Výsledky závodu: Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2018 - stav po 3 závodech

Datum:
15.03.2018
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček JES, KAD Ano Ano
2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati TAP Ano Ano
2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu SLA Ano Ne
2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček SCP Ano Ne
2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati VSP Ne Ne
2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček FSP Ne Ne
Kategorie:
D35     D45     D55     D65     H35     H45     H55     H65     H75    
D35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Městková Lucie TEP7850 204.26 1. 106.98( 1) 97.28( 4)
2 Šimerková Olga PGP7551 203.72 1. 100.80( 2)102.92( 1)
3 Kučerová Marie VSP7551 195.31 2. 97.42( 2) 97.89( 3)
4 Ryšavá Magdalena PGP7650 195.10 2. 95.91( 4) 99.19( 2)
5 Pokorná Magdaléna PGP7562 179.37 5. 90.57( 7) 88.80( 5)
6 Škáchová Petra KAM7054 172.18 4. 95.50( 4) 76.68(16)
7 Ptáčková Kateřina PGP7350 162.48 7. 77.29( 7) 85.19(11)
8 Štraitová Jitka VSP7252 161.66 6. 77.06( 8) 77.02(15) 84.60( 6)
9 Petriláková Petra DOR7656 158.91 9. 0.00(31) 80.50(12) 78.41( 9)
10 Havlínová Zuzana SCP8150 156.19 6. 81.23( 6) 64.58(27) 74.96(11)
11 Kopecká Magdaléna KPY8250 147.02 11. 67.00(11) 80.02(13)
12 Kotková Lenka RIC7352 145.45 9. 73.22( 9) 72.23(22) 46.95(29)
13 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 144.86 13. 74.33(19) 70.53(13)
14 Vyhnálková Eva RIC7552 137.37 10. 70.89(10) 66.48(26)
15 Dobiášová Hana ROU7451 137.21 12. 66.77(12) 70.44(24) 55.10(24)
16 Maříková Markéta FSP7351 135.54 18. 72.75(21) 62.79(18)
17 Pecharová Michaela TJP6550 135.47 17. 59.31(17) 76.16(17) 46.57(31)
18 Malečková Iva PGP7559 131.89 14. 62.79(14) 63.41(28) 68.48(16)
19 Dlouhá Marta BZP7851 125.51 15. 56.75(18) 52.96(33) 68.76(15)
20 Bezpalcová Zuzana OKP7454 125.35 6. 33.92(26) 91.43( 6)
21 Svítilová Pavla BZP7750 119.65 19. 57.79(30) 61.86(19)
22 Sedláčková Petra ROZ7050 112.88 14. 28.98(27) 78.19(14) 34.69(33)
23 Asterová Jana SLA7451 110.45 22. 41.70(22) 68.75(25)
24 Brandejsová Petra DKP7853 106.66 28. 57.62(31) 49.04(28)
25 Hojná Silvie SCP7950 102.70 1. 102.70( 1)
26 Šimšová Jana MFP7651 96.50 3. 96.50( 3)
27 Balusková Ida OKP7350 95.61 23. 40.51(23) 55.10(32) 1.74(43)
28 Městková Kateřina VSP7650 95.59 3. 95.59( 3)
29 Zemková Helena SLA7450 94.85 29. 21.02(29) 60.44(29) 34.41(34)
30 Fibírová Zuzana FSP7555 94.27 21. 44.62(21) 49.65(27)
31 Nedbalová Jana MFP8050 93.15 5. 93.15( 5)
32 Rejšková Alena KAM7750 91.30 20. 46.36(20) 44.94(32)
33 Kopecká Anežka VSP8150 88.64 5. 88.64( 5)
34 Vildmonová Pavla PGP7454 88.43 8. 88.43( 8)
35 Kučerová Berenika DCE8050 85.64 9. 85.64( 9)
36 Tichovská Hana PGP8251 85.54 10. 85.54(10)
37 Skripniková Kateřina FSP8051 83.89 22. 26.46(28) 57.43(22)
38 Janderová Markéta SOB7750 82.79 16. 60.50(16) 22.29(38)
39 Chumová Jana SLP7451 82.27 7. 82.27( 7)
40 Konečná Marcela EKP7257 79.71 8. 79.71( 8)
41 Kuželová Michaela FSP7851 76.22 10. 76.22(10)
42 Papicová Silvie BZP7651 74.99 18. 74.99(18)
43 Zoubková Jana ZBP8050 73.71 20. 73.71(20)
44 Pračková Zita RIC7850 72.99 19. 56.06(19) 16.93(40)
45 Forstereviczová Jana DOR7653 72.77 12. 72.77(12)
46 Forštová Jitka PGP7558 71.37 23. 71.37(23)
47 Šeborová Tereza DKL8150 70.39 14. 70.39(14)
48 Zakouřilová Helena VSP7453 66.99 17. 66.99(17)
49 Smolková Alena PGP6450 63.70 13. 63.70(13)
50 Paulíny Monika TAP8151 60.82 15. 60.82(15)
51 Rožková Petra RIC7575 60.37 20. 60.37(20)
52 Blahutová Hanka MFP7953 59.90 21. 59.90(21)
53 Berglová Lucie TJP8250 56.50 23. 56.50(23)
54 Arnoštová Kateřina DOR7652 52.31 25. 52.31(25)
55 Mišeková Martina KAM7851 51.93 26. 51.93(26)
56 Mikulová Zuzana ZVO7951 51.10 34. 51.10(34)
57 Koppová Ingrid SLP7960 46.67 30. 46.67(30)
58 Dlouhá Jana DKP5950 39.69 30. 9.03(30) 30.66(35)
59 Freyová Michaela KPY6050 35.66 24. 35.66(24)
60 Popová Veronika TAP7450 34.56 25. 34.56(25)
61 Pilařová Kateřina CEP8050 32.13 35. 32.13(35)
62 Němcová Barbora SOB7550 29.80 36. 29.80(36)
63 Tolarová Ivana RIC7650 29.00 36. 29.00(36)
64 Hellerová Alena ROU7850 24.53 37. 24.53(37)
65 Seidlová Barbora EKP7955 19.36 39. 19.36(39)
66 Hladíková Zuzana DKP7852 7.01 41. 7.01(41)
67 Hánělová Katarina ZVO7351 4.26 42. 4.26(42)
D45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Kavková Dana SCP6150 201.09 1. 102.62( 1) 98.47( 3) 94.02( 6)
2 Voltrová Svatava ROZ6150 198.89 1. 96.87( 3)102.02( 1)
3 Cincibusová Ivana FSP6651 194.88 2. 96.26( 4) 85.86(10) 98.62( 2)
4 Valentová Helena OKP6550 193.60 1. 90.72( 6)102.88( 1)
5 Šrámková Iva RIC7251 190.76 4. 95.79( 5) 93.40( 5) 94.97( 4)
6 Bejvlová Martina LME7350 185.05 4. 87.48( 9) 97.57( 4)
7 Úlehlová Monika TAP6950 183.79 5. 95.79( 5) 88.00( 9)
8 Komersová Jana KNC6550 183.10 5. 88.78( 8) 94.32( 5)
9 Nováková Marie OKP6953 180.68 3. 82.19(14) 98.49( 3)
10 Němečková Jarmila VSP6650 175.09 7. 90.89( 7) 84.20(12)
11 Beranová Iva VSP7150 174.56 7. 74.11(15) 90.23( 7) 84.33(11)
12 Klapalová Pavla VSP7099 173.98 9. 85.61(11) 88.37( 9)
13 Červinková Jitka OKP6451 171.53 8. 90.09( 8) 81.44(15)
14 Čiháková Lenka KNC6750 171.50 7. 78.52(20) 92.98( 7)
15 Fantová Libuše EKP5650 169.94 10. 83.09(12) 86.85(10)
16 Nová Jana DOR7150 169.05 10. 86.45(10) 82.60(13) 63.04(28)
17 Benešová Jaroslava dkl7050 168.22 13. 83.18(13) 84.11( P) 84.11(13)
18 Mrázová Pavla dce5550 167.06 12. 84.95(12) 82.11(15)
19 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 166.05 11. 86.17(11) 79.88(16) 75.85(17)
20 Kettnerová Lenka HCE6450 160.11 14. 80.98(14) 79.13(19)
21 Doležalová Vlasta PGP5550 137.15 16. 72.94(16) 56.54(35) 64.21(24)
22 Forstová Lenka MFP6850 135.59 17. 68.04(17) 67.55(24)
23 Kotenová Klára RIC7252 133.96 20. 51.26(25) 64.54(27) 69.42(20)
24 Janečková Veronika SOB7151 131.59 24. 27.43(33) 67.38(25) 64.21(24)
25 Kopáčková Alena DOR6450 127.53 17. 47.90(28) 79.63(17) 0.00( D)
26 Kašparová Irena SLA6852 127.50 23. 61.86(30) 65.64(23)
27 Kohlová Alena KPY6051 126.05 19. 59.49(19) 66.56(22)
28 Mudrová Martina HCE6451 118.13 22. 55.33(22) 62.80(29)
29 Sládková Eva TEH5751 112.85 23. 52.99(23) 59.86(30)
30 Nováková Irena OKP6651 112.72 24. 52.06(24) 60.66(32)
31 Malačková Jana DKP6150 109.22 29. 47.57(29) 61.65(31) 35.88(36)
32 Zimmerová Lenka ZVO6451 107.10 18. 60.05(18) 47.05(41) 27.45(38)
33 Procházková Miluše dce5450 101.79 23. 34.16(31) 67.63(23)
34 Neumannová Renata PVP6650 100.51 2. 100.51( 2)
35 Sieglová Dagmar MFP7050 99.51 2. 99.51( 2)
36 Vítková Marie dkl7054 98.42 27. 49.21(27) 49.21( P)
37 Baziková Lucie TJP6451 97.19 34. 21.82(34) 54.97(36) 42.22(34)
38 Buková Jana ROU7150 96.61 30. 46.92(30) 49.69(40)
39 Smolková Alena PGP6450 91.45 8. 91.45( 8)
40 Lacigová Ivana VSP5950 83.20 14. 83.20(14)
41 Jirkovská Pavlína SLA7250 79.51 18. 79.51(18)
42 Horáková Lenka VSP7255 77.72 16. 77.72(16)
43 Illnerová Daniela DKP6651 75.71 21. 75.71(21)
44 Průšová Markéta VSP7256 75.42 18. 75.42(18)
45 Šimůnková Martina TAP6851 74.66 32. 31.73(32) 42.93(42)
46 Tihonová Jindra TAP6253 72.29 22. 72.29(22)
47 Jandová Kateřina dkl7252 71.66 37. 0.00(41) 35.83( P) 35.83(37)
48 Matoušková Markéta SLA7352 70.60 19. 70.60(19)
49 Klašková Kateřina DKP6750 68.82 21. 68.82(21)
50 Votavová Renata KNC6452 66.13 33. 10.05(35) 56.08(33)
51 Landovská Ivana PGP6251 64.66 26. 64.66(26)
52 Zelená Markéta PGP5850 64.29 28. 64.29(28)
53 Nováková Eva KAM7251 63.64 26. 63.64(26)
54 Kučerová Michaela RIC7253 63.34 27. 63.34(27)
55 Slavíková Kateřina PGP6650 60.52 29. 60.52(29)
56 Freyová Michaela KPY6050 60.16 33. 60.16(33)
57 Tachezy Ruth DOR6451 59.71 34. 59.71(34)
58 Michálková Jiřina VSP6151 59.43 31. 59.43(31)
59 Ždimerová Monika LME6950 57.73 32. 57.73(32)
60 Melišíková Radka TAP7152 57.48 20. 57.48(20)
61 Hudosová Gabriela RIC7299 56.64 21. 56.64(21)
62 Smolková Romana TAP6951 53.61 37. 53.61(37)
63 Řadová Jaromíra DKP6551 53.24 38. 53.24(38)
64 Krotilová Magdaléna BZP7150 50.97 39. 50.97(39)
65 Hrdličková Ludmila SLA6950 49.81 26. 49.81(26)
66 Klofáčová Romana SLP6951 36.88 35. 36.88(35)
67 Hadačová Pavla SOB7152 32.87 37. 0.00(37) 32.87(43) 0.00(40)
68 Tichá Dagmar DKP7250 32.12 44. 32.12(44)
69 Surkova Nadežda DKL7153 22.47 43. 22.47(45) 0.00(43)
70 Míchalová Marcela KPY6850 17.28 38. 0.00(38) 17.28(46)
71 Bártová Pavla ZVO7152 16.05 36. 1.78(36) 14.27(47)
72 Blahová Markéta EKP6951 15.93 39. 15.93(39)
D55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Dohnalová Dana VSP5050 211.87 1. 110.73( 1) 101.14( 2)
2 Jahnová Helena SCP5550 206.53 1. 101.97( 2)104.56( 1) 95.29( 5)
3 Štrossová Jiřina DCE5650 194.75 1. 93.05( 3)101.70( 1)
4 Hrabánková Ilona PGP6250 186.52 3. 87.31( 3) 92.17( 5) 94.35( 6)
5 Dudová Hana DKP5752 168.28 7. 87.69( 7) 80.59( 9)
6 Wolkerová Dagmar TJP5250 167.03 4. 74.78( 7) 92.25( 4) 73.99(12)
7 Kohoutová Pavla KNC6251 166.58 6. 89.69( 6) 76.89(10)
8 Cabrnochová Hana dkl5550 163.82 4. 81.91( 4) 81.91( P)
9 Zavadilová Naďa SCP5450 162.47 5. 80.14( 5) 82.33( 9) 74.55(11)
10 Špičáková Lenka DKP5850 141.62 9. 70.88( 9) 70.74(12) 42.30(15)
11 Šilerová Zdena KNC5750 141.54 11. 75.18(11) 66.36(14)
12 Hejtmánková Alena TAP5452 114.96 10. 46.69(10) 68.27(13)
13 Mrázová Pavla DCE5550 102.40 2. 102.40( 2)
14 Tichovská Jitka PGP6153 97.16 3. 97.16( 3)
15 Mrázková Ivana DKP5650 95.99 4. 95.99( 4)
16 Chloupková Jana SLP5951 91.08 7. 91.08( 7)
17 Klusáková Jitka DKP5651 90.89 8. 90.89( 8)
18 Svobodná Eva DKP5851 87.53 8. 87.53( 8)
19 Beranová Vlasta UVP5450 79.82 10. 79.82(10)
20 Tihonová Jindra TAP6253 76.05 6. 76.05( 6)
21 Jeřábková Jana OKP6150 73.87 8. 73.87( 8)
22 Freyová Michaela KPY6050 71.93 13. 71.93(13)
23 Šámalová Hana OKP6151 65.83 14. 65.83(14)
D65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Městková Eva TEP4851 210.05 1. 109.59( 1)100.46( 2) 97.09( 2)
2 Jůzková Jaroslava SCP5250 202.33 2. 106.93( 2) 95.40( 3)
3 Haňkovská Jana PGP4050 193.17 1. 76.70( 6) 93.17( 4)100.00( 1)
4 Ryšavá Lubomíra TJP4750 171.17 3. 82.81( 4) 75.34( 6) 88.36( 3)
5 Stehnová Hana DKP5150 149.63 5. 79.10( 5) 70.53( 8)
6 Lohrová Jarmila SCP4650 146.64 7. 73.10( 7) 73.54( 7)
7 Zmeková Míla SLP4451 138.08 4. 50.60( 8) 61.27( 9) 76.81( 4)
8 Kubátová Milada PGP4750 104.14 1. 104.14( 1)
9 Dlasková Anna DKP5350 90.17 5. 90.17( 5)
10 Matějů Ladislava UVP4750 83.49 3. 83.49( 3)
H35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Dubec Pavel SCP8003 201.23 1. 102.27( 1) 98.96( 3) 81.95( 9)
2 Bambousek Martin DOR7302 199.49 2. 100.57( 2) 98.92( 4) 98.47( 3)
3 Pohl Zdeněk TAP7606 197.94 1. 95.96( 4)101.98( 1)
4 Nemšovský Petr PGP7602 184.48 4. 93.61( 6) 90.87( 4)
5 Pavlíček Lubomír KPY7800 181.78 5. 74.86(11) 97.00( 5) 84.78( 7)
6 Šunka Jan LOU7600 180.15 2. 99.06( 2) 81.09(10)
7 Žemla Tomáš KAM7105 179.61 3. 97.16( 3) 82.45( 8)
8 Collis Mark DKP7703 172.86 6. 83.20( 6) 89.66( 7) 52.89(24)
9 Procházka Antonín dce5500 167.22 7. 81.86( 7) 85.36( 8)
10 Šindelka Antonín DLP7200 162.36 6. 74.17(12) 88.19( 6)
11 Pilát Miroslav dkl7900 158.00 10. 76.06(10) 79.00( P) 79.00(11)
12 Švec Karel ZVO7601 157.67 8. 80.11( 8) 77.56(13) 58.63(21)
13 Heller Jiří ROU7708 155.77 9. 77.35( 9) 78.42(12) 63.91(19)
14 Hřivna Štěpán PGP7507 150.85 14. 74.76(16) 76.09(14)
15 Koten Pavel RIC7200 150.59 10. 57.63(15) 79.93(10) 70.66(17)
16 Kolář Tomáš SLA7103 140.70 11. 79.16(11) 61.54(20)
17 Duda Miroslav ROU8009 132.87 12. 54.45(17) 44.01(21) 78.42(12)
18 Svoboda Jiří ROZ7500 126.24 18. 47.53(18) 72.42(18) 53.82(23)
19 Lampa David DKP7702 117.46 14. 28.04(21) 77.06(14) 40.40(27)
20 Pelant Michal RIC7400 106.11 15. 74.91(15) 31.20(31)
21 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 102.90 1. 102.90( 1)
22 Skripnik Ondřej FSP7502 98.63 2. 98.63( 2)
23 Kužel Tomáš FSP7610 90.29 5. 90.29( 5)
24 Přibík Martin PGP7406 86.75 5. 86.75( 5)
25 Najman Jiří SLA8004 82.53 9. 82.53( 9)
26 Zakouřil Václav VSP7401 77.21 13. 77.21(13)
27 Boudný Jan SCP7417 74.38 17. 74.38(17)
28 Rod Jan VSP7423 71.90 15. 71.90(15)
29 Pastuszek Jakub VSP7500 71.86 13. 71.86(13)
30 Šístek Daniel SCP7507 71.08 16. 71.08(16)
31 Jedlička Adam KAM7700 69.14 14. 69.14(14)
32 Černý Michal ROU7505 65.19 18. 65.19(18)
33 Michalský Richard RIC7703 62.04 19. 62.04(19)
34 Polívka Petr RIC7401 61.39 20. 61.39(20)
35 Střelba Ondřej PGP7510 58.28 22. 58.28(22)
36 Šlapánek René ROU7904 54.95 16. 54.95(16) 0.00( D)
37 Pilař Marek CEP7700 50.91 25. 50.91(25)
38 Foršt Jakub DOR7501 46.22 26. 46.22(26)
39 Tolar Jan RIC7301 44.54 19. 44.54(19)
40 Janeček Ondřej SOB7001 39.86 28. 39.86(28)
41 Vítek Jiří dkl7300 38.28 24. 0.00(24) 19.14( P) 19.14(34)
42 Pospíšil Radek TJP7802 34.18 22. 34.18(22)
43 Pinkr Josef HCE8200 34.07 29. 34.07(29)
44 Doležal Martin PGP8100 33.53 30. 33.53(30)
45 Vaněček Jan TJP8000 31.64 20. 31.64(20) 0.00(37)
46 Chmelík Petr DOR8100 30.62 32. 30.62(32)
47 Fiala Jan DOR7802 27.67 33. 27.67(33)
48 Motejzík Petr DLP7600 17.20 35. 17.20(35)
49 Chramosta Tomáš KAM7601 6.62 22. 6.62(22) 0.00(36)
50 Kučera Pavel DOR7101 2.61 23. 2.61(23)
H45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Baldrian Petr PGP7203 218.91 1. 106.78( 1)103.02( 1) 112.13( 1)
2 Doubek Petr SLA7000 190.26 2. 96.26( 3) 85.65( 9) 94.00( 2)
3 Straka Lukáš SLA7002 188.07 5. 94.52( 5) 93.55( 6)
4 Karmazín Pavel LBE6800 187.77 2. 96.95( 2) 90.82( 6)
5 Bejvl Jakub LME7100 186.12 4. 88.73( 8) 97.39( 4)
6 Jandera Tomáš SOB7300 184.86 4. 95.90( 4) 78.61(12) 88.96( 8)
7 Kabát Jan EKP6912 172.40 7. 87.76( 7) 84.64(10)
8 Kalousek Jiří DKP6901 161.32 8. 75.45(11) 85.87( 8)
9 Vaněk Petr ZBP7302 160.73 9. 84.04( 9) 76.69(17)
10 Cincibus Pavel FSP6605 159.96 11. 72.56(13) 82.54(11) 77.42(16)
11 Ptáček Jan PVP7200 159.86 7. 89.14( 7) 70.72(15)
12 Šrámek Petr RIC6905 159.77 12. 73.34(12) 78.31(13) 81.46(13)
13 Šubrt Antonín DKP7100 158.76 7. 60.93(16) 69.21(17) 89.55( 7)
14 Klaška Pavel DKP6500 151.31 9. 64.17(20) 87.14( 9)
15 Kettner Pavel HCE5900 149.58 10. 80.32(10) 69.26(16)
16 Háněl Jaromír ZVO6801 144.92 11. 59.92(18) 61.23(23) 83.69(11)
17 Velichkov Petar DKP6704 137.71 14. 65.34(15) 72.37(14) 64.47(22)
18 Tolar Jan RIC7301 128.06 14. 49.55(29) 78.51(14)
19 Mařík Karel FSP7200 126.86 18. 51.94(26) 74.92(18)
20 Uhlíř Patrik LBE7000 119.26 17. 60.20(17) 35.08(37) 59.06(24)
21 Forst Libor MFP6301 111.99 14. 67.83(14) 44.16(32)
22 Strnad Pavel HCE7100 103.71 23. 20.18(27) 42.51(34) 61.20(23)
23 Beneš Jan dkl6600 102.50 26. 22.21(26) 51.25( P) 51.25(27)
24 Svoboda Ondřej ROZ7100 100.12 21. 46.92(21) 53.20(25) 42.39(30)
25 Čermák Radek PGP6405 99.07 2. 99.07( 2)
26 Tihon Jaroslav TAP6102 98.77 21. 36.03(23) 62.74(21)
27 Novák Libor OKP6504 97.91 3. 97.91( 3)
28 Aster Vladimír SLA6500 97.76 22. 36.45(22) 61.31(22)
29 Kohl Jiří KPY6201 97.07 20. 51.98(20) 45.09(31)
30 Aschermann Jan VSP6902 93.87 3. 93.87( 3)
31 Šimša Jaromír MFP7100 93.78 4. 93.78( 4)
32 Mach Radovan VSP6600 93.59 5. 93.59( 5)
33 Stehno Pavel DKP4900 91.41 27. 51.75(27) 39.66(31)
34 Suk Jiří MFP6401 91.35 6. 91.35( 6)
35 Novák Ivo OKP6200 91.01 5. 91.01( 5)
36 Maleček Vít PGP6801 89.64 18. 68.24(18) 21.40(34)
37 Veljačik Pavel SCP6200 85.43 10. 85.43(10)
38 Matoušek Martin SLA7100 82.92 12. 82.92(12)
39 Víteček Jan DKP7201 77.74 15. 77.74(15)
40 Černý Daniel TAP7200 77.40 25. 27.08(25) 50.32(28)
41 Sedláček Jaroslav ROZ6801 77.00 24. 30.98(24) 20.46(39) 46.02(28)
42 Chum Jaroslav SLP6601 72.60 19. 72.60(19)
43 Votava Petr KNC6602 71.79 20. 0.00(28) 71.79(20)
44 Španěl Ondřej DOR7100 70.10 21. 70.10(21)
45 Milota Jan KAM7200 64.48 19. 64.48(19)
46 Sanna Roberto DKP6703 61.70 29. 16.58(40) 45.12(29)
47 Uher Petr VSP5001 58.56 25. 58.56(25)
47 Pavlů Jaroslav DCE6100 58.56 25. 58.56(25)
49 Čech Zdeněk ROZ7300 57.56 31. 0.00(31) 37.34(36) 20.22(35)
50 Brachtl Daniel ZVO6902 54.50 24. 54.50(24)
51 Buk Jiří ROU6901 52.62 19. 52.62(19)
52 Petrilák Miroslav DOR6600 48.12 36. 28.54(38) 19.58(36)
53 Lorenc Václav DOR7200 47.68 29. 0.00(29) 47.68(30)
54 Janeček Ondřej SOB7001 43.08 33. 43.08(33)
55 Hejtmánek Vladimír TAP5802 41.71 35. 41.71(35)
56 Hájek Tomáš ZVO6401 32.94 32. 32.94(32)
57 Novák Ondřej KAM7300 30.90 33. 30.90(33)
58 Hruška Jan DOR7000 12.09 37. 12.09(37)
59 Müller Jan HCE6800 4.59 38. 4.59(38)
H55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Červinka Jaroslav OKP5803 200.34 1. 103.88( 1) 96.46( 3)
2 Hrabánek David PGP6003 199.34 1. 96.88( 3)102.46( 1)
3 Přibík Jan PGP6301 193.83 2. 92.75( 8) 90.55( 8) 101.08( 2)
4 Špičák Aleš DKP5500 191.52 3. 98.20( 3) 93.32( 6) 92.10( 5)
5 Cedrych Karel TJP5500 187.03 1. 101.05( 1) 85.98(10)
6 Hošek Ladislav SCP6001 185.75 4. 93.19( 6) 86.51( 9) 92.56( 4)
7 Buriánek Jaromír SCP4700 184.34 2. 100.75( 2) 83.59(14) 79.43(10)
8 Kavka Jiří SCP5900 178.31 7. 92.89( 7) 85.42(11) 84.40( 8)
9 Dlouhý Jiří DKP5700 172.93 5. 94.55( 5) 78.38(18)
10 John Vladimír OLP5502 171.09 10. 85.86(10) 85.23(13)
11 Nentvich Lubomír DOR5800 166.68 7. 80.33(15) 86.35( 7)
12 Strejc Jaroslav ZVO6101 163.51 9. 90.03( 9) 73.48(20)
13 Kudrnáč Martin HCE5901 155.95 13. 76.59(14) 79.36(16) 61.42(13)
14 Koč Lumír MKP5401 150.89 12. 80.15(12) 70.74(21) 56.95(14)
15 Fiala Zdeněk TAP5501 150.02 4. 96.05( 4) 53.97(27)
16 Jahn Pavel SCP5500 149.28 11. 83.09(11) 66.19(12)
17 Jun Drahomír KNC5501 147.97 11. 76.96(19) 71.01(11)
18 Cabrnoch Jiří dkl5400 131.84 17. 65.92(17) 65.92( P)
19 Buk Miloslav ROU6202 129.04 16. 68.56(16) 60.48(25) 37.76(20)
20 Šváb Jan VSP5801 125.66 15. 53.54(19) 68.76(22) 56.90(15)
21 Malačka Milan DKP6000 125.00 16. 56.65(18) 68.35(23) 54.39(16)
22 Paukert Milan TJP5000 103.52 17. 60.93(24) 42.59(17)
23 Šimek Tomáš FSP6304 99.24 2. 99.24( 2)
24 Fanta Miroslav EKP5800 95.19 4. 95.19( 4)
25 Pliska Miloš PGP6304 94.71 5. 94.71( 5)
26 Betlach Miroslav DKP6300 91.08 7. 91.08( 7)
27 Peterka František TJP4900 88.46 6. 88.46( 6)
28 Šámal Václav OKP5600 85.31 12. 85.31(12)
29 Kohl Jiří KPY6201 81.22 9. 81.22( 9)
30 Kraus Ota TJP5700 81.10 21. 49.44(28) 31.66(21)
31 Borovička Milan FSP6104 79.68 20. 49.41(20) 0.54(30) 30.27(22)
32 Jaroš Vladimír DCE5400 78.57 17. 78.57(17)
33 Šimek Miroslav LME6300 77.38 13. 77.38(13)
34 Hejtmánek Vladimír TAP5802 70.27 15. 70.27(15)
35 Knotek Kamil OLP5701 69.19 18. 30.45(29) 38.74(18)
36 Pavlů Jaroslav DCE6100 59.44 26. 59.44(26)
37 Vrabec Martin SCP6100 38.02 19. 38.02(19)
H65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Přeček Zdeněk SCP5200 216.84 1. 107.85( 1)108.99( 1)
2 Novák Miloš SCP4600 203.96 1. 97.54( 2) 96.46( 2) 106.42( 1)
3 Lebduška Petr ROU4702 192.65 2. 94.60( 3) 70.78( 8) 98.05( 2)
4 Novotný Jiří SLP4601 187.90 3. 88.20( 4) 94.55( 3) 93.35( 4)
5 Čadil Jan FSP4300 181.42 5. 75.12( 8) 90.05( 5) 91.37( 5)
6 Švec Zdeněk SLA4700 180.44 4. 87.54( 5) 92.90( 4)
7 Zelený Vladimír PGP4800 174.25 3. 77.93( 7) 78.72( 7) 95.53( 3)
8 Hamáček Bohuslav LBE5000 161.10 6. 79.11( 6) 81.99( 6)
9 Ryšavý Vít TJP4700 144.73 7. 72.36( 9) 67.09( 9) 72.37( 7)
10 Valášek Josef SCP4501 117.60 8. 34.75(14) 55.92(12) 61.68( 8)
11 Duda František KPY4600 98.32 12. 51.95(12) 46.37(13) 0.00( D)
12 Kolský Alexander PGP5000 85.71 10. 63.45(10) 22.26(15)
13 Hojný Oldřich SCP5201 78.15 9. 32.36(14) 45.79( 9)
14 Rakovec Miloš SCP4500 74.94 6. 74.94( 6)
15 Mudr Stanislav DCE4400 66.15 10. 66.15(10)
16 Paul Josef DCE4401 58.21 11. 58.21(11)
17 Nosál Stanislav LBE4600 57.70 11. 57.70(11)
18 Matějů Ivan UVP4600 51.51 13. 51.51(13)
H75
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Attl Vladimír PGP3800 215.35 1. 64.21( 3) 100.00( 1)115.35( 1)
2 Dohnal Josef VSP4300 161.47 2. 66.52( 2) 94.95( 2)
3 Hlavatý Karel SJP4200 125.99 2. 36.29( 2) 89.70( 3)
4 Zábranský Emil SLA4200 100.00 1. 100.00( 1)
5 Kalivoda Vladimír KNC3800 7.87 4. 0.00( 4) 7.87( 4)
6 Veselý Radko TJP4200 6.63 5. 6.63( 5)