmar | ZAM6251 | OB TJ Sokol Žamberk | 56:43 | + 15:46 | |
25. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 59:01 | + 18:04 | |
26. | Kokrdová Věra | PHK6450 | OK 99 Hradec Králové | 60:52 | + 19:55 | |
27. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 60:55 | + 19:58 | |
28. | Bürgerová Kateřina | LPU6755 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:53 | + 30:56 | |
29. | Kološová Jana | LPU6653 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:15 | + 32:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:33 | ||
2. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 39:46 | + 3:13 | |
3. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 40:14 | + 3:41 | |
4. | Langrová Eva | SNA5351 | TJ START Náchod | 45:36 | + 9:03 | |
5. | Jiřištová Hana | JIL6052 | OK Jilemnice | 45:44 | + 9:11 | |
6. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:49 | + 11:16 | |
7. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:48 | + 13:15 | |
8. | Jiranová Alena | PHK5351 | OK 99 Hradec Králové | 50:17 | + 13:44 | |
9. | Tichá Jiřina | DOB6050 | KOB Dobruška | 52:07 | + 15:34 | |
10. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | OK Jilemnice | 52:28 | + 15:55 | |
11. | Panchártková Jitka | PHK5951 | OK 99 Hradec Králové | 56:02 | + 19:29 | |
12. | Sombotová Alena | LTU6151 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:48 | + 33:15 | |
Remešová Alena | DOB6150 | KOB Dobruška | DISK | |||
Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | DISK | |||
Zvěřinová Darina | SNA5952 | TJ START Náchod | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jansová Alena | CHT5852 | OOB SK Chrast | 46:54 | ||
2. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:21 | + 1:27 | |
3. | Dusílková Marie | SRK5752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:55 | + 2:01 | |
4. | Lennerová Eva | LPU5653 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:49 | + 9:55 | |
5. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 57:44 | + 10:50 | |
6. | Lulayová Věra | LPU5651 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:02 | + 17:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubíková Květa | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:57 | ||
2. | Kohoutová Jitřenka | UVP4850 | Slovan Praha | 44:40 | + 0:43 | |
3. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:06 | + 3:09 | |
4. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:43 | + 10:46 | |
5. | Lhotská Hana | ZAM4651 | OB TJ Sokol Žamberk | 83:09 | + 39:12 | |
Martincová Helena | ZAM5051 | OB TJ Sokol Žamberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafr Vít | CHC0901 | K.O.B. Choceň | 17:40 | ||
2. | Pleva Stanislav | SJC0805 | Sportcentrum Jičín | 17:49 | + 0:09 | |
3. | Sychrovský Lukáš | SNA0902 | TJ START Náchod | 18:01 | + 0:21 | |
4. | Jakubský David | SHK0905 | OK Slavia Hradec Králové | 18:23 | + 0:43 | |
5. | Maloch David | LPU0905 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:02 | + 2:22 | |
6. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:08 | + 2:28 | |
7. | Šafář Jakub | CET1103 | TJ Loko Česká Třebová | 21:05 | + 3:25 | |
8. | Cupák Václav | Neregistrovaní | 22:33 | + 4:53 | ||
9. | Kejval Vojtěch | SJC0902 | Sportcentrum Jičín | 23:49 | + 6:09 | |
10. | Svejštil Martin | ZAM1001 | OB TJ Sokol Žamberk | 24:55 | + 7:15 | |
11. | Pavelec Daniel | NPA1101 | SK LOB Nová Paka | 24:59 | + 7:19 | |
12. | Kunart Lukáš | PHK1010 | OK 99 Hradec Králové | 26:33 | + 8:53 | |
13. | Jirout Vilém | SNA1001 | TJ START Náchod | 26:57 | + 9:17 | |
14. | Kárník Štěpán | LPU1002 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:33 | + 9:53 | |
15. | Langr Matyáš | KOR0800 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 27:44 | + 10:04 | |
16. | Suk Marek | LTU0900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 28:39 | + 10:59 | |
17. | Volný Matěj | SOP0801 | OOB TJ Slezan Opava | 28:58 | + 11:18 | |
18. | Havelka Pepča | SJC1000 | Sportcentrum Jičín | 33:43 | + 16:03 | |
19. | Toužil Lukáš | SHK1000 | OK Slavia Hradec Králové | 33:52 | + 16:12 | |
20. | Cach Jan | LPU0805 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:10 | + 17:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čečka Matěj | SHK0901 | OK Slavia Hradec Králové | 16:31 | ||
2. | Šípek Daniel | LPU0806 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:13 | + 0:42 | |
3. | Termer Štěpán | LTU0800 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:15 | + 0:44 | |
4. | Pešek Ondřej | SJC0802 | Sportcentrum Jičín | 17:23 | + 0:52 | |
5. | Frosch Vítek | LPU0801 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:06 | + 1:35 | |
6. | Jelínek František | PHK0900 | OK 99 Hradec Králové | 19:00 | + 2:29 | |
7. | Novotný Vít | PHK0901 | OK 99 Hradec Králové | 19:35 | + 3:04 | |
8. | Chrtek Tomáš | PHK0804 | OK 99 Hradec Králové | 19:49 | + 3:18 | |
9. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 20:26 | + 3:55 | |
10. | Šeps Miroslav | SRK0801 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:57 | + 4:26 | |
11. | Tuma Lukáš | SJC0800 | Sportcentrum Jičín | 21:48 | + 5:17 | |
12. | Karásek Šimon | SJC0804 | Sportcentrum Jičín | 22:47 | + 6:16 | |
13. | Matušinec Jakub | PHK0802 | OK 99 Hradec Králové | 24:10 | + 7:39 | |
14. | Držka Filip | LPU0901 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:34 | + 8:03 | |
15. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 24:39 | + 8:08 | |
16. | Vanický Viktor | KOR0803 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 26:04 | + 9:33 | |
17. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | 26:18 | + 9:47 | |
18. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:05 | + 10:34 | |
19. | Posolda Tomáš | SJC0803 | Sportcentrum Jičín | 28:33 | + 12:02 | |
20. | Pachel Jiří | ZAM0801 | OB TJ Sokol Žamberk | 30:31 | + 14:00 | |
21. | Bezvoda Jakub | SHK0807 | OK Slavia Hradec Králové | 36:38 | + 20:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čihák Jan | HOR0601 | TJ Jiskra Hořice | 24:00 | ||
2. | Třešňák Matěj | JIL0701 | OK Jilemnice | 25:16 | + 1:16 | |
3. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:20 | + 1:20 | |
4. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 27:18 | + 3:18 | |
5. | Hájek Dominik | CET0601 | TJ Loko Česká Třebová | 28:11 | + 4:11 | |
6. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 28:45 | + 4:45 | |
7. | Matěásko Marek | JIL0702 | OK Jilemnice | 29:04 | + 5:04 | |
8. | Ticháček Jakub | SJC0704 | Sportcentrum Jičín | 29:08 | + 5:08 | |
9. | Zrník Tomáš | OSN0606 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:15 | + 5:15 | |
10. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:22 | + 5:22 | |
11. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 29:37 | + 5:37 | |
12. | Lounek Vít | KOR0601 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 30:07 | + 6:07 | |
13. | Hlaváček Pavel | PHK0601 | OK 99 Hradec Králové | 31:17 | + 7:17 | |
14. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 31:57 | + 7:57 | |
15. | Hostinský Matěj | LPU0604 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:10 | + 8:10 | |
16. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 32:38 | + 8:38 | |
17. | Vlach František | SJC0603 | Sportcentrum Jičín | 33:00 | + 9:00 | |
18. | Flos Tomáš | LPU0633 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:40 | + 9:40 | |
19. | Štichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:27 | + 11:27 | |
20. | Ježek Martin | LPU0701 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:04 | + 12:04 | |
21. | Krejčí Martin | KOR0600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 36:09 | + 12:09 | |
22. | Schejbal Filip | LPU0711 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:10 | + 12:10 | |
23. | Hanák Matěj | LTU0701 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:06 | + 13:06 | |
24. | Šimerda Václav | SRK0605 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:20 | + 16:20 | |
25. | Schejbal Matyáš | LPU0710 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:26 | + 20:26 | |
26. | Stach Ondřej | JIL0602 | OK Jilemnice | 44:58 | + 20:58 | |
27. | Novotný Kamil | SJC0600 | Sportcentrum Jičín | 50:15 | + 26:15 | |
28. | Kujal Josef | PHK0703 | OK 99 Hradec Králové | 54:18 | + 30:18 | |
29. | Horkel Antonín | LPU0610 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:25 | + 30:25 | |
30. | Hladký Matěj | KOR0700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 57:35 | + 33:35 | |
Kubát Vojtěch | VRL0701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurka Antonín | SHK0700 | OK Slavia Hradec Králové | 27:34 | ||
2. | Buďárek Šimon | STH0703 | SK Studenec | 30:26 | + 2:52 | |
3. | Vicenec Martin | ZAM0601 | OB TJ Sokol Žamberk | 31:47 | + 4:13 | |
4. | Horáček Dominik | STH0600 | SK Studenec | 34:10 | + 6:36 | |
5. | Munzar Jakub | LPU0606 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:11 | + 10:37 | |
6. | Zapletal Tomáš | KUO0701 | KOB Ústí nad Orlicí | 42:30 | + 14:56 | |
7. | Marek Bořivoj | KOR0701 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 43:13 | + 15:39 | |
8. | Kunt Martin | ZAM0701 | OB TJ Sokol Žamberk | 46:40 | + 19:06 | |
9. | Beneda Vojtěch | SHK0703 | OK Slavia Hradec Králové | 48:52 | + 21:18 | |
10. | Adamec Matěj | ZAM0603 | OB TJ Sokol Žamberk | 79:11 | + 51:37 | |
11. | Nedoma Edgar | PDY0703 | Běhej Poděbrady | 79:23 | + 51:49 | |
Žák Michal | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:29 | ||
2. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:09 | + 1:40 | |
3. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 30:43 | + 2:14 | |
4. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:10 | + 2:41 | |
5. | Černík Adam | SHK0404 | OK Slavia Hradec Králové | 32:07 | + 3:38 | |
6. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 35:32 | + 7:03 | |
7. | Šeps Daniel | SRK0504 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:43 | + 7:14 | |
8. | Šípek Ondřej | LPU0505 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:19 | + 7:50 | |
9. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 36:41 | + 8:12 | |
10. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 37:09 | + 8:40 | |
11. | Janků Štěpán | SJC0501 | Sportcentrum Jičín | 37:46 | + 9:17 | |
12. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 37:58 | + 9:29 | |
13. | Sedláček David | KOR0502 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 38:32 | + 10:03 | |
14. | Šedivka Pavel | LTU0401 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:07 | + 10:38 | |
15. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 40:35 | + 12:06 | |
16. | Stohanzl Patrik | LPU0510 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:00 | + 12:31 | |
17. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 41:19 | + 12:50 | |
18. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 41:51 | + 13:22 | |
19. | Čivrný Jan | VRL0501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:55 | + 13:26 | |
20. | Vitvar Radim | SJC0404 | Sportcentrum Jičín | 43:29 | + 15:00 | |
21. | Morávek Martin | SRK0503 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:17 | + 15:48 | |
22. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 44:56 | + 16:27 | |
23. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:06 | + 17:37 | |
23. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 46:06 | + 17:37 | |
25. | Kolátor Vojtěch | HOR0402 | TJ Jiskra Hořice | 46:16 | + 17:47 | |
26. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:57 | + 18:28 | |
27. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 47:16 | + 18:47 | |
28. | Vodička Igor | SOB Olomouc | 47:18 | + 18:49 | ||
29. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 47:33 | + 19:04 | |
30. | Meier Jakub | BRU0501 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 48:32 | + 20:03 | |
31. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | OK Slavia Hradec Králové | 48:40 | + 20:11 | |
31. | Jakubský Adam | SHK0406 | OK Slavia Hradec Králové | 48:40 | + 20:11 | |
33. | Pokorný Ondřej | JIL0402 | OK Jilemnice | 50:01 | + 21:32 | |
34. | Valenta Ondřej | JIL0401 | OK Jilemnice | 51:26 | + 22:57 | |
35. | Stavrinou David | SRK0506 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 51:46 | + 23:17 | |
36. | Sádovský Jáchym | LPU0508 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:30 | + 26:01 | |
37. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:47 | + 27:18 | |
38. | Kunt Stanislav | ZAM0401 | OB TJ Sokol Žamberk | 55:55 | + 27:26 | |
39. | Dvořák Vojtěch | LPU0506 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:58 | + 27:29 | |
40. | Schneidewind Richard | HOR0404 | TJ Jiskra Hořice | 61:57 | + 33:28 | |
41. | Dvořáček Filip | LPU0420 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:17 | + 36:48 | |
42. | Šíma Matěj | CHT0502 | OOB SK Chrast | 69:34 | + 41:05 | |
Růžička Jan | SJC0406 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Tesař Zdeněk | SJC0401 | Sportcentrum Jičín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kokrda Adam | PHK0503 | OK 99 Hradec Králové | 32:40 | ||
2. | Baše Ondřej | KOR0503 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 35:17 | + 2:37 | |
3. | Hájek Matěj | VRL0402 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:54 | + 4:14 | |
4. | Mühlbach Ivo | STH0401 | SK Studenec | 37:44 | + 5:04 | |
5. | Hylmar Zdeněk | ZAM0504 | OB TJ Sokol Žamberk | 38:27 | + 5:47 | |
6. | Marhold Stanislav | CHC0402 | K.O.B. Choceň | 39:41 | + 7:01 | |
7. | Kokrda Vojtěch | PHK0402 | OK 99 Hradec Králové | 40:04 | + 7:24 | |
8. | Pulc Ondřej | ZAM0505 | OB TJ Sokol Žamberk | 40:06 | + 7:26 | |
9. | Molinger Matěj | SNA0401 | TJ START Náchod | 44:25 | + 11:45 | |
10. | Novák Jakub | HOR0407 | TJ Jiskra Hořice | 44:36 | + 11:56 | |
11. | Lesák Lukáš | ZAM0502 | OB TJ Sokol Žamberk | 44:42 | + 12:02 | |
12. | Lacina Marek | LPU0511 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:46 | + 18:06 | |
13. | Ježek Vojtěch | LPU0408 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:59 | + 20:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:16 | ||
2. | Štefan Vít | STH0202 | SK Studenec | 28:05 | + 0:49 | |
3. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:38 | + 1:22 | |
4. | Link Lukáš | STH0205 | SK Studenec | 28:52 | + 1:36 | |
5. | Vlastník Matouš | JIL0201 | OK Jilemnice | 29:35 | + 2:19 | |
6. | Waněk Hubert | LPU0309 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:34 | + 4:18 | |
7. | Zemánek Mikuláš | SRK0201 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:54 | + 5:38 | |
8. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:22 | + 6:06 | |
9. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:08 | + 7:52 | |
10. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:45 | + 9:29 | |
11. | Vališ Jan | LPU0210 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:07 | + 10:51 | |
12. | Novák Adam | LPU0320 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:21 | + 11:05 | |
13. | Šimek Jakub | CHC0303 | K.O.B. Choceň | 38:45 | + 11:29 | |
14. | Kroutil Jan | KUO0202 | KOB Ústí nad Orlicí | 40:23 | + 13:07 | |
15. | Moravec Jan | ZAM0205 | OB TJ Sokol Žamberk | 40:25 | + 13:09 | |
16. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:12 | + 13:56 | |
17. | Tichý Ondřej | KOR0200 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 46:05 | + 18:49 | |
18. | Poláček Radim | PHK0201 | OK 99 Hradec Králové | 46:47 | + 19:31 | |
19. | Krsek Šimon | ZAM0204 | OB TJ Sokol Žamberk | 47:02 | + 19:46 | |
20. | Pachel Jakub | ZAM0202 | OB TJ Sokol Žamberk | 49:21 | + 22:05 | |
21. | Váňa Vojtěch | LPU0312 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:50 | + 23:34 | |
22. | Kaška Jan | ZAM0301 | OB TJ Sokol Žamberk | 54:15 | + 26:59 | |
23. | Filsak Rafael | SJC0301 | Sportcentrum Jičín | 55:46 | + 28:30 | |
24. | Hladký Filip | KOR0300 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 62:27 | + 35:11 | |
25. | Müller Matěj | KOR0302 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 66:42 | + 39:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ježek Jakub | JIL0104 | OK Jilemnice | 28:47 | ||
2. | Samek Tomáš | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | 28:54 | + 0:07 | |
3. | Dostál Jakub | VRL0104 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:13 | + 1:26 | |
4. | Mühlbach Aleš | STH0104 | SK Studenec | 30:59 | + 2:12 | |
5. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | OK Jilemnice | 31:05 | + 2:18 | |
6. | Koditek Jonáš | KUO0101 | KOB Ústí nad Orlicí | 31:24 | + 2:37 | |
7. | Karásek Matěj | SJC0001 | Sportcentrum Jičín | 33:12 | + 4:25 | |
8. | Kynčl Vojtěch | JIL0101 | OK Jilemnice | 34:19 | + 5:32 | |
9. | Urban Michal | KUO0001 | KOB Ústí nad Orlicí | 36:58 | + 8:11 | |
10. | Semiginovský Šimon | SJC0005 | Sportcentrum Jičín | 37:36 | + 8:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 34:44 | 8740 | ||
2. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:09 | + 3:25 | 7987 | |
3. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:45 | + 4:01 | 7855 | |
4. | Rusin Jan | LPU0008 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:40 | + 4:56 | 7653 | |
5. | Novotný Tomáš | PHK8101 | OK 99 Hradec Králové | 39:43 | + 4:59 | 7642 | |
6. | Volák Ondřej | LPU0010 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:19 | + 5:35 | 7510 | |
7. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 40:50 | + 6:06 | 7397 | |
8. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 41:29 | + 6:45 | 7253 | |
9. | Novák Jiří | NPA7502 | SK LOB Nová Paka | 41:39 | + 6:55 | 7217 | |
10. | Losman Petr | PHK7901 | OK 99 Hradec Králové | 42:09 | + 7:25 | 7107 | |
11. | Palas Jan | SJC8507 | Sportcentrum Jičín | 42:13 | + 7:29 | 7092 | |
12. | Drobník Michal | SJC8709 | Sportcentrum Jičín | 42:24 | + 7:40 | 7052 | |
13. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 42:39 | + 7:55 | 6997 | |
14. | Tihon Michal | PHK7905 | OK 99 Hradec Králové | 43:06 | + 8:22 | 6897 | |
15. | Panchártek Jan | PHK8802 | OK 99 Hradec Králové | 43:18 | + 8:34 | 6853 | |
16. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 44:06 | + 9:22 | 6677 | |
17. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | OK 99 Hradec Králové | 44:20 | + 9:36 | 6626 | |
18. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 44:34 | + 9:50 | 6574 | |
19. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:35 | + 9:51 | 6571 | |
20. | Turczer Petr | KSU7945 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:48 | + 10:04 | 6523 | |
21. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | OK 99 Hradec Králové | 45:28 | + 10:44 | 6376 | |
22. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 45:33 | + 10:49 | 6358 | |
23. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 45:51 | + 11:07 | 6292 | |
24. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | Sportcentrum Jičín | 46:55 | + 12:11 | 6057 | |
25. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | Sportcentrum Jičín | 47:04 | + 12:20 | 6024 | |
26. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:15 | + 12:31 | 5984 | |
27. | Hrouda Matěj | JIL9804 | OK Jilemnice | 47:50 | + 13:06 | 5855 | |
28. | Handl Jindřich | SRK9201 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:56 | + 13:12 | 5833 | |
29. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:04 | + 13:20 | 5804 | |
30. | Ďoubal Jan | DOB8600 | KOB Dobruška | 48:25 | + 13:41 | 5727 | |
31. | Justa Pavel | PHK8701 | OK 99 Hradec Králové | 48:42 | + 13:58 | 5664 | |
32. | Fátor Jan | DOB7907 | KOB Dobruška | 48:46 | + 14:02 | 5650 | |
33. | Macek Ondřej | LPU0209 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:02 | + 14:18 | 5591 | |
34. | Zrník Tomáš | OSN7118 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:47 | + 15:03 | 5426 | |
35. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:55 | + 15:11 | 5396 | |
36. | Antoš Filip | NPA8001 | SK LOB Nová Paka | 50:00 | + 15:16 | 5378 | |
37. | Zlámal David | SJC9603 | Sportcentrum Jičín | 50:14 | + 15:30 | 5327 | |
38. | Hanzl Tomáš | SJC8205 | Sportcentrum Jičín | 51:20 | + 16:36 | 5084 | |
39. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 51:41 | + 16:57 | 5007 | |
40. | Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:42 | + 17:58 | 4783 | |
41. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 52:56 | + 18:12 | 4732 | |
41. | Černý Vojtěch | JIL9006 | OK Jilemnice | 52:56 | + 18:12 | 4732 | |
43. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:03 | + 18:19 | 4706 | |
44. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:23 | + 18:39 | 4633 | |
45. | Vítek Pavel | CHT7501 | OOB SK Chrast | 53:44 | + 19:00 | 4556 | |
46. | Doleček Vojtěch | ZAM9903 | OB TJ Sokol Žamberk | 55:49 | + 21:05 | 4097 | |
47. | Vávra Martin | HOR9700 | TJ Jiskra Hořice | 55:57 | + 21:13 | 4068 | |
48. | Ježek Vít | JIL9903 | OK Jilemnice | 56:49 | + 22:05 | 3877 | |
49. | Veverka Tomáš | VAM8401 | OOB Vamberk | 58:36 | + 23:52 | 3484 | |
50. | Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:40 | + 23:56 | 3470 | |
51. | Lauterbach David | KUO9802 | KOB Ústí nad Orlicí | 59:09 | + 24:25 | 3363 | |
52. | Jurica Jan | LPU9611 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:35 | + 24:51 | 3268 | |
53. | Pitra Martin | CHT9204 | OOB SK Chrast | 59:44 | + 25:00 | 3235 | |
54. | Novák Zdeněk | NPA7701 | SK LOB Nová Paka | 60:02 | + 25:18 | 3169 | |
55. | Smutný Šimon | VAM9301 | OOB Vamberk | 60:54 | + 26:10 | 2978 | |
56. | Pešan Jan | LTU7400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:41 | + 26:57 | 2805 | |
57. | Krunčík Pavel | SRK8501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 62:07 | + 27:23 | 2710 | |
58. | Kalenský Aleš | STH9801 | SK Studenec | 62:32 | + 27:48 | 2618 | |
59. | Klapal Michal | VAM8802 | OOB Vamberk | 62:48 | + 28:04 | 2559 | |
60. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:50 | + 28:06 | 2552 | |
61. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:08 | + 28:24 | 2486 | |
62. | Vaněk Martin | CHC9905 | K.O.B. Choceň | 63:52 | + 29:08 | 2324 | |
63. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 64:06 | + 29:22 | 2273 | |
64. | Vlastník Šimon | JIL9904 | OK Jilemnice | 65:39 | + 30:55 | 1932 | |
65. | Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:27 | + 31:43 | 1756 | |
66. | Macl Jan | LPU9102 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:27 | + 34:43 | 1095 | |
67. | Sourada Tomáš | ZAM9902 | OB TJ Sokol Žamberk | 75:44 | + 41:00 | 0 | |
68. | Jiran Miloš | VRL9904 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 82:02 | + 47:18 | 0 | |
Klapal Jan | LPU9006 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:34 | 3908 | ||
2. | Málek Martin | 8FX8900 | TJ Kobylisy | 42:42 | + 0:08 | ||
3. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 44:33 | + 1:59 | 3742 | |
4. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB TJ Sokol Žamberk | 46:58 | + 4:24 | 3541 | |
5. | Procházka Martin | LTU8101 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:29 | + 4:55 | 3497 | |
6. | Janeček Tomáš | PHK9205 | OK 99 Hradec Králové | 48:08 | + 5:34 | 3443 | |
7. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 49:05 | + 6:31 | 3364 | |
8. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 49:41 | + 7:07 | 3314 | |
9. | Bolech Filip | LPU8602 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:44 | + 8:10 | 3226 | |
10. | Hanousek Martin | CTB7910 | SK OB Chotěboř | 62:55 | + 20:21 | 2209 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Libor | SRK7101 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:57 | ||
2. | Netopil Libor | VAM7401 | OOB Vamberk | 37:41 | + 1:44 | |
3. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:58 | + 2:01 | |
4. | Vandas Luděk | VAM6601 | OOB Vamberk | 40:47 | + 4:50 | |
5. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 42:31 | + 6:34 | |
6. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 43:42 | + 7:45 | |
7. | Hladký Viktor | VAM8201 | OOB Vamberk | 44:25 | + 8:28 | |
8. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:32 | + 8:35 | |
9. | Novotný Milan | PHK6502 | OK 99 Hradec Králové | 45:27 | + 9:30 | |
10. | Koblic Jan | VAM7601 | OOB Vamberk | 47:01 | + 11:04 | |
11. | Pleva Stanislav | SJC7601 | Sportcentrum Jičín | 48:32 | + 12:35 | |
12. | Macek Martin | SNA7106 | TJ START Náchod | 48:33 | + 12:36 | |
13. | Korbel Michal | CHC7703 | K.O.B. Choceň | 48:43 | + 12:46 | |
14. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:05 | + 13:08 | |
15. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | Sportcentrum Jičín | 49:28 | + 13:31 | |
16. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 50:11 | + 14:14 | |
17. | Kejval Jaromír | SJC7300 | Sportcentrum Jičín | 51:52 | + 15:55 | |
18. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:27 | + 16:30 | |
19. | Vančura Martin | ASU8049 | Magnus Orienteering | 54:05 | + 18:08 | |
20. | Kolář Zdeněk | BRU7101 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 55:20 | + 19:23 | |
21. | Ježek Vladimír | LPU7311 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:28 | + 19:31 | |
22. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:41 | + 21:44 | |
23. | Sychrovský Martin | SNA7601 | TJ START Náchod | 58:10 | + 22:13 | |
24. | Volák Pavel | BRU7001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 58:26 | + 22:29 | |
25. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | OB TJ Sokol Žamberk | 60:22 | + 24:25 | |
26. | Froš Štěpán | LPU7309 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:09 | + 33:12 | |
Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Morávek Martin | SRK7701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kárník Jan | LPU7811 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:49 | ||
2. | Zemánek Miroslav | SRK7401 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:24 | + 9:35 | |
3. | Kašpar Václav | TYN7001 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 44:46 | + 10:57 | |
4. | Šimek Jiří | CHC7901 | K.O.B. Choceň | 45:44 | + 11:55 | |
4. | Odvody Zdeněk | LPU8206 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:44 | + 11:55 | |
6. | Šafář Miroslav | CET7001 | TJ Loko Česká Třebová | 47:09 | + 13:20 | |
7. | Műller Kamil | TYN7500 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 47:12 | + 13:23 | |
8. | Jakubec Petr | SJC8106 | Sportcentrum Jičín | 47:33 | + 13:44 | |
9. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:49 | + 15:00 | |
10. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 49:43 | + 15:54 | |
11. | Panáček Aleš | NNN | Neregistrovaní | 52:37 | + 18:48 | |
12. | Trlida Vratislav | LPU7516 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:07 | + 19:18 | |
13. | Šafr Jiří | CHC7706 | K.O.B. Choceň | 53:26 | + 19:37 | |
14. | Dvořáček Pavel | LPU7608 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:54 | + 20:05 | |
15. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 53:59 | + 20:10 | |
16. | Adamovský Michal | TYN7200 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 54:32 | + 20:43 | |
17. | Sršeň Tomáš | VAM8001 | OOB Vamberk | 55:26 | + 21:37 | |
18. | Hanl Vratislav | SRK7402 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:30 | + 21:41 | |
19. | Meier Jiří | BRU7400 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 57:42 | + 23:53 | |
20. | Hladký Tomáš | KOR7600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 57:51 | + 24:02 | |
21. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 58:19 | + 24:30 | |
22. | Marek Robert | KOR7700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 59:33 | + 25:44 | |
23. | Šnokhous Jan | SJC8002 | Sportcentrum Jičín | 60:36 | + 26:47 | |
24. | Koutný Pavel | PHK7108 | OK 99 Hradec Králové | 61:37 | + 27:48 | |
25. | Frosch Petr | LPU7514 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:49 | + 28:00 | |
26. | Stavrinou Marios | SRK7901 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:24 | + 33:35 | |
27. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 71:26 | + 37:37 | |
28. | Jakubský Radek | SHK7603 | OK Slavia Hradec Králové | 73:10 | + 39:21 | |
29. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 75:52 | + 42:03 | |
30. | Macek Pavel | LPU7517 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:25 | + 46:36 | |
31. | Daněk Petr | TYN7900 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 81:31 | + 47:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokolář Zdeněk | SNA7201 | TJ START Náchod | 37:56 | ||
2. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 38:30 | + 0:34 | |
3. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 38:55 | + 0:59 | |
4. | Fencl Jiří | LPU6301 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:30 | + 1:34 | |
5. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | OK Jilemnice | 39:56 | + 2:00 | |
6. | Křivda Ivan | CHC6701 | K.O.B. Choceň | 40:03 | + 2:07 | |
7. | Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | 40:49 | + 2:53 | |
8. | Půlpán Roman | CHC6501 | K.O.B. Choceň | 41:32 | + 3:36 | |
9. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | TJ Sokol Kunvald | 41:34 | + 3:38 | |
10. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:47 | + 3:51 | |
11. | Slavík Pavel | SNA7349 | TJ START Náchod | 43:38 | + 5:42 | |
12. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 43:50 | + 5:54 | |
13. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:56 | + 6:00 | |
14. | Cichý David | PHK7001 | OK 99 Hradec Králové | 44:40 | + 6:44 | |
15. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 46:50 | + 8:54 | |
16. | Kubát Miroslav | VRL6701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:15 | + 11:19 | |
17. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | OK 99 Hradec Králové | 50:15 | + 12:19 | |
18. | Brancuský Zdeněk | LPU6803 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:26 | + 12:30 | |
19. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:32 | + 12:36 | |
20. | Jakeš Josef | TYN6501 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 50:44 | + 12:48 | |
21. | Dvořák Luboš | LPU6801 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:19 | + 15:23 | |
22. | Růžička Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | 55:09 | + 17:13 | |
23. | Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:17 | + 18:21 | |
24. | Brožek Tomáš | KUO6902 | KOB Ústí nad Orlicí | 66:01 | + 28:05 | |
Ježek Zdenek | JIL7301 | OK Jilemnice | DISK | |||
Chmelař Pavel | SHK6402 | OK Slavia Hradec Králové | 47:10 | + 9:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikyska Alan | VAM7149 | OOB Vamberk | 37:59 | ||
2. | Zamouřil Petr | PHK6808 | OK 99 Hradec Králové | 39:40 | + 1:41 | |
3. | Fridrich Petr | NPA7303 | SK LOB Nová Paka | 40:26 | + 2:27 | |
4. | Kadaník Libor | PHK7204 | OK 99 Hradec Králové | 41:26 | + 3:27 | |
5. | Řehák Pavel | SJC6001 | Sportcentrum Jičín | 42:49 | + 4:50 | |
6. | Čihák Petr | HOR6900 | TJ Jiskra Hořice | 42:54 | + 4:55 | |
7. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:52 | + 5:53 | |
8. | Molinger Luděk | SNA7249 | TJ START Náchod | 44:33 | + 6:34 | |
9. | Jelínek Roman | CHC6301 | K.O.B. Choceň | 44:57 | + 6:58 | |
10. | Hanuš Karel | HOS6701 | TJ Tatran Hostinné | 45:38 | + 7:39 | |
11. | Marhold Stanislav | CHC6603 | K.O.B. Choceň | 46:28 | + 8:29 | |
12. | Vychodil Tomáš | SHK6301 | OK Slavia Hradec Králové | 47:23 | + 9:24 | |
13. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 47:25 | + 9:26 | |
14. | Semrád Pavel | CHC6602 | K.O.B. Choceň | 47:33 | + 9:34 | |
15. | Rücker Petr | HOR6500 | TJ Jiskra Hořice | 48:51 | + 10:52 | |
16. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:22 | + 12:23 | |
17. | Ptáček Miloš | BRU7000 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 50:29 | + 12:30 | |
18. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 51:50 | + 13:51 | |
19. | Třešňák Miloš | JIL6902 | OK Jilemnice | 51:57 | + 13:58 | |
20. | Langr Stanislav | SNA5403 | TJ START Náchod | 52:14 | + 14:15 | |
21. | Rusz Roman | KUN7201 | TJ Sokol Kunvald | 53:42 | + 15:43 | |
22. | Vach Vladimír | KOR6900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 54:16 | + 16:17 | |
23. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:48 | + 16:49 | |
24. | Lux Zdeněk | KUN6201 | TJ Sokol Kunvald | 55:38 | + 17:39 | |
25. | Dudášek Karel | DOB7001 | KOB Dobruška | 56:04 | + 18:05 | |
26. | Dostál Dalibor | VRL7308 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:08 | + 19:09 | |
27. | Cibulka Radek | LPU7107 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:39 | + 22:40 | |
28. | Gernert Alan | JIL7001 | OK Jilemnice | 62:34 | + 24:35 | |
29. | Vojtěch Libor | HOR7303 | TJ Jiskra Hořice | 62:58 | + 24:59 | |
30. | Hnyk Petr | SNA5701 | TJ START Náchod | 63:43 | + 25:44 | |
31. | Jirák Stanislav | LPU6304 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:28 | + 26:29 | |
32. | Záveský Richard | CET6301 | TJ Loko Česká Třebová | 66:52 | + 28:53 | |
33. | Justa Jaromír | PHK6101 | OK 99 Hradec Králové | 69:24 | + 31:25 | |
34. | Tichý Pavel | KOR6801 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 78:53 | + 40:54 | |
35. | Hájek Tibor | VRL7202 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 119:27 | + 81:28 | |
Waněk Hubert | LPU6506 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 33:51 | ||
2. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:38 | + 1:47 | |
3. | Fikejs Vladimír | ZAM5702 | OB TJ Sokol Žamberk | 36:00 | + 2:09 | |
4. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 37:36 | + 3:45 | |
5. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 37:52 | + 4:01 | |
6. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 38:08 | + 4:17 | |
7. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:13 | + 6:22 | |
8. | Tichý Boris | DOB5500 | KOB Dobruška | 41:18 | + 7:27 | |
9. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 42:00 | + 8:09 | |
10. | Grundman Martin | CHC5801 | K.O.B. Choceň | 44:30 | + 10:39 | |
11. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:47 | + 10:56 | |
12. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:05 | + 11:14 | |
13. | Sombota Jiří | LTU5901 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:11 | + 12:20 | |
13. | Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:11 | + 12:20 | |
15. | Beneš Josef | SJC5801 | Sportcentrum Jičín | 48:33 | + 14:42 | |
16. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:37 | + 15:46 | |
17. | Hanč Pavel | VRL5601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:15 | + 17:24 | |
18. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 52:03 | + 18:12 | |
19. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 53:54 | + 20:03 | |
20. | Černý Petr | ALB6000 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 55:27 | + 21:36 | |
21. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:01 | + 22:10 | |
22. | Tůma Miloš | DOB5600 | KOB Dobruška | 56:26 | + 22:35 | |
23. | Mrštík Václav | LPU5002 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:08 | + 24:17 | |
24. | Janeba Petr | CHC6001 | K.O.B. Choceň | 63:39 | + 29:48 | |
25. | Andrš Milan | ZAM5801 | OB TJ Sokol Žamberk | 73:16 | + 39:25 | |
Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malý Evžen | JIL6102 | OK Jilemnice | 39:28 | ||
2. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:18 | + 1:50 | |
3. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 44:02 | + 4:34 | |
4. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:04 | + 4:36 | |
5. | Lulay Miloš | LPU5502 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:15 | + 4:47 | |
6. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:35 | + 8:07 | |
7. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:32 | + 9:04 | |
8. | Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | 50:09 | + 10:41 | |
9. | Krejčí Jaroslav | LTU5801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:32 | + 11:04 | |
10. | Čermák Libor | PHK5600 | OK 99 Hradec Králové | 51:30 | + 12:02 | |
11. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:19 | + 12:51 | |
12. | Souček Pavel | PHK5503 | OK 99 Hradec Králové | 54:39 | + 15:11 | |
13. | Hostinský Jiří | LPU5501 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:58 | + 28:30 | |
14. | Beňo Miroslav | TYN5301 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 68:30 | + 29:02 | |
Volný Jiří | SOP5601 | OOB TJ Slezan Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:36 | ||
2. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 37:43 | + 3:07 | |
3. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 38:16 | + 3:40 | |
4. | Vondrouš Jaroslav | PHK5201 | OK 99 Hradec Králové | 40:43 | + 6:07 | |
5. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:26 | + 8:50 | |
6. | Rejmont Milan | LTU4801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:08 | + 9:32 | |
7. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:42 | + 10:06 | |
8. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | TJ Sokol Kunvald | 45:57 | + 11:21 | |
9. | Stárek Jiří | SRK5002 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:35 | + 13:59 | |
10. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 54:22 | + 19:46 | |
11. | Procházka Jiří | LTU4802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:07 | + 34:31 | |
12. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 70:21 | + 35:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 33:11 | ||
2. | Bílek Vratislav | SJC4801 | Sportcentrum Jičín | 33:38 | + 0:27 | |
3. | Šponar Josef | ZAM4701 | OB TJ Sokol Žamberk | 35:26 | + 2:15 | |
4. | Seidl Karel | SRK4301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:30 | + 5:19 | |
5. | Tobiška Václav | ZAM4401 | OB TJ Sokol Žamberk | 38:31 | + 5:20 | |
6. | Springer Michal | PHK4601 | OK 99 Hradec Králové | 40:53 | + 7:42 | |
7. | Kohout Tomáš | UVP3700 | Slovan Praha | 44:35 | + 11:24 | |
8. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | TJ START Náchod | 45:42 | + 12:31 | |
9. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 46:44 | + 13:33 | |
10. | Novotný František | PHK4801 | OK 99 Hradec Králové | 47:37 | + 14:26 | |
11. | Vykysalý František | PHK3002 | OK 99 Hradec Králové | 52:49 | + 19:38 | |
12. | Málek Josef | LPU3901 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:29 | + 22:18 | |
13. | Čepelka Petr | LPU4701 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:52 | + 22:41 | |
14. | Jiran Václav | PHK4701 | OK 99 Hradec Králové | 65:07 | + 31:56 | |
15. | Weber Petr | PHK3901 | OK 99 Hradec Králové | 66:28 | + 33:17 | |
16. | Vávra Jaroslav | LPU4601 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:44 | + 44:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pešek Matěj | SJC1002 | Sportcentrum Jičín | 15:19 | ||
2. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | K.O.B. Choceň | 16:10 | + 0:51 | |
3. | Posolda Lukáš | SJC1100 | Sportcentrum Jičín | 16:38 | + 1:19 | |
4. | Komín Matyáš | DKL0901 | KOB Kladno | 17:22 | + 2:03 | |
5. | Samler Ondřej | Neregistrovaní | 17:30 | + 2:11 | ||
5. | Novotný Kryštof | PHK1002 | OK 99 Hradec Králové | 17:30 | + 2:11 | |
7. | Samlerová Adéla | Neregistrovaní | 18:24 | + 3:05 | ||
8. | Kraus Jan | SJC1003 | Sportcentrum Jičín | 18:43 | + 3:24 | |
9. | Kraus Vojta | SJC1303 | Sportcentrum Jičín | 18:54 | + 3:35 | |
10. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:02 | + 3:43 | |
11. | Dočkal Tadeáš | NER | 19:04 | + 3:45 | ||
12. | Antoš Vítek | HDR | Neregistrovaní | 19:19 | + 4:00 | |
13. | Novák Michal | ZAM1101 | OB TJ Sokol Žamberk | 19:57 | + 4:38 | |
14. | Jakubská Lucie | SHK1250 | OK Slavia Hradec Králové | 20:18 | + 4:59 | |
15. | Šiler Štěpán | Běhej Poděbrady | 20:23 | + 5:04 | ||
16. | Pozdílková Káťa | OK 99 Hradec Králové | 21:02 | + 5:43 | ||
17. | Besedová Magdaléna | CHT1251 | OOB SK Chrast | 21:28 | + 6:09 | |
18. | Netopilová Simona | OOB Vamberk | 21:32 | + 6:13 | ||
19. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:34 | + 7:15 | |
20. | Domin Ondřej | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 22:49 | + 7:30 | |
21. | Gottstein Matouš | JIL0901 | OK Jilemnice | 22:55 | + 7:36 | |
22. | Šimková Lucie | SK Studenec | 23:02 | + 7:43 | ||
23. | Horáková Eliška | 2UX1150 | Horáková | 23:43 | + 8:24 | |
24. | Janďourková Johanka | NNN | Neregistrovaní | 23:54 | + 8:35 | |
25. | Liška Viktor | OK 99 Hradec Králové | 24:15 | + 8:56 | ||
26. | Michl Štěpán | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:17 | + 8:58 | ||
27. | Zitková Markéta | LPU1251 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:30 | + 9:11 | |
28. | Samlerová Jolana | Neregistrovaní | 25:14 | + 9:55 | ||
29. | Hostinská Barbora | OK Lokomotiva Pardubice | 25:21 | + 10:02 | ||
30. | Hepnerová Tereza | SHK1150 | OK Slavia Hradec Králové | 25:59 | + 10:40 | |
31. | Kay Leila | LPU1155 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:04 | + 10:45 | |
32. | Jansová Lenka | BRU1050 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 26:15 | + 10:56 | |
33. | Brinkmanová Nela | SHK1152 | OK Slavia Hradec Králové | 26:20 | + 11:01 | |
34. | Říčař Viktor | OK 99 Hradec Králové | 26:34 | + 11:15 | ||
35. | Teplý Martin | NNN | Neregistrovaní | 26:50 | + 11:31 | |
36. | Teplý Lukáš | NNN | Neregistrovaní | 26:51 | + 11:32 | |
37. | Schmidtová Eva | VRL1251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:29 | + 12:10 | |
38. | Šlesingerová Nela | KOB Ústí nad Orlicí | 27:32 | + 12:13 | ||
39. | Mojžíšová Nela | PHK1053 | OK 99 Hradec Králové | 27:37 | + 12:18 | |
40. | Daněk Tomáš | TYN0900 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 28:06 | + 12:47 | |
41. | Bucharová Marie | VRL0954 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:19 | + 13:00 | |
42. | Nymsa Matyáš | OOB SK Týniště nad Orlicí | 28:40 | + 13:21 | ||
43. | Nymsová Marie | OOB SK Týniště nad Orlicí | 28:44 | + 13:25 | ||
44. | Mornštejnová Natálie | NNN | Neregistrovaní | 29:12 | + 13:53 | |
45. | Jirout Jáchym | SNA1201 | TJ START Náchod | 29:21 | + 14:02 | |
46. | Sychrovský Tomáš | SNA1102 | TJ START Náchod | 30:04 | + 14:45 | |
47. | Kroupová Anna | LPU1154 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:15 | + 14:56 | |
48. | Dvořáková Marie | LPU1452 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:25 | + 15:06 | |
49. | Snopek Vítek | NER | 30:30 | + 15:11 | ||
50. | Smith Laura | VRL1152 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:32 | + 15:13 | |
51. | Kubíková Adéla | OK Lokomotiva Pardubice | 30:43 | + 15:24 | ||
52. | Bek Josef | NER | 30:50 | + 15:31 | ||
53. | Korbelová Eliška | K.O.B. Choceň | 30:54 | + 15:35 | ||
54. | Jirásková Julie | LPU1352 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:56 | + 15:37 | |
55. | Stohanzlová Vilma | LPU1551 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:12 | + 15:53 | |
56. | Šafář Honza | CET | TJ Loko Česká Třebová | 31:16 | + 15:57 | |
57. | Volf Kryštof | SRK1300 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:19 | + 16:00 | |
58. | Pavelková Kateřina | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 32:00 | + 16:41 | |
59. | Odvodyová Nikola | LPU1252 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:07 | + 16:48 | |
60. | Macek Vojtěch | SNA0901 | TJ START Náchod | 32:39 | + 17:20 | |
61. | Šarman Vojta | JIL | OK Jilemnice | 32:53 | + 17:34 | |
62. | Langrová Tereza | KOR1250 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 33:00 | + 17:41 | |
63. | Neyrinck Nina | VSP1350 | USK Praha | 33:18 | + 17:59 | |
64. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:25 | + 18:06 | |
65. | Pompach Tobiáš | PHK | OK 99 Hradec Králové | 33:53 | + 18:34 | |
66. | Hrobařová Lenka | Magnus Orienteering | 34:38 | + 19:19 | ||
67. | Hrnčíř Marek | SNA0802 | TJ START Náchod | 35:16 | + 19:57 | |
68. | Macek Dan | LPU1104 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:30 | + 20:11 | |
69. | Korbelová Tereza | K.O.B. Choceň | 35:47 | + 20:28 | ||
70. | Hamáček Jan | SK Studenec | 35:52 | + 20:33 | ||
71. | Matoušková Mája | OK 99 Hradec Králové | 36:48 | + 21:29 | ||
72. | Mojžíš Radovan | PHK | OK 99 Hradec Králové | 36:50 | + 21:31 | |
73. | Liška Albert | OK 99 Hradec Králové | 38:12 | + 22:53 | ||
74. | Fenclová Zuzana | LPU1454 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:38 | + 25:19 | |
75. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:12 | + 25:53 | |
76. | Janatová Anežka | Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 44:27 | + 29:08 | ||
77. | Palas Tomáš | SJC1501 | Sportcentrum Jičín | 45:19 | + 30:00 | |
78. | Stejskalová Eliška | NER | 47:53 | + 32:34 | ||
79. | Polák Vlastimil | VRL1001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:58 | + 32:39 | |
80. | Poláková Gabriela | VRL1351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:15 | + 32:56 | |
81. | Cichý Marek | OK 99 Hradec Králové | 51:02 | + 35:43 | ||
82. | Mandlíková Leontýnka | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 51:29 | + 36:10 | |
83. | Bláhová Klárka | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 51:33 | + 36:14 | |
84. | Choutková Naďa | NNN | Neregistrovaní | 52:07 | + 36:48 | |
85. | Jakubec Jan | SJC | Sportcentrum Jičín | 58:51 | + 43:32 | |
86. | Zahradník Václav | SJC1200 | Sportcentrum Jičín | 70:49 | + 55:30 | |
87. | Matrasová Marie, Štěpán | CHT1451 | OOB SK Chrast | 108:54 | + 93:35 | |
Chrtek Jan | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||||
Macek Matěj | SNA1202 | TJ START Náchod | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuneš Vojtěch | HOR0200 | TJ Jiskra Hořice | 28:25 | ||
2. | Malý Evžen ml. | JIL0301 | OK Jilemnice | 28:26 | + 0:01 | |
3. | Balcar Jiří | SNA0301 | TJ START Náchod | 29:15 | + 0:50 | |
4. | Kubeček Štěpán | LIP7600 | SOS Mamuti z Lipovky | 30:05 | + 1:40 | |
5. | Kynčl Stanislav | JIL6401 | OK Jilemnice | 30:53 | + 2:28 | |
6. | Růžička Daniel | KOR9000 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 31:47 | + 3:22 | |
7. | Zahradník Jan | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 32:05 | + 3:40 | ||
8. | Zurynek Pavel | NER | 32:40 | + 4:15 | ||
9. | Neyrinck Noel | VSP7012 | USK Praha | 32:59 | + 4:34 | |
10. | Lapáček Jiří | SHK6600 | OK Slavia Hradec Králové | 33:20 | + 4:55 | |
11. | Choutka Zbyněk | NNN | Neregistrovaní | 34:06 | + 5:41 | |
12. | Krejčí Milan | KOR7400 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 34:16 | + 5:51 | |
13. | Příkazská Petra | 74C7600 | NER | 34:37 | + 6:12 | |
14. | Machová Gabriela | NER | 34:47 | + 6:22 | ||
15. | Sedloňová Aneta | SNA | TJ START Náchod | 35:07 | + 6:42 | |
16. | Lapáčková Soňa | SHK7651 | OK Slavia Hradec Králové | 35:21 | + 6:56 | |
17. | Lacina Martin | LPU7105 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:27 | + 7:02 | |
18. | Molingerová Pavlína | SNA7951 | TJ START Náchod | 36:45 | + 8:20 | |
19. | Mattivová Světlana | SJC | Sportcentrum Jičín | 37:09 | + 8:44 | |
20. | Mojžíš Robert | PHK | OK 99 Hradec Králové | 39:22 | + 10:57 | |
21. | Rychlíková Blanka | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:28 | + 11:03 | ||
22. | Brumlichová Kristýna | NPA0351 | SK LOB Nová Paka | 39:38 | + 11:13 | |
23. | Stejkalová Lucie | NER | 39:41 | + 11:16 | ||
24. | Stará Marta | LPU7557 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:45 | + 11:20 | |
24. | Bek David | NER | 39:45 | + 11:20 | ||
26. | Kunešová Petra | HOR7650 | TJ Jiskra Hořice | 40:23 | + 11:58 | |
27. | Baše Petr | KOR7701 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 41:00 | + 12:35 | |
28. | Krunčíková Kateřina | SRK8751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:03 | + 13:38 | |
29. | Kubín Jan | HOR7400 | TJ Jiskra Hořice | 42:23 | + 13:58 | |
30. | Nedomová Iva | PDY7851 | Běhej Poděbrady | 42:24 | + 13:59 | |
30. | Lacina Jindřich | LPU0211 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:24 | + 13:59 | |
32. | Zákravská Hana | SNA | TJ START Náchod | 43:47 | + 15:22 | |
33. | Rufferová Iva | SNA5052 | TJ START Náchod | 44:06 | + 15:41 | |
34. | Rybář Oleg | LTU7801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:32 | + 16:07 | |
35. | Kubečková Terezie | LIP7650 | SOS Mamuti z Lipovky | 45:29 | + 17:04 | |
36. | Dachovský Radovan | 49C6900 | Tempo Malšovice | 46:29 | + 18:04 | |
37. | Vých Luboš | KOR7300 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 47:31 | + 19:06 | |
38. | Růžková Kamila | LPU7560 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:40 | + 19:15 | |
39. | Věříšová Lenka | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 49:07 | + 20:42 | |
40. | Sedloň Josef | SNA | TJ START Náchod | 50:13 | + 21:48 | |
41. | Růžek Tomáš | NNN | Neregistrovaní | 50:40 | + 22:15 | |
42. | Vanický Richard | KOR0303 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 51:59 | + 23:34 | |
43. | Rückerová Věra | HOR7450 | TJ Jiskra Hořice | 54:14 | + 25:49 | |
44. | Zapletal Michal | KOB Ústí nad Orlicí | 54:23 | + 25:58 | ||
45. | Ehlová Iva | SRK3951 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:32 | + 26:07 | |
46. | Doležalová Jana | NER | 54:52 | + 26:27 | ||
47. | Levrincová Petra | NNN | Neregistrovaní | 55:15 | + 26:50 | |
48. | Rusz Rostislav | TJ Sokol Kunvald | 56:10 | + 27:45 | ||
49. | Kubíková Irena | OK Lokomotiva Pardubice | 59:05 | + 30:40 | ||
50. | Hrušová Dagmar | PHK8050 | OK 99 Hradec Králové | 60:59 | + 32:34 | |
51. | Malá Marie | LPU4753 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:40 | + 34:15 | |
52. | Filipová Lucie | SRK0351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:03 | + 36:38 | |
53. | Landovská Radka | SJC | Sportcentrum Jičín | 66:51 | + 38:26 | |
54. | Lounek Jaroslav | KOR6901 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 67:38 | + 39:13 | |
55. | Michlová Eliška | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:27 | + 42:02 | ||
56. | Janata Vojtěch | Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 73:28 | + 45:03 | ||
57. | Věříšová Lucie | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 74:44 | + 46:19 | |
58. | Hammová Dita | KOR7050 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 75:13 | + 46:48 | |
59. | Posejpal Kryštof | Ulita-HOBRA Orienteering Broum | 75:18 | + 46:53 | ||
60. | Šlesingerová Jitka | KOB Ústí nad Orlicí | 76:04 | + 47:39 | ||
61. | Procingerová Ilona | VRL7053 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 76:15 | + 47:50 | |
62. | Beneda Jan | OK Slavia Hradec Králové | 79:35 | + 51:10 | ||
63. | Hrdová Blanka | Neregistrovaní | 84:20 | + 55:55 | ||
64. | Smrčková Olga | LPU6055 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:09 | + 56:44 | |
65. | Tomášová Majda | SRK6753 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 100:08 | + 71:43 | |
66. | Tomášová Petra | SRK0556 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 100:09 | + 71:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiran Jan | PHK7701 | OK 99 Hradec Králové | 33:33 | ||
2. | Šimek Petr | NNN | Neregistrovaní | 37:41 | + 4:08 | |
3. | Švarc Jiří | TUR6204 | OOB TJ Turnov | 38:25 | + 4:52 | |
4. | Zahradník Jakub | SJC8604 | Sportcentrum Jičín | 44:05 | + 10:32 | |
5. | Kunart Tomáš | PHK7205 | OK 99 Hradec Králové | 44:52 | + 11:19 | |
6. | Růžička Karel | PHK9502 | OK 99 Hradec Králové | 45:01 | + 11:28 | |
7. | Věříš Jan | LPU7103 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:24 | + 13:51 | |
8. | Komárková Lucie | LTU7851 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:21 | + 16:48 | |
9. | Ranďák Karel | NNN | Neregistrovaní | 51:20 | + 17:47 | |
10. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 51:48 | + 18:15 | |
11. | Sokolová Tereza | NER | 52:01 | + 18:28 | ||
12. | Tihonová Martina | PHK8651 | OK 99 Hradec Králové | 52:04 | + 18:31 | |
13. | Žák Michal | LPU0003 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:51 | + 19:18 | |
14. | Sodomková Andrea | NER | 54:09 | + 20:36 | ||
15. | Věříš Michal | NER | 55:23 | + 21:50 | ||
16. | Kolář Radek | BRU6901 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 55:42 | + 22:09 | |
17. | Švarc Lukáš | NER | 56:47 | + 23:14 | ||
18. | Skalka Michal | LTU6700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:22 | + 24:49 | |
19. | Klampfl Pavel | NER | 60:14 | + 26:41 | ||
20. | Doležal Jiří | NER | 61:03 | + 27:30 | ||
21. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 61:15 | + 27:42 | |
22. | Švarc Tomáš | NER | 61:57 | + 28:24 | ||
23. | Smith Lucie | VRL7353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:23 | + 28:50 | |
24. | Zelenková Lenka | 3IX6150 | Zelenkovi | 63:01 | + 29:28 | |
25. | Kuchyňka Pavel | NER | 63:45 | + 30:12 | ||
26. | Novotný Petr | 5CZ7300 | Dukla Blansko | 65:04 | + 31:31 | |
27. | Fejfar Libor | NER | 65:42 | + 32:09 | ||
28. | Švarcová Lenka | TUR6457 | OOB TJ Turnov | 68:22 | + 34:49 | |
29. | Mornštejn Roman | NNN | Neregistrovaní | 68:51 | + 35:18 | |
30. | Jireš František | 3IX5900 | Zelenkovi | 71:43 | + 38:10 | |
31. | Příkazský Jakub | PHK8000 | OK 99 Hradec Králové | 78:34 | + 45:01 | |
32. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 88:01 | + 54:28 | |
Sokol Milan | NER | DISK |