Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.09.2018
Místo konání:
Oldříš
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
Mapa:
Oldříš
Ředitel závodu:
Ječmen Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Hájek Jiří - R3
Stavitel tratí:
Urbánek Lumír - R3
Protokol:
závod proběhl bez závad, deštivo, 12 stupňů
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
D10L
2.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lisková Andulka ONO9999 SKOB Ostrov 42:22
2. Vodrázková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň 53:37 + 11:15
3. Andelová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 56:54 + 14:32
4. Fisáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 59:35 + 17:13
5. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 66:36 + 24:14
6. Stiborová Apolena 1BC0850 Ski klub Karlovy Vary 72:27 + 30:05
D10
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 23:14
2. StehlĂ­ková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 33:38 + 10:24
3. Blechová Adéla KRL1055 Kometa Kralovice 34:11 + 10:57
4. Sobotová Katerina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 34:25 + 11:11
5. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 37:16 + 14:02
6. Sitrová Stepánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 37:26 + 14:12
7. Jecmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 38:21 + 15:07
8. Lostáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:41 + 46:27
9. Cadková Michaela KRL0954 Kometa Kralovice 100:47 + 77:33
MS Dvoráková Katerina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 66:58 + 43:44
D12
2.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 28:14
2. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 31:11 + 2:57
3. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 32:30 + 4:16
4. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 34:19 + 6:05
5. Novotná Kristyna DCH0655 Radioelektronika Cheb 35:27 + 7:13
6. Doubravová Barbora DCH0657 Radioelektronika Cheb 35:52 + 7:38
7. TrĂ­sková Tereza LPM0653 OK Lokomotiva Plzeň 37:00 + 8:46
8. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 38:41 + 10:27
9. Frühaufová Julie SKV0754 TJ Slovan Karlovy Vary 39:15 + 11:01
10. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 48:09 + 19:55
11. Apolínová Nela 1BC0751 Ski klub Karlovy Vary 51:28 + 23:14
12. Stiborová Jolana 1BC0651 Ski klub Karlovy Vary 56:07 + 27:53
13. Kriklavová Magdalena 1BC0650 Ski klub Karlovy Vary 65:55 + 37:41
D14
3.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 43:17
2. KozĂ­sková Katerina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 44:39 + 1:22
3. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 45:58 + 2:41
4. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 47:36 + 4:19
5. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 47:40 + 4:23
6. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 48:26 + 5:09
7. Lostáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:45 + 6:28
8. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 51:15 + 7:58
9. KrĂ­zková Marie MAS0450 KČT Aš 58:55 + 15:38
D16
4.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Reháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 50:30
2. Kovárová Lucie VPM0350 KOS Slavia Plzeň 51:50 + 1:20
3. Turcinová Anna 1BC0251 Ski klub Karlovy Vary 67:57 + 17:27
4. Danková Dominika DCH0258 Radioelektronika Cheb 81:47 + 31:17
D18
5.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lucanová Barbora MAS0051 KČT Aš 65:21
D21
6.00 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4116
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chvalová Vera LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 57:00 4272
2. Kovárová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:27 + 1:27 4171
3. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 62:17 + 5:17 3905
4. Kuncová Eliska SSU8951 SK Severka Šumperk 65:56 + 8:56 3651
5. Ondrová Katerina SKV8951 TJ Slovan Karlovy Vary 88:25 + 31:25 2089
6. Skrlová Kristyna KRL9954 Kometa Kralovice 111:08 + 54:08 511
D35
5.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ritterová Michaela ONO7599 SKOB Ostrov 52:49
2. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 53:16 + 0:27
3. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 54:29 + 1:40
4. Lostáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:35 + 5:46
5. Fisáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 59:23 + 6:34
6. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 66:43 + 13:54
7. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 68:24 + 15:35
8. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 68:27 + 15:38
9. Nyklová Helena MFP7550 Matfyz Praha 69:46 + 16:57
10. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 72:43 + 19:54
11. BĂ­nová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 83:40 + 30:51
12. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 88:15 + 35:26
13. Sitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 89:38 + 36:49
14. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 91:24 + 38:35
15. Pivcová Zaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 96:52 + 44:03
D45
4.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 54:57
2. Danihelová Janka SKV6552 TJ Slovan Karlovy Vary 59:09 + 4:12
3. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 62:24 + 7:27
4. Soupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 65:06 + 10:09
5. Zandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 67:41 + 12:44
6. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 68:47 + 13:50
7. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 69:41 + 14:44
8. Splinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 79:35 + 24:38
9. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 82:41 + 27:44
10. Kovárová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:05 + 30:08
Cepicková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Skrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice DISK
D55
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 52:25
2. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 53:39 + 1:14
D65
3.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia Plzeň 53:56
2. Bohuslavová Vera LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 66:22 + 12:26
3. Nyklová Helena 2RC5150 Dalovice 71:22 + 17:26
4. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 72:35 + 18:39
Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva Chomutov DISK
Savicová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H10L
2.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 28:35
2. Benes Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 34:24 + 5:49
3. KrĂ­zek VilĂ©m MAS1000 KČT Aš 49:00 + 20:25
4. Liska Vojta ONO9998 SKOB Ostrov 54:15 + 25:40
5. Novotny VĂ­tek DCH0901 Radioelektronika Cheb 55:30 + 26:55
6. Sitra Simon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 61:40 + 33:05
7. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 67:22 + 38:47
8. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 68:01 + 39:26
9. Korellus Lukás 1BC0900 Ski klub Karlovy Vary 96:44 + 68:09
Brabec Zdenek MAS1001 KČT Aš DISK
H10
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. KrĂ­zek Ivo MAS0801 KČT Aš 23:37
2. TrĂ­ska Lukás LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 28:18 + 4:41
3. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 28:43 + 5:06
4. Vodrázka Stepán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 29:47 + 6:10
5. Sterba Lukás SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 32:28 + 8:51
6. Mála Matyás MAS0800 KČT Aš 33:46 + 10:09
7. VĂ­t Tomás BSO0800 KOB Baník Sokolov 36:24 + 12:47
8. Blecha Adam KRL0803 Kometa Kralovice 38:04 + 14:27
9. Bejvancicky Jan KRL1003 Kometa Kralovice 47:00 + 23:23
10. Pjencák Adam MAS0802 KČT Aš 54:50 + 31:13
H12
2.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda AntonĂ­n VPM0601 KOS Slavia Plzeň 21:16
2. Janoch Mikulás MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 23:59 + 2:43
3. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 24:37 + 3:21
4. Jecmen Matyás ONO0600 SKOB Ostrov 27:34 + 6:18
5. Skrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 28:54 + 7:38
6. Brabec Matej MAS0701 KČT Aš 29:11 + 7:55
7. StehlĂ­k Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 30:13 + 8:57
8. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 31:07 + 9:51
9. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 32:00 + 10:44
10. HavlĂ­cek Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 32:05 + 10:49
11. Bejvancicky Josef KRL0703 Kometa Kralovice 37:34 + 16:18
12. SpirĂ­k Frantisek BSO0603 KOB Baník Sokolov 37:41 + 16:25
13. Veselenák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 40:19 + 19:03
14. HalĂ­k Libor MAS0700 KČT Aš 83:41 + 62:25
Benes Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně DISK
Pávek Stepán NEK0700 Nejdek Orienteering DISK
H14
4.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sterba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 32:48
2. StehlĂ­k Simon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 41:14 + 8:26
3. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 49:50 + 17:02
4. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 54:17 + 21:29
5. Sobota Ondrej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 62:21 + 29:33
6. Frühauf Matyás SKV0501 TJ Slovan Karlovy Vary 76:00 + 43:12
7. Sustr Ondrej KSH0501 OB Kašperské Hory 121:32 + 88:44
Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H16
5.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutek Oldrich BSO0301 KOB Baník Sokolov 41:48
2. Cepicka Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 44:45 + 2:57
3. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 46:00 + 4:12
4. Sustr AntonĂ­n KSH0201 OB Kašperské Hory 56:35 + 14:47
5. Hejduk Zdenek BSO0201 KOB Baník Sokolov 58:06 + 16:18
6. Kovác Frantisek MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 63:16 + 21:28
7. Vendelberger Tomás MAS0302 KČT Aš 66:34 + 24:46
8. HavlĂ­cek Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 66:51 + 25:03
9. Kovár Ondrej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 69:22 + 27:34
10. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 101:11 + 59:23
11. Jirkovsky Filip 1BC0301 Ski klub Karlovy Vary 147:05 + 105:17
H18
6.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svatek Daniel DCH0113 Radioelektronika Cheb 68:13
2. Kriklava Jakub 1BC0100 Ski klub Karlovy Vary 84:14 + 16:01
3. Rosenbaum Ondrej JES0001 OK Rakovník 84:20 + 16:07
H21
7.00 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5841
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bouchal JirĂ­ VPM8449 KOS Slavia Plzeň 48:19 6313
2. Vistejn JirĂ­ LPM9304 OK Lokomotiva Plzeň 52:35 + 4:16 5839
3. Pova Ondrej KRL9304 Kometa Kralovice 56:48 + 8:29 5370
4. Vodrázka Ondrej VPM7702 KOS Slavia Plzeň 57:43 + 9:24 5268
5. StehlĂ­k Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 59:42 + 11:23 5048
6. Sulc Marek MAS9302 KČT Aš 72:22 + 24:03 3641
7. Vonásek Adam LPM9101 OK Lokomotiva Plzeň 117:07 + 68:48 0
Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering DISK 0
H35
6.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rauch Stanislav VPM8201 KOS Slavia Plzeň 49:13
2. Kovár Jindrich MAS6800 KČT Aš 50:01 + 0:48
3. Andel Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 50:40 + 1:27
4. Beránek Jan VPM7202 KOS Slavia Plzeň 52:19 + 3:06
5. Rehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 53:16 + 4:03
6. KrĂ­zek Filip MAS7800 KČT Aš 53:51 + 4:38
7. DĂ­tko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 54:58 + 5:45
8. Kovár VladimĂ­r VPM7200 KOS Slavia Plzeň 57:16 + 8:03
9. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 58:39 + 9:26
10. Pávek Jirí NEK7700 Nejdek Orienteering 59:15 + 10:02
11. KozĂ­sek Petr LPM7603 OK Lokomotiva Plzeň 60:59 + 11:46
12. Pekárek Martin 5RZ Noční můry 62:35 + 13:22
13. Pivec Lukás MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 63:50 + 14:37
14. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 64:03 + 14:50
15. Sitra VladimĂ­r LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 65:18 + 16:05
16. Dvorák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 65:21 + 16:08
17. Benes Marek MLA7601 MLOK Mariánské Lázně 79:19 + 30:06
H45
5.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerny Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 48:17
2. Kamaryt Milos MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 57:14 + 8:57
3. Aster VladimĂ­r SLA6500 SKOB Slaný 61:14 + 12:57
4. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 62:02 + 13:45
5. VĂ­t Vlastimil BSO6800 KOB Baník Sokolov 63:13 + 14:56
6. Fruhauf JirĂ­ SKV7001 TJ Slovan Karlovy Vary 64:06 + 15:49
7. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 66:33 + 18:16
8. Mayer Tomás KSH6900 OB Kašperské Hory 66:53 + 18:36
9. Kovár Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:52 + 19:35
10. Stekl Vilém ONO1111 SKOB Ostrov 70:41 + 22:24
11. Novák Petr MLA6700 MLOK Mariánské Lázně 73:44 + 25:27
12. BĂ­na Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 74:38 + 26:21
13. Soupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 74:53 + 26:36
14. Mares Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 75:56 + 27:39
15. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva Chomutov 115:47 + 67:30
H55
4.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 44:20
2. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia Plzeň 55:20 + 11:00
3. Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary 59:23 + 15:03
4. Pech JirĂ­ LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 65:21 + 21:01
5. Blazek JirĂ­ VPM5009 KOS Slavia Plzeň 70:16 + 25:56
6. Cech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 99:55 + 55:35
H65
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 42:26
2. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 43:14 + 0:48
3. Fisák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 44:28 + 2:02
4. Svec Zdenek SLA4700 SKOB Slaný 45:19 + 2:53
5. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 49:09 + 6:43
6. Nykles VladimĂ­r VPM4702 KOS Slavia Plzeň 58:35 + 16:09
7. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 59:45 + 17:19
8. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 61:07 + 18:41
9. Mágr Zdenek LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 64:05 + 21:39
10. Fiala Milos KSH4801 OB Kašperské Hory 66:59 + 24:33
HDR
2.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korellus Jakub 1BC1100 Ski klub Karlovy Vary 40:45
2. Cepicka AntonĂ­n LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 48:17 + 7:32
3. Novotny Krystof DCH1005 Radioelektronika Cheb 55:36 + 14:51
4. Benesová Marie MLA1255 MLOK Mariánské Lázně 55:51 + 15:06
5. Pávková Anna NEK1355 Nejdek Orienteering 56:57 + 16:12
6. Kocumová Linda ONO2222 SKOB Ostrov 66:51 + 26:06
7. StehlĂ­k Filip LPM1450 OK Lokomotiva Plzeň 72:19 + 31:34
Rauch Tobiás VPM1300 KOS Slavia Plzeň DISK
P
2.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korellus Petr 1BC7900 Ski klub Karlovy Vary 22:56
2. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 26:42 + 3:46
3. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva Chomutov 27:03 + 4:07
4. Turcínová Kamila 1BC7651 Ski klub Karlovy Vary 27:20 + 4:24
5. Jirkovsky Libor 1BC7200 Ski klub Karlovy Vary 27:23 + 4:27
6. Kraus Jindrich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 29:34 + 6:38
7. Turcin Jan 1BC0401 Ski klub Karlovy Vary 31:56 + 9:00
8. Váchová Ilona 1BC7750 Ski klub Karlovy Vary 32:22 + 9:26
9. Davidová Jana 1BC7850 Ski klub Karlovy Vary 37:34 + 14:38
10. Zenkerová Miluse LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 38:01 + 15:05
11. Kriklavová Petra 1BC7950 Ski klub Karlovy Vary 38:43 + 15:47
12. Danek Patrik DCH7405 Radioelektronika Cheb 38:47 + 15:51
13. Dlabac Marek 1BC0300 Ski klub Karlovy Vary 40:04 + 17:08
14. KozĂ­sková Hana MLA8355 MLOK Mariánské Lázně 40:39 + 17:43
15. Ondrová Jana SKV9999 TJ Slovan Karlovy Vary 44:19 + 21:23
16. Brecková Barbora ONO0455 SKOB Ostrov 46:03 + 23:07
17. Dostál Miroslav NNN1111 Neregistrovaní 50:49 + 27:53
18. Hofrichterová Jana NNN2222 Neregistrovaní 50:59 + 28:03
T
4.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Reischigová Ruzena SKV TJ Slovan Karlovy Vary 89:25
Steklová Jitka ONO5555 SKOB Ostrov DISK