Race results: Mistrovství oblasti na krátké trati

Date:
2018/05/12
Place:
Sportovní areál u fotbalového hřiště, ZŠ a MŠ Rudíkov (49.2891878N, 15.9511011E)
Organiser:
TTR - OOB Třebíč
Used map:
Kuchyňka 1:10 000
Director:
Cícha Radek
Referee:
Křížová Lenka - R3
Course setter:
Věžník Roman - R2
Protocol:
Název závodu: Mistrovsví oblasti Vysočina na krátké trati, 6. závod Ligy Vysočiny 2018 Zařazení do soutěží: Ranking Datum: 12. 5. 2018 Místo: Rudíkov Pořadatel: Oddíl orientačního běhu Třebíč (TTR) Ředitel: Radek Cícha Hlavní rozhodčí: Lenka Křížová – R3 Stavitel tratí: Roman Věžník – R2 Název mapy: Kuchyňka, Měřítko 1:10000, interval vrstevnic: E=5m Rok zpracování:2018 Mapovali: Matěj Klusáček Kreslil: Matěj Klusáček Hodnocení závodu: Závodu se zúčastnilo 369 běžců. Start závodu byl v 10:00, ukončení v 13:30 předáním diplomů, cen, medailí a pohárů. V průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Lékaři nebylo hlášeno žádné závažné zranění. Závod proběhl bez problémů za krásného slunečného a teplého počasí bez deště. Hlavní rozhodčí schvaluje výsledky ve všech kategoriích.
Classes:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.70 km, 35 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Honzáková Nelka JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26:52
2. Charouzová Eliška CHT0851 C OOB SK Chrast 27:32 + 0:40
3. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:06 + 2:14
4. Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 33:01 + 6:09
5. Beranová Marie SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec 33:05 + 6:13
5. Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 33:05 + 6:13
7. Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 35:33 + 8:41
8. Krátká Eliška SJI0851 C OK Jihlava 37:09 + 10:17
9. Mácová Rozálie SJI0855 C OK Jihlava 37:58 + 11:06
10. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 42:25 + 15:33
MS Věžníková Natálie TTR0777 C OOB Třebíč 62:19 + 35:27
D10N
1.90 km, 30 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 36:21
2. Novotná Julie SJI0951 C OK Jihlava 42:05 + 5:44
3. Voborská Valerie SJC0852 C Sportcentrum Jičín 43:34 + 7:13
4. Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 45:00 + 8:39
5. Věžníková Veronika TTR0999 C OOB Třebíč 53:13 + 16:52
6. Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 55:17 + 18:56
7. Pilná Anna OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:17 + 19:56
8. Dvořáčková Eliška TTR0951 C OOB Třebíč 62:38 + 26:17
Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená DISK
Szablaturová Nela SJI0952 C OK Jihlava DISK
Slavíková Barbora CHT1056 OOB SK Chrast DISK
MS Mašterová Eva TTRxxxx OOB Třebíč 43:17 + 6:56
D12
2.50 km, 60 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Oranyová Sylva SJI0751 C OK Jihlava 27:07
2. Doleželová Anna PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:55 + 0:48
3. Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 32:59 + 5:52
4. Gregorová Julie RUZ0750 C TJ Růžená 33:49 + 6:42
5. Wacková Anna SJI0653 C OK Jihlava 35:38 + 8:31
6. Pejchalová Veronika SJI0652 C OK Jihlava 35:40 + 8:33
7. Slavíková Eva CHT0652 C OOB SK Chrast 37:36 + 10:29
8. Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 39:33 + 12:26
9. Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 41:48 + 14:41
10. Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 42:25 + 15:18
11. Mácová Amálie SJI0650 C OK Jihlava 45:36 + 18:29
12. Zoulíková Vendula CHT0753 C OOB SK Chrast 48:20 + 21:13
13. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 49:16 + 22:09
14. Baďurová Eliška PZR0752 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:23 + 23:16
15. Škapová Markéta CHT0752 C OOB SK Chrast 52:17 + 25:10
16. Halamková Justýna CHT0651 C OOB SK Chrast 59:58 + 32:51
17. Komínová Vendula RUZ0751 C TJ Růžená 60:46 + 33:39
18. Boučková Eva CHT0751 C OOB SK Chrast 82:18 + 55:11
D14
2.60 km, 60 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 22:06
2. Srbová Michaela SJI0551 B OK Jihlava 24:04 + 1:58
3. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 26:22 + 4:16
4. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 26:55 + 4:49
5. Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:11 + 5:05
6. Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 29:01 + 6:55
7. Jindřichová Eliška SJI0553 B OK Jihlava 32:05 + 9:59
8. Nepustilová Kateřina OSN0550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:01 + 34:55
Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
D16
2.80 km, 80 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 32:21
2. Slámová Taťána OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:37 + 0:16
3. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:44 + 1:23
4. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 43:10 + 10:49
5. Novotná Veronika OSN0353 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:55 + 13:34
6. Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 53:11 + 20:50
7. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 55:45 + 23:24
8. Šerhaklová Karolína SJH0353 C SJH Jindřichův Hradec 57:29 + 25:08
9. Pittnerová Adéla RUZ0250 C TJ Růžená 62:30 + 30:09
D18
3.00 km, 70 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:19
2. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 24:12 + 1:53
3. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 26:16 + 3:57
4. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:57 + 11:38
D21C
4.60 km, 105 m, 18 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 6267
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 32:40 7210
2. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 37:22 + 4:42 6408
3. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 42:21 + 9:41 5558
4. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 44:23 + 11:43 5211
5. Paulíčková Renata SJI8057 C OK Jihlava 48:02 + 15:22 4588
6. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:28 + 16:48 4344
7. Culková Hana JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:03 + 18:23 4074
8. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 52:48 + 20:08 3775
9. Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 53:06 + 20:26 3724
10. Jirásková Barbora SHK9050 C OK Slavia Hradec Králové 57:08 + 24:28 3035
11. Vacková Anna SJI9854 C OK Jihlava 57:11 + 24:31 3027
12. Parkanová Veronika SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec 58:28 + 25:48 2808
13. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 58:54 + 26:14 2734
14. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 60:04 + 27:24 2535
15. Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 61:05 + 28:25 2361
16. Kubanová Kateřina CHT8451 C OOB SK Chrast 63:04 + 30:24 2023
17. Kratochvílová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 63:29 + 30:49 1952
18. Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 66:36 + 33:56 1420
19. Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 71:57 + 39:17 507
20. Míková Michaela SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec 75:31 + 42:51 0
21. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 83:31 + 50:51 0
Peňázová Veronika SJH9752 C SJH Jindřichův Hradec DISK 0
D21D
3.00 km, 80 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 38:26
2. Moravčíková Hana CHT9751 C OOB SK Chrast 63:59 + 25:33
3. Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 65:39 + 27:13
4. Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 71:41 + 33:15
D35
3.50 km, 70 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:10
2. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:13 + 0:03
3. Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36:56 + 1:46
4. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 40:42 + 5:32
5. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:01 + 7:51
6. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:25 + 9:15
7. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 50:14 + 15:04
8. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 53:27 + 18:17
9. Srbová Alena SJI7951 C OK Jihlava 55:39 + 20:29
10. Beranová Jana SJH7450 C SJH Jindřichův Hradec 57:10 + 22:00
11. Slavíčková Lada JHB7951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 62:53 + 27:43
12. Jindřichová Lenka SJI7550 C OK Jihlava 79:35 + 44:25
13. Brychtová Zuzana JHB8053 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 82:18 + 47:08
14. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 90:16 + 55:06
D45
3.10 km, 55 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 33:23
2. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 33:52 + 0:29
3. Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:53 + 0:30
4. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 36:39 + 3:16
5. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 36:40 + 3:17
6. Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:59 + 3:36
7. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 38:21 + 4:58
8. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:33 + 5:10
9. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:05 + 10:42
10. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 44:51 + 11:28
11. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 45:13 + 11:50
12. Trojánková Jitka BZR6666 C Bratrstvo Ždárských vrchů 46:08 + 12:45
13. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:39 + 16:16
14. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 57:04 + 23:41
15. Šaterová Monika SJI6551 C OK Jihlava 57:32 + 24:09
16. Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 58:41 + 25:18
17. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 68:14 + 34:51
18. Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená 73:33 + 40:10
Vítková Eva CHT7251 C OOB SK Chrast DISK
Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Hronová Iva RUZ6450 C TJ Růžená DISK
D55
2.50 km, 60 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 35:22
2. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:18 + 5:56
3. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 43:22 + 8:00
4. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 52:08 + 16:46
5. Rajnošková Marie BZR6051 C Bratrstvo Ždárských vrchů 55:18 + 19:56
D65
2.30 km, 55 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 71:36
H10
2.00 km, 35 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 17:03
2. Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 17:40 + 0:37
3. Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 18:36 + 1:33
4. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 18:50 + 1:47
5. Sviták Václav SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec 20:15 + 3:12
6. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 25:54 + 8:51
7. Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 32:54 + 15:51
8. Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:37 + 25:34
9. Libra Matyáš PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:28 + 34:25
10. Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 51:34 + 34:31
11. Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava 54:29 + 37:26
12. Dočkal Matouš SJI0900 C OK Jihlava 61:29 + 44:26
Emmer Matouš SJI1000 C OK Jihlava DISK
H10N
2.00 km, 30 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hudec David SJI0806 OK Jihlava 22:35
2. Jelínek Vít SJH0804 C SJH Jindřichův Hradec 24:57 + 2:22
3. Škapa Jan CHT0901 C OOB SK Chrast 29:14 + 6:39
4. Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 29:40 + 7:05
5. Šerhakl Bořek SJH0902 C SJH Jindřichův Hradec 35:54 + 13:19
6. Šidlák Dominik JHB0801 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36:22 + 13:47
7. Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 39:33 + 16:58
8. Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 41:48 + 19:13
9. Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 45:52 + 23:17
10. Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 47:26 + 24:51
H12
2.50 km, 70 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Srb Vladimír SJI0701 B OK Jihlava 20:41
2. Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 24:40 + 3:59
3. Blažek Cyril SJH0701 C SJH Jindřichův Hradec 29:47 + 9:06
4. Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 32:46 + 12:05
5. Knap Jakub PZR0701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:33 + 13:52
6. Jirků František SJI0600 B OK Jihlava 34:54 + 14:13
7. Dejnožka Matěj CHT0701 C OOB SK Chrast 41:02 + 20:21
8. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 41:39 + 20:58
Coufal Petr SJI0703 C OK Jihlava DISK
Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava DISK
MS Pařízek Petr PZR0504 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:24 + 23:43
H14
3.20 km, 80 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Prášil Tomáš TTR0501 B OOB Třebíč 28:19
2. Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 29:57 + 1:38
3. Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 30:22 + 2:03
4. Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec 30:34 + 2:15
5. Pejchal Josef OSN0500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:06 + 3:47
6. Svoboda Michal TTR0510 OOB Třebíč 32:22 + 4:03
7. Cícha Václav TTR0401 C OOB Třebíč 32:48 + 4:29
8. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 35:50 + 7:31
9. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 38:24 + 10:05
10. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 40:23 + 12:04
11. Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava 56:20 + 28:01
12. Šíma Matěj CHT0502 C OOB SK Chrast 59:49 + 31:30
13. Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 64:57 + 36:38
14. Novák Tadeáš CTB0502 C SK OB Chotěboř 72:26 + 44:07
MS Pařízek Jan PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:05 + 20:46
H16
3.10 km, 70 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 27:13
2. Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 28:07 + 0:54
3. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:24 + 1:11
4. Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:33 + 5:20
5. Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 33:18 + 6:05
6. Sitař Miroslav PZR0205 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:57 + 13:44
7. Hudec Filip SJI0304 C OK Jihlava 44:48 + 17:35
8. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:28 + 25:15
9. Chrást Lukáš OSN0301 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:15 + 28:02
MS Novotný Tomáš TTR0305 C OOB Třebíč 40:15 + 13:02
MS Novotný Vojtěch TTRxxxx OOB Třebíč 46:38 + 19:25
H18
3.20 km, 70 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 31:08
2. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:14 + 1:06
3. Záboj Petr SJI0101 C OK Jihlava 34:15 + 3:07
4. Pavlík Lukáš RUZ0000 C TJ Růžená 60:20 + 29:12
H21C
5.70 km, 135 m, 23 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 7821
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 38:27 8073
2. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 38:59 + 0:32 7964
3. Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 39:19 + 0:52 7896
4. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:50 + 1:23 7790
5. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 40:17 + 1:50 7698
6. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:25 + 1:58 7670
7. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 41:01 + 2:34 7547
8. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 41:28 + 3:01 7455
9. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 41:29 + 3:02 7452
10. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 42:15 + 3:48 7295
11. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 42:18 + 3:51 7284
12. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 43:09 + 4:42 7110
12. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 43:09 + 4:42 7110
14. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 43:17 + 4:50 7083
15. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 44:18 + 5:51 6874
16. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 44:21 + 5:54 6864
17. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 45:10 + 6:43 6697
18. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 45:16 + 6:49 6676
19. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 46:08 + 7:41 6498
20. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 46:39 + 8:12 6393
21. Hrobař Štěpán ASU9106 C Magnus Orienteering 47:37 + 9:10 6194
22. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 48:10 + 9:43 6082
23. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:39 + 10:12 5983
24. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:47 + 11:20 5750
25. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:19 + 11:52 5641
26. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 50:32 + 12:05 5596
27. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 51:01 + 12:34
28. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 51:03 + 12:36 5491
29. Kratochvíl Martin SJI8304 C OK Jihlava 51:09 + 12:42 5470
30. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 51:14 + 12:47 5453
31. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 51:30 + 13:03 5398
32. Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava 51:47 + 13:20 5340
33. Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast 52:24 + 13:57 5214
34. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:46 + 14:19 5139
35. Kuban Michal CHT8505 C OOB SK Chrast 53:36 + 15:09 4968
36. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 55:31 + 17:04 4575
37. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:40 + 17:13 4544
38. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 57:19 + 18:52 4206
39. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 58:41 + 20:14 3926
40. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 59:14 + 20:47 3813
41. Blažek Zdeněk SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec 59:22 + 20:55 3786
42. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:39 + 21:12 3728
43. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 74:38 + 36:11 656
44. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 77:16 + 38:49 116
45. Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 89:32 + 51:05 0
Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava DISK 0
Nouza Petr ml. SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec DISK 0
MS Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 34:16 + 0
MS Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 56:01 + 17:34 0
H21D
4.20 km, 85 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 58:16
2. Honzák Tomáš JHB7702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:15 + 1:59
3. Sitař Václav PZR9202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:19 + 2:03
4. Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 70:07 + 11:51
5. Splítek Václav PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 75:14 + 16:58
H35
4.60 km, 110 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 34:18
2. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 39:31 + 5:13
3. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:05 + 5:47
4. Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 40:28 + 6:10
5. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 41:10 + 6:52
6. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 41:52 + 7:34
7. Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 42:19 + 8:01
8. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 42:59 + 8:41
9. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 44:08 + 9:50
10. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 46:48 + 12:30
11. Nepustil Petr OSN7700 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:21 + 13:03
12. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 50:45 + 16:27
13. Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:09 + 16:51
14. Novotný Jakub SJI7700 C OK Jihlava 51:28 + 17:10
15. Moravec Štěpán SJI8101 C OK Jihlava 52:29 + 18:11
16. Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 65:08 + 30:50
17. Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 65:45 + 31:27
18. Konfršt Josef 6HC8100 OB Vepřová 65:52 + 31:34
19. Nevrkla Tomáš RUZ7600 C TJ Růžená 66:30 + 32:12
20. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 69:37 + 35:19
21. Čermák Martin RUZ7100 TJ Růžená 81:16 + 46:58
MS Čermák Marek RUZ0001 TJ Růžená 89:22 + 55:04
H45
4.40 km, 105 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 36:58
2. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 39:28 + 2:30
3. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 41:11 + 4:13
4. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 43:23 + 6:25
5. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:21 + 8:23
6. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 48:46 + 11:48
7. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 50:19 + 13:21
8. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 50:52 + 13:54
9. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 51:02 + 14:04
10. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:30 + 14:32
11. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:45 + 15:47
12. Komín Petr RUZ7200 C TJ Růžená 53:58 + 17:00
13. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 58:09 + 21:11
14. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:53 + 26:55
Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
MS Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 50:01 + 13:03
H55
3.60 km, 90 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 37:44
2. Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:47 + 1:03
3. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:20 + 3:36
4. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:53 + 4:09
5. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 42:40 + 4:56
6. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 46:26 + 8:42
7. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 48:24 + 10:40
8. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:49 + 11:05
9. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 50:34 + 12:50
10. Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 53:09 + 15:25
11. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 54:31 + 16:47
12. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 54:44 + 17:00
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 55:03 + 17:19
14. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 55:44 + 18:00
15. Rojík Luděk NNNxxxx Neregistrovaní 82:08 + 44:24
Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava DISK
Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená DISK
H65
2.90 km, 55 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 41:59
2. Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 47:46 + 5:47
3. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 48:46 + 6:47
4. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 53:17 + 11:18
5. Izdný Pavel SJI4600 C OK Jihlava 73:54 + 31:55
HDR
2.00 km, 30 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mazzarese David TRT1100 C KOS Třešť 23:05
2. Sobotková Karolína TTR1152 C OOB Třebíč 25:32 + 2:27
3. Nouza Vítek SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec 26:15 + 3:10
4. Dočkal Prokop SJI1201 C OK Jihlava 31:29 + 8:24
5. Mácová Apolena NNN Neregistrovaní 32:07 + 9:02
6. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 32:17 + 9:12
7. Veselý Matyáš SJH1103 C SJH Jindřichův Hradec 33:19 + 10:14
8. Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 34:04 + 10:59
9. Polehla Maxmilián TTR12XX OOB Třebíč 34:44 + 11:39
10. Hübner Václav CTB1102 C SK OB Chotěboř 34:45 + 11:40
11. Nevrklová Adéla RUZ1252 C TJ Růžená 35:02 + 11:57
12. Baďurová Kateřina PZRxxxx UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:37 + 12:32
13. Emmer Tadeáš SJI1200 OK Jihlava 35:55 + 12:50
14. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 38:09 + 15:04
15. Sobotka Ondřej TTR1401 C OOB Třebíč 40:14 + 17:09
16. Svitáková Ludmila SJH1152 C SJH Jindřichův Hradec 43:04 + 19:59
17. Kubešová Klára RUZ1251 C TJ Růžená 44:31 + 21:26
18. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 44:52 + 21:47
19. Polednová Dominika RUZ1350 C TJ Růžená 45:44 + 22:39
20. Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 45:48 + 22:43
21. Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 46:23 + 23:18
22. Mutl Štěpán NNN Neregistrovaní 50:22 + 27:17
23. Hofhanzlová Magdaléna RUZxxxx TJ Růžená 53:27 + 30:22
24. Hrouza Jan KRN13xx KOS TJ Lokomotiva Krnov 56:03 + 32:58
25. Jelínková Anna SJH1252 C SJH Jindřichův Hradec 57:08 + 34:03
26. Jelínek Šimon RUZ TJ Růžená 59:59 + 36:54
27. Hotový Petr a Věra NNN Neregistrovaní 63:29 + 40:24
28. Votavová Jitka a Kateřina NNN Neregistrovaní 65:28 + 42:23
29. Kotrbová Magdaléna TTRxxxx OOB Třebíč 66:41 + 43:36
30. Heimlichová Alena TTRxxxx OOB Třebíč 67:06 + 44:01
31. Heimlich Bořivoj TTRxxxx OOB Třebíč 68:26 + 45:21
32. Dohnalová Veronika TTRxxxx OOB Třebíč 91:21 + 68:16
33. Dohnalová Lenka TTRxxxx OOB Třebíč 91:22 + 68:17
34. Dohnalová Zuzana TTRxxxx OOB Třebíč 91:52 + 68:47
Štěpán Pažourek Petr Smieško RUD DISK
Hübnerová Johana CTB1551 C SK OB Chotěboř DISK
Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast DISK
P
2.40 km, 65 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Heimlich Pavel TTR7702 C OOB Třebíč 30:04
2. Máca Tomáš NNN Neregistrovaní 32:30 + 2:26
3. Jirků Olga NNN0087 Neregistrovaní 32:48 + 2:44
4. Voborská Světlana SJCxxxx Sportcentrum Jičín 33:51 + 3:47
5. Pařízek Miloš PZR7701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:29 + 4:25
6. Szablaturová Kamila NNN Neregistrovaní 35:11 + 5:07
7. Wacková Hana SJI7853 OK Jihlava 36:23 + 6:19
8. Venhauer Jaroslav NNN Neregistrovaní 37:39 + 7:35
9. Pařízková Kateřina PZR7951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:56 + 9:52
10. Slavík Ondřej CHTxxxx OOB SK Chrast 40:20 + 10:16
11. Blažek Tomáš NNN Neregistrovaní 41:08 + 11:04
12. Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 43:46 + 13:42
13. Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená 49:45 + 19:41
14. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 54:21 + 24:17
15. Korberová Lenka JHB8452 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:09 + 27:05
16. Krátká Soňa NNN Neregistrovaní 58:15 + 28:11
17. Nepustilová Hana OSN0999 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:37 + 35:33
18. Kučerová Anna NNN Neregistrovaní 65:52 + 35:48
19. Jakubcová Hana TTRxxxx OOB Třebíč 66:48 + 36:44
20. Mašterová Lenka TTRxxxx OOB Třebíč 76:00 + 45:56
21. Sobotková Helena PZR7550 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 84:29 + 54:25
22. Koukalová Jana NNN0088 Neregistrovaní 90:23 + 60:19
Sitař Miroslav PZRxxxx UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená DISK