Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fenclová Hana | LPU1054 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:26 | ||
2. | Korecká Eva | CHT1054 | OOB SK Chrast | 23:27 | + 2:01 | |
3. | Komárková Radka | SJH1151 | SJH Jindřichův Hradec | 30:59 | + 9:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krátká Eliška | SJI0851 | OK Jihlava | 18:17 | ||
2. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 20:04 | + 1:47 | |
3. | Charouzová Eliška | CHT0851 | OOB SK Chrast | 21:27 | + 3:10 | |
4. | Ptáčková Julie | TBM0980 | KOS TJ Tesla Brno | 21:41 | + 3:24 | |
5. | Pejchalová Zuzana | SJI0850 | OK Jihlava | 24:22 | + 6:05 | |
6. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:42 | + 12:25 | |
7. | Vítková Eva | CHT1053 | OOB SK Chrast | 34:31 | + 16:14 | |
8. | Ryppelová Anna | TAP0954 | KOB Tretra Praha | 37:02 | + 18:45 | |
9. | Szablaturová Nela | SJI0952 | OK Jihlava | 39:27 | + 21:10 | |
10. | Novotná Nicol | SJI0953 | OK Jihlava | 39:41 | + 21:24 | |
11. | Jelínková Michaela | CTB0851 | SK OB Chotěboř | 46:48 | + 28:31 | |
12. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 49:40 | + 31:23 | |
13. | Mácová Rozálie | SJI0855 | OK Jihlava | 52:38 | + 34:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušková Kateřina | TBM0679 | KOS TJ Tesla Brno | 21:55 | ||
2. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 23:04 | + 1:09 | |
3. | Kopencová Anna | SJH0752 | SJH Jindřichův Hradec | 25:19 | + 3:24 | |
4. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 26:48 | + 4:53 | |
5. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 27:53 | + 5:58 | |
6. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 28:10 | + 6:15 | |
7. | Pejchalová Veronika | SJI0652 | OK Jihlava | 31:08 | + 9:13 | |
8. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | KOS TJ Tesla Brno | 31:28 | + 9:33 | |
9. | Mácová Amálie | SJI0650 | OK Jihlava | 32:01 | + 10:06 | |
10. | Strýčková Barbora | ADA0852 | OOB Spartak Adamov | 33:01 | + 11:06 | |
11. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 33:13 | + 11:18 | |
12. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SJH Jindřichův Hradec | 33:53 | + 11:58 | |
13. | Škapová Markéta | CHT0752 | OOB SK Chrast | 35:02 | + 13:07 | |
14. | Halamková Justýna | CHT0651 | OOB SK Chrast | 37:18 | + 15:23 | |
15. | Wacková Anna | SJI0653 | OK Jihlava | 40:36 | + 18:41 | |
16. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 44:27 | + 22:32 | |
17. | Zoulíková Vendula | CHT0753 | OOB SK Chrast | 49:23 | + 27:28 | |
18. | Drobná Kateřina | CHT0654 | OOB SK Chrast | 60:12 | + 38:17 | |
19. | Potužníková Adéla | SJH0754 | SJH Jindřichův Hradec | 60:37 | + 38:42 | |
20. | Boučková Eva | CHT0751 | OOB SK Chrast | 66:15 | + 44:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srbová Michaela | SJI0551 | OK Jihlava | 32:13 | ||
2. | Pilná Klára | OSN0452 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 36:18 | + 4:05 | |
3. | Jindřichová Eliška | SJI0553 | OK Jihlava | 41:07 | + 8:54 | |
4. | Klechová Karolína | AOP0452 | Orientační Běh Opava | 47:16 | + 15:03 | |
5. | Nepustilová Kateřina | OSN0550 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 57:10 | + 24:57 | |
6. | Komárková Jindra | SJH0453 | SJH Jindřichův Hradec | 64:22 | + 32:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotková Klára | PZR0351 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:51 | ||
2. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 55:58 | + 0:07 | |
3. | Dočkalová Klára | SJI0250 | OK Jihlava | 61:56 | + 6:05 | |
4. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 72:30 | + 16:39 | |
5. | Kološová Veronika | LPU0351 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:43 | + 20:52 | |
Pittnerová Adéla | RUZ0250 | TJ Růžená | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polanská Nelly | PZR0152 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 68:16 | ||
2. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 68:25 | + 0:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 57:19 | 8296 | ||
2. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 63:35 | + 6:16 | 7507 | |
3. | Fenclová Marta | LPU7667 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:51 | + 6:32 | 7473 | |
4. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 64:55 | + 7:36 | 7339 | |
5. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | KOS TJ Tesla Brno | 69:05 | + 11:46 | 6814 | |
6. | Voráčková Lenka | OSN8555 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 74:54 | + 17:35 | 6081 | |
7. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:27 | + 23:08 | 5382 | |
8. | Vítková Lucie | PTE9474 | TJ Sokol Ptení | 83:24 | + 26:05 | 5010 | |
9. | Studničná Lenka | 7QX8650 | Neregistrovaní - Studničná | 85:21 | + 28:02 | ||
10. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 90:00 | + 32:41 | 4179 | |
11. | Čechová Lenka | 3GC9000 | Neregistrovaní - ZOO | 94:22 | + 37:03 | ||
12. | Smutná Pavla | VAM8651 | OOB Vamberk | 99:31 | + 42:12 | 2980 | |
13. | Kubičková Bára | SJH9551 | SJH Jindřichův Hradec | 103:29 | + 46:10 | 2480 | |
14. | Burešová Lenka | DKP8351 | Oddíl OB Kotlářka | 104:23 | + 47:04 | 2366 | |
15. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 106:50 | + 49:31 | 2058 | |
MS | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 80:35 | + 23:16 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrová Daniela | LPU8454 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:42 | 4216 | ||
2. | Sobotková Lenka | TTR8151 | OOB Třebíč | 59:13 | + 5:31 | 3841 | |
3. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:38 | + 6:56 | 3745 | |
4. | Vacková Anna | SJI9854 | OK Jihlava | 61:28 | + 7:46 | 3688 | |
5. | Nesrovnalová Iveta | JHB8952 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 62:18 | + 8:36 | 3632 | |
6. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | OB TJ Sokol Žamberk | 67:11 | + 13:29 | 3299 | |
7. | Hrušková Kristýna | ZBM9156 | SK Žabovřesky Brno | 70:36 | + 16:54 | 3067 | |
8. | Štaubertová Tereza | ZBM9759 | SK Žabovřesky Brno | 71:41 | + 17:59 | 2993 | |
9. | Parkanová Veronika | SJH9751 | SJH Jindřichův Hradec | 76:36 | + 22:54 | 2659 | |
10. | Pejchalová Petra | SJI7950 | OK Jihlava | 95:30 | + 41:48 | 1374 | |
11. | Novotná Petra | SJI8350 | OK Jihlava | 115:56 | + 62:14 | 0 | |
12. | Jelínková Hana | CTB8152 | SK OB Chotěboř | 167:02 | + 113:20 | 0 | |
Procházková Michaela | LPU8960 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
MS | Matrasová Vendula | CHT8251 | OOB SK Chrast | 68:45 | + 15:03 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáňová Jana | TBM7275 | KOS TJ Tesla Brno | 53:58 | ||
2. | Novotná Petra | PHK6651 | OK 99 Hradec Králové | 56:00 | + 2:02 | |
3. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 56:53 | + 2:55 | |
4. | Koberová Lenka | LPU6954 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:30 | + 4:32 | |
5. | Paulíčková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 58:58 | + 5:00 | |
6. | Šťastná Lenka | CTB8351 | SK OB Chotěboř | 59:49 | + 5:51 | |
7. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | Orientační Běh Opava | 60:41 | + 6:43 | |
8. | Šilerová Eva | PDY8050 | Běhej Poděbrady | 61:45 | + 7:47 | |
9. | Procházková Lucie | ADA7651 | OOB Spartak Adamov | 64:45 | + 10:47 | |
10. | Ševčíková Pavla | TBM7355 | KOS TJ Tesla Brno | 65:39 | + 11:41 | |
11. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 66:24 | + 12:26 | |
12. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 68:09 | + 14:11 | |
13. | Kinštová Dominka | SJH8051 | SJH Jindřichův Hradec | 69:46 | + 15:48 | |
14. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 71:40 | + 17:42 | |
15. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | SK OB Chotěboř | 79:10 | + 25:12 | |
16. | Potužníková Eva | SJH7652 | SJH Jindřichův Hradec | 83:40 | + 29:42 | |
17. | Vítková Lenka | SJI7852 | OK Jihlava | 86:41 | + 32:43 | |
18. | Málková Šárka | 8FX8350 | TJ Kobylisy | 87:20 | + 33:22 | |
19. | Brychtová Zuzana | JHB8053 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 89:13 | + 35:15 | |
20. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 97:08 | + 43:10 | |
21. | Ryvolová Kamila | CTB8352 | SK OB Chotěboř | 121:15 | + 67:17 | |
22. | Palátová Lenka | TTR7551 | OOB Třebíč | 141:14 | + 87:16 | |
23. | Jindřichová Lenka | SJI7550 | OK Jihlava | 143:06 | + 89:08 | |
24. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB Tretra Praha | 169:12 | + 115:14 | |
Kaplanová Iva | LPU6859 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavová Miroslava | KON6389 | KOB Konice | 53:46 | ||
2. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 53:47 | + 0:01 | |
3. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 54:41 | + 0:55 | |
4. | Klapalová Jana | VAM6451 | OOB Vamberk | 54:59 | + 1:13 | |
5. | Janíčková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 58:31 | + 4:45 | |
6. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 60:51 | + 7:05 | |
7. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 62:16 | + 8:30 | |
8. | Veverková Yveta | VAM6452 | OOB Vamberk | 64:12 | + 10:26 | |
9. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 64:18 | + 10:32 | |
10. | Voborníková Eva | CTB6851 | SK OB Chotěboř | 65:17 | + 11:31 | |
11. | Suková Renata | PZR7352 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 66:04 | + 12:18 | |
12. | Juračková Jana | LPU6051 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:59 | + 14:13 | |
13. | Potěšilová Vladimíra | VBM5655 | VSK Mendelu Brno | 68:05 | + 14:19 | |
14. | Pittnerová Lenka | RUZ7150 | TJ Růžená | 71:40 | + 17:54 | |
15. | Smičková Eva | KON5887 | KOB Konice | 72:55 | + 19:09 | |
16. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | OK Jihlava | 78:12 | + 24:26 | |
17. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 79:41 | + 25:55 | |
18. | Málková Věra | 8FX6550 | TJ Kobylisy | 93:05 | + 39:19 | |
19. | Kološová Jana | LPU6653 | OK Lokomotiva Pardubice | 99:08 | + 45:22 | |
20. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | OK Jihlava | 108:01 | + 54:15 | |
21. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 110:49 | + 57:03 | |
22. | Záveská Anna | CET6450 | TJ Loko Česká Třebová | 130:45 | + 76:59 | |
23. | Nouzová Alena | SJH7151 | SJH Jindřichův Hradec | 162:19 | + 108:33 | |
Kosová Leona | LPU7153 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 60:11 | ||
2. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 78:23 | + 18:12 | |
3. | Jelínková Jana | RUZ5552 | TJ Růžená | 84:16 | + 24:05 | |
4. | Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 89:04 | + 28:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolaříková Věra | SBK5251 | KOB START Blansko, z. s. | 39:13 | ||
2. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 54:37 | + 15:24 | |
3. | Orálková Libuše | TTR5351 | OOB Třebíč | 57:26 | + 18:13 | |
4. | Oulická Hana | TRT5350 | KOS Třešť | 89:05 | + 49:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | OOB Spartak Adamov | 12:53 | ||
2. | Kopenec Šimon | SJH1002 | SJH Jindřichův Hradec | 13:23 | + 0:30 | |
2. | Gregor Marek | CTB0901 | SK OB Chotěboř | 13:23 | + 0:30 | |
4. | Ševčík Filip | TBM0802 | KOS TJ Tesla Brno | 13:53 | + 1:00 | |
5. | Šťastný Antonín | CTB1101 | SK OB Chotěboř | 14:13 | + 1:20 | |
6. | Míchal Jakub | SJH1001 | SJH Jindřichův Hradec | 14:23 | + 1:30 | |
7. | Halamka Jiří | CHT | OOB SK Chrast | 18:55 | + 6:02 | |
8. | Kopecký Vojtěch | CHT1001 | OOB SK Chrast | 19:11 | + 6:18 | |
9. | Buršík Matěj | SJI1002 | OK Jihlava | 24:51 | + 11:58 | |
10. | Fraj David | RUZ0900 | TJ Růžená | 29:09 | + 16:16 | |
Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | DISK | |||
Hudec David | SJI0806 | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušek Vilém | TBM0904 | KOS TJ Tesla Brno | 18:07 | ||
2. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | 18:09 | + 0:02 | |
3. | Černý Petr | SJI0905 | OK Jihlava | 18:18 | + 0:11 | |
4. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 18:53 | + 0:46 | |
5. | Šimon Eduard | PZR0800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 19:46 | + 1:39 | |
6. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 20:43 | + 2:36 | |
7. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 21:11 | + 3:04 | |
8. | Škapa Jan | CHT0901 | OOB SK Chrast | 21:19 | + 3:12 | |
9. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 21:38 | + 3:31 | |
10. | Libra Matyáš | PZR0900 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 23:20 | + 5:13 | |
11. | Držka Filip | LPU0901 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:26 | + 8:19 | |
12. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 27:49 | + 9:42 | |
13. | Vinopal Vojtěch | PZR0901 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:07 | + 10:00 | |
14. | Jirků Ondřej | SJI0904 | OK Jihlava | 28:45 | + 10:38 | |
15. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SJH Jindřichův Hradec | 32:23 | + 14:16 | |
16. | Kučera Tomáš | TAP0907 | KOB Tretra Praha | 35:46 | + 17:39 | |
17. | Prášil Šimon | TTR0901 | OOB Třebíč | 37:03 | + 18:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 20:01 | ||
2. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | KOS TJ Tesla Brno | 22:10 | + 2:09 | |
3. | Urválek Jan | TBM0707 | KOS TJ Tesla Brno | 24:26 | + 4:25 | |
4. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 27:41 | + 7:40 | |
5. | Husák Ondřej | SLA0600 | SKOB Slaný | 29:12 | + 9:11 | |
6. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 30:42 | + 10:41 | |
7. | Knap Jakub | PZR0701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 30:52 | + 10:51 | |
8. | Jirků František | SJI0600 | OK Jihlava | 33:13 | + 13:12 | |
9. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 33:51 | + 13:50 | |
10. | Blažek Cyril | SJH0701 | SJH Jindřichův Hradec | 34:14 | + 14:13 | |
11. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SJH Jindřichův Hradec | 35:44 | + 15:43 | |
12. | Kocourek Jiří | CTB0602 | SK OB Chotěboř | 38:45 | + 18:44 | |
13. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | OOB SK Chrast | 39:18 | + 19:17 | |
14. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | OK Jihlava | 42:40 | + 22:39 | |
15. | Palát Přemek | TTR0601 | OOB Třebíč | 49:27 | + 29:26 | |
16. | Šnajdr Jakub | PTE0700 | TJ Sokol Ptení | 54:18 | + 34:17 | |
Verbók Daniel | SJI0606 | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dundáček Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 38:33 | ||
2. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 39:02 | + 0:29 | |
3. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 41:40 | + 3:07 | |
4. | Nouza Michal | SJH0505 | SJH Jindřichův Hradec | 42:56 | + 4:23 | |
5. | Jelínek Filip | RUZ0500 | TJ Růžená | 43:15 | + 4:42 | |
6. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 43:21 | + 4:48 | |
7. | Gregor Jáchym | RUZ0400 | TJ Růžená | 48:15 | + 9:42 | |
8. | Splítek Petr | PZR0401 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:50 | + 13:17 | |
9. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | OK Jihlava | 54:19 | + 15:46 | |
10. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 54:45 | + 16:12 | |
11. | Kinšt Jan | SJH0402 | SJH Jindřichův Hradec | 57:03 | + 18:30 | |
12. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 58:56 | + 20:23 | |
13. | Hybeš Michal | CHT0401 | OOB SK Chrast | 62:03 | + 23:30 | |
14. | Pařízek Petr | PZR0504 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 68:54 | + 30:21 | |
15. | Potužník Viktor | SJH0504 | SJH Jindřichův Hradec | 71:54 | + 33:21 | |
16. | Vacek František | CHT0501 | OOB SK Chrast | 76:24 | + 37:51 | |
17. | Jelínek Jaromír | CTB0603 | SK OB Chotěboř | 77:58 | + 39:25 | |
18. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 84:08 | + 45:35 | |
Šíma Matěj | CHT0502 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Mašek Jakub | PZR0502 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 46:50 | ||
2. | Novotný Vojtěch | TTR0203 | OOB Třebíč | 47:53 | + 1:03 | |
3. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 49:16 | + 2:26 | |
4. | Gryc Ondřej | TBM0406 | KOS TJ Tesla Brno | 50:58 | + 4:08 | |
5. | Novotný Tomáš | TTR0305 | OOB Třebíč | 52:47 | + 5:57 | |
6. | Palát Bohuslav | TTR0201 | OOB Třebíč | 58:10 | + 11:20 | |
7. | Kopecký Jan | PZR0202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 67:07 | + 20:17 | |
8. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 67:47 | + 20:57 | |
9. | Sitař Miroslav | PZR0205 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 68:26 | + 21:36 | |
10. | Hudec Filip | SJI0304 | OK Jihlava | 69:35 | + 22:45 | |
11. | Chrást Lukáš | OSN0301 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 87:37 | + 40:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veselý Vojtěch | SJH0001 | SJH Jindřichův Hradec | 66:12 | ||
2. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 67:57 | + 1:45 | |
3. | Poláček Tomáš | PZR0102 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 75:40 | + 9:28 | |
4. | Záboj Petr | SJI0101 | OK Jihlava | 76:39 | + 10:27 | |
5. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 77:48 | + 11:36 | |
6. | Nosek Jakub | SJH0002 | SJH Jindřichův Hradec | 81:51 | + 15:39 | |
Pařízek Jan | PZR0011 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 71:09 | 8074 | ||
2. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | OK Jihlava | 75:37 | + 4:28 | 7621 | |
3. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 79:22 | + 8:13 | 7241 | |
4. | Ehl Jiří | TBM7701 | KOS TJ Tesla Brno | 80:10 | + 9:01 | 7159 | |
5. | Srb Vladimír | SJI7801 | OK Jihlava | 83:24 | + 12:15 | 6832 | |
6. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 84:55 | + 13:46 | 6678 | |
7. | Fátor Jan | DOB7907 | KOB Dobruška | 87:34 | + 16:25 | 6409 | |
8. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 89:00 | + 17:51 | 6264 | |
9. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 89:05 | + 17:56 | 6255 | |
10. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 89:32 | + 18:23 | 6209 | |
11. | Šťastný Karel | CTB7901 | SK OB Chotěboř | 90:23 | + 19:14 | 6123 | |
12. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 90:40 | + 19:31 | 6095 | |
13. | Gregor Martin | CTB7701 | SK OB Chotěboř | 91:24 | + 20:15 | 6020 | |
14. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 94:47 | + 23:38 | 5677 | |
15. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 96:00 | + 24:51 | 5554 | |
16. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | KOS TJ Tesla Brno | 97:38 | + 26:29 | 5388 | |
17. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | OK Jihlava | 97:58 | + 26:49 | ||
18. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 99:21 | + 28:12 | 5214 | |
19. | Fencl Jiří | LPU6301 | OK Lokomotiva Pardubice | 99:55 | + 28:46 | 5156 | |
20. | Nouza Petr ml. | SJH9300 | SJH Jindřichův Hradec | 100:17 | + 29:08 | 5119 | |
21. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 101:35 | + 30:26 | 4987 | |
22. | Veverka Tomáš | VAM8401 | OOB Vamberk | 101:37 | + 30:28 | 4984 | |
23. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 105:02 | + 33:53 | 4637 | |
24. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 108:17 | + 37:08 | 4308 | |
25. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB TJ Sokol Žamberk | 110:37 | + 39:28 | 4071 | |
26. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | SJH Jindřichův Hradec | 112:25 | + 41:16 | 3889 | |
27. | Fojtů Petr | PDY8700 | Běhej Poděbrady | 115:32 | + 44:23 | 3572 | |
28. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SJH Jindřichův Hradec | 117:59 | + 46:50 | 3324 | |
29. | Hruška Ondřej | OSN8935 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 124:36 | + 53:27 | 2653 | |
30. | Malý Jakub | 3GC9100 | Neregistrovaní - ZOO | 131:15 | + 60:06 | ||
31. | Novohradský Petr | PZR8903 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 145:14 | + 74:05 | 560 | |
32. | Kůra Josef | 86Z8700 | Šnek Brno | 166:56 | + 95:47 | ||
Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 50:30 | 5077 | ||
2. | Jirásek Aleš | LPU7601 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:51 | + 7:21 | 4530 | |
3. | Málek Martin | 8FX8900 | TJ Kobylisy | 58:37 | + 8:07 | ||
4. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 69:35 | + 19:05 | 3655 | |
5. | Hanousek Martin | CTB7910 | SK OB Chotěboř | 81:15 | + 30:45 | 2785 | |
6. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 81:39 | + 31:09 | 2756 | |
7. | Nesrovnal Jaroslav | JHB8305 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 85:09 | + 34:39 | 2495 | |
8. | Pařízek Miloš | PZR7701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 89:17 | + 38:47 | 2187 | |
9. | Máca Petr | SJI7500 | OK Jihlava | 89:49 | + 39:19 | ||
10. | Šutera Josef | 7FC7900 | Atletika Polička | 92:35 | + 42:05 | ||
11. | Pekárek Aleš | RBK6602 | SK Radioklub Blansko | 98:16 | + 47:46 | 1517 | |
12. | Kadlček Václav | NNN8901 | Neregistrovaní | 98:20 | + 47:50 | ||
13. | Kutal Jiří | OSN8601 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 101:13 | + 50:43 | 1297 | |
14. | Novotný Petr | 5CZ7300 | Dukla Blansko | 110:49 | + 60:19 | ||
15. | Skryja Ondřej | PZR9502 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 113:59 | + 63:29 | 346 | |
16. | Pobuda Michal | SJH7403 | SJH Jindřichův Hradec | 125:25 | + 74:55 | 0 | |
17. | Splítek Václav | PZR7700 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 130:39 | + 80:09 | 0 | |
18. | Černý Petr | SJI8100 | OK Jihlava | 143:19 | + 92:49 | ||
Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 70:27 | ||
2. | Hošek Václav | DKP8000 | Oddíl OB Kotlářka | 80:51 | + 10:24 | |
3. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 81:10 | + 10:43 | |
4. | Daněk Roman | SBK7541 | KOB START Blansko, z. s. | 85:21 | + 14:54 | |
5. | Novotný Milan | PHK6502 | OK 99 Hradec Králové | 86:21 | + 15:54 | |
6. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 86:38 | + 16:11 | |
7. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 90:42 | + 20:15 | |
8. | Tomášek Jakub | FSP7613 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 98:27 | + 28:00 | |
9. | Kinšt David | SJH7901 | SJH Jindřichův Hradec | 101:21 | + 30:54 | |
10. | Škrabálek Jan | KYL7000 | SK SP Kylešovice | 101:35 | + 31:08 | |
11. | Veselý Oldřich | SJH7101 | SJH Jindřichův Hradec | 103:16 | + 32:49 | |
12. | Míchal Jiří | SJH7802 | SJH Jindřichův Hradec | 104:35 | + 34:08 | |
13. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 106:31 | + 36:04 | |
14. | Nepustil Petr | OSN7700 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 106:53 | + 36:26 | |
15. | Procházka Jiří | ADA7512 | OOB Spartak Adamov | 114:36 | + 44:09 | |
16. | Konfršt Josef | 6HC8100 | OB Vepřová | 117:19 | + 46:52 | |
17. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | SK OB Chotěboř | 124:02 | + 53:35 | |
18. | Potužník Martin | SJH7705 | SJH Jindřichův Hradec | 130:15 | + 59:48 | |
19. | Klusáček Luděk | CTB7803 | SK OB Chotěboř | 137:46 | + 67:19 | |
20. | Macek Pavel | LPU7517 | OK Lokomotiva Pardubice | 154:07 | + 83:40 | |
21. | Běloušek Pavel | CTB7602 | SK OB Chotěboř | 163:29 | + 93:02 | |
Matyšek Stanislav | PLU7612 | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 58:08 | ||
2. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 58:29 | + 0:21 | |
3. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:12 | + 3:04 | |
4. | Urválek Jiří | TBM6107 | KOS TJ Tesla Brno | 61:32 | + 3:24 | |
4. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 61:32 | + 3:24 | |
6. | Navrátil Václav | KON6427 | KOB Konice | 63:05 | + 4:57 | |
7. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 64:40 | + 6:32 | |
8. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 65:13 | + 7:05 | |
9. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 67:07 | + 8:59 | |
10. | Kaplan Jan | LPU6401 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:10 | + 9:02 | |
11. | Procházka Josef | 4EX7200 | SKIVELO Olomouc | 67:11 | + 9:03 | |
12. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 67:41 | + 9:33 | |
13. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 67:45 | + 9:37 | |
14. | Nouza Petr | SJH6501 | SJH Jindřichův Hradec | 68:51 | + 10:43 | |
15. | Málek Martin | 8FX6500 | TJ Kobylisy | 69:01 | + 10:53 | |
16. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 69:39 | + 11:31 | |
17. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 70:11 | + 12:03 | |
18. | Parkan Jiří | SJH6801 | SJH Jindřichův Hradec | 71:21 | + 13:13 | |
19. | Kober Michal | LPU6702 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:40 | + 13:32 | |
20. | Dundáček Milan | SJH6902 | SJH Jindřichův Hradec | 72:42 | + 14:34 | |
21. | Kovačič Marek | OSN6600 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 74:32 | + 16:24 | |
22. | Trojan Jiří | SJH6601 | SJH Jindřichův Hradec | 76:51 | + 18:43 | |
23. | Suk Marek | PZR6701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 78:07 | + 19:59 | |
24. | Vacek Milan | SJI6901 | OK Jihlava | 79:03 | + 20:55 | |
25. | Procházka Tomáš | LPU6503 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:30 | + 21:22 | |
26. | Jalový Vlastimil | RBK6120 | SK Radioklub Blansko | 86:55 | + 28:47 | |
27. | Zlesák Martin | CHT7302 | OOB SK Chrast | 90:35 | + 32:27 | |
28. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 95:26 | + 37:18 | |
29. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 96:14 | + 38:06 | |
30. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | TJ Sokol Ptení | 98:30 | + 40:22 | |
31. | Sobotka Petr | PZR7008 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 98:32 | + 40:24 | |
32. | Kubičko Petr | SJH6901 | SJH Jindřichův Hradec | 109:49 | + 51:41 | |
33. | Kos Radovan | LPU7110 | OK Lokomotiva Pardubice | 129:23 | + 71:15 | |
Čermák Petr | LPU6501 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hruška Jiří | OSN5501 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:57 | ||
2. | Nožička Miroslav | LPU5405 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:31 | + 6:34 | |
3. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 60:27 | + 8:30 | |
4. | Černík Zdeněk | OSN6025 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 60:41 | + 8:44 | |
4. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 60:41 | + 8:44 | |
6. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:23 | + 9:26 | |
7. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | TJ Sokol Kunvald | 63:17 | + 11:20 | |
8. | Nosek Vladimír | SJH5901 | SJH Jindřichův Hradec | 66:22 | + 14:25 | |
9. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:07 | + 15:10 | |
10. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:12 | + 15:15 | |
11. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 67:13 | + 15:16 | |
12. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | KOB START Blansko, z. s. | 68:27 | + 16:30 | |
13. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 69:18 | + 17:21 | |
14. | Orálek Miroslav | TTR5201 | OOB Třebíč | 71:40 | + 19:43 | |
15. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 72:59 | + 21:02 | |
16. | Koudelný Jiří | TTR5401 | OOB Třebíč | 73:02 | + 21:05 | |
17. | Buřt Vladimír | SBK6301 | KOB START Blansko, z. s. | 73:29 | + 21:32 | |
18. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | TJ Růžená | 75:56 | + 23:59 | |
19. | Novohradský Jan | PZR5309 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 79:30 | + 27:33 | |
20. | Sysel Svatobor | TTR6202 | OOB Třebíč | 83:34 | + 31:37 | |
21. | Záveský Richard | CET6301 | TJ Loko Česká Třebová | 90:50 | + 38:53 | |
22. | Kroupa Jan | LPU5503 | OK Lokomotiva Pardubice | 106:06 | + 54:09 | |
23. | Potěšil Václav | VBM5613 | VSK Mendelu Brno | 109:53 | + 57:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 56:50 | ||
2. | Blecha Ladislav | TRT5100 | KOS Třešť | 68:05 | + 11:15 | |
3. | Paulíček Jiří | SJI4911 | OK Jihlava | 71:17 | + 14:27 | |
4. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 71:38 | + 14:48 | |
5. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 84:14 | + 27:24 | |
6. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 92:48 | + 35:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotková Karolína | TTR1152 | OOB Třebíč | 15:51 | ||
2. | Mácová Apolena | SJI | OK Jihlava | 18:26 | + 2:35 | |
3. | Veselý Matyáš | SJH1103 | SJH Jindřichův Hradec | 19:47 | + 3:56 | |
4. | Gregorová Magdalena | CTB1151 | SK OB Chotěboř | 20:42 | + 4:51 | |
5. | Šnajdrová Nikol | PTE1050 | TJ Sokol Ptení | 21:01 | + 5:10 | |
6. | Černý Ondřej | 21:08 | + 5:17 | |||
7. | Cipryánová Viktorie | BZP1350 | Báječné ženy v orientačním běhu | 21:28 | + 5:37 | |
8. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | SK OB Chotěboř | 21:46 | + 5:55 | |
9. | Prošek Filip | SJI1401 | OK Jihlava | 22:06 | + 6:15 | |
10. | Hübner Václav | CTB1102 | SK OB Chotěboř | 22:30 | + 6:39 | |
11. | Nožička David | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 23:43 | + 7:52 | |
12. | Kozderková Jolana | PZR | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:17 | + 8:26 | |
13. | Běloušek Matěj | CTB1202 | SK OB Chotěboř | 24:27 | + 8:36 | |
14. | Kaška Jakub | SJH | SJH Jindřichův Hradec | 25:05 | + 9:14 | |
15. | Sobotka Ondřej | TTR1401 | OOB Třebíč | 26:08 | + 10:17 | |
16. | Šťastný Vilém | CTB1301 | SK OB Chotěboř | 26:44 | + 10:53 | |
17. | Podolský Matouš | 30:05 | + 14:14 | |||
18. | Urválková Anna | TBM1177 | KOS TJ Tesla Brno | 31:23 | + 15:32 | |
19. | Gogová Eliška | 32:33 | + 16:42 | |||
20. | Dlouhá Nikola | CTB | SK OB Chotěboř | 32:38 | + 16:47 | |
21. | Málková Antonie | 8FX1750 | TJ Kobylisy | 35:40 | + 19:49 | |
21. | Fenclová Zuzana | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 35:40 | + 19:49 | |
23. | Zapletal Štěpán | 37:51 | + 22:00 | |||
24. | Martinec Eduard | CHT1202 | OOB SK Chrast | 38:03 | + 22:12 | |
25. | Voráčková Anežka | OSN1260 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:03 | + 27:12 | |
26. | Voráčková Karolína | OSN1456 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:06 | + 29:15 | |
27. | Kozderková Zuzana | PZR | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 45:20 | + 29:29 | |
28. | Buršíková Eliška | SJI1450 | OK Jihlava | 47:02 | + 31:11 | |
29. | Jirásková Julie | LPU1352 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:52 | + 32:01 | |
30. | Provazníková Stella | CTB1751 | SK OB Chotěboř | 55:59 | + 40:08 | |
31. | Šutera Josef | 59:17 | + 43:26 | |||
31. | Šutera Matěj | 59:17 | + 43:26 | |||
33. | Fikar Michal | CTB1200 | SK OB Chotěboř | 62:18 | + 46:27 | |
34. | Fikarová Magdalena | CTB | SK OB Chotěboř | 62:53 | + 47:02 | |
35. | Hofmanzlová Magdalena | RUZ | TJ Růžená | 63:29 | + 47:38 | |
36. | Kysilko Antonín | CHT1602 | OOB SK Chrast | 68:56 | + 53:05 | |
Nechanický Alber | DISK | |||||
Nechanická Viktorie | DISK | |||||
Matyšková Kristýna | PLU1050 | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janíček Jan | OSN | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:18 | ||
2. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 35:28 | + 0:10 | |
3. | Wacková Hana | SJI7853 | OK Jihlava | 35:53 | + 0:35 | |
4. | Maroušek Jan | 37:00 | + 1:42 | |||
5. | Cipryán Tobiáš | BZP0701 | Báječné ženy v orientačním běhu | 37:18 | + 2:00 | |
6. | Cipryánová Alena | BZP7850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 37:26 | + 2:08 | |
7. | Ševčík Robert | TBM7010 | KOS TJ Tesla Brno | 38:39 | + 3:21 | |
7. | Jahoda Jiří | 38:39 | + 3:21 | |||
9. | Gregorová Lenka | SJH | SJH Jindřichův Hradec | 39:24 | + 4:06 | |
10. | Vala Ferdinand | 40:20 | + 5:02 | |||
11. | Knap Miroslav | PZR7800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:14 | + 5:56 | |
12. | Pařízková Kateřina | PZR7951 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:53 | + 8:35 | |
13. | Máca Tomáš | 44:03 | + 8:45 | |||
14. | Pekárková Radka | RBK6767 | SK Radioklub Blansko | 44:34 | + 9:16 | |
15. | Buráň Zdeněk | 9MX5800 | BzB | 46:12 | + 10:54 | |
16. | Hančík Roman | 47:19 | + 12:01 | |||
17. | Hrušková Klára | OSN | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:25 | + 13:07 | |
18. | Janků František | SJI | OK Jihlava | 49:14 | + 13:56 | |
19. | Ševčík Daniel | TBM0508 | KOS TJ Tesla Brno | 49:36 | + 14:18 | |
20. | Posslová Jana | 51:14 | + 15:56 | |||
21. | Buráňová Hana | 9MX7050 | BzB | 51:16 | + 15:58 | |
22. | Běloušková Ilona | CTB8053 | SK OB Chotěboř | 51:20 | + 16:02 | |
23. | Hančíková Hana | 52:08 | + 16:50 | |||
24. | Nováková Hana | CTB7551 | SK OB Chotěboř | 52:53 | + 17:35 | |
25. | Kovačičová Ivona | OSN6850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:07 | + 18:49 | |
26. | Frajová Kamila | RUZ7950 | TJ Růžená | 57:12 | + 21:54 | |
27. | Sommer Jaroslav | 60:17 | + 24:59 | |||
28. | Kadlčková Eva | 62:18 | + 27:00 | |||
29. | Michálek Adam | 62:40 | + 27:22 | |||
30. | Fraj Oldřich | RUZ7502 | TJ Růžená | 65:21 | + 30:03 | |
31. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 70:24 | + 35:06 | |
32. | Šuterová Kateřina | 7FC8300 | Atletika Polička | 72:38 | + 37:20 | |
33. | Kaňáková Petra | SJI8751 | OK Jihlava | 75:07 | + 39:49 | |
34. | Polanský Pavel | 75:48 | + 40:30 | |||
35. | Szablaturová Kamila | 82:48 | + 47:30 | |||
36. | Ziegler Jiří | 8FX8400 | TJ Kobylisy | 86:19 | + 51:01 | |
37. | Nepustilová Lenka | OSN7474 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 98:16 | + 62:58 | |
38. | Švec Jiří | PDY5800 | Běhej Poděbrady | 100:31 | + 65:13 | |
39. | Podolský Petr | 117:24 | + 82:06 | |||
40. | Málková Markéta | 8FX9150 | TJ Kobylisy | 117:46 | + 82:28 | |
Schnaubertová Petra | DISK | |||||
Kašková Ingrová Veronika | DISK |