Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.05.2018
Místo konání:
Kohoutovice, ZŠ Pavlovská
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Dub Troják
Ředitel závodu:
Finstrle Luděk
Hlavní rozhodčí:
Ptáček Pavel - R3
Stavitel tratí:
Zháňal Jan - R3
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí při teplotách dosahujících 26°C. Závodu se zůčastnilo 417 závodníků. Časový hamonogram závodu byl dodržen. Jeden závodník vyčepáním zkolaboval a byla mu přivolána záchraná služba. Další zranění nebyla organizátorům hlášena. Protest proti závodům nebyl podán. Rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.00 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočová Klára ZBM0850 SK Žabovřesky Brno 16:27
2. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 18:57 + 2:30
3. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 22:47 + 6:20
4. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 24:56 + 8:29
5. Coufalová Rea ZBM0953 SK Žabovřesky Brno 26:56 + 10:29
6. Veselá Veronika 5HZ0800 Předklášteří 42:45 + 26:18
7. Myšková Ema 45:47 + 29:20
8. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 66:33 + 50:06
D10N
3.00 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Denisa ZBM0951 SK Žabovřesky Brno 17:31
2. Jágrová Aneta RBK0951 SK Radioklub Blansko 18:05 + 0:34
3. Šujanová Rozálie RBK0952 SK Radioklub Blansko 18:42 + 1:11
4. Žižková Klára ZBM0955 SK Žabovřesky Brno 19:17 + 1:46
5. Coufalová Thea ZBM1050 SK Žabovřesky Brno 21:19 + 3:48
6. Bašeová Jolana ZBM1051 SK Žabovřesky Brno 21:32 + 4:01
7. Mudráková Natálie 2LZ0950 Neregistrovaní - Mudráková 23:15 + 5:44
8. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 23:22 + 5:51
9. Skácelová Beáta NNNxx10 Neregistrovaní 29:43 + 12:12
D12
2.40 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 26:03
2. Kendrová Tereza 27S0651 Farmaceut Bratislava 28:03 + 2:00
3. Barnatová Magda ZBM0653 SK Žabovřesky Brno 28:59 + 2:56
4. Bružeňáková Mia TBM0652 KOS TJ Tesla Brno 30:58 + 4:55
5. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:11 + 5:08
6. Palátová Renáta ABM0655 KOB ALFA Brno 32:01 + 5:58
7. Mazálková Libuše ZBM0655 SK Žabovřesky Brno 34:38 + 8:35
8. Finstrlová Lucie ZBM0651 SK Žabovřesky Brno 38:50 + 12:47
9. Vrbková Marta RBK0651 SK Radioklub Blansko 41:12 + 15:09
10. Karafiátová Eliška ABM0752 KOB ALFA Brno 44:59 + 18:56
11. Vernerová Hana TBM0780 KOS TJ Tesla Brno 50:21 + 24:18
12. Hanousková Veronika RBK SK Radioklub Blansko 64:49 + 38:46
13. Sedláčková Hana TBM0778 KOS TJ Tesla Brno 66:49 + 40:46
Šlebodová Anna KRN0653 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
D14
2.90 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazálková Klára ZBM0558 SK Žabovřesky Brno 37:33
2. Mikulová Klára TBM0553 KOS TJ Tesla Brno 41:16 + 3:43
3. Herna Rebecca 27S0553 Farmaceut Bratislava 41:37 + 4:04
4. Chroustová Michaela ZBM0457 SK Žabovřesky Brno 45:15 + 7:42
5. Petrášová Kateřina BBM0550 BETA URSUS Orienteering 49:48 + 12:15
6. Baláčová Natálie TBM0560 KOS TJ Tesla Brno 59:07 + 21:34
7. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 65:40 + 28:07
Stehlíková Barbora ZBM0559 SK Žabovřesky Brno DISK
D16
3.10 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloučková Hana ABM0350 KOB ALFA Brno 41:49
2. Bašeová Klára ZBM0252 SK Žabovřesky Brno 55:08 + 13:19
3. Kostercová Viktoria 27S02xx Farmaceut Bratislava 58:13 + 16:24
4. Patassiová Michaela 27S0252 Farmaceut Bratislava 59:15 + 17:26
5. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 101:05 + 59:16
Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno DISK
D21C
4.00 km, 210 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5778
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 45:51 6085
2. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 48:40 + 2:49 5749
3. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 50:45 + 4:54 5500
4. Uvizlová Radka STH8451 SK Studenec 52:01 + 6:10 5349
5. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 52:37 + 6:46 5277
5. Culková Hana JHB8951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:37 + 6:46 5277
7. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 56:25 + 10:34 4824
8. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:05 + 13:14 4506
9. Mrštíková Květa CHT8754 OOB SK Chrast 59:10 + 13:19 4496
10. Autratová Pavlína TBM9151 KOS TJ Tesla Brno 59:28 + 13:37 4460
11. Boháčová Lucie PTE8771 TJ Sokol Ptení 63:33 + 17:42 3973
12. Podešvová Vlasta ADA9251 OOB Spartak Adamov 70:36 + 24:45 3132
13. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 72:01 + 26:10 2962
14. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 85:30 + 39:39 1354
Smolková Sabina STE0250 SK SKI-OB Šternberk DISK 0
D21D
3.10 km, 155 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1064
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zatloukalová Lenka JPV8577 Oddíl OS SK Prostějov 34:06 1292
2. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 47:54 + 13:48 953
3. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 48:12 + 14:06 946
4. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:52 + 17:46 856
5. Sychrová Martina 23C9350 TJ Papuchálci Brno 53:04 + 18:58
6. Stéblová Veronika 5ICxxx1 Stéblová Nrg 53:20 + 19:14
7. Špirková Anežka LPU9051 OK Lokomotiva Pardubice 56:52 + 22:46 734
8. Sychrová Daniela VBM8458 VSK Mendelu Brno 59:49 + 25:43 661
9. Komanová Kristína 27S7853 Farmaceut Bratislava 62:37 + 28:31
10. Dohnalová Lucie TTR8552 OOB Třebíč 69:43 + 35:37 419
11. Rajnohová Pavla UBM7654 MENISKOS Brno 80:58 + 46:52 143
Humlíčková Jana UBM7351 MENISKOS Brno DISK 0
D35
3.30 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 39:25
2. Mulíčková Eva ABM7469 KOB ALFA Brno 42:47 + 3:22
3. Wurzelová Dana OSN6654 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:21 + 5:56
4. Daňková Veronika SBK8151 KOB START Blansko, z. s. 49:15 + 9:50
5. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 50:27 + 11:02
6. Tomíčková Dana 19X8050 ESOX ODEI 51:54 + 12:29
7. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 53:10 + 13:45
8. Poláčková Monika JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov 53:30 + 14:05
9. Ševčíková Pavla TBM7355 KOS TJ Tesla Brno 55:14 + 15:49
10. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 56:09 + 16:44
11. Jágrová Vlasta SBK7789 KOB START Blansko, z. s. 62:08 + 22:43
12. Kroutilová Eva ZBM7861 SK Žabovřesky Brno 65:27 + 26:02
13. Nováková Eva OSN7960 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 79:01 + 39:36
Radová Martina ABM7451 KOB ALFA Brno DISK
D45
3.00 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 37:29
2. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 41:56 + 4:27
3. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 45:02 + 7:33
4. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 46:01 + 8:32
5. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 48:08 + 10:39
6. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 49:08 + 11:39
7. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 69:52 + 32:23
8. Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 71:23 + 33:54
9. Tomanová Elena ABM6666 KOB ALFA Brno 81:52 + 44:23
Odehnalová Kamila ABM7052 KOB ALFA Brno DISK
D55
2.80 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 44:43
2. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 71:34 + 26:51
Svobodová Jindřiška UBM5751 MENISKOS Brno DISK
D65
2.20 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 35:51
2. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:17 + 24:26
3. Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava 64:37 + 28:46
H10
2.10 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulička Martin ZBM0807 SK Žabovřesky Brno 15:07
2. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 16:21 + 1:14
3. Cicvárek Martin ZBM0801 SK Žabovřesky Brno 19:20 + 4:13
4. Hájek Štěpán TBM0804 KOS TJ Tesla Brno 19:25 + 4:18
5. Navrátil Jakub TBM0811 KOS TJ Tesla Brno 19:37 + 4:30
6. Ježek David RBK0801 SK Radioklub Blansko 20:56 + 5:49
7. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 22:24 + 7:17
8. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 22:27 + 7:20
9. Saitl David ZBM0805 SK Žabovřesky Brno 23:58 + 8:51
10. Mynář Petr ZBM0907 SK Žabovřesky Brno 26:48 + 11:41
11. Fábek Martin ZBMxx23 SK Žabovřesky Brno 33:48 + 18:41
12. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:59 + 23:52
13. Pospíšil Daniel TBM0834 KOS TJ Tesla Brno 42:42 + 27:35
14. Skácel Viktor NNNxx09 Neregistrovaní 42:59 + 27:52
H10N
3.00 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikula Marek TBM0902 KOS TJ Tesla Brno 18:30
2. Ševčík Filip TBM0802 KOS TJ Tesla Brno 25:35 + 7:05
3. Koča František ZBM1100 SK Žabovřesky Brno 27:21 + 8:51
4. Kupilík Vít ZBM0911 SK Žabovřesky Brno 27:38 + 9:08
5. Hájek Ondřej RBK0802 SK Radioklub Blansko 29:04 + 10:34
Lajda Lukáš TBM0901 KOS TJ Tesla Brno DISK
Novotný David DISK
Frenc Matěj ZBM1004 SK Žabovřesky Brno DISK
H12
2.80 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 24:36
2. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 28:20 + 3:44
3. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 30:27 + 5:51
4. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 37:14 + 12:38
5. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 38:44 + 14:08
6. Kroutil Jošt ZBM0701 SK Žabovřesky Brno 44:28 + 19:52
7. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 45:20 + 20:44
8. Pospíšil Jan PBM0601 TJ Spartak 1. Brněnská 48:37 + 24:01
9. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 48:56 + 24:20
10. Hradil Milan ZBM0709 SK Žabovřesky Brno 56:51 + 32:15
11. Komenda Jakub ZBM0712 SK Žabovřesky Brno 62:04 + 37:28
12. Šnajdr Jakub PTE0700 TJ Sokol Ptení 64:40 + 40:04
13. Chmelík Robert ZBM0708 SK Žabovřesky Brno 66:11 + 41:35
H14
3.30 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fousek Vojtěch RBK0403 SK Radioklub Blansko 29:53
2. Racek Josef ZBM0400 SK Žabovřesky Brno 35:52 + 5:59
3. Hanousek Matěj RBK0404 SK Radioklub Blansko 38:19 + 8:26
4. Rada Štěpán ABM0404 KOB ALFA Brno 39:39 + 9:46
5. Chmelík Albert ZBM0411 SK Žabovřesky Brno 44:37 + 14:44
6. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB Spartak Adamov 45:20 + 15:27
7. Račanský Jakub TBM0503 KOS TJ Tesla Brno 51:32 + 21:39
8. Baše Matěj ZBM0509 SK Žabovřesky Brno 58:03 + 28:10
9. Berčík Jakub 27S Farmaceut Bratislava 58:06 + 28:13
10. Kasza Tomáš ZBM0512 SK Žabovřesky Brno 58:35 + 28:42
11. Zelený Vladan ZBM0405 SK Žabovřesky Brno 59:07 + 29:14
12. Kycl Ondřej LBM0501 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 81:11 + 51:18
13. Koman Ján 27S0504 Farmaceut Bratislava 81:53 + 52:00
14. Kycl Michal LBM0500 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 91:09 + 61:16
15. Žovinec Pavel ABM0509 KOB ALFA Brno 100:22 + 70:29
Fousek Matěj RBK0402 SK Radioklub Blansko DISK
H16
3.70 km, 195 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palát Tomáš ABM0307 KOB ALFA Brno 42:12
2. Čelechovský Matěj UBM0202 MENISKOS Brno 45:22 + 3:10
3. Rajnoha Tomáš UBM0303 MENISKOS Brno 46:19 + 4:07
4. Oujezdský Matyáš ZBM0307 SK Žabovřesky Brno 49:14 + 7:02
5. Chrást Lukáš OSN0301 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:51 + 16:39
6. Kycl Lukáš LBM0300 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:55 + 31:43
7. Bružeňák Andrej TBM0307 KOS TJ Tesla Brno 88:50 + 46:38
H21C
5.20 km, 295 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6763
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 38:40 6969
2. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 40:22 + 1:42 6681
3. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 40:37 + 1:57 6639
4. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 45:22 + 6:42 5833
5. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 45:35 + 6:55 5796
6. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 46:12 + 7:32 5692
7. Zdráhal Tomáš OOL8801 SK Haná orienteering 46:57 + 8:17 5565
8. Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno 49:11 + 10:31 5186
9. Liščinský Zdeněk TBM8215 KOS TJ Tesla Brno 51:21 + 12:41 4819
10. Dudík Petr JPV8917 Oddíl OS SK Prostějov 54:26 + 15:46 4296
11. Kalina Tomáš TBM8505 KOS TJ Tesla Brno 58:35 + 19:55 3592
12. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 60:52 + 22:12 3205
13. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 61:36 + 22:56 3081
14. Autrata Daniel TBM9012 KOS TJ Tesla Brno 61:39 + 22:59 3072
15. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:07 + 25:27 2654
16. Odehnal Roman ABM6909 KOB ALFA Brno 65:19 + 26:39 2450
17. Sychra Marek 23C9300 TJ Papuchálci Brno 66:11 + 27:31
18. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 67:22 + 28:42 2103
19. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 70:28 + 31:48 1577
20. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 70:52 + 32:12 1509
21. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 76:54 + 38:14 486
22. Kůra Josef 86Z8700 Šnek Brno 81:59 + 43:19
23. Maňas Ondřej nereg 119:52 + 81:12
H21D
3.50 km, 200 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikuš Oldřich 2VC8200 OMPM 44:25
2. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 47:00 + 2:35
3. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:57 + 5:32
4. Watson Kevin RBK8101 SK Radioklub Blansko 53:01 + 8:36
5. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 62:53 + 18:28
6. Koman Marek 27S7905 Farmaceut Bratislava 67:30 + 23:05
7. Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 73:58 + 29:33
8. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 140:55 + 96:30
H35
4.00 km, 205 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daněk Roman SBK7541 KOB START Blansko, z. s. 34:58
2. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 37:43 + 2:45
3. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská 39:28 + 4:30
4. Hájek Ondřej TBM7511 KOS TJ Tesla Brno 40:07 + 5:09
5. Račanský Jan UBM7903 MENISKOS Brno 41:16 + 6:18
6. Procházka Jan RBK7901 SK Radioklub Blansko 42:11 + 7:13
7. Smolka Martin STE7100 SK SKI-OB Šternberk 43:07 + 8:09
8. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 43:15 + 8:17
9. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 43:54 + 8:56
10. Ježek Petr RBK7201 SK Radioklub Blansko 44:58 + 10:00
11. Hanousek Kamil RBK7401 SK Radioklub Blansko 45:32 + 10:34
12. Strejček Petr TBM7228 KOS TJ Tesla Brno 46:40 + 11:42
13. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 49:04 + 14:06
14. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 51:45 + 16:47
15. Komenda Kamil 2JC7200 BYZMAG 52:58 + 18:00
16. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 53:12 + 18:14
17. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 53:18 + 18:20
18. Sýkora Lukáš nereg 53:51 + 18:53
19. Musil Radek 1DC7600 Targa Orienteering 55:05 + 20:07
20. Mareček Jiří ADA5901 OOB Spartak Adamov 55:26 + 20:28
21. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB ALFA Brno 55:42 + 20:44
22. Humlíček René UBM7101 MENISKOS Brno 59:13 + 24:15
23. Fousek Martin RBK7801 SK Radioklub Blansko 59:51 + 24:53
24. Tomíček Oldřich 19X7900 ESOX ODEI 61:19 + 26:21
25. Pospíšil Jiří PBM7401 TJ Spartak 1. Brněnská 62:19 + 27:21
26. Horký Tomáš TBM6747 KOS TJ Tesla Brno 62:36 + 27:38
27. Pecka Lukáš HLV7707 KČT - OB Holešov 71:36 + 36:38
H45
3.80 km, 175 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 36:03
2. Král Jan TBM6901 KOS TJ Tesla Brno 38:02 + 1:59
3. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 38:50 + 2:47
4. Svoboda Petr ABM7124 KOB ALFA Brno 40:21 + 4:18
5. Šňupárek Martin TBM7107 KOS TJ Tesla Brno 43:36 + 7:33
6. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 45:46 + 9:43
7. Smutný Radek ABM6701 KOB ALFA Brno 48:03 + 12:00
8. Polouček Pavel ABM7100 KOB ALFA Brno 48:27 + 12:24
9. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 50:00 + 13:57
10. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 54:51 + 18:48
11. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 56:48 + 20:45
12. Palát Marek ABM7047 KOB ALFA Brno 58:22 + 22:19
13. Vítek Zbyněk PTE6622 TJ Sokol Ptení 63:04 + 27:01
14. Novotný Petr 5CZ7300 Dukla Blansko 68:04 + 32:01
15. Kraus Martin 61Z7100 KOB RA 69:24 + 33:21
16. Kasza Ladislav ZBM7100 SK Žabovřesky Brno 69:46 + 33:43
17. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 72:01 + 35:58
18. Vyroubal Michal 2TC6800 Tři Veteráni 74:22 + 38:19
19. Poláček Luboš JPV7214 Oddíl OS SK Prostějov 79:00 + 42:57
20. Kycl Miroslav LBM7100 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 102:18 + 66:15
H55
3.40 km, 175 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:16
2. Zdráhal Robert OOL5707 SK Haná orienteering 40:32 + 2:16
3. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 42:29 + 4:13
4. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 44:33 + 6:17
5. Toman Stanislav SBR4801 SKOB Bruntál 48:38 + 10:22
6. Zdráhal Tomáš OOL5301 SK Haná orienteering 50:10 + 11:54
7. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:38 + 15:22
8. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 61:46 + 23:30
9. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 63:54 + 25:38
10. Albert František OOL5804 SK Haná orienteering 68:21 + 30:05
11. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 69:40 + 31:24
12. Fráňa Pavel 65C5900 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 70:45 + 32:29
13. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 72:31 + 34:15
14. Potěšil Václav VBM5613 VSK Mendelu Brno 87:02 + 48:46
15. Janošík Antonín UOL5201 SOB Olomouc 89:22 + 51:06
H65
2.30 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 36:01
2. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 38:15 + 2:14
3. Pilc Oldřich OOL5100 SK Haná orienteering 43:51 + 7:50
4. Watson Ian NNNxx08 Neregistrovaní 47:29 + 11:28
5. Pešek Ota ABM4917 KOB ALFA Brno 71:50 + 35:49
6. Přikryl Kamil PBM4134 TJ Spartak 1. Brněnská 89:06 + 53:05
Richter Rudolf ADA5113 OOB Spartak Adamov DISK
HDR
3.00 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednář Antonín 7IC0001 Neregistrovaný - Bednářová 15:08
2. Kolaříková Sofie SBK0955 KOB START Blansko, z. s. 15:58 + 0:50
3. Daněk František SBK1010 KOB START Blansko, z. s. 17:32 + 2:24
4. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 17:51 + 2:43
5. Šujanová Berenika RBK0752 SK Radioklub Blansko 18:40 + 3:32
6. Mičánek Dominik ZBMxx11 SK Žabovřesky Brno 18:54 + 3:46
7. Michálek Ondřej nereg 19:05 + 3:57
8. Kolařík Sebastián SBK1111 KOB START Blansko, z. s. 19:13 + 4:05
9. Zvara Jiří ZBMxx26 SK Žabovřesky Brno 20:21 + 5:13
10. Čanky Jiří 20:22 + 5:14
11. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 20:41 + 5:33
12. Stehlík Vojtěch ZBM0711 SK Žabovřesky Brno 20:57 + 5:49
13. Mičánková Tereza ZBM0856 SK Žabovřesky Brno 21:08 + 6:00
14. Velešíková Markéta 96C0850 Přátelé OB 21:24 + 6:16
15. Verner Jan TBM1114 KOS TJ Tesla Brno 22:06 + 6:58
16. Šmídová Linda 5HCxx03 SVC Miroslav 22:24 + 7:16
17. Granátová Markéta TBM1053 KOS TJ Tesla Brno 22:29 + 7:21
18. Šnajdrová Nikol PTE1050 TJ Sokol Ptení 22:48 + 7:40
19. Jágrová Zuzana RBK1051 SK Radioklub Blansko 22:51 + 7:43
19. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 22:51 + 7:43
21. Barnatová Táňa ZBM0959 SK Žabovřesky Brno 24:06 + 8:58
22. Kubíček Jakub 24:07 + 8:59
23. Watson Helena nereg 24:11 + 9:03
24. Robotková Tereza 24:12 + 9:04
25. Chloupková Kristýna VBM1151 VSK Mendelu Brno 24:24 + 9:16
26. Musilová Anna 24:29 + 9:21
27. Veselá Martina 5HZ1050 Předklášteří 24:52 + 9:44
28. Zvarová Anežka ZBMxx27 SK Žabovřesky Brno 24:59 + 9:51
29. Drastík Václav 5HCxx07 SVC Miroslav 25:03 + 9:55
30. Machain Jiří 25:36 + 10:28
31. Machain Václav 25:45 + 10:37
32. Michálková Emilka nereg 26:42 + 11:34
33. Šedivá Kristýna VBM1252 VSK Mendelu Brno 26:50 + 11:42
34. Watson Magdalena nereg 27:00 + 11:52
35. Hlávaka Vojtěch 5HCxx05 SVC Miroslav 27:07 + 11:59
36. Tomíčková Eliška 19X1050 ESOX ODEI 27:45 + 12:37
37. Kaván Kryštof 27:47 + 12:39
38. Němcová Adélka TBM KOS TJ Tesla Brno 27:52 + 12:44
39. Vávru Jiří 28:13 + 13:05
40. Pospíšil Martin PBM0801 TJ Spartak 1. Brněnská 28:21 + 13:13
41. Stachoň Štěpán 28:54 + 13:46
42. Tomíčková Ivana 19X1350 ESOX ODEI 28:58 + 13:50
43. Hlávka Adam 29:05 + 13:57
44. Hrubiznovi 2 ZBMxx25 SK Žabovřesky Brno 29:14 + 14:06
45. Vranková Zuzana ZBMxx18 SK Žabovřesky Brno 29:25 + 14:17
46. CHang Amálie 29:27 + 14:19
47. Vranková Sára ZBMxx16 SK Žabovřesky Brno 29:28 + 14:20
48. Hrubiznovi 1 ZBMxx24 SK Žabovřesky Brno 29:42 + 14:34
49. Kříž Jan TTR1201 OOB Třebíč 29:43 + 14:35
50. Pospíšil Matěj PBM1101 TJ Spartak 1. Brněnská 29:54 + 14:46
51. Konečný Lukáš nereg 30:08 + 15:00
52. Vyroubalová Kateřina 30:14 + 15:06
53. Chaloupková Klára ZBM1260 SK Žabovřesky Brno 30:20 + 15:12
54. Šíma Filip PHK1213 OK 99 Hradec Králové 30:53 + 15:45
55. Slavíková Anna CHA1150 OK Chrastava 31:01 + 15:53
56. Lajda Lukáš 31:05 + 15:57
57. Cicvárek Lukáš nereg 31:13 + 16:05
58. Vranek Dominik ZBMxx14 SK Žabovřesky Brno 31:17 + 16:09
59. Procházková Magda RBK12 SK Radioklub Blansko 31:41 + 16:33
60. Redlichová Kateřina 32:14 + 17:06
61. Kroutilová Eliška ZBM1350 SK Žabovřesky Brno 32:17 + 17:09
62. Vyroubalová Mariánka turbíci 32:28 + 17:20
63. Novák Matěj nereg 32:36 + 17:28
64. Danielová Hana 32:48 + 17:40
64. Tomeš Maxmilián 32:48 + 17:40
66. Sýkora Jan nereg 32:57 + 17:49
67. Žovincová Erika ABM0000 KOB ALFA Brno 33:53 + 18:45
68. Kyncl Ondřej ZBM1003 SK Žabovřesky Brno 34:14 + 19:06
69. Drastíková Julie 5HCxx06 SVC Miroslav 34:25 + 19:17
70. Stachoň Ondřej 34:57 + 19:49
71. Procházková Anna 35:24 + 20:16
72. Tlustoš Dominik nereg 35:37 + 20:29
73. Tlustošová Karolína nereg 35:40 + 20:32
74. Urválková Anna TBM1177 KOS TJ Tesla Brno 35:54 + 20:46
75. Vaculín Vilém ZBM1303 SK Žabovřesky Brno 36:46 + 21:38
76. Sychrová Hana VBM1352 VSK Mendelu Brno 36:52 + 21:44
77. Tomášková Bětka 36:58 + 21:50
78. Sychrová Markéta VBM1251 VSK Mendelu Brno 37:01 + 21:53
79. Pospíšil Štěpán nereg 37:04 + 21:56
80. Tomášková Marie 37:21 + 22:13
81. Bublová Matylda 3QZ1550 Dolní Čermná 38:00 + 22:52
82. Stehlíková Kateřina ZBM1452 SK Žabovřesky Brno 38:36 + 23:28
83. Chaloupka Jakub ZBM1402 SK Žabovřesky Brno 38:48 + 23:40
84. Chaloupka Matěj ZBM1403 SK Žabovřesky Brno 38:57 + 23:49
85. Havel Vojtěch 41:30 + 26:22
86. Doušková Daniela TBM1358 KOS TJ Tesla Brno 42:40 + 27:32
87. Řiháková Heda nereg 44:28 + 29:20
88. Novotný Petr 45:10 + 30:02
89. Beneš Josef 45:57 + 30:49
90. Kheil Ondřej PBM1500 TJ Spartak 1. Brněnská 48:06 + 32:58
91. Havel Ondřej 48:58 + 33:50
92. Voráčková Anežka OSN1260 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:19 + 36:11
93. Král Jonáš 51:30 + 36:22
94. Baierová Ida TUR1881 OOB TJ Turnov 52:06 + 36:58
95. Voráčková Karolína OSN1456 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:50 + 37:42
96. Kučera Vojtěch 59:35 + 44:27
97. Chmelařová Kristýna 69:27 + 54:19
98. Dohnalová Veronika TTR1652 OOB Třebíč 78:56 + 63:48
99. Dohnalová Zuzana TTR1551 OOB Třebíč 79:49 + 64:41
100. Dohnalová Lenka TTR1651 OOB Třebíč 81:18 + 66:10
101. Bouzek David 88:40 + 73:32
Šafek Jakub ZBM1611 SK Žabovřesky Brno DISK
P
2.40 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mynář Martin ZBMxx28 SK Žabovřesky Brno 22:30
2. Cigoš Pavel 22:40 + 0:10
3. Pouzar Tomáš 23C9200 TJ Papuchálci Brno 25:30 + 3:00
4. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 26:03 + 3:33
5. Staněk Mojmír UBM6701 MENISKOS Brno 26:15 + 3:45
6. Baláč Radek 28:24 + 5:54
7. Fireš Martin 30:07 + 7:37
8. Dušková Radana 30:36 + 8:06
9. Velešíková Monika 96C7701 Přátelé OB 30:52 + 8:22
10. Jágr Jaroslav SBK7549 KOB START Blansko, z. s. 32:16 + 9:46
11. Žižka Jan ZBMxx22 SK Žabovřesky Brno 32:52 + 10:22
12. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko, z. s. 33:58 + 11:28
13. Mudráková Michaela 35:00 + 12:30
14. Fráňová Pavla GBM 35:10 + 12:40
15. Staňková Martina UBM6751 MENISKOS Brno 36:02 + 13:32
16. Jašková Monika 36:26 + 13:56
17. Dohnal Petr TTR OOB Třebíč 37:06 + 14:36
18. Mynářová Jana ZBMxx29 SK Žabovřesky Brno 37:13 + 14:43
19. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 37:34 + 15:04
20. Vítek Michal PTEXXXX TJ Sokol Ptení 38:08 + 15:38
21. Šmíd Jiří 5HCxx01 SVC Miroslav 38:37 + 16:07
22. Haša Martin nereg 39:40 + 17:10
23. Barnatová Hana 40:59 + 18:29
24. Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB 42:51 + 20:21
25. Francová Jana 43:08 + 20:38
26. Buráňová Hana 9MX7050 BzB 43:51 + 21:21
27. Kurdiovská Pavla 4ZZ7800 Eda a Pavča 44:41 + 22:11
28. Matušková Kateřina 3KC4700 Matušková 46:18 + 23:48
29. Šujanová Kateřina RBK7851 SK Radioklub Blansko 48:20 + 25:50
30. Pospíšilová Iva PBM7750 TJ Spartak 1. Brněnská 48:31 + 26:01
31. Kyclová Jitka LBM7450 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:36 + 26:06
32. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:16 + 26:46
33. Žižková Hana 49:33 + 27:03
34. Žižková Anna ZBMxx19 SK Žabovřesky Brno 49:35 + 27:05
35. Žižka Rudolf ZBMxx20 SK Žabovřesky Brno 49:53 + 27:23
36. Vrbková Anna 50:43 + 28:13
37. Petrášová Irena BBM6851 BETA URSUS Orienteering 51:12 + 28:42
38. Firešová Kamila 52:20 + 29:50
39. Dvořáková Martina 5RX7250 NNN 56:10 + 33:40
40. Kurdiovsky Eduard 4ZZ7300 Eda a Pavča 58:27 + 35:57
41. Myška Jakub 62:25 + 39:55
42. Trš Josef PBM1501 TJ Spartak 1. Brněnská 64:12 + 41:42
43. Záděra David 65:40 + 43:10
44. Banďouch Vratislav VBM4301 VSK Mendelu Brno 65:43 + 43:13
45. Dvořák Václav 67:29 + 44:59
46. Vítková Miroslava PTE6952 TJ Sokol Ptení 69:05 + 46:35
47. Bednářová Daniela 7IC0002 Neregistrovaný - Bednářová 114:44 + 92:14
Possel Tomáš nereg DISK
Čanky Pavel DISK
Dvořák Michael 5RX0401 NNN DISK