Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
14.04.2018
Místo konání:
Konojedy
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
Liščí díry, 1:10000, ekv. 5 m, mapový klíč ISOM 2000, rozměr A4 na výšku, tisk Žaket, mapovali Michal Hodek, Kateřina Zamazalová, Jakub Ransdorf a Ondřej Měšťan, hlavní kartograf Michal Hodek, stav březen 2018 (revize mapy Aldašín + nová část)
Ředitel závodu:
Ransdorf Jakub - R3
Hlavní rozhodčí:
Zajíc Vítězslav - R3
Stavitel tratí:
Vlášek Jakub - R3
JURY:
Němečková Jarmila, Fibír Tomáš, Pospíšilová Marie
Protokol:
Závod proběhl bez komplikací za slunečného počasí. Směrné časy především u dorosteneckých a hlavních dospělých kategorií se nepodařily dodržet především kvůli MČR v nočním tentýž den večer, které běžela špička. Nikdo nepodal protest.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P3     T5    
D10
2.23 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 23:30
2. Hladíková Julie DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka 24:46 + 1:16
3. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 26:41 + 3:11
4. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 27:12 + 3:42
5. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 27:33 + 4:03
6. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 30:14 + 6:44
7. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 33:55 + 10:25
8. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 38:23 + 14:53
9. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 38:24 + 14:54
10. Zákoucká Barbora DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka 38:34 + 15:04
11. Kindlová Anežka RIC0850 C OB Říčany 39:33 + 16:03
12. Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 40:56 + 17:26
13. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 42:21 + 18:51
14. Hejsková Magdalena KAM0850 C OK Kamenice 42:28 + 18:58
15. Šimůnková Michaela TAP0851 C KOB Tretra Praha 43:38 + 20:08
16. Václavíková Amálie SLA0851 C SKOB Slaný 45:16 + 21:46
17. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 49:20 + 25:50
18. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 49:36 + 26:06
19. Mikulová Tereza ZVO0851 C OB SK Zvole 50:05 + 26:35
20. Berná Klára ODV0851 C TJ Aero Odolena Voda 50:19 + 26:49
21. Levrincová Klára TAP0854 C KOB Tretra Praha 55:13 + 31:43
22. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 56:23 + 32:53
23. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 104:53 + 81:23
24. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 105:25 + 81:55
Matyšková Kristýna PLU1050 C TJ SOKOL Plumlov DISK
D10L
2.94 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nedbalová Klára MFP0850 C Matfyz Praha 35:52
2. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 38:16 + 2:24
3. Hezká Tereza DOR0855 C OK Dobříš 39:41 + 3:49
4. Geffertová Marta FSP1054 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:24 + 7:32
5. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 44:22 + 8:30
6. Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 45:05 + 9:13
7. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 45:16 + 9:24
8. Vondrová Eliška FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:45 + 9:53
9. Štěpánková Emma TAP0953 C KOB Tretra Praha 46:51 + 10:59
10. Voburková Simona ZBP0952 C OOB SK Zbraslav 47:18 + 11:26
11. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 47:19 + 11:27
12. Magazu Sophia DOR1152 C OK Dobříš 47:41 + 11:49
13. Syblíková Rozarie ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda 48:45 + 12:53
14. Sukdoláková Anna KNC0850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 50:21 + 14:29
15. Pompachová Natálie TAP0952 C KOB Tretra Praha 50:38 + 14:46
16. Hánělová Lucie ZVO0952 C OB SK Zvole 55:48 + 19:56
17. Chmelíková Anežka DOR1050 C OK Dobříš 57:06 + 21:14
18. Truncová Štěpánka ODV1052 C TJ Aero Odolena Voda 57:14 + 21:22
19. Truncová Zuzana ODV1051 C TJ Aero Odolena Voda 61:34 + 25:42
20. Hezká Adéla DOR1053 C OK Dobříš 61:44 + 25:52
21. Šeborová Barbora DKL1150 C KOB Kladno 66:01 + 30:09
22. Matějovská Marie 67:35 + 31:43
23. Matějovská Anna 70:36 + 34:44
24. Šunková Berta LOU0850 C SK Moravan Louňovice 79:22 + 43:30
Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha DISK
Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha DISK
Dudlová Hana ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda DISK
Pilchová Linda ODV0953 C TJ Aero Odolena Voda DISK
D12
2.29 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie DKP0655 B Oddíl OB Kotlářka 18:40
2. Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 20:50 + 2:10
3. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 20:52 + 2:12
4. Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 22:57 + 4:17
5. Škáchová Zuzana DKP0656 C Oddíl OB Kotlářka 23:24 + 4:44
6. Redlová Barbora SLA0650 B SKOB Slaný 27:01 + 8:21
7. Chramostová Julie KAM0652 B OK Kamenice 27:15 + 8:35
8. Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 28:30 + 9:50
9. Rážová Dorota PGP0653 C SK Praga 29:57 + 11:17
10. Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 30:20 + 11:40
11. Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 30:26 + 11:46
12. Fibírová Lucie FSP0777 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:08 + 12:28
13. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 31:47 + 13:07
14. Fialová Kateřina DOR0754 C OK Dobříš 32:18 + 13:38
15. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 32:49 + 14:09
16. Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 33:15 + 14:35
17. Krejčová Hana ROU0653 C SKOB Roudnice nad Labem 33:18 + 14:38
18. Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB Tretra Praha 33:36 + 14:56
19. Polívková Beáta RIC0652 C OB Říčany 34:11 + 15:31
20. Halašková Bára DKP0654 C Oddíl OB Kotlářka 37:52 + 19:12
21. Stará Barbora FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:54 + 19:14
22. Grimmerová Valerie RIC0754 C OB Říčany 39:52 + 21:12
23. Vláčilová Anna RIC0657 C OB Říčany 40:01 + 21:21
24. Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice 40:58 + 22:18
25. Sotonová Šárka TAP0655 B KOB Tretra Praha 41:19 + 22:39
26. Maříková Alžběta FSP0650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:43 + 23:03
27. Magazu Annabelle DOR0657 C OK Dobříš 42:15 + 23:35
28. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 42:56 + 24:16
29. Dostálová Judita HCE0750 C TJ Hostivice 44:07 + 25:27
30. Machová Karolína VSP0652 C USK Praha 44:52 + 26:12
31. Hroňková Barbora VSP0650 C USK Praha 47:44 + 29:04
32. Ludvíková Natálie KNC0751 C Sokol Kostelec n. Č. l. 49:07 + 30:27
33. Herynková Klára RIC0758 C OB Říčany 50:22 + 31:42
34. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 53:14 + 34:34
35. Geffertová Agáta FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:47 + 43:07
36. Baxová Kateřina LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun 61:54 + 43:14
37. Dostálová Lejla DLP0650 C OOB TJ Dukla Praha 67:54 + 49:14
38. Vosátková Julie RIC0755 C OB Říčany 70:53 + 52:13
Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný DISK
D14
2.67 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 20:06
2. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 22:16 + 2:10
3. Aschermannová Klára VSP0454 C USK Praha 23:05 + 2:59
4. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 24:06 + 4:00
5. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 26:55 + 6:49
6. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 27:27 + 7:21
7. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 27:35 + 7:29
8. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 28:02 + 7:56
9. Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 28:17 + 8:11
10. Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 28:31 + 8:25
11. Čapková Lucie KAM0459 B OK Kamenice 29:38 + 9:32
12. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:39 + 9:33
13. Balejová Julie KAM0551 B OK Kamenice 30:18 + 10:12
14. Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 30:21 + 10:15
15. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 30:32 + 10:26
16. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 31:29 + 11:23
17. Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 31:36 + 11:30
18. Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 32:41 + 12:35
19. Zemková Pavlína SLA0551 B SKOB Slaný 33:02 + 12:56
19. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 33:02 + 12:56
21. Krejčová Lucie ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem 33:37 + 13:31
22. Blahutová Martina MFP0550 B Matfyz Praha 34:03 + 13:57
23. Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 34:23 + 14:17
24. Matějková Julie KAM0461 C OK Kamenice 36:10 + 16:04
25. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 36:30 + 16:24
26. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:34 + 16:28
27. Vláčilová Barbora RIC0457 C OB Říčany 41:21 + 21:15
28. Ripplová Emma DKP0460 C Oddíl OB Kotlářka 42:20 + 22:14
29. Horáčková Michaela DKP0551 B Oddíl OB Kotlářka 43:28 + 23:22
30. Motyčková Marie 5RX0550 NNN 43:53 + 23:47
31. Ludvíková Alice KNC0555 C Sokol Kostelec n. Č. l. 46:39 + 26:33
32. Pokorná Terezie RIC0552 B OB Říčany 47:36 + 27:30
33. Vosátková Eliška RIC0553 C OB Říčany 48:33 + 28:27
34. Jirkovská Magdaléna SLA0550 C SKOB Slaný 65:42 + 45:36
35. Rosendorfová Hana TAP0551 C KOB Tretra Praha 66:07 + 46:01
36. Botková Josefína KNC0551 C Sokol Kostelec n. Č. l. 72:31 + 52:25
37. Sukdoláková Lenka KNC0556 C Sokol Kostelec n. Č. l. 76:32 + 56:26
38. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 79:54 + 59:48
39. Čechová Klára SLA0552 C SKOB Slaný 86:10 + 66:04
Trešlová Veronika KAM0457 C OK Kamenice DISK
Dobiášová Anna ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
D16
3.26 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Tereza VSP0253 A USK Praha 33:23
2. Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 35:19 + 1:56
3. Titzová Adéla VSP0250 B USK Praha 38:39 + 5:16
4. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 39:35 + 6:12
5. Hankovcová Helena KAM0350 A OK Kamenice 44:11 + 10:48
6. Vítková Barbora DKL0250 C KOB Kladno 45:41 + 12:18
7. Mojžíšková Klára KAM0356 B OK Kamenice 46:00 + 12:37
8. Chrzová Eliška PGP0353 C SK Praga 46:24 + 13:01
9. Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 47:34 + 14:11
10. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 49:59 + 16:36
11. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 53:24 + 20:01
12. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 54:25 + 21:02
13. Novotná Marie PGP0354 C SK Praga 54:33 + 21:10
14. Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 55:18 + 21:55
15. Chalupová Aneta ROZ0250 C OK Roztoky 56:18 + 22:55
16. Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 58:03 + 24:40
17. Nentvichová Julie DOR0351 A OK Dobříš 59:02 + 25:39
18. Štěpánková Ema KAM0255 C OK Kamenice 59:54 + 26:31
19. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 63:02 + 29:39
20. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 66:39 + 33:16
21. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 68:26 + 35:03
D18
3.46 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 30:19
2. Šrámková Hana RIC0051 A OB Říčany 36:56 + 6:37
3. Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 37:10 + 6:51
4. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 37:51 + 7:32
5. Doubková Emma PGP0154 B SK Praga 39:32 + 9:13
6. Šimšová Barbora MFP0150 B Matfyz Praha 40:09 + 9:50
7. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 47:09 + 16:50
8. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:33 + 19:14
9. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 49:54 + 19:35
10. Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 51:06 + 20:47
11. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 51:19 + 21:00
12. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 69:29 + 39:10
13. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 75:00 + 44:41
14. Holzbachová Lucie DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka 84:23 + 54:04
15. Horalíková Eva DLP0050 C OOB TJ Dukla Praha 98:26 + 68:07
D20
3.52 km, 180 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3598
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašparová Adéla VSP9850 B USK Praha 36:15 3919
2. Sheshikova Anastasia KAM9853 B OK Kamenice 40:05 + 3:50 3557
3. Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 40:20 + 4:05 3533
4. Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 40:21 + 4:06 3532
5. Kopecká Johana VSP9950 B USK Praha 41:16 + 5:01 3445
6. Kopecká Eliška KNC9850 B Sokol Kostelec n. Č. l. 41:54 + 5:39 3385
7. Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 51:59 + 15:44 2434
8. Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka 69:01 + 32:46 827
9. Svátková Anna SLP9951 C OOB Slavia Praha 92:51 + 56:36 0
D21K
3.55 km, 150 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3698
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 C USK Praha 52:50 3837
2. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 53:01 + 0:11 3824
3. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 55:26 + 2:36 3655
4. Ouhrabková Radka SPC8152 C SPORTICUS team 56:13 + 3:23 3600
5. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 66:06 + 13:16 2906
6. Skobová Tereza VIP7855 C SK VIPrahlo 69:32 + 16:42 2665
7. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 73:30 + 20:40 2387
8. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 88:34 + 35:44 1330
9. Erbanová Petra ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 88:56 + 36:06
10. Gottvaldová Denisa DKL8550 C KOB Kladno 90:44 + 37:54 1178
11. Baziková Justýna TJP9851 C TJ Sokol Troja 95:18 + 42:28 858
Pokorná Marcela ROU9199 SKOB Roudnice nad Labem DISK
D21L
4.26 km, 190 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7166
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 40:15 7586
2. Pospíšilová Marie DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka 41:48 + 1:33 7316
3. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 43:28 + 3:13 7025
4. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 46:46 + 6:31 6448
5. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 50:19 + 10:04 5828
6. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 50:56 + 10:41 5720
7. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 52:33 + 12:18 5438
8. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 52:59 + 12:44 5362
9. Lavičková Michaela PGP9656 C SK Praga 54:47 + 14:32 5048
10. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 55:36 + 15:21
11. Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 57:02 + 16:47 4655
12. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 58:38 + 18:23 4375
13. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 59:43 + 19:28 4186
14. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 61:07 + 20:52 3941
15. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 64:57 + 24:42 3272
16. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 65:47 + 25:32 3126
17. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 65:50 + 25:35 3117
18. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:00 + 26:45 2913
19. Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 67:31 + 27:16 2823
20. Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 68:09 + 27:54 2713
21. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 71:20 + 31:05 2156
22. Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 71:32 + 31:17 2122
23. Macková Eva ZBP7950 C OOB SK Zbraslav 73:17 + 33:02 1816
24. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 77:56 + 37:41
25. Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 78:54 + 38:39 835
26. Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 80:38 + 40:23 532
27. Šustrová Jana ZBP7354 C OOB SK Zbraslav 82:16 + 42:01 247
28. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 82:53 + 42:38 139
29. Svobodná Šárka DKP8850 C Oddíl OB Kotlářka 87:17 + 47:02 0
30. Palasová Tereza DKP9151 C Oddíl OB Kotlářka 93:42 + 53:27 0
31. Kalošová TerKa TJP8950 C TJ Sokol Troja 95:44 + 55:29 0
32. Dobešová Kateřina KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 131:10 + 90:55 0
D35
3.41 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 34:43
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 36:03 + 1:20
3. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 36:31 + 1:48
4. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 36:44 + 2:01
5. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 39:46 + 5:03
6. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 41:02 + 6:19
7. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 41:16 + 6:33
8. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 42:06 + 7:23
9. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 43:01 + 8:18
10. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 43:29 + 8:46
11. Kuželová Michaela FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:16 + 9:33
12. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 44:43 + 10:00
13. Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 45:30 + 10:47
14. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 46:18 + 11:35
15. Šeborová Tereza DKL8150 C KOB Kladno 46:21 + 11:38
16. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 46:56 + 12:13
17. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 47:02 + 12:19
18. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 47:34 + 12:51
19. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:04 + 14:21
20. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 49:24 + 14:41
21. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 49:56 + 15:13
22. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 50:06 + 15:23
23. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:59 + 16:16
24. Berglová Lucie TJP8250 C TJ Sokol Troja 51:19 + 16:36
25. Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem 51:49 + 17:06
26. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 52:49 + 18:06
27. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 52:57 + 18:14
28. Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:46 + 19:03
29. Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 53:59 + 19:16
30. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 54:44 + 20:01
31. Koppová Ingrid SLP7960 C OOB Slavia Praha 54:50 + 20:07
32. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 54:52 + 20:09
33. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 55:27 + 20:44
34. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 59:07 + 24:24
35. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 59:13 + 24:30
36. Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 60:02 + 25:19
37. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 61:09 + 26:26
38. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 62:45 + 28:02
39. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 63:33 + 28:50
40. Vláčilová Kateřina JPV7757 C Oddíl OS SK Prostějov 64:14 + 29:31
41. Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 64:36 + 29:53
42. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 65:28 + 30:45
43. Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 69:01 + 34:18
44. Hánělová Katarina ZVO7351 C OB SK Zvole 70:00 + 35:17
45. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 70:54 + 36:11
46. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 76:22 + 41:39
47. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 79:54 + 45:11
48. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 83:55 + 49:12
49. Baxová Irena LBE8099 TJ Lokomotiva Beroun 92:27 + 57:44
50. Vintrová Kateřina NNN8075 Neregistrovaní 99:50 + 65:07
51. Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 120:54 + 86:11
Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja DISK
Čechová Radka SLA7550 C SKOB Slaný DISK
D45
3.11 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 37:15
2. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:53 + 1:38
3. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 38:56 + 1:41
4. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 40:17 + 3:02
5. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 40:32 + 3:17
6. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 40:39 + 3:24
7. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 41:03 + 3:48
8. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 41:38 + 4:23
9. Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 42:49 + 5:34
10. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 43:24 + 6:09
11. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 44:22 + 7:07
12. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 44:25 + 7:10
13. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 44:27 + 7:12
14. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 44:48 + 7:33
15. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 45:13 + 7:58
16. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 46:54 + 9:39
17. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 47:37 + 10:22
18. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 47:47 + 10:32
19. Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 49:38 + 12:23
20. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 50:05 + 12:50
21. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 50:19 + 13:04
22. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:11 + 13:56
23. Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 51:32 + 14:17
24. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 52:05 + 14:50
24. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 52:05 + 14:50
26. Nováková Eva KAM7251 C OK Kamenice 52:18 + 15:03
27. Kučerová Michaela RIC7253 C OB Říčany 52:25 + 15:10
28. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 52:32 + 15:17
29. Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 53:30 + 16:15
30. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 53:45 + 16:30
31. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 53:55 + 16:40
32. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 54:34 + 17:19
33. Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 55:12 + 17:57
34. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 60:31 + 23:16
35. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 62:34 + 25:19
36. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 62:57 + 25:42
37. Jandová Kateřina DKL7252 C KOB Kladno 62:58 + 25:43
38. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 66:11 + 28:56
39. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 67:00 + 29:45
40. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 70:36 + 33:21
41. Hadačová Pavla SOB7152 C SOBSA 77:08 + 39:53
42. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 77:32 + 40:17
43. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 79:15 + 42:00
44. Surkova Nadežda DKL7153 C KOB Kladno 84:47 + 47:32
45. Líbalová Marcela ROU6551 C SKOB Roudnice nad Labem 85:44 + 48:29
46. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 86:04 + 48:49
47. Daňková Daniela DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka 100:45 + 63:30
Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš DISK
D55
2.71 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 35:00
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 35:12 + 0:12
3. Tichovská Jitka PGP6153 C SK Praga 36:37 + 1:37
4. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 37:02 + 2:02
5. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 37:17 + 2:17
6. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 37:37 + 2:37
7. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 38:47 + 3:47
8. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 38:51 + 3:51
9. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 42:31 + 7:31
10. Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 43:50 + 8:50
11. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 44:40 + 9:40
12. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 44:52 + 9:52
13. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:36 + 10:36
14. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 47:35 + 12:35
15. Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 56:09 + 21:09
Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA DISK
D65
2.23 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 35:30
2. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 36:32 + 1:02
3. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 39:38 + 4:08
4. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 43:44 + 8:14
5. Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 93:23 + 57:53
H10
2.23 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš 25:42
2. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 26:26 + 0:44
3. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 27:17 + 1:35
4. Matys Ondřej DOR0803 C OK Dobříš 27:30 + 1:48
5. Brandejs Štěpán DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka 28:02 + 2:20
6. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 30:35 + 4:53
7. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 32:24 + 6:42
8. Peckl Kryštof DOR0806 C OK Dobříš 32:55 + 7:13
9. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 33:03 + 7:21
10. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 36:34 + 10:52
11. Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 39:15 + 13:33
12. Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 45:16 + 19:34
13. Vokůrka Václav ROZ1000 C OK Roztoky 48:28 + 22:46
14. Španěl Viktor DOR0901 C OK Dobříš 98:15 + 72:33
15. Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 104:42 + 79:00
Rybář Matěj DKP0908 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Mach David VSP0801 C USK Praha DISK
Fibír Jakub FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Motejzík Prokop DLP0900 C OOB TJ Dukla Praha DISK
Dostál Jorik DLP0803 C OOB TJ Dukla Praha DISK
H10L
2.94 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 27:29
2. Sotona Filip 1WC0900 Rychlí šneci 31:29 + 4:00
3. Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha 34:17 + 6:48
4. Janda Šimon DKL0800 C KOB Kladno 34:49 + 7:20
5. van Dongen Tim DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka 35:16 + 7:47
6. Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 35:55 + 8:26
7. Kříž Matěj KAM0900 C OK Kamenice 36:38 + 9:09
8. Ouda Kryštof 6KC1000 Neregistrovaný 38:21 + 10:52
9. Pačes František KNC0801 C Sokol Kostelec n. Č. l. 39:07 + 11:38
10. Krutský Vavřinec FSP0902 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:24 + 11:55
11. Klíma Mikuláš 40:54 + 13:25
12. Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 45:06 + 17:37
13. Koukal Jan ODV1001 C TJ Aero Odolena Voda 46:45 + 19:16
14. Pilař František CEP0900 C Čepíci 47:27 + 19:58
15. Ouhrabka Vít TAP1002 C KOB Tretra Praha 47:34 + 20:05
16. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 47:49 + 20:20
17. Bergl Jonáš TJP1100 C TJ Sokol Troja 51:08 + 23:39
18. Gregor Kevin DOR1001 C OK Dobříš 52:45 + 25:16
19. Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 58:11 + 30:42
20. Ouda Filip 6KC0800 Neregistrovaný 58:26 + 30:57
21. Halaška Michael DKP0907 C Oddíl OB Kotlářka 59:08 + 31:39
22. Prox Jan 2HC1000 NNN Px 59:38 + 32:09
23. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 66:57 + 39:28
24. Dvořák Patrik DKP0905 C Oddíl OB Kotlářka 67:22 + 39:53
25. Vaněček Jan TJP0800 C TJ Sokol Troja 68:12 + 40:43
Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda DISK
Gurecký Vojtěch TJP0900 C TJ Sokol Troja DISK
H12
2.74 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Patrik ROZ0800 B OK Roztoky 21:22
2. Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 23:18 + 1:56
3. Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 26:29 + 5:07
4. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 26:45 + 5:23
5. Skripnik Matouš FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:28 + 6:06
6. Husák Ondřej SLA0600 B SKOB Slaný 28:47 + 7:25
7. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 29:09 + 7:47
8. Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:10 + 7:48
9. Maroušek Dominik DKP0716 C Oddíl OB Kotlářka 31:31 + 10:09
10. Čech Adam ROZ0601 C OK Roztoky 31:39 + 10:17
11. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 31:52 + 10:30
12. Kubát Matyáš RIC0601 C OB Říčany 33:43 + 12:21
13. Víteček Šimon DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka 33:59 + 12:37
14. Hlaváček Vojtěch TAP0700 C KOB Tretra Praha 34:04 + 12:42
15. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 34:20 + 12:58
16. Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 35:03 + 13:41
17. Lacina Jan DKP0717 C Oddíl OB Kotlářka 35:30 + 14:08
18. Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole 35:35 + 14:13
19. Španěl Filip DOR0704 C OK Dobříš 36:15 + 14:53
20. Meier David VSP0606 B USK Praha 37:36 + 16:14
21. Hradil Martin HCE0600 C TJ Hostivice 37:44 + 16:22
22. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 38:22 + 17:00
23. Václavík Martin SLA0601 C SKOB Slaný 39:05 + 17:43
24. Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem 39:55 + 18:33
25. Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš 40:25 + 19:03
26. Beran František SLA0700 C SKOB Slaný 40:28 + 19:06
27. Němeček Štěpán RIC0705 C OB Říčany 41:38 + 20:16
28. Svoboda František ROZ0700 C OK Roztoky 43:05 + 21:43
29. Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 45:02 + 23:40
30. Motyčka Filip TAP0704 C KOB Tretra Praha 45:39 + 24:17
31. Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 45:45 + 24:23
32. Daněk Jan DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka 46:20 + 24:58
33. Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 46:22 + 25:00
34. Geisler Richard DKL0700 C KOB Kladno 47:57 + 26:35
35. Černý Vojtěch DKP0712 C Oddíl OB Kotlářka 48:50 + 27:28
36. Brdička Tomáš FSP0710 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:54 + 29:32
37. Lazar Tomáš RIC0704 C OB Říčany 54:51 + 33:29
38. Klíma Filip TAP0610 C KOB Tretra Praha 55:03 + 33:41
39. Pop Jonáš TAP0600 C KOB Tretra Praha 55:25 + 34:03
40. Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 56:57 + 35:35
41. Hruška Marek DOR0604 C OK Dobříš 60:08 + 38:46
42. Hroněk Štěpán VSP0700 C USK Praha 63:15 + 41:53
43. Dudl Vojtěch ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda 63:37 + 42:15
44. Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 64:16 + 42:54
45. Göth Mikuláš PGP0602 C SK Praga 65:51 + 44:29
46. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 67:13 + 45:51
47. Tofel Šimon TAP0605 C KOB Tretra Praha 67:46 + 46:24
48. Rataj Vít DLP0702 C OOB TJ Dukla Praha 69:56 + 48:34
49. Motyčka Jan 9BC0700 NNN 73:33 + 52:11
50. Weiss Hugo DLP0701 C OOB TJ Dukla Praha 73:48 + 52:26
51. Lukeš Josef 1EC-000 Outdoor PRG 90:34 + 69:12
Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný DISK
Mazánek Vojta TAP0611 C KOB Tretra Praha DISK
Chmelík Štěpán DOR0703 C OK Dobříš DISK
H14
3.30 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 25:39
2. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 26:51 + 1:12
3. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 27:19 + 1:40
4. Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 28:35 + 2:56
5. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 29:55 + 4:16
6. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 31:06 + 5:27
7. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 32:10 + 6:31
8. Blaha Michal EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha 32:57 + 7:18
9. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 33:26 + 7:47
10. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 36:15 + 10:36
11. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 36:25 + 10:46
12. Smolka Jakub TAP0500 C KOB Tretra Praha 36:34 + 10:55
13. Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 36:54 + 11:15
14. Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 37:20 + 11:41
15. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 38:31 + 12:52
16. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 39:17 + 13:38
17. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 39:24 + 13:45
18. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 39:45 + 14:06
19. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 40:05 + 14:26
20. Milota Jakub KAM0503 B OK Kamenice 40:21 + 14:42
21. Šiler Martin KAM0501 B OK Kamenice 41:19 + 15:40
22. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 41:22 + 15:43
23. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 41:34 + 15:55
24. Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 44:08 + 18:29
25. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 44:53 + 19:14
26. Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 45:15 + 19:36
27. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 46:58 + 21:19
28. Kužel Jan FSP0400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:49 + 22:10
29. Marhold Václav ZVO0501 B OB SK Zvole 48:30 + 22:51
30. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 50:12 + 24:33
31. Ráž Miloslav PGP0406 C SK Praga 50:29 + 24:50
32. Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 50:34 + 24:55
33. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 51:17 + 25:38
34. Herynek Jan DOR0411 C OK Dobříš 58:32 + 32:53
35. Schnabl David RIC0508 C OB Říčany 58:48 + 33:09
36. Černý Matouš TAP0501 B KOB Tretra Praha 60:53 + 35:14
37. Pačes Marek KNC0402 C Sokol Kostelec n. Č. l. 61:51 + 36:12
38. Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 66:54 + 41:15
39. Němeček Matouš RIC0510 C OB Říčany 72:59 + 47:20
40. Španěl Vojtěch DOR0407 C OK Dobříš 74:05 + 48:26
41. Lukeš František 1EC-001 Outdoor PRG 80:14 + 54:35
42. Tolar Hynek RIC0505 B OB Říčany 81:50 + 56:11
43. Kačer Jakub ZVO0400 C OB SK Zvole 86:30 + 60:51
44. Halač Viktor 1EC0500 Outdoor PRG 92:11 + 66:32
45. Stelšovský Karel 6KC0500 Neregistrovaný 137:07 + 111:28
46. Španěl Benedikt DOR0508 C OK Dobříš 141:09 + 115:30
Surkov Jury DKL0402 C KOB Kladno DISK
Jirkovský Jan SLA0500 C SKOB Slaný DISK
H16
3.68 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 33:39
2. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 33:50 + 0:11
3. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 36:00 + 2:21
4. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 37:31 + 3:52
5. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 37:49 + 4:10
6. Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice 38:03 + 4:24
7. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 39:37 + 5:58
8. Bolehovský Michal VSP0202 B USK Praha 43:16 + 9:37
9. Rejnek Lukáš RIC0203 C OB Říčany 43:54 + 10:15
10. Rožek Vilém RIC0301 C OB Říčany 45:17 + 11:38
11. Trnka Martin jun VSP0300 B USK Praha 52:14 + 18:35
12. Hejsek Filip KAM0204 C OK Kamenice 55:29 + 21:50
13. Svoboda Luděk DKL0200 C KOB Kladno 56:47 + 23:08
14. Svoboda Jáchym ROZ0200 C OK Roztoky 61:04 + 27:25
15. Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 61:17 + 27:38
16. Albrecht Adam KAM0203 B OK Kamenice 71:48 + 38:09
17. Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 74:50 + 41:11
18. Solár Vojtěch PGP0310 C SK Praga 94:52 + 61:13
Hrubý František 6YC0200 Neregistrovaní DISK
Kozadajev Adam KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Hadač Jakub SOB0202 C SOBSA DISK
H18
4.40 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Forst Antonín PGP0106 B SK Praga 36:27
2. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 38:23 + 1:56
3. Buk Petr ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem 38:45 + 2:18
4. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 46:41 + 10:14
5. Buk Ondřej ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem 51:49 + 15:22
6. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 57:33 + 21:06
7. Marhold Ondřej ZVO0101 B OB SK Zvole 59:56 + 23:29
8. Brachtl Adam ZVO0102 C OB SK Zvole 62:49 + 26:22
9. Pecháček Vít RIC0101 C OB Říčany 72:45 + 36:18
10. Volek Jaroslav KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l. 76:10 + 39:43
11. Čech Richard SLA0001 C SKOB Slaný 77:36 + 41:09
12. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 153:35 + 117:08
H20
4.70 km, 200 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2288
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:31 2515
2. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 60:17 + 2:46 2411
3. Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 69:13 + 11:42 2076
4. Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 75:51 + 18:20 1828
5. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 89:06 + 31:35 1332
H21L
5.67 km, 230 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8190
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 43:15 8387
2. Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 43:29 + 0:14 8342
3. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 43:32 + 0:17 8332
4. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 44:17 + 1:02 8188
5. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 44:22 + 1:07 8172
6. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 44:43 + 1:28 8105
7. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:47 + 1:32 8092
8. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 46:19 + 3:04 7797
9. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 47:01 + 3:46 7662
10. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 47:08 + 3:53 7640
11. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 47:23 + 4:08 7592
12. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 47:32 + 4:17 7563
13. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 47:35 + 4:20 7553
14. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 48:26 + 5:11 7390
15. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 49:30 + 6:15 7184
16. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 50:08 + 6:53 7063
17. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 50:57 + 7:42 6905
18. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 51:01 + 7:46 6893
19. Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 51:31 + 8:16 6796
20. Vítek Karel PGP9904 SK Praga 52:08 + 8:53
21. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 52:11 + 8:56 6668
22. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 52:33 + 9:18 6598
23. Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team 53:00 + 9:45 6511
24. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 53:29 + 10:14 6418
25. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:32 + 11:17 6216
26. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 54:52 + 11:37 6152
27. Třebický Vladimír DKP8404 C Oddíl OB Kotlářka 55:15 + 12:00 6078
28. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 55:56 + 12:41 5947
29. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 56:03 + 12:48 5924
30. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 56:09 + 12:54 5905
31. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 56:30 + 13:15 5838
32. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 56:51 + 13:36 5770
33. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 57:06 + 13:51 5722
34. Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 57:35 + 14:20 5629
35. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 57:43 + 14:28 5604
36. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 57:44 + 14:29 5600
37. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 60:01 + 16:46 5161
38. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:12 + 16:57 5126
39. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 60:59 + 17:44 4975
40. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 61:15 + 18:00 4924
41. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:21 + 18:06 4905
42. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 61:56 + 18:41 4792
43. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 62:12 + 18:57 4741
44. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 62:13 + 18:58 4738
45. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 62:21 + 19:06 4712
46. Ždimera Jan PGP9903 B SK Praga 63:39 + 20:24 4462
47. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 63:55 + 20:40 4411
48. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:20 + 21:05 4331
49. Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka 65:26 + 22:11 4119
50. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 65:32 + 22:17 4100
51. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 66:42 + 23:27 3875
52. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:56 + 25:41 3446
53. Pangrác Ondřej MFP7603 C Matfyz Praha 69:14 + 25:59 3388
54. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 72:38 + 29:23 2734
55. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 72:47 + 29:32 2705
56. Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 73:41 + 30:26 2532
57. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 73:53 + 30:38 2493
58. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 80:00 + 36:45 1317
59. Brabec Tomáš 95:06 + 51:51
60. Velemínský David 137:55 + 94:40
61. Hárovník Jaromír 139:58 + 96:43
Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team DISK 0
Buzek Martin PGP8401 C SK Praga DISK 0
H35
4.79 km, 210 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 41:43
2. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:33 + 1:50
3. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 43:37 + 1:54
4. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 45:16 + 3:33
5. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 46:53 + 5:10
6. Kužel Tomáš FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:08 + 5:25
7. Pucherna Eduard SMR7401 C SNS Smržovka 47:37 + 5:54
8. Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 48:02 + 6:19
9. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:30 + 7:47
10. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 50:30 + 8:47
11. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 50:43 + 9:00
12. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 51:05 + 9:22
13. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 51:59 + 10:16
14. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 52:14 + 10:31
15. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 52:45 + 11:02
16. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 53:14 + 11:31
17. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 55:02 + 13:19
18. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 55:23 + 13:40
19. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 55:34 + 13:51
20. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 57:55 + 16:12
21. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 58:28 + 16:45
22. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 59:29 + 17:46
23. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 60:44 + 19:01
24. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 60:53 + 19:10
25. Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 62:48 + 21:05
26. Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 63:12 + 21:29
27. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 64:03 + 22:20
28. Foršt Jakub DOR7501 C OK Dobříš 66:04 + 24:21
29. Motyčka Michal 9BC7401 NNN 66:21 + 24:38
30. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 68:34 + 26:51
31. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 68:48 + 27:05
32. Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice 71:17 + 29:34
33. Doležal Martin PGP8100 C SK Praga 71:31 + 29:48
34. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 72:31 + 30:48
35. Chmelík Petr DOR8100 C OK Dobříš 72:46 + 31:03
36. Ouda Martin 6KC0000 Neregistrovaný 73:50 + 32:07
37. Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 74:02 + 32:19
38. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 74:06 + 32:23
39. Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 77:42 + 35:59
40. Motejzík Petr DLP7600 C OOB TJ Dukla Praha 78:32 + 36:49
41. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 88:24 + 46:41
42. Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 98:33 + 56:50
43. Rejnek Tomáš RIC7800 C OB Říčany 99:24 + 57:41
44. Hladík Zdeněk DKP7401 C Oddíl OB Kotlářka 99:30 + 57:47
45. Pokorný Stanislav RIC7602 C OB Říčany 99:49 + 58:06
46. Dostál Tomáš NNN3535 Neregistrovaní 101:34 + 59:51
47. Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 104:49 + 63:06
48. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 113:34 + 71:51
49. Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 115:15 + 73:32
50. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 133:10 + 91:27
51. Schnabl Petr RIC7404 C OB Říčany 148:20 + 106:37
52. Tuček Michal DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka 333:00 + 291:17
Šlapánek René ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Hroněk Jan VSP7420 C USK Praha DISK
Müller Vladimír HCE7700 C TJ Hostivice DISK
H45
3.79 km, 160 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 32:14
2. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 38:53 + 6:39
3. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 38:56 + 6:42
4. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 38:58 + 6:44
5. Mach Radovan VSP6600 C USK Praha 39:02 + 6:48
6. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 39:03 + 6:49
7. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 40:31 + 8:17
8. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 40:44 + 8:30
9. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 41:24 + 9:10
10. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 42:19 + 10:05
11. Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole 42:40 + 10:26
12. Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 42:57 + 10:43
13. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 43:29 + 11:15
14. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 44:34 + 12:20
15. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 44:51 + 12:37
16. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:58 + 12:44
17. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 45:14 + 13:00
18. Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:53 + 13:39
19. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 46:44 + 14:30
20. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 47:02 + 14:48
21. Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš 47:39 + 15:25
22. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 49:43 + 17:29
23. Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 50:55 + 18:41
24. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 51:42 + 19:28
25. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 51:53 + 19:39
25. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 51:53 + 19:39
27. Halač Jaroslav 1EC6700 Outdoor PRG 53:29 + 21:15
28. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 54:34 + 22:20
29. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 56:29 + 24:15
30. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 56:49 + 24:35
31. Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 57:49 + 25:35
32. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 58:49 + 26:35
33. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 60:30 + 28:16
34. Bulíř Jiří TAP KOB Tretra Praha 60:38 + 28:24
35. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 61:17 + 29:03
36. Novák Ondřej KAM7300 C OK Kamenice 62:02 + 29:48
37. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 65:31 + 33:17
38. Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 65:57 + 33:43
39. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 66:11 + 33:57
40. Hruška Jan DOR7000 C OK Dobříš 68:56 + 36:42
41. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 71:41 + 39:27
42. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 79:24 + 47:10
43. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:05 + 57:51
Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa DISK
H55
3.12 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 31:41
2. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 32:08 + 0:27
3. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 33:38 + 1:57
4. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 34:54 + 3:13
5. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 35:03 + 3:22
6. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 36:14 + 4:33
7. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 36:55 + 5:14
8. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 37:33 + 5:52
9. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:35 + 6:54
10. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 39:10 + 7:29
11. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 41:54 + 10:13
12. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 43:28 + 11:47
13. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 44:37 + 12:56
14. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 45:01 + 13:20
15. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 46:28 + 14:47
16. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 46:29 + 14:48
17. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 47:18 + 15:37
18. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 51:08 + 19:27
19. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 52:23 + 20:42
20. Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 52:37 + 20:56
21. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 52:42 + 21:01
22. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 54:41 + 23:00
23. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:08 + 23:27
24. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 55:52 + 24:11
H65
2.59 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 31:31
2. Lebduška Petr ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem 34:20 + 2:49
3. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 35:11 + 3:40
4. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 35:55 + 4:24
5. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:35 + 5:04
6. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 39:36 + 8:05
7. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 42:07 + 10:36
8. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 42:59 + 11:28
9. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 46:35 + 15:04
10. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 51:56 + 20:25
11. Dvořák Jaromír TUV4600 C SOK TJ Turnov 54:36 + 23:05
Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha DISK
Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Bitter Jiří KNC5201 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
H75
2.24 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 36:31
2. Javůrek Jaromír 17X4100 Aktivity v přirodě 41:38 + 5:07
3. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 45:19 + 8:48
4. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 47:35 + 11:04
5. Kalivoda Vladimír KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 82:53 + 46:22
6. Veselý Radko TJP4200 C TJ Sokol Troja 83:25 + 46:54
7. Kalivoda Viktor KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 92:36 + 56:05
Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga DISK
HDR
2.67 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubát Lukáš RIC0804 C OB Říčany 36:53
2. Pangrácová Eva MFP1051 C Matfyz Praha 37:52 + 0:59
3. Motyčka Michal 9BC0701 NNN 38:15 + 1:22
4. Ouda Tomáš 6KC1200 Neregistrovaný 39:38 + 2:45
5. Lazar David RIC1001 C OB Říčany 40:13 + 3:20
6. Skála Šimon RIC0901 C OB Říčany 41:27 + 4:34
7. Andrle Hynek KNC1020 Sokol Kostelec n. Č. l. 41:38 + 4:45
8. Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 44:12 + 7:19
9. Španěl Vít DOR1100 C OK Dobříš 44:59 + 8:06
10. Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 45:36 + 8:43
11. Kabátová Anna 45:54 + 9:01
12. Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 46:46 + 9:53
13. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:27 + 10:34
14. Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 47:32 + 10:39
15. Horová Adéla LOU1151 C SK Moravan Louňovice 48:32 + 11:39
16. Pilchová Sofie ODV0751 C TJ Aero Odolena Voda 48:58 + 12:05
17. Šedivý Marek PGP1400 C SK Praga 49:01 + 12:08
18. Pospíšil Jakub BZP Báječné ženy v orientačním běhu 49:45 + 12:52
19. Lázničková Eliška LOU1052 C SK Moravan Louňovice 50:22 + 13:29
20. Gošev Martin LOU SK Moravan Louňovice 50:30 + 13:37
21. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 50:39 + 13:46
22. Láznička Adam LOU0700 C SK Moravan Louňovice 50:43 + 13:50
23. Nováková Kristýna LOU1150 C SK Moravan Louňovice 51:04 + 14:11
24. Machek Viktor LOU7500 C SK Moravan Louňovice 51:14 + 14:21
25. Bydžovský Filip LOU1001 C SK Moravan Louňovice 51:24 + 14:31
26. Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 51:25 + 14:32
27. Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 51:26 + 14:33
28. Holešínský Albert NNN1214 Neregistrovaní 52:05 + 15:12
29. Topičová Laura LOU1152 C SK Moravan Louňovice 52:19 + 15:26
30. Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 52:59 + 16:06
31. Mička Timotej TJP1003 C TJ Sokol Troja 53:20 + 16:27
32. Dobiáš Jaromír ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem 53:29 + 16:36
33. Dobiášová Eliška ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem 54:27 + 17:34
34. Vintr Filip NNN1216 Neregistrovaní 55:12 + 18:19
35. Darmovzal Marek PGP1300 C SK Praga 55:29 + 18:36
36. Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 55:52 + 18:59
37. Kolářová Veronika LOU1050 C SK Moravan Louňovice 56:01 + 19:08
38. Prchlíková Kristýna LOU1053 C SK Moravan Louňovice 56:06 + 19:13
39. Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice 56:54 + 20:01
40. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 56:57 + 20:04
41. Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 57:34 + 20:41
42. Kubelková Marie 58:37 + 21:44
43. Dvořák Pavel 58:42 + 21:49
44. Altman Michal 58:46 + 21:53
45. Hladík Filip DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka 58:55 + 22:02
46. Bašusová Olga SCP1250 C OK Sparta Praha 59:01 + 22:08
47. Khelová Bára SCP1350 C OK Sparta Praha 59:17 + 22:24
48. Altmanová Zuzana 61:35 + 24:42
49. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 61:36 + 24:43
50. Halaška David DKP1201 C Oddíl OB Kotlářka 62:28 + 25:35
50. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 62:28 + 25:35
52. Vrátil Pavel 62:35 + 25:42
53. Lešek Jakub 62:38 + 25:45
54. Luxík Karel 61C1300 Stara Hut 62:46 + 25:53
55. Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 63:55 + 27:02
56. Víšková Kristýnka 64:33 + 27:40
57. Hruška Tomáš DOR1002 C OK Dobříš 64:36 + 27:43
58. Cichra Patrik TAP KOB Tretra Praha 65:37 + 28:44
59. Preisler Kryštov 66:06 + 29:13
60. Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 66:09 + 29:16
61. Ryppelová Anna TAP0954 C KOB Tretra Praha 66:23 + 29:30
62. Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha 67:54 + 31:01
63. Viktorová Klára PGP0753 C SK Praga 68:16 + 31:23
63. Viktora Jan PGP1002 C SK Praga 68:16 + 31:23
65. Kukačková Jana 68:40 + 31:47
66. Hlídek Matyáš LOU1100 C SK Moravan Louňovice 69:10 + 32:17
66. Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 69:10 + 32:17
68. van Dongen Annemiek DKP1257 C Oddíl OB Kotlářka 69:17 + 32:24
69. Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 69:21 + 32:28
70. Škáchová Evelína KAM1093 OK Kamenice 70:57 + 34:04
71. Pilař Jiří CEP1300 C Čepíci 72:06 + 35:13
72. Bezděková Veronika PGP SK Praga 75:22 + 38:29
73. Lohr Antonín 77:18 + 40:25
74. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 77:43 + 40:50
75. Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 83:10 + 46:17
76. Havlová Veronika KNC0950 Sokol Kostelec n. Č. l. 83:50 + 46:57
77. Kuželová Ela FSP0750 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:34 + 47:41
78. Matyšek Stanislav PLU7612 C TJ SOKOL Plumlov 85:58 + 49:05
79. Havlák Tobiáš ROU1301 C SKOB Roudnice nad Labem 86:26 + 49:33
80. Merkun Michal 87:11 + 50:18
81. Motyčka Michael TAP1003 C KOB Tretra Praha 90:33 + 53:40
82. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 91:24 + 54:31
83. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 93:24 + 56:31
84. Ouhrabková Bára SPC1256 C SPORTICUS team 93:36 + 56:43
85. Břízková Anna LOU0851 C SK Moravan Louňovice 94:58 + 58:05
86. Proxová Veronika 2HC1350 NNN Px 97:38 + 60:45
87. Musilová Rozálie LOU1251 C SK Moravan Louňovice 104:51 + 67:58
88. Brdičková Jana FENRI 109:09 + 72:16
89. Rybář Filip DKP1107 C Oddíl OB Kotlářka 109:10 + 72:17
90. Tomanová Tereza LOU0650 C SK Moravan Louňovice 123:59 + 87:06
91. Fišerová Tereza LOU1086 SK Moravan Louňovice 124:04 + 87:11
Hárovník Čestmír DISK
Kohoutek Lukáš RIC OB Říčany DISK
Šťovíček Vojta KNC0802 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Mojžíšová Veronika DISK
Tlustý Sebastián a Eliáš DISK
Huková Justín TJP1251 TJ Sokol Troja DISK
Berglová Amálie TJP1450 C TJ Sokol Troja DISK
Lysý Kristián DISK
Bulířová Dora TAP KOB Tretra Praha DISK
Karban Ondřej DKP1100 C Oddíl OB Kotlářka DISK
P3
3.16 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Radek DOR7404 C OK Dobříš 28:50
2. Štůla David 31:46 + 2:56
3. Berný Jan ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda 34:38 + 5:48
4. Sotona Martin 1WC7400 Rychlí šneci 35:14 + 6:24
5. Linhart Václav 36:16 + 7:26
6. Havlíček Tomáš KNC8700 C Sokol Kostelec n. Č. l. 37:29 + 8:39
7. Andrlová Vendula KNC8080 Sokol Kostelec n. Č. l. 38:26 + 9:36
8. Levrincová Petra 38:43 + 9:53
9. Voburka Zdeněk ZBP6100 OOB SK Zbraslav 38:55 + 10:05
10. Kopecký Vojtěch 39:09 + 10:19
11. Vintr Radek NNN7509 Neregistrovaní 39:47 + 10:57
12. Titzová Pavlína 40:11 + 11:21
13. Truncová Lenka ODV7575 TJ Aero Odolena Voda 40:40 + 11:50
14. Geffertová Radka 40:55 + 12:05
15. Balejová Veronika KAM7253 C OK Kamenice 41:34 + 12:44
16. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 41:41 + 12:51
17. Dubská Radka 28Z8150 Neregistrovaná 42:13 + 13:23
18. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 42:29 + 13:39
19. Kirchman Miloš 42:37 + 13:47
20. Hrušková Blanka 42:43 + 13:53
21. Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 42:50 + 14:00
22. Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga 43:24 + 14:34
23. Kubátová Jana RIC OB Říčany 43:35 + 14:45
24. Halašková Petra DKP7755 C Oddíl OB Kotlářka 43:54 + 15:04
25. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 44:06 + 15:16
26. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 44:19 + 15:29
27. Hejsková Bohumila KAM6852 C OK Kamenice 44:40 + 15:50
28. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 46:36 + 17:46
29. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 47:02 + 18:12
30. Pačes Martin FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:00 + 19:10
31. Dudlová Jana ODV7576 TJ Aero Odolena Voda 48:13 + 19:23
32. Vacíková Jana NNN5059 Neregistrovaní 48:22 + 19:32
33. Darmovzal Martin 59Z7400 Uhříněves 48:30 + 19:40
34. Klíma Samuel NNN2020 Neregistrovaní 48:35 + 19:45
35. Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 48:37 + 19:47
36. Matejovská Hana 48:49 + 19:59
37. Němečková Michaela RIC7452 C OB Říčany 48:58 + 20:08
38. Španělová Markéta DOR7152 OK Dobříš 49:20 + 20:30
39. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 49:40 + 20:50
40. Prylová Pavla TJP7550 C TJ Sokol Troja 50:12 + 21:22
41. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 50:15 + 21:25
42. Dudl Jan ODV7526 TJ Aero Odolena Voda 50:30 + 21:40
43. Rážová Milena 99Z7650 Lísteček 50:56 + 22:06
44. Nováčková Anna DOR8650 OK Dobříš 51:02 + 22:12
45. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 51:22 + 22:32
46. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 51:54 + 23:04
47. Voborská Jana PGP8454 C SK Praga 52:14 + 23:24
47. Kovařovic David TAP KOB Tretra Praha 52:14 + 23:24
49. Kovařovic Šimon TAP KOB Tretra Praha 52:39 + 23:49
50. Valenta Jan 54:47 + 25:57
51. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 54:51 + 26:01
52. Vintr Matěj NNN7511 Neregistrovaní 56:04 + 27:14
53. Vintr Jakub NNN7510 Neregistrovaní 56:51 + 28:01
54. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 57:30 + 28:40
55. Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 58:10 + 29:20
56. Hejmová Tereza 58:19 + 29:29
57. Priehodová Kateřina 99Z7800 Lísteček 58:20 + 29:30
58. Borecký Patrik 58:36 + 29:46
59. Sukdoláková Lenka KNC7950 Sokol Kostelec n. Č. l. 59:45 + 30:55
60. Fortelka Jiří KNC0702 C Sokol Kostelec n. Č. l. 60:39 + 31:49
61. Šilerová Kamila KAM9095 OK Kamenice 60:48 + 31:58
62. Chmelíková Vlasta DOR7753 OK Dobříš 62:47 + 33:57
63. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:53 + 35:03
64. Vondrová Jitka FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:29 + 35:39
65. Prox Jakub 2HC7400 NNN Px 64:51 + 36:01
66. Vondra Tomáš FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:19 + 36:29
67. Šuráňová Hedvika KAM0758 C OK Kamenice 65:21 + 36:31
68. Pumpr Adam 65:28 + 36:38
69. Šumberová Alžběta 65:42 + 36:52
70. Straková Martina 66:36 + 37:46
71. Mojžíš Daniel 69:21 + 40:31
72. Hroňková Milada VSP7455 C USK Praha 70:04 + 41:14
73. Pokorný Luboš 70:09 + 41:19
74. Chrz Pavel KUL6700 C KOB Ústí nad Labem 71:00 + 42:10
75. Moráčková Meda ZBP1750 C OOB SK Zbraslav 71:46 + 42:56
76. Červenková Markéta 72:03 + 43:13
77. Trunec Antonín ODV7525 TJ Aero Odolena Voda 73:23 + 44:33
78. Pinkrová Šárka HCE8350 C TJ Hostivice 77:57 + 49:07
79. Pelikánová Lucie MFP6950 C Matfyz Praha 80:10 + 51:20
80. Matějka Martin 80:51 + 52:01
81. Šťovíčková Vendula KNC0652 C Sokol Kostelec n. Č. l. 83:40 + 54:50
82. Bürgerová Nela Antonie KNC0851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 84:13 + 55:23
83. Hudková Olga KNC0650 C Sokol Kostelec n. Č. l. 84:32 + 55:42
84. Kohoutková Lucie KNC0554 C Sokol Kostelec n. Č. l. 85:14 + 56:24
85. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 85:49 + 56:59
86. Jankovcová Marie TJP3950 C TJ Sokol Troja 124:31 + 95:41
87. Proxová Lada 2HC8350 NNN Px 171:08 + 142:18
T5
5.00 km, 220 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Obuškevič Jan SMR7000 C SNS Smržovka 49:00
2. Titz Pavel VSP7400 C USK Praha 51:38 + 2:38
3. Hanák Petr 52:29 + 3:29
4. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 56:24 + 7:24
5. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 57:26 + 8:26
6. Huková Petra TJP7350 C TJ Sokol Troja 64:05 + 15:05
7. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:43 + 17:43
8. Weislová Eva TJP6750 C TJ Sokol Troja 71:41 + 22:41
9. Votava Štěpán KNC Sokol Kostelec n. Č. l. 72:57 + 23:57
10. Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany 75:13 + 26:13
11. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 75:33 + 26:33
12. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 76:13 + 27:13
13. Čechová Lenka NNN9080 Neregistrovaní 77:15 + 28:15
14. Svátek Vojtěch SLP6701 C OOB Slavia Praha 79:39 + 30:39
15. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 80:16 + 31:16
16. Janík Pavel SOB6802 C SOBSA 81:03 + 32:03
17. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 83:00 + 34:00
18. Bláha David 6KC9500 Neregistrovaný 85:30 + 36:30
19. Kukačková Renata 5VX7950 Neregistrovaní-Kuk. 86:21 + 37:21
20. Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 87:40 + 38:40
21. Janíková Kateřina SOB0050 C SOBSA 88:39 + 39:39
22. Plch Martin 92:30 + 43:30
23. Karban Zdeněk DKP7700 C Oddíl OB Kotlářka 93:30 + 44:30
24. Malý Jakub NNN9130 Neregistrovaní 96:02 + 47:02
25. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 98:28 + 49:28
26. Matějovský Jiří 102:04 + 53:04
27. Straka Michal 108:55 + 59:55
28. Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 109:48 + 60:48
29. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 115:40 + 66:40
30. Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 125:36 + 76:36
31. Straka Jaroslav 126:48 + 77:48
32. Janíková Martina SOB6750 C SOBSA 137:47 + 88:47
33. Bednářová Barbora 6KC7650 Neregistrovaný 139:43 + 90:43
34. Paulino Jose MKP8600 C SK GORDIC Praha Kačerov 141:09 + 92:09
35. Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaný 154:27 + 105:27
36. Ondřichová Lucie NNN7075 Neregistrovaní 164:07 + 115:07
Valášková Šárka KAM6951 C OK Kamenice DISK
Valášek Petr KAM6600 C OK Kamenice DISK
Sukdolák Petr KNC8000 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Andrle Jakub KNC8230 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha DISK
Špidla Šimon DISK
Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Petrák Karel ZBP OOB SK Zbraslav DISK