Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Chyňava
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Pelechovka, A4, měřítko 1:10 000, ekvidistance 5 m, mapový klíč ISOM 2017
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Kavka Jiří - R3
Stavitel tratí:
Kavková Dana - R3
JURY:
Nováková Jiřina, Havlíčková Jindra, Karmazín Pavel
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí, bez zaznamenaných stížností, protest nebyl podán a jury se nesešla. HR schválil výsledky v plném rozsahu. Pořadatel děkuje obci Chýňava a SDH Chýňava za obětavé zajištění krásného shromaždiště a vytvoření podmínek pro zdárný průbeh obou závodů.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     H85     T3     T5    
D10
1.29 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 10:19
2. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 12:00 + 1:41
3. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 12:03 + 1:44
4. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 12:06 + 1:47
5. Bulířová Žofie TAP0850 KOB Tretra Praha 12:41 + 2:22
6. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 13:37 + 3:18
7. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 14:05 + 3:46
8. Zákoucká Barbora DKP0859 Oddíl OB Kotlářka 14:15 + 3:56
9. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 14:21 + 4:02
10. Kindlová Anežka RIC0850 OB Říčany 14:22 + 4:03
11. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 14:54 + 4:35
12. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 15:08 + 4:49
13. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 15:58 + 5:39
14. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 16:08 + 5:49
15. Kváčová Anna DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 18:16 + 7:57
16. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 20:01 + 9:42
17. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 26:10 + 15:51
18. Stará Žofie FSP0851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:06 + 17:47
19. Ovčáčková Barbora TAP0856 KOB Tretra Praha 33:31 + 23:12
MS Pražanová Veronika DKL0751 KOB Kladno 15:53 + 5:34
D10L
1.29 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 11:56
2. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 12:58 + 1:02
3. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 14:14 + 2:18
4. Oliveriusová Anna BZP0850 Báječné ženy v orientačním běhu 14:17 + 2:21
5. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 14:23 + 2:27
6. Hánělová Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 15:47 + 3:51
7. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 16:14 + 4:18
8. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 17:29 + 5:33
9. Kopecká Marie VSP0951 USK Praha 18:00 + 6:04
10. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 18:07 + 6:11
11. Pelechová Eliška KAM0856 OK Kamenice 19:01 + 7:05
12. Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 20:03 + 8:07
13. Vondrová Eliška FSP0850 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:06 + 8:10
14. Hezká Adéla DOR1053 OK Dobříš 21:26 + 9:30
15. Geffertová Marta FSP1054 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:47 + 9:51
16. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 23:01 + 11:05
17. Stará Magdalena FSP1051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:07 + 11:11
18. Šeborová Barbora DKL1150 KOB Kladno 23:40 + 11:44
19. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 24:29 + 12:33
20. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 25:18 + 13:22
21. Dlouhá Julie PGP1051 SK Praga 30:24 + 18:28
22. Kučerová Jana SLP0850 OOB Slavia Praha 32:36 + 20:40
23. Hrstková Eliška SLA1053 SKOB Slaný 33:22 + 21:26
24. Ježková Viktorie FSP1053 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:04 + 23:08
25. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 35:08 + 23:12
26. Hezká Tereza DOR0855 OK Dobříš 35:52 + 23:56
27. Mikulová Stella ZVO1250 OB SK Zvole 38:22 + 26:26
28. Vítová Marianne SPC1150 SPORTICUS team 47:29 + 35:33
D12
1.79 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 12:05
2. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 12:16 + 0:11
3. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 12:57 + 0:52
4. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 13:09 + 1:04
5. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 13:45 + 1:40
6. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 14:12 + 2:07
7. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 14:13 + 2:08
8. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 15:05 + 3:00
9. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 15:07 + 3:02
10. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 15:24 + 3:19
11. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 15:44 + 3:39
12. Vláčilová Anna RIC0657 OB Říčany 15:49 + 3:44
13. Rážová Dorota PGP0653 SK Praga 15:50 + 3:45
14. Ludvíková Natálie KNC0751 Sokol Kostelec n. Č. l. 16:02 + 3:57
15. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 16:22 + 4:17
16. Baxová Kateřina LBE0651 TJ Lokomotiva Beroun 16:37 + 4:32
17. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 16:38 + 4:33
18. Grimmerová Valerie RIC0754 OB Říčany 16:40 + 4:35
19. Fibírová Lucie FSP0777 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:42 + 4:37
20. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:15 + 5:10
21. Halašková Bára DKP0654 Oddíl OB Kotlářka 17:30 + 5:25
22. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 18:45 + 6:40
23. Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš 19:52 + 7:47
24. Maříková Alžběta FSP0650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:05 + 8:00
25. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 21:57 + 9:52
26. Stoklasová Eliška RIC0756 OB Říčany 22:16 + 10:11
27. Vosátková Julie RIC0755 OB Říčany 23:21 + 11:16
28. Nekovářová Lucie RIC0757 OB Říčany 23:31 + 11:26
29. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:42 + 11:37
30. Mácová Štěpánka DOB0661 KOB Dobruška 24:04 + 11:59
31. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem 24:40 + 12:35
32. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 25:18 + 13:13
33. Sotonová Šárka TAP0655 KOB Tretra Praha 26:08 + 14:03
34. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 27:49 + 15:44
35. Hudosová Kristýna RIC0750 OB Říčany 29:03 + 16:58
36. Mácová Natálie DOB0770 KOB Dobruška 29:06 + 17:01
37. Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno 29:16 + 17:11
38. Brodská Kateřina HCE0653 TJ Hostivice 29:36 + 17:31
39. Kolencová Sára HCE0651 TJ Hostivice 30:53 + 18:48
40. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 31:51 + 19:46
41. Geffertová Agáta FSP0753 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:13 + 20:08
42. Štoková Sofie DKP0750 Oddíl OB Kotlářka 32:54 + 20:49
43. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:53 + 21:48
44. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 34:14 + 22:09
45. Svobodová Adriana FSP0653 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:36 + 22:31
46. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 35:02 + 22:57
47. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 39:05 + 27:00
48. Vavřinová Johana HCE0751 TJ Hostivice 43:39 + 31:34
49. Müllerová Hana HCE0650 TJ Hostivice 49:39 + 37:34
50. Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 51:15 + 39:10
D14
2.12 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 12:09
2. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 12:38 + 0:29
3. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 13:32 + 1:23
4. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 13:45 + 1:36
5. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 14:23 + 2:14
6. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 14:55 + 2:46
7. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 15:12 + 3:03
8. Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice 15:14 + 3:05
9. Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice 15:55 + 3:46
10. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 16:05 + 3:56
11. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 16:17 + 4:08
12. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 16:36 + 4:27
13. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:54 + 4:45
14. Šantorová Eliška ROZ0552 OK Roztoky 16:56 + 4:47
15. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 17:02 + 4:53
16. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 17:31 + 5:22
17. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 17:54 + 5:45
18. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 18:01 + 5:52
19. Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany 18:10 + 6:01
20. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:56 + 6:47
21. Kramlová Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 19:17 + 7:08
22. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 19:57 + 7:48
23. Šodorová Katarína 8XC0450 NER- Neregistrovani 20:19 + 8:10
24. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 20:58 + 8:49
25. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 21:30 + 9:21
26. Ripplová Emma DKP0460 Oddíl OB Kotlářka 22:04 + 9:55
27. Floriánková Františka VSP0550 USK Praha 23:08 + 10:59
28. Štěpánková Julie KAM0458 OK Kamenice 24:00 + 11:51
29. Horáčková Michaela DKP0551 Oddíl OB Kotlářka 24:02 + 11:53
30. Matějková Julie KAM0461 OK Kamenice 25:33 + 13:24
31. Vosátková Eliška RIC0553 OB Říčany 26:26 + 14:17
32. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 28:54 + 16:45
33. Ludvíková Alice KNC0555 Sokol Kostelec n. Č. l. 29:56 + 17:47
33. Hudčeková Klára 28Z0550 Neregistrovaná 29:56 + 17:47
35. Kulhánková Barbora DOR0555 OK Dobříš 31:18 + 19:09
36. Rosendorfová Hana TAP0551 KOB Tretra Praha 32:23 + 20:14
37. Botková Josefína KNC0551 Sokol Kostelec n. Č. l. 33:46 + 21:37
38. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 35:35 + 23:26
39. Motyčková Marie 5RX0550 NNN 37:03 + 24:54
D16
2.67 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 19:24
2. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 21:08 + 1:44
3. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 22:10 + 2:46
4. Novotná Marie PGP0354 SK Praga 22:33 + 3:09
5. Petriláková Anežka DOR0251 OK Dobříš 22:41 + 3:17
6. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 22:44 + 3:20
7. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 22:56 + 3:32
8. Popová Jana TAP0252 KOB Tretra Praha 23:20 + 3:56
9. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 23:53 + 4:29
10. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 24:15 + 4:51
11. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 SK Praga 24:32 + 5:08
12. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 24:50 + 5:26
13. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 29:05 + 9:41
14. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 30:04 + 10:40
15. Berounská Anna VSP0256 USK Praha 32:34 + 13:10
16. Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga 32:45 + 13:21
17. Popová Veronika TAP0253 KOB Tretra Praha 33:34 + 14:10
18. Štěpánková Ema KAM0255 OK Kamenice 33:35 + 14:11
19. Kramlová Kateřina ZVO0353 OB SK Zvole 34:11 + 14:47
20. Berounská Adéla VSP0352 USK Praha 38:05 + 18:41
21. Buková Anežka ROU0351 SKOB Roudnice nad Labem 41:01 + 21:37
22. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 41:18 + 21:54
23. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 50:21 + 30:57
D18
3.87 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 28:13
2. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 31:50 + 3:37
3. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 32:04 + 3:51
4. Hovorková Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 33:44 + 5:31
5. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 39:20 + 11:07
6. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 41:12 + 12:59
7. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:34 + 14:21
8. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 43:20 + 15:07
9. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 51:07 + 22:54
10. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 59:54 + 31:41
11. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 60:42 + 32:29
D21K
3.75 km, 45 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2662
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 35:58 2902
2. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 37:49 + 1:51 2777
3. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 44:48 + 8:50 2307
4. Klikarová Ivana DKP9953 Oddíl OB Kotlářka 45:15 + 9:17 2276
5. Gottvaldová Denisa DKL8550 KOB Kladno 49:22 + 13:24 1999
6. Pilařová Kateřina JES8450 OK Rakovník 50:28 + 14:30 1925
7. Palasová Tereza DKP9151 Oddíl OB Kotlářka 53:17 + 17:19 1736
8. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 54:49 + 18:51 1632
9. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 55:27 + 19:29 1590
10. Beranová Kristína TZL8553 SKOB Zlín 57:52 + 21:54 1427
11. Erbanová Petra ROU8952 SKOB Roudnice nad Labem 69:24 + 33:26 650
D21L
4.76 km, 65 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8423
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 29:09 8821
2. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 31:13 + 2:04 8252
3. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 31:25 + 2:16 8197
4. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 31:59 + 2:50 8041
5. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 32:33 + 3:24 7885
6. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 32:50 + 3:41 7807
7. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 33:02 + 3:53 7752
8. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 35:45 + 6:36 7004
9. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 37:37 + 8:28 6490
10. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 39:16 + 10:07 6035
11. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 39:35 + 10:26 5948
12. Macková Eva ZBP7950 OOB SK Zbraslav 39:38 + 10:29 5934
13. Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 39:56 + 10:47 5852
14. Rusá Šárka KAM9157 OK Kamenice 41:22 + 12:13 5457
15. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 41:30 + 12:21 5421
16. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:24 + 14:15 4897
17. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 43:53 + 14:44 4764
18. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 43:57 + 14:48 4746
19. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:59 + 14:50 4737
20. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 44:30 + 15:21 4595
21. Formánková Anna RIC9950 OB Říčany 45:00 + 15:51 4457
22. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 45:19 + 16:10 4370
23. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 45:52 + 16:43 4218
24. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 46:08 + 16:59 4145
25. Dědková Teodora TAP0051 KOB Tretra Praha 46:27 + 17:18 4058
26. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 46:53 + 17:44
27. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 47:36 + 18:27 3741
28. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 47:46 + 18:37 3695
29. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 48:10 + 19:01 3585
30. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 49:02 + 19:53 3347
31. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 49:07 + 19:58 3324
32. Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 49:29 + 20:20 3223
33. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 49:44 + 20:35 3154
34. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 51:23 + 22:14 2700
35. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 52:29 + 23:20 2397
36. Karasová Jana FSP6153 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:05 + 23:56 2232
37. Ryantová Jana DKP8660 Oddíl OB Kotlářka 57:33 + 28:24 1002
38. Marečková Edita PGP8853 SK Praga 75:12 + 46:03 0
39. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 79:47 + 50:38 0
Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice DISK 0
Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha DISK 0
Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D35
3.75 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 30:06
2. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 30:28 + 0:22
3. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 32:10 + 2:04
4. Špičáková Barbora DKP8250 Oddíl OB Kotlářka 32:28 + 2:22
5. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 32:44 + 2:38
6. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 33:21 + 3:15
7. Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice 33:30 + 3:24
8. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 33:41 + 3:35
9. Šeborová Tereza DKL8150 KOB Kladno 34:31 + 4:25
10. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 34:54 + 4:48
11. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 35:34 + 5:28
12. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 35:51 + 5:45
13. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 36:15 + 6:09
14. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 36:27 + 6:21
15. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 36:48 + 6:42
16. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 36:50 + 6:44
17. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 37:00 + 6:54
18. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 37:56 + 7:50
19. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 37:58 + 7:52
20. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 38:16 + 8:10
21. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 39:11 + 9:05
22. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 39:27 + 9:21
23. Šustrová Jana ZBP7354 OOB SK Zbraslav 39:56 + 9:50
24. Maříková Markéta FSP7351 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:01 + 9:55
25. Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 40:57 + 10:51
26. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 41:27 + 11:21
27. Kopecká Magdaléna KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:57 + 11:51
28. Grimmerová Mariana RIC8051 OB Říčany 42:07 + 12:01
29. Junková Petra STH7451 SK Studenec 42:36 + 12:30
30. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 42:38 + 12:32
31. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 42:54 + 12:48
32. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 42:57 + 12:51
33. Sotonová Jitka TAP7950 KOB Tretra Praha 43:05 + 12:59
34. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:08 + 13:02
35. Forštová Jitka PGP7558 SK Praga 43:09 + 13:03
36. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 43:11 + 13:05
37. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 45:23 + 15:17
38. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 45:36 + 15:30
39. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 45:43 + 15:37
40. Vláčilová Kateřina JPV7757 Oddíl OS SK Prostějov 46:30 + 16:24
41. Popová Veronika TAP7450 KOB Tretra Praha 47:09 + 17:03
42. Seidlová Barbora EKP7955 VŠTJ Ekonom Praha 47:21 + 17:15
43. Hlaváčková Klára 6MC7750 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 47:45 + 17:39
44. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 47:53 + 17:47
45. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 48:12 + 18:06
46. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 48:15 + 18:09
47. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 48:50 + 18:44
48. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 49:19 + 19:13
49. Hudosová Gabriela RIC7299 OB Říčany 50:26 + 20:20
50. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 51:29 + 21:23
51. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:02 + 21:56
52. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 53:16 + 23:10
53. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:59 + 23:53
54. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 55:08 + 25:02
55. Stoklasová Kamila RIC7852 OB Říčany 55:56 + 25:50
56. Fibírová Zuzana FSP7555 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:48 + 26:42
57. Kolencová Marta HCE7450 TJ Hostivice 58:32 + 28:26
58. Stará Vendula FSP8150 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:26 + 30:20
59. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 66:07 + 36:01
60. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 66:57 + 36:51
61. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 67:02 + 36:56
62. Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno 69:05 + 38:59
Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník DISK
Hánělová Katarina ZVO7351 OB SK Zvole DISK
Dlouhá Jana DKP5950 Oddíl OB Kotlářka DISK
Lindová Miroslava KNC7750 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany DISK
D45
3.46 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 27:38
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 28:44 + 1:06
3. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 29:00 + 1:22
4. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 29:30 + 1:52
5. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 31:12 + 3:34
6. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 32:38 + 5:00
7. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 32:41 + 5:03
8. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 34:37 + 6:59
9. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 34:41 + 7:03
10. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:46 + 7:08
11. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 34:48 + 7:10
11. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 34:48 + 7:10
13. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 36:10 + 8:32
14. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 36:13 + 8:35
15. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 36:49 + 9:11
16. Šodorová Magda 8XC7350 NER- Neregistrovani 37:20 + 9:42
17. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 37:42 + 10:04
18. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 38:13 + 10:35
19. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 40:05 + 12:27
20. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 40:41 + 13:03
21. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 41:36 + 13:58
22. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 42:58 + 15:20
23. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 43:40 + 16:02
24. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 45:14 + 17:36
25. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 46:08 + 18:30
26. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 47:39 + 20:01
27. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 47:46 + 20:08
28. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 47:53 + 20:15
29. Bílá Jiráňová Irena JES6750 OK Rakovník 48:46 + 21:08
30. Vítková Marie DKL7054 KOB Kladno 49:01 + 21:23
31. Černínová Dagmar 3EC7150 OLG Säuliamt 51:05 + 23:27
32. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 51:14 + 23:36
33. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 51:32 + 23:54
34. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 54:24 + 26:46
35. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 55:01 + 27:23
36. Daňková Daniela DKP7353 Oddíl OB Kotlářka 56:23 + 28:45
37. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 56:47 + 29:09
38. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 57:05 + 29:27
39. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 60:07 + 32:29
40. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 60:21 + 32:43
41. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 64:39 + 37:01
42. Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem 65:50 + 38:12
43. Kučerová Michaela RIC7253 OB Říčany 69:45 + 42:07
44. Rusá Lenka DCE6452 KOB Dobřichovice 93:17 + 65:39
Smolková Romana TAP6951 KOB Tretra Praha DISK
D55
2.98 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soukupová Michaela VSP5850 USK Praha 33:04
2. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 34:43 + 1:39
3. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 36:33 + 3:29
4. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 37:00 + 3:56
5. Seifertová Marie SBK5555 KOB START Blansko, z. s. 37:01 + 3:57
6. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 39:39 + 6:35
7. Kohoutová Pavla KNC6251 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:09 + 7:05
8. Jeřábková Jana OKP6150 SK OK 24 Praha 40:31 + 7:27
9. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 40:37 + 7:33
10. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 41:09 + 8:05
11. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 43:07 + 10:03
12. Šámalová Hana OKP6151 SK OK 24 Praha 53:33 + 20:29
Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice DISK
D65
1.75 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Jiřina UVP4950 Slovan Praha 23:57
2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 27:46 + 3:49
3. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 28:42 + 4:45
4. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 31:20 + 7:23
5. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 33:05 + 9:08
6. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 34:01 + 10:04
D75
1.75 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Blanka SJP3651 KČT Slavoj Praha 45:59
H10
1.24 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 9:32
2. Baxa David LBE0800 TJ Lokomotiva Beroun 10:05 + 0:33
3. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 10:21 + 0:49
4. Šimek Matouš KAM0800 OK Kamenice 10:49 + 1:17
5. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 11:11 + 1:39
6. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 11:44 + 2:12
7. Hradil Michal HCE0900 TJ Hostivice 12:04 + 2:32
8. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 12:35 + 3:03
9. Sotona Filip 1WC0900 Rychlí šneci 12:59 + 3:27
10. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 13:04 + 3:32
11. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 13:24 + 3:52
12. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 13:57 + 4:25
13. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 14:10 + 4:38
14. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 14:12 + 4:40
15. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 14:22 + 4:50
16. Juřina Jakub FYD0801 Jizerský klub OB Frýdlant 14:55 + 5:23
17. Španěl Viktor DOR0901 OK Dobříš 15:02 + 5:30
18. Ševčík Kristián KAM0803 OK Kamenice 15:09 + 5:37
19. Schnabl Petr RIC0802 OB Říčany 15:59 + 6:27
20. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 16:18 + 6:46
21. Horáček Martin DKP0802 Oddíl OB Kotlářka 17:49 + 8:17
22. Koma Lukáš DOR0903 OK Dobříš 19:17 + 9:45
23. Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha 24:04 + 14:32
24. Porsch Jan DOR0904 OK Dobříš 27:23 + 17:51
Fibír Jakub FSP0900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Benda Patrik LBE1001 TJ Lokomotiva Beroun DISK
H10L
1.29 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 10:38
2. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 11:26 + 0:48
3. Rybář Matěj DKP0908 Oddíl OB Kotlářka 11:57 + 1:19
4. Krutský Vavřinec FSP0902 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:07 + 1:29
5. Pospíšil Filip TJP1001 TJ Sokol Troja 12:20 + 1:42
6. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 13:38 + 3:00
7. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 13:40 + 3:02
8. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 14:15 + 3:37
9. Kolenec Jan HCE0800 TJ Hostivice 14:50 + 4:12
10. Kapoun Matěj 15:09 + 4:31
11. Štok Honzík DKP0900 Oddíl OB Kotlářka 15:16 + 4:38
12. Brettl Tobiáš PGP0900 SK Praga 15:19 + 4:41
13. Pačes František KNC0801 Sokol Kostelec n. Č. l. 16:18 + 5:40
14. Rohan Vilém PVP0900 VSS Přírodověda Praha 16:32 + 5:54
15. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 17:12 + 6:34
16. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 17:17 + 6:39
17. Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 17:43 + 7:05
18. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 19:08 + 8:30
19. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 19:17 + 8:39
20. Halaška Michael DKP0907 Oddíl OB Kotlářka 20:15 + 9:37
21. Prox Jan 2HC1000 NNN Px 20:38 + 10:00
22. Pilař František CEP0900 Čepíci 21:22 + 10:44
23. Frýdecký Tomáš BZP1000 Báječné ženy v orientačním běhu 21:55 + 11:17
24. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 27:52 + 17:14
25. Szárszoi Antonín DOR1000 OK Dobříš 29:47 + 19:09
26. Ouda Kryštof 6KC1000 Neregistrovaný 31:25 + 20:47
27. Pastuszek Lukáš VSP1000 USK Praha 32:24 + 21:46
28. Oliverius Filip BZP1002 Báječné ženy v orientačním běhu 35:04 + 24:26
29. Bolina Eduard FSP0901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:13 + 26:35
30. Vít Damien SPC1300 SPORTICUS team 49:14 + 38:36
Seidl Marek EKP1108 VŠTJ Ekonom Praha DISK
H12
2.12 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 14:32
2. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 14:49 + 0:17
3. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 15:08 + 0:36
4. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 15:51 + 1:19
5. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:40 + 2:08
6. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 16:41 + 2:09
7. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 16:56 + 2:24
8. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha 17:05 + 2:33
9. Čech Adam ROZ0601 OK Roztoky 17:14 + 2:42
10. Lorenc Vašek DOR0702 OK Dobříš 17:16 + 2:44
11. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 18:27 + 3:55
12. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:11 + 4:39
13. Daněk Jan DKP0713 Oddíl OB Kotlářka 19:28 + 4:56
13. Nekvasil Jakub DKP0607 Oddíl OB Kotlářka 19:28 + 4:56
15. Bláha Šimon SJP0700 KČT Slavoj Praha 20:08 + 5:36
16. Pop Jonáš TAP0600 KOB Tretra Praha 22:07 + 7:35
17. Zlesák Matyáš CHT0601 OOB SK Chrast 22:20 + 7:48
18. Brdička Tomáš FSP0710 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:14 + 8:42
19. Svoboda František ROZ0700 OK Roztoky 23:44 + 9:12
20. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 23:54 + 9:22
21. Dolák Jakub DKP0707 Oddíl OB Kotlářka 24:09 + 9:37
22. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 26:00 + 11:28
23. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 26:57 + 12:25
23. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 26:57 + 12:25
25. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 26:58 + 12:26
26. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 27:13 + 12:41
27. Maroušek Dominik DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 27:14 + 12:42
28. Ransdorf Vít DKP0710 Oddíl OB Kotlářka 27:46 + 13:14
29. Brettl Filip PGP0600 SK Praga 27:58 + 13:26
30. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 28:21 + 13:49
31. Perkner Vít ZVO0603 OB SK Zvole 28:40 + 14:08
32. Rippl Matouš DKP0608 Oddíl OB Kotlářka 29:06 + 14:34
33. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 29:51 + 15:19
34. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 31:03 + 16:31
35. Vaníček Viktor JES0602 OK Rakovník 31:21 + 16:49
36. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 31:30 + 16:58
37. Hradil Martin HCE0600 TJ Hostivice 31:42 + 17:10
38. Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 31:53 + 17:21
39. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 32:08 + 17:36
40. Motyčka Jan 9BC0700 NNN 32:11 + 17:39
41. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 33:16 + 18:44
42. Lacina Jan DKP0717 Oddíl OB Kotlářka 34:00 + 19:28
43. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 34:25 + 19:53
44. Meier David VSP0606 USK Praha 34:34 + 20:02
45. Tofel Šimon TAP0605 KOB Tretra Praha 35:04 + 20:32
46. Rejšek Václav KAM0700 OK Kamenice 35:31 + 20:59
47. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 36:51 + 22:19
48. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 37:33 + 23:01
49. Göth Mikuláš PGP0602 SK Praga 38:52 + 24:20
50. Svoboda Fabián FSP0708 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:12 + 28:40
51. Hroněk Štěpán VSP0700 USK Praha 49:56 + 35:24
52. Lorenc Tadeáš 45X0600 PAT Praha 55:23 + 40:51
53. Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 56:57 + 42:25
54. Mazánek Vojta TAP0611 KOB Tretra Praha 65:16 + 50:44
55. Fortelka Jiří KNC0702 Sokol Kostelec n. Č. l. 75:34 + 61:02
Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš DISK
H14
2.67 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 16:13
2. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 17:40 + 1:27
3. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 18:07 + 1:54
4. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 18:22 + 2:09
5. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 18:55 + 2:42
6. Blaha Michal EKP0402 VŠTJ Ekonom Praha 18:57 + 2:44
7. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 19:24 + 3:11
8. Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha 20:24 + 4:11
9. Tůma Šimon TAP0400 KOB Tretra Praha 20:38 + 4:25
10. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 21:06 + 4:53
11. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 21:09 + 4:56
12. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 21:13 + 5:00
13. Janas Adam PGP0404 SK Praga 22:17 + 6:04
14. Herynek Jan DOR0411 OK Dobříš 23:09 + 6:56
15. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 24:18 + 8:05
16. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 24:30 + 8:17
17. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 24:41 + 8:28
18. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 24:46 + 8:33
19. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 25:23 + 9:10
20. Blaha Jiří EKP0401 VŠTJ Ekonom Praha 25:47 + 9:34
21. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 25:59 + 9:46
22. Ráž Miloslav PGP0406 SK Praga 26:02 + 9:49
23. Štark Matěj PGP0409 SK Praga 26:30 + 10:17
24. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 27:17 + 11:04
25. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 28:20 + 12:07
26. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 29:10 + 12:57
27. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 29:23 + 13:10
28. Pačes Marek KNC0402 Sokol Kostelec n. Č. l. 30:11 + 13:58
29. Španěl Benedikt DOR0508 OK Dobříš 32:03 + 15:50
30. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 33:18 + 17:05
31. Schnabl David RIC0508 OB Říčany 36:29 + 20:16
32. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 37:20 + 21:07
33. Kapoun Luděk 38:43 + 22:30
34. Černín Adrian 3EC0400 OLG Säuliamt 38:52 + 22:39
35. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:17 + 23:04
36. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 39:31 + 23:18
37. Kačer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 43:02 + 26:49
38. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:14 + 27:01
39. Španěl Vojtěch DOR0407 OK Dobříš 45:30 + 29:17
40. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 46:53 + 30:40
41. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 47:53 + 31:40
42. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 49:40 + 33:27
43. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 55:48 + 39:35
44. Jelínek Tomáš ZVO0502 OB SK Zvole 67:29 + 51:16
45. Halač Viktor 1EC0500 Outdoor PRG 68:00 + 51:47
H16
3.87 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 24:03
2. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 24:28 + 0:25
3. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 26:07 + 2:04
4. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 27:07 + 3:04
5. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 27:19 + 3:16
6. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 27:44 + 3:41
7. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 28:30 + 4:27
8. Lejbl Jakub 1KZ0200 Broumy Orienteering 28:45 + 4:42
9. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 30:47 + 6:44
10. Svoboda Jáchym ROZ0200 OK Roztoky 36:06 + 12:03
11. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 48:55 + 24:52
12. Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš 53:09 + 29:06
13. Ouška Filip DOR0304 OK Dobříš 54:14 + 30:11
14. Javůrek Tomáš VSP0302 USK Praha 60:30 + 36:27
15. Siebert Ondřej DKP0211 Oddíl OB Kotlářka 66:44 + 42:41
Špaček Matěj NNN0300 Neregistrovaní DISK
H18
4.41 km, 60 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 29:45
2. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 31:36 + 1:51
3. Forst Antonín PGP0106 SK Praga 32:24 + 2:39
4. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 33:34 + 3:49
5. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 38:03 + 8:18
6. Rohlík Matěj TAP0010 KOB Tretra Praha 38:52 + 9:07
7. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 40:10 + 10:25
8. Lejbl Ladislav 1KZ0000 Broumy Orienteering 46:33 + 16:48
9. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 47:14 + 17:29
10. Šedivý Matěj PGP0005 SK Praga 51:03 + 21:18
11. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 61:09 + 31:24
12. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 64:06 + 34:21
H21K
5.15 km, 70 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1299
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 44:29 1485
2. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 46:56 + 2:27
3. Ridzoň Daniel DKP9907 Oddíl OB Kotlářka 55:29 + 11:00 1209
4. Beran Jaroslav UVP8800 Slovan Praha 55:44 + 11:15 1203
5. Černín Ondřej 3EC9600 OLG Säuliamt 58:18 + 13:49
6. Zmátlo Jan TAP9900 KOB Tretra Praha 66:24 + 21:55 936
7. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 67:27 + 22:58 910
Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný DISK 0
H21L
6.07 km, 80 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8208
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 31:16 8636
2. Bořánek Michal SSU0007 SK Severka Šumperk 32:45 + 1:29 8267
3. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:57 + 3:41 7720
4. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 35:16 + 4:00 7641
5. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 37:12 + 5:56 7160
6. Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:51 + 6:35 6998
7. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 38:12 + 6:56 6911
8. Vítek Karel PGP9904 SK Praga 38:45 + 7:29
9. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 39:16 + 8:00 6646
10. Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha 39:33 + 8:17 6575
11. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 39:40 + 8:24 6546
12. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 39:54 + 8:38 6488
13. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 40:14 + 8:58 6405
14. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 40:25 + 9:09 6360
15. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 41:02 + 9:46 6206
16. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 41:21 + 10:05 6127
17. Průša Michal VSP7310 USK Praha 41:31 + 10:15 6086
18. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 41:44 + 10:28 6032
19. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 41:45 + 10:29 6028
20. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 42:08 + 10:52 5932
21. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 42:31 + 11:15 5837
22. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 42:34 + 11:18 5825
23. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 42:38 + 11:22 5808
24. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 43:44 + 12:28 5534
25. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 43:56 + 12:40 5485
26. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 44:25 + 13:09 5364
27. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 45:23 + 14:07 5124
28. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 45:25 + 14:09 5116
29. Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha 45:33 + 14:17 5082
30. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:38 + 14:22 5062
31. Gajda Jan VSP6801 USK Praha 46:31 + 15:15 4842
32. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 46:39 + 15:23 4809
33. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 47:14 + 15:58 4664
34. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 47:17 + 16:01 4651
35. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 47:28 + 16:12 4606
36. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 48:12 + 16:56 4423
37. Sebera Josef SFM8301 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 48:28 + 17:12 4357
38. Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha 48:32 + 17:16 4340
39. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:56 + 17:40 4241
40. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 49:30 + 18:14 4100
41. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 49:32 + 18:16 4091
42. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 49:35 + 18:19 4079
43. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 49:38 + 18:22 4066
44. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:52 + 18:36 4008
45. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 50:01 + 18:45 3971
46. Mysliveček Marek TUR8908 OOB TJ Turnov 50:21 + 19:05 3888
46. Šatánek Martin SFM8201 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 50:21 + 19:05 3888
48. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 51:01 + 19:45 3722
49. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:09 + 19:53 3689
50. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:22 + 20:06 3635
51. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 51:45 + 20:29 3540
52. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 51:47 + 20:31 3532
53. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 51:53 + 20:37 3507
54. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 51:54 + 20:38 3503
55. Komín David PGP7405 SK Praga 54:04 + 22:48 2963
56. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 54:21 + 23:05 2893
57. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 55:02 + 23:46 2723
58. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 55:03 + 23:47 2719
59. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 55:16 + 24:00 2665
60. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:34 + 27:18 1844
61. Libus Jan NNN7900 Neregistrovaní 58:51 + 27:35
62. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 59:50 + 28:34 1529
63. Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka 60:27 + 29:11 1375
64. Jůzek Martin 64:21 + 33:05
65. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:24 + 36:08 0
66. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 69:35 + 38:19 0
67. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:15 + 43:59 0
68. Špaček Michal NNN7300 Neregistrovaní 78:38 + 47:22
69. Červinka Jaroslav OKP9000 SK OK 24 Praha 92:01 + 60:45 0
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK 0
H35
5.15 km, 70 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 35:41
2. Machar Pavel DKP7903 Oddíl OB Kotlářka 35:49 + 0:08
3. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:13 + 0:32
4. Junek Petr STH7801 SK Studenec 36:40 + 0:59
5. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:31 + 2:50
6. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 40:00 + 4:19
7. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 40:24 + 4:43
8. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 40:35 + 4:54
9. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 41:13 + 5:32
10. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 41:52 + 6:11
11. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 43:17 + 7:36
12. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 43:19 + 7:38
13. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 43:26 + 7:45
14. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 44:16 + 8:35
15. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 45:07 + 9:26
16. Juřina František FYD7800 Jizerský klub OB Frýdlant 45:35 + 9:54
17. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 47:07 + 11:26
18. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 47:25 + 11:44
19. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 48:07 + 12:26
20. Svoboda Jiří ROZ7500 OK Roztoky 48:42 + 13:01
21. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 49:11 + 13:30
22. Doležal Martin PGP8100 SK Praga 49:26 + 13:45
23. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 49:27 + 13:46
24. Cabrnoch Pavel DKL8200 KOB Kladno 50:58 + 15:17
25. Hill Richard 21G7600 Airienteers 51:09 + 15:28
26. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 52:01 + 16:20
27. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 52:35 + 16:54
28. Máca Petr 81C8000 Cirkus Čakovice 53:28 + 17:47
29. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 55:40 + 19:59
30. Motyčka Michal 9BC7401 NNN 56:46 + 21:05
31. Michálek Jan 3BX8000 ČaČua 57:10 + 21:29
32. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 57:17 + 21:36
33. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 58:05 + 22:24
34. Izák Petr LME7800 SK Los Mělník 59:06 + 23:25
35. Pospíšil Radek TJP7802 TJ Sokol Troja 60:22 + 24:41
36. Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha 60:42 + 25:01
37. Míka Pavel DKP7800 Oddíl OB Kotlářka 60:55 + 25:14
38. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 62:29 + 26:48
39. Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno 63:21 + 27:40
40. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 64:02 + 28:21
41. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 64:43 + 29:02
42. Svoboda Miroslav FSP7402 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:04 + 30:23
43. Kváča Vladimír 5RX7700 NNN 69:32 + 33:51
44. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 71:05 + 35:24
45. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 72:33 + 36:52
46. Kolenec Jan HCE8000 TJ Hostivice 74:57 + 39:16
47. Šubrt Evžen TAP8000 KOB Tretra Praha 76:30 + 40:49
48. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:47 + 42:06
49. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 81:18 + 45:37
50. Brandejs Jan DKP7503 Oddíl OB Kotlářka 85:17 + 49:36
51. Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 101:16 + 65:35
52. Hroněk Jan VSP7420 USK Praha 103:54 + 68:13
H45
4.41 km, 60 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 27:04
2. Bílý Milan JES7001 OK Rakovník 29:03 + 1:59
3. Valter Dalibor KBP6900 KBP Praha 30:04 + 3:00
4. Vláčil Daniel JPV7307 Oddíl OS SK Prostějov 30:45 + 3:41
5. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 31:08 + 4:04
6. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 31:44 + 4:40
7. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 33:04 + 6:00
8. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 34:30 + 7:26
9. Černín Zbyněk 3EC6900 OLG Säuliamt 35:16 + 8:12
10. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 35:29 + 8:25
11. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 36:19 + 9:15
12. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 36:45 + 9:41
13. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 38:05 + 11:01
14. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 38:21 + 11:17
15. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 38:27 + 11:23
16. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 39:03 + 11:59
17. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 39:45 + 12:41
18. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 40:15 + 13:11
19. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 40:19 + 13:15
20. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 41:07 + 14:03
21. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 41:16 + 14:12
22. Mařík Karel FSP7200 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:27 + 14:23
23. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 42:40 + 15:36
24. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 42:58 + 15:54
25. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 43:09 + 16:05
26. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 43:19 + 16:15
27. Háněl Jaromír ZVO6801 OB SK Zvole 43:25 + 16:21
28. Černý Daniel TAP7200 KOB Tretra Praha 44:06 + 17:02
29. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:45 + 17:41
30. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 45:16 + 18:12
31. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 46:00 + 18:56
32. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 47:00 + 19:56
32. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 47:00 + 19:56
34. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 48:56 + 21:52
35. Halač Jaroslav 1EC6700 Outdoor PRG 49:39 + 22:35
36. Javůrek Jaromír VSP7110 USK Praha 49:43 + 22:39
37. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 49:44 + 22:40
38. Vaníček Tomáš 5WC6600 SK Líšná 49:49 + 22:45
39. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 50:11 + 23:07
40. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 51:35 + 24:31
41. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 52:10 + 25:06
42. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 53:18 + 26:14
43. Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky 53:25 + 26:21
44. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 55:32 + 28:28
45. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 56:12 + 29:08
46. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 56:13 + 29:09
47. Zmátlo Radek TAP6400 KOB Tretra Praha 56:20 + 29:16
48. Sysel Zdeněk PGP5200 SK Praga 56:26 + 29:22
49. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 58:27 + 31:23
50. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 61:24 + 34:20
51. Čech Zdeněk ROZ7300 OK Roztoky 65:12 + 38:08
52. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:15 + 41:11
53. Ransdorf Miroslav DKP7301 Oddíl OB Kotlářka 68:26 + 41:22
54. Vavřina Jan HCE7000 TJ Hostivice 70:28 + 43:24
55. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 74:19 + 47:15
56. Hradil Jiří HCE7200 TJ Hostivice 86:24 + 59:20
57. Vít David SPC7200 SPORTICUS team 94:08 + 67:04
Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Herynek Petr RIC7305 OB Říčany DISK
Maleček Vít PGP6801 SK Praga DISK
Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava DISK
Swart Jan DKL7001 KOB Kladno DISK
H55
3.70 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 27:57
2. Šimek Tomáš FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:41 + 2:44
3. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 32:38 + 4:41
4. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 33:19 + 5:22
5. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 33:31 + 5:34
6. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 34:39 + 6:42
7. Šámal Václav OKP5600 SK OK 24 Praha 35:05 + 7:08
8. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 35:49 + 7:52
9. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 37:15 + 9:18
10. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 37:54 + 9:57
11. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 38:11 + 10:14
12. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 38:34 + 10:37
13. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 40:00 + 12:03
14. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 40:11 + 12:14
15. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 41:03 + 13:06
16. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 41:21 + 13:24
17. Dlouhý Jiří DKP5700 Oddíl OB Kotlářka 42:35 + 14:38
18. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 42:44 + 14:47
19. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 42:50 + 14:53
20. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 44:19 + 16:22
21. Malačka Milan DKP6000 Oddíl OB Kotlářka 44:29 + 16:32
22. Štětina Jiří HCE6100 TJ Hostivice 45:33 + 17:36
23. Voburka Zdeněk ZBP6100 OOB SK Zbraslav 49:57 + 22:00
24. Borovička Milan NNN6104 Neregistrovaní 53:43 + 25:46
25. Ouška Jiří DOR5700 OK Dobříš 85:52 + 57:55
H65
3.46 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 32:41
2. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 35:35 + 2:54
3. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:56 + 10:15
4. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 44:40 + 11:59
5. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 47:18 + 14:37
6. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 49:12 + 16:31
7. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 49:18 + 16:37
8. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 50:50 + 18:09
9. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:55 + 18:14
10. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 57:18 + 24:37
11. Mudr Stanislav DCE4400 KOB Dobřichovice 58:07 + 25:26
H75
2.98 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 42:37
2. Zábranský Emil SLA4200 SKOB Slaný 43:26 + 0:49
3. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 55:23 + 12:46
4. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 55:58 + 13:21
5. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 59:27 + 16:50
6. Kalivoda Viktor KNC3300 Sokol Kostelec n. Č. l. 75:49 + 33:12
H85
1.75 km, 30 m, 2 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Samohýl Richard PGP2800 SK Praga DISK
T3
2.93 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dneboský František 21:05
2. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 24:30 + 3:25
3. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 28:16 + 7:11
4. Čermák Jakub 7VX0500 StillAliveCZ 30:09 + 9:04
5. Nigrin Radek DOR7202 OK Dobříš 30:58 + 9:53
6. Štok Jan DKP74 Oddíl OB Kotlářka 33:44 + 12:39
7. Veselá Bára DOR0352 OK Dobříš 37:15 + 16:10
8. Jelínek Milan 37:37 + 16:32
8. Reichlová Jana MKP7550 SK GORDIC Praha Kačerov 37:37 + 16:32
10. Valterová Adéla KBP0150 KBP Praha 38:53 + 17:48
11. Franz Jakub 6YC8302 Neregistrovaní 40:11 + 19:06
12. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 40:44 + 19:39
13. Lejbl Ladislav 1KZ6900 Broumy Orienteering 41:16 + 20:11
14. Linhart Václav 41:55 + 20:50
15. Aschermannová Irena VSP7350 USK Praha 42:09 + 21:04
16. Zunová Marketa 43:05 + 22:00
17. Srbová Libuše 43:47 + 22:42
18. Vondráček Martin 43:59 + 22:54
19. Mouralová Magdalena 44:52 + 23:47
20. Štěpová Dana 28C7400 Neregistrovaní Štěpovi 45:25 + 24:20
21. Karmazínová Alena LBE7299 TJ Lokomotiva Beroun 46:18 + 25:13
22. Kučerová Lenka SLP7963 OOB Slavia Praha 46:32 + 25:27
23. Blažek Vladimíč 47:27 + 26:22
24. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 48:06 + 27:01
25. Prox Jakub 2HC7400 NNN Px 48:27 + 27:22
26. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 48:57 + 27:52
27. Štrossová Veronika DCE8250 KOB Dobřichovice 51:26 + 30:21
27. Rážová Milena 99Z7650 Lísteček 51:26 + 30:21
29. Nekovář Ondřej RIC7405 OB Říčany 54:04 + 32:59
30. Čermáková Šárka 54:26 + 33:21
31. Floriánková Daniela VSP7353 USK Praha 56:14 + 35:09
32. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 57:00 + 35:55
33. Voburková Simona ZBP0952 OOB SK Zbraslav 57:43 + 36:38
34. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 59:51 + 38:46
35. Ševčíková Jana 62:39 + 41:34
36. Marková Alena LBE6299 TJ Lokomotiva Beroun 62:48 + 41:43
37. Vondrová Jitka FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:16 + 44:11
38. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 65:45 + 44:40
39. Nováčková Anna DOR8650 OK Dobříš 65:58 + 44:53
40. Vondra Tomáš FSP0500 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:13 + 45:08
41. Alešová Máša 84:49 + 63:44
42. Novotná Petra 112:09 + 91:04
T5
4.82 km, 50 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Obuškevič Jan SMR7000 SNS Smržovka 35:47
2. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 36:42 + 0:55
3. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 37:13 + 1:26
4. Ouda Martin 6KC0000 Neregistrovaný 39:33 + 3:46
4. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 39:33 + 3:46
6. Vrátný Ondřej 94Z8500 Alc Praha 41:21 + 5:34
7. Janík Pavel SOB6802 SOBSA 44:00 + 8:13
8. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 47:10 + 11:23
9. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 47:23 + 11:36
10. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 48:15 + 12:28
11. Matoušek Jan 48:21 + 12:34
12. Čechová Lenka NNN9051 Neregistrovaní 50:01 + 14:14
13. Floriánek Jan VSP7304 USK Praha 50:45 + 14:58
14. Peckl Martin DOR7701 OK Dobříš 51:28 + 15:41
15. Kindl Jiří RIC7901 OB Říčany 52:25 + 16:38
16. Dvořák Pavel 54:11 + 18:24
17. Malý Jakub NNN9103 Neregistrovaní 55:12 + 19:25
18. Marek Jan LBE6100 TJ Lokomotiva Beroun 57:19 + 21:32
19. Dudík Petr DOR5500 OK Dobříš 61:55 + 26:08
20. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 64:12 + 28:25
21. Novák Martin 65:01 + 29:14
22. Myslík Martin NNN8101 Neregistrovaní 66:11 + 30:24
23. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 67:43 + 31:56
24. Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:48 + 35:01
25. Štěp Adam 28C7401 Neregistrovaní Štěpovi 71:24 + 35:37
26. David Martin NNN8102 Neregistrovaní 71:34 + 35:47
27. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 78:02 + 42:15
28. Dudíková Hana DOR5550 OK Dobříš 79:34 + 43:47
29. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 80:14 + 44:27
30. Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 80:15 + 44:28
31. Janíková Martina SOB6750 SOBSA 80:33 + 44:46
32. Nováková Renata 80:35 + 44:48
33. Rohanová Markéta PVP7251 VSS Přírodověda Praha 87:39 + 51:52
34. Mráz Michal NNN7502 Neregistrovaní 130:55 + 95:08
35. Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaný 171:20 + 135:33
Klinkerová Jitka KAM6450 OK Kamenice DISK
Kalinová Tereza DISK